Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych białych,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe białe. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z białymi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 akcentuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą produktywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  oszałamiająca wydajność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z nawet najmocniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki temu szybko usuwa zabrudzenia. Na rozszerzoną wydajność T10 wpływają także jego skrócony tunel aerodynamiczny, zaawansowana technika chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Produktywnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje siępraktyczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wspaniale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet funkcjonalnych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, niewielkich powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz jeszcze wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - z pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o obszerności 2500 mAh gwarantuje choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz także dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy momentalnie zmienisz za pomocą umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje również tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 efektywnie likwiduje kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,znakomicie pasuje dodatkowo dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa produktywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort użytkowania

  Dzięki lekkiej wadze i poręcznej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, prosto go także podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie znajdziesz także specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy od Xiaomi

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light to urządzenie łączące proste i skuteczne czyszczenie dzięki za co odpowiada lekka, bezprzewodowa kompozycja i silnik o znacznej mocy ssania 50W, do 100 000 obr./min. Nowy, lekki korpus o wadze 1.2 kg zagwarantuje wygodne stosowanie.

  Akumulator litowo-jonowy znamionuje się pracą na baterii do 45 min, a poziom hałasu to 79dB.

  Silnik bezszczotkowy:

  wyposażony w szybki bezszczotkowy silnik, który zapewnia spójne i efektywne ssanie. Trwała bateria litowa na jednym ładowaniu zapewnia do 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, pozwala sprzątnąć średnie, a choćby szerokie mieszkanie. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb charakterystyczny, aby wychwytywać cząsteczki wszelkich wymiarów. W celu starannego czyszczenia wybierz tryb Max.

  Skuteczność filtracji 99.98%:

  3-stopniowa produktywna filtracja. Odkurzacz wyekwipowany jest w filtr cyklonowy, bawełniany, a także filtr HEPA. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, a czyste powietrze jest wypompowywane.

  starannie czyści każdy zakątek:

  Bezprzewodowa budowa usprawnia poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu czy gabinetu. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, lecz także do czyszczenia mebli.

  likwiduje kurz i brud z każdego rogu:

  zaimplementowany niezależny silnik do głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie za pomocą wyjątkowo miękkiej szczotki, która nie uszkadza podłóg ani dywanów.

  Akcesoria:

  załączone końcówki, szczotki pozwolą na utrzymanie całego domu w czystości, nadają się do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego rodzaju mebli, drzwi, okien, narożników ścian, schodów i innych szczelin.

  Lepsza organizacja i oszczędność miejsca:

  Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój wnętrze będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz w stacji do następnego wykorzystania.

  marka

  Xiaomi

  Nazwa

  Mi Vacuum Cleaner Light

  Model

  MJWXCQ03DY

  Kolor

  Biały

  Moc ssania

  Moc ssania: 50 AirWatts

  Moc znamionowa: 220W

  typ baterii

  Litowo-jonowy

  pojemność baterii

  2500 mAh

  pojemność zbiornika na śmieci

  0.5 l

  Czas pracy

  Do 13 min tryb maksymalny (bez elektrycznej szczotki)

  Do 45 min tryb charakterystyczny

  rozmiary

  113 x 24 x 14.8 cm

  Waga

  Korpus: 1.2 kg

  Całość: 2.3 kg

  zestaw gromadzi

  Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

  Ssawka szczelinowa

  Szczotka do twardych powierzchni

  Zasilacz

  Baza ładująca

  Rura przedłużająca


Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H11 Max

  Z Dreame H11 Max z łatwością posprzątasz każdy bałagan
  Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się osiągalne i upraszcza pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę. To stanowczo przydatna funkcja w przypadku łazienki, kuchni i balkonu. W zestawie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator pozwala na do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a wyświetlacz LED gwarantuje dostęp do najważniejszych danych.


  Sprzątaj produktywnie i oszczędzaj energię
  Dreame H11 Max prosto poradzi sobie z każdym wariantym brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i dopasują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko wydajne dbanie o porządek, lecz także oszczędzanie energii.


  nieustanne samoczyszczenie
  Tylko czysta szczotka sprząta efektywnie, a Dreame genialnie o tym wie. Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste podczas pracy, a sprzątanie bałaganu staje się sprawne. Na dodatek specjalny przycisk w bazie sprawi, że H11 Max wyczyści się po pracy.


  Sprzątanie aż do 200 m²
  Możesz zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max posiada zbiornik o pojemności 900 ml, który wystarczy choćby na 200 m² sprzątania.


  Praca do 36 minut
  Dzięki akumulatorowi 6*4000 mAh Dreame H11 Max świetnie spełni oczekiwania także na obszernych powierzchniach. Z tym urządzeniem możesz pracować nawet do 36 minut.


  Uzyskaj potrzebne informacje, kiedy tylko chcesz
  Skorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz informacje na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy. Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę.


  Czysta przyjemność
  konkretna moc ssania - 10000 Pa z zachowaniem przyczepności zapewnia pełen komfort przy odkurzaniu z Dreame H11 Max.


  Łatwość przechowywania i ładowania
  Dreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste. Starczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia zapoczątkuje się samoczynnie. Poza tym baza posiada specjalną przestrzeń asygnowaną do przechowywania pozostałych części H11 Max.

  W pakiecie
  Uchwyt
  Główny korpus
  Zasilacz
  Zapasowy filtr
  Uchwyt na akcesoria
  Płyn do mycia powierzchni
  Baza ładująca
  Szczoteczka do czyszczenia
  Zapasowa szczotka obrotowa

  Specyfikacja

  firma Dreame
  Model H11 Max
  Kolor Czarny
  Wykrywanie brudu Tak
  Tryb Auto Tak
  Moc 200 W
  Moc ssania 10000 Pa
  Czas pracy 36 min
  Silnik Bezszczotkowy
  objętość zbiornika na czystą wodę 900 ml
  pojemność zbiornika na brudną wodę 500 ml


Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA wykorzystywanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane cechy
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i przenośny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W skutecznie odkurzy każdy typ podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut produktywna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush wyśmienicie sprawdza się do twardych powierzchni, lokalizując nawet mały kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Produktywny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze pokaźniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zagwarantuje sprawne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczna konstrukcja odpowiadają za optymalny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje adekwatna ścieżka powietrza. Niewiele znaczące cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, aby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko powoduje, iż z łatwością pousuwasz zanieczyszczenia z twardych powierzchni i miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Sprawdź, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Sprawdź przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie zezwalające produktywnie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala prosto manewrować i dotrzeć w dodatku do rogów pokoju. Żeby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter produktywność i wytrzymałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W tworzy moc ssącą do 150 watów. To zagwarantuje wysoką produktywność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Efektywna bateria ma pojemność 3000 mAh, co pozwala na pracę do 40 minut*.
  *podany czas pracy dotyczy niepokaźnego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe używanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Łatwo wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i charakterystyczny pozwolą Ci prosto wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a zlikwidujesz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz całkowitą kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, typ wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Łatwy w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz posiada się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Prosto go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu wygodnie wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą zlikwidować zabrudzenia również w trudno dostępnych miejscach. Możesz go ponadto wykorzystać jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno dostępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek techniczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy łatwo nim manewrować? drobny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. W dodatku jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest bardzo mobilny i pozwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która gwarantuje mu nad wyraz długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, aby urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie

Amica VM 7050

Amica VM 7050 Najniższa Cena Online

Amica VM 7050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7050
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy AURA VM 7050

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie przystępne sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu albo mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  Wymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki dołączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10
  Wśród Was są alergicy albo niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Maksymalny czas pracy
  30 minut - dokładnie tyle czasu bezustannej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz skutecznie odkurzyć nawet obszerny dom.

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt drobne ssanie lub zbyt obfity zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i sprawniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Elektroszczotka z zastosowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie choćby słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń!


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w udoskonalony, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu rozszerzoną efektywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,wyśmienicie radzi sobie z nawet najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować ponadto jako odkurzacz ręczny. Dodatkowo, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, aby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro zezwala na odkurzanie i mycie zróżnicowanego rodzaju powierzchni oraz wykonywanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić dużo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro stanie na wysokości zadania zatem zarówno w minimalnych, jak i obfitych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz także obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz także dodać preparat dezynfekujący, by pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Tworzony z włókna mop znakomicie wchłania wodę i zagwarantuje precyzyjne, równomierne mycie.

  niezawodne odkurzanie

  Urządzenie zostało zaopatrzone w skuteczny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło zwiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, że VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Prędko usuwa kurz, okruchy, niewielkie śmieci, sierść, a choćby włosy.

  perfekcyjnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - umożliwia komfortowe i skrupulatne sprzątanie także pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Wyekwipowana w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, żeby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w zestawie

  W zestawie odnajdziesz także inne, jednakowo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Znikoma, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia różnego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko albo blat.

  Odkurzaj do czasu, aż Ci potrzeba

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zagwarantuje nawet 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc skrupulatnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, iż urządzenie jest tak efektywne? nowoczesny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego stosowne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Zezwala na to skuteczny system filtracji. Składa się na niego pomiędzy innymi filtr HEPA, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie komponenty filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Żeby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w wygodny w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa konstrukcja VC20Pro powoduje, iż z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze akcentuje VC20Pro? Jedyny w swoim rodzaju, przyciągający wzrok, progresywny styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wykwintny charakter, który w dodatku podkreślają szczegóły w kolorze różowego złota. Niepowtarzalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - dzisiaj może ozdobić też Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb charakterystyczny)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb typowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Thomas. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dreame V9 Pro Cordless Vacuum Cleaner

  【technika Patent Space3.0】 Bezszczotkowy cyfrowy prędki silnik Space3.0, który zagwarantuje powiększenie mocy w ciągu 0,3 sekundy. Moc ssania 120 AW, silnik o prędkości do 100 000 obr./min i ciśnienie wiatru 20000 PA zapewniają przyzwoitą moc ssania i gwarantują bezproblemową wydajność.

  【5-stopniowy w pełni uszczelniony system filtrów】 produktywnie pochłania 99,99% niedużych cząstek o wielkości 0,3 mikrona, umożliwiając ucieczkę świeżego powietrza i stwarzając bezpieczne i komfortowe środowisko. Regularnie myj akcesoria do filtrów, żeby uzyskać lepsze wyniki. Nie wymaga kabla i jest przystępny w instalacji. Nadaje się do każdego salonu, biura, sypialni lub pojazdu z zróżnicowanymi akcesoriami.

  【Bateria Samsung 2500 mAh】 Bateria litowa Samsung. Trafna równowaga pomiędzy wagą a energią. Do 60 minut pracy w trybie oszczędzania. W trybie typowym dostępnych jest kolejne 28 minut na odkurzanie. Tryb Max zapewnia 8-minutową moc ssania super moc do niełatwych zadań czyszczenia.

  【praktyczna struktura wewnętrzna】 Środek ciężkości jest skierowany do tyłu, uchwyt został lepszy. Główny korpus waży zaledwie 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zoptymalizowana. Jest lżejszy i mądrzejszy w trakcie ciągnięcia, przenoszenia i podnoszenia. Cicha praca przy 68dB (A), wspierana przez silnik bezszczotkowy. Nigdy więcej irytujących odgłosów, których Twoje dziecko i zwierzak nie lubią.

  Szczotka z znacznym momentem obrotowym: wszechstronny odkurzacz jest zaopatrzony w dużą szczotkę elektryczną z niezależnym silnikiem. Oczyść wszelkiego typu zabrudzenia, takie jak cząsteczki, kurz, włosy, włosie i cząsteczki brudu. Może jeszcze zapobiegać splątaniu włosów, żeby osiągnąć wyjątkowo skrupulatne czyszczenie

  producent Dreame (Xiaomi EcoSystem)

  Nazwa Dreame Cordless Vaccum Cleaner

  Model V9p

  Kolor Biały

  Funkcje urządzenia

  Bezworkowa budowa

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,99% zanieczyszczeń

  Moc ssania

  20000 Pa

  400W (120W skuteczna moc ssania)

  Regulacja mocy ssania Tak

  objętość baterii

  2500 mAh

  Napięcie baterii: 25.2V

  objętość zbiornika na śmieci 0.5 l

  Czas pracy do 60 minut

  rozmiary WxSxG 60 x 22 x 23 cm

  Waga

  Waga towaru: 1,5 kg

  Waga paczki: 5.4 kg

  pakiet mieści

  Odkurzacz Dreame V9P

  Metalowy drążek łączący

  Miękka głowica czyszcząca

  Głowica szczelinowa

  Szczotka do odkurzania

  Zasilacz AC240V

  Naścienna stacja ładująca

  Elektroszczotka na roztocza Cleaner Head


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie skuteczny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego skutecznie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW gwarantuje niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy oraz dopełniające akcesoria w zestawie dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro idealnie stanie na wysokości zadania ponadto w domach alergików - usuwa choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro akcentuje się oryginalnym designem, który umożliwia produktywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na rozszerzoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - starannie odkurzysz cały dom

  Akumulator o obszerności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie efektywności do 28 minut. Chcesz efektywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb konkretny, w którym urządzenie umożliwia około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została wyekwipowana w niezależny silnik oraz znaczny wałek, który precyzyjnie zgarnia najróżniejszego typu odpady - od obszerniejszych okruchów po znikome cząsteczki kurzu. Pozwala na też skrupulatne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna budowa szczotki powoduje, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,idealnie sprawdzi się dodatkowo w domach właścicieli psów i kotów.

  dopełniające akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 rewelacyjnie nadaje się do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz w dodatku trudno dostępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się skutecznością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich sprawność została zwiększona do choćby 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od skażeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci danych dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać optymalnego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz na dodatek złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, realne jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu - prosto ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz znamionuje się poręczną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez obszerniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa budowa sprawiają,łatwo podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, dokładnie przemyślany design urządzenia pozwolił zasadniczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o niemało bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W komplecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Eufy HomeVaC S11 ReaCH

Eufy HomeVaC S11 ReaCH Najniższa Cena Online

Eufy HomeVaC S11 ReaCH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy HomeVaC S11 ReaCH
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezproblemowa obsługa: Bezprzewodowa, lekka kompozycja pozwala z łatwością manewrować w narożnikach i wokół mebli. Czyści głębiej: Wykorzystaj całą moc ssania 120AW w trybie maksymalnym, żeby uzyskać 8 minut skoncentrowanego sprzątania w trakcie usuwania najgłębiej osadzonego kurzu i zanieczyszczeń.

  Wszechstronne tryby: Sprzątaj okruchy i kurz prosto nawet przez 25 minut w trybie średnim, idealnym do codziennego bałaganu. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi i wykorzystaj w pełni ultra długi, 40-minutowy czas pracy.

  Narzędzia do każdego zadania: Niezależnie od tego, czy chodzi o ciasną przestrzeń, czy delikatną powierzchnię, istnieje nasadka do każdego zadania związanego z czyszczeniem.


Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  dokładne sprzątanie bez pokaźniejszego wysiłku? Z Deerma to realne! ulepszony odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut i siła ssania do 12 000 Pa pozwalają rewelacyjnie posprzątać cały dom. Lepszy, bezszczotkowy silnik zagwarantuje nieprzeciętną sprawność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji artykułu prosto użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz także o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! znakomicie przemyślana , a także funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, ale też wykonywać obie te czynności równocześnie! To wyśmienita oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swym domu w genialnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza gwarantuje moc o 60% obszerniejszą w porównaniu z poprzednim modelem, a także o 40% pokaźniejszą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niedoścignioną efektywność urządzenia odpowiada też jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że VC01max momentalnie radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Usuwa nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  skrupulatnie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max nadaje się zatem zarówno do niepokaźnych, jak i znacznych mieszkań. Możesz również wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,podczas mycia polikwidować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został wytworzony z nieprzeciętnej jakości włókna, które doskonale wchłania wodę i zagwarantuje równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci potrzeba
  Podłoga pod meblami w dodatku może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, aby dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie rozmaitego typu powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W pakiecie znajdziesz także dopełniającą szczotkę szczelinową 2w1, za pomocą której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy także nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę notebooka. To, w połączeniu z możliwością używania VC01max w roli niewielkiego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci precyzyjnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bez problemu zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został zaopatrzony w nowy, ulepszony akumulator o pojemności 2500 mAh. Za jego słuszne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany przez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go przy pomocy dowolnej ładowarki, powerbanku, a choćby komputera! Na pełne naładowanie konieczne będą 4 godziny.

  W trosce o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max pozwala na niesamowicie skuteczną eliminację skażeń. Składany filtr H11 wydajnie zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada także specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja perfekcyjnie radzi sobie natomiast z włosami i zróżnicowanego typu śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest szczególnie szybkie i proste. Równocześnie pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej wymiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, iż sprzątanie również może być przyjemne! VC01max zapewni Ci nieporównany komfort używania. Główny moduł odkurzacza waży mniej aniżeli 1 kg - z łatwością go podniesiesz, by przenieść go do innego pomieszczenia albo odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę umożliwia jego prosty i szybki demontaż. Nie musisz nawet się schylać - starczy, że nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Osiągalne jest dodatkowo komfortowe, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To wyśmienity sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  producent Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  pojemność akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb kanon), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  pojemność zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb standard), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  wymiary 210x180x1208 mmInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe białe cena,
 • ranking z białymi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe białe, odkurzacz pionowy biały cena, opinie o odkurzaczach pionowych białych, ranking odkurzaczy pionowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *