Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Xclea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Xclea. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Xclea,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Xclea. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xclea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698)

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698) Najniższa Cena Online

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z samoczynną stacją do usuwania śmieci proponuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na mnóstwo tygodni.

  Urządzenie do wydobywania odpadów z pojemnika zostało wyposażone w pokaźny worek o pojemności 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Unikalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem rąk w trakcie podmiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest stanowczo uszczelniony, aby uniknąć wtórnego skażenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie za pomocą inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  ponadto możesz łączyć, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji mobilnej, by osiągnąć jeszcze bardziej produktywniejszą trasę czyszczenia.w sytuacji budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i samoczynnie , a także przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki czemu nie ma potrzeby przebudowywania mapy zawsze, co znacząco poprawia efekt czyszczenia.dokładny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu fachowym czujnikom XClea H30 Plus może starannie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę by uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony dodatkowo w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną z łatwością pokonane poprzez XClea H30 Plus. W przypadku większej wysokości niż 2cm, robot ominie przeszkodę, by zapobiec upadkowi.staranne czyszczenieXClea H30 Plus ma dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą automatycznie dopasować prędkość do różnych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki obfitej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być łatwo usunięty z rowka podłogi, tak aby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop łatwo chwyta się podłoża i czyści najmocniej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyekwipowany w wielki inteligentny zbiornik na wodę o obszerności 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może łatwo wyczyścić wnętrza do 250m2 za jednym razem.

  staranna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę umożliwia równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.mobilna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie gwarantuje jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane technologiczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Xclea opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Xclea cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xclea,
 • odkurzacze automatyczne Xclea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Xclea, odkurzacz robot sprzątający Xclea cena, opinie o odkurzaczach robotach Xclea, ranking odkurzaczy robotów Xclea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *