Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Xiaomi,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Xiaomi. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca doskonałego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją skutecznością. Robot wyposażony został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa skutecznie. W całości nowa szczotka główna, a także boczna, dodatkowo odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 nowoczesnych technicznie czujników gwarantuje skuteczniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej innowacyjną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Na dodatek konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie, a także kompozycja

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak pokaźnego grona użytkowników. Poprawę płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i bezdyskusyjnie szybciej. Na dodatek urządzenie wspiera nowoczesna aplikacja, dzięki której użytkownik może teraz: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w konkretnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnorodnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie formuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w solidną baterie litowo-jonową która w przypadku tak obfitej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz konieczna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy niepokaźnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy oraz umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 sprawia, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty skuteczności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się prędko przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona ilość ramion pozytywnie wpływa na produktywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na dokładniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej oraz siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6 Black, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  pakiet posiada:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego korzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego korzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • typ filtru: HEPA
  • rozmiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do prędkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą sprawnością, gwarantując, iż odkurzacz może działać płynnie i wydajnie poprzez cały czas. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o wielkiej objętości 4L Oprócz tego, iż Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest nieskomplikowany w użyciu i nieskomplikowany do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy większą pojemność niż pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do automatycznego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zagwarantuje długotrwałe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o obfitej obszerności 550 ml. Dopasuj moc ssania z czterech przystępnych stopni. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o obszernej obszerności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez potrzeby częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij różnorodne potrzeby w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę sprawia, że woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,dokładnie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technologię unikania przeszkód 3D, może wyłapywać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód oraz stosownie wcześniej zwalniać by je ominąć dzięki temu uniemożliwia kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni czujka ToF może starannie lokalizować informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach detektor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Staranne skanowanie i skuteczne pokrycie technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma stanowczo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu poprzez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną prawidłową cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i proces czyszczenia za pomocą aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o obszernej obszerności do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy klasyczny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz równocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego dobrej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w konkretny silnik japońskiej marki Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Konkretny silnik jest niezwykle ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach albo podczas odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy drobna szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest potężny oraz energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam lokalizuje stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi doskonale sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także niepokaźne progi nie będą problemem.

  ponadto drobna wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyekwipowany w najnowocześniejszą technologię laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy bardzo skrupulatnego algorytmu SLAM formuje i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej wydajny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację mobilną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie choćby gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja idealnie nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne uzupełniające informacje: Aplikacja mobilna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujka klifu czujka kolizji czujka LDS – laserowe skanowanie pomieszczenia czujka przyspieszenia czujka radarowy detektor ściany czujka spadania czujka zapełnienia pojemnika prędkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa konstrukcja Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Cecotec. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 Mi Robot Vacuum-Mop Essential Pełna czystość każdego wnętrza w nowym wydaniu! Robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 to sprawna moc ssania 2200 Pa z 4 stopniami regulacji, inteligentnie dopasowująca się do czyszczonego podłoża.

  Mi Robot Vacuum Mop Essential. Autonomiczny odkurzacz zamiatająco-przemywający Inteligentne planowanie ścieżki sprzątania, zamiatanie i mycie, 3 poziomy dozowania wody, smukła pokrywa – dociera do wszelkich zakamarków, wysoka moc ssania 2200 Pa i długi czas czyszczenia, 3-stopniowa filtracja – Nylon, gąbka, HEPA, zdalne sterowanie poprzez aplikację przenośną – to wszystko łączy w sobie robot sprzątający Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103.

  teraz sprzątanie może stać się znacznie przyjemniejsze. Ogromna siła ssania 2200 Pa. Bateria 2500 mAh pozwajająca oczyścić 90 m2 Ogromna siła ssania w robocie sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103 o wartości 2200 Pa zapewni dokładniejsze czyszczenie, niżeli mógłbyś się spodziewać.

  Dzięki baterii o pojemności 2500 mAh robot może wysprzątać wnętrze o wielkości 90m2! wydajne odkurzanie i mopowanie w jednym. Podwójna moc sprzątania Ciesz się nieskazitelnie czystym domem z robotem sprzątającym Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 27103!

  Nie możesz sobie poradzić ze sprzątnięciem włosów bądź sierści? dzisiaj nie będzie to problemem - robot sprzątający wspaniale radzi sobie z pozbyciem się z podłoża włosów i sierści. Oprócz tego ma 4 tryby inteligentnie dostosowujące pracę robota sprzątającego i bez problemu wciąga obszerne skażenia o wielkości ziaren soi.


Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S5
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Sprzątający Roborock Vacuum S5 MAX Specyfikacja:

  6970995781922

  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie
  Roborock S5 Max: co nowego?
  • Zbiornik na wodę. Nowy model ma obszerniejszy pojemnik na wodę o pojemności 280 ml (w kontraście do 150 ml), który może wyczyścić mieszkanie o powierzchni 65 m2.
  • Kontrola poziomu wody. Teraz możesz kontrolować pojemność wody w aplikacji. Na niedużych obszarach robot odcina wodę, gdy przechodzi poprzez miejsca, w których już był. Po zakończeniu zmywania robot odcina wyciek wody, aby mop wyschł, gdy wraca do stacji dokującej.
  • Planowanie zmywania. Dzisiaj możesz zaplanować robota do mopa w określonym czasie.
  • Wybrane sprzątanie pokoju. Nowa funkcja umożliwia robotowi czyszczenie w określonym pomieszczeniu albo w kilku.
  • Planowanie pracy w określonym pokoju. Możesz sprawić, aby robot pracował w określonym pomieszczeniu o określonej godzinie. W trybie zmywania robot czyści powierzchnie ponad 3 razy więcej za jednym razem, pozostawiając czystą podłogę lśniącą.
  • Strefy bez mopa. Nowa funkcja pozwala utrzymać dywany w stanie suchym, gdy robot myje. Po zdjęciu jednostki mopa bariery znikają. W razie zapotrzebowania możesz je pomieszać z wirtualnymi strefami zakazu (do odkurzania).
  • Dłuższy czas działania. Roborock S5 MAX działa do 180 minut na jednym ładowaniu.
  • Nowa sprawna nawigacja. W wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze, robot wykorzystuje inny wzór nawigacji, co oszczędza żywotność baterii i pozwala szybciej zakończyć pracę.

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa przez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować. Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, żeby naładować akumulator do poziomu koniecznego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. Podczas gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu - mop. Ma większy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w porównaniu do 150 ml Roborock S5 / S6. W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań Najnowszy Roborock S5 Max jest wyekwipowany w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swym miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części. Wybrane sprzątanie pokoju Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, aby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, łączyć lub dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz ponadto zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5. Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma skuteczny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki czemu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej. Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz też ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić oraz, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, aby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  sprawność czyszczenia

  Roborock S5 Max zagwarantuje 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Rozszerza siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, gwarantując najlepszy odbiór. Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest doskonały dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest łatwy w utrzymaniu. Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Pro10030680022

Xiaomi Pro10030680022 Najniższa Cena Online

Xiaomi Pro10030680022 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Pro10030680022
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  L10 Pro to efektywne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi,także umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 270ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze....

Xiaomi Vacuum Mop Pro

Xiaomi Vacuum Mop Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Vacuum Mop Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Vacuum Mop Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obszerny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

Xiaomi Dreame BoTW10

Xiaomi Dreame BoTW10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoTW10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoTW10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:360 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni;Gwarancja:12 miesięcy;Kolor:biały;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;pojemność zbiornika:0,45 litr;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, miejscowy;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:33,4 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, narzędzie do czyszczenia szczotek, przewód zasilania, stacja dokująca z wodoodporną podkładką pod mopa, zasilacz;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:10,55 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, sensor LiDAR;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Siła ssania na poziomie 2700 Pa dla natychmiastowego usuwania kurzu Bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia solidne, długofalowe ssanie, by natychmiastowo i produktywnie zbierać brud i zanieczyszczenia.

  Mikroskopijny brud, włosy, okruchy ciasta i różnorodnego typu resztki są natychmiast usuwane przez odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. Świeże ustawienie szczotki dla dokładnego czyszczenia kątów i szczelin Zmodernizowane sześciokątne szczotki boczne w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 o pełnym pokryciu i 0,1 mm szczotki główne z ultragęstego włókna wnikają w głębokie zakamarki i usuwają kurz ze szczelin w podłodze.

  150 m² powierzchni domowej za jednym zamachem Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 jest wyposażony w inteligentny, elektronicznie sterowany zbiornik na wodę o pojemności 250 ml i może umyć do 150 m² powierzchni bez konieczności dopełniania wody.

  Inteligentny interfejs nowoczesne funkcje zarządzania mapami zostały zmodernizowane tak, aby były bardziej wrażliwe na zapotrzebowania sprzątania w gospodarstwie domowym niżeli poprzednia wersja, z nowymi funkcjami, takimi jak samoczynny podział na strefy i edycja map.


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  mi vacuum cleaner lightlekkość upraszcza odkurzanie 50 aw | lekki korpus o wadze 1,2 kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracjaidealne połączenie mocy i lekkiej konstrukcjiłatwe i produktywne czyszczenie dzięki połączeniu lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i obszernej mocy ssania.nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg. Nietrudny do trzymania i odkurzanialekki korpus składa się z lekkich, konkretnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora. Wyczyść te trudno dostępne miejsca jedną ręką, by uzyskać ulepszone efekty czyszczenia.zaprojektowany z myślą o tobielżejszy i wygodniejszy w użyciujego lekki korpus jest bardziej przyjazny dla użytkownika, łatwiejszy do noszenia, aby wydajniej wykonywać różnorodne zadania.silnik bezszczotkowy o obfitej prędkości zasysanie do 50 awwyposażony w szybki bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje spójne i skuteczne ssanie.czas pracy 45 minutwystarczająco dużo,starannie wyczyścić średniej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniutrwała bateria litowa na jednym ładowaniu gwarantuje 45 minut pracy w trybie standardowym na sprzątanie przeciętnego lub sporego mieszkaniadwa tryby mocywybierz tryb odpowiadający twoim potrzebom w zakresie czyszczeniadwa tryby mocy dla zróżnicowanych wymagań czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb standardowy, żeby wychwytywać cząsteczki wszystkich rozmiarów. Aby uzyskać dokładne czyszczenie, wybierz tryb max3-stopniowy system filtracji skuteczność filtracji 99,98%3-stopniowa skuteczna filtracja. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, sprawny filtr hepa i filtr bawełniany, a czyste powietrze jest wypompowywane.bezprzewodowa kompozycja do poruszania się precyzyjnie czyści każdy zakątekbezprzewodowa budowa upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia meblielektroszczotka gruntowa likwiduje kurz i brud z każdego roguwbudowany niezależny silnik


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Xiaomi cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Xiaomi,
 • odkurzacze automatyczne Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Xiaomi, odkurzacz robot sprzątający Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach robotach Xiaomi, ranking odkurzaczy robotów Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.