Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca świetnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot wyekwipowany został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. W pełni nowa szczotka główna i boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 zaawansowanych technologicznie czujników zapewnia sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najistotniej nowoczesną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Na dodatek budowa lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie i konstrukcja

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak szerokiego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz ewidentnie szybciej. Dodatkowo urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w solidnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie generuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która zezwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak by pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie używania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy nieznacznej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno oraz nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także pozwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niżeli w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty sprawności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  postępowa głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się ekspresowo przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. By dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia rozciągliwa gumą umożliwia staranniejsze, a także szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw mieści:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystywania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Concept. Ranking TOP10 modeli

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;pojemność zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:120 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, pauza/tryb wznawiania, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, 2 nakładki mopa, 3 worki, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Cobbo PRO 27

Cobbo PRO 27 Najniższa Cena Online

Cobbo PRO 27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo PRO 27
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roboty linii PRO 27 są bezkonkurencyjne na rynku europejskim, jak i światowym ze względu na kilka cech, jakich nie posiadają żadne inne roboty sprzątające, mianowicie: najnowsze czujniki "BC Slant Sensors" zainstalowane w tych robotach pozwalają pracować na wszystkich powierzchniach, też czarnych dywanach i płytkach, funkcja samoopróżniania pojemnika na kurz (model PRO 27+), nawigacja laserowa LDS Pro 5.1, mopowanie połączone z odkurzaniem, pojemnik na płyn aż 400ml! (silnik ssący pracuje w trakcie mopowania)....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eziclean. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba I5+

iRobot Roomba I5+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, sensory zapewniające adekwatne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i5;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki, akumulator, dodatkowy filtr, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją samoczynnego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 2.0 z wizualizacją przestrzeni - adaptacja do warunków otoczenia, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

TCL Sweeva 6500

TCL Sweeva 6500 Najniższa Cena Online

TCL Sweeva 6500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL Sweeva 6500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający marki TCL z możliwością sterowania za pomocą smartfona. Bezproblemowe odkurzanie dzięki inteligentnej nawigacji laserowej. Siła ssąca 2700 Pa i 4-stopniowa regulacja mocy ssania zapewnią sprawne sprzątanie.

  Zbiornik na kurz o objętości 500 ml. Samoczynne opróżnianie pojemnika. Możliwość pokonywania przeszkód: do 20 mm wysokości. Tworzenie map wirtualnych: podział na strefy sprzątania, selektywne sprzątanie pomieszczeń, omijanie wyznaczonych „martwych" stref.

  Filtr Hepa. Możliwość tworzenia do 5-ciu wirtualnych map sprzątania. Wirtualna ściana. Poziom hałasu: 65 dB. Maksymalny czas pracy: do 180 minut. Czas ładowania akumulatora: 4 godziny. Robot ma czujniki: przeszkód, schodowy, odległości.

  Lampa UV. Wskaźnik LED zamiany filtra i ładowania. Wymiary: 34.2 x 94.5 cm....


Samsung VR30T80313W

Samsung VR30T80313W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T80313W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T80313W
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:90 min.;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, światła, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, odkurzanie punktowe, opóźniony start, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczne dostosowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, silnik inwerterowy;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebrny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,3 litra;Poziom hałasu:76 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny;rodzaj:odkurzacz automatyczny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Samsung Jet Bot;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, stacja dokująca, zasilacz, pakiet filtrów;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka Soft Action, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów;Wysokość:9,98 cm;ekran:LED;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, obsługa przy pomocy aplikacji SmartThings, sensor LiDAR, technologia Samsung Auto Shutter - czyszczenie kurzu osadzonego w rogach, tworzenie mapy domu Samsung Visionary Mapping, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot T8

Ecovacs Deebot T8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 Unika kolizji, utknięcia albo zaplątania się Najnowocześniejsza technologia wykrywania i unikania przeszkód TrueDetect 3D wykrywa nawet najmniejsze przeszkody w pomieszczeniu. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może zatem rozpoznać szczególnie wąskie przestrzenie, cienkie nogi krzeseł, niewiele znaczące przedmioty i progi drzwi, by uniknąć kolizji lub utknięcia. Technologia ta powiększa także zdolność rozpoznawania ciemnych powierzchni. Nadzwyczajnie staranne czyszczenie technologia TrueMapping z detekcją laserową D-ToF to kolejna generacja technice naprowadzania laserowego. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może teraz lokalizować podwójną odległość (do 10 m) ze istotnie większą precyzją. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami,robot skanuje, mapuje i planuje efektywną ścieżkę czyszczenia szybciej i skrupulatniej. W szczególności korzystają na tym pokaźniejsze domy rodzinne znakomite rezultaty czyszczenia DRobot sprzątający Ecovacs Deebot T8 wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, by atakować wszystko, od kurzu po brud. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i materiałowi kanału ssącego, solidny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje efektywność energetyczną i zagwarantuje wysokie podciśnienie przy zaskakująco niskim poziomie hałasu. Wydajne odkurzanie i mopowanie Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 nie tylko odkurza i myje za jednym razem – zawiera na dodatek płytę mopującą, która jest zasilana elektrycznie i pracuje z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej radzić sobie z uporczywymi plamami.

Eta 5229 90000

Eta 5229 90000 Najniższa Cena Online

Eta 5229 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 5229 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: rodzaj: samoczynny Aplikacja smart: ETA SMART Funkcja mycia: TAK Silnik cyfrowy-gwarantuje wysoką wydajność i długą żywotność urządzenia Kompatybilny z Androidem 6.0, iPhone4S i iOS 9.0 (oraz nowszymi) genialna orientacja w przestrzeni dzięki czujnikowi laserowemu 360 stopni Mapowanie wielokondygnacyjne-wspaniałe rozwiązanie dla domów wielopiętrowych Możliwość stworzenia choćby 5 map odkurzanych powierzchni Obsługa sieci 5 i 2,4 GHz 3 stopniowa regulacja intensywności mopowania (sterowana z aplikacji) Wymienne szczotki główne typu: MOPPING BRUSH stanie na wysokości zadania podczas mopowania, SOFT BRUSH znakomita do delikatnych podłóg wymagających szczególnej pielęgnacji, HARD BRUSH do wszystkich podłóg twardych Szczotki boczne rozszerzają wydajność Definiowanie stref czyszczenia, planowanie dni i godzin Czas pracy: około 230 min Czas ładowania: około 5-6 godzin Wysokiej jakości potrójny system filtracji z HEPA Zbiornik na kurz: 600 ml Elektroniczne mopowanie (3-stopniowe) Czujniki antykolizyjne/broniące przed upadkiem: TAK Zdalne monitorowanie aktualnego stanu odkurzacza: TAK Głośność pracy: 65 dB rozmiary: Wysokość 9.7 cm Szerokość 35,5 cm Kolor: czarnyInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.