Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy automatyczny odkurzacz amerykańskiej marki iRobot. Urządzenie linii i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało jednocześnie konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający ma silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 zezwala na iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego, a także tworzenia wirtualnej mapy przystępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, tworzy wirtualną mapę obszaru pracy oraz uczy się jejwydajniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w serii "i" na wyższy system potwierdza iż amerykańska firma w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątajeszcze wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej serii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji przy pomocy kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga istotnie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera umożliwia i7 dokładną orientacje w terenie. Pozwala to aby urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot generuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje dodatkowo możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME stwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są znakomite efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych kolekcji robotów gwarantuje jednostajną prace samoczynnego odkurzacza który zapewnia nieprzeciętne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect nieprzeciętnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona , a także położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on na ogół na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu i siateczkowego służącego do wyłapywania większych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 wydajnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Skuteczne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one nad wyraz ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im genialne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania idealnie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium używane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyposażona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, inicjuje odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 aby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  duża zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło dodatkowo konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została wyraźnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie obniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, znakomicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Korzystnie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7 (i7158)
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • wariant filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Philips FC 8810

Philips FC 8810 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8810 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8810
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8810/01 SmartPro Active Philips SmartPro Active to odkurzacz samoczynny/robot czyszczący podłogi za Ciebie. Dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najlepszą strategię,dokładnie wyczyścić dom. Nowoczesne sprzątanie, precyzyjnie i bez wysiłku Z systemem Smart Detection i 3-stopniowym systemem czyszczenia -3-stopniowy system czyszczenia -90 min pracy -Nakładka do wycierania na sucho System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz samoczynny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, do 22 czujników, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej. Czujniki podczerwieni do wykrywania i unikania przeszkód Nowy odkurzacz samoczynny/robot firmy Philips jest wyekwipowany w 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy albo przewody, by urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Samoczynny powrót do stacji dokującej w celu ładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby mogło się naładować i przygotować się do następnego sprzątania. Zaplanuj sprzątanie na cały tydzień Odkurzacz jest wyekwipowany w funkcję planowania tygodniowego, która umożliwia zaplanowanie sprzątania na cały tydzień — można ustawić inny czas na każdy dzień. Odkurzacz samoczynny uruchomi się nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu, dzięki temu możesz radować się czystością bez wysiłku. Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy zapewnia 90 minut pracy skuteczny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej standardowe akumulatory. Nowy odkurzacz samoczynny pracuje nawet przez 90 min. 3-stopniowy system czyszczenia z funkcją wycierania na sucho Najpierw dwie długie szczotki zgarniają kurz i brud na drogę przemieszczania się odkurzacza automatycznego. Następnie nasadka zbiera kurz i brud dzięki silnikowi o szerokiej mocy. Na końcu nakładka do wycierania na sucho optymalizuje czyszczenie, zbierając z podłogi nawet najdrobniejszy kurz. Odkurzacz automatyczny lokalizuje najbrudniejsze miejsca, żeby lepiej je wyczyścić Funkcja czujnika kurzu sprawia, iż odkurzacz samoczynny sam namierza miejsca, w których zebrało się najwięcej kurzu, i pozostaje w nich o kilka sekund dłużej, aby je lepiej wyczyścić. Nasadka dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg Odkurzacz samoczynny jest wyposażony w ruchomą nasadkę, która dostosowuje się do powierzchni podłóg, wykładzin itp., umożliwiając precyzyjne czyszczenie. 4 tryby czyszczenia do różnorodnych miejsc 4 tryby sposobu czyszczenia dobrane do każdego mieszkania. W trybie „z” odkurzacz samoczynny/robot porusza się zygzakiem, by pokryć stosunkowo dużą powierzchnię. W trybie zderzania odkurzacz porusza się w linii prostej, a gdy uderzy w jakiś przedmiot, wybierze inny, losowo wybrany kierunek ruchu. W trybie spiralnym odkurzacz porusza się po kole, powiększając stopniowo jego promień. W trybie podążania wzdłuż ścian odkurzacz robot porusza się blisko ściany i równolegle do nich. Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z pokaźniejszej odległości Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z pokaźniejszej odległości i wykonywanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania i nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej. Eco passport firma Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera naturalne procesy produkcji.

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z starannym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, skutecznie usuwa lepkie plamy, odporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Dokładny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, w trakcie gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala eliminować brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Pokaźniejsze nakładki pokrywają obszerniejszą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava Jet m6 sprząta pokaźniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają absorpcyjne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich skażeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, by poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ żeby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 umożliwia dobranie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie samoczynnie robot mopujący rozpoczyna pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Pokaźniejsza efektywność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno przystępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie typy podłóg twardych: pracuje na wszelkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Prosty w użyciu wystarczy wlać wodę. Żeby uzyskać długotrwały, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Webber. Ranking TOP10 modeli

TCL SWEEVA 1000

TCL SWEEVA 1000 Najniższa Cena Online

TCL SWEEVA 1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL SWEEVA 1000
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,6 litra;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny;wariant:odkurzacz samoczynny;seria (wariantowanie):Sweeva 1000;Sterowanie:pilotem;Średnica:32 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne;Wysokość:7 cm;ekran:nie;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


TCL Sweeva 2000

TCL Sweeva 2000 Najniższa Cena Online

TCL Sweeva 2000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL Sweeva 2000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:150 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,6 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, metodyczny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie):Sweeva 2000;Sterowanie:pilotem, przy pomocy smartfona;Średnica:32 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne;Wysokość:7 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Philips FC 8776

Philips FC 8776 Najniższa Cena Online

Philips FC 8776 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8776
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SmartPro Compact Odkurzacz samoczynny/robot FC8776/01 Odkurzacz samoczynny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo znacznej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najkorzystniejszą strategię,dokładnie wyczyścić podłogi. Najwyższa wydajność, inteligentne odkurzanie precyzyjne odkurzanie — teraz 2 razy szybciej*
  • Nasadka TriActive XL
  • Wąska budowa (6 cm)
  • System z 4 kołami
  • 130 min pracy
  Nasadka TriActive XL o szczególnie pokaźnej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość sprawnego i dokładnego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki:
  1. Wyjątkowo szerokiej nasadce, która czyści dwa razy obszerniejszą powierzchnię za jednym razem.
  2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
  3. Rozciągliwej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
  Wąska konstrukcja (6 cm) pozwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz samoczynny może prosto docierać pod meble i usuwać skatalogowany tam kurz.
  System Smart Detection dopasowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest zaopatrzony w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera trafną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny oferuje funkcję planowania dobowego, która zezwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Urządzenie samoczynnie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza automatycznego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, aby się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz samoczynny proponuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z obszerniejszej odległości Pilot zezwala na sterowanie odkurzaczem z obszerniejszej odległości i realizowanie kilku czynności. Można sprawić, iż odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania oraz nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
  Akumulator litowo-jonowy o obszernej mocy zapewnia 130 minut pracy skuteczny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej typowe akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet przez 130 min.
  4 tryby odkurzania dobrane do pomieszczeń
  Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać produktywną i sprawną strategię odkurzania danego pomieszczenia.
  2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
  Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz automatyczny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
  Dodatkowy filtr zezwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  Dodatkowy filtr pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  System z 4 kołami upraszczający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest wyekwipowany w 4-kołowy system jazdy, podczas gdy konwencjonalne odkurzacze samoczynne posiadają zaledwie 2 koła. Upraszcza to odkurzaczowi automatycznemu pokonywanie progów.
  produkt
  producent
  Kod producenta
  FC8776/01
  EAN
  8710103768746
  informacje podstawowe Worek na kurz techniczne
  czujka wykrywający schody
  Wyposażenie
  2 filtry
  Pilot zdalnego sterowania
  Stacja dokująca
  Szczotki boczne
  Zasilacz
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytku domowego)

Ariete 2711

Ariete 2711 Najniższa Cena Online

Ariete 2711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2711
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Ariete Briciola 2711 perfekcyjny porządek Cenisz sobie porządek, lecz brakuje Ci czasu na zadbanie o niego w Twojej przestrzeni? Nic prostszego z robotem sprzątającym Ariete Briciola 2711.

  Nasz odkurzacz dosłownie i w przenośni posprząta za Ciebie. Odkurzacz bezprzewodowy, moc 25 W, pilot, szybkość 33 cm/sek., 6 programów, czas pracy 1,5 h, czas ładowania 3,5 h. Wzornictwo Masz już dość obfitych i nieporęcznych odkurzaczy? My ponadto, dlatego stawiamy na minimalizm formy i na elegancję.

  Kto powiedział, iż odkurzacz musi być obfity i brzydki? lubisz otaczać się efektownymi przedmiotami? należycie trafiłeś, drobny poręczny, a w dodatku wyjątkowo wyszukany robot sprzątający Ariete Briciola 2711 czeka już na Ciebie.

  Inspiracje Znacie taki widok? Co powiesz na to, iż nie będziesz już musiał w ten sposób dbać o zachowanie porządku? Koniec z udręką, nasz rewelacyjny odkurzacz zrobi to za Ciebie. Myślisz, iż to niemożliwe by sprzątanie stało się przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.

  Już dziś możesz się o tym przekonać. Robot sprzątający Ariete Briciola 2711 posiada do dyspozycji 6 programów, dzięki którym poczujesz się jak królowa bądź król we własnym domu. Czyż to nie cudowne? Magia w Twoim domu Chcesz zadbać o czystość w swoim domu dla swych bliskich? To nic prostszego dzięki robotowi sprzątającemu Ariete Bricola 2711.

  Nasz odkurzacz posiad specjalny filtr HEPA, który wyśmienicie komponuje się z pracą naszego urządzenia. Czy wiesz, iż filtr HEPA stworzyło NASA w celu ochrony przed promieniowaniem radioaktywnym, z czasem zaczęto go wykorzystywać w sprzętach gospodarstwa domowego jak pomiędzy innymi odkurzaczach.

  mocne strony: - Filtr HEPA potrafi zatrzymać na swej powierzchni pierwotniaki, bakterie czy wirusy, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie czystsze a co najważniejsze zdrowsze dla Ciebie i Twoich bliskich.

  -Oszczędzasz czas na swoje przyjemności - czas pracy do 90 minut -zastosowany detektor antykolizyjny i krawędzi, dzięki temu nie zderza się z meblami czy innymi urządzeniami, na dodatek urządzenie nie spadnie ze schodów - pojemność zbiornika na kurz to aż 0,5 litra co pozwala na dłuższa pracę odkurzacza bez konieczności opróżniania zbiornika -wygodne sterowanie urządzeniem przy pomocy pilota zezwala na delektowanie się wolnym czasem, kiedy on pracuje.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proficare. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS produktu Roborock S7 czarny Roborock S7 czarny to robot sprzątający, który odkurza i myje podłogi. Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu przeszkód i unoszeniu robot bez problemu wjeżdża na dywan i przejeżdża poprzez niskie progi. Jego gumowana szczotka główna ma spiralnie ułożone łopatki, dzięki temu jej pracy nie blokują splątane włosy. Moc odkurzacza 2500Pa zapewnia dokładne pochłanianie kurzu i innych, minimalnych zanieczyszczeń. Mocne strony Roborock S7 czarny:
  • technologia sonicznych wibracji,
  • funkcja automatycznego unoszenia,
  • zbiornik o obszerności na kurz 470ml,
  • akumulator litowo-jonowy 5200mAh.
  Szczegółowe mapowanie wnętrz Dzięki zastosowanej nawigacji LiDAR Roborock S7 czarny tworzy skrupulatne mapy całego domu, biura albo mieszkania. Może mapować wnętrza nawet na czterech różnorodnych piętrach. Podczas pracy robota możesz podglądać przebieg jego pracy w aplikacji na swym telefonie albo tablecie. Zobaczysz na niej, które wnętrza zostały już odkurzone i umyte. Na mapie możesz samodzielnie oznaczać dywany lub wirtualne ściany, za które robot nie będzie wjeżdżać. Dokładne mycie podłóg Ze względu na zastosowaną technologię sonicznych wibracji robot wyjątkowo skrupulatnie mopuje podłogi, pozbywając się nawet uporczywych, zaschniętych plam. Wibracje o częstotliwości 3000 gwarantują wielokrotne mopowanie podłogi w tym samym miejscu, bez konieczności użytkowania dodatkowych środków czyszczących. Nie musisz pamiętać o podpinaniu mopa – automatyczne unoszenie robota zezwala na gotowość Roborock S7 do mycia podłóg od razu po odkurzaniu. Inteligentne sprzątanie pokaźnych powierzchni w trakcie jednego cyklu pracy Roborock S7 czarny może odkurzyć i umyć podłogi w całym Twoim mieszkaniu. Jego w pełni naładowany akumulator gwarantuje do 3 godzin pracy na jednym ładowaniu. Ze względu na zawartość pojemnika na kurz o pojemności 470 ml robot pomieści mnóstwo skażeń. Znaczny pojemnik na wodę gwarantuje umycie podłóg o łącznej powierzchni 200m2. Po skończonej pracy robot samodzielnie wraca do stacji bazowej w celu odnowienia energii. Właściwości artykułu Roborock S7 czarny dane techniczne
  wyróznione
  Funkcje
  Zasilanie

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  mi vacuum cleaner lightlekkość ułatwia odkurzanie 50 aw | lekki korpus o wadze 1,2 kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracjaidealne połączenie mocy i lekkiej konstrukcjiłatwe i efektywne czyszczenie dzięki połączeniu lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i szerokiej mocy ssania.nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg. Nieskomplikowany do trzymania i odkurzanialekki korpus składa się z lekkich, konkretnych i zwartej konstrukcji silnika i akumulatora. Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką, by uzyskać ulepszone efekty czyszczenia.zaprojektowany z myślą o tobielżejszy i komfortowojszy w użyciujego lekki korpus jest bardziej przychylny dla użytkownika, łatwiejszy do noszenia, aby wydajniej wykonywać różne zadania.silnik bezszczotkowy o znacznej prędkości zasysanie do 50 awwyposażony w szybki bezszczotkowy silnik, który gwarantuje spójne i skuteczne ssanie.czas pracy 45 minutwystarczająco dużo,precyzyjnie wyczyścić średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniutrwała bateria litowa na jednym ładowaniu zagwarantuje 45 minut pracy w trybie standardowym na sprzątanie przeciętnego lub szerokiego mieszkaniadwa tryby mocywybierz tryb odpowiadający twoim potrzebom w zakresie czyszczeniadwa tryby mocy dla różnych wymagań czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb typowy, by wychwytywać cząsteczki wszystkich wymiarów. Żeby uzyskać dokładne czyszczenie, wybierz tryb max3-stopniowy system filtracji sprawność filtracji 99,98%3-stopniowa sprawna filtracja. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, skuteczny filtr hepa i filtr bawełniany, a czyste powietrze jest wypompowywane.bezprzewodowa budowa do poruszania się skrupulatnie czyści każdy zakątekbezprzewodowa konstrukcja upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia meblielektroszczotka gruntowa eliminuje kurz i brud z każdego roguwbudowany niezależny silnik

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt RVC201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt producent Blaupunkt Kod producenta RVC201 EAN 5901750503740 dane PODSTAWOWE Moc silnika Brak kolor Biały FIZYCZNE Wysokość [cm] 7.5 Średnica [cm] 28 Waga [kg] 1.7 FUNKCJE Funkcja mopowania Nie Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Tak Możliwość współpracy z wirtualną ścianą Nie Możliwość współpracy z wirtualną latarnią Nie samoczynny powrót do bazy Nie liczba programów 3 Harmonogram pracy Nie technicznE objętość zbiornika na kurz 0.5 l Poziom hałasu 55 dB Maksymalny czas działania 55 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie przez aplikację NieInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.