Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy grafitowy. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych grafitowych,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z grafitowymi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Funkcjonalny design, wysoka efektywność, niemało możliwości zastosowania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako śladowy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie też jego niewielka waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również ergonomiczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale spełni oczekiwania na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją na dodatek do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niewiele znacząca szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie wyeliminuje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, efektywne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa efektywną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co wyróżnia urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo sprawnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko ergonomicznym, lecz też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 idealnie stanie na wysokości zadania jeszcze w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, drobny), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:tak;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka mopująca, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:rozciągliwa końcówka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0...Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy grafitowy opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe grafitowe cena,
 • ranking z grafitowymi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe grafitowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe, odkurzacz pionowy grafitowy cena, opinie o odkurzaczach pionowych grafitowych, ranking odkurzaczy pionowych grafitowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *