Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Viomi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Viomi,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Viomi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Viomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Viomi V2 PRO

Viomi V2 PRO Najniższa Cena Online

Viomi V2 PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V2 PRO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi V2 Pro

  Sprzątanie domu to dla Ciebie ciężka i żmudna praca? Dzięki Viomi V2 Pro – możesz posiadać więcej czasu na to co kochasz! gwarantuje Ci czystość w Twoim domu bez wysiłku. Sam odkurzy i odświeży na wilgotno Twoje podłogi.


  Systematyczne jazda po pomieszczeniach - pasek przy pasku

  Aby sprzątanie podłóg przebiegało szybciej i łatwiej, Viomi V2 Pro został wyekwipowany w nawigację w postaci Lidar-u, który skanuje otoczenie wokół robota sprzątającego 360°. Nawigacja laserowa LDS pozwala urządzeniu na stworzenie wirtualnej mapy Twojego domu w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcji mapowania pomieszczeń – tworzeniu ich mapy w aplikacji przenośnej, mamy możliwość podpisania na niej swych pomieszczeń i wyodrębnionia posprzątania poszczególnego obszaru, czy i stworzenia strefy zabronionej do sprzątania, tak zwanej wirtualnej ściany. Dzięki nawigacji Lidar-owej odkurzacz nie porusza się chaotycznie ale w uporządkowany, logiczny sposób, co sprawia, że sprzątanie podłóg jest skrupulatne i systematyczne.


  Trzy tryby pracy

  samoczynny odkurzacz Viomi V2 Pro posiada 3 funkcje:

  • odkurzanie - w robocie umiejscowiony kosz na zanieczyszczenia,
  • mopowanie - w robocie umiejscowiony zbiornik na wodę,
  • odkurzanie i mopowanie jednocześnie - w robocie umiejscowiony pojemnik 2w1 ( dwukomorowy, na wodę i na skażenia ).


  wielka moc ssąca Viomi V2 Pro

  Dzięki dużej mocy ssania 2100 Pa, robot sprzątający Viomi V2 Pro odkurzy sierść zwierząt, kurz czy inne skażenia, które trafią do plastikowego pojemnika o wielkości 0,6L. Bezproblemowo poradzi sobie także z większymi okruchami docierając w choćby nad wyraz trudno dostępne miejsca.


  Trójpoziomowy inteligentny system kontroli wody

  Viomi V2 Pro jest w stanie dokładnie kontrolować zużycie wody dzięki zaimplementowanemu, elektronicznie sterowanemu zbiornikowi na wodę. objętość zbiornika na wodę wynosi – 0,53L. Robot sprzątający został wyekwipowany także w mikroprocesorową pompkę wodną, a także czujnik wyłapujący poziom wody w zbiorniku wody.


  Viomi V2 Pro posprząta wszystkie wnętrza

  Niezależnie od metrażu domu robot sprzątający Viomi V2 Pro, bezproblemowo odkurzy całą powierzchnie. Wystarczy pozostawić otwarte drzwi w pokojach, a urządzenie wjedzie we wszystkie zakamarki. Dzięki swej skromnej konstrukcji pousuwa zanieczyszczenia z trudnodostępnych miejsc. W przypadku rozładowania się akumulatora podczas sprzątania urządzenia po jego 120min pracy, robot zapamięta precyzyjnie miejsce, w którym bateria uległa wyczerpaniu. Samoczynnie sam wróci na stację ładującą, celem doładowania się i automatycznego wznowienia pracy z miejsca, w którym przerwał pracę, tak by dokończyć sprzątanie pozostałej powierzchni.


  Pokonywanie progów

  Robot sprzątający Viomi V2 Pro jest w stanie pokonać przeszkody nawet o wysokości do 2cm., co powoduje, że, listwy, progi, wjazd na dywan, czy inne nierówności nie stanowią dla niego problemu.


  Czujniki odległościowe i czujniki spadku

  Robot sprzątający Viomi V2 Pro wyposażony jest w dziesiątki czujników odpowiadających, za jak precyzyjniejsze i bezpieczne funkcjonowanie urządzenia. wykrywa przeszkody omijając je oraz ich nie uszkadzając. W sytuacji pojawienia się schodów, czy innych uskoków, czujniki od wykrywania spadku natychmiastowo reagują wykrywając brak powierzchni i chronią robota przed ewentualnym upadkiem. Tak więc robot może spokojnie sprzątać, każde z Twoich pięter, bez obaw przed spadkiem ze schodów.


  Aplikacja i sterowanie z poziomu telefonu

  Dzięki aplikacji mobilnej Mi Home na IOS i Andorid, użytkownicy mogą obserwować śledzenie trasy robota sprzątającego Viomi V2 Pro w czasie rzeczywistym. Możesz sterować jego działaniem bez konieczności wstawania z kanapy, czy także będąc poza domem. Aplikacja pozwala użytkownikom zaplanować czas odkurzania, wskazać posprzątanie solidnego pomieszczenia, omijać obszary o ograniczonym dostępie poprzez konfigurowanie wirtualnych ścian, czy też ustawienie tygodniowego harmonogramu pracy samoczynnego odkurzacza.


  automatyczny powrót do stacji ładującej

  Urządzenie, gdy ulegnie rozładowaniu albo zakończy swoją pracę, powróci do bazy i rozpocznie cykl ładowania baterii. Nie musisz kontrolować stanu baterii. Funkcja automatycznego powrotu do bazy wpływa na szybszą gotowość sprzętu do ponownej pracy.

  Waga i rozmiary
  • Średnica ( Szerokość produktu ) - 34,5 cm
  • Wysokość artykułu - 9,45 cm
  • Waga towaru - 3,6 kg
  cechy techniczne Viomi V2 Pro
  • objętość na kurz (łącznie) - 0,6 l
  • objętość zbiornika na wodę - 0,53 l
  • Moc ssani - 2100 Pa
  • pojemność baterii - Lit - 3200 mAh
  • Czas pracy - 120 min

  Zawartość zestawu Viomi V2 Pro
  • Robot sprzątający Viomi V2 Pro
  • Akumulator zamontowany w urządzeniu
  • Szczotka główna zamontowana w robocie
  • 2x szczotka boczna
  • 2x filtr powietrza
  • 2x ściereczka z mikrofibry do mopowania
  • Głowica przemywająca
  • Kosz na skażenia - zamontowany w urządzeniu
  • Zbiornik na wodę
  • Zbiornik 2w1, dwukomorowy na zanieczyszczenia
  • Narzędzie - nożyk do czyszczenia szczotki głównej
  • Zasilacz
  • Stacja ładująca
  • Instrukcja w języku polskim
  • Gwarancja 2 lata

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro dokładnie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar powoduje, że bez trudu wynajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może jednocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Automatycznie wyrzuci również śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje również zdalne sterowanie za pomocą aplikacji albo komend głosowych.

  świetnie wynajdzie się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot starannie namierza znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  automatycznie omija ponad 150 popularnych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Wydajnie unika również zderzeń z przeróżnymi obiektami. Już nie musisz zawsze przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  dokładnie sprząta wnętrza i tworzy ich mapy Viomi Alpha 2 Pro detektor laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i różnych obiektów z precyzyjnością nawet 1,5 cm, sięgając w dodatku trudno przystępnych kątów i nie wywołując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu tworzyć staranne mapy sprzątanych pomieszczeń i luźno poruszać się w choćby najistotniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS sprawia, iż robot może nieustannie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja i system Auto-Dumping 2.0 zezwalają na wydajne sprzątanie i zniżają ryzyko wtórnego skażenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! ponadto potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować choćby 95% szkodliwych cząsteczek.

  ekspresowo rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro akcentuje się siłą ssania nawet 4000 Pa, co oznacza,momentalnie i efektywnie radzi sobie z brudem. Znakomicie nadaje się też do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je namierza i automatycznie rozszerza na nich siłę ssania,dokładnie pousuwać ukryty w ich włóknach kurz. Możeszdopasować pracę robota do swych pragnień, wybierając jeden z trybów dostępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, iż nakładka mopująca będzie za każdym razem optymalnie nawilżona. Dzięki temu urządzenie skrupulatnie wyczyści wyodrębnione powierzchnie, nie tworząc przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z choćby najmocniej uporczywymi plamami! dostępne są także zróżnicowane poziomy przepływu wody do wyboru. Bezusterkowy ponadto w obszernych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro idealnie spełni oczekiwania zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i w obszernych domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut i spory zbiornik na wodę o obszerności 320 ml powodują, iż może bez problemu za jednym razem skrupulatnie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni nawet 420 m2.

  Co więcej, jeśli w trakcie sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot automatycznie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj przeznaczoną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  przy pomocy smartfona możesz na przykład oglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz też szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszelkich pomieszczeń co drugi dzień? A może staranne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala również zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Dzisiaj możesz uruchomić urządzenie, nawet gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz nawet ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz kontrolować go przy pomocy prostych komend!

  Wydaj mu optymalne polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może także wydawać komunikaty głosowe. W komplecie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik szybki Start Specyfikacja Robot producent Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg pojemność akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) objętość zbiornika na kurz 200 ml pojemność zbiornika na wodę 320 ml rozmiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz rozmiary 405 x 238 x 295 mm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Philips. Ranking TOP10 modeli

Viomi V3

Viomi V3 Najniższa Cena Online

Viomi V3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot czyszczący Viomi V3 Max Szukasz bezusterkowego robota czyszczącego, który nie tylko odkurzy za Ciebie podłogi, lecz też precyzyjnie je umyje? Viomi V3 Max będzie rewelacyjnym wyborem! Obsługuje mopowanie po trasach S i Y, a dzięki zbiornikowi na kurz i wodę 2w1 kompleksowo zadba o czystość powierzchni w Twoim domu.

  Siła ssania do 2700 Pa sprawia,nadzwyczajnie radzi sobie z odpadami, a czas pracy do 215 minut oznacza,nadaje się choćby do pokaźnych domów. Progresywne algorytmy pozwalają na mu doskonałe odnajdywanie się w pomieszczeniach i tworzenie skrupulatnych map, którymi możesz zarządzać za pomocą aplikacji.

  Robot uwydatnia się również wyjątkowo cichą pracą na poziomie 57 dB w trybie cichym – zapomnij o uciążliwym hałasie! efektywne odkurzanie i mycie w tym samym czasie Robot został zaopatrzony w poręczny pojemnik 2w1, który pozwala na mycie, odkurzanie, a nawet wykonywanie obu tych czynności jednocześnie!

  Znajdujący się w nim zbiornik na kurz ma pojemność 400 ml, a na wodę 200 ml. Już nie musisz ciągle wymieniać poszczególnych składników – Viomi V3 Max nie tylko posprząta podłogi w Twoim domu, lecz też pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię.

  na dodatek 3-stopniowa filtracja składająca się pomiędzy innymi z filtra HEPA wydajnie zapobiega wtórnym zanieczyszczeniom. Istnieje również możliwość dokupienia zbiornika na wodę o objętości aż 600 ml, co pozwoli uniknąć jego zbyt częstego kompletowania i umożliwi jeszcze wygodniejsze mycie podłóg w całym domu.

  znakomicie radzi sobie nawet z uciążliwymi plamami Co powoduje, iż robot tak prawidłowo pasuje do czyszczenia podłóg? Ciśnienie jego kontrolowanego elektronicznie zbiornika jest utrzymywane na stałym poziomie, nie musisz więc obawiać się zacieków.

  Woda jest rozprowadzana równomiernie, a 3-stopniowa regulacja jej objętości pozwala przypasować działanie urządzenia do Twoich potrzeb i pragnień. Co więcej, mop został zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie rozprawiać się z nawet najszczególniej uciążliwymi plamami, równocześnie nie powodując uszkodzenia podłogi.

  kompilacja twardych i miękkich materiałów pozwoliła uzyskać stosowne rezultaty! 2 wzory tras sprzątania Viomi V3 Max starannie umyje Twoją podłogę. Dostępne są 2 wzory ścieżek czyszczenia – S i Y, pomiędzy którymi możesz się swobodnie przełączać.

  S znakomicie pasuje do zwykłych, codziennych porządków. Poruszając się po trasie w profilu litery Y, robot imituje ręczne sprzątanie. Starannie czyści podłogę, nie omijając żadnego zakamarka. Możesz więc mieć pewność, że żadne okruchy czy uporczywe plamy nie popsują Ci humoru!

  bezawaryjny w walce z kurzem i odpadami Już wkrótce podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Viomi V3 Max został wyekwipowany w sprowadzany z Japonii bezszczotkowy silnik Nidec, który gwarantuje moc ssania sięgającą 2700 Pa.

  Ma także specjalnie zaprojektowaną szczotkę w profilu litery V, która dokładnie zbiera kurz. Robot nadzwyczajnie radzi sobie z sierścią, okruchami, a choćby włosami. Co więcej, robot inteligentnie lokalizuje dywany i samoczynnie powiększa na nich swoją moc, dzięki temu czyści je jeszcze lepiej.

  To jednak nie koniec! by opróżnić pojemnik na kurz, wystarczy nacisnąć przycisk – już nie musisz brudzić sobie rąk. Posprząta cały dom i sam się naładuje mocny akumulator o pojemności 5200 mAh odpowiada za niesamowicie długi czas pracy robota.

  Po pełnym naładowaniu Viomi V3 Max może sprzątać nawet poprzez 215 minut. To wystarczająco dużo, by wyczyścić podłogi o łącznej powierzchni do 290 m2! Urządzenie fantastycznie spełni oczekiwania zatem równocześnie w niewielkim, jak i obszernym domu.

  Nie musisz także przejmować się koniecznością jego ładowania. Kiedy akumulator będzie bliski wyczerpania, robot sam skieruje się do stacji, uzupełni energię, po czym wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał.

  Co więcej, Viomi V3 Max automatycznie blokuje uwalnianie wody, kiedy się ładuje, minimalizując tym samym ryzyko zwarcia czy porażenia elektrycznego. Luźno porusza się po pomieszczeniach Viomi V3 Max doskonale wynajdzie się w Twoim mieszkaniu.

  umożliwia to jego wielordzeniowy procesor, pakiet 14 czujników i algorytmy SLAM i LDS. Wszystko to sprawia, że robot nieprzeciętnie radzi sobie w nawet najmocniej niełatwym otoczeniu. Ekspresowo przetwarza dane, w czasie rzeczywistym dostosowuje trasę sprzątania, lokalizuje niewyczyszczone obszary i wytwarza mapy pomieszczeń.

  Nie musisz stale kontrolować jego pracy – urządzenie wydajnie odkurzy i umyje podłogi, unikając kolizji i blokowania się. Bezproblemowo pokonuje również przeszkody o wysokości do 2 cm – na przykład progi czy dywany.

  przychylna użytkownikom aplikacja Skorzystaj z przydatnych funkcji, które proponuje aplikacja. Zmieniaj tryby i ustawienia, zarządzaj zapisanymi mapami i planuj harmonogramy pracy. Możesz na dodatek sprawdzać statusy części wymiennych robota.

  Aplikacja przypomni Ci też o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Istnieje także możliwość tworzenia stref zakazanych, a także wirtualnych ścian. Dzięki nowemu systemowi Map 2.0 Viomi V3 Max może zapamiętać do 5 map pięter – spełni oczekiwania więc również w sporych domach.

  Interaktywna obsługa głosem Zależy Ci na dodatkowych możliwościach i jeszcze pokaźniejszej wygodzie? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Viomi V3 Max jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant, a także Xiao AI, co oznacza, że możesz sterować nim przy pomocy komend głosowych.

  Już nie musisz wstawać z fotela ani sięgać po telefon! Urządzenie wydaje również komunikaty, które wyraźnie ułatwią Ci jego obsługę. Robot powiadomi Cię na przykład o niedużej ilości wody w zbiorniku – już nigdy nie zapomnisz o jej uzupełnieniu.

  Viomi V3 Max obsługuje aż 13 języków – porozumienie się z nim bez wątpienia nie sprawi Ci problemu! W komplecie Inteligentny odkurzacz Viomi V3 Max Stacja ładowania Zasilacz Główna szczotka Zbiornik na kurz/wodę 2w1 Szmatka wielokrotnego wykorzystania do przecierania na mokro Szmatka wielokrotnego użytku do przecierania na mokro i sucho Jednorazowa szmatka do mopa 2x szczotka boczna Specyfikacja producent Viomi Model V-RVCLM27 wymiary głównego modułu 355x355x105 mm odcień Czarny Nawigacja LDS objętość akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 215 minut Pokonywanie przeszkód Do 20 mm wysokości Siła ssania 2700 Pa pojemność zbiornika na kurz (2w1) 400 ml objętość zbiornika na wodę (2w1) 200 ml Funkcja mopowania Zbiornik na wodę kontrolowany elektronicznie Maksymalny poziom głośności Do 70 dB Poziom głośności w trybie cichym 57 dB uzupełniające funkcje Harmonogramy sprzątania, samoczynne rozpoznawanie dywanów, zapamiętywanie map, samodzielne ładowanie, wirtualna ściana, mopowanie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Viomi V5 Pro

Viomi V5 Pro Najniższa Cena Online

Viomi V5 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V5 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi V5 Pro

  Robot sprzątający Viomi V5 Pro
  Pożegnaj kurz i inne skażenia! Robot sprzątający Viomi proponuje 4000 Pa moc ssania, pozostawiając podłogę nieskazitelnie czystą. Posiada też możliwość mopowania, dla jeszcze obszerniejszej wygody używania. Szczotka główna odpowiada za wysoki efekt czyszczenia, a zaawansowany system antykolizyjny produktywnie lokalizuje i omija przeszkody. W dodatku akumulator o pojemności 5200 mAh zezwala na wyczyszczenie około 420 m² powierzchni, a przemyślana kompozycja szczotki pozwala zebrać więcej zanieczyszczeń.

  Bezlitosny dla brudu
  Nic nie ukryje się przed Viomi V5 Pro. Urządzenie dysponuje 4000 Pa mocą ssania, rozprawiając się z brudem na przeróżnego typu powierzchniach – od dywanów po panele i płytki. Dodatkowo rozszerza moc ssania w trakcie czyszczenia dywanu. Oferuje możliwość odkurzania, zamiatania, a także mopowania, dla kompleksowego czyszczenia podłóg w Twoim domu.


  skuteczny
  Dla jeszcze lepszego efektu czyszczenia Viomi wyposażył robota w szczotkę o długości 181 mm. Umożliwia ona usunięcie aż 80% zabrudzeń, które spotka na swej drodze. Oprócz tego szczotka pozwala zebrać około 82.2 % skażeń znajdujących się wzdłuż ścian i krawędzi.


  Nic nie stanie mu na przeszkodzie
  Robot został wyposażony w lasery, które odpowiadają za omijanie przeszkód. Urządzenie wyłapuje przeszkody w zasięgu 8 m o wysokości powyżej 3.5 mm, potrafi również rozpoznać ponad 150 różnorodnych przeszkód. V5 Pro skanuje powierzchnię pod kątem 180° i czyści przestrzenie w odległości około 1.5 cm od ścian.


  Z aplikacją komfortowoj
  Włącz robota jednym kliknięciem aplikacji, bez wstawania z kanapy. V5 Pro możesz sterować z poziomu aplikacji Mi Home, dla większej wygody stosowania. Urządzenie współpracuje także z Amazon Alexa i Asystenta Google. Wystarczy prosta komenda głosowa, aby rozpocząć lub zakończyć sprzątanie.


  Skuteczna filtracja, długi czas pracy
  Urządzenie wyekwipowano w filtr HEPA, który blokuje nawet 95% zanieczyszczeń, uniemożliwiając wtórnemu skażeniu. Oprócz tego akumulator o obszerności 5200 mAh pozwoli Ci wyczyścić nawet 420 m² powierzchni na jednym naładowaniu. W dodatku, jeśli podczas czyszczenia poziom akumulatora będzie zbyt niski, urządzenie odszuka stację ładowania i samoczynnie zapoczątkuje ładowanie.

  W komplecie
  robot
  stacja dokująca
  zbiornik na wodę 2w1
  szczotka główna
  szczotka boczna x2
  filtr HEPA
  uchwyt na mopa
  ściereczka mopa x2
  narzędzie do czyszczenia
  zasilacz
  instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  producent Viomi
  Model V5 Pro
  System nawigacji LDS Lidar + 3 Line Laser
  Moc ssania 4000 Pa
  objętość akumulatora 5200 mAh
  Czas pracy (tryb cichy) 220 minut
  Poziom hałasu (tryb zbalansowany) ≤70dB
  objętość zbiornika na kurz 200 ml
  objętość zbiornika na wodę 320 ml
  Moc znamionowa 55 W
  Napięcie wyjściowe 14.4 V
  Czas ładowania <5,5 godziny
  Aplikacja MI Home
  Kompatybilność Google Assistant, Amazon Alexa
  Funkcja Carpet Boost Tak
  certyfikaty EU CE/EMC,CE/LVD,RED,RoHS,REACH,WEEE,ERP,CB (with Software)
  rozmiary 350 x 350 x 97.5 mm
  Waga 3,2 kg
  Kolor czarny


Viomi V2

Viomi V2 Najniższa Cena Online

Viomi V2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi V2 Max

  Ułatw sobie życie. Robot sprzątający Viomi V2 Max posprząta podłogi w Twoim domu, w trakcie gdy Ty możesz zająć się czymś miłym. Urządzenie pozwala na nie tylko odkurzanie, ale też mopowanie. Eksponuje się siłą ssania 2400 Pa, dzięki czemu nieprzeciętnie radzi sobie z brudem, a jego czas pracy sięga 180 minut na jednym ładowaniu. System nawigacji LIDAR sprawia, że robot genialnie wynajduje się w pomieszczeniach, formuje skrupulatne mapy i planuje optymalne trasy sprzątania. Obsługę urządzenia usprawnia asygnowana aplikacja.

  Posprząta za Ciebie

  Dzięki specjalnemu zbiornikowi 2w1 na kurz i wodę robot może jednocześnie odkurzać i myć podłogi. Perfekcyjnie spełni oczekiwania na najróżniejszego typu powierzchniach - od paneli, poprzez płytki, po dywany. Siła ssania 2400 Pa sprawia,szybko i efektywnie likwiduje choćby wyjątkowo uporczywy brud. Dostępny jest dodatkowo dodatkowy zbiornik na wodę o obszerności 550 ml. Użyj go, jeśli chcesz, aby robot zajął się tylko dokładnym mopowaniem podłóg. Dzięki przemyślanej konstrukcji V2 Max świetnie radzi sobie z plamami, nie powodując przy tym powstawania zacieków.

  System nawigacji LIDAR

  Robot Viomi V2 Max doskonale znajdzie się w Twoim domu. Został wyposażony w zaawansowany system LIDAR, dzięki któremu precyzyjnie skanuje wnętrza, by następnie zapisać mapę piętra, którą wyszukasz w aplikacji. Planujeadekwatne trasy sprzątania, co sprawia, że nie tylko dokładnie czyści każdy kąt, lecz też oszczędza energię i skraca czas odkurzania czy mycia podłóg - nie wraca kilka razy w to samo miejsce. Skutecznie również przeszkody oraz ich unika.

  udoskonalona konstrukcja

  Co jeszcze sprawia, że Viomi V2 Max może tak luźno, a zarazem bezpiecznie poruszać się po pomieszczeniach? Wysokość robota to zaledwie 9,45 cm - bez problemu zmieści się pod meblami, na przykład pod szafą lub kanapą. Prosto pokonuje również przeszkody o wysokości do 20 mm - niestraszne mu progi czy dywany. Został też wyekwipowany w innowacyjne czujniki, dzięki którym unika upadku ze schodów. Możesz więc bez obaw używać go na piętrze.

  Długi czas pracy

  V2 Max został wyposażony w wytrzymały akumulator o obszerności 3200 mAh. Dzięki temu jego czas pracy sięga 170 minut na jednym ładowaniu (w trybie Quiet). To oznacza,wyśmienicie sprawdzi się zarówno w nieznacznym, jak i większym mieszkaniu. Co więcej, gdy urządzenie wykryje, iż akumulator jest bliski rozładowania, samoczynnie wróci do stacji, dokującej uzupełni energię, a następnie będzie kontynuował pracę od miejsca, w którym przerwał. Ładowanie robota trwa około 4 godzin.

  Zdalne sterowanie

  Zainstaluj bezpłatną aplikację Mi Home i zyskaj dostęp do wielu interesujących możliwości. Możesz na przykład zdalnie obsługiwać robota przy użyciu smartfona i wytwarzać wirtualne strefy zakazane. To perfekcyjne rozwiązanie, jeśli nie chcesz, żeby urządzenie miało dostęp do jakiegoś wnętrza albo jego części. Aplikacja pozwala także planować szczegółowe harmonogramy sprzątania. Możesz też kontrolować robota przy pomocy głosu. V2 Max jest kompatybilny z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający V2 Max
  • Osłona szczotki
  • Szczotka główna
  • Szczotka boczna x2
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Zbiornik 2w1 na kurz i wodę
  • Zbiornik na wodę 550 ml
  • Stacja dokująca
  • Adapter zasilania
  • Uchwyt na nakładkę do mycia podłóg
  • Nakładka do mycia podłóg na mokro
  • Nakładka do mycia podłóg na mokro i wycierania

  Specyfikacja


Viomi Alpha 3

Viomi Alpha 3 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Realme. Ranking TOP10 modeli

Viomi Alpha 3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Alpha 3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi Alpha 3 ze stacją opróżniania

  Robot sprzątający Viomi Alpha 3

  Koniec z uciążliwym odkurzaniem i myciem podłóg - robot sprzątający Viomi Alpha 3 zajmie się tym za Ciebie! Dzięki sile ssania aż 2800 Pa urządzenie rewelacyjnie radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy nawet 180 minut. Nie musisz również przejmować się myciem nakładek mopujących artykułu - odpowiada za to wchodząca w skład zestawu stacja ze zbiornikami na czystą i brudną wodę. Co więcej, możesz wygodnie kontrolować robota za pomocą aplikacji Mi Home.

  Imponująca efektywność

  Robot Viomi Alpha 3 szybko upora się z zanieczyszczeniami. Jego siła ssania sięga 2800 Pa - bezproblemowo zlikwiduje kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Co więcej, urządzenie może nie tylko odkurzyć podłogę, lecz też umyć ją na mokro. Dzięki funkcji wibracji nakładki mopującej produktywnie usuwa nawet wyjątkowo uporczywe plamy. Istnieje także możliwość dobrania jego pracy przy pomocy aplikacji. Do wyboru przystępne są przeróżne tryby czyszczenia i stopnie ssania.

  Długi czas pracy

  Viomi Alpha 3 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, dzięki temu może nieprzerwanie pracować choćby przez 180 minut. To wystarczająco dużo,starannie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni sięgającej 180 m2! Robot perfekcyjnie stanie na wysokości zadania zatem równocześnie w mniejszych, jak i obszerniejszych mieszkaniach. Nie musisz także pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, Alpha 3 automatycznie skieruje się do stacji, a po uzupełnieniu energii wróci do pracy w miejscu, w którym przerwał.

  produkowany do Twojego mieszkania

  To użyteczne urządzenie bezproblemowo odszuka się w Twoim domu. Zostało wyposażone w progresywny system laserowy, dzięki któremu może starannie skanować wnętrza, kreować ich mapy i planować optymalne trasy sprzątania. Z łatwością pokonuje też przeszkody o wysokości do 2 cm - niestraszne mu progi czy dywany. Robot pracuje przy tym zaskakująco cicho - jego poziom głośności to tylko około 72 dB. Nie obawiaj się uciążliwego szumu!

  Sam zadba o czystość nakładki mopującej

  Zapomnij o konieczności samodzielnego prania nakładek mopujących robota. Wchodząca w skład zestawu stacja Cię w tym wyręczy! Jak to działa? podczas mycia podłóg Alpha 3 w pewnym momencie samoistnie wróci do stacji. Tam nakładka mopująca zostanie doskładnie wyczyszczona. Następnie robot będzie kontynuował sprzątanie od miejsca, w którym przerwał. Stacja została wyposażona w 2 4-litrowe zbiorniki - na czystą i brudną wodę. Dzięki temu masz pewność,zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze!

  niezawodny w dodatku na dywanach

  W Twoim domu znajduje się dywan? Viomi Alpha 3 nie zawiedzie Twoich oczekiwań! bezproblemowo wykryje go podczas sprzątania i samoczynnie zwiększy na nim siłę ssania,precyzyjnie odkurzyć ukryte w jego włóknach okruchy, kurz, włosy i inne skażenia. Uniesie także nakładkę mopującą, aby zapobiec jego zamoczeniu. W aplikacji dostępna jest jeszcze funkcja unikania dywanów - włącz ją, a robot będzie samoczynnie je omijał.

  sporo możliwości z aplikacją

  Połącz robota z aplikacją Mi Home i zyskaj jeszcze więcej możliwości. Teraz możesz nie tylko zdalnie kontrolować robota i zmieniać tryby sprzątania, lecz też na przykład tworzyć dla niego harmonogramy pracy i wskazywać określone wnętrza, które powinny zostać wyczyszczone. Nie chcesz, aby Alpha 3 miał dostęp do jakiegoś miejsca, na przykład do pokoju dziecka? wystarczy, iż ustawisz wirtualną ścianę lub strefę zakazaną! sprawdź, co jeszcze na Ciebie czeka.

  Kontroluj robota przy pomocy głosu

  To nie koniec udogodnień. Nie masz pod ręką telefonu, nie chcesz wstawać z komfortowego fotela, a wydaje Ci się, że przydałoby się trochę posprzątać? Już nie musisz ruszać się z miejsca! Alpha 3 jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go za pomocą prostych komend głosowych. Starczy kilka słów, aby urządzenie zabrało się do pracy!

  W pakiecie
  • Robot sprzątający
  • Zbiornik na kurz
  • Filtr
  • Szczotka główna
  • Osłona szczotki głównej
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczotka boczna x2
  • Stacja czyszcząca
  • Zbiornik na czystą wodę
  • Zbiornik na brudną wodę
  • Kratka ściekowa
  • przewód zasilania
  • Narzędzie do czyszczenia


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Viomi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Viomi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Viomi,
 • odkurzacze automatyczne Viomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Viomi, odkurzacz robot sprzątający Viomi cena, opinie o odkurzaczach robotach Viomi, ranking odkurzaczy robotów Viomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *