Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Zaco. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Zaco. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Zaco,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Zaco. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zaco, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579)

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579) Najniższa Cena Online

Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ZACO
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco Robot sprzątający a10 pro (4260522143579)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ZACO A10 PRO ze stacją opróżniającą i mopem. Dzięki doposażeniu modelu ZACO A10 w stację opróżniającą możesz odkurzać choćby przez 60 dni bez żadnego zaangażowania....


Robot sprzątający ZACO A10

Robot sprzątający ZACO A10 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ZACO A10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ZACO A10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A10 robot z wibrującym mopem, nawigacją laserową i aplikacją do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A10$900 progresywna aplikacja - pozwala na stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian oraz ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie.

  Zmieniając zbiornik, sam decydujesz, jak działa urządzenie Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki temu czyści skrupulatniej regulowanie przepływu roztworu myjącego podczas mopowania - pozwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach System iDropping - w trakcie postoju robota zabezpiecza przed wylewaniem się wody zaopatrzony jest w laser 360 ° - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - gwarantuje stałą siłę ssania Możliwość ustawienia jednostkowego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji prędkości obrotów szczotek bocznych - przypasowanie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Wystarczająco niski daje możliwość odkurzania pod meblami - 9,2 cm Robot cichy -> tylko 72 dB w trybie MAX Regulacja siły ssania bezstopniowo z aplikacji 0-100% Mata pod stacją dokującą - jednostajne i precyzyjne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu dostajesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A10 - nowoczesne odkurzanie i mycie podłóg Wibrujący mop zapewnia skrupulatniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A10 to robot hybrydowy, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot wyposażony został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco powiększa produktywność mopowania. Wraz z robotem otrzymasz aż 5 nakładek do mycia! Regulacja namaczania mopa W robocie osiągalna jest zmiana stopnia namoczenia szmatki, dzięki temu tryb sprzątania dostosowany będzie do zabrudzeń i rodzaju powierzchni.

  Aby tylko odświeżyć posadzki, starczy delikatne namoczenie, jednak gdy podłoga pokaźniejsze zabrudzenia, wówczas należy ustawić intensywne namoczenie mopa. Dwukomorowy zbiornik na kurz - stała siła ssąca w trakcie odkurzania Robot ZACO A10 został wyekwipowany w perfekcyjny dwukomorowy zbiornik.

  w trakcie odkurzania większe skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz). Dzięki temu: do zbiornika nie przywierają sierść, włosy, brud robot ma stałą siłę ssącą niezależnie od zapełnienia zbiornika zamiana filtrów odbywa się z mniejszą częstotliwością w trakcie odkurzania w pomieszczeniu jest czystsze powietrze robot jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla alergików i właścicieli zwierząt domowych dokładna, laserowa nawigacja to skanowanie przestrzeni, które gwarantuje precyzyjne sprzątanie Robot ZACO A10 innowacyjny system nawigowania - wyposażony został w laser 3D 360 °, który skanuje całą swoją powierzchnią.

  Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, robot jeszcze precyzyjniej zeskanuje wnętrza, a informacje o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu precyzyjnemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na kształt liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki czemu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  Dzięki laserowi 3D robot niezwykle ekspresowo i dokładnie zapamiętuje rozkład pomieszczeń i znajdujących się w nich mebli. Przed pierwszym wykorzystaniem robot powinien "zwiedzić" wszystkie pomieszczenia, aby mógł zarysować mapę w aplikacji.

  dzięki temu realne będzie ustawianie przestrzeni do sprzątania, stawianie wirtualnych ścian, określanie powierzchni wykluczonych ze sprzątania, czy też ustawianie harmonogramu dla konkretnych dni lub pomieszczeń.

  Laser pomocny jest także w omijaniu stałych przeszkód i tych, które pojawią się nagle na drodze robota. Odkurzacz nie klinuje się pod meblami, gdy przestrzeń pod nimi jest zbyt śladowa, ponieważ w ogóle się tam,, nie wciska".

  w sytuacji, gdy robot będzie wymagał doładowania w trakcie sprzątania - automatycznie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Nowoczesna aplikacja na telefon - pokaźniejsza funkcjonalność robota progresywna aplikacja mobilna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A10 przy pomocy smartfona czy tableta oraz użycie wszystkich jego funkcji.

  Możliwość zapisania trzech różnych map w aplikacji Ta zaleta aplikacji nie oznacza użycia tylko w mieszkaniu dwupoziomowym lub w piętrowym domu. Wykorzystasz ją dodatkowo, choćby gdy posiadasz jedno piętro - zapisz trzy zróżnicowane mapy swego mieszkania z innymi ustawieniami i decyduj, którą mapę uruchomisz danego dnia.

  indywidualny harmonogram odkurzania dla każdego wnętrza Dzięki aplikacji możesz przygotować jednostkowy harmonogram sprzątania, czyli ustawić dni tygodnia i godziny, dla jednego wnętrza albo całego mieszkania.

  przy pomocy aplikacji ZACOHome harmonogram można dowolnie modyfikować, sprawdzić postęp czyszczenia w czasie rzeczywistym, a także sprawdzić historię sprzątania. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany za pomocą aplikacji możesz postawić jedną lub dużo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota.

  Robot nie przekroczy ich w trakcie sprzątania. Z aplikacją wykluczysz miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać. Oznaczając np. Dywany nie musisz się już martwić o ich ewentualne uszkodzenie w trakcie mycia - robot po prostu je ominie.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najszczególniejszej siły ssącej,starannie wydobyć wszystkie zanieczyszczenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz dodatkowo wyodrębnić robotowi powierzchnię, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja siły ssania i obrotu szczotek bocznych ZACO A10 umożliwia dostosowywanie mocy ssania z użyciem aplikacji. Ekspresowo i wygodnie zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są śladowe i chcesz żeby robot zachowywał się ciszej lub wręcz przeciwnie, gdy chcesz powiększyć siłę zbierania zanieczyszczeń.

  Regulacja mocy odbywa się płynnie w zakresie 0-100%. Podobnie można przypasować prędkość obrotu szczotek bocznych do wymagań czyszczenia. Uruchamianie robota: Google Home i Amazon Alexa, pilot, przycisk ZACO A10 wygodnie uruchomisz i wyłączysz za pomocą sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Home.

  Oprócz inteligentnego sterowania przy pomocy aplikacji ZACOHome albo sterowania głosowego realna jest również obsługa analogowa za pomocą przycisku sterowania na robocie albo za pomocą pilota. Dwie wymienne turboszczotki skuteczność odkurzania robota wynika z możliwości użycia jednej z dwóch szczotek centralnych.

  W zależności od typu podłóg i zabrudzenia w robocie można używać szczotki całek silikonowej, albo mieszanej - włosia i silikonu. Po dstawka upraszczająca wjazd na stację ładującą W pakiecie znajduje się podstawka pod stację ładującą, od spodu zaopatrzona w silikonowe przyssawki, które przyczepiają się do podłogi zapobiegając przesuwanie stacji podczas wjazdu robota do ładowania.

  W zestawie wraz z robotem ZACO A10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) pięć szmatek mopujących (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne ( silikonowa oraz z włosiem i silikonem) dodatkowy filtr HEPA stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi w języku polskim W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $901 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - nieprzeciętny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $902 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $903 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony posiadają płyny do robotów Clean$904 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy szczególnie produktywne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej obszerności należy optymalnie ograniczyć lub rozszerzyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK, bardzo progresywnA APLIKACJA Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji 360° LDS SLAM Laser Maksymalna siła ssąca 2000 Pa Czas pracy 120 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE mocowane magnetycznie - możliwość regulacji szybkości obrotów Ciśnienie akustyczne 72 dB Regulacja siły ssania TAK - płynnie w zakresie 0-100% Czas ładowania do 350 min Waga z wyposażeniem 2,65 kg wymiary (sz.

  x dł. X w.) 33 x 32 x 9,2 cm Moc całkowita 22 W UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy. Nie odkurza do rozładowania baterii.

  Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne RoboJet. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Zaco opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Zaco cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Zaco,
 • odkurzacze automatyczne Zaco jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Zaco, odkurzacz robot sprzątający Zaco cena, opinie o odkurzaczach robotach Zaco, ranking odkurzaczy robotów Zaco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *