Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 700 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 700 zł. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci dokładnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca wydajność

  Urządzenie doskonale sprawdza się w walce z choćby najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego efektywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki temu ekspresowo usuwa zabrudzenia. Na zwiększoną skuteczność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Produktywnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Wyróżnia siępraktyczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 doskonale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet poręcznych akcesoriów

  Do zestawu dołączono także szereg akcesoriów, które znacznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 spełni oczekiwania na nierównych, niewielkich powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców pozwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Dodatkowo, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,łatwo wyczyścisz na dodatek wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - niewątpliwie nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb bezustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% sprawność czyszczenia dzięki lepszej, 5-stopniowej filtracji. Komponenty filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie likwiduje kurz i nawet 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,świetnie pasuje ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, z łatwością go również podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie odszukasz także specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Electrolux WQ61-46DB

Electrolux WQ61-46DB Najniższa Cena Online

Electrolux WQ61-46DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ61-46DB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:13 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED frontowe, tryb Eco;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, proste opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca kompozycja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, cyklonowy, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:3,36 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,5 cm;wymiary - szerokość:14 cm;wymiary - wysokość:110,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:delikatna ssawka z pluszem, elektroszczotka, ssawka kątowa, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...


Eta 3234 90000

Eta 3234 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3234 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3234 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Niezastąpiony pomocnik Odkurzacz pionowy z mopem parowy ETA Steam Master prosto poradzi sobie ze sprzątaniem całego domu. Żadna powierzchnia nie jest mu straszna! dzisiaj możesz odkurzać, wytwarzać parę i mopować, wszystko z pomocą jednego urządzenia.

  Zapomnij o konieczności ciągłej wymiany maszyn podczas sprzątania (mopie parowym, odkurzaczu workowym i ręcznym). Do przodu, całkowitą parą Jego supermocą jest ekspresowe wytwarzanie gorącej pary, która skutecznie dezynfekuje rozmaite powierzchnie i materiały, usuwa brud, rozpuszcza tłuszcz i skażenia, po czym bez problemu je wyciera.

  Parę można dozować w wybranej intensywności, a sprawne czyszczenie możesz rozpocząć już po 30 sekundach (czas konieczny do nagrzania wody). Pełny zbiornik na wodę wystarcza na około 20 minut ciągłej pracy, ale w dowolnej chwili możesz go ponownie napełnić i kontynuować sprzątanie.

  Filtr ochronny, powoduje, iż nie musisz się martwić o osadzanie kamienia, nawet w sytuacji twardej wody. Brud nie ma żadnych szans Cyklonowy system próżniowy wychwytuje wszelkie zanieczyszczenia, które następnie osadzają się w specjalnym pojemniku filtracyjnym.

  Zapomnij o kupowaniu zapasowych worków do odkurzacza. Opróżnianie napełnionego pojemnika jest łatwe, podobnie jak wszystkie czynności związane z obsługą i wymianą akcesoriów. Sprytny i użyteczny ETA Steam Master sprawia, iż jest on w dodatku funkcjonalnym odkurzaczem parowym, który może eliminować nieczystości w wąskich przestrzeniach lub z żaluzji.

  Z naszym urządzeniem będziesz EKO! Jest to osiągalne, gdyż gorąca para rozpuszcza skażenia, dzięki czemu można je łatwiej polikwidować bez konieczności używania środków chemicznych. Czyszczenie za pomocą odkurzacza pionowego z mopem parowym ETA Steam Master jest dobra nie tylko dla środowiska,na dodatek dla Twojego portfela.

  Jedno sprzątanie - podwójna korzyść. Oszczędzasz środowisko, a także pieniądze! Akcesoria usprawniające porządki Bogata gama akcesoriów powoduje, że ETA Steam Master jest wszechstronnym pomocnikiem, któremu niestraszne jakiekolwiek wyzwania.

  Z jego pomocą możesz sprzątnąć podłogi, łazienki, umywalki, toalety, grzejniki, fugi, ramy okienne, tapicerki czy koła samochodowe. W zestawie z ETA Steam Master otrzymasz między innymi: elastyczny wąż przedłużający, dyszę stożkową, szczotka nylonowa i mosiężna i nakładkę mopując....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10

Xiaomi Dreame P10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące. Bezprzewodowy odkurzacz Dreame P10 jest istotnie lekki i komfortowy w obsłudze – za jego pomocą prosto posprzątasz każdy kąt.

  Dzięki mocy ssania do 100 AW towar doskonale radzi sobie z choćby najszczególniej uporczywymi odpadami, a wchodząca w skład zestawu dodatkowa szczotka 2w1 pozwala eliminować kurz na dodatek z trudno przystępnych zakamarków.

  Czas pracy urządzenia sięga 50 minut na jednym ładowaniu, a jego obsługę usprawnia zastosowany wyświetlacz LED. Niesamowita skuteczność Co sprawia, iż P10 tak wspaniale radzi sobie z zanieczyszczeniami? Opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy pracuje z szybkością do 100 000 obrotów na minutę i zapewnia niezwykle dużą siłę ssania na poziomie do 20 000 Pa.

  dzięki temu momentalnie eliminuje kurz, śmieci, włosy, sierść i inne odpady. Co więcej, progresywny system filtracji zezwala na zatrzymywanie choćby 99,89% mikrocząsteczek, zezwalając Ci stworzyć czyste, przychylne dla zdrowia środowisko w Twoim domu.

  bezawaryjna szczotka do podłóg Spraw sobie odkurzacz, który pozwoli precyzyjnie wyczyścić różnego typu podłogi, równocześnie ich nie uszkadzając. Miękka szczotka rolkowa Dreame P10 nieprzeciętnie nadaje się do najróżniejszych powierzchni – od paneli i płytek, przez wykładziny, aż po dywany.

  Skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak na przykład kurz, śladowe okruchy, włosy i sierść. Została też zaprojektowana w taki sposób, żeby nie rysowała podłóg – możesz więc bez przeszkód odkurzać mieszkanie, nie martwiąc się ich przypadkowego uszkodzenia.

  Dodatkowa szczotka w komplecie Zadbaj o czystość w każdym zakamarku – z Dreame P10 żaden brud się przed Tobą nie ukryje! W skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna szczotka szczelinowa 2w1, za pomocą której bez trudu pozbędziesz się zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc.

  Wykorzystaj ją na przykład do odkurzania wgłębień w kanapach i fotelach, krawędzi pomieszczeń, przestrzeni między meblami i nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatury. Dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie, by cały Twój dom lśnił czystością!

  Długi czas pracy Ciesz się swobodą, jaką zapewnia bezprzewodowa konstrukcja odkurzacza i nie obawiaj się konieczności jego zbyt częstego ładowania. Dreame P10 został wyposażony w wytrzymały akumulator, który składa się z 7 elementów o obszerności 2000 mAh i zapewnia czas pracy do 50 minut.

  produkt perfekcyjnie sprawdzi się zatem jednocześnie w mniejszych, jak i obszerniejszych mieszkaniach. Chcesz więcej? progresywny system SmartCooling zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, rozszerzając tym samym efektywność akumulatora i silnika.

  Czytelny, kolorowy ekran LED Czy obsługa odkurzacza może być jeszcze przyjemniejsza? Dreame udowadnia, że tak! P10 ma zastosowany barwny wyświetlacz LED, który daje Ci komfortowy dostęp do najważniejszych funkcji i danych dotyczących jego działania.

  Za jego pomocą możesz na przykład sprawdzić lub zmienić aktualny tryb ssania. Dowiesz się ponadto, jaki jest poziom naładowania akumulatora. Odkurzacz proponuje także specjalną, elektroniczną blokadę, która pozwoli Ci uniknąć zmęczenia i nadwyrężenia palców podczas sprzątania.

  Lekki, mobilny, wygodny w użyciu dzisiaj możesz starannie posprzątać cały dom bez większego wysiłku. Dreame P10 waży jedynie 1,63 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją sprawia, że możesz łatwo przenosić go pomiędzy pomieszczeniami, zanieść do garażu lub podnieść, żeby wyczyścić zasłony.

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt upraszcza manewrowanie urządzeniem. Produkt spełni oczekiwania jeszcze w roli niepokaźnego odkurzacza ręcznego. Za jego pomocą możesz na przykład wygodnie odkurzyć meble albo samochód.

  Ogranicz kontakt z brudem żeby pozwolić Ci ograniczyć kontakt z skażeniami i uniknąć brudzenia sobie rąk po każdym sprzątaniu, P10 został zaopatrzony w obfity zbiornik na kurz, którego opróżnianie jest dziecinnie proste.

  wystarczy nacisnąć przycisk! Co więcej, równocześnie pojemnik, jak i wałek szczotki oraz filtr można bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. W ten sposób nie tylko przedłużysz ich żywotność i unikniesz konieczności ich częstej podmiany, ale też zmniejszysz ryzyko namnażania się bakterii.

  W pakiecie Odkurzacz Miękka szczotka rolkowa Szczotka szczelinowa 2w1 Zatrzask Uchwyt ścienny Specyfikacja firma Dreame Model P10 Moc znamionowa 350 W pojemność akumulatora 7x 2000 mAh Waga 1,63 kg Czas ładowania Ok 2,5 h Filtr osiągalny do czyszczenia Silnik Bezszczotkowy SPACE 4.0 Czas pracy Do 50 minut Moc czyszcząca 100 AW Siła ssania 20 000 Pa objętość zbiornika na kurz 0,5 l

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Nilfisk EaSy

Nilfisk EaSy Najniższa Cena Online

Nilfisk EaSy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nilfisk EaSy
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Nilfisk Easy zagwarantuje to, co najlepsze w obu rozwiązaniach - solidny odkurzacz pionowy łatwy w obsłudze odkurzacz ręczny w jednym, komfortowym pakiecie. Zapewnia do 50 minut czasu pracy, żeby utrzymać dom w nieskazitelnej czystości. Czas ładowania: 3 h. Odkurzacz jest wyposażony też w jasne, zaimplementowane oświetlenie LED, którym można oświetlić przestrzeń pod meblami i inne ciemne miejsca. W przypadku mniejszych zadań starczy nacisnąć przycisk, by odłączyć zintegrowany ręczny odkurzacz. Teraz możesz pousuwać kurz i brud z praktycznie każdego miejsca - bezprzewodowa, kompaktowa konstrukcja powoduje, iż urządzenie zawiera się w rąk. Objętość pojemnika na kurz: 0.6 l. Moc: 115 W. Rozmiary (długość x szerokość x wysokość ): 17 cm x 28 cm x 116 cm. Pojemność baterii (rodzaj Li-ion): 1950 mAh. Nadzwyczajny dla każdego gospodarstwa domowego - można używać jako główne urządzenie do sprzątania w mniejszym gospodarstwie domowym lub jako drugie w sytuacji pokaźniejszych rodzin, nawet ze zwierzętami....

Ariete 2757

Ariete 2757 Najniższa Cena Online

Ariete 2757 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2757
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ARIETE 2757 to bezworkowy odkurzacz pionowy 2w1 (ręczny, a także podłogowy) o mocy 120 W, dzięki któremu będziesz w stanie wyczyścić nie tylko podłogi,także kanapy, łóżka i niemało innych miejsc, do których zwykły odkurzacz nie dociera.

Sencor SVC 8618

Sencor SVC 8618 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 8618 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 8618
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy bezworkowy odkurzacz pionowy 2 w 1 z możliwością odłączenia odkurzacza ręcznego
  Pełna swoboda ruchu bez przewodu zasilającego
  Lekki, cichy i prosty w obsłudze odkurzacz oferuje prędkie i proste rozwiązanie do codziennego sprzątania wszelkich typów powierzchni
  Zdejmowany odkurzacz ręczny do komfortowego odkurzania kurzu i skażeń z mebli, stołu albo sprzątania samochodu
  niezwykle efektywny akumulator Li-Ion 18V z krótkim czasem ładowania i dłuższym czasem pracy:
  Czas ładowania 4–6 godzin
  Czas pracy nawet 45 minut
  System filtracji cyklonowej HEPA
  Szczotka obrotowa z własnym silnikiem zagwarantuje genialne wyniki na jakimkolwiek typie podłogi i ulepsza odkurzanie zanieczyszczeń z dywanów
  Końcówka z oświetleniem LED odkrywa najmniejsze cząstki kurzu i upraszcza odkurzanie w ciemniejszych miejscach
  Funkcja samodzielnego stania do tymczasowego odłożenia i komfortowego przechowywania
  Baza do ładowania do ergonomicznego umieszczenia odkurzacza zaopatrzona w integrowany uchwyt do akcesoriów
  genialna obsługa i proste prowadzenie wokół mebli dzięki końcówce obracającej się w zakresie 180° i niskiej masie odkurzacza
  ergonomiczna rękojeść
  LED wskaźnik naładowania akumulatora
  2 prędkości pracy: wysoka moc, wydłużony czas odkurzania
  Dostarczane akcesoria: końcówka szczelinowa i końcówka szczotkowa
  technologia bezworkowa, objętość pojemnika na kurz: 0,5 l
  Prosty system umożliwia prędkie opróżnianie pojemnika na kurz i czyszczenie filtra.
  typ akumulatora: Li-Ion 2 000 mAh
  Napięcie zasilające: 18 V
  Poziom hałasu: 78 dB
  wymiary: szerokość: 273 mm, wysokość: 1 160 mm, głębokość: 162 mm
  Masa: 2,3 kg
  towar
  marka
  Kod producenta
  41005574
  EAN
  8590669212224
  dane Podstawowe Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Praca/Czyszczenie na mokro
  Nie
  Filtry Worek na kurz technologiczne
  Napięcie (akumulator) [V]
  18
  Odłączany odkurzacz ręczny
  Tak
  Akumulatorowe
  praktyczna rączka
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  22 839 52 27 wew. 23
  Opis:
  dane o serwisie i naprawie:E-mail: [email protected]Adres:Fast Poland Sp. Z o.o.Sokołowska 1005-090 Puchałytel: +48 22 839 52 27 wew. 23 lub 22 417 91 23fax: +48 22 417 91 20e-mail: [email protected]przez sieć serwisową Arconet – wykaz punktów serwisowych znajduje się na stronie: www.arconet.plInfolinia 0801443322

Hoover HF222 UPT011

Hoover HF222 UPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF222 UPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF222 UPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  H-FREE 200To co najlepsze uzyskasz dzięki wielofunkcyjnemu systemowi czyszczącemu Hoover H-FREE 200. Lekki, zwinny, sprawny odkurzacz bezprzewodowy wyczyści każdą powierzchnie w twoim domu. *produktywność oparta jest na wewnętrznych testach zbierania kurzu z podłogi ze szczeliną i wykładzinią, a mierzona jest zgodnie z normą EN 60312-1 i osiąga wartości graniczne zbierania kurzu określone w rozporządzeniu (UE) nr 666/2013.

  wygodnE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJChcesz odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 200 z łatwością zaparkujesz w pozycji pionowej, by przejść komfortowo do wykonywania szybkich zadań. Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym.

  WYJMOWANA BATERIADzięki H-FREE 200 nie musisz podłączać całego odkurzacza, gdy jest ładowany. Po prostu wyjmij akumulator i podłącz go do dowolnego przystępnego gniazdka. Bardzo ZWINNY I ZWROTNYDzięki nowoczesnej dyszy H-Lab Flat&Drive możesz jednym ruchem ręki zmieniać kąty czyszczenia od 90° do 180°, prosto dotrzesz i odkurzysz przestrzeń w narożnikach lub pod meblami.

  ŁATWY DO OPRÓŻNIENIASystem prostego usuwania skażeń z pojemnika na kurz pozwala momentalnie pozbyć się kurzu z twojego odkurzacza H-FREE 200, bez żadnego kontaktu z brudem WSKAŹNIK LEDOWY STANU BATERIIDioda LED na akumulatorze H-FREE 200 usprawnia sprawdzenie poziomu naładowania, dzięki temu unikniesz nieoczekiwanych sytuacji.

  KOMPLETNA PIELĘGNACJA KAŻDEJ POWIERZCHNIWłaściciele psów i kotów mogą utrzymać sofy, łóżka, krzesła i dywany z dala od sierści zwierząt domowych dzięki skutecznej mini turboszczotce H-FREE 200. H-FREE 200 może być połączona ze szczotką szczelinową, a także dużą szczotką do kurzu 2w1, co powoduje, że może czyścić każdą powierzchnię.Pozostałe właściwościOdkurzacz bezprzewodowy z odczepianym odkurzaczem ręcznym Bateria litowa 22 V technologia cyklonowa Tryb: praca ciągła Panel LED z wskaźnikiem naładowania baterii Wyjmowany zestaw baterii Elektryczna szczotka z podświetleniem LED na froncie, do wszystkich podłóg Zmywalny filtr i wyjmowana szczotka z ssawki głównej rozmiary opakowania: 78.8 x 31 x 16.5 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Zeegma ZoNder Klaar

Zeegma ZoNder Klaar Najniższa Cena Online

Zeegma ZoNder Klaar - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ZoNder Klaar
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Klaar nie pozwala zamknąć się w schematach. To wielofunkcyjne urządzenie 3w1, które znakomicie sprawdza się na każdą okazję. Silnik 400 W, zaawansowany system cyklonowy i mocna bateria 29,6 V (pozwalająca nawet na 60 minut pracy) sprawnie usuwają każde skażenia....

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i specyficznej konstrukcji szczotki znakomicie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został wyposażony w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co sprawia,szybko i wydajnie likwiduje kurz. Jego przemyślany design zagwarantuje swobodę ruchów i upraszcza czyszczenie podłóg pod meblami, a niewiele znacząca waga powoduje,łatwo go podniesiesz, aby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze sprawniejsze sprzątanie
  Co powoduje, iż VC55 może sprzątać choćby 2 razy wydajniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została wyposażona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z szybkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze staranniej likwidować brud. Wszystko to sprawia, że odkurzacz szybko i bezawaryjnie rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  wydajny silnik - sprawna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w efektywny silnik bezszczotkowy, który zagwarantuje stabilną, efektywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki temu nie tylko wydajnie likwiduje kurz i inne odpady, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

  Komfort używania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się ją luźno obracać o 360°. Dzięki temu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Dodatkowo możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala wygodnie odkurzać podłogę między nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa konstrukcja powodują, że bez trudu przeniesiesz urządzenie lub je podniesiesz, aby pozbyć się kurzu z zasłon lub pajęczyn z sufitu.

  poręczna szczotka 2w1 w pakiecie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do różnorodnych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa nadzwyczajnie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz zastosować na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć wnętrza w swoim domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został wyposażony w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może pracować nawet przez 20 minut. Urządzenie ma zaimplementowany port USB-C, który umożliwia jego komfortowe ładowanie za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny zezwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki czemu VC55 nie zajmie mnóstwo miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci danych o jego statusie - wystarczy rzucić okiem. Na dodatek element filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, iż nie musisz zbyt nieraz kupować nowych części!

  W zestawie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  kabel do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  objętość akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb standard) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PCInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Ranking na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 700 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 700 zł,
 • odkurzacze pionowe do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 700 zł, odkurzacz pionowy do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 700 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.