Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2500 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej producenta iRobot. Urządzenie serii i7 w porównaniu do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający ma silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na skażenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 umożliwia iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego oraz tworzenia wirtualnej mapy przystępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy automatyczny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, iż Roomba i7 podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, stwarza wirtualną mapę obszaru pracy, a także uczy się jejwydajniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście przez iRobot w linii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska producent w końcu goni konkurencje. Użytkownik może teraz, nie tylko oglądać robota jak sprzątaponadto wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej kolekcji robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki temu Roomba osiąga pokaźnie lepsze rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera pozwala na i7 precyzyjną orientacje w terenie. Pozwala to żeby urządzenie w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą wyraźnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot generuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania i włączenia robota. IRobot HOME kreuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji efektywność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na zanieczyszczenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są świetne efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny ale sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych serii robotów zapewnia zrównoważoną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje świetne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o większym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect genialnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na powiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on typowo na sprawnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wykonane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, wydajnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Skuteczne odkurzanie iRobot Roomba i7 jest oparte na pracy szczotek głównych są one szczególnie ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im perfekcyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania wspaniale „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 podczas sprzątania stosuje specjalnie dopasowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 zaopatrzona została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wspaniale w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 zaopatrzony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na skażenia

  obszerna zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło także konserwacje pojemnika na skażenia przez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach kolekcji i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym samoczynny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion użytkowana w większości akumulatorów małego kalibru, perfekcyjnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Dobrze zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania procesu w celu dokończenia go.


  dane techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Webber. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca świetnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot wyekwipowany został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. W pełni nowa szczotka główna i boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 zaawansowanych technologicznie czujników zapewnia sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najistotniej nowoczesną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Na dodatek budowa lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie i konstrukcja

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak szerokiego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz ewidentnie szybciej. Dodatkowo urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w solidnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie generuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która zezwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak by pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie używania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy nieznacznej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno oraz nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także pozwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niżeli w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty sprawności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  postępowa głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się ekspresowo przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. By dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia rozciągliwa gumą umożliwia staranniejsze, a także szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw mieści:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystywania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób wykorzystywania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Ecovacs Deebot T10

Ecovacs Deebot T10 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Xclea. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający ecovacs deebot t10 turbokorzyści: tryb max+, gwarantujący dodatkową siłę ssania, sterowanie za pomocą aplikacji czas czyszczenia do 260 minut automatyczne ładowanie - kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej.

  technologia wykrywania przeszkód wylot powietrza jest skierowany do góry, by uniknąć rozpraszania kurzu w powietrzu.


Eufy RoboVaC L70 Hybrid

Eufy RoboVaC L70 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC L70 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC L70 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Moc ssania 2200 Pa gwarantuje precyzyjne czyszczenie zawsze. Automatycznie powiększa moc ssania, gdy potrzebna jest dodatkowa siła odkurzania....

iRobot BRAAVA M6138

iRobot BRAAVA M6138 Najniższa Cena Online

iRobot BRAAVA M6138 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot BRAAVA M6138
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Ecovacs Deebot OZMO N8 +

Ecovacs Deebot OZMO N8 + Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot OZMO N8 + - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot OZMO N8 +
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  deebot n8+niezawodne czyszczenie zawsze i wszędziedeebot n8+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może tworzyć szczegółowe i dokładne mapy twoich podłóg.*robot sprzątający z funkcją mopowania zapewnia pokaźniejszą efektywność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,zwiększyć siłę ssania w razie potrzeby i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów. Wszystkie rodzaje podłóg, takie jak dywany, laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu stosownie odkurzane i mopowanekompatybilność z urządzeniami smart home powoduje, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze komfortowojsze.zawartość zestawu deebot n8+ to stacja automatycznego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający oszczędza pracę związaną z podmianą worka na kurz aż do 30 dni.bezusterkowe czyszczenie zawsze i wszędzierobot czyszczący do podłóg z starannym mapowaniem i technologią nawigacji (truemapping 1.0), zbiornikiem na wodę ozmo™, silniejszym ssaniem (w porównaniu do o950) i stacją samoczynnego opróżnianiaautomatycznie opróżnia zbiornik na kurz –a ty możesz się cieszyć czystym domem poprzez mnóstwo tygodnijednorazowy worek na kurz o objętości 2,5 lworek na kurzjest wyprodukowany z naturalnego i przychylnego dla środowiska materiału prosto go wymienić.worek o objętości 2,5 l przechowuje kurz i sierść nawet przez 30 dni.nie ma zapotrzebowania częstego czyszczenia pojemnika na kurz, dzięki czemu robot sprzątający może oczyszczać podłogi poprzez kilka tygodni bez żadnej obsługi.aplikacja sterującastacja samoczynnego opróżniania może być inteligentnie sterowana przez aplikację ecovacs home.w razie zapotrzebowania można jeszcze w każdej chwili wyłączyć automatyczne opróżnianie worka na kurz.dodatkowo, twój deebot poinformuje cię za pomocą wiadomości głosowej, kiedy stacja samoczynnego opróżniania zainicjuje pracę.truemappingdokładne planowanie kolejności czyszczenia ecovacs to lider techniczny, który o
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne TCL. Ranking TOP10 modeli

Eta 6240 90000

Eta 6240 90000 Najniższa Cena Online

Eta 6240 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 6240 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ: automatyczny Aplikacja smart: ETA SMART Funkcja mycia: TAK Silnik cyfrowy-zagwarantuje wysoką sprawność i długą żywotność urządzenia Kompatybilny z Androidem 6.0, iPhone4S i iOS 9.0 (oraz nowszymi) nadzwyczajna orientacja w przestrzeni dzięki czujnikowi laserowemu 360 poziomów Mapowanie wielokondygnacyjne-wyśmienite rozwiązanie dla domów wielopiętrowych Możliwość stworzenia choćby 5 map odkurzanych powierzchni Obsługa sieci 2,4 GHz Elektroniczne mopowania sterowana z aplikacji pojemność worka na kurz: 3 l Stacja ładująca jest równocześnie odpowiedzialna za automatyczne opróżnianie worka Szczotka obrotowa z systemem pływającym efektywnie zbiera kurz z dywanów i twardych podłóg Szczotka hybrydowa trafna do dywanów i podłóg, na dodatek podczas mopowania Szczotka boczna zwiększa produktywność Definiowanie stref czyszczenia, planowanie dni i godzin Czas pracy: około 230 min Czas ładowania: około 5-6 godzin Wysokiej jakości potrójny system filtracji z HEPA Zbiornik na kurz: 285 ml Zbiornika na wodę: 300 ml Czujniki antykolizyjne/chroniące przed upadkiem: TAK Zdalne monitorowanie aktualnego stanu odkurzacza: TAK Głośność pracy: 65 dB wymiary: Wysokość 10.0 cm Szerokość 35.0 cm Kolor: czarny


Eufy RoboVaC X8 Hybrid

Eufy RoboVaC X8 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC X8 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC X8 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Ecovacs Deebot T8

Ecovacs Deebot T8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 Unika kolizji, utknięcia albo zaplątania się Najnowocześniejsza technologia wykrywania i unikania przeszkód TrueDetect 3D wykrywa nawet najmniejsze przeszkody w pomieszczeniu. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może zatem rozpoznać szczególnie wąskie przestrzenie, cienkie nogi krzeseł, niewiele znaczące przedmioty i progi drzwi, by uniknąć kolizji lub utknięcia. Technologia ta powiększa także zdolność rozpoznawania ciemnych powierzchni. Nadzwyczajnie staranne czyszczenie technologia TrueMapping z detekcją laserową D-ToF to kolejna generacja technice naprowadzania laserowego. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może teraz lokalizować podwójną odległość (do 10 m) ze istotnie większą precyzją. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami,robot skanuje, mapuje i planuje efektywną ścieżkę czyszczenia szybciej i skrupulatniej. W szczególności korzystają na tym pokaźniejsze domy rodzinne znakomite rezultaty czyszczenia DRobot sprzątający Ecovacs Deebot T8 wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, by atakować wszystko, od kurzu po brud. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i materiałowi kanału ssącego, solidny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje efektywność energetyczną i zagwarantuje wysokie podciśnienie przy zaskakująco niskim poziomie hałasu. Wydajne odkurzanie i mopowanie Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 nie tylko odkurza i myje za jednym razem – zawiera na dodatek płytę mopującą, która jest zasilana elektrycznie i pracuje z wibracjami o wysokiej częstotliwości, żeby lepiej radzić sobie z uporczywymi plamami.

Cobbo PRO 27

Cobbo PRO 27 Najniższa Cena Online

Cobbo PRO 27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo PRO 27
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roboty linii PRO 27 są bezkonkurencyjne na rynku europejskim, jak i światowym ze względu na kilka cech, jakich nie posiadają żadne inne roboty sprzątające, mianowicie: najnowsze czujniki "BC Slant Sensors" zainstalowane w tych robotach pozwalają pracować na wszystkich powierzchniach, też czarnych dywanach i płytkach, funkcja samoopróżniania pojemnika na kurz (model PRO 27+), nawigacja laserowa LDS Pro 5.1, mopowanie połączone z odkurzaniem, pojemnik na płyn aż 400ml! (silnik ssący pracuje w trakcie mopowania)....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *