Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Bosch. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 poziomy pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Łatwy do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojąca kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo-jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg rozmiary: 1160x265x165 mm.


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu postępowemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 tworzone są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Rewelacyjny na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest znakomite do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niewiele znaczącym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny.

  W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla większej sprężystości i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującytowaru: Ciemna nocIlość stopni mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit.

  swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz dodatkowo okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje. Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka skuteczność.niemało odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Produktywny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćWygodny, prędki i dokładny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej sprężystości i wygody przy codziennym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka śladowa / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg


Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zagwarantuje wysoką produktywność.

  2 poziomy regulacji mocy i tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy objętość pojemnika na kurz: 1l Wysoka produktywność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie produktywność. Dzięki temu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało sprawnie nawet poprzez sporo lat. Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie solidnego typu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie mocnego typu urządzenia łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są zwykle różnorodne typy podłóg. Produktywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia staranne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest spora szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA produktywność Silnik LongLife dla wysokiej efektywności i długiej żywotności technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej efektywności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej sprawności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka skuteczność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do nietrudnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest konieczne wyczyszczenie filtra proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki wyjątkowo miękkiemu włosiu zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – świetne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Prime3. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa efektywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla stosownych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania świetnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nietrudne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami. Prosta obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest perfekcyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: wielka ssawka jest wspaniała do czyszczenia sporych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania minimalnych przedmiotów. Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Użyteczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura łatwo pozwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez zastosowania rąk. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz Unlimited 7 jest znakomity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz, równocześnie wyjątkowo funkcjonalny. Dzisiaj jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą produktywność jak klasyczny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, efektywnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak tradycyjny odkurzacz², gwarantując dokładne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza klasycznego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Bosch bcs611p4a

Bosch bcs611p4a Najniższa Cena Online

Bosch bcs611p4a - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch bcs611p4a
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCS611P4A Nasz najlżejszy odkurzacz wielofunkcyjny pionowy. Z wymienną baterią z niezawodnego systemu elektronarzędzi Bosch Power for ALL linia zielona. NAJWAŻNIEJSZE właściwościPojemnik na kurz: wymiar MPower For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek.Czas pracy: do 30 min w trybie normalnymFiltr o długiej żywotnościWskaźnik ładowaniaIlość stopni mocy: 2Czas ładowania: 4 hNapięcie: 18,0 V Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da.

  Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i elektroszczotką 2,3 kg. To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze luźnoj odkurzać wszystkie miejsca od podłogi aż po sufit.

  Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nadzwyczajny również w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, też meble tapicerowane, a nawet sufit.

  swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Sprawnie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w poręczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie.

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie.Zasługujesz na naprawdę korzystną wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w technikę silników bezszczotkowych, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką AllFloor Power Brush zapewni konkretne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom.Chcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci trzeba większej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników produkowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią stosowne rezultaty sprzątania i łatwość używania, ale także będą służyć przez lata.

  Oryginalny akumulator Bosch o długiej żywotności. Marka Bosch ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy i ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie akumulatorów. Jako pionier w technice akumulatorów gwarantuje jakość, na której za każdym razem można polegać: dla nadzwyczajnych rezultatów.

  Oryginalny akumulator Bosch zapewnia długą żywotność, długi czas pracy, wysoką produktywność i łatwą obsługę dzięki małej wadze. Akumulator Bosch z postępową technologią powoduje, że sprzątanie domu jest tak wygodne i szybkie, jak to tylko realne.

  Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszystkich urządzeń w Twoim w domu. Większość sprzętów wykorzystuje różnorodne typy akumulatorów, co może bratać się z dodatkowymi kosztami użytkowania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz zastosować jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.

  SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćEfektywne odkurzanie: Elektroszczotka AllFloor Power Brush i kompaktowy silnik cyfrowy TurboSpin pozwolą z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie.Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.Czas pracy pojedynczego akumulatora 2.5 Ah:Do 30 min w trybie Normalnym bez elektroszczotkiDo 25 min w trybie Normalnym z elektroszczotkąDo 8 min w trybie Turbo z elektroszczotką HigienaFiltr o długiej żywotności: filtr rodzaju Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz i brak konieczności mycia filtra.Pojemnik na kurz: rozmiar M.KomfortNajbardziej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji.Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – poł

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Amica. Ranking TOP10 modeli

vacuum cleaner athlet prohygienic 28vmax bch86hyg2 cordless operating, handstick, 25.5 v, operating time (max) 60 min, whi marki Bosch

vacuum cleaner athlet prohygienic 28vmax bch86hyg2 cordless operating, handstick, 25.5 v, operating time (max) 60 min, whi marki Bosch Najniższa Cena Online

vacuum cleaner athlet prohygienic 28vmax bch86hyg2 cordless operating, handstick, 25.5 v, operating time (max) 60 min, whi marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: vacuum cleaner athlet prohygienic 28vmax bch86hyg2 cordless operating, handstick, 25.5 v, operating time (max) 60 min, whi marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Specyfikacja
  wyróznione przez eksperta
  • Czas pracy 60 minut
  • Napięcie akumulatora 25.2 V
  • Odłączany odkurzacz ręczny Nie
  • objętość pojemnika na kurz 0.9 l
  • Tryb pracy Bez funkcji mycia
  towar
  producent Bosch
  Kod producenta S0429521
  EAN 4242005231898
  informacje Podstawowe
  Model Athlet ProHygienic BCH86HYG2
  rodzaj odkurzacza Bezworkowe
  odcień Biały
  Funkcje
  Tryb pracy Bez funkcji mycia
  techniczne
  pojemność pojemnika na kurz 0.9 l
  Zasięg pracy Nieograniczony
  Poziom hałasu Brak danych
  Praca bezprzewodowa
  Czas pracy 60 minut
  Czas ładowania 360 minut
  Fizyczne
  Wysokość 116 cm
  Szerokość 28.5 cm
  Głębokość 18.5 cm
  Waga 3.3 kg
  Pytanie technologiczne do producenta

Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny Bezprzewodowy Akumulatorowy

Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny Bezprzewodowy Akumulatorowy Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny Bezprzewodowy Akumulatorowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny Bezprzewodowy Akumulatorowy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny Bezprzewodowy Akumulatorowy

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch 1x2,5Ah

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch 1x2,5Ah Najniższa Cena Online

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch 1x2,5Ah - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch 1x2,5Ah
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch 1x2,5Ah

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch Korpus Body

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch Korpus Body Najniższa Cena Online

Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch Korpus Body - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch Korpus Body
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Univac 18 Bosch Korpus Body


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Bosch cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze pionowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Bosch, odkurzacz pionowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach pionowych Bosch, ranking odkurzaczy pionowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *