Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy czerwony. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych czerwonych,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe czerwone. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z czerwonymi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z konkretną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o objętości 260 ml prędkie i precyzyjne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki bardzo bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z nad wyraz krótkim czasem ładowania progresywny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa pokrywa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia obfity zbiornik na skażenia suche o pojemności 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, upraszczając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyekwipowano w dodatkową turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór przemywający o obszerności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Aby ją zamontować, wystarczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 buduje solidną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, by odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - wystarczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 na dodatek jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, starczy raz przycisnąć, żeby urządzenie pracowało.

  To nad wyraz pozytywnie wpływa na komfort stosowania. Oświetlenie LED to precyzyjniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka w trakcie odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. W dodatku giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których z reguły kryje się najwięcej kurzu.

  progresywna filtracja = powietrze przychylne alergikom Zbiornik na skażenia jest bezworkowy - oznacza to, iż po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje, a także nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nieskomplikowane, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, by filtr gąbkowy,także wszystkie inne komponenty były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, wyjątkowo prędkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 minut!

  na pewno ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę niedługi czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! pokaźny zbiornik, nietrudne opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć nawet kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zgromadzonych śmieci jest jednak przystępne i bezproblemowe. Wystarczy, iż naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zgromadzony kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie. Proste dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno przystępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo proste. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W komplecie wyszukasz wszystkie części konieczne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 za każdym razem pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, by odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, żeby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  znakomicie wyposażony odkurzacz - odkurzanie i mycie jednocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno przystępnych miejsc drobna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka ułatwiająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE dostajesz 3 warianty fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$1872 polecane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej marki nad wyraz produktywne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni mają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej pojemności należy odpowiednio ograniczyć albo zwiększyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na skażenia 550 ml pojemność zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB rodzaj baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.


Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i dane towaru parametry Silnik cyfrowy Dyson V10 zagwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania zwiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do wnętrza powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa dokładne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu zezwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów tworząc przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na skażenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o różnorodnej intensywności. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia rozmaitych powierzchni za pomocą jednego kliknięcia Mini elektroszczotka efektywnie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie usuwa kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do komfortowego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten artykuł Dyson Cyclone V10 Absolute VS modny Dyson V8 Absolute VS modny Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe producent Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson wariant filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA typ zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zaimplementowane technologie technika cyklonowa załączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka właściwości fizycznemetaliczne > metaliczne Odkurzacze pionowe objętość worka/pojemnika [l]? 0,76 l zaimplementowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute modne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka skuteczność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l ergonomiczna i giętka rękojeść dla wygodnej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i łatwa konserwacja Bogaty komplet akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, drobna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny ułatwiający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Sharp SA-VP1001RW

Sharp SA-VP1001RW Najniższa Cena Online

Sharp SA-VP1001RW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sharp
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp SA-VP1001RW
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SA-VP1001RW

  Bezprzewodowy odkurzacz z ssawkami do różnych powierzchni. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz twarde podłogi i dywany. A dzięki praktycznym ssawkom usuniesz zabrudzenia także z trudno przystępnych zakamarków, jak narożniki sufitowe, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny między poduchami sofy.

  • Ssawki do różnorodnych rodzajów powierzchni
  • Do 20 minut nieustannego sprzątania
  • Sprzątanie do 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa, 7-poziomowa regulacja rury teleskopowej
  • Pionowe parkowanie - poręczna budowa
  • Podświetlenie LED
  • Pionowe parkowanie - praktyczna konstrukcja
  • Poczwórna filtracja zatrzymująca kurz, pyłki i bakterie
  • Elektroszczotka AnimalJet z podświetleniem LED
  • Wyjmowana bateria litowo-jonowa

  komplet ssawek
  Dwie dodatkowe ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno przystępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Rozciągliwe włosie ssawki 2 w 1 prosto wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są poprzez odkurzacz.

  Uniwersalna elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED
  Elektroszczotka została zaprojektowana tak,skrupulatnie zbierać sierść zwierząt, włosy i kurz - jednocześnie z podłóg, dywanów, jak i wzdłuż ścian i krawędzi mebli. Dzięki oświetleniu LED nie przeoczysz żadnego okruszka. Optymalnie wyprofilowana szczotka nie uszkodzi krawędzi mebli, ścian i progów.

  Akumulator litowo-jonowy
  Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 24V pozwala choćby na 60 minut ciągłej pracy urządzenia. Jest wyjmowany i wymienny. Możesz prosto przedłużyć czas pracy do 120 minut, z pomocą zapasowego akumulatora (sprzedawanego oddzielnie).

  4-stopniowa filtracja
  Nie tylko broni silnik przed cząsteczkami kurzu,także zatrzymuje śladowe pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii, żeby wraz z powietrzem nie wydostały się poza zbiornik na kurz. Filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% szkodliwych cząsteczek. Kiedy zajdzie potrzeba, możesz umyć go pod bieżącą wodą lub wymienić na nowy.

  regulowana rura teleskopowa
  Długość rury możnaprzypasować do wzrostu, wybierając jeden z siedmiu stopni regulacji od 890 do 1100 mm. Dzięki temu komfortowo oczyścisz wszystkie trudno dostępne miejsca jak narożniki pod sufitem. Mechanizm zatrzaskowy pozwala dopasować rurę teleskopową z akcesoriami w komplecie, by sprzątanie było maksymalnie skuteczne.

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stojakai pozostanie w pozycji pionowej, gdziekolwiek go zostawisz. Nie musisz się schylać, żeby odłozyć go lub podnieć po przerwie w odkurzaniu. Pozycja stojąca usprawnia też przechowywanie urządzenia starannie tam, gdzie chcesz. Jeśli wolisz, możesz zawiesić odkurzacz na specjalnym uchwycie ściennym.

  Wygoda używania i precyzja odkurzania
  za pomocą bezprzewodowego odkurzacza pionowego możesz wygodnie odkurz jednocześnie twarde podłogi, jak i dywany. Dzięki ergonomicznym ssawkom, możesz polikwidować zabrudzenia z trudno przystępnych zakamarków, takich jak narożniki pod sufitem, rolety okienne lub sofy.


Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zagwarantuje wysoką efektywność.

  2 poziomy regulacji mocy, a także tryb turbo. Pojemnik na kurz w wymiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy objętość pojemnika na kurz: 1l Wysoka wydajność przez cały czas zawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale kontroluje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie sprawność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało produktywnie nawet poprzez niemało lat. Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego wariantu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, wielka ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego wariantu urządzenia nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są przede wszystkim różnorodne typy podłóg. Wydajna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje staranne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest znaczna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA skuteczność Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i skuteczności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej produktywności technologii bezworkowej i skutecznej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka produktywność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli wydajności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do łatwego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest niezbędne wyczyszczenie filtra nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki bardzo miękkiemu włosiu pakiet akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – nadzwyczajne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niepokaźnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

SHARP SA-VP1551BR

SHARP SA-VP1551BR Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP1551BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP1551BR
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;typ filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:17 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka niepokaźna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla łatwego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest idealny do odkurzania w samochodzie. Przystępny do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz jeszcze okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Stale wysoka efektywność.niemało odkurzaczy traci błyskawicznie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Przystępne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, prędki i skrupulatny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej rozciągliwości i wygody przy codziennym odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość stopni mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min


Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaru

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym zagwarantuje dokładne odkurzanie najróżniejszego typu powierzchni. Zaopatrzony w filtr HEPA sprawną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i wydajny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  informacje:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - proste i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem oraz innych komponentów
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza sprawność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii sprawne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem opornym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z niedługim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  mocne strony

  • skuteczność – mocny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka, a także technika cyklonowa gwarantują wysoką moc ssania, a tym samym produktywne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek sprawdzi się w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i zanieczyszczeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek podczas przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  atrybuty
  • Moc [W]: 120
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy szczególnie ergonomiczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,sprawnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w wyjątkowo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy szczególnie mało miejsca do przechowywania.

  wbudowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Idealnie pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie.

  W pakiecie odnajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Efektywność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa efektywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na zanieczyszczenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz innowacyjnego i wyszukanego wzornictwa produkt uwydatnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki mocnemu silnikowi cyklonowemu, a także dołączonym do zestawu akcesoriom - nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest wyjątkowo elastyczny w działaniu, funkcjonalny i wszechstronny. Wyekwipowany w wyjmowany i nietrudny w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi i zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technologiaW odkurzaczu został zastosowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyposażone w progresywny filtr EPA10, który zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt rewelacyjny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - sprawiają, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy, a także umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie ergonomicznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, że odkurzacz pionowy można z łatwością przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania genialnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli i czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi, a także możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo znajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  zaopatrzony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia, a także filtr powietrza dopasowany do mycia pod bieżącą wodą.


Beko VRT61814

Beko VRT61814 Najniższa Cena Online

Beko VRT61814 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61814
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT61814VR 2w1 0,5l 14,4V Odkurzacz pionowy EasyClean 2w1 o pojemności 0,5l, mocy silnika 90W, napięciu baterii 14,4V. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz bezprzewodowy 2w1 Czas pracy: 45 min Napięcie baterii: 14,4 V Moc ssąca: 15W Moc: 90W objętość: 0,5l wariant silnika: DC Czas ładowania: 4-6 godzin Wskaźnik poziomu baterii Poziom hałasu: 80 dBa Składana rączka Kolor: Czerwony System 2w1 Odłączana jednostka centralna pozwoli na nietrudne odkurzanie miejsc innych niż podłogi Nie tylko podłogi - rozsypane okruchy na blacie w kuchni, czy również sierść na tapczanie - z łatwością wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego.

  idealny w dodatku przy sprzątaniu wnętrza samochodu. Podświetlana elektroszczotka na dodatek zasilana elektroszczotka to znakomite rozwiązanie dla dywanów z dłuższym włosiem. Jednakże elektroszczotka do złudzenia przypomina turboszczotkę jest od niej o sporo bardziej efektywna.

  Wirowy ruch szczotki jest napędzany dodatkowym silniczkiem, który powiększa szybkość obrotów. Taka szczotka jest wyjątkowo wydajna zwłaszcza na dywanach z dłuższym włosiem. Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED skrupulatniej odkurzysz na dodatek słabo widoczne miejsca.

  Wskaźnik stanu baterii z łatwością sprawdzisz stan naładowania baterii. Wskaźnik stanu naładowania baterii poinformuje Cię o aktualnym stanie akumulatora. Koniec z przykrymi niespodziewankami rozładowanych akumulatorów.

  Składana rączka Łamana rączka odkurzacza upraszcza jego przechowywanie. Dzięki zastosowaniu składanej rączki duży gabaryt odkurzacza nie musi być przeszkodą. Jednym przyciskiem możesz złamać odkurzacz w połowie i schować go do szafy.

  momentalnie i bez zbędnego rozkręcania. SPECYFIKACJA technologicznA Kluczowe parametry Czas pracy: 45 min Napięcie baterii: 14.4 V Moc ssąca: 15 W właściwości/ Funkcje Samo-stojący Bateria do ładowania produktywność i zużycie Czas pracy: 45 min pojemność: 0.5 L rodzaj silnika: DC pojemność urządzenia ręcznego: 0.5 Czas ładowania: 4 - 6 godzin Wskaźnik poziomu baterii Poziom hałasu: 80 dBA Moc silnika: 90 W Częstotliwość: 50 - 60 Hz Napięcie: 100 - 240 V Wtyczka Design Wyjmowana bateria Składana rączka Kolor: Czerwony produktywność i waga Wysokość: 122 cm Szerokość: 27 cm Głębokość: 22 cm Waga: 2.69 kg Wysokość z opakowaniem: 68 cm Szerokość z opakowaniem: 13 cm Głębokość z opakowaniem: 39.5 cm Waga z opakowaniem: 4.25 kg Co jest w pudełku / Zawartość pudełka Ssawka szczelinowa Szczotka do kurzuInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy czerwony opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe czerwone cena,
 • ranking z czerwonymi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe czerwone jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe czerwone, odkurzacz pionowy czerwony cena, opinie o odkurzaczach pionowych czerwonych, ranking odkurzaczy pionowych czerwonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *