Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma szczególnie wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej objętości utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, iż możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest zaopatrzony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o pokaźnej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest szczególnie ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest tradycyjną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy śladowa szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny, a także energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam namierza stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% podczas odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi znakomicie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele i minimalne progi nie będą problemem.

  na dodatek mała wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń choćby w całkowitej ciemności.

  przy pomocy niezwykle dokładnego algorytmu SLAM kreuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najistotniej efektywny sposób czyszczenia. Sterowanie przez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja perfekcyjnie pasuje do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  informacje technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe objętość baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne dodatkowe informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu detektor kolizji czujnik LDS – laserowe skanowanie wnętrza czujka przyspieszenia detektor radarowy sensor ściany czujka spadania czujnik zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie pakiet: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli

EVERYBOT RoboT SPrząTająCy EVERYBOT Edge

EVERYBOT RoboT SPrząTająCy EVERYBOT Edge Najniższa Cena Online

EVERYBOT RoboT SPrząTająCy EVERYBOT Edge - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: EVERYBOT
 • Pełna nazwa odkurzacza: EVERYBOT RoboT SPrząTająCy EVERYBOT Edge
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający marki EVERYBOT. Porusza się za pomocą obracających się mopów i daje znaczenie lepszy efekt czyszczenia, niżeli jest to w sytuacji robotów poruszających się na kołach....

Tesla RoboStar IQ100

Tesla RoboStar IQ100 Najniższa Cena Online

Tesla RoboStar IQ100 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tesla
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tesla RoboStar IQ100
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający firmy TESLA z długą żywotnością baterii, odkurzy i wyczyści jednocześnie całe gospodarstwo domowe. Z łatwością pokonuje niskie szyny przejściowe i jest wyposażony w szereg czujników. Po wyczyszczeniu możesz radować się doskonale uporządkowanym domem. Możliwość sterowania przy pomocy pilota lub smartfona....

Kyvol E31

Kyvol E31 Najniższa Cena Online

Kyvol E31 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kyvol
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kyvol E31
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z funkcją mopowania, siła ssania dochodząca do 2200 pa, czas pracy do 150 minut, inteligentny system nawigacyjny, zbiornik na kurz o pojemności 600ml, na wodę 300 ml, akumulator o pojemności 3200 mah, 3 stopniowa regulacja siły ssania, możliwość sterowania głosem dzięki aplikacji alexy lub google assistant, aplikacja na smartfona, funkcja samoczynnego ładowania, pilot i taśma magnetyczna w komplecie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 Mi Robot Vacuum-Mop Essential Pełna czystość każdego wnętrza w nowym wydaniu! Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 to skuteczna moc ssania 2200 Pa z 4 stopniami regulacji, inteligentnie dopasowująca się do czyszczonego podłoża.

  Mi Robot Vacuum Mop Essential. Autonomiczny odkurzacz zamiatająco-myjący Inteligentne planowanie ścieżki sprzątania, zamiatanie i mycie, 3 stopnie dozowania wody, smukła pokrywa – dociera do wszystkich zakamarków, wysoka moc ssania 2200 Pa i długi czas czyszczenia, 3-stopniowa filtracja – Nylon, gąbka, HEPA, zdalne sterowanie przez aplikację przenośną – to wszystko łączy w sobie robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103.

  dzisiaj sprzątanie może stać się widocznie przyjemniejsze. Ogromna siła ssania 2200 Pa. Bateria 2500 mAh pozwajająca oczyścić 90 m2 Ogromna siła ssania w robocie sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 o wartości 2200 Pa zapewni staranniejsze czyszczenie, niżeli mógłbyś się spodziewać.

  Dzięki baterii o obszerności 2500 mAh robot może wysprzątać wnętrze o wielkości 90m2! skuteczne odkurzanie i mopowanie w jednym. Podwójna moc sprzątania Ciesz się perfekcyjnie czystym domem z robotem sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103!

  Nie możesz sobie poradzić ze sprzątnięciem włosów bądź sierści? dzisiaj nie będzie to problemem - robot sprzątający znakomicie radzi sobie z pozbyciem się z podłoża włosów i sierści. Oprócz tego posiada 4 tryby inteligentnie dopasowujące pracę robota sprzątającego i bez problemu wciąga obfite skażenia o wielkości ziaren soi.


Maxcom MH19

Maxcom MH19 Najniższa Cena Online

Maxcom MH19 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Maxcom
 • Pełna nazwa odkurzacza: Maxcom MH19
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Sprzątanie nigdy nie było tak proste! Specjalny laser skanuje pomieszczenie, by jak najlepiej związać tryb sprzątania i omijać przeszkody. Z aplikacją Tuya można zaplanować indywidualny tryb pracy robota. MH19 Laser Vison czyści równocześnie na sucho, jak i na mokro, a dzięki licznym funkcjom takim jak: czyszczenie punktowe, tryb zygzakowy czy odkurzanie przy krawędziach robi to rewelacyjnie!

Mamibot ExVaC680

Mamibot ExVaC680 Najniższa Cena Online

Mamibot ExVaC680 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot ExVaC680
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roboty Mamibot EXVAC680 oferują wysokiej klasy technikę czyszczenia, bardziej przyjazny design dla użytkownika i niezwykłą solidność maszyn na lata. Nieprzerwane dążenie do perfekcji, przy jednoczesnym badaniu potrzeb rynkowych i odnoszenia się do osiągnięć konkurencji....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Concept. Ranking TOP10 modeli

360 C50

360 C50 Najniższa Cena Online

360 C50 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 C50
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wysoka moc w znikomej obudowie....

Hexo Duo

Hexo Duo Najniższa Cena Online

Hexo Duo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hexo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hexo Duo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający firmy Hexo nie tylko odkurzy,też zmyje na mokro twoją podłogę. Po zamontowaniu zbiornika na wodę oraz szmatki z mikrofibry (dołączonych do zestawu), Duo zmienia się w robota mopującego....

cecotec CoNga 1790

cecotec CoNga 1790 Najniższa Cena Online

cecotec CoNga 1790 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: cecotec CoNga 1790
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Kolor towaru: Czarny, kształt: okrągły. Poziom hałasu: 64 dB, Programy do odkurzaczy: automatyczna, Edge, Ręczny, Przypadkowy, Scrubbing, Spiralny, Okres programowania: 1 dni. Objętość baterii: 2600 mAh, Czas pracy: 160 min, Napięcie baterii: 14,4 V.

  Wysokość artykułu: 73 mm, Szerokość towaru: 320 mm, Głębokość artykułu: 320 mm. Szerokość opakowania: 11 mm, Głębokość opakowania: 37 mm, Wysokość opakowania: 57,5 mmInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.