Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Zeegma. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Zeegma,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Zeegma. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zeegma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657)

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657) Najniższa Cena Online

Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma Robot ze-zonder robo (5902581657657)
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZEEGMA Odkurzacz sprzątający ZONDER ROBO VISION Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Vision Potrójny system nawigacji - sensor wizyjny + VSLAM + SLAM 7 trybów pracy Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania Elektroniczny system mopowania z 3 stopniami nawilżenia Wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym i tworzenie map pomieszczeń i ich sprzątania 3 tryby mocy ssania od 1800 do 2600 Pa wydajne zbieranie brudu choćby z zagłębień Akumulator 2600 mAh praca do 120 min na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m Cicha praca jedynie 50 dB nie zakłóca powszednich czynności 15 sensorów antykolizyjnych swobodne i bezpieczne odnajdywanie drogi przychylny dla alergików 99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych poprzez 2 zmywalny filtr HEPA Atestowana lampa UV dezynfekcja czyszczonej powierzchni Wysokość: 7,6 cm swobodny dostęp do powierzchni pod meblami 3 systemy nawigacji - aplikacja, pilot, komendy głosowe asygnowana aplikacja na smartfony Urządzenie rodzaju Smart kompatybilność z Amazon Alexa i Google Home Funkcja harmonogramu szczegółowe planowanie pracy odkurzacza samoczynny powrót do bazy odkurzacz za każdym razem gotowy do pracy Ty planujesz, on pracuje Odkurzacz Zonder Robo Vision współpracuje z aplikacją Weback przystępną dla maszyn z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

  Dzięki niej użytkownik może: Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia Rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia Przesyłać i przechowywać mapy Sprawdzić pozycję robota w czasie rzeczywistym Konfigurować głośność komunikatów urządzenia Ustawiać docelowy czas ładowania efektywniej wybierać adekwatne tryby pracy Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem podczas swej nieobecności w mieszkaniu.

  W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego wnętrza. Inteligentne rozwiązania: Mapowanie terenu Odkurzacz Zonder Robo Vision wykorzystuje najnowsze technologie do wielopoziomowego mapowania i wizualnego pozycjonowania.

  Dzięki czujnikowi wizyjnemu robot rozpoznaje i zapamiętuje pomieszczenia, po których się porusza. Użytkownik może ustawić wirtualne ściany, wyznaczając w aplikacji obszar pracy odkurzacza. Zapamiętywanie ścieżki, po której się porusza, pozwala robotowi uniknąć ponownego czyszczenia tej samej powierzchni.

  Sterowanie głosem Robot łączy się z aplikacjami Amazon Alexa, a także Google Home, co pozwala kontrolować jego pracę za pomocą poleceń głosowych i instruować go co do dalszych działań. Wszechstronny pomocnik Odkurzacz dopasowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni efektywnie wyczyści nie tylko panele podłogowe,też kafelki, klasyczne wykładziny czy dywany z niedługim włosiem.

  Dzięki dopełniającej funkcji mopowania można go wykorzystać zarówno do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Idealny dla zapracowanych osób i właścicieli zwierząt Zonder Robo Vision stanowi słuszne rozwiązanie dla osób prowadzących wyjątkowo aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki.

  wyjątkowo wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot błyskawicznie i skutecznie posprząta wyodrębnione przestrzenie. Funkcja mopowania Dzięki pojemnikowi na wodę o pojemności 360 ml, a także nakładce z mikrofibry Zonder Robo Vision nie tylko odkurza,również zmywa podłogi.

  Nasadkę można pokryć detergentem, by jeszcze dokładniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje dodatkowo alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się szczególnie przydatna w okresie jesienno-zimowym.

  Urządzenie proponuje 3 stopnie nawilżenia pozwalające dostosować typ czyszczenia do wybranej powierzchni. Innowacyjne wyszukiwanie drogi Robot został zaopatrzony w rozbudowany pakiet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i produktywnie znajdować drogę między meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze.

  dzięki czemu Zonder Robo Vision dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam wynajdzie drogę do bazy. Rozbudowany pakiet sensorów zaimplementowane 32 czujniki gwarantują robotowi bezpieczną pracę w tym 15 sensorów antykolizyjnych, sensor wizyjny, czujnik fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi oraz żyroskop powodują, iż urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

  Zonder Robo Vision został także wyposażony w czujnik wykrywania dywanów. Kompaktowe rozmiary Zonder Robo Vision został wyprofilowany w taki sposób,bezproblemowo posprzątać nawet trudno dostępne powierzchnie.

  Dzięki wyjątkowo nieznacznej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością standardowych łóżek. Aluminiowy stelaż powoduje, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 szerokie koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

  wydajne sprzątanie Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe. Dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud choćby z trudno przystępnych miejsc, a gumowe łopatki zainstalowane w urządzeniu działają niczym szufelka zbierająca nieczystości.

  Szczotki są tak skonstruowane, by przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co pozwala zniżyć częstotliwość jego czyszczenia. W połączeniu z silnikiem o pokaźnej mocy ssącej (3 tryby od 1800 do 2500 PA) zagwarantuje to maksymalną produktywność.

  spory pojemnik na kurz (600 ml) zagwarantuje z kolei długą pracę bez zapotrzebowania częstego opróżniania odkurzacza. W dodatku urządzenie zostało wyekwipowane w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Zaimplementowany filtr HEPA Dzięki innowacyjnemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza, a także zarodniki grzybów, co jest stanowczo istotne dla alergików.

  Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany poprzez dodatkowy filtr gąbkowy i filtr mechaniczny. Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co zagwarantuje jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

  Aż 7 trybów pracy: Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie automatyczne, najmocniej optymalny tryb pracy regulowany przez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, równocześnie udostępniając urządzeniu możliwość luźnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

  Tryb MIEJSCOWY (miejscowy) odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment nie zacznie lśnić czystością. Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych.

  Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc jest niezwykle precyzyjne. 3 TRYBY MOCY SSANIA to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach.

  Funkcja niezwykle przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami. Tryb PLANOWANY w tym trybie odkurzacz automatycznie zapoczątkuje sprzątanie o wcześniej określonej godzinie.

  Istnieje rónież możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych. Tryb NAWILŻANIE pozwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. Kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

  Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i zacznie czyszczenie punktowe. Wytrzymała bateria zaimplementowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh zapewnia do 2 godzin skutecznej pracy.

  w przypadku niskiego poziomu energii Zonder Robo Vision sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie. W sytuacji, gdy odkurzacz nie zdoła posprzątać całej przestrzeni w ciągu jednej sesji działania, po naładowaniu wraca do miejsca, w którym skończył porządkowanie.

  Rozbudowany pakiet Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w pakiecie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA oraz 2 zapasowe szczotki boczne. Wariant: Odkurzacz robot/automatyczny Poziom hałasu: 50 dB Filtr: HEPA System parkowania: stopnie Funkcje specjalne: - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wyznaczonego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem Czas ładowania: 4 h Czas pracy na baterii/bateriach: 2 h Akcesoria w zestawie: Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w komplecie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA i 2 zapasowe szczotki boczne.

  Kolor: Czarny,Granatowy rozmiary: wymiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm Pozostałe atrybuty: - Moc ssania: od 1800 do 2500 Pa - Zbiornik na kurz: 600 ml - Zbiornik na wodę: 360 ml - Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION - Czas pracy: do 120 minut - Czas ładowania: do 4 godzin - samoczynne ładowanie: Tak - Czujniki: kamera, żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny, czujka wykrywania krawędzi, czujnik wykrywania dywanów - Filtr Hepa: Tak, 2 sztuki w zestawie - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wskazanego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - przystępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Zeegma opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Zeegma cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zeegma,
 • odkurzacze automatyczne Zeegma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Zeegma, odkurzacz robot sprzątający Zeegma cena, opinie o odkurzaczach robotach Zeegma, ranking odkurzaczy robotów Zeegma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *