Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! Najniższa Cena Online

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz samoczynny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalny komfort i wygodę w trakcie sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zagwarantuje do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu wyszukasz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  nieprzeciętna orientacja
  nowoczesna nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i kreuje precyzyjną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną skrupulatnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki sporym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi, a także inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i równocześnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyekwipowany jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu wyłapuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja automatycznie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które wystarczy nazwać i zapisać. Dzięki czemu nie musisz wytwarzać osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji wystarczy zaznaczyć wybrane wnętrze, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Za pomocą aplikacji możesz również ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego pomieszczenia. Robot startuje o ustawionej godzinie, inicjuje sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  samoczynne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie likwiduje brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Pojemność worka starczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego podmiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz samoczynny VR3520 wyekwipowany jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe rodzaju C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie wykorzystywany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz automatyczny VR3520 pasuje również do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niż to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o pojemności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni albo wysoki poziom w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Nasadka mopa jest wyposażona w dzianinę z mikrofibry, która zespala brud ze sobą i poleruje podłogę podczas sprzątania. Dzianinę można prosto zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa odporność i szeroka moc ssania
  Odkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Proponuje 3 stopnie efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o obfitej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

  Do wszelkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz samoczynny VR3520 wyekwipowany jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów pasuje do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest doskonała zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Namierza nawet najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i wyśmienicie czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie powiększa moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa nawet głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej wydajności. Funkcji Turbo Carpet można użyć, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i kontrolować w czasie rzeczywistym. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz ponadto ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem nowoczesnych technologii albo nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także przy pomocy pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z pokaźniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot wyposażony jest w specjalny sensor, który gwarantuje nieprzeciętną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie broni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje mały dystans od wszystkich przeszkód. Ten czujnik służy ponadto do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  samoczynne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i wytwarza mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie skrupulatnie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  przy pomocy aplikacji przenośnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, lub obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. By osiągnąć staranniejsze sprzątanie, możesz przy pomocy aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Princess. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający roomba combo j5+ marki Irobot

Robot sprzątający roomba combo j5+ marki Irobot Najniższa Cena Online

Robot sprzątający roomba combo j5+ marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający roomba combo j5+ marki Irobot
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba Combo® j5+ stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu. Symbolizując innowacyjność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających....


Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886)

Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Moneual Odkurzacz mbot950

Moneual Odkurzacz mbot950 Najniższa Cena Online

Moneual Odkurzacz mbot950 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual Odkurzacz mbot950
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  jaki robot sprzatający wybrać - przekonaj się sam i zyskaj zestaw korzyścijaki robot sprzątający wybrać? to pytanie zadaje sobie wielu użytkowników. Kupując robota samoczynnego moneual mbot950, uzyskujesz nie tylko progresywny odkurzacz sprzątający zapewniający skuteczne i sprawne działanie,także kartę vip, która zapewnia ci mnóstwo korzyści i poczucie bezpieczeństwa: podmianę baterii po dwóch latach używania robota, darmowy przegląd odkurzacza sprzątającego po roku od momentu jego zakupu, 25% rabatu na wszystkie akcesoria, door to door - darmowe przesyłki kurierskie do twojego mieszkania, asygnowaną polską infolinię, gdzie nasz zespół specjalistów odpowie na każde twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości, diagnostykę on-line, szybkie i komfortowe zgłaszanie problemu poprzez klarowny formularz internetowy.

  postaw na progresywne technologie podnoszące komfort życia!niezawodny i skuteczny silnik to gwarancja skutecznościi zobacz, jak działa postępowy robot sprzątający!rekomendowany poprzez producenta robotów sprzątających moneual mbot950 akcentuje się wysokiej jakości, ekonomicznym i najnowszej generacji silnikiemnidec, który został wytwarzany w japonii.

  zapewnia temu inteligentnemu i innowacyjnemu odkurzaczowi bezproblemową i skuteczną pracę poprzez lata. Mbot950 pozbędzie się kurzu w mgnieniu oka. Poradzi sobie choćby z najmocniej uporczywymi zabrudzeniami.

  znakomicie zbiera najmniejszy kurz, sierść, piasek oraz wszelkiego typu inne nieczystości, dzięki czemu zyskujesz w stu procentach czyste podłogi. Silnik, w który wzbogaciliśmy robota samoczynnego mbot950, ma siłę ssącą aż 2600pa.

  ten odkurzacz sprzątający nie ma sobie równych. Poznaj jego moc. Uwolnij się od zabrudzeń i postaw na najnowsze technologie, które pozwolą ci radować się pełnią życia!robot 2w1 - odkurzy, a następnie umyje podłogirobot samoczynny mbot950 łączy w sobie dwie funkcje, które doceni cała twoja rodzina.

  nie tylko wyeliminuje kurz, sierść i inne zabrudzenia z podłóg,również perfekc

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: IROBOT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jedno urządzenie, które posprząta wszystko. Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® i8 - jednoczesne odkurzanie i mopowanie, dzięki prostej podmianie pojemnika....

Roborock Robot sprzątający s6 max v czarny (6970995781359)

Roborock Robot sprzątający s6 max v czarny (6970995781359) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający s6 max v czarny (6970995781359) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający s6 max v czarny (6970995781359)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot odkurzająco mopujący Roborock S6 MaxV 2500Pa Podwójna kamera, technika Reactiv AI, pojemnik na kurz 460 ml, pojemnik na wodę 290 ml, język polski w aplikacji, kolor Czarny

  marka: Roborock

  Model: S6 MaxV

  wariant odkurzacza: Robot odkurzająco-przemywający

  Obsługiwany język: Polski

  Aplikacja przenośna: Roborock

  Maksymalna moc ssania: 2500 Pa

  Maksymalna powierzchnia odkurzania: do 240 m2

  Poziom hałasu: 67 dB

  Moc silnika: 58 W

  Napięcie akumulatora: 14,4 V

  Zasilanie: Akumulatorowe

  Bateria: Litowo-jonowa

  pojemność baterii: 5200 mAh

  Czas pracy: 180 min

  Czas ładowania: 240 min

  pojemność zbiornika na kurz: 460 ml

  pojemność zbiornika na wodę: 297 ml

  Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża

  Funkcje: Wirtualna ściana, automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Ładowanie i wznawianie sprzątania, Funkcja mopowania,

  Tworzenie mapy pomieszczenia, Programator pracy, Zmywalny pojemnik na kurz, zaimplementowane kamery

  Filtr: Zmywalny filtr wielokrotnego stosowania HEPA E11

  rozmiary: 35 x 35 x 9,6 cm

  Waga: 3,7 kg

  Kolor: Czarny

  Dwie kamery: Dzięki dwóm kamerom robot sprzątający S6 MaxV z łatwością omija przeszkody na swej trasie jak i także precyzyjnie szacuje ich lokalizacje i rozmiar dostosowując swoją trasę inteligentnie je omijając. Dzięki podczerwieni znajdującej się w kamerach odkurzacz może również widzieć w ciemności a dzięki systemowi PreciSense LiDAR nawigowanie odkurzaczem jest proste i efektywne nie zależnie od pory dnia.

  wydajny procesor: 8-rdzeniowy procesor Qualcomm APQ8053 system Reactive AI, jest o 50% produktywniejszy niżeli z modelu S6. Napędza on sieć neuronową Tensorflow wykorzystującą uczenie maszynowe dzięki czemu rozpozna i uniknie głównie spotykanych w domu przeszkód, które mogą stanowić problem dla innych robotów, począwszy od butów przez przewody, aż po nieczystości zwierząt domowych i mnóstwo innych.

  Inteligentne działanie: Dzięki udoskonalonej percepcji S6 MaxV unika także przeszkód, których nie potrafi rozpoznać. Każdy obiekt obszerny na 3 i wysoki na 5 cm zostaje przez niego zauważony i ominięty. Bezproblemowo poradzi sobie z pozostawionymi na ziemi zabawkami, miskami czy kubkami.

  Aplikacja smart: Aplikacja Roborock poinformuje Cię, gdy wymagane będzie sprawdzenie odkurzacz. Ikony w aplikacji wyświetlane na ekranie telefonu przedstawiają, co może leżeć na podłogach Twojego domu. Możesz przeglądać mapy i trasy, które pokonuje Roborock S6 MaxV widząc obraz poprzez dwie kamery w odkurzaczu. Dzięki temu możesz także sprawdzić czy trasa, pokonywana przez odkurzacz jest czysta, możesz ustawić harmonogram sprzątania dla każdego pomieszczenia z osobna.

  Mopowanie: Robot sprzątający proponuje w swych funkcjach mopowanie, w aplikacji ustaw harmonogram mycia podłóg dla każdego wnętrza, dopasuj liczba wody i strefy bez mopowania, aby ominąć np: dywany. Zbiornik na wodę o pojemności 297 ml pozwoli umyć do 200 m2 powierzchni (ta wartość może się różnić w zależności od specyfikacji sprzątanego pomieszczenia)

  znaczna moc ssąca: Do S6 MaxV użyto efektywnej turbiny o maksymalna moc ssania 2500 pascali co daje o 25% mocy ssącej więcej niż w modelu Roborock S6, co sprawia, iż model S6 MaxV ma wystarczająco dużą moc, by lepiej wychwytywać znikomy kurz z podłóg i efektywniej czyścić dywany. Maksymalna powierzchnia odkurzania wynosi do 240 m2.

  Pojemny akumulator: Ogromna bateria Litowo-jonowa o pojemności 5200 mAh pozwala na maksymalny czas pracy do 180 min, czas do pełnego naładowania wynosi 240 min.

  Zawartość zestawu:

  1x Roborock S6 MaxV

  1x Stacja ładująca

  1x Nakładka mopująca

  1x Zbiornik na wodę

  1x Zbiornik na kurz

  DN

  produkt używany, 100% wydajny technologicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). Artykuł posiada wyraźne ślady użytkowania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze.


Viomi Inteligentny odkurzacz s9 alpha uv ze stacją opróżniania (biały)

Viomi Inteligentny odkurzacz s9 alpha uv ze stacją opróżniania (biały) Najniższa Cena Online

Viomi Inteligentny odkurzacz s9 alpha uv ze stacją opróżniania (biały) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Inteligentny odkurzacz s9 alpha uv ze stacją opróżniania (biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania czarny biały Inteligentny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania pomoże Ci zadbać nie tylko o porządek, lecz też o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Sterylizacja UV pozwala pozbyć się nawet 99,99% niebezpiecznych bakterii. Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi, dzięki czemu wspaniale radzi sobie z brudem. Samoczynnie opróżnia też zbiornik na odpady za pomocą załączonej do zestawu specjalnej stacji. Moc ssąca do 2700 Pa zapewnia niesamowicie wydajne odkurzanie, a wytrzymały akumulator zagwarantuje do 3,6 godzin pracy robota. Viomi S9 Alpha UV wyśmienicie wyszuka się w Twoim domu dzięki laserowi LDS 2.0. Możesz także sparować go z aplikacją. Pożegnaj niebezpieczne bakterie Czy wiesz, jak sporo bakterii znajduje się na podłodze? Mamy z nimi kontakt niemal bez przerwy - chodzimy boso, wznosimy rzeczy, a nawet bawimy się z dziećmi. Warto więc zadbać o eliminację niebezpiecznych zarazków. Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania skutecznie Ci w tym pomoże - promienie UV głęboko przenikają powierzchnie i redukują aż 5 rodzajów bakterii, nie stanowiąc jednocześnie zagrożenia dla naszego zdrowia. To o niemało wydajniejsze niżeli zwykłe, ręczne sprzątanie! Co więcej, robot został zaprojektowany w taki sposób,zapobiegać wyciekom UV - jeśli włączysz tryb czuwania albo zabierzesz urządzenie z podłogi, lampa wyłączy się automatycznie. Sam opróżni swój pojemnik na śmieci Już nie musisz samodzielnie opróżniać zbiornika na odpady. Dzięki Auto Dumping 2.0 inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania to samoczynnie, pozwalając Ci oszczędzić czas i ograniczyć kontakt z brudem. Kanał powietrzny stacji opróżniania ma długość zaledwie 381 mm, co w połączeniu z mocą 950 W zagwarantuje płynne i szybkie zbieranie śmieci - nie obawiaj się, iż na podłodze pozostaną rozsypane okruchy czy kurz. Worek o obszerności 3 l starczy wymienić raz na miesiąc. Nie martw się, iż o tym zapomnisz - we właściwym czasie na stacji opróżniania zostanie wyświetlona stosowna ikona. Otrzymasz też powiadomienie w aplikacji. Kompleksowo posprząta Twoje podłogi Zostaw sprzątanie robotowi i zajmij się czymś innym! Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania ze stacją opróżniania może równocześnie zamiatać, odkurzać i myć zróżnicowanego typu powierzchnie. To oznacza,wspaniale radzi sobie z przeróżnymi zanieczyszczeniami. Skutecznie eliminuje kurz i okruchy, pozbywa się śmieci, włosów i sierści, bezproblemowo rozprawia się ponadto z plamami. Tak obfita wszechstronność urządzenia sprawi, że Twoje podłogi będą lśnić czystością! Po wszystkim robot sam opróżni swój zbiornik na odpady - już nie musisz się schylać i tracić czasu. Skutecznie odkurza wszystkie odpady Przekonaj się, jak produktywnie odkurza Viomi S9 Alpha UV. Moc ssąca sięgająca 2700 Pa zapewnia jego wysoką produktywność - nie oprą mu się...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający KARCHER RCV 5 - 1.269-640.0 | Darmowa dostawa, 1.269-640.0

Robot sprzątający KARCHER RCV 5 - 1.269-640.0 | Darmowa dostawa, 1.269-640.0 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający KARCHER RCV 5 - 1.269-640.0 | Darmowa dostawa, 1.269-640.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający KARCHER RCV 5 - 1.269-640.0 | Darmowa dostawa, 1.269-640.0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579)

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579) Najniższa Cena Online

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ZACO
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ZACO A10 PRO ze stacją opróżniającą i mopem. Dzięki doposażeniu modelu ZACO A10 w stację opróżniającą możesz odkurzać choćby poprzez 60 dni bez żadnego zaangażowania....


Odkurzacz automatyczny conga 7090 ia 10000 pa wifi 6400 mah czarny marki Cecotec

Odkurzacz automatyczny conga 7090 ia 10000 pa wifi 6400 mah czarny marki Cecotec Najniższa Cena Online

Odkurzacz automatyczny conga 7090 ia 10000 pa wifi 6400 mah czarny marki Cecotec - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz automatyczny conga 7090 ia 10000 pa wifi 6400 mah czarny marki Cecotec
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 godziny;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;ilość programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;objętość zbiornika:0 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, intensywny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;rozmiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zaimplementowane technologie:technika OnlyOne System, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2500 zł
Opinie: 2 o “Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli
 1. Do tej kwoty najlepszy wybór Roomba I5+ Za taką cenę spodziewałem się dobrej jakości wykonania oraz rozwiązań i to właśnie otrzymałem. Sprzęt z najlepszej półki. Sprząta naprawdę dokładnie i do tego cicho, odkurzacz rewelacyjny.

 2. Do 2500 zł chyba najlepszym wyborem będzie Robot sprzątający IROBOT Braava Jet M6.Jest cudowny polecam bardzo. Jak za tą cenę bardzo fajny robot Bardzo dobrze odkurza, jeśli chodzi o mopowanie to nie ma jakiegoś wow ale do codziennego użytku wystarczające

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *