Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę tworzącą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która zezwala na automatyczne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja proponuje pokaźnie więcej funkcji aniżeli w poprzednich latach. Seria i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, zasadniczy choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez producenta Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota, a także opróżnianie brudu z pojemnika na zanieczyszczenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz produkowane poprzez iRobot – marka twierdzi że jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki nieszablonowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania umożliwia Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (poprzez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić aby iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątaponadto wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą znacznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot buduje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru wnętrza które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME formuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji produktywność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej serii – w koszu na skażenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są świetne efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje stabilną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje wyśmienite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect genialnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on na ogół na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ sprawnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, sprawnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Skuteczne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im znakomite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania nadzwyczajnie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się znakomicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzony jest w typowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  spora zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek budujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach serii i7 znajduje się jeszcze specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została widocznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, nieprzeciętnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu wymiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Poprawnie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele SCouT RX3

Miele SCouT RX3 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX3
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia potężny odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest wyekwipowany w 4-stopniowy system czyszczenia, który gwarantuje skrupulatne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD skuteczność czyszczenia została rozszerzona nawet o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz wyekwipowany jest w szereg inteligentnych technice i czujników do skutecznej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. By zapewnić najbardziej komfortowe sterowanie, udoskonalona aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na dobór określonych obszarów do czyszczenia lub określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można prosto wyświetlić w aplikacji mobilnej. Kluczowe właściwości robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD może z łatwością dotrzeć do trudno przystępnych miejsc. Do precyzyjnego czyszczenia najróżniejszych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. Aby odkurzacz osiągnął te same dobre wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są również szczotki 6-ramienne. Odkurzacz automatyczny Miele może pokonać zróżnicowane przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu albo progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o objętości 0,4 l. Jeśli odkurzacz automatyczny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może samoczynnie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji przenośnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz automatyczny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza lub po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swej prywatności. Pełne detale produktu Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, by mógł zabrać się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i początkuje sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 różnych kompilacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision proponuje 4 tryby czyszczenia: tryb samoczynny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do szybkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Wydajna filtracja Pojemnik na kurz jest nieskomplikowany i wygodny do wyciągnięcia za pomocą żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, że odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Precyzyjne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno przystępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Zestaw zawiera także 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, detektor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;typ:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Tefal RG8597

Tefal RG8597 Najniższa Cena Online

Tefal RG8597 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG8597
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegóły promocji odszukasz na stronie TUTAJ. Automatyczne opróżnianie zabrudzeń automatyczna stacja, która jest na wyposażeniu robota z linii 75S+, umożliwia usunięcie kurzu z pojemnika w robocie w zaledwie 20 sekund.

  Zabrudzenia są zasysane z turbo mocą 25.000Pa, by nic nie pozostało w zbiorniku. 60 dni bezobsługowego odkurzania Koniec z częstym opróżnianiem pojemnika na kurz! Worki Hygiene+ o objętości 4,1L i filtracji zabrudzeń na poziomie 99,9% sprawiają, że nie musisz opróżniać manualnie pojemnika w robocie nawet poprzez 60 dni.

  Odkurzaj i mopuj równocześnie 3 warianty ściereczek nabywając robota samoczynnego Tefal Xplorer S75 S+ odnajdziesz w zestawie 3 ściereczki mopujące, dedykowane do rozmaitych typów zabrudzeń: szarą - do uniwersalnego zastosowania, niebieską - do usuwania zaschniętych plam i elektrostatyczną zieloną - do minimalnego kurzu bez użycia wody.

  3 poziomowe dozowanie wody System Smart Aqua Power i 3-poziomowa regulacja wody zezwalają na ustawienie intensywności mopowania w zależności od rodzaju podłogi. Zbiornik o objętości 300 ml zapewnia, iż robot poradzi sobie z umyciem nawet dużego mieszania.

  precyzyjne odkurzanie Inteligentna i skrupulatna nawigacja laserowa, w którą wyekwipowany jest robot sprzątający Tefal RG8597, to gwarancja kompleksowego sprzątania Twojego domu. Ponadto, robot stwarza precyzyjną mapę Twojego mieszkania już po pierwszej sesji sprzątania.

  dostosowany do potrzeb Możesz w pełni kontrolować pracę robota, ustawiając przy pomocy aplikacji X-Plorer strefy bez odkurzania lub mopowania, personalizując mapy mieszkania czy również sterując urządzeniem głosowo.

  Zdalne sterowanie z aplikacjąTEFAL Xplorer Poznaj instynktowną aplikację Tefal X-Plorer z szeregiem funkcji obsługujących Twojego robota! - Wybierz 1 z 4 trybów sprzątania (Auto, Strefa, wnętrze, Punkt)- Ustaw harmonogram sprzątania całego mieszkania albo wybranych pomieszczeń- Włącz tryb „Nie przeszkadzaj", żeby robot nie niepokoił Cię w wybranych godzinach np.

  w nocy Zacznij od mapy! Spersonalizuj mapę Twojego mieszkania nadając nazwy pomieszczeń, ustawiając optymalną moc odkurzania i natężenie mopowania dla każdego z pokoi czy określając kolejność sprzątania.

  Możesz też prosto dodać strefy wyłączone ze sprzątania, strefy bez mopowania i wirtualne ściany. Akcesoria w zestawie Stacjaopróżniająca 3 workiHygiene+ 3 ściereczkimopujące Nakładkamopująca Akcesoriumdo czyszczenia Porównaj modele robotów Xplorer Serie 75s Serie 75s+ Serie 95 Serie 120 AI Serie 130 AI Moc ssąca 2 700 Pa 2 700 Pa 12 000 Pa 2 700 Pa 2 700 Pa Jednoczesne odkurzanie i mopowanie Sterowanie intensywnościąmopowania Zapamiętywanie map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Tryby sprzątania 4 4 4 3 3 poziomy mocy 4 4 4 4 4 Wysokość 9,5 cm 9,5 cm 10 cm 10 cm 8 cm Turboszczotki 1 1 3 1 1 Max czas pracy 120 min 120 min 225 min 120 min 120 min technika AI samoczynne opróżnianiezbiornika na kurz


360 S10

360 S10 Najniższa Cena Online

360 S10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 S10
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. 360 S10 Black wyposażony jest w wpuszczany Lidar, dzięki któremu może podejść choćby pod niskie meble, samoczynne wykrywanie dywanów, aplikację z tworzeniem map 3D oraz wydajną baterię z obsługą do 3 godzin.

  Model otrzymał nagrodę RedDot Design Award.


Viomi S9 AlPHa UV

Viomi S9 AlPHa UV Najniższa Cena Online

Viomi S9 AlPHa UV - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi S9 AlPHa UV
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania czarny biały Inteligentny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania pomoże Ci zadbać nie tylko o porządek, lecz też o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Sterylizacja UV pozwala pozbyć się nawet 99,99% niebezpiecznych bakterii. Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi, dzięki czemu wspaniale radzi sobie z brudem. Samoczynnie opróżnia też zbiornik na odpady za pomocą załączonej do zestawu specjalnej stacji. Moc ssąca do 2700 Pa zapewnia niesamowicie wydajne odkurzanie, a wytrzymały akumulator zagwarantuje do 3,6 godzin pracy robota. Viomi S9 Alpha UV wyśmienicie wyszuka się w Twoim domu dzięki laserowi LDS 2.0. Możesz także sparować go z aplikacją. Pożegnaj niebezpieczne bakterie Czy wiesz, jak sporo bakterii znajduje się na podłodze? Mamy z nimi kontakt niemal bez przerwy - chodzimy boso, wznosimy rzeczy, a nawet bawimy się z dziećmi. Warto więc zadbać o eliminację niebezpiecznych zarazków. Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania skutecznie Ci w tym pomoże - promienie UV głęboko przenikają powierzchnie i redukują aż 5 rodzajów bakterii, nie stanowiąc jednocześnie zagrożenia dla naszego zdrowia. To o niemało wydajniejsze niżeli zwykłe, ręczne sprzątanie! Co więcej, robot został zaprojektowany w taki sposób,zapobiegać wyciekom UV - jeśli włączysz tryb czuwania albo zabierzesz urządzenie z podłogi, lampa wyłączy się automatycznie. Sam opróżni swój pojemnik na śmieci Już nie musisz samodzielnie opróżniać zbiornika na odpady. Dzięki Auto Dumping 2.0 inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania to samoczynnie, pozwalając Ci oszczędzić czas i ograniczyć kontakt z brudem. Kanał powietrzny stacji opróżniania ma długość zaledwie 381 mm, co w połączeniu z mocą 950 W zagwarantuje płynne i szybkie zbieranie śmieci - nie obawiaj się, iż na podłodze pozostaną rozsypane okruchy czy kurz. Worek o obszerności 3 l starczy wymienić raz na miesiąc. Nie martw się, iż o tym zapomnisz - we właściwym czasie na stacji opróżniania zostanie wyświetlona stosowna ikona. Otrzymasz też powiadomienie w aplikacji. Kompleksowo posprząta Twoje podłogi Zostaw sprzątanie robotowi i zajmij się czymś innym! Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania ze stacją opróżniania może równocześnie zamiatać, odkurzać i myć zróżnicowanego typu powierzchnie. To oznacza,wspaniale radzi sobie z przeróżnymi zanieczyszczeniami. Skutecznie eliminuje kurz i okruchy, pozbywa się śmieci, włosów i sierści, bezproblemowo rozprawia się ponadto z plamami. Tak obfita wszechstronność urządzenia sprawi, że Twoje podłogi będą lśnić czystością! Po wszystkim robot sam opróżni swój zbiornik na odpady - już nie musisz się schylać i tracić czasu. Skutecznie odkurza wszystkie odpady Przekonaj się, jak produktywnie odkurza Viomi S9 Alpha UV. Moc ssąca sięgająca 2700 Pa zapewnia jego wysoką produktywność - nie oprą mu się...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Cobbo PRO 27

Cobbo PRO 27 Najniższa Cena Online

Cobbo PRO 27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo PRO 27
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roboty linii PRO 27 są bezkonkurencyjne na rynku europejskim, jak i światowym ze względu na kilka cech, jakich nie posiadają żadne inne roboty sprzątające, mianowicie: najnowsze czujniki "BC Slant Sensors" zainstalowane w tych robotach pozwalają pracować na wszystkich powierzchniach, też czarnych dywanach i płytkach, funkcja samoopróżniania pojemnika na kurz (model PRO 27+), nawigacja laserowa LDS Pro 5.1, mopowanie połączone z odkurzaniem, pojemnik na płyn aż 400ml! (silnik ssący pracuje w trakcie mopowania)....

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  komplet odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa* do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza.

  samoczynny mechanizm zbierania kurzu w pakiecie odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultran może zapobiegać zatykaniu się z wyższą produktywnością, zapewniając, że odkurzacz może działać płynnie i efektywnie przez cały czas.

  Super moc ssania 4000 Pa zaopatrzony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zagwarantuje długofalowe, silne ssanie, aby oczyścić kurz, sierść zwierząt i zanieczyszczenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Zestaw odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wykorzystuje pojemnik na kurz o znacznej objętości 550 ml.

  dopasuj moc ssania z czterech przystępnych poziomów. Spełnij różnorodne zapotrzebowania w zakresie sprzątania Inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę w komplecie odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra powoduje, iż woda będzie dozowana równomiernie, uniemożliwia wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,starannie wyczyścić podłogę w domu.

  czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Aktywne unikanie przeszkód pakiet odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany w technologię unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód i adekwatnie wcześniej zwalniać by je ominąć dzięki temu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Przedni czujnik ToF może dokładnie wyłapywać informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza.


Tefal RG9077WH

Tefal RG9077WH Najniższa Cena Online

Tefal RG9077WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG9077WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z funkcją mopowania xz czasem pracy do 120 minut, odkurzanie w czasie rzeczywistym, samoczynny porwot do bazy, funkcja wznowienia sprzątania po doładowaniu akumulatora, wykrywanie dywanów i automatyczne zwiększenie siły ssania, aplikacja na urządzenie mobilne, rozpoznawanie pomieszczeń, system nawigacyjny po przez kamere laserową, harmonogram sprzątania, kompatybilny z asystent google, amazon alexa czy siri.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *