Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: znakomita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nieskomplikowanej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: nietrudne odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej skuteczny, gwarantujący imponującą produktywność odkurzania.

  dopełniające dane i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, rewelacyjna dla właścicieli zwierząt i wszelkich rodzajów podłóg - z powiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej usuwać sierść. Ssawka zagwarantuje doskonałe zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności z automatycznym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania nieprzeciętnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: praktyczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nadzwyczajne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu pomiędzy długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka doskonała do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga skuteczność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz mocny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak produktywny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE właściwościKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle potężny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo solidny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak produktywny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając precyzyjne odkurzanie. Nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest na ogół nieprzystępna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest doskonała dla właścicieli zwierząt: zapewnia dokładne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki wydajniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  mocny i lekki silnik wyprodukowany w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany przez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania poprzez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą wydajnością dzięki odkurzaczom marki Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wytworzonych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią optymalne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, lecz także będą służyć przez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz radować się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia tworzonego wytrzymałych materiałów przez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej efektywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, śladowa waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o obszernej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną produktywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w typowy wałek, a także drugi, który ponadto sprawia,usuwanie sierści jest nieskomplikowane i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba większej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszystkich maszyn w Twoim w domuWiększość maszyn wykorzystuje rozmaite rodzaje akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami stosowania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz zastosować jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.automatyczne przypasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem optymalnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia na dodatek słuszną równowagę produktywnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 przeróżnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z zróżnicowanych ustawień.

  „Turbo" rozszerza produktywność w skomplikowanych zadaniach, gwarantując taką samą wydajność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, słuszny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz skrupulatnie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED upraszcza czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego pozwala na wygodne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką produktywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest broniona, dzięki technologii Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu wyłapuje nawet najmniejsze skażenia i samoczynnie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz uwydatnia się ponadto szczególnie szybkim czasem reakcji i namierza skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  praktyczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najistotniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego praktyczna konstrukcja, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Ponadto przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w pakiecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w znacznym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o mnóstwo łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki oraz jej udoskonalone zakończenie sprawnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w kształcie litery V posiada dłuższe włosy i likwiduje je bardziej produktywnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo stanie na wysokości zadania w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz skutecznie likwiduje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć niespodziewanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie niezwykle proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytkowania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się jeszcze obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się nowoczesnym designem, a szary odcień nadaje eleganckiego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Bomann. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 9001

Amica VM 9001 Najniższa Cena Online

Amica VM 9001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  funkcjonalny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o objętości 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz ponadto funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  atesty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  elementy konstrukcji Przycisk wymiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  objętość worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe cechy:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • typ Odkurzacz 2w1
  • typ filtrów EPA 10
  • rodzaj odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • rodzaj zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • charakterystyczne Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika przezroczysty zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  większa wygoda w trakcie sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda użytkowania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda użytkowania, obfity zakres pracy

  konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony we wnętrzu odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy lub niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda stosowania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zaimplementowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest praktyczny i komfortowy. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obszernego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W prosty sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna choćby najbardziej niewidoczne miejsca.

  dodatkowe zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala stanowczo skutecznie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie albo szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  zróżnicowane w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają szybkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  pakiet akcesoriów dla powiększenia sprawności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.


Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i oryginalnej konstrukcji szczotki perfekcyjnie radzi sobie choćby z uporczywym brudem. Został wyposażony w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co sprawia,błyskawicznie i sprawnie usuwa kurz. Jego przemyślany design zapewnia swobodę ruchów i usprawnia czyszczenie podłóg pod meblami, a drobna waga sprawia,łatwo go podniesiesz, aby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze produktywniejsze sprzątanie
  Co sprawia, iż VC55 może sprzątać nawet 2 razy wydajniej niż zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została wyposażona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z szybkością do 2400 razy na minutę. W dodatku przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze dokładniej likwidować brud. Wszystko to powoduje, że odkurzacz prędko i bezawaryjnie rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  sprawny silnik - produktywna filtracja
  Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w sprawny silnik bezszczotkowy, który zagwarantuje stabilną, wydajną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko wydajnie usuwa kurz i inne odpady, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu.

  Komfort wykorzystywania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, by dało się ją luźno obracać o 360°. Dzięki temu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Dodatkowo możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala wygodnie odkurzać podłogę pomiędzy nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa budowa powodują, iż bez trudu przeniesiesz urządzenie lub je podniesiesz, by pozbyć się kurzu z zasłon lub pajęczyn z sufitu.

  funkcjonalna szczotka 2w1 w komplecie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do najróżniejszych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa znakomicie nada się pomiędzy innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz użyć na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć pomieszczenia w swoim domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został wyekwipowany w wytrzymały akumulator, którego objętość wynosi 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może pracować nawet przez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który umożliwia jego wygodne ładowanie za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny pozwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki temu VC55 nie zajmie sporo miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci informacji o jego statusie - wystarczy rzucić okiem. Na dodatek element filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, iż nie musisz zbyt nieraz kupować nowych części!

  W zestawie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  kabel do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  pojemność akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb standard) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA używanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane właściwości
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i mobilny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W wydajnie odkurzy każdy rodzaj podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut skuteczna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush świetnie sprawdza się do twardych powierzchni, namierzając choćby minimalny kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Efektywny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze większa moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zapewnia sprawne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter oraz aerodynamiczna kompozycja odpowiadają za optymalny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje adekwatna ścieżka powietrza. Małe cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, żeby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, że łatwo pousuwasz zanieczyszczenia z twardych powierzchni i miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Przejrzyj, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyróznione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Zobacz dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie pozwalające efektywnie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala łatwo manewrować i dotrzeć także do rogów pokoju. Żeby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, starczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter efektywność i solidność
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W generuje moc ssącą do 150 watów. To zagwarantuje wysoką skuteczność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Wydajna bateria ma objętość 3000 mAh, co zezwala na pracę do 40 minut*.
  *przekazany czas pracy dotyczy drobnego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zastosowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe używanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Z łatwością wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i typowy pozwolą Ci prosto wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj obszerniejszej mocy, a pousuwasz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, starczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz całkowitą kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, wariant wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Łatwy w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz posiada się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Załączone do niego akcesoria pomogą zlikwidować zabrudzenia także w trudno przystępnych miejscach. Możesz go na dodatek użyć jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno przystępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach między meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy z łatwością nim manewrować? śladowy, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Na dodatek jest bezprzewodowy, dzięki temu jest wyjątkowo przenośny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz ma baterię litowo-jonową o napięciu, która zapewnia mu niezwykle długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, aby urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  technologiczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie

Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to wielkie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO momentalnie rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w sytuacji podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków zapewniając wysoką wydajność i bezkonkurencyjny komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To postępowa budowa, która idealnie wpisuje się w zapotrzebowania domu oraz biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać dużego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest za każdym razem gotowy do pracy. Niewielki, praktyczny, wyekwipowany w obfity wachlarz dodatkowych akcesoriów nieprzeciętnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  teraz prosto zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie efektywny silnik, który zagwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu wspaniale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma pojemność 500 ml. W pakiecie wynajdziesz także kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  ekspresowo likwiduje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji, a także wysokiej klasy silnik, którego szybkość sięga 160 000 rpm. W efekcie możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz wyjątkowo ekspresowo i sprawnie likwiduje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, automatycznie rozszerza siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz adekwatnie przystosować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco genialnie sprawdzi się na co dzień. też najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o pokaźnej , a także nowoczesny system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  genialna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która idealnie nadaje się do czyszczenia różnego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją jednocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko efektywnie eliminuje kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i rewelacyjnie wyważony. Dzięki czemu prosto przeniesiesz go między piętrami albo podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Duży zbiornik na kurz o objętości 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest istotnie prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma wbudowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Przystępna jest dodatkowo funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz przez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  praktyczne akcesoria w zestawie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,dokładnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a sprężysty wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • rozciągliwy wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • elastyczny adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie standardowe: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania rewelacyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Proste czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nadzwyczajne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: znaczna ssawka jest perfekcyjna do czyszczenia wielkich powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niepokaźnych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura prosto pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania zezwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest nieprzeciętny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz, jednocześnie niezwykle poręczny. Teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, produktywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min, a także elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak produktywny jak konwencjonalny odkurzacz², zapewniając skrupulatne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z efektywnym i

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 76 dB. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 Origin

Dyson V8 Origin Najniższa Cena Online

Dyson V8 Origin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Origin
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzcz DYSON V8 Origin bez przewodu, bez ograniczeń. Spora moc ssania. Przeznaczony do starannego sprzątania każdej części domu. Dyson V8 gwarantuje do 40 minut silnego ssania co pozwala na posprzątanie całego domu. Odkurzacz Dyson V8 zbiera spore zanieczyszczenia i niepokaźny kurz z twardych podłóg równocześnie....

Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje niezrównaną wydajność, a mocny akumulator gwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

  W pakiecie wyszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom. Nowoczesny silnik Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro sprawnie i błyskawicznie pozbywa się wszelkiego brudu - nawet najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania.

  w dodatku zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora oraz umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i sprawną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko wydajne sprzątanie, lecz też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro rewelacyjnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  eliminuje do 99,9% roztoczy - wspaniale spełni oczekiwania więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i wydajnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz i wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo. Świetna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza wspaniale nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu podłóg.

  błyskawicznie rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  umożliwiają to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na efektywne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro wynajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - nadzwyczajnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame zezwala na jeszcze mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując rozmaite końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać dopóki potrzebujesz.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki temu sprzątanie staje się istotnie komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych danych.

  Wyświetlane są na nim między innymi obecnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra. Dbałość o każdy szczegół Dreame T20 Pro to w dodatku wyjątkowy komfort użytkowania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc radować się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w użytkowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka rozciągliwa rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja firma Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny objętość zbiornika na kurz 0.6lInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe, odkurzacz pionowy cena, opinie o odkurzaczach pionowych, ranking odkurzaczy pionowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *