Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Beko. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Beko,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Beko VCO42702

Beko VCO42702 Najniższa Cena Online

Beko VCO42702 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42702
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO42702AD Dlaczego inni wybrali ten model? 3AAA HEPA technologia cyklonowa Sczotka parkietowa Szczotka 2w1 Najważniejsze parametry odkurzacza VCO42702AD Regulacja mocy Miękkie koła pojemność 1.8 L SmartSense™ Teleskopowe rury Zasięg pracy 9m 3AAA Wszystkie odkurzacze Beko są energooszczędne i nie przekraczają 28kWh rocznego zużycia prądu.

  Potrójna klasa A oznacza jeszcze wysoką wydajność odkurzania podłóg twardych i niską reemisję kurzu. HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane filtry HEPA przepuszczające nie więcej aniżeli 0,02% kurzu i pyłów o wielkości od 0,3 – 10 milionowych części metra.

  technologia cyklonowa technika PerformCyclone™ gwarantuje konkretne i stałe ciśnienie we wnętrzu odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Sczotka parkietowa Szczotka do parkietów z naturalnego włosia, doskonała do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki.

  Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem zezwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Znaczny wlot efektywność odkurzania. Regulacja mocy Elektroniczna regulacja mocy pozwala związać prace odkurzacza do twoich potrzeb.

  Pamiętaj,obniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii! Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rusują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

  Ich dodatkową zaletą jest ciche poruszanie się. Pojemność 1.8 L Odkurzacz o objętości 1,8 l idealnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest minimalny rozmiar i znaczna pojemność zbiornika na kurz.

  SmartSense™ SmartSense™ to sensor, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Detektor informuje w dodatku zatkaną ruę odkurzacza. Teleskopowe rury System pozwalający dopasować długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  idealnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. Zasięg pracy 9m Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz nawet pokaźny pokój bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka Pytania? #1 Czy to prawda, że odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i pokaźne drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, że regularne czyszczenie filtrów też przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? zarówno odkurzacze workowe jak i bezworkowe mają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej aniżeli 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to genialnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko posiadają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyekwipowane w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Beko VCO42701

Beko VCO42701 Najniższa Cena Online

Beko VCO42701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 10, HEPA H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:29,5 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:43,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia Beko EcoCyclone™, technologia cyklonowa, wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Beko VCO32801

Beko VCO32801 Najniższa Cena Online

Beko VCO32801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO32801
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO32801AR Dlaczego inni wybrali ten model? Szczotka 2w1 Teleskopowe rury Miękkie koła technika cyklonowa Kompaktowy wymiar Najważniejsze cechy odkurzacza VCO32801AR Moc silnika objętość zbiornika Zasięg pracy HEPA 12 HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które efektywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  technologia cyklonowa technologia PerformCyclone™ gwarantuje solidne i stałe ciśnienie w środku odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  obfity wlot efektywność odkurzania. Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.

  pojemność 1,8 L Odkurzacz o pojemności 1,8 l perfekcyjnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest niewielki rozmiar i obfita pojemność zbiornika na kurz. SmartSense™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujka powiadamia jeszcze zatkaną rurę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zintegrować długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy. Świetnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.

  Zasięg pracy Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz choćby obszerny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

  Kompaktowy rozmiar Kompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest istotnie istotne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i duże drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, że regularne czyszczenie filtrów w dodatku przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? jednocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe posiadają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej aniżeli 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to rewelacyjnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko posiadają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyekwipowane w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Beko cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Beko,
 • odkurzacze bezworkowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko, odkurzacz bezworkowy Beko cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Beko, ranking odkurzaczy bezworkowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *