Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 stopnie regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 stopnie pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Nieskomplikowany do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojąca kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo-jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg rozmiary: 1160x265x165 mm.


odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V prędkość i staranne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 umożliwia prędkie i skrupulatne odkurzanie. Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie skażeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości cechy konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technologia PowerCyclone 7 Zmywalny filtr pojemność pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana wykrywa do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o starannym i produktywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dobrane do przeróżnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dostosowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V pozwalają na sprzątanie przez 30 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są szczególnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, produktywną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA Projekt właściwości konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń efektywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 funkcjonalność Uchwyt: Góra strony typ kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga produktu: 2,43 kg Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Philips XC 7041/01Wyjątkowo szybkie odkurzanie*przełomowy model Philips 7000 z nasadką zasysającą 360° zbiera zanieczyszczenia z każdej strony (z przodu, z tyłu i po bokach nasadki) i przy każdym ruchu do przodu i do tyłu.

  Posprzątaj więcej w krótszym czasie zarówno na twardych podłogach, jak dywanach. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyNasadka zasysająca: 360⁰25,2 V, do 65 minut działaniaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrPoziom głośności: 84 dBNadmuch (maks.): > 1000 l/minRodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas działania (w trybie turbo): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 hrKolor: srebrny Nasadka zasysająca 360° lokalizuje kurz i inne zabrudzenia ze wszelkich stronNasadka zasysająca 360⁰ szybciej wykrywa kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, nawet w trakcie ruchu do tyłu — dzięki temu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)PowerBlade to cyfrowy silnik wyprodukowany z myślą o nad wyraz wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°.

  PowerCyclone 8 — unikatowa bezworkowa technikaTechnologia PowerCyclone 8 — bezworkowa technologia odkurzania, teraz przystępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, aby utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V umożliwiają sprzątanie przez 65 minutDzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym, a także 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji zagwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas System potrójnej filtracji powoduje, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas ekran cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatoraWyświetlacz cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatora i powiadamia o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia nawet ukryty kurz i inne zabrudzeniaKurz, kłaczki, włosy i okruchy prosto zauważyć i zlikwidować dzięki podświetleniu LED, w które zaopatrzona jest nasadka zasysająca 360⁰.

  Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować choćby ukryte zabrudzenia. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro Max jest sprężysty i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  praktyczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką. SPECYFIKACJA technologicznANasadki i akcesoriaStandardowa nasadka: Nasadka zasysająca 360⁰Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, zintegrowana szczotka, stacja dokująca montowana na ścianieWaga i rozmiaryWaga produktu: 2,73 kgKonstrukcjaKolor: metalicznyZrównoważony rozwójOpakowanie: >90% materiału z odzyskuInstrukcja obsługi: 100% przetworzony papierFiltracjaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrWydajnośćPoziom głośności: 84 dBaNadmuch (max): > 1000 l/minRodzaj baterii / akumulatora: Litowo - jonowyCzas działania ( w trybie Turbo ): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 godzin

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Vm 9001 joran odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  funkcjonalny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o objętości 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz ponadto funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  atesty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  elementy konstrukcji Przycisk wymiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  objętość worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe cechy:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • typ Odkurzacz 2w1
  • typ filtrów EPA 10
  • rodzaj odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • rodzaj zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • charakterystyczne Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika przezroczysty zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  większa wygoda w trakcie sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda użytkowania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda użytkowania, obfity zakres pracy

  konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony we wnętrzu odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy lub niewielkie dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie bratać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda stosowania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i przyjemnym! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zaimplementowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest praktyczny i komfortowy. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu oraz odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obszernego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W prosty sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna choćby najbardziej niewidoczne miejsca.

  dodatkowe zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala stanowczo skutecznie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie albo szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  zróżnicowane w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają szybkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  pakiet akcesoriów dla powiększenia sprawności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.


BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) Najniższa Cena Online

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz mocny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak produktywny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE właściwościKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle potężny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo solidny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak produktywny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając precyzyjne odkurzanie. Nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest na ogół nieprzystępna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest doskonała dla właścicieli zwierząt: zapewnia dokładne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki wydajniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  mocny i lekki silnik wyprodukowany w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany przez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania poprzez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą wydajnością dzięki odkurzaczom marki Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wytworzonych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią optymalne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, lecz także będą służyć przez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz radować się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia tworzonego wytrzymałych materiałów przez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej efektywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, śladowa waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o obszernej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną produktywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w typowy wałek, a także drugi, który ponadto sprawia,usuwanie sierści jest nieskomplikowane i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba większej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszystkich maszyn w Twoim w domuWiększość maszyn wykorzystuje rozmaite rodzaje akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami stosowania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz zastosować jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.automatyczne przypasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem optymalnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia na dodatek słuszną równowagę produktywnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 przeróżnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z zróżnicowanych ustawień.

  „Turbo" rozszerza produktywność w skomplikowanych zadaniach, gwarantując taką samą wydajność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, słuszny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


OP-2018 Odkurzacz bezprzewodowy ŁUCZNIK

OP-2018 Odkurzacz bezprzewodowy ŁUCZNIK Najniższa Cena Online

OP-2018 Odkurzacz bezprzewodowy ŁUCZNIK - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Łucznik
 • Pełna nazwa odkurzacza: OP-2018 Odkurzacz bezprzewodowy ŁUCZNIK
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Łucznik OP-2018 2w1 14.4V LED Odkurzacz pionowy 2w1 jest wygodnym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego. Komfortowe urządzenie do odkurzania większych powierzchni, a także nieznacznej trudno dostępnej przestrzeni.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Do 38 minut ciągłej pracy 2 stopnie mocy wygodna składana rączka Kąty pracy: 90 stopni, 135 poziomów 180 poziomów 0,5 l obszerności zbiornika na kurz Oświetlenie pola pracy LED 85 W mocy Waga 2,6 kg Maksymalny poziom hałasu 80 dB Zasilanie akumulator litowo-jonowy o obszerności 2000 mAh Czas ładowania 3-5 godzin Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 - podwójna siła odkurzania Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 jest niesamowitym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego.

  Gdy Ci trzeba odkurzyć większa powierzchnię podłogi, skorzystaj z odkurzacza pionowego. Do sprzątania mniejszej, czy trudno przystępnej powierzchni, wnętrza samochodu i starannego wyczyszczenia użyj odkurzacza ręcznego.

  Obrotowa oraz praca pod kątem 135 i 180 stopni, pozwalają dotrzeć prawie wszędzie. Składana rączką odkurzacza pionowego OP-2018 powoduje,obniża się jego wielkość, więc po skończonej pracy schowasz go w każdym kącie.

  Dzięki kompaktowym rozmiarom, lekkiej konstrukcji i składanej rączce przechowywanie tego urządzenia jest bardzo ułatwione. SPECYFIKACJA technologicznA Czas pracy ciągłej: 38 mon Rączka: Składana Kąty pracy: 90,135, 180 stopni pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Oświetleni: Led rozmiary: Wysokość 110 cm ( 63 przy złożonej rączce), Długość 16 cm ( podstawa szczotki), Szerokość 27 cm ( podstawa szczotki) wymiary odkurzacza ręcznego: Wysokość 40 cm, Długość 10 cm, Szerokość 12 cm rozmiary opakowania: 27,5x 16,2x115 cm Waga: 2,6 kg Waga z opakowaniem: 2,95 kg Liczbo stopni mocy: 2 Maksymalny poziom hałasu: 80 dB Zasilanie: Akumulatorowe, 14,4V DC Akumulator: Litowo-jonowy objętość akumulatora: 2000 mAh Czas ładowania: 3-5 godzin wariant: Odkurzacz pionowy charakterystyczne wyposażenie zasilacz wyjmowany odkurzacz ręczny ssawka tapicerska ssawka szczelinowa instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Poręczny design, wysoka skuteczność, niemało możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako drobny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to dodatkowo ergonomiczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich genialnie stanie na wysokości zadania na zróżnicowanych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu poręcznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa produktywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest na dodatek niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele wydajnymi, skomplikowanymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, bezkompromisowy design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko praktycznym, lecz też wysmakowanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia nieprzeciętnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli jeszcze zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, iż Deerma DX 700 doskonale stanie na wysokości zadania dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Najniższa Cena Online

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 pozwala na szybkie i staranne odkurzanie, nawet trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu, a także wyjątkowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga towaru: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min lokalizuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i produktywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dostosowane do zróżnicowanych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dopasowane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego usuwający do 99% bakterii wyjątkowy system odkurzania i mycia pozwala polikwidować choćby 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje stosowną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie albo w pralce. Do wielu rodzajów skażeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost zezwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie przez 40 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są nad wyraz proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą prędkość, skuteczną pracę i precyzyjne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  poręczna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr gwarantuje wysoką wydajność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA: stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę typowa nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* poręczność Uchwyt: Góra strony objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można zastosować: krystaliczny detergent lub sama woda rodzaj kółek: Gumowe Projekt parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i wymiary Waga produktu: 2.1 wydajność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych


Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie standardowe: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania rewelacyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Proste czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nadzwyczajne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: znaczna ssawka jest perfekcyjna do czyszczenia wielkich powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niepokaźnych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura prosto pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania zezwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez użycia rąk. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest nieprzeciętny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz, jednocześnie niezwykle poręczny. Teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, produktywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min, a także elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak produktywny jak konwencjonalny odkurzacz², zapewniając skrupulatne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim odcieniu. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niewielkim wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania skuteczne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V urządzeń Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który nadaje się do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - sprawne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która powoduje, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak nietrudne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Znakomity na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w użyteczne urządzenie, które jest nadzwyczajne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy drobnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie nieskomplikowane przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0MaksymalnyInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe, odkurzacz pionowy cena, opinie o odkurzaczach pionowych, ranking odkurzaczy pionowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *