Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z starannym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, skutecznie usuwa lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Dokładny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala eliminować brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają obszerniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava Jet m6 sprząta pokaźniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają absorpcyjne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 umożliwia dobranie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie samoczynnie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Pokaźniejsza efektywność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie typy podłóg twardych: pracuje na wszelkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu wystarczy wlać wodę. Żeby uzyskać długotrwały, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...


TCL SWEEVA 1000

TCL SWEEVA 1000 Najniższa Cena Online

TCL SWEEVA 1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL SWEEVA 1000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,6 litra;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny;wariant:odkurzacz samoczynny;seria (wariantowanie):Sweeva 1000;Sterowanie:pilotem;Średnica:32 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne;Wysokość:7 cm;ekran:nie;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Sencor SRV 1000

Sencor SRV 1000 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 1000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  komfortowy i automatyczny Odkurzacz samoczynny Sencor SRV 1000SL to produkt rewelacyjny dla osób szanujących wygodę w życiu. Będąc posiadaczem tego urządzenia, sprzątanie domu stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem - chyba że należysz do tego znikomego grona zapaleńców czystości, którzy to robią codziennie odczuwając przy tym przyjemność.

  Do każdej podłogi Prezentowany sprzęt to odkurzacz automatyczny Sencor SRV 1000SL rewelacyjnie przypasowany do czyszczenia laminowanych i drewnianych podłóg, parkietów, linoleum, płytek i wielu innych rodzajów nawierzchni.

  Główne właściwości podczas pracy odkurzacz Sencor SRV 1000SL jest niezwykle cichy, dzięki czemu hałas towarzyszący odkurzaniu typowymi modelami już nie będzie Cię niepokoił. Oprócz tego posiada dwie boczne szczotki obrotowe genialne do czyszczenia narożników, funkcję mopa ze specjalnym antystatycznym miotaczem i funkcję wykorzystującą specjalną antystatyczną miotełkę do kurzu.

  Odkurzacz został ponadto zaopatrzony w czujniki zapobiegające jego spadaniu ze schodów i przedni sensor antyuderzeniowy. A co najważniejsze jest wyjątkowo prosty w obsłudze – uruchamia się za pomocą jednego przycisku.

  efektywny i bezusterkowy Odkurzacz Sencor SRV 1000SL będzie sprzątał poprzez 80 minut na jednym naładowaniu. Jeżeli mamy w domu zwierzęta, które gubią sierść bądź na podłogach porozkładane mamy kable, inteligentna konstrukcja odkurzacza zapobiegnie blokowaniu kół.

  Ten sprzęt sprzątając podłogi pokona każdy próg do 1 cm wysokości. Ma kontrolkę stanu naładowania, a objętość pojemnika na kurz to aż 200 ml. Do powszednich porządków Dla osób pragnących wykorzystywać Sencor SRV 1000SL do codziennego odkurzania, ważne będzie to,charakteryzuje go mały zużycie mocy - zaledwie 15 W....


iRobot Roomba S9

iRobot Roomba S9 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  pionierska budowa

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w porównaniu do swych poprzedników, eksponuje się na ogół nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego uwydatnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w zestawie posiada stację opróżniającą, która zezwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji umożliwiają wjazd robota w trudnodostępne miejsca, a także precyzyjniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Korzystną zmianą jest dodatkowo umiejscowienie pojemnika na zanieczyszczenia wraz z filtrem, który wyszukamy pod górną pokrywą. Wpływa to na komfortowojsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy, a także opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się we wnętrzu stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME, a także podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości automatycznie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja starannie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać pokaźniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć cykl posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy, a także uczy się jejsprawniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 użytkowany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga znacznie ulepszone rezultaty sprzątania w porównaniu z automatycznymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. W dodatku, w sytuacji wyczerpania się akumulatora w trakcie pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, automatycznie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W chwili ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, żeby wydobywać brud i skażenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej serii w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej, a także kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, automatyczny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu firma mógł zastosować świeże wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący wyekwipowany jest również w czujnik DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na obszerniejsze skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, żeby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone wnętrza, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to zastosować aplikacji iRobot Home lub asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać automatycznemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technika Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie mopować samoczynnie w świetnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje cykl mycia podłóg twardych.


  Google Assistant lub Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem odpowiednich aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • przewód zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie zanieczyszczeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • samoczynny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Xclea. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt RVC201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt producent Blaupunkt Kod producenta RVC201 EAN 5901750503740 dane PODSTAWOWE Moc silnika Brak kolor Biały FIZYCZNE Wysokość [cm] 7.5 Średnica [cm] 28 Waga [kg] 1.7 FUNKCJE Funkcja mopowania Nie Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Tak Możliwość współpracy z wirtualną ścianą Nie Możliwość współpracy z wirtualną latarnią Nie samoczynny powrót do bazy Nie liczba programów 3 Harmonogram pracy Nie technicznE objętość zbiornika na kurz 0.5 l Poziom hałasu 55 dB Maksymalny czas działania 55 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie przez aplikację Nie


Philips FC 8810

Philips FC 8810 Najniższa Cena Online

Philips FC 8810 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8810
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8810/01 SmartPro Active Philips SmartPro Active to odkurzacz samoczynny/robot czyszczący podłogi za Ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najlepszą strategię,dokładnie wyczyścić dom. Nowoczesne sprzątanie, precyzyjnie i bez wysiłku Z systemem Smart Detection i 3-stopniowym systemem czyszczenia -3-stopniowy system czyszczenia -90 min pracy -Nakładka do wycierania na sucho System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz samoczynny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 22 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej. Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód Nowy odkurzacz samoczynny/robot firmy Philips jest wyekwipowany w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy albo przewody, by urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Samoczynny powrót do stacji dokującej w celu ładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby mogło się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień Odkurzacz jest wyekwipowany w funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz samoczynny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu, dzięki temu możesz radować się czystością bez wysiłku. Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zapewnia 90 minut pracy skuteczny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej standardowe akumulatory. Nowy odkurzacz samoczynny pracuje nawet przez 90 min. 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o szerokiej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz. Odkurzacz automatyczny lokalizuje najbrudniejsze miejsca, żeby lepiej je wyczyścić Funkcja czujnika kurzu sprawia, iż odkurzacz samoczynny sam namierza miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić. Nasadka dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg Odkurzacz samoczynny jest wyposażony w ruchomą nasadkę, która dostosowuje się do powierzchni podłóg, wykładzin itp., umożliwiając precyzyjne czyszczenie. 4 tryby czyszczenia do różnorodnych miejsc 4 tryby sposobu czyszczenia dobrane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz samoczynny/robot porusza się zygzakiem, by pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, powiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich. Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z pokaźniejszej odległości Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z pokaźniejszej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania i nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej. Eco passport firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera naturalne procesy produkcji.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8776

Philips FC 8776 Najniższa Cena Online

Philips FC 8776 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8776
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SmartPro Compact Odkurzacz samoczynny/robot FC8776/01 Odkurzacz samoczynny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo znacznej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najkorzystniejszą strategię,dokładnie wyczyścić podłogi. Najwyższa wydajność, inteligentne odkurzanie precyzyjne odkurzanie — teraz 2 razy szybciej*
  • Nasadka TriActive XL
  • Wąska budowa (6 cm)
  • System z 4 kołami
  • 130 min pracy
  Nasadka TriActive XL o szczególnie pokaźnej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość sprawnego i dokładnego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki:
  1. Wyjątkowo szerokiej nasadce, która czyści dwa razy obszerniejszą powierzchnię za jednym razem.
  2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
  3. Rozciągliwej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
  Wąska konstrukcja (6 cm) pozwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz samoczynny może prosto docierać pod meble i usuwać skatalogowany tam kurz.
  System Smart Detection dopasowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera trafną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny oferuje funkcję planowania dobowego, która zezwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz samoczynny proponuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z obszerniejszej odległości Pilot zezwala na sterowanie odkurzaczem z obszerniejszej odległości i realizowanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania oraz nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
  Akumulator litowo-jonowy o obszernej mocy zapewnia 130 minut pracy skuteczny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej typowe akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet przez 130 min.
  4 tryby odkurzania dobrane do pomieszczeń
  Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać produktywną i sprawną strategię odkurzania danego pomieszczenia.
  2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
  Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz automatyczny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
  Dodatkowy filtr zezwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  Dodatkowy filtr pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  System z 4 kołami upraszczający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest wyekwipowany w 4-kołowy system jazdy, podczas gdy konwencjonalne odkurzacze samoczynne posiadają zaledwie 2 koła. Upraszcza to odkurzaczowi automatycznemu pokonywanie progów.
  produkt
  producent
  Kod producenta
  FC8776/01
  EAN
  8710103768746
  informacje podstawowe Worek na kurz techniczne
  czujka wykrywający schody
  Wyposażenie
  2 filtry
  Pilot zdalnego sterowania
  Stacja dokująca
  Szczotki boczne
  Zasilacz
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytku domowego)

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy od Xiaomi

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light to urządzenie łączące proste i efektywne czyszczenie dzięki za co odpowiada lekka, bezprzewodowa konstrukcja i silnik o wielkiej mocy ssania 50W, do 100 000 obr./min. Nowy, lekki korpus o wadze 1.2 kg gwarantuje wygodne wykorzystywanie.

  Akumulator litowo-jonowy charakteryzuje się pracą na baterii do 45 min, a poziom hałasu to 79dB.

  Silnik bezszczotkowy:

  wyekwipowany w prędki bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje spójne i wydajne ssanie. Trwała bateria litowa na jednym ładowaniu gwarantuje do 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, pozwala sprzątnąć średnie, a nawet spore mieszkanie. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb standardowy, by wychwytywać cząsteczki wszystkich wymiarów. W celu starannego czyszczenia wybierz tryb Max.

  Skuteczność filtracji 99.98%:

  3-stopniowa sprawna filtracja. Odkurzacz wyposażony jest w filtr cyklonowy, bawełniany oraz filtr HEPA. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, a czyste powietrze jest wypompowywane.

  skrupulatnie czyści każdy zakątek:

  Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu czy gabinetu. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli.

  likwiduje kurz i brud z każdego rogu:

  zaimplementowany niezależny silnik do głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie za pomocą wyjątkowo miękkiej szczotki, która nie uszkadza podłóg ani dywanów.

  Akcesoria:

  dołączone końcówki, szczotki pozwolą na utrzymanie całego domu w czystości, nadają się do czyszczenia sof, szafek i wszelkiego rodzaju mebli, drzwi, okien, narożników ścian, schodów i innych szczelin.

  Lepsza organizacja i oszczędność miejsca:

  Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz w stacji do następnego użycia.

  firma

  Xiaomi

  Nazwa

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Model

  MJWXCQ03DY

  Kolor

  Biały

  Moc ssania

  Moc ssania: 50 AirWatts

  Moc znamionowa: 220W

  wariant baterii

  Litowo-jonowy

  pojemność baterii

  2500 mAh

  objętość zbiornika na śmieci

  0.5 l

  Czas pracy

  Do 13 min tryb maksymalny (bez elektrycznej szczotki)

  Do 45 min tryb typowy

  rozmiary

  113 x 24 x 14.8 cm

  Waga

  Korpus: 1.2 kg

  Całość: 2.3 kg

  pakiet mieści

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

  Ssawka szczelinowa

  Szczotka do twardych powierzchni

  Zasilacz

  Baza ładująca

  Rura przedłużająca


Profi 3042

Profi 3042 Najniższa Cena Online

Profi 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 3042
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny pasuje do twardych wykładzin podłogowych i dywanów z niedługim włosiem. Proficare PC-BSR 3042 jest wyekwipowany w obrotowe szczotki boczne, samoczynne wykrywanie schodów i gumowane koła. Wbudowana bateria Ni-Mh zapewnia wystarczającą moc na 90 minut działania

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

  nieduży i użyteczny odkurzacz do mieszkania, biurka albo samochodu. Waży tylko 500g i ładowany jest poprzez USB Type-C. Czas pracy do 30minut na jednym ładowaniu

  potężny silnik bezszczotkowy

  wydajne czyszczenie z podwójnymi otworami wentylacyjnymi

  Widoczna potężna moc

  z łatwością uniesie laptopa

  progresywna dysza 2 w 1

  Dwie dysze mogą być wykorzystywane oddzielnie albo razem

  poręczny do czyszczenia

  Kompaktowy, prosty w użyciu, nadzwyczajny do rozmaitych potrzeb domowych. Nigdy więcej nie martw się okruchami jedzenia na podłodze.

  mobilny i wygodny asystent

  Pracujesz, a ja posprzątam

  Wielofunkcyjna nasadka usprawnia czyszczenie

  Ty będziesz badać, a ja sprzątam

  Dociera głęboko w zakamarki

  Całe sprzątanie zostaw mnie

  Ekspert w czyszczeniu klawiatur

  Chcesz posprzątać? Będziesz czysty.

  Twoja tajna broń do dbania o samochód

  W smogowe, zakurzone dni wnętrze samochodu może być szczególnie brudne. Dzięki tej próżni cały ten piasek nie będzie miał miejsca do ukrycia.

  komfortowe likwidowanie kurzu jednym dotknięciem pozwala utrzymać ręce w czystości

  eliminowanie kurzu za jednym dotknięciem: naciśnij przycisk, a pojemnik na kurz wyskoczy. Brak wtórnego zanieczyszczenia.

  Stalowy filtr główny i filtr HEPA

  choćby najmniejsze cząsteczki nie będą mogły się wydostać, więc nigdy nie będzie się pylić w trakcie odkurzania

  ○ Model

  SSXCQ01XY

  ○ Tryby działania

  2 tryby siły

  Tryb typowy (7760Pa) 30 minut pracy na baterii

  Tryb silny (13000Pa) 9 minut pracy na baterii

  ○ Funkcje

  Silnik bezszczotkowy - 88 000 obr / min

  mocne ssanie - 13 000 Pa

  ○ Waga

  0,5kg

  Filtr

  Stalowy filtr główny

  Filtra HEPA

  ○ pakiet

  Odkurzacz

  Instrukcja

  Dysza długa

  Dysza szczotka

  ○ rozmiary

  267 × 55 × 55 mm

  Moc

  120W

  Napięcie znamionowe

  10.8V

  • Bateria

  2000mAh

  Zasilanie

  Wymagany Zasilacz USB 5.0V / 2.0A ~10.0WInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *