Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Samsung,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Samsung. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA wykorzystywanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane cechy
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i mobilny co pozwala komfortowo nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W sprawnie odkurzy każdy wariant podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut sprawna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush wyśmienicie sprawdza się do twardych powierzchni, lokalizując choćby minimalny kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i wygodne przechowywanie odkurzacza. Skuteczny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze pokaźniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* zapewnia efektywne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter i aerodynamiczna budowa odpowiadają za adekwatny przepływ powietrza. Bezustanną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje optymalna ścieżka powietrza. Drobne cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, żeby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, że łatwo pousuwasz skażenia z twardych powierzchni oraz miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszystkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Przejrzyj, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyszczególnione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Zobacz dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technologicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie zezwalające sprawnie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala prosto manewrować i dotrzeć ponadto do rogów pokoju. Aby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, wystarczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter wydajność i wytrzymałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W tworzy moc ssącą do 150 watów. To zagwarantuje wysoką produktywność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Efektywna bateria ma objętość 3000 mAh, co zezwala na pracę do 40 minut*.
  *podany czas pracy dotyczy znikomego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe wykorzystywanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Z łatwością wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, żeby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i standardowy pozwolą Ci łatwo wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj obszerniejszej mocy, a wyeliminujesz zabrudzenia choćby z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, rodzaj wybranej szczotki lub wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Łatwy w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz mieści się aż 0,8 l skażeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Starczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Załączone do niego akcesoria pomogą polikwidować zabrudzenia dodatkowo w trudno dostępnych miejscach. Możesz go na dodatek użyć jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno dostępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i pomiędzy poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem eliminuje zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy prosto nim manewrować? minimalny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Dodatkowo jest bezprzewodowy, dzięki temu jest nad wyraz przenośny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która zapewnia mu nad wyraz długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, żeby urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  techniczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7538T5 0,8l 550W Odkurzacz bezprzewodowy o mocy 550W, objętości 0,8l, do 60 min pracy na jednym ładowaniu. Stacja ładująca montowana do ściany, nieskomplikowany w czyszczeni pojemnik.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 3,5h Poziom hałasu: 86 dBa typ: Multi Cyclone pojemność: 0,8l typ baterii: Li-Ion Napięcie: 21,9 V System filtracji: HEPA ekran LED Zaskakujące wydajne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj wydajnie rozmaite rodzaje podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania.

  Silnik Digital Inverter producenta Samsung stwarza moc ssania wynoszącą choćby 200 W*. Aerodynamiczny zarys – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja skutecznie zatrzymuje nawet śladowe cząsteczki kurzu.

  * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8. Wysoka produktywność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 200 W* możesz odkurzać dużo sprawniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i tworzy ssanie o mocy nawet 200 W*. * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.8. ** Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC60335-1 Cl. Ekstremalna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza kreuje stosowną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje nieznaczne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera śladowe cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest wyjątkowo proste, wystarczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  * Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Min, Mid i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od jednostkowego użytkowania. Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA* 5-warstwowy system filtracji HEPA wykrywa aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

  Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z śladowej metalowej siatki wyłapują większe cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technologia Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny.

  * System filtracji HEPA: High Efficiency Particulate Air filtration system (wysokowydajny system filtracji powietrza). ** Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.11. *** Przedział wielkości 0,3–10 µm odpowiada cząsteczkom przeważnie niedostrzegalnym gołym okiem, takim jak pyłki roślin czy pleśń. Wymienna, długodziałająca bateria choćby 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) zezwala na odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę.

  Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności choćby poprzez 500 cykli pracy****. * Wartość 3000 mAh na podstawie całkowitej pojemności baterii, została jednak ograniczona do 2850 mAh w celu rozszerzenia trwałości ** podany czas pracy dotyczy drobnego zużycia energii bez wykorzystania akcesoriów.

  *** Dodatkowa sprzedawana osobno w ramach akcesoriów.* *** Zachowuje 70% wydajności po 5 latach wykorzystywania przy 100 cyklach rocznie, na podstawie obszerności baterii (2850 mAh). 1 cykl oznacza całkowite zużycie mocy baterii po pełnym naładowaniu.

  Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania. Na podstawie testów wewnętrznych. Wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa adekwatnie.

  Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i typ użytkowanej szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie.

  komfortowa ładowarka Stacja ładująca typu „2 w 1" Ciesz się pokaźniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą typu „2 w 1" łatwo przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.

  Łatwy do umycia Pojemnik na kurz, który mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Polti. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS15A6031R1

Samsung VS15A6031R1 Najniższa Cena Online

Samsung VS15A6031R1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15A6031R1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 Jak efektywny jest odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$178 Czyść sprawnie różnorodne typy podłóg przy pomocy lekkiego i solidnego odkurzacza bezprzewodowego. Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 150 W możesz odkurzać dużo skuteczniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter zapewnia imponującą moc wejściową i jest wysoce energooszczędny. Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje nawet nieduże cząsteczki kurzu.

  Moc ssania odkurzacza Jaką moc ssania posiada odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$179 Dzięki wysokowydajnej wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza generuje optymalną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje małe cząsteczki kurzu. Elektroszczotka do dywanów Czy odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 skutecznie odkurza dywany$180 Elektroszczotka zbiera drobne cząsteczki kurzu równocześnie z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę. Głowica, która obraca się o 180 stopni, upraszcza zmianę kierunku, i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, starczy jedno kliknięcie, żeby ją odłączyć.

  komfortowe ładowanie odkurzacza Jak należy ładować odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$181 Ciesz się pokaźniejszą sprężystością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju 2 w 1 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb.

  Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po odłączeniu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Skuteczne eliminowanie kurzu Czy odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 wydajnie likwiduje kurz$182 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

  Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z niepokaźnej metalowej siatki wyłapują obszerniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999% mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,310 m i alergeny.

  Długi czas działania na baterii Ile działa na baterii odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$183 Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (2000 mAh) umożliwia odkurzanie bez przerwy nawet przez 40 minut.

  Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową, by wydłużyć czas odkurzania o kolejne 40 minut. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności choćby poprzez 500 cykli pracy.


Samsung VC079HNJGGD

Samsung VC079HNJGGD Najniższa Cena Online

Samsung VC079HNJGGD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC079HNJGGD
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Samsung VC 079HNJGGD 750 W Modele z kolekcji sprzętów Samsung Pet Care Edition wspaniale czyszczą wszystkie rodzaje podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: objętość pojemnika na kurz: 3 l Moc silnika: 750 W Wysokość: 24,6 cm Szerokość: 29,7 cm Głębokość: 41,9 cm Waga urządzenia: 4,8 kg Moc silnik: 750 W Moc ssąca: 200 W Hałas: 76 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Zaprojektowany dla fanów zwierząt Gama urządzeń Pet Care pasująca do Twojego stylu życia.

  Modele z kolekcji sprzętów Samsung Pet Care Edition idealnie czyszczą wszystkie rodzaje podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia. Dzięki technice turbiny Anti-tangle, a także dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  Zaprojektowany dla dokładnego czyszczenia domów miłośników zwierząt Szczotka Pet Care Brush została wyposażona w solidną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze obszerniejszą precyzyjnością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  ponadto, zdejmowana górna pokrywa upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości. Dedykowany do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki* Mini elektroszczotka Pet Care. Mini Pet Care Tool usprawnia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, istotnie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Ponadto kompaktowa konstrukcja urządzenia nietrudne manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach. SPECYFIKACJA technologicznA: Gromadzenie kurzu Worek objętość pojemnika na kurz: 3 l wydajność Moc silnika: 750 W Moc ssąca: 200 W dane ogólne Regulacja mocy: Na rączce odcień dodatkowy: metaliczny brązowy Szerokość szczotki: 280 mm ekologiczny / Funkcja Eko Hałas: 76 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Moc wejściowa: 700 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiem: NB930 Dodatkowa szczotka: Pet Care Dodatkowa szczotka: Mini elektroszczotka Pet Care Akcesoria Akcesoria: EZClean Cyclone Akcesoria: 3 w 1 Funkcje uzupełniające samoczynny zwijacz przewodu zasilającego Wskaźnik filtra Filtr Filtr na wylocie Filtr umieszczony przed silnikiem atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy10 m wymiary urządzenia (SxWxG): 297x246x419 mm wymiary transportowe (SxWxG): 327x363x577 mm Waga urządzenia: 4,8 kg Waga z opakowaniem: 9,7 kg Rura typ rury: Aluminiowa teleskopowa Rura ssąca Obrotowa rura ssąca 360 stopni


Samsung VS20A95823W

Samsung VS20A95823W Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95823W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95823W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung BESPOKE Jet Stick VS 20A95823W Stacja czyszcząca All-in-One, obfita moc i wydajność, silnik o mocy do 580 W, nawet do 60 minut pracy bez ładowania, wyrafinowany design NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc silnika: 580 W Moc ssąca: 210 W Poziom hałasu: 86 dBa typ wyświetlacza: LCD objętość pojemnika na kurz: 0,5l wariant baterii: Li-ion Czas ładowania: 3,5 h Czas pracy na baterii: 60 minut Napięcie: 25,2 V Odłączana bateria Filtr na wylocie: Fine Dust Filter automatycznie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz równocześnie Stacja czyszcząca All-in-One Stacja All-in-One jest zintegrowaną z odkurzaczem BESPOKE Jet stacją czyszczącą i ładującą.

  samoczynnie usuwa zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika Air Pulse™ powoduje, iż pojemnik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wydobywania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.

  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki dwóm systemom filtracji. Wielowarstwowy system filtracji na poziomie do 99,999% Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu zagwarantuje absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* znikomego kurzu i alergenów, a specjalny filtr w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.

  Dzięki odkurzaczowi BESPOKE Jet dokładnie odkurzysz i pousuwasz zanieczyszczenia z pojemnika na zanieczyszczenia jednym kliknięciem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Bezustanna moc ssąca Nowy silnik HexaJet Czyść różnorodne typy podłóg z maksymalną mocą ssania.

  Silnik HexaJet kreuje dużą moc aż do 580W*. Z kolei aerodynamiczna konstrukcja systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja produktywnie namierza znikome cząsteczki kurzu.

  wielka moc i wydajność Silnik o mocy do 580 W* Sprzątaj jeszcze skuteczniej, ciesząc się znakomitymi efektami sprzątania. Nowy silnik HexaJet, to połączenie technice silnika Digital Inverter, struktury heksagonu z wirnikiem, a także wiatrakiem 3D.

  dzięki czemu odkurzacz jest o 47% lżejszy**, a jego moc to aż do 580W**, co wydajne i wygodne sprzątanie, które pozwala dokładnie odkurzać zarówno twarde podłogi jak i miękkie dywany. Arcytrudna moc ssąca i czystsze powietrze Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza słuszną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje niewiele znaczące cząsteczki kurzu. 24% lżejsza budowa, która pozwala na sprzątnie bez wysiłku Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza.

  Jego lekka budowa zapewnia maksymalną wygodę użytkowania, a także zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej* w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung.

  teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Posprzątasz całe mieszkanie nawet do 60 minut pracy bez ładowania Bateria w odkurzaczu BESPOKE Jet pozwala na odkurzanie choćby do 60 minut bez ładowania*, a dzięki jej wymiennej konstrukcji, możesz przedłużyć czas odkurzania aż do 120 minut, korzystając z drugiej baterii**.Jej wysoka jakość powoduje, że utrzymuje choćby 70% produktywności po 5 latach używania przy 100 cyklach rocznie***.

  Łatwo opróżnij i utrzymaj w czystości Filtry i pojemnik na kurz, które można umyć pod bieżącą wodą Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o obszerności 0,5 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży*.

  Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, by wysypać kurz. Starczy rzut oka i wiesz co się dzieje Cyfrowy wyświetlacz LCD Kontroluj i konserwuj odkurzacz w sposób bardziej instynktowny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka wystarczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Wyświetlacz przedstawia ostrzeżenia o problemach i oferuje możliwe rozwiązania, a podczas ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Elektroszczotka Jet Dual Ciesz się świetnym czyszczeniem wszystkich rodzajów podłóg. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera spore cząteczki kurzu* z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie upraszcza czyszczenie dywanów, obracając się z prędkością 4000 obr/min**. Głowica obrotowa 180° łatwo zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz starczy jedno kliknięcie.

  fachowe czyszczenie twardych podłóg Elektroszczotka Slim Action Smukła i najlżejsza elektroszczotka Slim Action nieprzeciętnie nadaje się do odkurzania podłóg, w tym ciasnych przestrzeni pod meblami. Znikome rozmiary usprawniają manewrowanie i pozwolą odkurzyć pod szafką czy kanapą, bez k

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 600 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla sympatyków zwierząt, z mini elektroszczotką, która sprawnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: metaliczny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (uniemożliwianie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla miłośników domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne zapotrzebowania. Odkurzacze z linii Pet Care doskonale nadają się do wszelkich rodzajów podłóg.

  Oprócz charakterystycznych akcesoriów proponują specjalnie zaprojektowane szczotki, ułatwiające efektywne likwidowanie sierści z dywanów i mebli. Usuwa sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  małe wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią sprawiają,usunie sierść z każdego zakamarka. Na dodatek posiada gumowe wykończenie, czego wynikiem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich likwidować.

  Gruntowne sprzątanie. Poręczny zestaw szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i nadaje się do sprzątania zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. W zestawie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  posiada dłuższe włosie, chroniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle zapewnia trafne ssanie poprzez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów, a także innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest nietrudna w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc szczególnie skutecznie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w kolorze srebrnego brązu to model bezworkowy, szczególnie wygodny w stosowaniu.

  Ma znaczny pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić zanieczyszczenia do kosza. Łatwe opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć zanieczyszczenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technologicznA: Gromadzenie kurzu rodzaj: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine objętość pojemnika na kurz: 1,5 l produktywność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W dane ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm ekologiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dopełniające samoczynny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura rodzaj rury: ST atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m wymiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg


Samsung VR30T80313W

Samsung VR30T80313W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T80313W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T80313W
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:90 min;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, światła, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, odkurzanie punktowe, opóźniony start, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:samoczynne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, silnik inwerterowy;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:SmartThings;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.oneconnect;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/app/samsung-connect/id1222822904;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/robot/vr8000t-white-vr30t80313w-ge/;Kolor:biało-srebrny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,3 l;Poziom hałasu:76 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny;wariant:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):Samsung Jet Bot;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:miękka;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, stacja dokująca, zasilacz, pakiet filtrów;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka Soft Action, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;Wysokość:9,98 cm;ekran:LED;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, obsługa za pomocą aplikacji SmartThings, czujnik LiDAR, technologia Samsung Auto Shutter - czyszczenie kurzu osadzonego w rogach, tworzenie mapy domu Samsung Visionary Mapping, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Samsung VR30T85513W

Samsung VR30T85513W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T85513W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T85513W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bot VR 30T85513W 60W 0,3l Jet Bot starannie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Czujka LiDAR skrupulatnie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pokój*, aby zebrać informacje o odległości.

  dzięki temu porusza się skutecznie i obejmuje większą część domu**. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 60W objętość pojemnika na kurz: 0,3l LiDAR detektor Czas pracy: do 90 min Czas ładowania: 240 min Poziom hałasu: 76 dBa rodzaj wyświetlacza Napięcie: 21,9V pojemność pojemnika w stacji bazowej: 2,5l Sterowanie WiFi Sterowanie mocą samoczynne ładowanie akumulatora produktywne czyszczenie bez wysiłku precyzyjne sprzątanie nieprzerwana moc i dokładność przez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer I wielocyklonową strukturą Jet Cyclone.

  Szczotka o wysokiej sprawności czyści rózne typy podłóg I powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę. Dobranie mocy sprzątania do przeróżnych powierzchni Inteligentne sterowanie mocą Odkurzając różne powierzchnie należy korzystać z słusznej mocy ssania,posiadać pewność, iż są precyzyjnie wysprzątane.

  Funkcja sterowania mocą wykrywa, czy urządzenie znajduje się na dywanie, czy na posadzce i samoczynnie formuje najefektywniejszą siłę ssania. Dzięki czemu na dywanie odkurzacz używa więcej mocy, by efektywnie wyeliminować nagromadzony kurz.

  Delikatne i skuteczne odkurzanie podłóg Szczotka o wysokiej efektywności Czyść dywany i podłogi skuteczniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej efektywności w odkurzaczu ma małe włókna, wytworzone z miękkich, tkanych tworzyw, w tym antystatycznego srebra.

  Wysokowydajne ekstraktory dodatkowo mielą włosy, aby zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki. Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz Stacja czyszcząca Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy*.

  Ciesz się komfortowym i higienicznym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń. Po sprzątaniu, odkurzać samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która wyeliminuje kurz**, korzystając z technice „Air Pulse".

  Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% znikomego pyłu***, poprzez co wydmuchiwane powietrze jest czyste. Nietrudny do opróżnienia i nadający się do czyszczenia w całości pojemnik na kurz Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego.

  Cały pojemnik o objętości 0,3 l, w tym system wielocyklonowy, można myć całkowicie, dzięki temu można go utrzymać w czystości i higienie. Wygoda sterowania zdalnego ulepszone sterowanie za pomocą Wi-Fi umożliwia sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*.

  Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia oraz sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz żeby urządzenie pracowało.

  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi System Select & Go™ tworzy w aplikacji na smartfonie mapę całego domu, dzięki czemu można określić nazwę każdego wnętrza,skrupulatnie wyznaczyć obszar sprzątania.

  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu System No-go Zone Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz kreować strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu.

  Powstrzymają one automatyczny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier. Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco. Bieżący Raport Sprzątania Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings*.

  Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci momentalnie zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, ale też zapauzować działanie urządzenia lub je wyłączyć.

  SPECYFIKACJA technicznA informacje ogólne Main Color: Mglista biel kolor dodatkowy: Mglista biel Silnik: Tak Processor CPU Type: Quad-Core R18 czujka LiDAR sensor: Tak Anti-Cliff: Tak produktywność Moc silnika: 60 W Max Running Time: 90 min Poziom hałasu: 76 dBA rodzaj wyświetlacza: wyświetlacz LED Bateria wariant baterii: Li-ion Napięcie: 21.9 V Stacja ładownia: Stacja czyszcząca Filtr Filtr umieszczony przed silnikiem: Tak Szczotka Szczotka główna: Szczotka o wysokiej sprawności Boczne: 1 EA Gromadzenie kurzu rodzaj: Bezworkowy objętość pojemnika na kurz: 0.3 L Akcesoria Magnetic Tape: 1 EA Extra Side Brush: 1 EA Extra Filter: Filtr przedsilnikowy 1EA Clean Station Detail (Accessory) Zużycie energii: 1300 W Voltage, Hz: 220-240V~, 50-60Hz Worki na skażenia: 2 EA objętość pojemnika na kurz: 2.5 L rozmiary (SxWxG): 280x525x400 mm Filtration Rate: 99.999 % Waga: 5.0 kg Smart SmartThings App Support: Tak Bixby, Alexa, Google Assistant Support: Tak Live Cleaning Report: Tak Select &a

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Taski. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20A95973W

Samsung VS20A95973W Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze parametrystacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą. Automatycznie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem dzięki technice air pulse™.najwyższy poziom czystości samsungwielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu gwarantuje niemal absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* znikomego kurzu i alergenów, a specjalny worek w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.*testy slg wg normy iec 62885-2, cl.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm.

  rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu wykorzystywania.**badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki ropy błękitnej.wysoka moc i sprawnośćwysoka moc silnika aż do 580w* efektywne sprzątanie.

  pozwala starannie odkurzać jednocześnie podłogi jak i miękkie dywany, ciesząc się idealnymi efektami sprzątania.*testy wewnętrzne wg normy iec60335-1 cl.10.automatycznie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz równocześniestacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą.

  samoczynnie likwiduje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technologia air pulse™ powoduje, iż pojemnik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wyciągania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.a bespoke jet with a full dustbin is placed on the all-in-one clean station.

  the battery charges and, with one touch, the dust drops into the clean station. Blue streaks illustrate the powerful suction. A certification appears indicating slg dust retaining capability to trap 99.999%" of fine dust.*badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki


Samsung VS20A95943N

Samsung VS20A95943N Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95943N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95943N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 120 min
  Czyszczenie powierzchni: Tapicerka, Podłoga, Dywan, Goła podłoga, stopnie schodowe
  Diody LED: Tak
  dołączona dysza podłogowa: Tak
  EAN: 8806092806788
  rozciągliwy wąż: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość opakowania: 493 mm
  Głębokość towaru: 210 mm
  ilość pyłu: 0,5 l
  Kod Producenta: VS20A95943N
  kolor towaru: Czarny
  zarys pędzla: Prostokątny
  liczba worków na kurz: 2 szt.
  Maksymalna moc wejściowa: 580 W
  Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny
  Moc silnika: 210 W
  Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak
  Podręcznik użytkownika: Tak
  Poziom hałasu: 86 dB
  Przycisk turbo: Tak
  rodzaj czyszczenia: Suche
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Szczelinówka: Tak
  Szczotka do kurzu: Tak
  Szerokość opakowania: 408 mm
  Szerokość artykułu: 250 mm
  Tryb mocy ssania: Wysoki, Niski
  Waga (bez osprzętu): 2,5 kg
  Waga produktu: 9,5 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 19,7 kg
  zaimplementowany wyłącznik: Tak
  Wyjmowana bateria: Tak
  Wysokość opakowania: 921 mm
  Wysokość artykułu: 1000 mm
  Zdejmowany okrzurzacz ręczny: Tak
  Zdjemowalny filtr: Tak
  Źródło zasilania: Bateria
  Ładowarka akumulatorów: Tak
  Łatwy do opróżnienia pojemnik: Tak


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Samsung cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Samsung,
 • odkurzacze domowe Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Samsung, odkurzacz domowy Samsung cena, opinie o odkurzaczach domowych Samsung, ranking odkurzaczy domowych Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *