Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy czarny. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych czarnych,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe czarne. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z czarnymi pionowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VCH602BL

  Odkurzacz to ten wariant sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Znakomity pomocnik w trakcie domowych porządków, sprawnie usuwający z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły oraz inne zanieczyszczenia i zatrzymujący je w środku urządzenia.

  Model VCH602BL to wysokiej klasy bezprzewodowy odkurzacz pionowy, cechujący się idealną efektywnością energetyczną i dużą siłą ssącą, którą zapewnia skuteczny silnik zasilany napięciem 22,2 V.

  Działanie urządzenia jest oparte na tzw. Cyklonowej separacji kurzu. Oznacza to, że w zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, zanieczyszczenia są oddzielane za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu.

  Wyposażenie odkurzacza w potrójny system przefiltrowania powietrza powoduje, że znacząco wpływa on dodatkowo na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne i filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  Zaleca się przy tym zamianę filtra HEPA co 4 miesiące, natomiast filtrów wstępnych co 2 miesiące, w zależności od intensywności używania odkurzacza. Komplet, zawierający dwa filtry wlotowe i jeden filtr wylotowy, dostępny jest w sprzedaży jako akcesorium o symbolu ACC041.

  zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nietrudnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 0,7 l.

  luźne manewrowanie w czasie pracy to ogromna zaleta tego bezprzewodowego modelu. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to 30 minut, co zezwala na odkurzenie podłóg choćby w obszernym domu.

  Komfortu wykorzystywania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka genialnie wyczesująca włosy oraz sierść z dywanów i wykładzin, a także specjalna długa, wąska ssawka sprężysta, która dotrze do wszelkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Pionowa konstrukcja modelu VCH602BL, jego stosunkowo nieduża waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe rozmiary powodują, że jest on niezwykle wygodny w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od konwencjonalnych odkurzaczy.


odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V prędkość i staranne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na prędkie i precyzyjne odkurzanie. Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na dokładne zbieranie zanieczyszczeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy właściwości konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technika PowerCyclone 7 Zmywalny filtr pojemność pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i wydajnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dopasowane do przeróżnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie przez 30 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długotrwałe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA Projekt atrybuty konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń skuteczność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 funkcjonalność Uchwyt: Góra strony wariant kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria charakterystyczna nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i rozmiary Waga artykułu: 2,43 kg Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny.

  W komplecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa i elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej sprężystości i wygody przy powszednim odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującyproduktu: Ciemna nocIlość poziomów mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, także meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest nadzwyczajny do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, szybko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz dodatkowo okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci potrzeba. Nieskomplikowany do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci nadaje się. Samostojący budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność.sporo odkurzaczy traci prędko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SkutecznośćWygodny, szybki i skrupulatny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej rozciągliwości i wygody przy codziennym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka niepokaźna / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz wymiar L Czas ładowania: 4-5 godzin dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Puppyoo. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142)

Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny 40 min Nareszcie! Bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Świetny pomocnik do prędkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką sprawnością. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Kolor: Jet black injection typ urządzenia: Ręczny 2-w-1 Grupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowy Głębokość urządzenia: 165 mm Wysokość urządzenia: 1 160 mm Waga urządzenia: 2,4 kg Szerokość urządzenia: 265 mm Szczotka do dywanów: Mechaniczna Wskaźnik ładowania: Tak liczba stopni mocy: 2 2w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniu: Tak Czas ładowania: 5 h Napięcie: 14,4 V Maksymalny czas pracy (max.): 40 min Maksymalnie wszechstronny.

  wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu. Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, szybko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę.

  Łatwo nim odkurzysz na dodatek okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad. Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Jedna szczotka do wielu powierzchni. Każdy dom jest inny. Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki.

  Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Nieskomplikowany do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci nadaje się. Samostojący budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SPECYFIKACJA technicznA: efektywność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niepokaźnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 40 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego używania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,prosto dopasujesz go do swych potrzeb. Postępowy system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką produktywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Idealnie stanie na wysokości zadania więc w wielu przeróżnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań

  W komplecie znajdziesz 3 ergonomiczne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka zezwala na dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i produktywny

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, skuteczny silnik. Podkreśla go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość sprawnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  starannie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego produktywność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, wbudowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza zapewnia zwiększony komfort stosowania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Łucznik. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Najlżejszy: luźne odkurzanie przy niewiele znaczącym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania skuteczne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszelkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni mocne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz widocznie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki czemu nowoczesnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci trzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w wytwarzaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak nietrudne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszystkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Idealny dodatkowo w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w poręczne urządzenie, które jest idealne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niewielkim wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny


Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) Najniższa Cena Online

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Wyposażony w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco wydajne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter tworzy moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać najróżniejsze powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja sprawnie zatrzymuje choćby drobne cząsteczki kurzu. Wysoka sprawność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* skuteczne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter oraz technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj arcytrudną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i skrajną mocą ssącą*.

  System zaopatrzony w 27 wlotów powietrza formuje stosowną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie oddziela minimalne cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka idealnie stanie na wysokości zadania na dywanach i sprawnie odkurzy z nich choćby sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć.

  Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA namierza aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ atesty SLG oraz BAF potwierdzające jego produktywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria zezwala na odkurzanie bez przerwy choćby przez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która pozwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana budowa stacji zezwala na ładowanie dwóch baterii równocześnie dzięki dopełniającemu adapterowi w podstawie*. Dodatkowo specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz za każdym razem działa trafnie. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i typ szczotki.

  w przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co zasadniczo ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Przystępny do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  jednocześnie pojemnik, jak i system przefiltrowujący nadają się do mycia. Pojemnik można jeszcze opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Komfortowe wykorzystywanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci przystosować jej długość do Twojego wzrostu.

  przejrzyj odkurzacz Jet w zwiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i sprawdź jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja technologiczna:dane ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka oraz do kurzuAkcesoria: elastyczna końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra nieznaczny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Severin. Ranking TOP10 modeli

HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588)

HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588) Najniższa Cena Online

HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: rodzaj odkurzacza: 2w1 pionowy i ręczny Moc: 600 W Pojemnik na kurz: 0,5 l Lekka konstrukcja (1,7 kg) upraszcza sprzątanie Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 8 m Poziom głośności: 75 dB Silnik ECO o wysokiej sprawności Prosta obsługa i prosta konserwacja Akcesoria w komplecie: uniwersalna dysza do parkietu, dysza szczelinowa, drobna szczotka metalowa rura teleskopowa wymiary: Wysokość: 113,5 cm Szerokość: 25,0 cm Głębokość: 15,5 cm


Hoover odkurzacz HF18DPT 011, kolor czarny

Hoover odkurzacz HF18DPT 011, kolor czarny Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz HF18DPT 011, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz HF18DPT 011, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover HFREE HF18DPT011 Odkurzacz Hoover H-Free Home – ekspresowo i komfortowo dotrzesz do każdego zakamarka mieszkania Lekka waga i zwrotna ssawka sprawiają, że urządzenie Hoover jest bardzo komfortowe w obsłudze.

  Dzięki niemu prosto pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń w swym domu. Przekonaj się, jak działa odkurzacz Hoover NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:ULTRA LEKKI– TYLKO 2 KG. Bez wysiłku odkurzysz całe mieszkanie25 MINUT BEZPRZEWODOWEJ PRACY.

  Zdążysz odkurzyć każdą powierzchnięSUPER ZWROTNA SSAWKA. Możesz łatwo odkurzyć podłogę przy listwach i meblachCZYSZCZENIE wszystkich rodzajÓW PODŁÓG. Pozbądź się kurzu z parkietu, dywanów i płytekWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA.

  Wyczyść pojemnik bez kontaktu z kurzemWYJMOWANA BATERIA. Naładuj baterię w zaledwie 5 godzinWYŚWIETLACZ LED Kontroluj poziom baterii w trakcie sprzątaniaBateria 18 V LISuper zwrotna ssawka do każdej powierzchniPodświetlenie LEDMini Turbo szczotkaWygodne czyszczenie zbiornikaAkcesoria 2 w 1 Odkurzacz Hoover H-Free HomePoznaj więcej jego funkcjiCZYSZCZENIE wszelkich rodzajÓW PODŁÓGWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKAWYJMOWANA BATERIAWYŚWIETLACZ LED technologia:komfortowA – efektywnA – innowacyjnAULTRALEKKISUPER ZWROTNA SSAWKASSAWKA Z PODŚWIETLENIEM LEDSSAWKA DO MEBLISZCZELINÓWKAODKURZACZ PIONOWY I RĘCZNY BATERIA 18 V LI szybkie i sprawne sprzątanie Nie musisz szukać wolnych kontaktów, żeby włączyć odkurzacz.

  Hoover H-Free działa bezprzewodowo! Urządzenie dzięki sprawnej baterii może pracować nawet poprzez 25 minut. W trakcie sprzątania poziom naładowania możesz kontrolować na wyświetlaczu LED. SUPER ZWROTNA SSAWKA DO KAŻDEJ POWIERZCHNI wygodne odkurzanie rozmaitych rodzajów podłóg Już dzisiaj jedną ssawką jesteś w stanie odkurzyć parkiet, dywany i płytki w łazience lub kuchni.

  Ssawka Hoover H-Free jest bowiem przypasowana do każdej powierzchni. Komfortowy system sterowania pozwala na także dotarcie do każdego zakamarka – choćby wąskiej przestrzeni pod meblami. PODŚWIETLENIE LED Odkurzanie zawsze pod kontrolą Dzięki Hoover H-Free nie pominiesz żadnej drobinki kurzu.

  Znajdujące się z przodu ssawki lampki LED starannie oświetlą odkurzaną powierzchnię i pozwolą Ci pozbyć się choćby najmniejszych pyłków. MINI TURBO SZCZOTKA efektywne sprzątanie włosów i sierści Z Hoover H-Free nawet sprzątanie sierści po pupilu może być wygodne.

  wystarczy, iż zamienisz standardową końcówkę na Mini turbo szczotkę, która ma wyjątkowo dużą moc ssania. KomfortowE CZYSZCZENIE ZBIORNIKA Sprzątanie bez kontaktu z kurzem Hoover H-Free ma zbiornik o obszerności 0,7 l, który jest łatwy w opróżnianiu.

  Gdy uwolnisz blokadę, w pojemniku otworzy się dolna klapa, a cały kurz od razu trafi do kosza! AKCESORIA 2 W 1Dokładne czyszczenie całego domuZ Hoover H-Free możesz odkurzyć nie tylko podłogi, ale też meble, a nawet firanki.

  Wykorzystaj ssawkę do mebli albo szczelinówkę, dzięki której pozbędziesz się kurzu np. Za kaloryferem. Informacje technologicznE:rodzaj: Odkurzacz 2w1Rodzaj odkurzaczy: Odkurzacz pionowy, Odkurzacz ręcznyDługość przewodu (m): nieZasięg pracy (m): NieograniczonyElementy konstrukcji: poręczna rączkaOświetlenie LED: takZintegrowany wąż: nieRodzaj filtrów: Filtr tkaninowyRodzaj zbiornika na kurz: Pojemnik na kurzModel worka: Nie dotyczyPojemność worka/pojemnika na kurz (l): 0.7Pojemność zbiornika na ciecz (l): nieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przezroczysty zbiornikWskaźniki kontrolne: Wskaźnik naładowaniaPraca na mokro: nieZasilanie: AkumulatoroweNapięcie (V): 18Czas ładowania (min): 300Czas działania (min): 25Parametry zasilania: typ baterii: Li-ionWysokość (cm): 113.5Długość (cm): 25.2Szerokość (cm): 23.3Waga (kg): 2.2Standardowe: 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu, Mini turboszczotkaElektroszczotka: takTechnologie: Mini Turboszczotka, Cykloniczny ruch powietrzaLinia: H-FreeKolor: Czarny


Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz pionowy h-free 100 hf122gpt 011 (8016361994621)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF122RH 011Bezprzewodowy odkurzacz szczotkowy z technologią pojedynczego cyklonu. Posiada regulację mocy: 1 poziom + turbo. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Zasilanie: Bateria Li-IonOdłączany odkurzacz ręczny: TakPojemność zbiornika na kurz: 0,9LSystem filtracji: Filtr materiałowyCzas pracy bezprzewodowej: do 40 minDo wszelkich podłógTryb ciągły dla wygodnego czyszczenia - bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz"Wyjmowany akumulatorLedowy wskaźnik naładowania bateriiŁatwo wyjmowalny i opróżnialny pojemnik H-FREE 100 H-FREE 100 został zaprojektowany tak, by zagwarantować bezproblemowe sprzątanie przy użyciu dostępnych akcesoriów i znacznej objętości na kurz.

  TRYB CIĄGŁY DLA komfortowEGO CZYSZCZENIA wystarczy zablokować dźwignię, aby aktywować tryb ciągłego odkurzania i z łatwością czyścić, bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz".

  WYJMOWANY AKUMULATOR Dzięki wyjmowanemu akumulatorowi 22V możesz ładować H-FREE 100 gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. LEDOWY WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERIIWidoczny system oświetlenia na obudowie baterii zezwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania odkurzacza.pokaźna objętośĆ POJEMNIKAPojemny pojemnik pomaga zniżyć częstotliwość opróżniania i pozwala unikać bezpośredniego kontaktu z kurzem i alergenami.ŁATWO WYJMOWALNY I OPRÓŻNIALNY POJEMNIKWyjmij pojemnik jednym przyciskiem i dzięki systemowi One Touch opróżnij H-FREE 100 bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem.

  GŁÓWNE właściwościNazwa artykułu / Kod handlowy: HF122RH 011Workowy / Bezworkowy: BezworkowyKolor: Silver / RedPARAMETRY technicznENapięcie (V): 22Typ baterii: Li-Ionczas pracy: Up to 40 minWstępne ładowane: 12Wskaźnik naładowania baterii: TakLED - wskaźnik stanu baterii: TakSystem separacji kurzu: technologia pojedyńczego cyklonuSystem fitracji: Filtr materiałowyPojemność zbiornika (I): 0,9Regulacja mocy: 1 poziom + turboTurbo szczotka: TakKOMFORTŁatwe opróżnianie zbiornika: TakSystem szybkiego konstrukcji szczotki: TakSterowanie dotykowe: TakWszystkie podłogi: TakGumowe kółka: Tak AKCESORIASzczotka: TakOświetlenie ledowe: TakSzczelinówka: TakSzczotka do kurzu: TakWYMIARYSzerokość artykułu (mm): 260Wysokość artykułu (mm): 1120Głębokość artykułu: 234Waga netto produktu [kg]: 2,4Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy czarny opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe czarne cena,
 • ranking z czarnymi pionowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze pionowe czarne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe czarne, odkurzacz pionowy czarny cena, opinie o odkurzaczach pionowych czarnych, ranking odkurzaczy pionowych czarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *