Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych białych,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe białe. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z białymi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poręczny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o objętości 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz na dodatek funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  atesty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  elementy konstrukcji Przycisk wymiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  pojemność worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe cechy:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • typ Odkurzacz 2w1
  • rodzaj filtrów EPA 10
  • rodzaj odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • wariant zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • charakterystyczne Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika przejrzysty zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  pokaźniejsza wygoda w trakcie sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda użytkowania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie łatwe sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda używania, obszerny zakres pracy

  mocna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony we wnętrzu odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda wykorzystywania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i miłym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest funkcjonalny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obszernego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - umożliwia odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W prosty sposób dopasujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna nawet najszczególniej niewidoczne miejsca.

  uzupełniające zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala nad wyraz wydajnie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie lub szafie pozwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator pozwala na nieustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  przeróżne w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low zezwalają na szybkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  komplet akcesoriów dla zwiększenia wydajności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.


odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy xiaomi mi g10, 2_726245
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus 3 tryby mop Koniec z kurzem i uciążliwym sprzątaniem dzięki Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus. Jeszcze większa moc ssania, mop i odkurzacz w jednym urządzeniu i funkcje ułatwiające codzienne stosowanie.

  potrzebne urządzenie w Twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Odkurzacz bezprzewodowy Funkcja mopowania pojemność baterii: 3000 mAh Czas pracy: Do 30 min Czas ładowania: Ok. 3,5h wariant filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml Maksymalna moc ssania 150AW.

  Flagowy model, który pokonuje każdy kurz Przeprojektowany, szybki silnik zagwarantuje dużą moc ssania do 150 AW* z prędkością 108 000 obrotów na minutę, usuwając nieznaczny kurz, włosy i roztocza, gwarantując doskonałe czyszczenie.

  System separatora cyklonów z 12 stożkami zaopatrzony w 12-stożkowy system separatora cyklonowego, który stwarza silną siłę odśrodkową i efektywnie wypycha spore cząstki na dno pojemnika na kurz, umożliwiając płynny przepływ powietrza, co jeszcze bardziej rozszerza wydajność filtra.

  Eliminacja małego pyłu do 99,9%* Urządzenie posiada 5-stopniowy system filtrów, który odfiltrowuje minimalny pył do wielkości 0,3 μm z ogólną produktywnością filtra na poziomie 99,9%. Odkurzacz i mop w jednym likwiduje równocześnie niepokaźne plamy z kurzu i wody Jednoczesne odkurzanie i mycie w celu sprawniejszego czyszczenia podłóg.

  znaczny zbiornik na wodę o pojemności 250 ml ogranicza kompletowanie wody w trakcie zmywania. Szczotka podłogowa o szerokiej średnicy i wysokim momencie obrotowym potężne silniki o wysokiej wydajności do precyzyjnego czyszczenia dywanów i podłóg.

  specyficzna budowa kółek pomaga odkurzaczowi płynnie poruszać się po dywanach, rozszerzając wydajność pracy i czyszczenia. Miniszczotka elektryczna. Wydajne usuwanie roztoczy i łupieżu Szczotka przeciw roztoczom efektywnie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Interfejs LED Zmodernizowany wysokiej jakości itnerfejs LED wyraźnie wyświetla tryb pracy i dane o baterii, zapewniając kontrolę nad sprzątaniem.

  Obsługa jest stanowczo prosta - choćby dla osób starszych. Konstrukcja samoblokująca z jednym przyciskiem Naciśnij przycisk blokady, żeby odkurzać w trybie ciągłym. Nie musisz trzymać przycisku - odkurzacz będzie pracował do momentu, do czasu, aż nie zwolnisz blokady.

  niezwykle długa żywotność baterii. Bezproblemowe sprzątanie pokaźnych pomieszczeń Wydłużona bateria 3000 mAh dla lepszych rutynowych wrażeń wymiana baterii za kliknięciem jednego przycisku konstrukcja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku* SPECYFIKACJA technologicznA Waga: 4.2kg (z akcesoriami) wymiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 425W objętość baterii: 3000mAh (pojemność nominalna), 2800mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G10 Plus Szczotka elektryczna o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Ssawka szczelinowa 2-w-1 Dysza szczotkowa Uchwyt do ładowania i przechowywania 2 w 1 (posiada śrubę ×2, wtyczkę ścienną ×2 i naklejkę z szablonem montażowym) Pręt przedłużający Ładowarka Zbiornik na wodę Podkładka pod mopa (zainstalowana fabrycznie) *Baterie zapasowe należy zakupić oddzielnie *Oznaczenie na pojemniku na kurz nie odpowiada pełnej objętości.

  Aby zapewnić dobre ssanie, pojemnik należy opróżnić przed osiągnięciem oznaczenia. * dane testowe Heavy Duty Rolling Brush pochodzą z laboratorium Dreame i zostały przetestowane na twardej podłodze/płytkach.

  * informacje zostały zgromadzone przy użyciu przeróżnych główek szczoteczek w najróżniejszych trybach pracy, gdy produkt był w pełni naładowany. Informacje testowe pochodzą z laboratorium Dreame. Rzeczywisty czas może się różnić w zależności od środowiska, w którym użytkowana jest główka szczoteczki.

  * Maksymalna moc ssania 150 AW: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Moc ssania może osiągnąć 150AW przy w pełni naładowanym akumulatorze w trybie znacznej mocy, zgodnie z normą IEC62885-4. Raport nr: 0448-22A-01.

  * Żywotność baterii 65 minut: informacje pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 65 minut w sytuacji korzystania z nasadki szczotkowej 2 w 1 w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01.

  * Żywotność baterii 45 minut: dane pochodzą z Suzhou GTT Service Co., Ltd. Czas rozładowania akumulatora wynosi ≥ 45 minut przy użyciu szczotki podłogowej w trybie Eco. Raport nr: 0450-22A-01. * Moc znamionowa szybkiego silnika bezszczotkowego wynosi 108 000 obr./min: dane pochodzą z firmy Suzhou GTT Service Co., Ltd.

  szybkość silnika może osiągnąć 108 000 obr./min na biegu jałowym przy w całości naładowanym akumulatorze w trybie znacznej mocy. Raport nr: 0510-22A-01. * Eliminacja cząstek stałych w 99,9%: informacje z Suzhou GTT Service Co.,Ltd.

  W warunkach określonych poprzez laboratorium, w oparciu o normę IEC 62885-4:2020 Urządzenia do czyszczenia powierzchni,


Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF122RH 011Bezprzewodowy odkurzacz szczotkowy z technologią pojedynczego cyklonu. Ma regulację mocy: 1 poziom + turbo. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Zasilanie: Bateria Li-IonOdłączany odkurzacz ręczny: TakPojemność zbiornika na kurz: 0,9LSystem filtracji: Filtr materiałowyCzas pracy bezprzewodowej: do 40 minDo wszelkich podłógTryb ciągły dla wygodnego czyszczenia - bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz"Wyjmowany akumulatorLedowy wskaźnik naładowania bateriiŁatwo wyjmowalny i opróżnialny pojemnik H-FREE 100 H-FREE 100 został zaprojektowany tak, aby zagwarantować bezproblemowe sprzątanie przy użyciu dostępnych akcesoriów i znacznej obszerności na kurz.

  TRYB CIĄGŁY DLA wygodnEGO CZYSZCZENIA starczy zablokować dźwignię, by aktywować tryb ciągłego odkurzania i łatwo czyścić, bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz".

  WYJMOWANY AKUMULATOR Dzięki wyjmowanemu akumulatorowi 22V możesz ładować H-FREE 100 gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. LEDOWY WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERIIWidoczny system oświetlenia na obudowie baterii pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania odkurzacza.znaczna objętośĆ POJEMNIKAPojemny pojemnik pomaga obniżyć częstotliwość opróżniania i pozwala unikać bezpośredniego kontaktu z kurzem i alergenami.ŁATWO WYJMOWALNY I OPRÓŻNIALNY POJEMNIKWyjmij pojemnik jednym przyciskiem i dzięki systemowi One Touch opróżnij H-FREE 100 bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem.

  GŁÓWNE atrybutyNazwa artykułu / Kod handlowy: HF122RH 011Workowy / Bezworkowy: BezworkowyKolor: Silver / RedPARAMETRY technicznENapięcie (V): 22Typ baterii: Li-Ionczas pracy: Up to 40 minWstępne ładowane: 12Wskaźnik naładowania baterii: TakLED - wskaźnik stanu baterii: TakSystem separacji kurzu: technologia pojedyńczego cyklonuSystem fitracji: Filtr materiałowyPojemność zbiornika (I): 0,9Regulacja mocy: 1 poziom + turboTurbo szczotka: TakKOMFORTŁatwe opróżnianie zbiornika: TakSystem prędkiego konstrukcji szczotki: TakSterowanie dotykowe: TakWszystkie podłogi: TakGumowe kółka: Tak AKCESORIASzczotka: TakOświetlenie ledowe: TakSzczelinówka: TakSzczotka do kurzu: TakWYMIARYSzerokość towaru (mm): 260Wysokość artykułu (mm): 1120Głębokość produktu: 234Waga netto artykułu [kg]: 2,4

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Amica. Ranking TOP10 modeli

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA wykorzystywanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane cechy
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i przenośny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W skutecznie odkurzy każdy typ podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut produktywna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush wyśmienicie sprawdza się do twardych powierzchni, lokalizując nawet mały kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Produktywny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze pokaźniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zagwarantuje sprawne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczna konstrukcja odpowiadają za optymalny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje adekwatna ścieżka powietrza. Niewiele znaczące cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, aby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko powoduje, iż z łatwością pousuwasz zanieczyszczenia z twardych powierzchni i miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Sprawdź, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Sprawdź przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie zezwalające produktywnie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala prosto manewrować i dotrzeć w dodatku do rogów pokoju. Żeby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter produktywność i wytrzymałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W tworzy moc ssącą do 150 watów. To zagwarantuje wysoką produktywność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Efektywna bateria ma pojemność 3000 mAh, co pozwala na pracę do 40 minut*.
  *podany czas pracy dotyczy niepokaźnego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe używanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Łatwo wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i charakterystyczny pozwolą Ci prosto wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a zlikwidujesz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz całkowitą kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, typ wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Łatwy w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz posiada się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Prosto go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu wygodnie wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą zlikwidować zabrudzenia również w trudno dostępnych miejscach. Możesz go ponadto wykorzystać jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno dostępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek techniczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy łatwo nim manewrować? drobny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. W dodatku jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest bardzo mobilny i pozwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która gwarantuje mu nad wyraz długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, aby urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie

Odkurzacz pionowy DREAME V10

Odkurzacz pionowy DREAME V10 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy DREAME V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy DREAME V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie skuteczny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego skutecznie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW gwarantuje niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy oraz dopełniające akcesoria w zestawie dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro idealnie stanie na wysokości zadania ponadto w domach alergików - usuwa choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro akcentuje się oryginalnym designem, który umożliwia produktywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na rozszerzoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - starannie odkurzysz cały dom

  Akumulator o obszerności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie efektywności do 28 minut. Chcesz efektywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb konkretny, w którym urządzenie umożliwia około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została wyekwipowana w niezależny silnik oraz znaczny wałek, który precyzyjnie zgarnia najróżniejszego typu odpady - od obszerniejszych okruchów po znikome cząsteczki kurzu. Pozwala na też skrupulatne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna budowa szczotki powoduje, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,idealnie sprawdzi się dodatkowo w domach właścicieli psów i kotów.

  dopełniające akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz w dodatku trudno dostępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się skutecznością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich sprawność została zwiększona do choćby 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od skażeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci danych dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać optymalnego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz na dodatek złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, realne jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu - prosto ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz znamionuje się poręczną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez obszerniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa budowa sprawiają,łatwo podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, dokładnie przemyślany design urządzenia pozwolił zasadniczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o niemało bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W komplecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB. Ranking TOP10 modeli

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Funkcjonalny design, wysoka produktywność, mnóstwo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako niepokaźny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niepokaźna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu prosto przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto praktyczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale stanie na wysokości zadania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić idealny porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, skuteczne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z mało efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza sprawia, iż będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też wykwintnym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia znakomicie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli ponadto zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 znakomicie sprawdzi się w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Dreame T10, VTN1

Dreame T10, VTN1 Najniższa Cena Online

Dreame T10, VTN1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10, VTN1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 akcentuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą produktywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  oszałamiająca wydajność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z nawet najmocniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki temu szybko usuwa zabrudzenia. Na rozszerzoną wydajność T10 wpływają także jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technika chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Produktywnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje siępraktyczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wspaniale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet funkcjonalnych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, niewielkich powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - z pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz także dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 efektywnie likwiduje kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,znakomicie pasuje dodatkowo dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa produktywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort użytkowania

  Dzięki lekkiej wadze i poręcznej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, prosto go także podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie znajdziesz także specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej efektywnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy zestaw szczotek, wysoka moc pracy i duża objętość baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h typ filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezusterkowa moc czyszczenia zapewniająca prędkie usuwanie kurzu zaopatrzony w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala z łatwością wciągać niewiele znaczący pył, okruchy, sierść i inne zanieczyszczenia z podłogi i zagwarantuje genialną pracę w trakcie codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym wbudowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w kształcie litery V umożliwia dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  oryginalna budowa kółek prowadzących pozwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, zwiększając produktywność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając wydajne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco aby utrzymać długi czas pracy baterii, trybu typowego do codziennego sprzątania i trybu szerokiej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom produktywnie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i rozciągliwa ssawka jest dopasowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki czemu ułatwia sprzątanie też w trudno dostępnych miejscach w domu oraz sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyekwipowany jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który stwarza konkretną siłę odśrodkową przez cyklonowy przepływ powietrza, sprawnie spychając szerokie cząsteczki na dół pojemnika i w efekcie zapewniając płynny przepływ powietrza i powiększając sprawność filtra.

  wyjątkowo długi czas pracy baterii wbudowana pojemna bateria 2500 mAh* ułatwia codzienne użytkowanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy wykorzystywaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku budowa umożliwiająca wymianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* bardzo obfity pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie niezwykle znaczny pojemnik na kurz o obszerności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika podczas sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" pozwala na wyjęcie pojemnika i komfortowe utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W objętość baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna objętość baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * dane dotyczą czasu pracy artykułu w zróżnicowanych trybach, po założeniu różnorodnych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od najróżniejszych środowisk użytkowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie szerokiej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne przefiltrowanie o efektywności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania efektywności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa produktywność przefiltrowania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: dane z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej prędkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie obfitej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra wielki pojemnik na kurz 0,6 l:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Severin hv 7166 (4008146037023)

Severin hv 7166 (4008146037023) Najniższa Cena Online

Severin hv 7166 (4008146037023) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin hv 7166 (4008146037023)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  ODKURZACZ BEZWORKOWY BEZPRZEWODOWY PIONOWY RĘCZNY

  Lekki i skuteczny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 z licznymi końcówkami sprawnie oczyszcza rozmaite powierzchnie: podłogi, schody, meble, fotele samochodowe i inne.

  3 TRYBY PRACY

  Dzięki solidnemu silnikowi cyfrowemu o mocy 400 W Severin HV 7166 likwiduje kurz i inne zabrudzenia ze zdolnością ssania sięgającą aż do 23 kPa. W zależności od stopnia zabrudzeń i rodzaju czyszczonej powierzchni możesz wybrać specjalny tryb pracy: Eco, Pośredni i solidny. Najintensywniejszy sprawdza się podczas odkurzania twardych podłóg, natomiast tryb Eco może być stosowany w przypadku delikatnych materiałów.

  GODZINA DZIAŁANIA

  Ten odkurzacz bezprzewodowy eksponuje się ekstremalnie długą pracą na jednym ładowaniu – jest aktywny do 60 minut. To zasługa wytrzymałych baterii litowo-jonowych o objętości 2500 mAh. Energooszczędne i żywotne akumulatory pozwalają na odkurzenie wielkiej powierzchni bez zbędnych przerw na zasilanie.

  SZYBKOOBROTOWA SZCZOTKA

  Kluczowym elementem Severin HV 7166 jest szybkoobrotowa szczotka elektroniczna z zastosowanym oświetleniem LED. Precyzyjnie likwiduje jednocześnie kurz, jak i sierść zwierząt. Wydobywa głęboko osadzony brud i likwiduje substancje alergizujące.

  FILTR DLA ALERGIKÓW

  Filtr powietrza wylotowego Hygiene E12 wykrywa drobinki kurzu i inne cząsteczki, nie pozwalając im powrócić wraz z wydmuchiwanym powietrzem do pomieszczenia. Kluczowym atutem filtra jest wydajne zatrzymywanie potencjalnych alergenów, m.in. Pyłków roślin. Zredukowanie ilości alergizujących substancji w powietrzu może wpłynąć na poprawę samopoczucia domowników.

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Kiedy zbiornik o pojemności 400 ml zapełni się w całości zanieczyszczeniami, możesz je usunąć w bezkontaktowy sposób. Wystarczy, że otworzysz wieczko pojemnika Severin HV 7166 nad koszem na śmieci i wysypiesz skatalogowane nieczystości. Pamiętaj także o oczyszczaniu wałka w szczotce elektrycznej, na którym gromadzą się włosy i sierść zwierząt.

  PRZYDATNE AKCESORIA

  Wymienne końcówki sprawiają, iż bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 ma wszechstronne zastosowanie. Na samym początku sprzątania możesz wykorzystać końcówki do czyszczenia mebli o delikatnej powierzchni, a następnie zamontować nasadkę do tapicerki,pousuwać zabrudzenia z sofy czy foteli. Największa szczotka wyeliminuje zabrudzenia nawarstwione na dywanach i podłogach.

  NASADKA DO TAPICERKI

  jednocześnie fotele samochodowe, jak i meble wypoczynkowe są narażone na zabrudzenia wnikające w strukturę materiału. By odkurzacz sprostał temu zadaniu, jest wyekwipowany w specjalną nasadkę do tapicerki. Ta końcówka charakteryzuje się delikatnym traktowaniem zróżnicowanych tkanin i skutecznym eliminowaniem zanieczyszczeń.

  TUBA SSĄCA

  Jeżeli chcesz precyzyjnie oczyścić listwy przypodłogowe i inne komponenty w mieszkaniu, dla których szybkoobrotowa szczotka jest za duża, użyj ssawki szczelinowej. Ta nasadka sprawdza się także do odkurzania wąskich przestrzeni pomiędzy siedziskami a oparciami w fotelach samochodowych oraz luk między wolnostojącymi urządzeniami AGD a blatem kuchennym.

  ŁADOWANIE

  Montaż uchwytu ściennego tuż obok gniazdka do wpięcia ładowarki upraszcza przechowywanie i zasilanie odkurzacza. Akumulatory odzyskują energię w zaledwie 3 godziny. Bateria w tym odkurzacz pionowym jest wyjmowana a wskaźnik kontroli ładowania zezwala na śledzenie postępów – nie musisz ładować baterii do 100%, jeżeli chcesz używać odkurzacza chociażby przez kilka minut.

  zestaw zawiera:

  Odkurzacz pionowy

  Elektroszczotka

  Ssawka do tapicerki

  Ssawka szczelinowa

  Uchwyt ścienny + śrubki z kołkami

  Akumulator

  Ładowarka

  Kolor: Biały, czerwony

  Zasilanie: akumulator Li-Ion: 25,2 V 2.500 mAh

  Sposób ładowania: zasilacz

  Wkład filtra: E-12

  adekwatny do: dywan, podłogi, sierść

  Poziom hałasu (w dB): 75.0

  Czas ładowania (w godz.): 3

  Długość rury ssącej (w cm): 75

  Poziom ssania: 3

  Uchwyt Soft-Touch: tak

  Czas pracy: 60 minut

  pojemność pojemnika na kurz: 0,4L

  az

  4008146037023RN

  produkt powystawowy 100% wydajny technicznie (produkt sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).

  osiągalne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.


Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz aura vm7050 (5906006917081)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, objętości zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na zróżnicowanych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody w trakcie sprzątania.

  Urządzenie łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy albo nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - precyzyjnie tyle czasu nieustannej pracy zagwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz wydajnie odkurzyć nawet obfity dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt nieznaczne ssanie albo zbyt obfity pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i efektywniej odkurzać przeróżnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na starannie odkurzenie choćby słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i wariant: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody podczas sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie albo szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W przystępny sposób przystosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna choćby najmocniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.Akcesoria do szczelin i książek: komplet akcesoriów dla rozszerzenia efektywności odkurzania.użyteczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technologicznADane technologiczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na najróżniejszych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotkaInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe białe cena,
 • ranking z białymi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe białe, odkurzacz pionowy biały cena, opinie o odkurzaczach pionowych białych, ranking odkurzaczy pionowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *