Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1000 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i kreuje mapę pomieszczenia przy pomocy 12 czujników, 3 procesorów oraz czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli pomieszczenie na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w zarysie litery Z i podąża nimi, dzięki temu zagwarantuje trafną efektywność czyszczenia. Wyjątkowo skrupulatny laserowy sensor odległości. Laserowy sensor odległości sprawdza pokój w zakresie 360 stopni, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU namierza przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie informacji. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji i informacji gromadzonych poprzez czujniki, robot generuje mapy w czasie rzeczywistym i wyjątkowo produktywny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa budowa składa się z 7 odrębnych komponentów w minimalistycznej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc łatwo zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została wytwarzana w procesie IMR, dzięki czemu udało się uzyskać transparentną i wytrzymałą obudowę z tworzywa nienaturalnego ABS. Boki i tył posiadają matowe wykończenie, które zwiększa niepodatność obudowy na uszkodzenia, a stacja ładująca została wyprodukowana z materiału ognioodpornego klasy V0. Wielka moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC zagwarantuje przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min oraz maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Szeroka moc zasysania pozwala błyskawicznie i produktywnie czyścić podłogi i dywany. Czyści wyjątkowo blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Za pomocą specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, zapewniając czystość na najwyższym poziomie. Duży akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 mają łączną pojemność 5200 mAh. W trybie standardowym robot może odkurzać nieustannie poprzez około 2 godziny. To choćby 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, by sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i obserwować pracę robota. Możesz również zaplanować cykl czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, jednostajny, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała zamiany.

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804)

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot sprzątający iRobot Braava 390T

  iRobot Braava - robot sprzątający podłogi został zaprojektowany do prędkiego i skutecznego czyszczenia podłóg twardych. Systematycznie dba o czystość całej podłogi. Jest łatwy w używaniu. Wystarczy umieścić ściereczkę na głowicy czyszczącej, postawić robota na podłodze i wybrać tryb pracy: praca na sucho (zamiatanie). Dzięki zaawansowanemu systemowi nawigacji iAdapt 2.0 z kostką nawigacyjną North Star iRobot Braava rozpoznaje miejsca, w których już sprzątał, a także te, do których powinien się jeszcze udać.


  Dwa tryby pracy

  Tryb zamiatania: czyszczenie przy użyciu suchej ściereczki w celu wytarcia pyłu, brudu, a także włosów. Tryb mopowania: czyszczenie na mokro przy użyciu wilgotnej ściereczki w celu wytarcia zabrudzeń.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych

  Pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych, takich jak: panele, podłogi drewniane, kafelki, linoleum, marmur, itp.

  Bez wysiłku

  Kurz osiada codziennie, możesz pozbyć się go łatwo. Po prostu naciśnij przycisk, a Braava wykona za Ciebie całą brudną robotę, uwalniając Cię od obowiązków i pozwalając radować się wolnym czasem.

  Zakres dostawy:

  Robot sprzątający iRobot Braava 390T

  Stacja dokująca

  Zasilacz

  Kostka nawigacyjna

  Nakładka do sprzątania

  Ściereczka do sprzątania

  Nakładka do mopowania

  Ściereczka do mopowania


  marka iRobot

  Model Braava 390T

  Kolor czarny, biały

  rozmiary 24.4 x 21.6 x 7.9 cm

  Klasa skuteczności czyszczenia dywanów A

  Klasa skuteczności czyszczenia podłóg twardych A

  Klasa emisji pyłów A

  Waga ok.1,8kg

  5060359282804RN

  KD

  towar powystawowy / poprezentacyjny, 100% wydajny technologicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033)

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033) Najniższa Cena Online

Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Odkurzacz explorer serie 40 rg7267 (3221614007033)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o starannym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  postępowy system Aqua Force mopuje podłogę w trakcie odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie zaopatrzono w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 zagwarantuje skrupulatne sprzątanie całego mieszkania. Starczy zespolić się z asygnowaną aplikacją, aby w wygodny sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki temu sprzątanie jest prostsze niżeli kiedykolwiek! Sprząta i mopuje równocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który usunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dzięki dodatkowej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry z łatwością wypierzesz w pralce. Usiądź komfortowo, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  instynktowna obsługa sprawia,prędko zapomnisz o pracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 rozmaite tryby pracy odkurzacza, które dopasujesz w zależności od potrzeb: samoczynny - precyzyjne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - dokładne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Prędki - 30 minut szybkiego odkurzania w trybie Auto. Znakomite usuwanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej wydajności doskonale stanie na wysokości zadania do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a uzupełniające akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie ma też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki czemu odkurzanie jest naprawdę wydajne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i nietrudne nawigowanie specyficzny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, aby ominąć przeszkody i zapewnić najmocniej stosowne odkurzanie całej powierzchni.

  równocześnie czujniki zapobiegają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, podczas gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Za pomocą aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...


Maxcom robot sprzątajacy maxcom mh19 laser vision (5908235976556)

Maxcom robot sprzątajacy maxcom mh19 laser vision (5908235976556) Najniższa Cena Online

Maxcom robot sprzątajacy maxcom mh19 laser vision (5908235976556) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Maxcom
 • Pełna nazwa odkurzacza: Maxcom robot sprzątajacy maxcom mh19 laser vision (5908235976556)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynnie zwijany kabel: nie
  Ciśnienie ssące: 2.0 kPa
  informacje dopełniające: czas ładowania 4,5 h, czas pracy 120 min Sterowanie poprzez aplikację Tuya Czyszczenie punktowe, manualne Wirtualna ściana automatyczne dokowanie Zdalna kontrola dostępu Nawigacja LDS+SLAM
  Kolor: Czarny
  Moc maksymalna [W]: 30.0
  Opis ogólny: Robot sprzątający skanujący pomieszczenie laserem, odkurza i mopuje.
  pojemność worka / pojemnika na kurz: 0.60 l
  objętość zbiornika wody: 0.35 l
  Poziom hałasu (maks.) [dB]: 65.0
  Regulacja mocy: nie
  rodzaj odkurzacza: Samojezdny
  Waga (kg): 3.5
  Wskaźnik zapełnienia worka: tak
  wymiary [G x S x W] (mm): 330x330x76
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

360 Robot sprzątający c50 czarny

360 Robot sprzątający c50 czarny Najniższa Cena Online

360 Robot sprzątający c50 czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 Robot sprzątający c50 czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wysoka moc w znikomej obudowie....

Odkurzacz MONEUAL MBOT500

Odkurzacz MONEUAL MBOT500 Najniższa Cena Online

Odkurzacz MONEUAL MBOT500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz MONEUAL MBOT500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zapomnij o ręcznym sprzątaniu - postaw na najnowsze rozwiązanierobot sprzątający mbot 500 wybawi cię od ręcznego sprzątania, które zajmuje sporo czasu i wysiłku. Szczególnie docenią go właściciele czworonogów, którzy prawie codziennie muszą pozbywać się sierści z podłóg.

  robot automatyczny rekomendowany jest również rodzicom, którzy pragną stworzyć dla swoich dzieci wygodne warunki do rozwoju i zabawy. Sugerowany poprzez producenta robotów sprzątających model mbot 500 pozbędziesię ze wszystkich nawierzchni podłogowych kłębów kurzu, sierści, piasku, a także wszelkich innych nieczystości, które napotka na swej drodze.

  kiedy robot będzie sprzątał, ty w tym czasie możesz iść na zakupy, zrobić obiad albo zająć się swoim dzieckiem, albo zwierzakiem. Przekonaj się, iż dbanie o czystość podłóg jeszcze nigdy nie było tak proste!łatwe i komfortowe sterowanie pilotemrobotem automatycznym mbot 500 możesz komfortowo sterować przy pomocy pilota o funkcjonalnym kształcie - komfortowo trzyma się w dłoni.

  bezproblemowo zaprogramujesz harmonogram pracy tego innowacyjnego odkurzacza - wyruszy do działania o określonej godzinie w danym dniu. Możesz wyjść na plac zabaw z dzieckiem lub na spacer ze swym czworonogiem, a gdy wrócicie, będziecie mogli cieszyć sięczystymi podłogami.

  dołożyliśmy wszystkich starań, żeby ustawienie pracy robota nie sprawiała ci trudności. Opracowaliśmy transparentny system sterowania, który w połączeniu z komfortowym iniewielkich rozmiarów pilotem sprawia,choćby starsze osoby nie będą miały problemów z obsługą robota automatycznego.pokaźna moc ssąca - zyskaj nadzwyczajnie czyste podłogiwiemy, jak uporczywe potrafią być zabrudzenia, dlatego robot samoczynny mbot 500 został wyposażony w konkretne ssanie, zapewniające rewelacyjnie czyste nawierzchnie.

  pozbędzie się choćby najdrobniejszych okruszków i cząsteczek kurzu. Zyskasz nie tylko podłogi bez zabrudzeń,także czyściejsze powietrze. Sprawną pracę robota mbot 500 docenią wyjątkowo miłośnicy dywanów.

  siła zasysająca wytworzona w odkurzaczu pr


trifo white pattern marki 7neebo

trifo white pattern marki 7neebo Najniższa Cena Online

trifo white pattern marki 7neebo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 7neebo
 • Pełna nazwa odkurzacza: trifo white pattern marki 7neebo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny 7neebo TRIFO Niezastąpiona pomoc w każdym domu generuje mapę 3D mieszkania Dzięki kamerce robot skanuje wnętrze. Skrupulatniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie pokój.

  ponadto nie wraca w to samo – odkurzone już – miejsce. Robot wytwarza mapę 3D, aby zapewnić najlepszą trasę czyszczenia. Obserwuj mieszkanie Dzięki kamerze na robocie i aplikacji Trifo Home możeszobserwować dom 24/7.

  Włącz aplikację, a kamera pokaże Ci, co dzieje się w Twoim domu w czasie rzeczywistym. Szybki i skrupulatny 7neebo Trifo obiera najmocniej optymalną trasę i plan pracy w zależności od warunków. Ten wyjątkowy model sprzątnie Twój dom prędko i skrupulatnie!

  unikatowy procesor Robot został zaopatrzony w nad wyraz sprawny, energooszczędny czterordzeniowy procesor ARMv8-A. Dzięki niemu Trifo obiera najszczególniej trafną trasę i plan pracy. Technika VSLAM Pomaga robotowi obrać jak najlepszą drogę do sprzątania.

  dodatkowo nie omija żadnej powierzchni i nie traci baterii na odkurzanie kilka razy w tym samym miejscu. Czujniki, w które wyekwipowany jest robot pomagają na bieżąco korygować trasę i omijać przeszkody.

  Regulacja solidnej siły ssania solidna siła ssąca 1800 Pa w połączeniu z turboszczotką zmiotą każdy wariant brudu na drodze robota. Osiągalne jest też dostosowywanie siły ssącej, w zależności od stopnia zabrudzenia.

  Najniższy robot Wysokość robota wynosi zaledwie 7,4cm. Dzięki czemu odkurzacz posiada się pod większością mebli i odkurza skażenia z trudno dostępnych miejsc. Progresywna aplikacja Triffo prosta w konfiguracji i obsłudze, aplikacja Trifo Home posiada start, stop, harmonogram czyszczenia, dostosowywanie, ładowanie, monitorowanie w czasie rzeczywistym z wizualną kamerą nawigacyjną i funkcjami statusu akcesoriów.

  Kompatybilny jednocześnie z urządzeniami iOS, jak i Android. Sam wraca do bazy Robot samoczynnie wraca do stacji ładującej, kiedy jego poziom baterii sięga 15% albo, kiedy czyszczenie zostanie ukończone. Potężny akumulator Robot jest wyekwipowany w mocny zastosowany akumulator, który pozwala na czyszczenie do 100 minut.

  Czujniki Przeciwupadkowe Nie musisz się martwić, iż robot spadnie ze schodów i wynajdzie w domu stację dokującą, by się naładować. Robot delikatnie podjeżdża do przeszkody i jej nie obija.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Kiano. Ranking TOP10 modeli

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W120-T (biało-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T white
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  pokaźny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W120-T (czarno-nieb) | Darmowa dostawa, W120-T black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  duży wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black Najniższa Cena Online

Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot do mycia okien Mamibot W110-F (czarny) | Darmowa dostawa, W110-F black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *