Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 200 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Funkcjonalny design, wysoka sprawność, mnóstwo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przypasujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go zarówno jako niewiele znaczący odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie też jego niewielka waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to też poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich znakomicie stanie na wysokości zadania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić idealny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką prędko i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  mała szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa wydajną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, choćby najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele wydajnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, bezkompromisowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko praktycznym, lecz też eleganckim uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia genialnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci prędko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego używania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo przypasujesz go do swych potrzeb.

  postępowy system filtracji efektywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design i 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być wykorzystywany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Genialnie spełni oczekiwania więc w wielu różnorodnych użyciach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań W zestawie odnajdziesz 3 poręczne szczotki, za pomocą których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnorodnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka umożliwia skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie, a także uchwyt na kabel odkurzacza). Efektywna filtracja skażeń Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada wyprodukowany z miedzi, skuteczny silnik. Wyróżnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko produktywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nieprzeciętnym wyborem. Precyzyjnie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyposażone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka upraszczające jej przesuwanie, a funkcjonalny uchwyt odkurzacza zagwarantuje powiększony komfort wykorzystywania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej aniżeli 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX888

Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX888
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX888

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zagwarantuje wysoki komfort użytkowania i uwydatnia się siłą ssania nawet 15 000 Pa. Dzięki temu idealnie radzi sobie z brudem. Eliminowanie kurzu z trudno przystępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a obfity, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów - spełni oczekiwania równocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Jego montaż lub demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów.

  Używaj go tak, jak chcesz

  Odkurzacz wyróżnia się modułową konstrukcją, dzięki czemu możesz prosto dostosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze części (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co umożliwia najróżniejsze konfiguracje. Urządzenie stanie na wysokości zadania także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, aby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, żeby przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony albo zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem

  dzisiaj możesz w niedługim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w efektywny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki temu prędko i produktywnie usuwa brud. Urządzenie wykorzystuje też potrójną filtrację oraz specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. Na skutek czego jeszcze lepiej eliminuje zanieczyszczenia i stabilnie utrzymuje siłę ssania na stosownym poziomie. Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem!

  Komfort wykorzystywania

  Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać dużego wysiłku. Odkurzacz DX888 charakteryzuje się przemyślaną, użyteczną konstrukcją. Jego duży, trójkątny uchwyt jest odkształcony pod kątem 106°, co sprawia,genialnie leży w dłoni i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i komfortowe - jego szczotka została wyekwipowana w niepokaźne kółka, które sprawdzą się na różnych powierzchniach. Odkurzacz jest również stosunkowo lekki - możesz łatwo go podnieść, by odkurzyć zasłony lub wyżej położone półki.

  ulepszona szczotka do podłóg

  Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w udoskonaloną szczotkę, która wspaniale nadaje się do sprzątania różnorodnych powierzchni - od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można też obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°. Dzięki czemu łatwo odkurzysz podłogę pod meblami albo w kątach. Na uwagę zasługuje także obfity otwór szczotki - jego szerokość wynosi aż 230 mm, co zezwala na szybkie sprzątanie pokaźniejszych obszarów.

  dodatkowe szczotki w komplecie

  W zestawie odszukasz również 2 uzupełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno dostępnych zakamarków. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka perfekcyjnie nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli - za jej pomocą bez trudu pousuwasz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy albo materaca. Dzisiaj łatwo sprawisz, że Twój dom będzie oszałamiająco czysty!

  Jeszcze więcej udogodnień

  Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w montażu i demontażu - prosto dopasujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie też nie sprawi Ci problemu - urządzenie zostało wyekwipowane w ergonomiczny uchwyt ścienny. Do dyspozycji masz również pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz - by go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie dłoni! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i nietrudny w czyszczeniu.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Rura
  • Szczotka do podłóg
  • Miękka szczotka
  • Szczotka szczelinowa
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja:

Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  obfita skuteczność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga zarówno i czasu i energii, dlatego warto je jak najmocniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to świetny sposób na prędkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi nadzwyczajny dobór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe mają dużo zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma standardową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik i pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to obszerna ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy chętnie wybierają także posiadacze zwierzaków, błyskawicznie sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, sprawny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten towar to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz szczególnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde pokój w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą eksponującą odkurzacz ADLER AD 7036 jest detektor termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co pozwala na prędkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy komfortowo odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr i pojemnik na kurz o pojemności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest transparentny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to wyśmienity dobór.

  parametry:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  komplet 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i poręczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Deerma DX600

Deerma DX600 Najniższa Cena Online

Deerma DX600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX600
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i proponuje lepszą technologię cykloniczną,momentalnie usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci ponadto wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja efektywnie usuwa skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i poręczne,a długi, 4,5m przewód sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę równocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  niezawodne odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, lecz też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! zastosowanie ulepszonej technice cyklonicznej pozwoliło zwiększyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na bezusterkowe działanie odkurzacza.

  znakomita szczotka do podłóg
  teraz możesz dokładnie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest też obrotowa w zakresie 270°, co widocznie usprawnia odkurzanie powierzchni między nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej starannie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala wydajnie eliminować nawet wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  przy pomocy DX600 nie tylko dokładnie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało wyekwipowane w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który sprawnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i uniemożliwia ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zaimplementowane rozwiązania z całą pewnością docenią szczególnie alergicy i rodzice niepokaźnych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,nabywając DX600, zyskujesz aż 2 funkcjonalne urządzenia w jednym? towar spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego oraz nieznacznego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu nieprzeciętnie pasuje nie tylko do odkurzania podłóg, ale też do czyszczenia mebli, zasłon, a nawet samochodu. DX600 jest przy tym niezwykle lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem upraszcza użyteczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  by ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą dopełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się na dodatek w trakcie sprzątania wąskich, trudno dostępnych przestrzeni. Znikoma szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie nieprzeciętnie Ci służyć poprzez długi czas. Wytworzono go z wysokiej klasy materiałów takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki temu jest szczególnie wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby skutecznie bronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny zagwarantuje efektywne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, by uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  wielki zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w spory zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Żeby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - nawet nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz też bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  niepokaźna szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  pojemność zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  wymiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego wykorzystywania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością dopasujesz go do swych potrzeb. Progresywny system filtracji sprawne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką sprawność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego praktyczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania więc w wielu rozmaitych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań

  W zestawie wynajdziesz 3 poręczne szczotki, za pomocą których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza).

  skuteczna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i wydajny

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, sprawny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem.

  dokładnie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zaimplementowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a funkcjonalny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma DX1000

Deerma DX1000 Najniższa Cena Online

Deerma DX1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX1000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deerma dx1000w odkurzacz pionowyodkurzacz pionowy deerma dx1000wprzekonaj się, iż sprzątanie może być przyjemne. Komfortowy w użyciu odkurzacz pionowy deerma dx1000w gwarantuje siłę ssania do 16 000 pa, dzięki czemu prędko rozprawia się brudem.

  wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą ci starannie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja wydajnie likwiduje skażenia. Urządzenie gustownym, artystycznym wzornictwem.bezawaryjny w walce z brudemodkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy silnik, który pracuje z szybkością do 38 000 obrotów na minutę.

  wystarczy włączyć dx1000w, żeby natychmiast zaczął efektywnie likwidować skażenia. Za unikatową efektywność urządzenia odpowiada również jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że odkurzacz błyskawicznie radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.2 tryby pracy - wybierz optymalny dla siebieurządzenie zostało zaprojektowane z myślą o najróżniejszych potrzebach użytkowników.

  dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać przy pomocy jednego przycisku. Tryb typowy rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na co dzień. Tryb wysokiej mocy zapewnia jeszcze staranniejsze i skuteczniejsze odkurzanie - perfekcyjnie pasuje do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.dopełniające szczotki w zestawiew zestawie odszukasz także płaską szczotkę szczelinową oraz niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni.

  za pomocą pierwszej z nich łatwo odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz podczas gruntownych porządków. Pozwala na czyszczenie delikatnych albo nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura notebooka.efektywna filtracja skażeńpożegnaj brud na dobre.

  wewnętrzny system cykloniczny wydajnie zatrzymuje pokaźniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem hepa blokuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Lund 67110

Lund 67110 Najniższa Cena Online

Lund 67110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67110
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis produktu

  Pionowy odkurzacz bezworkowy z systemem cyklonowym gwarantuje precyzyjne odkurzanie różnego rodzaju powierzchni. Wyekwipowany w filtr HEPA wydajną filtrację powietrza i redukcję skażeń. W zestawie przystępne są podstawowe szczotki i poręczny mop. Odkurzacz charakteryzują szczególnie dobre parametry pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie.

  informacje:

  • moc: 800W
  • 220-240V 50/60Hz
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - łatwe i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 4,8m zapewnia duży zasięg odkurzania
  • pojemność zbiornika na kurz: 1l
  • ciśnienie: 16kpa
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem i innych części
  • ruchoma głowica ułatwia dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • możliwość zawieszenia odkurzacza na uchwycie montowanym na ścianie

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza sprawność filtracji powietrza i redukcję zanieczyszczeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii skuteczne i ciche odkurzanie.

  Klasa energetyczna ERP2:

  • poziom hałasu: <78
  • klasa wydajności energetycznej: A
  • klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: C
  • klasa reemisji kurzu: E
  • roczne zużycie energii: 28 kWh

  AKCESORIA:

  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem i kółkami
  • szczotka z mopem z mikrofibry
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • uchwyt na ścianę
  • metalowa, teleskopowa rura 70cm

  zalety

  • skuteczność – potężny silnik 800W i technika cyklonowa gwarantują wysoką moc ssania a tym samym produktywne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania przeróżnych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek - długość kabla 4,8m zapewnia spory zasięg odkurzania. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie
  • energooszczędność - energooszczędny silnik gwarantuje niskie zużycie energii o wartości 28 kWh/rok.
  • 3w1 – odkurzacz podłogowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym
  właściwości
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 800

PRIME3 SVC11

PRIME3 SVC11 Najniższa Cena Online

PRIME3 SVC11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: PRIME3
 • Pełna nazwa odkurzacza: PRIME3 SVC11
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Prime3 SVC11 800W 1,5l HEPA Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura. Konieczny w utrzymaniu porządku, musi wyróżniać się wygodą używania, konserwacji i doskonale radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie na ogół zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Potrójny system przefiltrowania Lekki i przenośny Filtr HEPA pojemność: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Ssawka szczelinowa Moc: 600 W, maks. 800 W Zasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz wymiary: 25 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Niezwykła funkcjonalność Odkurzacz jest dziś obowiązkowym wyposażeniem każdego gospodarstwa domowego i każdego biura.

  niezbędny w utrzymaniu porządku, musi cechować się wygodą używania, konserwacji, a także idealnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie zwykle zbiera się kurz. Mobilny, pionowy odkurzacz bezworkowy cyklonowy SVC11 firmy PRIME3 spełnia te wszystkie kryteria.

  świetną produktywność urządzenia wyróżnia wykorzystanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu filtrowania. Użytkownik ma dzięki czemu pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, nietrudnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o obszerności 1,5 l. Wygoda użytkowania swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu.

  4,8-metrowy przewód pozwala na odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc ponadto zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niżeli tradycyjne odkurzacze. Niska pełna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu używania.


Hyundai VC 800

Hyundai VC 800 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 800
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: rodzaj odkurzacza: 2w1 pionowy i ręczny Moc: 600 W Pojemnik na kurz: 0,5 l Lekka kompozycja (1,7 kg) usprawnia sprzątanie Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 8 m Poziom głośności: 75 dB Silnik ECO o wysokiej produktywności Prosta obsługa i łatwa konserwacja Akcesoria w komplecie: uniwersalna dysza do parkietu, dysza szczelinowa, niewiele znacząca szczotka metalowa rura teleskopowa rozmiary: Wysokość: 113,5 cm Szerokość: 25,0 cm Głębokość: 15,5 cmInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 200 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze pionowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 200 zł, odkurzacz pionowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 200 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *