Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Bosch. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak skuteczny jak odkurzacz klasyczny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Szczególnie solidny: bez kompromisów w zakresie skuteczności, ponieważ bezprzewodowy jest tak skuteczny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE atrybutyKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: wariant CartridgeSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle solidny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, ulepszonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo solidny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak wydajny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając precyzyjne odkurzanie. Znakomita dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest z zasady niełatwa do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest wyśmienita dla właścicieli zwierząt: zagwarantuje dokładne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki produktywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  mocny i lekki silnik stworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii skuteczności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla nieskomplikowanej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania poprzez cały czas.technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników tworzonych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią słuszne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, lecz także będą służyć przez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki czemu możesz radować się bezpieczeństwem wykorzystywania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych tworzyw poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej produktywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, minimalna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji marki Bosch jest wyekwipowany w najnowsze ogniwa o pokaźnej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną wydajność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do prostego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, żeby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w typowy wałek i drugi, który dodatkowo sprawia,likwidowanie sierści jest nieskomplikowane i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając niespodzianego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba obszerniejszej sprężystości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje najróżniejsze rodzaje akumulatorów, co może bratać się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz wykorzystać jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie i wokół niego.samoczynne przypasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem trafnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Zapewnia jeszcze optymalną równowagę skutecznością odkurzania a czasem pracy.ergonomiczny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnych ustawień.

  „Turbo" rozszerza sprawność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą produktywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dopasowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, trafny czas pracy do rutynowych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 poziomy pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Łatwy do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojąca kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo-jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg rozmiary: 1160x265x165 mm.


Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny.

  W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla większej sprężystości i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującytowaru: Ciemna nocIlość stopni mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit.

  swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz dodatkowo okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje. Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka skuteczność.niemało odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Produktywny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćWygodny, prędki i dokładny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej sprężystości i wygody przy codziennym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka śladowa / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe pomarańczowe. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCHF216

Bosch BCHF216 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF216 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF216
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny 40 min Nareszcie! Bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Rewelacyjny pomocnik do szybkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką sprawnością. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Kolor: Jet black injection wariant urządzenia: Ręczny 2-w-1 Grupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowy Głębokość urządzenia: 165 mm Wysokość urządzenia: 1 160 mm Waga urządzenia: 2,4 kg Szerokość urządzenia: 265 mm Szczotka do dywanów: Mechaniczna Wskaźnik ładowania: Tak liczba stopni mocy: 2 2w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniu: Tak Czas ładowania: 5 h Napięcie: 14,4 V Maksymalny czas pracy (max.): 40 min Maksymalnie wszechstronny.

  komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu. Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę.

  Łatwo nim odkurzysz na dodatek okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad. Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Jedna szczotka do wielu powierzchni. Każdy dom jest inny. Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki.

  Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Nietrudny do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje. Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SPECYFIKACJA technologicznA: wydajność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 40 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu postępowemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 tworzone są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Rewelacyjny na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest znakomite do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niewiele znaczącym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Łucznik. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBS712

Bosch BBS712 Najniższa Cena Online

Bosch BBS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS712
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o obszerności zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE właściwości Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V objętość akumulatora: 3.0 Ah pojemność zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy wybór pracy wydajny jak konwencjonalny odkurzacz, równocześnie bardzo ergonomiczny dzisiaj jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą skuteczność jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki bezusterkowemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, wydajnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak produktywny jak tradycyjny odkurzacz², gwarantując dokładne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Poręczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się obszerniejszą wszechstronnością! użyteczna, zginana rura prosto zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez wykorzystania dłoni. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno przystępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z efektywnym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o obszerności 3.0 Ah choćby najbardziej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się proste w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny oraz posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem oraz rezultatem pamięci. Dodatkowo, zagwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷ i wysoką wydajność.

  dzięki czemu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu i bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najlepszymi rezultatami odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg i powierzchni, a choćby w najciemniejszych miejscach. Dzięki sprawnej elektroszczotce uzyskasz produktywność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz choćby w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami albo w ciemnych zakamarkach. Dodatkowo, zbierzesz o 30% więcej kurzu i brudu w trakcie odkurzania dywanów⁵.

  dzięki czemu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Konkretny i lekki silnik produkowany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Został zaprojektowany i wytworzony poprzez Bosch i przeszedł sporo testów, żeby zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce produktywny i 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla przystępnej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas. Zginana pod kątem 90°, zapewniająca 100% sprężystość podczas odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble lub sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze pozwala na bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami albo łóżkami. Kurz i brud w trudno przystępnych zakamarkach nie mają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest za każdym razem wysoka, nawet przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% rozciągliwością dzięki zginanej o 90° rurze, który powoduje, że sprzątanie nawet trudno przystępnych miejsc jest dziecinnie proste. Wygodne sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się z łatwością i bez wysiłku od sprzątania podłóg przy pomocy odkurzacza pionowego do sprzątania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego. Podczas odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec wystarczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  znikomy krok. Duży efekt. Teraz możesz prosto przełączyć się pomiędzy odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - starczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę za pomocą stopy.

  wygodny przycisk umożliwia odłączenie elektroszczotki od rury jednym, prędkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, by odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki czemu możesz cieszyć się funkcjonalnym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie w trakcie niedługiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzen


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa efektywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla stosownych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania świetnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nietrudne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami. Prosta obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest perfekcyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: wielka ssawka jest wspaniała do czyszczenia sporych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania minimalnych przedmiotów. Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Użyteczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura łatwo pozwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez zastosowania rąk. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz Unlimited 7 jest znakomity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz, równocześnie wyjątkowo funkcjonalny. Dzisiaj jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą produktywność jak klasyczny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, efektywnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak tradycyjny odkurzacz², gwarantując dokładne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza klasycznego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCHF220

Bosch BCHF220 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF220 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF220
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:0 minut;Długość przewodu:0;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, przystępne wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca budowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:44 minuty;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:zamek;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:16,5 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;wymiary - wysokość:116 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe czyszczenie pojemnika i szczotki Bosch EasyClean...


Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zagwarantuje wysoką produktywność.

  2 poziomy regulacji mocy i tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 stopnie regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy objętość pojemnika na kurz: 1l Wysoka produktywność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie produktywność. Dzięki temu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało sprawnie nawet poprzez sporo lat. Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, oraz, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie solidnego typu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, pokaźna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie mocnego typu urządzenia łatwe czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są zwykle różnorodne typy podłóg. Produktywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia staranne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest spora szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA produktywność Silnik LongLife dla wysokiej efektywności i długiej żywotności technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszelkich powierzchni dzięki wysokiej efektywności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej sprawności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka skuteczność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do nietrudnego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest konieczne wyczyszczenie filtra proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki wyjątkowo miękkiemu włosiu zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – świetne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki nieznacznej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg


Bosch BCH85

Bosch BCH85 Najniższa Cena Online

Bosch BCH85 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH85
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCH85N Athlet 20VmaxTechnologia litowo-jonowa Bosch. Silnik LongLife dla wysokiej produktywności i długiej żywotności. AllFloor HighPower Brush 3 stopnie regulacji mocy NAJWAŻNIEJSZE parametry:krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: rozmiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kgIlość poziomów mocy: 3Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.) 45 SmartSensor ControlSmartSensor Control: wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorom wydajności ze wskaźnikiem LEDMocna elektroszczotka AllFloor HighPower rewelacyjnie odkurzy wszystkie warianty podłóg.zawsze pod ręką: nieskomplikowane odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcjiCzysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niewiele znaczącej wadze i systemowi EasyCleanWysoka sprawność poprzez cały czasZawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED oznajmia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie efektywność. Dzięki temu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało produktywnie nawet przez niemało lat.Do wszystkich rodzajów podłógW pomieszczeniach są przede wszystkim najróżniejsze warianty podłóg.

  efektywna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje precyzyjne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki. Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia.

  A ponieważ jest szeroka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu nieskomplikowane czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.Łatwy do odstawianiaOdkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED informuje czy jest konieczne wyczyszczenie filtra.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Higieniczny filtr wylotowy SPECYFIKACJA technologicznA:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285Czas ładowania: 6Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.): 45Rodzaj urządzenia: PionowyOdkurzacz akumulatorowySzczotka do dywanów: ElektroszczotkaWskaźnik ładowania: NieIlość stopni mocy: 3Skuteczność:technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanieSilnik LongLife dla wysokiej produktywności i długiej żywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszystkich typach powierzchni3 poziomy regulacji mocy:Poziom 1: do prostego czyszczenia i maksymalnego czasu pracyPoziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracyPoziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Komfort:Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 45 minWkaźnik ładowania baterii: tak, pojedyńczyKrótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: wymiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kg HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest potrzebne wyczyszczenie filtraŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Higieniczny filtr wylotowyWymiary i waga:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Bosch cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze pionowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Bosch, odkurzacz pionowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach pionowych Bosch, ranking odkurzaczy pionowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *