Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Zaco. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Zaco. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Zaco,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Zaco. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zaco, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Zaco A8S

Zaco A8S Najniższa Cena Online

Zaco A8S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A8S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  system mapowania pomieszczeń PanoView Dzięki kamerce robot mapuje pokój. ZACO A8s dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie sprzątnie wnętrze. Ponadto nie wraca w to samo – odkurzone już – miejsce. Dzięki temu nie marnuje baterii. Robot ZACO A8s z wyczerpującym się poziomem baterii samoczynnie kieruję się w stronę bazy, w celu naładowania akumulatorów. Dzięki progresywnej technologii ten nieszablonowy odkurzacz automatyczny wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Wyekwipowany w innowacyjne algorytmy i technologie progresywny algorytm grafiki CV- SLAM pomaga robotowi ZACO A8s, skanować podłogi jeszcze szybciej i precyzyjniej. Dzięki tej technice, urządzenie nie obija mebli. Trzy wbudowane procesory o wysokiej efektywności ułatwiają szybkie przetwarzanie danych, zbieranych za pomocą kamery, koniecznych do planowania trasy sprzątania. Funkcja mopowania Robot sprzątający ZACO A8s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Przy pomocy aplikacji osiągalne jest regulowanie prędkości przepływu wody – tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: nieduża ilość wody → charakterystyczna → pokaźna ilość wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować optymalny zbiornik na wodę o pojemności 300 ml oraz doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry. Nowoczesna aplikacja przenośna Dzięki progresywnej aplikacji przenośnej, osiągalne jest sterowanie robotem ZACO A8s przy pomocy smartfona czy tableta. Poziom głośności robota ZACO A8s wynosi mniej aniżeli 59dB! Pracujący odkurzacz samoczynny z pewnością nie obudzi śpiącego malucha, ani nie przestraszy płochliwego zwierzaka domowego. Postępowy design Brak zbędnych przycisków i otworów. Górna warstwa stworzona jest ze szkła hartowanego w odcieniu fortepianowej czerni. Zaprojektowana, by uzyskać głęboki, nieprzezroczysty, ciemny barwa. Obniża to ryzyko powstawania zarysowań, upraszcza usuwanie kurzu, odcisków, a w dodatku stylowo wygląda. Robot ZACO A8s jest wyjątkowo stabilny Dzięki obszernym kołom, robot sprzątający jednostajnie przylega do podłoża w trakcie wspinania się na dywany i wzniesienia. Robot ZACO A8s wyposażony w dwie szczotki centralne W zestawie z robotem ZACO A8s znajdują się dwie obrotowe szczotki centralne – do użytkowania zamiennie. Szczotka z włosiem umożliwia precyzyjne zbieranie skażeń, włosów i sierści z dywanów i wykładzin. Szczotka silikonowa perfekcyjnie czyści podłogi twarde tj. Parkiet, panele, kafelki. Robot sprzątający ZACO A8s jest wyjątkowo niski Robot odkurzacza ZACO A8s ma zaledwie 7,2 cm wysokości. Prosto dociera w trudno przystępne miejsca pod meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Trójstopniowy system czyszczenia Dwie szczotki boczne robota ZACO A8s zamiatają zanieczyszczenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną. Perfekcyjnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczo...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne EveryBot. Ranking TOP10 modeli

Zaco A9S

Zaco A9S Najniższa Cena Online

Zaco A9S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot 2 w 1 – odkurzający i mopujący Robot sprzątający ZACO A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Udoskonalony system mopowania – nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu precyzyjniej przeciera zabrudzone podłogi.

  przy pomocy aplikacji osiągalne jest dostosowywanie prędkości przepływu wody – tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 poziomy: mała ilość wody → charakterystyczna → szeroka liczba wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować optymalny zbiornik na wodę o objętości 300 ml, a także doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

  System do skanowania przestrzeni PanoView Dzięki kamerce, robot mapuje wnętrze. ZACO A9s dokładniej odkurzy – nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie odkurzy wnętrze. Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce.

  zawsze wraca na miejsce Dzięki nowoczesnej technice Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Progresywna aplikacja mobilna Dzięki zaawansowanej aplikacji mobilnej, możliwe jest sterowanie robotem ZACO A9s przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala także na: - monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasą, którą robot pokonuje); - zmianę trybu pracy (np. Z automatycznego na czyszczenie wzdłuż krawędzi); - wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); - rozszerzanie siły ssącej z auto do MAX; Wirtualna ściana Do zestawu pomiędzy innymi dołączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą.

  Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

  Dwie wymienne szczotki centralne Robot sprzątający A9s wyposażony jest w dwie szczotki centralne – do użytkowania zamiennie. Szczotka z włosiem zezwala na precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów.

  Szczotka silikonowa genialnie czyści podłogi tj. Parkiet, panele, kafelki. Postępowa technologia i-Voice Robot powiadamia głosowo (w jęz. Ang.), co aktualnie robi albo czy wymaga uwagi. Opcja istotnie przydatna w pokaźnych domach, kiedy odkurzacz automatyczny znika z pola widzenia.

  Ustawianie harmonogramu pracy W robocie ZACO A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się samoczynnie włączało (nawet w trakcie nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.

  Harmonogram można ustawić przy pomocy pilota lub aplikacji. Szczególnie pokaźny zbiornik na skażenia – 600 ml Pojemnik na skażenia o pojemności 600 ml pozwala robotowi A9s na realizowanie pokaźniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  Komplementarny filtr o wysokiej produktywności wychwytuje kurz i widocznie oczyszcza powietrze. Dzięki klapce znajdującej się we wlocie zbiornika, w trakcie przenoszenia robota bądź...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Zaco A9S PRO

Zaco A9S PRO Najniższa Cena Online

Zaco A9S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S PRO
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot ZACO A9s PRO wydajny w walce z kurzem na dywanach i podłogach twardych....


Zaco A10

Zaco A10 Najniższa Cena Online

Zaco A10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  samoczynny odkurzacz z funkcją mopowania firmy Zaco. Po zeskanowaniu otoczenia zapamiętuje układ pomieszczeń i przedmiotów. Laserowa nawigacja sprawia, że robot widzi wszystko, omija przeszkody, nie spada ze schodów. Duże koła umożliwiają pokonywanie uskoków (progi, dywany) do wysokości 2 cm. Zezwala na zebranie każdego typu nieczystości...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Zaco opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Zaco cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zaco,
 • odkurzacze automatyczne Zaco jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Zaco, odkurzacz robot sprzątający Zaco cena, opinie o odkurzaczach robotach Zaco, ranking odkurzaczy robotów Zaco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.