Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Xiaomi. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca doskonałego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją skutecznością. Robot wyposażony został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa skutecznie. W całości nowa szczotka główna, a także boczna, dodatkowo odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 nowoczesnych technicznie czujników gwarantuje skuteczniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej innowacyjną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Na dodatek konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie, a także kompozycja

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak pokaźnego grona użytkowników. Poprawę płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i bezdyskusyjnie szybciej. Na dodatek urządzenie wspiera nowoczesna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w konkretnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnorodnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie formuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w solidną baterie litowo-jonową która w przypadku tak obfitej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz konieczna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy niepokaźnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 sprawia, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty skuteczności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się prędko przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona ilość ramion pozytywnie wpływa na produktywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na dokładniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej oraz siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  pakiet posiada:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego korzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma stanowczo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego dobrej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w konkretny silnik japońskiej marki Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest niezwykle ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy drobna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi doskonale sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także niepokaźne progi nie będą problemem.

  ponadto drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy bardzo skrupulatnego algorytmu SLAM formuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej wydajny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja idealnie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia czujka radarowy detektor ściany czujka spadania czujka zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Lenovo. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia solidne, długofalowe ssanie, by natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i zanieczyszczenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnorodnego typu resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Świeże ustawienie szczotki dla dokładnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dopełniania wody.

  Inteligentny interfejs nowoczesne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na zapotrzebowania sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak samoczynny podział na strefy i edycja map.


Xiaomi Pro10030680022

Xiaomi Pro10030680022 Najniższa Cena Online

Xiaomi Pro10030680022 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Pro10030680022
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  L10 Pro to efektywne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi,także umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 270ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze....

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mi Robot Vacuum-Mop Essential wydajne sprzątanie minimalnych i przeciętnych gospodarstw domowych 16 podstawowych funkcji komfortowe rozwiązanie problemów z czyszczeniem w nieznacznych i średnich domach wydajna konfiguracja do czyszczenia i mycia mopem Podwójna moc czyszczenia Urządzenie zagwarantuje moc ssania 2200 Pa* skutecznie czyści głębokie szczeliny Kluczem do czyszczenia jest moc ssania.

  Japoński silnik Nidec gwarantuje dużą moc ssania 2200 Pa*, co umożliwia szybkie eliminowanie kurzu z podłogi i dokładne czyszczenie szczelin. 4-poziomowa moc ssania zmienia się podczas pracy Spełnia zapotrzebowania w zakresie czyszczenia gospodarstwa domowego 4 ustawienia ssania do różnorodnych pomieszczeń i rozmaitego typu zabrudzeń.

  Łatwo eliminuje wszelki bałagan, od obiektów wielkości ziarnka grochu po kurz i włosy. Tryb cichy eliminuje kurz i włosy Ciche i stabilne czyszczenie Tryb typowy eliminuje np. Kawałki papieru i nasiona Do rutynowego czyszczenia Tryb średniej mocy Czyści obiekty o wielkości ziarnka grochu efektywne czyszczenie Tryb obszernej mocy usuwa obiekty o wymiarze koralika Do skrupulatnego czyszczenia Cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, 3 dostosowywane ustawienia poziomu wody Dbaj o swoje podłogi z drewna i płytek Elektronicznie sterowany zbiornik wody o obszerności 200 ml jest wyekwipowany w 3 ustawienia poziomu wody, które pozwalają sprawnie kontrolować przepływ wody, zapobiegają wyciekom i chronią podłogę drewnianą i płytki przed uszkodzeniem.

  Podwieszana szczelina ssąca, mop + wytrzymała szczotka główna skutecznie likwiduje kurz ze wszystkich rodzajów podłóg wyekwipowany w wielki, podwieszany otwór ssący, usprawniający czyszczenie na wszystkich rodzajach powierzchni.

  Niski prześwit i wytrzymała szczotka główna zapewniają skuteczne likwidowanie kurzu i obszerniejszych obiektów. 3-warstwowy system filtrów produktywnie odfiltrowuje kurz do 3 mikronów* Urządzenie wykorzystuje 3-warstwowy system filtracji, który wychwytuje kurz i brud o wielkości choćby 3 mikronów* i zapobiega zanieczyszczeniu wtórnemu.

  nad wyraz cienka pokrywa o grubości 82 mm* efektywnie porusza się po domu Dzięki grubości zaledwie 82 mm* zmieści się pod łóżkiem, sofą, stołem i krzesłami, co zapewnia większą skrupulatność sprzątania. Inteligentny bezwładnościowy układ nawigacji Czyszczenie krok po kroku wbudowany skrupulatny żyroskop zezwala na inteligentne czyszczenie okrężne wszelkich krawędzi i narożników pomieszczenia.

  Asystent Google + Alexa nieskomplikowane czyszczenie bez wykorzystania rąk zastosowany skrupulatny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszelkich krawędzi i narożników wnętrza. Łączy się z aplikacją Mi Home Zdalne sterowanie zagwarantuje płynne i łatwe czyszczenie łatwe czyszczenie domu, nawet gdy jesteś z dala od niego.

  starczy otworzyć aplikację Mi Home i zdalnie rozpocząć czyszczenie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj tryby i wyświetl stan czyszczenia w czasie rzeczywistym – pełna kontrola z dowolnego miejsca.

  Połączenie konfiguracji czyszczenia Utrzymaj nieskazitelną czystość podłogi Pokonuje przeszkody do 17 mm* bez problemu porusza się po domu Wznawia czyszczenie w miejscu, w którym zostało przerwane automatycznie powraca do ładowania Akumulator o sporej obszerności Długi czas pracy akumulatora Obsługuje aktualizacje bezprzewodowe Ciągła optymalizacja wygody wykorzystywania * dane z testów ciśnienia powietrza pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd.

  podczas stosowania produktu, gdy akumulator główny jest w pełni naładowany, silnik pracuje w trybie wielkiej mocy, a wskaźnik podciśnienia znajduje się nad otworem silnika ssania, co powoduje jego uszczelnienie, maksymalna zmierzona moc ssania wynosi 2200 Pa.

  * informacje obszerności zbiornika na wodę 200 ml: Z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Metodą testu pojemności zbiornika jest napełnienie pustego zbiornika wodą z kubka do momentu napełnienia zbiornika i zapisanie jego pojemności.

  * nad wyraz wąska pokrywa 82 mm: Wysokość obudowy mierzy się przez umieszczenie na płaskiej powierzchni i pomiar odległości od najwyższego punktu pokrywy do powierzchni. Zmierzona przy pomocy suwmiarki o staranności 0,01 mm wysokość wynosi 82 mm.

  * Pokonywanie przeszkód o wysokości 17 mm: informacje dotyczące przeszkód pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Cel testowy jest pionowym poziomym o wysokości 17 mm. Rozmaite kształty i materiały powierzchni mają wpływ na wysokość przeszkody, w zależności od rzeczywistych warunków.

  Wysokość przeszkody będzie nieco niższa, jeśli zbiornik wody będzie napełniony. Wydajna filtracja kurzu do 3 mikronów: dane z Suzhou Luchuang Detection Technology Services Co., Ltd., zgodnie z GB/T14295-2008, nr raportu 0134-20A-01.

  sprawdź ofertę produktów od Xiaomi Smartfony Xiaomi Smartwatche Xiaomi Smartbandy Xiaomi Akcesoria Xiaomi Smartfony Redmi Smartwatche Redmi Smartbandy Redmi Akcesoria Redmi Porównanie produktów Ten produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały VS Poprzednio oglądany iRobot Roomba j7+ VS popularny iRobot Roomba 697 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe producent Xiaomi > Odkurzacze samoczynne Xiaomi rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze automatyczne HEPA Czas pracy 90 min Czas ładowania? 4 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 50 do 65 dB > Odkurzacze samoczynne – od 50 do 65 dB Funkcje Funkcje Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze automatyczne – Odkurzanie zaimplementowane technologie sensor antykolizyjny Aplikacja WiFi dołączone wyposażenie Stacja dokująca Szczotki boczne kabel Półmokra nadstawka mopa Adapter do czyszczenia szczotki atrybuty fizyczne kolor Białe > Białe Odkurzacze automatyczne objętość worka/pojemnika [l]? 0,42 l Wysokość? 9.45 cm Model Robot Vacuum-Mop Essential


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black

  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - klasyczny design. 10 000 wibracji na minutę. Szybkie mopowanie. Świetny efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co widocznie produktywność czyszczenia ilikwiduje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo efektywna mikrofibra
  Mop zawiera mikrowłókna gwarantujące równomierne przenikanie wody, skutecznie eliminuje plamy i szybko wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS produktywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, prędko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System starannie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować sporo pięter
  Łatwa zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje momentalnie i produktywnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  innowacyjna konstrukcja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot łatwo likwiduje plamy z podłogi. Mop znajduje najlepszą strategię czyszczenia w oparciu o różnorodne scenariusze trasy w zarysie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - ekspresowo i skutecznie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* umożliwia robotowi zasysanie znacznych cząstek kurzu i skażeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania oraz 4 ustawienia ssania.
  dostosuj ustawienia dla każdego wnętrza
  dzisiaj możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dostosowując właściwości ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,radować się większą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla nieskomplikowanego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji artykułu i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać nowe funkcje, żeby poprawić inteligencję towaru, dzięki temu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w ulepszoną baterię o obszernej pojemności 5200 mAh, która może łatwo wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony przez minimalne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik formuje hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego także zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz albo 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: informacje z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora przy pomocy uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *dane na tej stronie są dostarczone przez Yamakawa Laboratories, chyba że zaznaczono inaczej.

  *Schematy adekwatnych funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego towaru.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas potrzebny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie charakterystycznym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie średniej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie mocnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; informacje testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
  " id="component_projector_longdescription" class="def">
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - tradycyjny design. 10 000 wibracji na minutę. Prędkie mopowanie. Wspaniały efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co istotnie efektywność czyszczenia ilikwiduje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo wydajna mikrofibra
  Mop posiada mikrowłókna gwarantujące równomierne przenikanie wody, skutecznie likwiduje plamy i szybko wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS efektywnie skanuje złożone otoczenie całego domu, szybko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System dokładnie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować dużo pięter
  przystępna zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje prędko i skutecznie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  nowoczesna kompozycja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot z łatwością eliminuje plamy z podłogi. Mop znajduje najkorzystniejszą strategię czyszczenia w oparciu o przeróżne scenariusze trasy w kształcie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - prędko i produktywnie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* zezwala na robotowi zasysanie sporych cząstek kurzu i skażeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania oraz 4 ustawienia ssania.
  przystosuj ustawienia dla każdego wnętrza
  dzisiaj możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dopasowując atrybuty ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,cieszyć się pokaźniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla przystępnego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji towaru i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać świeże funkcje, żeby poprawić inteligencję artykułu, dzięki czemu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w lepszą baterię o pokaźnej pojemności 5200 mAh, która może z łatwością wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego poprzez urządzenie został potwierdzony poprzez drobne fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, informacje dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik buduje hałas do 208Hz w trakcie wibracji. Dlatego również zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz albo 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora przy pomocy uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *dane na tej stronie są dostarczone poprzez Yamakawa Laboratories, chyba że zaznaczono inaczej.

  *Schematy optymalnych funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego artykułu.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas konieczny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie charakterystycznym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie średniej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie potężnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; informacje testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

Xiaomi Dreame Z10 Pro

Xiaomi Dreame Z10 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame Z10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame Z10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame Z10 Pro ze stacją opróżniania/ładowania Zapomnij o częstym opróżnianiu zbiornika! Stację opróżniania wyposażono w zbiornik o objętości 4l, który wystarcza choćby na 65 dni! Posiadasz obszerny dom? należycie się składa!

  Robot potrafi zapamiętać rozkład pomieszczeń choćby na 3 piętrach. Inteligentnie omija przeszkody, dzięki wbudowanym czujnikom. Możesz jeszcze zaplanować, kiedy Z10 Pro powinien rozpocząć sprzątanie – zezwala na to funkcja harmonogramu.

  Urządzenie jest także kompatybilne z Amazon Alexa. Włącz wirtualną ścianę, jeśli robot powinien ominąć wybrane wnętrza z czyszczenia. Aplikacja pozwala ustawić poziom wody w zależności od sprzątanej powierzchni, a wytrzymały akumulator zagwarantuje około 2,5 godziny pracy.

  Z10 Pro jest niezastąpiony w walce z kurzem, przekonaj się sam! 4l zbiornik na kurz Dreame Z10 Pro zaopatrzono w pojemnik na kurz o pojemności 4l, co przekłada się na 65 dni. W trakcie czyszczenia 120m² powierzchni, urządzenie zbiera około 100 ml zanieczyszczeń.

  podczas codziennego odkurzania, zbiornik zostanie zapełniony w ciągu około 4 dni, a kurz przeniesiony to stacji opróżniania. Jeśli jednak korzystasz z Z10 Pro przez 5 dni w tygodniu, worek na kurz zostanie napełniony w około 65 dni.

  Opróżni zbiornik za Ciebie Ręczne opróżnianie zbiornika na kurz jest niehigieniczne i niejednokrotnie bywa irytujące, dlatego Dreame zaprojektowało Z10 Pro. Robot samoistnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikniesz bezpośredniego kontaktu z skażeniami i zaoszczędzisz czas.

  Co więcej, zbiornik jest opróżniany po każdym sprzątaniu, a dzięki wykorzystaniu cyrkulacji powietrza, baza wciąga kurz z pojemnika bardziej wydajnie. Wytwarza mapy aż 3 pięter Dreame Z10 Pro prędko zapamięta rozkład pomieszczeń w Twoim domu.

  Jest to osiągalne dzięki lepszemu systemowi LiDAR, który wykorzystuje tysiące punktów laserowych na sekundę,błyskawicznie i starannie utworzyć mapę wnętrza. Dreame Z10 Pro spełni oczekiwania w głównej mierze w przypadku znacznych domów, ponieważ potrafi zapamiętać mapy aż 3 pięter!

  Zwinny, dokładny Dreame Z10 Pro to nieprzeciętny sojusznik w walce z kurzem! Urządzenie dokładnie czyści podłogi nie pomijając takich powierzchni jak krawędzie. Bez problemu wjedzie jeszcze na dywan. Wysokiej jakości skanery 3D emitują laser do pomiaru skrupulatnej odległości pomiędzy obiektami a czujnikami.

  W ten sposób robot samoczynnie rozpoznaje meble, kable lub schody i unika ich. Akumulator o obszerności 5200 mAh Z10 Pro wyposażono w 5200 mAh akumulator, który pozwala na czyszczenie powierzchni choćby do 2,5 godziny.

  Robot samoczynnie zwiększa moc maksymalnie do 4000 Pa podczas czyszczenia dywanu, zbierając jeszcze kurz ukryty w jego włóknach. Możesz więc być pewien, że Twoja podłoga jest wolna od skażeń i znajdujących się w nich alergenów.

  Niezastąpiona szczotka w kształcie litery V Robot Dreame udoskonaloną szczotkę obrotową. Łączy ona zalety szczotki w profilu litery V oraz gumowej szczotki, która z łatwością zbiera z powierzchni włosy i uniemożliwia ich wplątywaniu się.

  Ustaw poziom wody Z10 Pro posiada nie tylko funkcję odkurzania,jeszcze mopowania. Robot wyposażono w zbiornik o pojemności 150 ml. Obsługuje 3 poziomy wody, które możesz ustawić za pomocą aplikacji w zależności od typu czyszczonych powierzchni.

  W ten sposób unikniesz wycieku wody i uszkodzenia delikatnych powierzchni. "Hej, Alexa, rozpocznij sprzątanie." Robot sprzątający Dreame może być sterowany przy pomocy aplikacji, co w dodatku ułatwia korzystanie z urządzenia.

  Wydaj polecenie za pomocą kilku kliknięć i pozwól, żeby mieszkanie zostało posprzątane za Ciebie. Urządzenie jest także kompatybilne z Amazon Alexa. Wystarczy komenda głosowa, aby Z10 Pro rozpoczęło sprzątanie.

  Przejmij kontrolę nad Z10 Pro! Dzięki aplikacji możesz wybrać całe lub częściowe czyszczenie powierzchni. Twoje dziecko śpi i nie chcesz, by praca robota go obudziła? Ustaw wirtualną ścianę, a Z10 Pro ominie wybrane wnętrze.

  Urządzenie posiada też funkcję harmonogramu, dzięki czemu możesz zaplanować odkurzanie wybranych pomieszczeń. Sprzątanie salonu o 9:30, a następnie sypialni o 10:20? wybór należy do Ciebie! W komplecie Robot czyszczący Stacja ładująca/opróżniania Szczoteczka do czyszczenia przewód zasilający Zbiornik na wodę Nakładka mopująca Szczotka boczna Worek na kurz Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Dreame Nazwa Dreame Bot Z10 Pro Model Z10 Pro kolor czarny rozmiary robota 353 x 350 x 96.8 mm Połączenie Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz Napięcie wejściowe robota 220 – 240 V Moc znamionowa robota 46 W pojemność akumulatora 5200 mAh objętość zbiornika na kurz (robot) 400 ml pojemność zbiornika na wodę 150 ml rozmiary stacji 302 x 403 x 483 mm Napięcie wejściowe stacji 100 – 240 V ~ 50/60 Hz 0.5 A Napięcie wyjściowe stacji 19.8 V

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Dibea. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Inteligentny robot odkurzająco-mopujący o siłe ssania na poziomie aż 2700 Pa. W pełni automatyczne sprzątanie z wykorzystaniem aplikacji przenośnej. Elektroniczny zbiornik na wodę, mapowanie vSLAM.

  Mi Robot Vacuum-Mop 2

  Twój specjalista od czyszczenia podłóg

  Siła ssania 2700 Pa

  ulepszona wersja z mopem ciśnieniowym do wydajnego usuwania plam

  Inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę 2 w 1

  Zasilanie 3200 mAh zapewniające dłuższą żywotność baterii

  mistrzowskie czyszczenie podłóg, by utrzymać je czyste i wolne od brudu

  Moc ssania 2700 Pa

  długookresowe, sprawne i natychmiastowe sprzątanie

  Zmodernizowane zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem

  Wysoka produktywność sprzątania

  lepsze inteligentne funkcje interaktywne

  automatyczne strefowanie, definiujesz obszar, który chcesz oczyścić

  Do 110 minut pracy na baterii

  Jedno ładowanie wystarcza na oczyszczenie całego domu

  Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu

  Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia mocne, długookresowe ssanie, by natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i skażenia. Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i zróżnicowanego typu resztki są natychmiast usuwane przez Mi Robot Vacuum-Mop 2.

  NIDEC

  Japoński silnik bezszczotkowy

  4 prędkości

  Tryb ssania

  550 ml

  duża objętość zbiornika na kurz

  nowe ustawienie szczotki dla starannego czyszczenia kątów i szczelin

  Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  Sześciokątna szczotka boczna o pełnym pokryciu

  Skuteczne czyszczenie i usuwanie kurzu

  Szczotka główna z super gęstych włókien 0,1 mm

  Zamiatanie głębokich szczelin

  lepsze zamiatanie i mopowanie pod ciśnieniem usprawniające eliminowanie plam

  Nowy, zmodernizowany moduł zamiatania i mopowania pod ciśnieniem sprząta bardziej efektywnie i pomaga eliminować wodę, kurz i inne zabrudzenia.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem

  Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o obszerności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności uzupełniania wody.

  precyzyjne skanowanie całego otoczenia domu w celu zaplanowania najbardziej skutecznej trasy

  Nowy, zmodernizowany, szybki system nawigacji wizyjnej, który umożliwia skrupulatne skanowanie otoczenia domu w ruchu i tworzenie planu sprzątania.

  Inteligentny interfejs przypasowany do potrzeb użytkownika, który pomaga robotowi lepiej wykonywać polecenia

  nowoczesne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, by były bardziej wrażliwe na potrzeby sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak samoczynny podział na strefy i edycja map.

  Nowy czterordzeniowy układ Cortex™-A53 o wysokiej efektywności obliczeniowej

  Czterordzeniowy procesor Cortex™-A53, w połączeniu z algorytmem VSLAM, gwarantuje rozszerzoną moc obliczeniową dla precyzyjnego pozycjonowania w czasie rzeczywistym, a także inteligentnego wyznaczania ścieżek.

  Czas pracy akumulatora do 110 minut, upraszczający poruszanie się po rozległych przestrzeniach

  udoskonalona objętość baterii do 3200 mAh i żywotność baterii w trybie standardowym do 110 minut to oszczędność czasu i wysiłku

  Aplikacja Mi Home

  Aplikacja Mi Home zagwarantuje monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym, zdalne sterowanie i planowane sprzątanie

  Więcej funkcji do odkrycia
  • 8,1 cm smukły korpus zagwarantuje swobodę ruchu podczas pracy w całym domu
  • samoczynne ładowanie, kontynuacja sprzątania od poprzedniego momentu
  • Możliwość pokonywania przeszkód do 20 mm - z łatwością pokonuje progi, krawędzie i wykładziny
  • Wsparcie aktualizacji OTA i więcej funkcji w przyszłości
  informacje techniczne
  • Kolor: Biały
  • Model: BHR5055EU
  • rodzaj produktu: Odkurzacz
  • Procesor: Cortex A53 (4 rdzenie)
  • Funkcje: Zdalne sterowanie przez aplikację
  • Funkcje odkurzacza: Bezworkowa budowa, detektor klifu, czujnik kolizji, czujnik ściany, sensor spadania, Mycie podłóg, Samoładowanie, Ssanie, Zamiatanie, VSLAM, samoczynne dokowanie, Nawigacja wizualna 4.0, Pokonuje przeszkody o wysokości do 20mm, automatyczne wznawianie postępu od ostatniej pozycji
  • Łączność: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
  • Moc ssania: 2700Pa
  • pojemność pojemnika na kurz: 550 ml
  • Obszar oczyszczenia: 150 m²
  • Zasilanie: Sieciowe, Stacja dokująca
  • pojemność baterii: 3200 mAh
  • Moc znamionowa: 40 W
  • Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 19.8V / 1A
  • Prąd wyjściowy: 14.4V
  • Napięcie znamionowe: 100~240Vac 50/60H
  • Kolor: Biały
  • Waga: 3,6 kg
  • Wysokość: 81 mm
  • Szerokość: 353 mm
  • Grubość: 350 mm
  • dopełniające dane: Asystent Google, Alexa, Śledzenie postępów czyszczenia
  • komplet: przeznaczona stacja ładująca, Odkurzacz, Szczotka boczna, Główna szczotka odkurzacza, Zbiornik na wodę, Instrukcja obsługi


Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G10

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G9

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner G9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  obszerny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Xiaomi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi,
 • odkurzacze automatyczne Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi, odkurzacz robot sprzątający Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach robotach Xiaomi, ranking odkurzaczy robotów Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *