Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Black & Decker. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Black & Decker,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Black & Decker. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Black & Decker, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Black&Decker BXVMS600E

Black&Decker BXVMS600E Najniższa Cena Online

Black&Decker BXVMS600E - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BXVMS600E
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:6 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:600 W;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka uniwersalna;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla miłośników zwierząt: tak wydajny jak odkurzacz tradycyjny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Bardzo mocny: bez kompromisów w zakresie skuteczności, ponieważ bezprzewodowy jest tak sprawny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle konkretny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten nad wyraz konkretny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak sprawny, jak przewodowy odkurzacz, gwarantując skrupulatne odkurzanie. Znakomita dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest z zasady trudna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest doskonała dla właścicieli zwierząt: gwarantuje precyzyjne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki produktywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  solidny i lekki silnik stworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i stworzony poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla przystępnej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania przez cały czas.technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom marki Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników wykonanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość wykorzystywania, ale także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz radować się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych tworzyw poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej efektywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, niewiele znacząca waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji producenta Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o pokaźnej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną sprawność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do nietrudnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyekwipowana w typowy wałek, a także drugi, który ponadto sprawia,usuwanie sierści jest przystępne i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni sprawne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz obszerniejszej sprężystości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje jeszcze nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje różne warianty akumulatorów, co może bratać się z dodatkowymi kosztami stosowania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.samoczynne dopasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem odpowiedniego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia jeszcze trafną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.praktyczny interfejs sterowania z 3 zróżnicowanymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z zróżnicowanych ustawień.

  „Turbo" zwiększa sprawność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą skuteczność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zapewnia wyjątkowo długi, słuszny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Nilfisk EaSy

Nilfisk EaSy Najniższa Cena Online

Nilfisk EaSy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nilfisk
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nilfisk EaSy
 • Ilość ofert: 18
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 60 min
  Czas ładowania: 3 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz
  Diody LED: Tak
  załączona dysza podłogowa: Tak
  Dysza z napędem: Tak
  EAN: 5715492204564
  Filtr piankowy: Nie
  Filtracja próżniowa powietrza: EPA, tkanina
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość produktu: 170 mm
  liczba etapów filtracji powietrza: 2
  ilość szybkości: 3
  ilość pyłu: 0,6 l
  liczba szczotek: 1
  Informacja o gwarancji: Gwarancja na artykuł obowiązuje przez 24 miesiące od dnia jego zakupu i uzależniona jest od właściwego jego używania opisanego w Instrukcji Obsługi.
  Informacja o gwarancji 1: Wszelkie usterki i problemy z Produktem prosimy zgłaszać bezpośrednio do Nilfisk Polska Sp. Z o.o. Za pomocą formularza serwisowego -s://-.nilfisk-/pl-pl%2Fcontact-us/?segment=1&form=2#form_se
  Kod Producenta: 128390007
  kolor produktu: Niebieski
  Końcówka do tapicerki w zestawie: Nie
  ilość stopni mocy: 3
  Maksymalna moc wejściowa: 170 W
  Materiał pokrywy: Plastik
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Filtracja
  Możliwość montażu na ścianie: Nie
  Możliwość mycia filtra: Tak
  Napięcie baterii: 28 V
  Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
  Oświetlenie LED: Tak
  objętość baterii: 1,95 Ah
  Poziom hałasu: 77 dB
  Pozycja spoczynku: Tak
  rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  rodzaj czyszczenia: Suchy
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Składany uchwyt: Nie
  Szczelinówka: Tak
  Szczotka do kurzu: Tak
  Szczotka rolkowa: Tak
  Szerokość towaru: 280 mm
  Waga towaru: 3,17 kg
  wbudowane oświetlenie LED: Tak
  wbudowany wyłącznik: Tak
  Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: Tak
  Wskaźnik ładowania: Tak
  Wyjmowana bateria: Nie
  Wysokość produktu: 1160 mm
  Zdejmowany okrzurzacz ręczny: Tak
  Zdjemowalny filtr: Tak
  Źródło zasilania: Bateria
  Ładowarka akumulatorów: Tak
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Black & Decker opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Black & Decker cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Black & Decker,
 • odkurzacze pionowe Black & Decker jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Black & Decker, odkurzacz pionowy Black & Decker cena, opinie o odkurzaczach pionowych Black & Decker, ranking odkurzaczy pionowych Black & Decker

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *