Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma szczególnie wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej objętości utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o pokaźnej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest szczególnie ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy śladowa szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny, a także energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam namierza stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i minimalne progi nie będą problemem.

  na dodatek mała wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy niezwykle dokładnego algorytmu SLAM kreuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja perfekcyjnie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dodatkowe informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu detektor kolizji czujnik LDS – laserowe skanowanie wnętrza czujka przyspieszenia detektor radarowy sensor ściany czujka spadania czujnik zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie pakiet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo automatyczny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest także pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie skażeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo proponuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego rodzaju zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w kształcie litery V wspieranej silnikiem budującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wynajdziemy dodatkowo filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. By uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w pakiecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  obszerny zbiornik na wodę o objętości 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Umożliwia komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dobierania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest ponadto w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  samoczynny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za produktywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków efektywnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i wytwarzana zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy przypasowane do Naszych potrzeb. Poleca na dodatek rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • przewód
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Severin. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technika sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w pełni gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa przy pomocy aplikacji Roborock


  Zarządzaj wygodnie swym robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swoim telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci albo zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g gwarantuje równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg za pomocą robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie starczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zaimplementowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze widocznie obszerniejszą produktywnością niżeli inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technologii samoczynnie unoszonego mopa, z wytworzoną w pełni z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w efekcie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  ukazujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technologia wibracji sonicznych kompletnie zmienia funkcję mycia podłóg. Teraz mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o objętości 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i produktywnie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zaimplementowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podwyższa się jeszcze, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co zasadniczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą sprawnością. Wystarczy, żeby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 lepszą, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, sprawniejsze sprzątanie!


  Dla efektywnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, sprawniejsze sprzątanie.


  Nowa, kompletnie gumowa, szczotka główna.
  długofalowa walka z brudem!


  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, efektywniejsze sprzątanie.


  spora moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, żeby pozbyć się nieznacznego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów, a także wszelkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² zaopatrzony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który pozwala na zebranie większej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o objętości 300 ml wydajne umycie do 200 m² podłóg podczas jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  precyzyjne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w skrupulatną nawigację LiDAR, która tworzy szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje wnętrza na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  przejrzyj skrupulatną trasę pokonaną przez Roborock S7 w trakcie sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych i odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są samoczynnie oznaczane na każdej z twoich map, aby uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 zezwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a choćby specjalny tryb „głębokiego mopowania" gwarantujący ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i sporo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, by ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy bronić delikatne meble. Żadne dodatkowe akcesoria nie są wymagane.


  progresywne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,zintegrować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone wnętrza, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd artykułu może ulec zmianie.

  kompozycja
  typ pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor towaru Czarny
  kształt kolisty
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji przenośnych Tak
  efektywność
  Mycie na mokro Tak
  objętość na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  samoczynny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  rodzaj szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  rodzaj nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  pojemność pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  objętość baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  wariant baterii Litowo-Jonowy
  Waga i rozmiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość artykułu 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Tesla RoboStar IQ100

Tesla RoboStar IQ100 Najniższa Cena Online

Tesla RoboStar IQ100 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tesla
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tesla RoboStar IQ100
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający firmy TESLA z długą żywotnością baterii, odkurzy i wyczyści jednocześnie całe gospodarstwo domowe. Z łatwością pokonuje niskie szyny przejściowe i jest wyposażony w szereg czujników. Po wyczyszczeniu możesz radować się doskonale uporządkowanym domem. Możliwość sterowania przy pomocy pilota lub smartfona....

Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea i5C Zapomnij o czasochłonnym odkurzaniu i myciu podłóg! i5C zrobi to za Ciebie. Urządzenie firmy Midea równocześnie funkcję odkurzania, jak i mopowania. Moc ssania 4000 Pa pozwala produktywnie pozbyć się brudu, a przemyślana konstrukcja zbiornika na wodę uniemożliwia jej wyciekaniu.

  Do zestawu załączono ponadto pilot zdalnego sterowania dla wygodnej obsługi. 3 tryby pracy i 4 stopnie ssania pozwolą Ci przypasować działanie robota do własnych potrzeb. Na dodatek urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji, dla jeszcze wygodniejszej obsługi.

  Pilot w komplecie Nie masz przy sobie telefonu, a chcesz włączyć robota? Żaden problem! Do zestawu załączono pilot, przy pomocy którego możesz sterować urządzeniem, sprawdzić tryb pracy lub ustawić harmonogram.

  Przekonaj się sam! Nawigacja G-SLAM Robot sprzątający od Midea z łatwością porusza się po mieszkaniu. Jest to możliwe dzięki systemowi nawigacji G-SLAM. I5C planuje trasy sprzątania bez omijania miejsc i powtarzania czyszczenia w tym samym miejscu.

  zaopatrzony w inteligentne czujniki unika przeszkód i upadków. Potrafi zapamiętać plan kilku pięter, co zezwala na korzystanie z niego dodatkowo w pokaźniejszych domach. 3 tryby czyszczenia Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy, dzięki czemu możesz przypasować jego działanie do własnych potrzeb.

  Tryb ECO o mocy ssania 600 Pa momentalnie i wydajnie likwiduje kurz i nieznaczne zanieczyszczenia. Tryb standardowy (1200 Pa) sprawdzi się do odkurzania włosów i sierści. Natomiast tryb turbo oferuje moc ssania wynoszącą max.

  do 4000 Pa, która pozwoli precyzyjnie zebrać pokaźniejsze śmieci, na przykład, okruchy. Efektywnie pozbywa się skażeń Robot sprzątający posiada bezszczotkowy silnik o mocy ssania 4000 Pa. sprawnie usuwa zróżnicowanego rodzaju zanieczyszczenia, na przykład, sierść, włosy, okruchy czy kurz.

  dołączone do zestawu akcesoria usprawniają odkurzanie, a 3-stopniowa filtracja usuwa kurz i niektóre alergeny. Funkcja mopowania Odłóż zwykłego mopa i pozwól, żeby podłogi zostały umyte za Ciebie! Elektroniczna pompa powoduje, że funkcja mycia może uruchomić się samoczynnie po zamontowaniu nakładki mopującej.

  Z i5C mogą dodatkowo korzystać właściciele większych domów, ponieważ zbiornik na wodę pomieści 450 ml wody. Dopasuj jego działanie do własnych potrzeb Urządzenie dysponuje 3 trybami mopowania, z których możesz korzystać w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Do powszednich porządków wykorzystaj tryb ZIGZAG, a do usunięcia uporczywych plam włącz tryb SPOT. Natomiast tryb EDGE precyzyjnie wyczyści powierzchnie wzdłuż krawędzi. Do 140 min pracy Akumulator o obszerności 2600 mAh pozwala pracować i5C aż do 140 minut na jednym naładowaniu.

  To przekłada się na około 120 m² czystej powierzchni. Co więcej, jeśli podczas pracy poziom naładowania urządzenia będzie niski, robot sam znajdzie drogę do stacji ładującej. Luźno porusza się po mieszkaniu Wysokość robota wynosi zaledwie 8.3 cm, więc bez problemu wyczyści na dodatek przestrzenie pod meblami.

  z łatwością pokona przeszkody, które nie przekraczają 18 mm, na przykład, dywany, czy progi. Wysokiej jakości kółka wykończone materiałem PVC sprawiają, że urządzenie jeszcze łatwiej porusza się po mieszkaniu.

  na dodatek urządzenie pracuje dość cicho na poziomie około 67 dB, dzięki czemu jego hałas nie będzie Ci przeszkadzał. Steruj przy pomocy aplikacji Dla jeszcze obszerniejszego komfortu stosowania, urządzenie współpracuje z aplikacją, dostępną także w języku polskim.

  Za jej pośrednictwem możesz wygodnie wybierać tryby pracy i5C, czas czyszczenia, ustawić moc ssania albo ilość dozowanej wody. Istnieje też możliwość włączenia harmonogramu, dzięki czemu robot zapoczątkuje czyszczenie o wybranej poprzez Ciebie godzinie.

  W pakiecie Robot sprzątający Instrukcja obsługi Pilot zdalnego sterowania Akumulator Szczotki boczne x2 uchwyt na mopa nakładka mopująca x2 szczoteczka do czyszczenia zapasowy filtr stacja dokująca kabel zasilania Specyfikacja firma Midea Model i5 C Siła ssania do 4000 Pa objętość akumulatora 2600 mAh, 37,44 Wh rozmiary 340 x 340 x 83 mm Waga 4 kg Moc znamionowa 55 W Czas ładowania ok.

  3-4 h Czas pracy ok. 90-120 minut Poziom głośności ok. 68 dB


Black&Decker BXRV500E

Black&Decker BXRV500E Najniższa Cena Online

Black&Decker BXRV500E - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BXRV500E
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny 4 w 1 – odkurza, zamiata, mopuje i myje. Black + Decker BXRV500E poradzi sobie z każdym wnętrzem dzięki inteligentnej nawigacji i szerokiej liczbie czujników. Pasuje do odkurzania wszelkich rodzajów podłóg. Filtrację przeprowadza się przy pomocy filtra HEPA, filtra piankowego i filtra z mikrofibry.

Eta 2515 90000

Eta 2515 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2515 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2515 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ - automatyczny Aplikacja SMART: tak technologia 12 czujników Funkcja mycia: tak Silnik DIGITAL 4 tryby pracy: Smart, konwencjonalny, Krawędziowy, Miejscowy 2 stopnie mocy Możliwość planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 6 godzin Pojemnik na kurz: 0,6 l Pojemnik na wodę: 0,3 l Potrójny system filtracji (z filtrem HEPA) doskonały do podłóg twardych i dywanów do 1cm Możliwość pokonania progu do wysokości 1,5 cm 2 szczotki boczne Slim design 7,2 cm automatyczny powrót do stacji Czujniki antykolizyjne: tak Czujniki schodów: tak Wirtualne ściana: tak Zasilanie akumulatorowe (Li-Ion) Bateria 14,4 V, 2400 mAh Akcesoria w komplecie: stacja ładująca, zasilacz, pilot, czyścik rozmiary: Wysokość 8,0 cm Szerokość 32,5 cm Głośność pracy: 72 dB Kolor: czarny/metaliczny


Midea M3S

Midea M3S Najniższa Cena Online

Midea M3S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny M3S

  • Inteligentna nawigacja i opcja ustawiania stref tabu, jeśli chcesz, żeby odkurzacz robota wycinał określone obszary.
  • Wyczyść długimi dwustronnymi szczotkami, zwiń kurz za pomocą szczotki rolkowej w zarysie litery V, odkurzacz o pokaźnej mocy ssania, dokładniejsze czyszczenie.
  • 2000Pa super wolnossący silnik, 3 stopnie do wyboru; Długa żywotność baterii do 100 minut, samoczynny powrót do stacji ładującej i ładowania.
  • Możesz inteligentnie nawigować lub obsługiwać robota przy pomocy pilota zgodnie z własnymi życzeniami.
  • Łatwy do usunięcia, jednym kliknięciem, aby wyczyścić śmieci, nieskomplikowany w użyciu, bez brudnych dłoni.

  Czyszczenie selektywne

  • rozszerzona moc ssania (za pomocą pilota) do dokładnego czyszczenia istotnie brudnych obszarów.

  najkorzystniejsza skuteczność czyszczenia

  • najlepsza produktywność czyszczenia na wielu rodzajach podłóg, takich jak parkiet, płytki, laminaty i dywany o niedługim włosiu.

  Czyszczenie krawędzi

  • W trybie czyszczenia krawędzi odkurzacz robota bez wysiłku eliminuje kurz z narożników i kątów przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Nieograniczona czystość

  • Dzięki wysokiemu progowi do 22 mm robot może poruszać się po licznych przeszkodach, takich jak dywany albo listwy drzwiowe.

  Funkcja samoładowania

  • zawsze gotowy do zastosowania. Urządzenie automatycznie wraca do stacji ładującej przy znikomej pojemności.

  Guzik

  • komfortowo i bezpiecznie opróżnij kurz za naciśnięciem przycisku - jeszcze bardziej użyteczne, jeszcze czystsze

  Czujniki odległości

  • w trakcie wykrywania przeszkód z przodu czujniki odległości zapewniają, że robot najpierw zwalnia, a następnie delikatnie uderza w czyste zakręty.

  Wirtualna ściana

  • za pomocą załączonej taśmy magnetycznej można ustawić wirtualną ścianę albo bariery. Odkurzacz robota czyści wszędzie tam, gdzie chcesz.

  Czujniki antypochyłkowe

  • Najnowocześniejsze czujniki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości na spodzie wykrywają poziomy, a tym samym zapobiegają upadkom na schody, aby zapewnić bezpieczne czyszczenie.

  cechy technologiczne

  wariant Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy Moc 40 W objętość 450 ml Filtr HEPA System parkowania stopnie Funkcje specjalne
  • Zdalne sterowanie
  • samoczynny powrót do bazy i ładowanie
  Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 100 min kolor Czarny rozmiary

  330x330x78mm

  Waga 2.5 kg

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC gwarantuje mocne, długookresowe ssanie, aby natychmiastowo i wydajnie zbierać brud i skażenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i zróżnicowanego typu resztki są natychmiast usuwane poprzez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Świeże ustawienie szczotki dla starannego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności kompletowania wody.

  Inteligentny interfejs nowoczesne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak automatyczny podział na strefy i edycja map.


iLife A8

iLife A8 Najniższa Cena Online

iLife A8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iLife
 • Pełna nazwa odkurzacza: iLife A8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzacz sprzątający iLife A8
  Najpopularniejszy robot sprzątający!

  Europejska wtyczka ładująca | Polska dystrybucja | Gwarancja 12 miesięcy

  technologia symulacji ludzkich oczu

  bezprecedensowy system nawigacji PanoView opracowuje skrupulatną mapę otoczenia w trakcie pracy A8, aby oczyścić większą przestrzeń, nie pomijając ani nie powtarzając żadnych obszarów. Dzięki nowoczesnej technologia system skanuje pomieszczenie w 360 poziomach. Poisada 36 czujników przestrzennych, a jego dokładność to niesamowite 2 mm!

  Widok 360 stopni = brak martwych punktów

  Używając kamery na żywo do skanowania pomieszczeń i tworzenia panoramicznego widoku na otoczenie, A8 generuje własny systematyczny schemat czyszczenia, aby uniknąć ponawiania albo pomijania jakichkolwiek obszarów.

  i-Voice

  Inteligenty system i-Voice informuję (w języku angielskim) o tym co aktualnie robi robot i czy nie wymaga Twojej pomocy.

  System czyszczenia CyclonePower

  Dzięki systemowi czyszczenia trzeciej generacji CyclonePower, A8 dokładnie sprzata bocznymi szczotkami, szczotką walcową, a także posiada silny system zasysania, a to wszystko działa jednocześnie. Główna rolka walcowa wciąga brud, kurz i inne śmieci bezpośrednio z podłogi lub dywanów, boczne szczotki produktywnie czyszczą wszystkie rogi i krawędzie, a potężny system zasysania wciąga cały zebrany brud do pojemnika.

  Atumatyczne dokowanie i ładowanie

  Robot A8 automatycznie wraca do doku ładującego, gdy kończy mu się bateria. A8 zapamiętuje gdzie skończył pracę, a także zaplanowaną drogę sprzatania i wraca do niej bezpiśrednio po naładowaniu.

  Wszechstronne szczotki

  A8 jest zaopatrzony w dwie przeróżne szczotki. Pierwsza - szczotka z włosiem jest mocnym narzędziem do precyzyjnego czyszczenia dywanów i zbierania brudu, zaś druga - gumowa - najlepiej sprawuję się na twardych powierzchniach, także zbiera sierść i włosy które dzięki zaimplementowanej konstrukcji nie wkręcają się w szczotkę.

  nadzwyczajna stabilizacja i wykrywanie powierzchni

  niezwykle pokaźne koła RoadRover stabilizują robota i pozwalają na mu poruszanie się po rozmaitych powierzchniach, jak także pozawalają na omijanie przeszkód. A8 dzięki ciągłemu skanowaniu otoczenia nie spadnie ze schodów i nie będzie się obijał o meble.

  Wyrafinowany design

  Robot sprzątający iLife A8 to nie tylko efektywność sprzątania, lecz także stylowy i elegancki wygląd. Górna warstwa została wytwarzana ze szkła nadając nieszablonową głębie i charakter urządzenia. Powłoka, jaka została użyta do wykonania pokrywy proste eliminowanie odcisków palców czy także smug. Kompaktowe wymiary sprawiają ze Robot A8 dotrze do pokaźniejszej liczba miejsc, udoskonalone sprzątanie i czystość.

  Zawartość zestawu:

  • Odkurzacz iLife A8
  • Stacja ładująca
  • Pilot plus baterie
  • 2 x boczne szczotki zapasowe
  • Turbo szczotka zapasowa
  • Szczotka czyszcząca
  • Europejski kabel zasilający
  • Instrukcja po polsku
  • Polska karta gwarancyjnaInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *