Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy niebieski. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych niebieskich,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe niebieskie. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z niebieskimi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli jednocześnie myć, odkurzać i osuszać, do tego stanie na wysokości zadania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave wyśmienicie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o konwencjonalnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest z reguły za dużą skuteczność pracy, a także bezawaryjność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave dedykowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z różnorodnego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni i likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym klasyczny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Wystarczy wybrać z menu rodzaj podłogi,efektywnie sprzątnąć każdy wariant nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave pozostał wyekwipowany w szczotkę z miękkiego włosia, która uniemożliwia powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Optymalne rozmiary końcówki zezwalają na czyszczenie nawet najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz pozostał zaopatrzony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą, a także brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę jedynie czystą wodą.

  Pojemnik, w którym posiada się brudna woda, można łatwo zdemontować, co umożliwia szybkie pozbycie się zebranych skażeń. Bezworkowa kompozycja Bissell CrossWave znamionuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ likwiduje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m pojemność kubła na brud (l) 0.62 L proste czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, błogi w dotyku W zestawie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik szybkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe granatowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. TOP5 na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy niebieski opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe niebieskie cena,
 • ranking z niebieskimi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe niebieskie jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe niebieskie, odkurzacz pionowy niebieski cena, opinie o odkurzaczach pionowych niebieskich, ranking odkurzaczy pionowych niebieskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *