Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Xiaomi. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis informacje technologiczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, nieskomplikowane czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • szybki bezszczotkowy silnik Pewna, długofalowa moc
  • Ssanie 50 AW skuteczne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg łatwy w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii nieprzeciętny do sprzątania choćby większych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • dużo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  wyśmienite połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej skuteczne czyszczenie łatwe i efektywne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i pokaźnej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, konkretnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką. Udoskonalone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i wygodniejszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Wydajniej radzi sobie z rozmaitymi zadaniami.
  szybki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* zaopatrzony w standardowy, szybki, bezszczotkowy silnik gwarantujący spójne i efektywne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić przeciętnej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa gwarantuje 45 minut pracy w trybie typowym, wystarczająco by posprzątać średnie albo spore mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla przeróżnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb charakterystyczny, żeby wychwycić cząsteczki wszystkich wymiarów. By uzyskać maksymalnie skrupulatne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% sprawność filtracji 3-stopniowa skuteczna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, skuteczny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, efektywne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa konstrukcja dla Twojej wygody
  skrupulatne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa budowa upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli i utrzymywania lśniących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  likwiduje kurz i brud z każdego kąta wbudowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno przystępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, nadaje się do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud za pomocą jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu szybkiego odkurzania, nadaje się do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego rodzaju powierzchni roboczych.
  komfortowy uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i wydajnie w trakcie sprzątania, gwarantując przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana konstrukcja posiada przycisk zwalniający dla szybkiego i łatwego dobrania do różnorodnych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • komfortowy do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego użycia Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy podmianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony przez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% sprawność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  dane techniczne

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i formuje mapę pomieszczenia przy pomocy 12 czujników, 3 procesorów oraz czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli pomieszczenie na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w kształcie litery Z i podąża nimi, dzięki czemu zagwarantuje stosowną efektywność czyszczenia. Istotnie staranny laserowy sensor odległości. Laserowy detektor odległości sprawdza pomieszczenie w zakresie 360 poziomów, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU wykrywa przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie danych. Korzystając z obliczeń, bieżących informacji dotyczących pozycji i informacji gromadzonych poprzez czujniki, robot generuje mapy w czasie rzeczywistym oraz szczególnie produktywny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych składników w minimalistycznej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc z łatwością zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została stworzona w procesie IMR, dzięki temu udało się uzyskać transparentną i wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego ABS. Boki i tył posiadają matowe wykończenie, które rozszerza wytrzymałość pokrywy na uszkodzenia, a stacja ładująca została stworzona z materiału ognioodpornego klasy V0. Szeroka moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC gwarantuje przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min, a także maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Obszerna moc zasysania pozwala ekspresowo i sprawnie czyścić podłogi i dywany. Czyści bardzo blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Za pomocą specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, gwarantując czystość na najwyższym poziomie. Duży akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 mają łączną objętość 5200 mAh. W trybie typowym robot może odkurzać nieprzerwanie przez około 2 godziny. To nawet 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, żeby sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i kontrolować pracę robota. Możesz także zaplanować cykl czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, jednostajny, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała wymiany.

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  pakiet odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa* do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu w zestawie odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultran może zapobiegać zatykaniu się z wyższą efektywnością, gwarantując, że odkurzacz może działać płynnie i skutecznie przez cały czas.

  Super moc ssania 4000 Pa wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zapewnia długotrwałe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i zanieczyszczenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Zestaw odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wykorzystuje pojemnik na kurz o wielkiej obszerności 550 ml.

  dostosuj moc ssania z czterech przystępnych stopni. Spełnij różne zapotrzebowania w zakresie sprzątania Inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę w pakiecie odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra sprawia, że woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,skrupulatnie wyczyścić podłogę w domu.

  czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Aktywne unikanie przeszkód komplet odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany w technikę unikania przeszkód 3D, może lokalizować kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód oraz odpowiednio wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki temu uniemożliwia kolizji i plątaninie.

  Przedni czujnik ToF może dokładnie wyłapywać informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME L10S ULTRA

Xiaomi DREAME L10S ULTRA Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME L10S ULTRA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME L10S ULTRA
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10s Ultra odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu za Ciebie. Produkt jest w pełni automatyczny – wchodząca w skład zestawu stacja zezwala na nie tylko jego ładowanie, lecz też opróżnianie pojemnika na kurz, dopełnianie wody i środka czyszczącego w zbiorniku oraz mycie i suszenie nakładek mopujących....


Xiaomi Dreame BoT L10 Pro

Xiaomi Dreame BoT L10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoT L10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoT L10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to nad wyraz efektywne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,także je umyje. Smukły zarys daje nieograniczone możliwości na dotarcie do choćby trudno dostępnych miejsc, a nowoczesna technologia wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot ma zbiornik na wodę o pojemności 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co wyróżnia L10 Pro na tle innych modeli, a także modeli konkurencji to mocna moc ssania 4000 Pa, zapewniając tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc charakterystycznych odkurzaczy.

  dzięki temu na podłodze nie zatrzyma się nawet najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, niżeli oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana konstrukcja Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania równocześnie.

  270ml pojemnik na wodę starczy na umycie wielkiej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml zanieczyszczeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana kompozycja łopatek i wibracji silnika wywołują, że robot pracuje niemal niezauważalnie.

  zaawansowana technologia nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS i algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, poprzez co odkurzanie jest skuteczniejsze.

  asygnowana aplikacja umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze dokładniejsze sprzątanie. Wykrywa przeszkody Dzięki zastosowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro charakteryzuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  widocznie lepiej namierza przeszkody nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co równocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia poprzez dotarcie do niechcianych miejsc.

  wydajny system czyszczenia Robot ma 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce precyzyjnym sprzątaniem każdego rodzaju zabrudzeń. Szczotka boczna eliminuje kurz z ciężko przystępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka cechuje się opornością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bez problemu pochłania obfite zanieczyszczenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje choćby 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przyjazny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o obszerności 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest odpowiedni choćby dla właścicieli dużych domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  potrzebujesz jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame samoczynnie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza liczba energii potrzebnej do dokończenia pracy i skrupulatnie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota przy pomocy aplikacji możesz wytwarzać strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyszczególnione przez Ciebie miejsca lub czyszczenie strefowe wybierając większą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyszczególnionych przez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest zaopatrzony w czujniki chroniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, by wjechać pod meble lub łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Posiada czujniki upadku, dzięki temu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bez problemu wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, lecz także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie za pomocą głosu Od dzisiaj odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro posiada funkcję sterowania głosem. Wystarczy, że powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. Na dodatek, artykuł od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia kabel zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Dreame Model L10 Pro rozmiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa wariant połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB pojemność baterii 5200mAh pojemność zbiornika na kurz 570ml pojemność zbiornika na wodę 270ml odcień Czarny


Xiaomi Pro10030680022

Xiaomi Pro10030680022 Najniższa Cena Online

Xiaomi Pro10030680022 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Pro10030680022
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  L10 Pro to efektywne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi,także umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 270ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze....

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma stanowczo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego dobrej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w konkretny silnik japońskiej marki Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest niezwykle ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy drobna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi doskonale sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także niepokaźne progi nie będą problemem.

  ponadto drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy bardzo skrupulatnego algorytmu SLAM formuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej wydajny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja idealnie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia czujka radarowy detektor ściany czujka spadania czujka zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eta. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame L10

Xiaomi Dreame L10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame L10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame L10
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Specyfikacja
  Nazwa modelu DreameBot L10 Ultra
  Bateria litowo-jonowa z możliwością ładowania
  pojemność baterii 5200 mAh
  objętość pojemnika na kurz 0.35 l
  objętość zbiornika na wodę 0.08 l
  Kolor Biały
  liczba w opakowaniu 1
  Objętność brutto 0.1328 cubm
  Jednostkowa waga netto 12.2 kg
  Jednostkowa waga brutto 18 kg
  Opis
  Podejmij bezobsługowe podejście do sprzątania dzięki automatycznemu opróżnianiu, myciu mopem, suszeniu gorącym powietrzem i dodawaniu wody, które uporają się z skomplikowanymi bałaganami w całym domu — więc nie musisz tego robić. Dreame's DualBoost 2.0 efektywnie cyrkuluje powietrze, wypychając je z jednego kanału powietrznego i wciągając do drugiego,wyeliminować włosy, brud i inne minimalne cząsteczki. Po każdym sprzątaniu zdobądź czyste i suche mopy. L10 Ultra automatycznie powraca do stacji bazowej w trakcie sprzątania, żeby umyć mopy i wyszorować je o kołki w wyjmowanej płycie podstawy przed kontynuowaniem sprzątania. Po zakończeniu czyszczenia ponownie myje mopy i suszy je w stacji bazowej. Ogranicz konserwację do minimum, czyste podłogi do maksimum, a nieprzyjemne zapachy nie stanowią problemu. Dzięki silnemu ssaniu 5300 Pa i gumowej szczotce bez włosia, L10 Ultra eliminuje brud i zanieczyszczenia z zakamarków. Kiedy nadejdzie czas na odkurzanie, L10 Ultra powiększa siłę ssania, by lepiej zbierać sierść zwierząt domowych i sprzątać głębiej. Dzięki udoskonalonej nawigacji LiDAR, a także technologii rozpoznawania dywanów, L10 Ultra buduje edytowalną mapę 3D do sprzątania domu i podciąga nakładki mopujące do 7 mm w przypadku napotkania dywanów lub chodników. Aplikacja Dreamehome i kompatybilność z Alexa, Siri i Asystentem Google zapewniają spersonalizowane czyszczenie na końcach palców i czubku języka. Segmentuj pokoje, wyznaczaj strefy zamknięte, twórz harmonogramy sprzątania i nie tylko za pośrednictwem aplikacji lub wypowiedz słowo, by rozpocząć, zatrzymać i wstrzymać sprzątanie za pomocą swojego ulubionego asystenta głosowego. Dzięki lepszej nawigacji LiDAR i technologii rozpoznawania dywanów, L10 Ultra wytwarza edytowalną mapę 3D do sprzątania domu i podnosi nakładki mopujące do 7 mm w przypadku napotkania dywanów lub chodników. Aplikacja Dreamehome oraz kompatybilność z Alexa, Siri i Asystentem Google zapewniają spersonalizowane czyszczenie na końcach palców i czubku języka. Segmentuj pokoje, wyznaczaj strefy zamknięte, twórz harmonogramy sprzątania i nie tylko za pośrednictwem aplikacji albo wypowiedz słowo, by rozpocząć, zatrzymać i wstrzymać sprzątanie za pomocą swojego ulubionego asystenta głosowego. Dzięki udoskonalonej nawigacji LiDAR, a także technice rozpoznawania dywanów, L10 Ultra wytwarza edytowalną mapę 3D do sprzątania domu i wznosi nakładki mopujące do 7 mm w przypadku napotkania dywanów albo chodników. Aplikacja Dreamehome oraz kompatybilność z Alexa, Siri i Asystentem Google zapewniają spersonalizowane czyszczenie na końcach palców i czubku języka. Segmentuj pokoje, wyznaczaj strefy zamknięte, twórz harmonogramy sprzątania i nie tylko za pośrednictwem aplikacji lub wypowiedz słowo, by rozpocząć, zatrzymać i wstrzymać sprzątanie za pomocą swego ulubionego asystenta głosowego. I kompatybilność z Asystentem Google gwarantują spersonalizowane czyszczenie na końcach palców i czubku języka. Segmentuj pokoje, wyznaczaj strefy zamknięte, twórz harmonogramy sprzątania i nie tylko za pośrednictwem aplikacji lub wypowiedz słowo, żeby rozpocząć, zatrzymać i wstrzymać sprzątanie przy pomocy swego ulubionego asystenta głosowego. I kompatybilność z Asystentem Google zapewniają spersonalizowane czyszczenie na końcach palców i czubku języka. Segmentuj pokoje, wyznaczaj strefy zamknięte, twórz harmonogramy sprzątania i nie tylko za pośrednictwem aplikacji lub wypowiedz słowo, aby rozpocząć, zatrzymać i wstrzymać sprzątanie za pomocą swojego ulubionego asystenta głosowego.

Xiaomi Dreame D9 Pro

Xiaomi Dreame D9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D9 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny robot sprzątający Dreame D9 Pro

  Zajmij się czymś błogim, w trakcie gdy robot sprzątający Dreame D9 Pro odkurzy i umyje podłogi za Ciebie. Dzięki sile ssania sięgającej 4000 Pa prędko radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do 150 minut na jednym ładowaniu. Pojemność zbiornika na odpady urządzenia wynosi 570 ml, a zbiornika na wodę 270 ml. Swobodne poruszanie się robota po pomieszczeniach zezwala na system nawigacji LiDAR, a aplikacja Mi Home ułatwia jego obsługę.

  Umyje podłogę w Twoim domu

  Dzięki zbiornikowi na wodę o szerokiej pojemności Dreame D9 Pro może za jednym razem umyć podłogi o łącznej powierzchni nawet 200 m2. To oznacza,wspaniale stanie na wysokości zadania ponadto w większych mieszkaniach. 3 przystępne poziomy wilgotności pozwalają dopasować jego pracę do swoich potrzeb - już nie musisz obawiać się powstawania zacieków. W skład zestawu wchodzi także specjalna mata odporna na wilgoć, która chroni podłogi przed zalaniem, choćby jeśli zapomnisz odłączyć moduł mopujący po zakończonym sprzątaniu.

  ekspresowo eliminuje odpady

  Z Dreame możesz pożegnać nawet najistotniej uporczywe zanieczyszczenia. Robot wyróżnia się siłą ssania do 4000 Pa, dzięki czemu usuwa kurz, okruchy, małe odpady, a nawet sierść. Dostępna jest ponadto funkcja Carpet Boost, który powoduje, iż urządzenie inteligentnie lokalizuje dywany i automatycznie zwiększa moc, aby skuteczniej odkurzać ukryty w ich włóknach brud.

  Specjalnie zaprojektowana szczotka

  Robot został wyposażony w lepszą szczotkę do podłóg, którą zaprojektowano w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy. Już nie musisz tracić czasu na ich uciążliwe odplątywanie! W razie zapotrzebowania możeszszybko i prosto zdemontować szczotkę i ją wyczyścić, aby zachować ją w nadzwyczajnym stanie na dłużej.

  udoskonalony system nawigacji

  Co sprawia, że robot tak wyśmienicie znajduje się w pomieszczeniach? lepszy system nawigacji LiDAR powoduje, że urządzenie inteligentnie skanuje określony obszar, tworzy jego mapę i planuje trasę sprzątania w taki sposób,starannie wyczyścić każdy zakamarek w jak najkrótszym czasie. Dzięki czemu D9 Pro wspaniale radzi sobie niemal z każdym zadaniem!

  Więcej możliwości z aplikacją

  starczy sięgnąć po smartfona, by zyskać dostęp do dodatkowych funkcji i ustawień. Aplikacja Mi Home pozwala zdalnie obsługiwać robota, zmieniać tryby, a choćby kreować harmonogramy sprzątania solidnych pomieszczeń albo obszarów. Istnieje też możliwość tworzenia stref zakazanych dla urządzenia. Skorzystaj z tej funkcji, jeśli nie chcesz, aby D9 Pro miał dostęp do określonych części mieszkania, na przykład do pokoju dziecka albo legowiska psa.

  Obsłużysz go przy pomocy głosu

  Sterowanie za pomocą aplikacji to nie jedyny sposób zdalnej kontroli robota. Dreame D9 Pro jest kompatybilny z inteligentnym asystentem Amazon Alexa, co oznacza, że możesz obsługiwać go za pomocą głosu. Wystarczy prosta komenda, żeby urządzenie zaczęło sprzątać - nie musisz nawet ruszać się z miejsca ani sięgać po telefon! Robot obsługuje aż 7 języków.

  Sam się naładuje

  Co jeszcze sprawia, że Dreame D9 Pro rewelacyjnie spełni oczekiwania jednocześnie w niewiele znaczących, jak i obszerniejszych mieszkaniach? Robot został wyposażony w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowany może sprzątać choćby przez 150 minut. Nie musisz również pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, urządzenie automatycznie powróci do swej stacji, żeby uzupełnić energię.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający
  • Stacja ładowania
  • Narzędzie do czyszczenia
  • kabel zasilania
  • Zbiornik na wodę
  • Nakładka mopująca
  • Szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi
  • Mata

  Specyfikacja


Xiaomi Dreame Z10 Pro

Xiaomi Dreame Z10 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Ubbink. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame Z10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame Z10 Pro
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame Z10 Pro ze stacją opróżniania/ładowania Zapomnij o częstym opróżnianiu zbiornika! Stację opróżniania wyposażono w zbiornik o objętości 4l, który wystarcza choćby na 65 dni! Posiadasz obszerny dom? należycie się składa!

  Robot potrafi zapamiętać rozkład pomieszczeń choćby na 3 piętrach. Inteligentnie omija przeszkody, dzięki wbudowanym czujnikom. Możesz jeszcze zaplanować, kiedy Z10 Pro powinien rozpocząć sprzątanie – zezwala na to funkcja harmonogramu.

  Urządzenie jest także kompatybilne z Amazon Alexa. Włącz wirtualną ścianę, jeśli robot powinien ominąć wybrane wnętrza z czyszczenia. Aplikacja pozwala ustawić poziom wody w zależności od sprzątanej powierzchni, a wytrzymały akumulator zagwarantuje około 2,5 godziny pracy.

  Z10 Pro jest niezastąpiony w walce z kurzem, przekonaj się sam! 4l zbiornik na kurz Dreame Z10 Pro zaopatrzono w pojemnik na kurz o pojemności 4l, co przekłada się na 65 dni. W trakcie czyszczenia 120m² powierzchni, urządzenie zbiera około 100 ml zanieczyszczeń.

  podczas codziennego odkurzania, zbiornik zostanie zapełniony w ciągu około 4 dni, a kurz przeniesiony to stacji opróżniania. Jeśli jednak korzystasz z Z10 Pro przez 5 dni w tygodniu, worek na kurz zostanie napełniony w około 65 dni.

  Opróżni zbiornik za Ciebie Ręczne opróżnianie zbiornika na kurz jest niehigieniczne i niejednokrotnie bywa irytujące, dlatego Dreame zaprojektowało Z10 Pro. Robot samoistnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikniesz bezpośredniego kontaktu z skażeniami i zaoszczędzisz czas.

  Co więcej, zbiornik jest opróżniany po każdym sprzątaniu, a dzięki wykorzystaniu cyrkulacji powietrza, baza wciąga kurz z pojemnika bardziej wydajnie. Wytwarza mapy aż 3 pięter Dreame Z10 Pro prędko zapamięta rozkład pomieszczeń w Twoim domu.

  Jest to osiągalne dzięki lepszemu systemowi LiDAR, który wykorzystuje tysiące punktów laserowych na sekundę,błyskawicznie i starannie utworzyć mapę wnętrza. Dreame Z10 Pro spełni oczekiwania w głównej mierze w przypadku znacznych domów, ponieważ potrafi zapamiętać mapy aż 3 pięter!

  Zwinny, dokładny Dreame Z10 Pro to nieprzeciętny sojusznik w walce z kurzem! Urządzenie dokładnie czyści podłogi nie pomijając takich powierzchni jak krawędzie. Bez problemu wjedzie jeszcze na dywan. Wysokiej jakości skanery 3D emitują laser do pomiaru skrupulatnej odległości pomiędzy obiektami a czujnikami.

  W ten sposób robot samoczynnie rozpoznaje meble, kable lub schody i unika ich. Akumulator o obszerności 5200 mAh Z10 Pro wyposażono w 5200 mAh akumulator, który pozwala na czyszczenie powierzchni choćby do 2,5 godziny.

  Robot samoczynnie zwiększa moc maksymalnie do 4000 Pa podczas czyszczenia dywanu, zbierając jeszcze kurz ukryty w jego włóknach. Możesz więc być pewien, że Twoja podłoga jest wolna od skażeń i znajdujących się w nich alergenów.

  Niezastąpiona szczotka w kształcie litery V Robot Dreame udoskonaloną szczotkę obrotową. Łączy ona zalety szczotki w profilu litery V oraz gumowej szczotki, która z łatwością zbiera z powierzchni włosy i uniemożliwia ich wplątywaniu się.

  Ustaw poziom wody Z10 Pro posiada nie tylko funkcję odkurzania,jeszcze mopowania. Robot wyposażono w zbiornik o pojemności 150 ml. Obsługuje 3 poziomy wody, które możesz ustawić za pomocą aplikacji w zależności od typu czyszczonych powierzchni.

  W ten sposób unikniesz wycieku wody i uszkodzenia delikatnych powierzchni. "Hej, Alexa, rozpocznij sprzątanie." Robot sprzątający Dreame może być sterowany przy pomocy aplikacji, co w dodatku ułatwia korzystanie z urządzenia.

  Wydaj polecenie za pomocą kilku kliknięć i pozwól, żeby mieszkanie zostało posprzątane za Ciebie. Urządzenie jest także kompatybilne z Amazon Alexa. Wystarczy komenda głosowa, aby Z10 Pro rozpoczęło sprzątanie.

  Przejmij kontrolę nad Z10 Pro! Dzięki aplikacji możesz wybrać całe lub częściowe czyszczenie powierzchni. Twoje dziecko śpi i nie chcesz, by praca robota go obudziła? Ustaw wirtualną ścianę, a Z10 Pro ominie wybrane wnętrze.

  Urządzenie posiada też funkcję harmonogramu, dzięki czemu możesz zaplanować odkurzanie wybranych pomieszczeń. Sprzątanie salonu o 9:30, a następnie sypialni o 10:20? wybór należy do Ciebie! W komplecie Robot czyszczący Stacja ładująca/opróżniania Szczoteczka do czyszczenia przewód zasilający Zbiornik na wodę Nakładka mopująca Szczotka boczna Worek na kurz Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Dreame Nazwa Dreame Bot Z10 Pro Model Z10 Pro kolor czarny rozmiary robota 353 x 350 x 96.8 mm Połączenie Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Napięcie wejściowe robota 220 – 240 V Moc znamionowa robota 46 W pojemność akumulatora 5200 mAh objętość zbiornika na kurz (robot) 400 ml pojemność zbiornika na wodę 150 ml rozmiary stacji 302 x 403 x 483 mm Napięcie wejściowe stacji 100 – 240 V ~ 50/60 Hz 0.5 A Napięcie wyjściowe stacji 19.8 VInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Xiaomi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi,
 • odkurzacze automatyczne Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi, odkurzacz robot sprzątający Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach robotach Xiaomi, ranking odkurzaczy robotów Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *