Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Amica. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Amica,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Amica. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Amica, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Amica VM 9001

Amica VM 9001 Najniższa Cena Online

Amica VM 9001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  użyteczny i lekki odkurzacz pionowy Amica VM 9001 Joran z filtrem EPA 10, o pojemności 0,65 l, o maxymalnym czasie pracy do 40 min. Głośność pracy odkurzacza: od 76 do 80 dB. Odkurzacz na dodatek funkcje: Regulacja mocy, Uchwyt do przenoszenia.

  certyfikaty i normy CE

  Czas działania (min) 16 (najwyższy poziom mocy)

  Czas ładowania (min) 240 - 360

  Dołączanie rury tak

  Długość (cm) 24.4

  Długość przewodu (m) nie

  części konstrukcji Przycisk podmiany ssawek

  Gwarancja 2 lata

  Kolor Biało-szary

  Linia Joran

  Moc wejściowa (W) 150

  objętość worka/pojemnika na kurz (l) 0.65

  Poziom mocy akustycznej (dB) 80

  Pozostałe parametry:

  • Metalowa rura teleskopowa: 64 cm
  • Praca na mokro nie
  • Regulacja mocy 2-poziomowa
  • Regulacja wysokości nie
  • typ Odkurzacz 2w1
  • rodzaj filtrów EPA 10
  • wariant odkurzaczy Odkurzacz ręczny
  • rodzaj zbiornika na kurz Pojemnik na kurz
  • typowe Rura teleskopowa
  • Szerokość [cm] 22.4
  • Waga (kg) 1.5
  • Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika klarowny zbiornik
  • Wskaźniki kontrolne Wskaźnik naładowania
  • Wysokość [cm] 110.4
  • Zasięg pracy (m) Nieograniczony
  • Zasilanie Akumulatorowe

  VM 9001 Joran

  pokaźniejsza wygoda podczas sprzątania, dzięki Odkurzaczowi 2 w 1

  ODKURZACZ 2 W 1

  Wygoda użytkowania

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie przystępne sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  BEZPRZEWODOWA PRACA- wygoda użytkowania, pokaźny zakres pracy

  konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy choćby sufit!

  FILTR EPA/HEPA- Specjalny filtr (przy wylocie powietrza) umieszczony wewnątrz odkurzacza.

  Wśród Was są alergicy albo drobne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ULTRA LEKKI - Wygoda wykorzystywania, mobilność (łatwość przenoszenia)

  teraz porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i błogim! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą szerokiego sprzętu!

  Maksymalny czas pracy

  Długi czas pracy po naładowaniu - 60 minut - zezwala na odkurzenie całego mieszkania

  Elektroniczna regulacja mocy

  W nietrudny sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Podświetlenie LED elektroszczotki

  Podświetlenie LED podświetlna choćby najszczególniej niewidoczne miejsca.

  dopełniające zasilanie w elektroszczotce

  Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka SOFA

  Ssawka SOFA pozwala stanowczo skutecznie zadbać o czystość tapicerki.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria

  Stacja montowana na ścianie albo szafie pozwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy

  Akumulator umożliwia bezustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Tryby pracy

  najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low pozwalają na prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Akcesoria do szczelin i książek

  komplet akcesoriów dla zwiększenia sprawności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem

  Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem

  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia.


Amica VM 7050

Amica VM 7050 Najniższa Cena Online

Amica VM 7050 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7050
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 7050 150 W 450 ml Epa10Odkurzacz pionowy 2 w 1 Aura VM 7050 o mocy 150 W, objętości zbiornika na kurz 450 ml, bezprzewodowa praca, filtr EPA 10 NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowy 2 w 1Wysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na najróżniejszych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: Biały Odkurzacz 2 w 1Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla większej wygody w trakcie sprzątania.

  Urządzenie nieskomplikowane sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie Bezprzewodowa pracaWymienialna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc do których dostęp wcześniej ograniczał przewód takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Odkurzacz można ładować w całym domu dzięki załączonej ładowarce.

  Filtr EPA 10Wśród Was są alergicy albo niepokaźne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy30 minut - precyzyjnie tyle czasu nieustannej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć choćby obfity dom Elektroniczna regulacja mocyZbyt nieduże ssanie lub zbyt obszerny pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko produktywniej i sprawniej odkurzać różnego typu podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotkiElektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na dokładnie odkurzenie nawet słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą.

  w trakcie sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń! Funkcje i typ: Pionowy 2 w 1: Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody w trakcie sprzątania.Filtr EPA 10: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.Bezprzewodowa praca: Bateria litowo-jonowa umożliwia bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu.Wieszak na odkurzacz i akcesoria: Stacja montowana na ścianie albo szafie umożliwia komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.Elektroniczna regulacja mocy: W nietrudny sposób przystosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.Podświetlenie LED elektroszczotki: Podświetlenie LED podświetlna choćby najistotniej niewidoczne miejsca.Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem: Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania.Akcesoria do szczelin i książek: zestaw akcesoriów dla rozszerzenia produktywności odkurzania.użyteczny uchwyt i przyciski SPECYFIKACJA technicznADane technologiczneWysokość: 125 cmSzerokość: 23,5 cmGłębokość: 18,8 cmWaga netto: 2,6 kgMoc: 150 WPojemność zbiornika systemu cyklonowego: 0,45 lDługość rur teleskopowych: 64 cmPoziom hałasu: 80 db(A)Czas pracy na przeróżnych trybach mocy: 15 / 30 min.Czas ładowania baterii: 4-6 hNapięcie baterii: 21,6 VDodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 WMaksymalny czas pracy: 30 min.Czas pracy na pełnej mocy: 15 min.Kolor: BiałyWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowa ruraŁadowarkaSsawka do szczelinElektroszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Amica VM X Pro

Amica VM X Pro Najniższa Cena Online

Amica VM X Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM X Pro
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM XPro 420W 0,7l EPA12 Odkurzacz bezprzewodowy o mocy 420W, objętości zbiornika na kurz 0,7l i filtrem EPA12. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz bezprzewodowy Kolor: Szary, srebrny Moc znamionowa: 420W objętość zbiornika na kurz: 0,7l Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 2-4h Napięcie: 25/9V Poziom hałasu: 84 dBa Filtr wylotowy: EPA12 Silnik: BLDC Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Odkurzacz 2 w 1 Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody podczas sprzątania.

  Urządzenie łatwe sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie. Bezprzewodowa praca konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Maksymalny czas pracy 60 minut - dokładnie tyle czasu nieprzerwanej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz efektywnie odkurzyć nawet znaczny dom.

  Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroszczotka z wbudowanym podświetleniem LED pozwoli Ci na skrupulatnie odkurzenie choćby słabo widocznych miejsc, takich jak podłoga pod kanapą czy komodą. Podczas sprzątania nie przeoczysz już żadnych zabrudzeń!

  uzupełniające zasilanie w elektroszczotce Zasilacz o mocy 10 W umieszczony w elektroszczotce, zwiększa prędkość jej obrotów. Pokaźniejsza moc w czasie odkurzania pozwoli Ci wydajniej przy pomocy zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem.

  Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą solidność i sprawność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, iż pracuje on ciszej. Stojak na odkurzacz i akcesoria Przechowuj tak, jak uwielbiasz – komfortowo, bezpiecznie, estetycznie, bez wiercenia dziur w ścianie.

  Gdzie tylko zechcesz. Umożliwi Ci to składany stojak na odkurzacz i akcesoria. Czas pracy na pełnej mocy Akumulator pozwala na nieprzerwaną pracę odkurzacza na pełnej mocy poprzez 10 minut. Tryby pracy 3 gotowe tryby pracy: min, max i eco - pozwalają na szybkie ustawienie mocy i czasu pracy w zależności od zapotrzebowania.

  Akcesoria do szczelin i książek pakiet akcesoriów dla powiększenia skuteczności odkurzania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność. Miękki start Odkurzacz początkuje pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją rozszerza.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Miękkie, ciche koła - przód Miękki start Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Silnik: BLDC Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Szczotka do parkietu Elektroszczotka Ładowarka Wałek do podłóg twardych informacje technologiczneobudowy: Szary, metaliczny rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy wariant worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 10min/20min/60min Moc znamionowa (W): 420 Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Napięcie: 25/9V - 230V Czas ładowania baterii: 2-4h dodatkowe zasilanie w elektroszczotce (W): 10 objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.7 l Długość rury teleskopowej: 74 cm Poziom hałasu: 84 dB Wysokość netto: 330 mm Szerokość netto: 119 mm Głębokość netto: 215 mm Waga netto: 4.25 kg Waga brutto: 6.05 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 8200

Amica VM 8200 Najniższa Cena Online

Amica VM 8200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 8200
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 8200 Aqua 420W 29V 0,6l Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, o mocy 420W, posiada zbiornik na kurz o obszerności 0,6l. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Odkurzacz pionowy 2 w 1 Moc znamionowa: 420W objętość zbiornika na kurz: 0,6l Napięcie: 29/6 V - 230V Czas ładowania baterii: 4-6 h Maksymalny czas pracy: 60 min Poziom hałasu: 82 dBa Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Filtr wylotowy: EPA10 Silnik: BLDC EasyReach - zginana rura Rura odkurzacza zgina się, dzięki temu czyszczenie przestrzeni pod sofą, łóżkiem czy komodą przestaje być problemem!

  Po prostu zwalniasz blokadę i zginasz rurę, a odkurzacz wjeżdża w szczeliny na głębokość choćby do pół metra. Odkurzasz szybko, precyzyjnie i wygodnie, bez zbędnego schylania. Bezprzewodowa praca potężna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na komfortowe sprzątanie bez konieczności podłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał kabel, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy albo znikome dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! uzupełniające zasilanie w elektroszczotce Zasilacz o mocy 10 W umieszczony w elektroszczotce, powiększa szybkość jej obrotów. Obszerniejsza moc w czasie odkurzania pozwoli Ci efektywniej za pomocą zwykłej szczotki uporać się z wykładzinami i dywanami z dłuższym włosiem.

  Silnik BLDC Dzięki innowacyjnej technologii zaimplementowanej w silniku BLDC, możesz być spokojny o długą żywotność Twojego odkurzacza! Bezszczotkowa konstrukcja silnika to gwarancja nie tylko trwałości i bezawaryjności sprzętu, lecz także wyższa efektywność energetyczna i oszczędność pieniędzy.

  na dodatek eliminacja szczotek powoduje, iż odkurzacz pracuje znacznie ciszej. Sprzątanie stanie się jeszcze bardziej wygodne! Wieszak na odkurzacz i akcesoria Odkurzacz zajmuje zbyt dużo miejsca? Dzięki stacji montowanej na ścianę albo szafę możesz w nietrudny sposób odwiesić odkurzacz w dyskretnym miejscu.

  Dzięki zaczepom na akcesoria już nigdy nie zgubisz wyposażenia dołączonego do Twojego odkurzacza. Chcesz tylko na chwilę odstawić odkurzacz? System stabiluizujących kółek i blokada sprawią, iż odkurzacz będzie stał sam bez konieczności opierania go o ścianę.

  Tryby pracy 3 gotowe tryby pracy: min, max i eco - pozwalają na szybkie ustawienie mocy i czasu pracy w zależności od potrzeby. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność EasyReach - zginana rura Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Stojąca szczotka praktyczny uchwyt i przyciski Wyposażenie Wymienna bateria Filtr wylotowy: EPA10 Silnik: BLDC Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka Wałek do podłóg twardych informacje technologiczneobudowy: Do aktualizacji typ odkurzacza: Bezprzewodowy typ worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 10min/25min/60min Moc znamionowa (W): 420 Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Napięcie: 29/6V - 230V Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 cm Poziom hałasu: 82 dB Wysokość netto: 1130 mm Szerokość netto: 278 mm Głębokość netto: 237 mm Waga netto: 5.05 kg Waga brutto: 6.69 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe białe. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 9002

Amica VM 9002 Najniższa Cena Online

Amica VM 9002 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9002
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM 9002 Jordan PET LED Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z elektroniczną regulacją mocy, z dodatkowym zasilaniem w elektroszczotce. NAJWAŻNIEJSZE cechy: rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy Elektroniczna regulacja mocy dodatkowe zasilanie w elektroszczotce: 10 W Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy EPA12pokrywy: metaliczny wariant odkurzacza: Bezprzewodowy wariant worka: pojemnik na kurz Moc znamionowa (W): 150 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Odkurzacz 2 w 1 Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej wygody w trakcie sprzątania.

  Urządzenie nieskomplikowane sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie. Bezprzewodowa praca konkretna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy albo śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Ultra lekki dzisiaj porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i błogim! Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zastosowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest użyteczny i komfortowy.

  Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu i odkurzanie miejsc przy suficie, np. Pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą sporego sprzętu! Maksymalny czas pracy 60 minut - skrupulatnie tyle czasu nieustannej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz wydajnie odkurzyć nawet znaczny dom. Elektroniczna regulacja mocy Zbyt niewiele znaczące ssanie albo zbyt znaczny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i skuteczniej odkurzać przeróżnego typu podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Maksymalny czas pracy 60 minut - dokładnie tyle czasu nieustannej pracy gwarantuje Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu.

  Ze spokojem zdążysz sprawnie odkurzyć nawet spory dom. Podświetlenie LED elektroszczotki Podświetlenie LED podświetla choćby najszczególniej niewidoczne miejsca. Dopełniające zasilanie w elektroszczotce Dodatkowy zasilacz w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Ssawka do sierści PET Ssawka PET sprawne usunięcie zwierzęcej sierści z wykładziny czy tapicerki. Ssawka SOFA Ssawka SOFA pozwala wyjątkowo wydajnie zadbać o czystość tapicerki. SPECYFIKACJA technicznA: Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Ultra lekki Niska waga Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem praktyczny uchwyt i przyciski Wyposażenie Filtr wylotowy EPA12 Ssawka do sierści PET Ssawka SOFA Wieszak na ścianę na odkurzacz i akcesoria Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka informacje technicznE:obudowy: metaliczny typ odkurzacza: Bezprzewodowy rodzaj worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 16min/40min Moc znamionowa (W): 150 Czas pracy na pełnej mocy: 16 min Maksymalny czas pracy: 40 min Napięcie: 25,2V/230V Czas ładowania baterii: 4-6h dodatkowe zasilanie w elektroszczotce (W): 10 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 Poziom hałasu: 80 dB Wysokość netto: 1104 mm Szerokość netto: 244 mm Głębokość netto: 228 mm Waga netto: 3.1 kg Waga brutto: 4.68 kgInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Amica opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Amica cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Amica,
 • odkurzacze pionowe Amica jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Amica, odkurzacz pionowy Amica cena, opinie o odkurzaczach pionowych Amica, ranking odkurzaczy pionowych Amica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *