Rankingi Odkurzaczy Mopujących

Najlepsze odkurzacze mopujące iRobot. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza iRobot z funkcją mopowania. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy mopujących iRobot,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z funkcją mopowania.

[TOP10] Odkurzacze mopujące iRobot. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mopa iRobot, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Braava jeT m6

iRobot Braava jeT m6 Najniższa Cena Online

iRobot Braava jeT m6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Braava jeT m6
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najlepszy robot mopujący z skrupulatnym spryskiwaczem Braava Jet m6 robot mopujący IROBOT, wydajnie eliminuje lepkie plamy, oporne zabrudzenia i kuchenny tłuszcz. Staranny spryskiwacz poluźnia brud i plamy, podczas gdy nakładki Braava Jet zbierają i zatrzymują zabrudzenia.

  Kierunkowe rozpylanie wody pozwala usuwać brud, plamy i lepkie zanieczyszczenia. Większe nakładki pokrywają większą powierzchnię za każdym przejazdem, dzięki czemu Braava Jet m6 sprząta obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie.

  Dwa tryby pracy: na sucho i na mokro • Mopowanie – nakładki do pracy na mokro zawierają chłonne włókna, które pomagają w usuwaniu lepkich zanieczyszczeń, brudu i tłuszczu kuchennego. • Zamiatanie – nakładki do pracy na sucho wykorzystują siłę elektrostatyczną do zbierania brudu, kurzu i sierści zwierząt.

  Nawigacja vSLAM Podobnie jak roboty odkurzające Roomba s9 + i i7 +, Braava Jet m6 wykorzystuje system nawigacji iAdapt® 3.0 z technologiami vSLAM® i Imprint™ Smart Mapping, żeby poznać plan domu, dając użytkownikom całkowitą kontrolę nad wyborem, które wnętrza są sprzątane i kiedy.

  Sprząta podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala robotowi mopującemu Braava Jet m6 sprzątać pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentne Mapy Imprint Robot mopujący Braava Jet m6 wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™ aby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego pomieszczenia.

  Dzięki funkcji Inteligentnych Map Imprint™ możesz natychmiast wysłać robota Braava Jet m6 do pracy lub zaplanować sprzątanie całego piętra, jednego lub kilku określonych pomieszczeń. Braava Jet m6 rozpoznaje przeszkody na swojej drodze zanim spryska powierzchnię, chroniąc w ten sposób meble, dywany i ściany.

  Dzięki łączności Wi-Fi, Braava Jet m6 zezwala na przypasowanie preferencji sprzątania przy pomocy aplikacji IROBOT HOME lub rozpoczęcie pracy przy pomocy komend głosowych, gdy robot jest sparowany z urządzeniami obsługującymi Alexa lub Google Assistant.

  technika Imprint Link Wykorzystując technikę Imprint™ Link, robot mopujący IROBOT Braava Jet m6 koordynuje swoją pracę z nowymi robotami odkurzającymi IROBOT Roomba i7/i7+/s9+ dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie automatycznie robot mopujący inicjuje pracę bez jakiegokolwiek wysiłku ze strony użytkownika. Pokaźniejsza efektywność sprzątania Dzięki niskoprofilowej konstrukcji, Braava Jet m6 sprząta w trudno dostępnych miejscach, takich jak narożniki, w obrębie toalet i pod szafkami.

  Czyści wszystkie rodzaje podłóg twardych: pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych takich jak płytki, linoleum, szczelne parkiety. Nieskomplikowany w użyciu wystarczy wlać wodę. By uzyskać długotrwały, świeży zapach, użyj środka do mycia podłóg Braava Jet.

  • Krok 1: załóż odpowiednią nakładkę • Krok 2: uzupełnij zbiornik wodą • Krok 3: naciśnij CLEAN na robocie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Rowenta. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza mopującego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Mopujący (Z funkcją mopa)
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  skuteczne odkurzanie eliminuje kurz, brud i zabrudzenia z powierzchni twardych i dywanów przy użyciu szczotki do odkurzania w profilu litery V, 2 szczotek do sprzątania przy krawędziach, a także wielkiej siły ssącej.

  Szczotki do sprzątania przy krawędziach usuwają kurz i brud wzdłuż ścian i w narożnikach. Możesz dopasować moc sprzątania w zależności od potrzeb przy pomocy 2 trybów odkurzania. Tryb pracy można ustawić za pośrednictwem aplikacji iRobot Home.

  Czyste, świeże podłogi każdego dnia System mopowania Roomba Combo używa nakładki czyszczącej o specjalnej teksturze. Możesz dopasować sposób sprzątania za pomocą 3 trybów mopowania. Znaczny zbiornik na wodę o objętości 300 ml zezwala na komfortową pracę bez konieczności częstego uzupełniania wody.

  Elektroniczna pompa kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Posprząta wokół Ciebie za pomocą platformy iRobot Genius™ robot uczy się Twoich nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Twoich potrzeb.

  Poleca na dodatek rozwiązania, o których nie myślisz — jak dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin. Tę i dużo innych funkcji odszukasz w aplikacji iRobot Home. Porusza się z sensem i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki kierunku ruchu do logicznego sprzątania podłóg w równych liniach.

  Niski profil (7,9cm) pozwala na robotowi Roomba Combo z funkcją mopa docierać do trudno dostępnych miejsc w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Dzięki obsłudze głosowej za pomocą Asystenta Google i Alexa robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo™ może sprzątać w Twoim domu, kiedy wydasz mu polecenie głosem.* Współpracuje z urządzeniami Google Home i AlexaAlexa, oraz wszelkie powiązane logo i znaki towarowe są własnością marki Amazon.com lub jej podmiotów stowarzyszonych.

  Google jest znakiem towarowym marki Google LLC W opakowaniu: iRobot Roomba Combo Zintegrowana Stacja Dokująca przewód 1 dodatkowy filtr 1 dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry 2 dodatkowe szczotki boczne Akumulator NiMH (w urządzeniu) Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze mopujące Zaco. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Znane odkurzacze mopujące. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mopowania.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz mopujący iRobot opinie,
 • dobre odkurzacze mopujące iRobot cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mopa iRobot,
 • odkurzacze mopujące iRobot jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mopowania:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze mopujące iRobot, odkurzacz mopujący iRobot cena, opinie o odkurzaczach mopujących iRobot, ranking odkurzaczy mopujących iRobot

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.