Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 700 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 700 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

TCL Sweeva 2000

TCL Sweeva 2000 Najniższa Cena Online

TCL Sweeva 2000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL Sweeva 2000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:150 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,6 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;kolekcja (wariantowanie):Sweeva 2000;Sterowanie:pilotem, przy pomocy smartfona;Średnica:32 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne;Wysokość:7 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Tefal RG7375

Tefal RG7375 Najniższa Cena Online

Tefal RG7375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7375
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Rowenta efektywna moc ssąca Poznaj moc technologii jaką gwarantuje robot Tefal Xplorer S50 o mocy ssącej 1 500 Pa. Pozwala ona na wyjątkowo precyzyjne sprzątanie i skuteczne zbieranie zabrudzeń z podłóg i dywanów.

  Wybierz intensywność odkurzania Reguluj moc odkurzania dzięki 3 stopniowej skali: Eco – charakterystyczna – Maksymalna. Dodatkowo dzięki trybowi Auto Boost robot samoczynnie zwiększa moc pracy gdy znajdzie się na dywanie.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Odkurzanie i mopowanie równocześnie Odkurzacz Xplorer S50 polikwiduje brud i kurz ze wszelkich powierzchni. Dzięki dopełniającej funkcji mopowania robot jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając z nich choćby najmniejsze zabrudzenia.

  Mopuj na sporo sposobów Robot Xplorer RG7375 ma 2 wymienne ściereczki mopujące, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zbierać najmniejsze zabrudzenia – zarówno na sucho jak i na mokro. Ściereczki możesz również prać w prace, choćby do 100 razy!

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Ultra skrupulatna nawigacja Odkurzacz automatyczny RG7375 wyposażony w unikalny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i wbudowany żyroskop, by dotrzeć do choćby trudno dostępnych miejsc i pozostawić Twój dom połyskująco czysty, za każdym razem!

  3 tryby pracy Wybierz jeden z 3 trybów pracy dla jeszcze sprawniejszych rezultatów odkurzania: Methodical - precyzyjne i metodyczne odkurzanie dzięki wykorzystaniu żyroskopu; Spot - spiralny ruch wokół miejsca startu, w celu skutecznego odkurzenia potężnej przestrzeni; Wall Follow - skrupulatne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Zdalne sterowanie z aplikacją TEFAL Robots Wybierz sposób sprzątania Określ jakie miejsca robot Tefal ma posprzątać: poszczególne pokoje, określone obszary, czy pojedyncze miejsca. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

  dostosuj do typu powierzchni Wybierz tryby pracy odkurzacza, w zależności od typu powierzchni. Przypisz je do danego pomieszczenia, a robot samodzielnie rozszerzy intensywność odkurzania na danym obszarze.

  Edytuj mapę mieszkania Możesz dzielić zespalać poszczególne pokoje, nadawać im nazwy, a także przypisywać intensywność odkurzania. Kontroluj ścieżkę sprzątania robota S50 w czasie rzeczywistym, dzięki intuicyjnej aplikacji Tefal!

  Zaznacz obszary, do których robot nie ma wstępu Nanieś na mapę strefy zakazane, czyli miejsca, w których robot...


Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mi Robot Vacuum-Mop Essential produktywne sprzątanie nieznacznych i przeciętnych gospodarstw domowych 16 podstawowych funkcji wygodne rozwiązanie problemów z czyszczeniem w drobnych i średnich domach skuteczna konfiguracja do czyszczenia i mycia mopem Podwójna moc czyszczenia Urządzenie zagwarantuje moc ssania 2200 Pa* sprawnie czyści głębokie szczeliny Kluczem do czyszczenia jest moc ssania.

  Japoński silnik Nidec gwarantuje dużą moc ssania 2200 Pa*, co zezwala na szybkie likwidowanie kurzu z podłogi i precyzyjne czyszczenie szczelin. 4-poziomowa moc ssania zmienia się podczas pracy Spełnia zapotrzebowania w zakresie czyszczenia gospodarstwa domowego 4 ustawienia ssania do rozmaitych pomieszczeń i przeróżnego rodzaju zabrudzeń.

  Łatwo eliminuje wszelki bałagan, od obiektów wielkości ziarnka grochu po kurz i włosy. Tryb cichy usuwa kurz i włosy Ciche i zrównoważone czyszczenie Tryb charakterystyczny likwiduje np. Kawałki papieru i nasiona Do rutynowego czyszczenia Tryb średniej mocy Czyści obiekty o wielkości ziarnka grochu produktywne czyszczenie Tryb znacznej mocy eliminuje obiekty o rozmiarze koralika Do dokładnego czyszczenia Cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, 3 regulowane ustawienia poziomu wody Dbaj o swoje podłogi z drewna i płytek Elektronicznie sterowany zbiornik wody o pojemności 200 ml jest zaopatrzony w 3 ustawienia poziomu wody, które pozwalają sprawnie kontrolować przepływ wody, uniemożliwiają wyciekom i bronią podłogę drewnianą i płytki przed uszkodzeniem.

  Podwieszana szczelina ssąca, mop + wytrzymała szczotka główna sprawnie eliminuje kurz ze wszelkich rodzajów podłóg wyekwipowany w obfity, podwieszany otwór ssący, upraszczający czyszczenie na wszystkich rodzajach powierzchni.

  Niski prześwit i wytrzymała szczotka główna zapewniają skuteczne eliminowanie kurzu i obszerniejszych obiektów. 3-warstwowy system filtrów wydajnie odfiltrowuje kurz do 3 mikronów* Urządzenie wykorzystuje 3-warstwowy system filtracji, który wychwytuje kurz i brud o wielkości nawet 3 mikronów* i uniemożliwia zanieczyszczeniu wtórnemu.

  stanowczo cienka pokrywa o grubości 82 mm* produktywnie porusza się po domu Dzięki grubości zaledwie 82 mm* zmieści się pod łóżkiem, sofą, stołem i krzesłami, co zagwarantuje pokaźniejszą skrupulatność sprzątania. Inteligentny bezwładnościowy układ nawigacji Czyszczenie krok po kroku zastosowany precyzyjny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników wnętrza.

  Asystent Google + Alexa łatwe czyszczenie bez użycia rąk zaimplementowany dokładny żyroskop zezwala na inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników pomieszczenia. Łączy się z aplikacją Mi Home Zdalne sterowanie zagwarantuje płynne i proste czyszczenie proste czyszczenie domu, choćby gdy jesteś z dala od niego.

  wystarczy otworzyć aplikację Mi Home i zdalnie rozpocząć czyszczenie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj tryby i wyświetl stan czyszczenia w czasie rzeczywistym – pełna kontrola z dowolnego miejsca.

  Połączenie konfiguracji czyszczenia Utrzymaj nieskazitelną czystość podłogi Pokonuje przeszkody do 17 mm* bez problemu porusza się po domu Wznawia czyszczenie w miejscu, w którym zostało przerwane automatycznie powraca do ładowania Akumulator o sporej pojemności Długi czas pracy akumulatora Obsługuje aktualizacje bezprzewodowe Ciągła optymalizacja wygody używania * dane z testów ciśnienia powietrza pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd.

  podczas używania towaru, gdy akumulator główny jest w pełni naładowany, silnik pracuje w trybie obszernej mocy, a wskaźnik podciśnienia znajduje się nad otworem silnika ssania, co powoduje jego uszczelnienie, maksymalna zmierzona moc ssania wynosi 2200 Pa.

  * dane obszerności zbiornika na wodę 200 ml: Z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Metodą testu obszerności zbiornika jest napełnienie pustego zbiornika wodą z kubka do momentu napełnienia zbiornika i zapisanie jego objętości.

  * bardzo wąska pokrywa 82 mm: Wysokość pokrywy mierzy się przez umieszczenie na płaskiej powierzchni i pomiar odległości od najwyższego punktu pokrywy do powierzchni. Zmierzona za pomocą suwmiarki o staranności 0,01 mm wysokość wynosi 82 mm.

  * Pokonywanie przeszkód o wysokości 17 mm: informacje dotyczące przeszkód pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Cel testowy jest pionowym poziomym o wysokości 17 mm. Przeróżne kształty i materiały powierzchni mają wpływ na wysokość przeszkody, w zależności od rzeczywistych warunków.

  Wysokość przeszkody będzie nieco niższa, jeśli zbiornik wody będzie napełniony. Skuteczna filtracja kurzu do 3 mikronów: dane z Suzhou Luchuang Detection Technology Services Co., Ltd., zgodnie z GB/T14295-2008, nr raportu 0134-20A-01.

  sprawdź ofertę produktów od Xiaomi Smartfony Xiaomi Smartwatche Xiaomi Smartbandy Xiaomi Akcesoria Xiaomi Smartfony Redmi Smartwatche Redmi Smartbandy Redmi Akcesoria Redmi Porównanie produktów Ten artykuł Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały VS Poprzednio oglądany iRobot Roomba j7+ VS modny iRobot Roomba 697 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe marka Xiaomi > Odkurzacze samoczynne Xiaomi rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze automatyczne HEPA Czas pracy 90 min Czas ładowania? 4 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 50 do 65 dB > Odkurzacze automatyczne – od 50 do 65 dB Funkcje Funkcje Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze automatyczne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zaimplementowane technologie detektor antykolizyjny Aplikacja WiFi załączone wyposażenie Stacja dokująca Szczotki boczne kabel Półmokra nadstawka mopa Adapter do czyszczenia szczotki cechy fizyczne kolor Białe > Białe Odkurzacze samoczynne pojemność worka/pojemnika [l]? 0,42 l Wysokość? 9.45 cm Model Robot Vacuum-Mop Essential

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Realme. Ranking TOP10 modeli

Lenovo E1

Lenovo E1 Najniższa Cena Online

Lenovo E1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo E1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Lenovo Cleaner E1

  Zdalne sterowanie poprzez aplikacje

  Aplikacja Lenovo Cleaner App pozwala użyć smartfona jak pilota do sterowania odkurzaczem; także tworzenie i zapisywanie map pomieszczeń, określanie obszaru do posprzątania przez wyznaczanie wirtualnych barier oraz śledzenie i modyfikowanie trasy automatycznego sprzątania. Z poziomu aplikacji można wybrać tryb pracy, nadzorować stan pojemnika na nieczystości i innych wyraźnych komponentów urządzenia.

  System nawigacji

  żyroskopowej

  System nawigacji żyroskopowej pozwala momentalnie utworzyć mapy pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu i zaplanować słuszną trasę tak, aby urządzenie posprzątało jak największy obszar bez konieczności ładowania w międzyczasie. Planowanie i kontrola trasy dzięki nawigacji znacznie skraca czas sprzątania i zużycie energii.

  Lepsza skuteczność w wskazanych miejscach

  Mapa pomieszczeń w aplikacji Lenovo Cleaner App w połączeniu z systemem żyroskopowym pozwala na użytkownikom wyznaczanie wirtualnych barier, których urządzenie nie będzie mogło przekroczyć. Dzięki temu odkurzacz ograniczy sprzątanie do najważniejszego, wyodrębnionego w ten sposób obszaru.

  Zabezpieczenie przed

  upadkiem

  Cztery czujniki wysokości zapobiegają przed upadkiem robota ze schodów, a równocześnie zapewniają wydajne sprzątanie nawet na krawędzi. System ochrony przed upadkiem produktywnie zapobiega przed zniszczeniem urządzenia.

  Kompaktowe rozmiary potężnej pokrywy

  Gładka, płaska, krągła pokrywa bez żadnych wystających krawędzi pozwala wydajnie pokonywać różnorodny teren domowej panoramy. Wysokość nie przekraczająca 10 cm efektywne sprzątanie pod kanapą, łóżkiem, szafką i stolikiem. Zarys pokrywy likwiduje zagrożenie unieruchomienia robota na skutek ewentualnego zaczepienia się o wystające komponenty dekoratywne wyposażenia.

  Zintegrowany pojemnik na kurz

  Urządzenie zostało wyposażone w lekki i wytrzymały zasobnik na kurz i wodę. Wyjęcie i opróżnienie pojemnika na kurz jest bardzo proste i nie przysporzy trudności choćby początkującym użytkownikom.

  Bateria o długiej

  żywotności

  Robot Vacuum Cleaner E1 jest zaopatrzony w lekką i nowoczesną baterię litowo-jonową o objętości 2600 mAh. Dzięki energooszczędnej elektronice i skutecznym silnikom, urządzenie może sprzątać choćby przez 120 minut na jednym ładowaniu. Taki zasięg pozwala na posprzątanie przeciętnej wielkości mieszkania, a w sytuacji obszerniejszych powierzchni, robot może przerwać pracę na czas uzupełnienia energii korzystając z funkcji prędkiego ładowania systemowej stacji dokującej.

  samoczynne ładowanie

  Gdy poziom baterii zbliża się do minimum robot przerywa realizowane czynności i powraca do stacji dokującej w celu doładowania baterii. Funkcja szybkiego ładowania pozwala w kilka minut uzupełnić poziom energii do stanu, który umożliwi ukończenie zadania. W ten sposób, system operacyjny robota uniemożliwia unieruchomieniu urządzenia z powodu wyczerpania akumulatora.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8792

Philips FC 8792 Najniższa Cena Online

Philips FC 8792 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8792
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dopełniające dane:4 tryby czyszczenia, Wskaźnik naładowania,Zawartość zestawu:Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Pilot, Robot odkurzający, Stacja dokująca, Szczotka boczna, Zasilacz,Funkcje robota:samoczynny powrót do bazy i ładowanie, Harmonogram pracy,zaimplementowane technologie:System Smart Detection,detektor:Antykolizyjny, Przeszkód, Wysokości,Komunikacja:Bezprzewodowa,Wielkość pojemnika:400 ml,Kolor główny:Niebieski,Szerokość:58.5 mm,Wysokość:300 mm,Głębokość:300 mm,Waga:2,00 kg,Moc:600 W,Filtry:EPA 12,Zabezpieczenia:automatyczne wyłączanie w sytuacji zablokowania kółek, samoczynne wyłączenie po podniesieniu,rodzaj zasilania:Akumulatorowe,Czas pracy na baterii (do):105 min,Czas ładowania:4 h,Napięcie zasilania / zasilacza:14,8 V,wariant wtyczki sieciowej:Brak informacji


Tefal RG7387WH

Tefal RG7387WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7387WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7387WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  oryginalny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i zaimplementowany żyroskop, by dotrzeć do choćby trudno dostępnych miejsc i pozostawić Twój dom błyszcząco czysty, za każdym razem....

Zeegma ROBO

Zeegma ROBO Najniższa Cena Online

Zeegma ROBO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ROBO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZEEGMA Odkurzacz sprzątający ZONDER ROBO VISION Odkurzacz automatyczny Zeegma Zonder Robo Vision Potrójny system nawigacji - detektor wizyjny + VSLAM + SLAM 7 trybów pracy Możliwość mopowania na mokro i sucho, zamiatania, odkurzania Elektroniczny system mopowania z 3 poziomami nawilżenia Wizualne pozycjonowanie w czasie rzeczywistym, a także tworzenie map pomieszczeń i ich sprzątania 3 tryby mocy ssania od 1800 do 2600 Pa efektywne zbieranie brudu nawet z zagłębień Akumulator 2600 mAh praca do 120 min na jednym ładowaniu - powierzchnia sprzątania aż do 180 m Cicha praca jedynie 50 dB nie zakłóca codziennych czynności 15 sensorów antykolizyjnych swobodne i bezpieczne odnajdywanie drogi przyjazny dla alergików 99,97% zanieczyszczeń zatrzymywanych poprzez 2 zmywalny filtr HEPA Atestowana lampa UV dezynfekcja czyszczonej powierzchni Wysokość: 7,6 cm luźny dostęp do powierzchni pod meblami 3 systemy nawigacji - aplikacja, pilot, komendy głosowe przeznaczona aplikacja na smartfony Urządzenie typu Smart kompatybilność z Amazon Alexa oraz Google Home Funkcja harmonogramu szczegółowe planowanie pracy odkurzacza automatyczny powrót do bazy odkurzacz zawsze gotowy do pracy Ty planujesz, on pracuje Odkurzacz Zonder Robo Vision współpracuje z aplikacją Weback przystępną dla urządzeń z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

  Dzięki niej użytkownik może: Utworzyć harmonogram sprzątania z podziałem na dni tygodnia Rysować wirtualne ściany i obszary czyszczenia Przesyłać i przechowywać mapy Sprawdzić pozycję robota w czasie rzeczywistym Konfigurować głośność komunikatów urządzenia Ustawiać docelowy czas ładowania efektywniej wybierać słuszne tryby pracy Zdalnie sterować kierunkiem jazdy robota Dzięki modułowi Wi-Fi aplikacja daje użytkownikowi możliwość sterowania robotem w trakcie swojej nieobecności w mieszkaniu.

  W ten sposób niemal w każdych okolicznościach można zdalnie zrealizować pilne sprzątanie danego wnętrza. Inteligentne rozwiązania: Mapowanie terenu Odkurzacz Zonder Robo Vision wykorzystuje najnowsze technologie do wielopoziomowego mapowania i wizualnego pozycjonowania.

  Dzięki czujnikowi wizyjnemu robot rozpoznaje i zapamiętuje pomieszczenia, po których się porusza. Użytkownik może ustawić wirtualne ściany, wyznaczając w aplikacji obszar pracy odkurzacza. Zapamiętywanie ścieżki, po której się porusza, pozwala robotowi uniknąć ponownego czyszczenia tej samej powierzchni.

  Sterowanie głosem Robot łączy się z aplikacjami Amazon Alexa, a także Google Home, co pozwala kontrolować jego pracę za pomocą poleceń głosowych i instruować go co do dalszych działań. Wszechstronny pomocnik Odkurzacz przystosowany jest do sprzątania wielu rodzajów powierzchni sprawnie wyczyści nie tylko panele podłogowe,także kafelki, klasyczne wykładziny czy dywany z niedługim włosiem.

  Dzięki dopełniającej funkcji mopowania można go wykorzystać równocześnie do sprzątania na sucho, jak i na mokro. Genialny dla zalatanych osób i właścicieli zwierząt Zonder Robo Vision stanowi adekwatne rozwiązanie dla osób prowadzących szczególnie aktywny tryb życia, którym trudno wygospodarować czas na żmudne porządki.

  stanowczo wówczas, gdy dom zamieszkują sympatyczne czworonogi gubiące sierść w niemal każdym zakątku mieszkania. Bez względu na okoliczności robot błyskawicznie i produktywnie posprząta wyróznione przestrzenie. Funkcja mopowania Dzięki pojemnikowi na wodę o objętości 360 ml oraz nakładce z mikrofibry Zonder Robo Vision nie tylko odkurza,także zmywa podłogi.

  Nasadkę można pokryć detergentem, aby jeszcze staranniej wyczyścić powierzchnię. Istnieje także alternatywna opcja dodania środka do zbiornika na wodę. Ze względu na warunki atmosferyczne funkcja mopowania okazuje się stanowczo przydatna w okresie jesienno-zimowym.

  Urządzenie proponuje 3 stopnie nawilżenia pozwalające przystosować wariant czyszczenia do wybranej powierzchni. Progresywne wyszukiwanie drogi Robot został zaopatrzony w rozbudowany komplet czujników, które pozwalają urządzeniu orientować się w przestrzeni i produktywnie znajdować drogę między meblami, ścianami i przedmiotami leżącymi na podłodze.

  dzięki czemu Zonder Robo Vision dotrze do każdego zakamarka, a gdy nadejdzie pora na ładowanie, robot sam wyszuka drogę do bazy. Rozbudowany pakiet sensorów zaimplementowane 32 czujniki gwarantują robotowi bezpieczną pracę w tym 15 sensorów antykolizyjnych, sensor wizyjny, czujka fizyczny, czujniki wykrywania krawędzi, a także żyroskop sprawiają, że urządzeniu nie grozi upadek ze schodów czy uderzenie o ścianę.

  Zonder Robo Vision został także zaopatrzony w czujnik wykrywania dywanów. Kompaktowe rozmiary Zonder Robo Vision został wyprofilowany w taki sposób,bez problemu posprzątać nawet trudno przystępne powierzchnie.

  Dzięki wyjątkowo śladowej wysokości (7,6 cm) robot czyści także podłogi pod większością typowych łóżek. Aluminiowy stelaż powoduje, że robot jest lekki i wytrzymały, a 2 szerokie koła o średnicy 7,1 cm pozwalają urządzeniu pokonywać przeszkody o wysokości do 1,8 cm.

  skuteczne sprzątanie Centralną szczotkę odkurzacza wspierają dwie szczotki krawędziowe. Dzięki dynamicznej rotacji zgarniają brud nawet z trudno przystępnych miejsc, a gumowe łopatki zainstalowane w urządzeniu działają niczym szufelka zbierająca nieczystości.

  Szczotki są tak skonstruowane, żeby przeciwdziałać nadmiernemu wkręcaniu się włosów, co pozwala zmniejszyć częstotliwość jego czyszczenia. W połączeniu z silnikiem o dużej mocy ssącej (3 tryby od 1800 do 2500 PA) zapewnia to maksymalną efektywność.

  znaczny pojemnik na kurz (600 ml) zagwarantuje z kolei długą pracę bez zapotrzebowania częstego opróżniania odkurzacza. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w lampę UV, która dezynfekuje czyszczoną powierzchnię. Wbudowany filtr HEPA Dzięki innowacyjnemu filtrowi HEPA Zonder Robo Vision zatrzymuje blisko 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, roztocza, a także zarodniki grzybów, co jest szczególnie wyraźne dla alergików.

  Aby zapewnić pełne oczyszczanie, filtr HEPA jest wspierany przez dodatkowy filtr gąbkowy, a także filtr mechaniczny. Filtr HEPA jest w pełni zmywalny, co zapewnia jego długą żywotność, a regularne czyszczenie pozwoli na zachowanie pełnej mocy i cichej pracy odkurzacza.

  Aż 7 trybów pracy: Tryb INTELIGENTNY (domyślny) sprzątanie automatyczne, najmocniej optymalny tryb pracy dostosowywany poprzez urządzenie do panujących warunków. Użytkownik planuje sprzątanie, równocześnie udostępniając urządzeniu możliwość luźnego korzystania z każdego z poniższych trybów.

  Tryb MIEJSCOWY (miejscowy) odkurzacz skupia się na określonym brudnym obszarze, po którym porusza się spiralnie do momentu, aż wybrany fragment nie zacznie lśnić czystością. Tryb WZDŁUŻ ŚCIAN robot zwraca szczególną uwagę na miejsca przy załamaniach ścian, mebli i listwach podłogowych.

  Dzięki dwóm szczotkom krawędziowym i specjalnym czujnikom czyszczenie choćby trudno dostępnych miejsc jest niezwykle staranne. 3 TRYBY MOCY SSANIA to tryb czyszczenia intensywnego korzystający z najwyższej mocy odkurzania, w którym urządzenie działa na maksymalnych obrotach.

  Funkcja bardzo przydatna w konfrontacji z bardziej zabrudzonymi wykładzinami czy dywanami. Tryb PLANOWANY w tym trybie odkurzacz samoczynnie zainicjuje sprzątanie o wcześniej określonej godzinie.

  Istnieje rónież możliwość zaplanowania dni, w które urządzenie ma dokonywać prac porządkowych. Tryb NAWILŻANIE zezwala na mopowanie na mokro powierzchni twardych, takich jak m.in. Kafelki czy panele. Może współdziałać z każdym powyższym trybem.

  Tryb SKIERUJ DO MIEJSCA w tym trybie odkurzacz pojedzie do wybranego przez użytkownika miejsca i rozpocznie czyszczenie punktowe. Wytrzymała bateria zastosowany w urządzeniu akumulator litowo-jonowy o pojemności 2600 mAh gwarantuje do 2 godzin efektywnej pracy.

  w sytuacji niskiego poziomu energii Zonder Robo Vision sam skieruje się do stacji dokującej. Urządzeniu nie grozi więc rozładowanie. W przypadku, gdy odkurzacz nie zdoła posprzątać całej przestrzeni w ciągu jednej sesji działania, po naładowaniu wraca do miejsca, w którym skończył porządkowanie.

  Rozbudowany komplet Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w zestawie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA, a także 2 zapasowe szczotki boczne. Rodzaj: Odkurzacz robot/automatyczny Poziom hałasu: 50 dB Filtr: HEPA System parkowania: poziomy Funkcje specjalne: - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wyodrębnionego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem Czas ładowania: 4 h Czas pracy na baterii/bateriach: 2 h Akcesoria w pakiecie: Oprócz stacji dokującej z zasilaczem w komplecie znajduje się bezprzewodowy pilot, 2 nakładki z mikrofibry, 2 filtry HEPA oraz 2 zapasowe szczotki boczne.

  Kolor: Czarny,Granatowy rozmiary: rozmiary: średnica 32 cm, wysokość 7,6 cm Pozostałe cechy: - Moc ssania: od 1800 do 2500 Pa - Zbiornik na kurz: 600 ml - Zbiornik na wodę: 360 ml - Zasilanie: bateria 2600 mAh LI-ION - Czas pracy: do 120 minut - Czas ładowania: do 4 godzin - automatyczne ładowanie: Tak - Czujniki: kamera, żyroskop, 15 czujników antykolizyjnych, czujnik fizyczny, czujka wykrywania krawędzi, sensor wykrywania dywanów - Filtr Hepa: Tak, 2 sztuki w komplecie - Tryb czyszczenia: Inteligentny, Miejscowy, Wzdłuż ścian, 3 tryby mocy ssania, Planowania, Nawilżania, Kierowania do wyodrębnionego miejsca - Funkcja mycia podłóg na mokro: Tak - dostępne funkcje: Wi-Fi, aplikacja, sterowanie głosem, sterowanie pilotem

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 700 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 700 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 700 zł, odkurzacz robot sprzątający do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 700 zł, ranking odkurzaczy robotów do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *