Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Beko. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Beko,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Beko VCO62607

Beko VCO62607 Najniższa Cena Online

Beko VCO62607 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO62607
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 800 W, miękkie gumowe kółka, filtr antyalergiczny HEPA H 13, SmartSense™ elektroniczny wskaźnik zapełnienia, TrayClean™ przystępny w czyszczeniu pojemnik na kurz o objętości 2.5 l, miękka pokrywa nie rysująca mebli, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, poziom hałasu 74 dB.W komplecie: szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, miniturboszczotka, ssawka do powierzchni twardych, szczelinowa oraz tapicerki.

  Moc objętość zbiornika Zasięg pracy Filtr HEPA 13 MiniTurboszczotka Regulacja mocyHEPA 13Wybrane odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry wysokiej klasy H13, które są w stanie zatrzymać nawet 99,95% cząsteczek kurzu i pyłów o rozmiarze 0,3 µm w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  szczególnie zalecane jeśli w domu są alergicy i niewiele znaczące dzieci.technika CYKLONOWATechnologia PerformCyclone™ zagwarantuje solidne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku.SZCZOTKA PETSzczotka PET do skutecznego odkurzania włosów i sierści, świetnie sprawdza się jednocześnie na parkietach jak i dywanach o krótkim włosiu.

  Jej niepokaźne wymiary nieprzeciętnie sprawdzają się w czyszczeniu tapicerki i mebli.SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Pokaźny wlot skuteczność odkurzania.CICHA PRACAOd teraz Twój pupil może spać spokojnie, w trakcie odkurzania.

  Dzięki zaimplementowaniu nowych tworzyw odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, zapewniając komfort pracy.REGULACJA MOCYElektroniczna regulacja mocy pozwala zespoić prace odkurzacza do twoich potrzeb.

  Pamiętaj,zniżając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi.

  Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.pojemnośĆ 2,5 LOdkurzacz o obszerności 2,5 l znakomicie stanie na wysokości zadania w mieszkaniach i domach. Ta pojemność zadowoli każdego użytkownika.ŁATWE OPRÓŻNIANIETen odkurzacz opróżnisz w prosty sposób, bez brudzenia rąk.

  za pomocą jednego przycisku otworzysz pojemnik i opróżnisz jego wnętrze.SMARTSENSE™SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik się zapełni. Czujka zawiadamia również zatkaną rurę odkurzacza.TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający zbratać długość rury do swoich potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  rewelacyjnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg aż 10 metrów, dzięki temu odkurzysz mieszkanie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Beko VCO32801

Beko VCO32801 Najniższa Cena Online

Beko VCO32801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO32801
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO32801AR Dlaczego inni wybrali ten model? Szczotka 2w1 Teleskopowe rury Miękkie koła technika cyklonowa Kompaktowy wymiar Najważniejsze cechy odkurzacza VCO32801AR Moc silnika objętość zbiornika Zasięg pracy HEPA 12 HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które efektywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  technologia cyklonowa technologia PerformCyclone™ gwarantuje solidne i stałe ciśnienie w środku odkurzacza, dzięki temu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem umożliwia schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  obfity wlot efektywność odkurzania. Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.

  pojemność 1,8 L Odkurzacz o pojemności 1,8 l perfekcyjnie sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest niewielki rozmiar i obfita pojemność zbiornika na kurz. SmartSense™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujka powiadamia jeszcze zatkaną rurę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający zintegrować długość rury do swych potrzeb, gwarantujący komfort pracy. Świetnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.

  Zasięg pracy Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki temu odkurzysz choćby obszerny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

  Kompaktowy rozmiar Kompaktowy wymiar odkurzacza powoduje, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest istotnie istotne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i duże drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, że regularne czyszczenie filtrów w dodatku przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? jednocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe posiadają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej aniżeli 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to rewelacyjnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko posiadają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyekwipowane w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Beko VCO42701

Beko VCO42701 Najniższa Cena Online

Beko VCO42701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42701
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 10, HEPA H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:29,5 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:43,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia Beko EcoCyclone™, technologia cyklonowa, wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Beko cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Beko,
 • odkurzacze bezworkowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko, odkurzacz bezworkowy Beko cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Beko, ranking odkurzaczy bezworkowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.