Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Concept. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Zapewnia dużą siłę ssania, długą solidność i maksymalną elastyczność zastosowań. Może pełnić rolę jednocześnie odkurzacza ręcznego, jak i pionowego, a także komfortowo odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i poręcznemu uchwytowi jest przystępny w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana kompozycja dyszy podłogowej, która powiększa jej stabilność. Jeśli podczas pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  rozciągliwy przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 proponuje maksymalną sprężystość. Rura przedłużająca z rozciągliwym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno przystępnych miejscach jest proste i nie sprawia wygięcia pleców.

  sprawny silnik BLDC
  szeroka moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zastosowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma dużo zalet. Są one cichsze, niezawodne, energooszczędne i posiadają dłuższą żywotność niż silniki tradycyjne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany przy pomocy odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w dyszę samojezdną, która powiększa siłę ssania, dzięki temu można uzyskać produktywne sprzątanie w znacznie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest adekwatna do wszelkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami sprawia, że jest szczególnie delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w oświetlenie LED, dzięki temu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci wspaniałym światłem choćby w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki czemu za każdym razem będziesz mieć świetnie czyste wnętrze.

  drobna turboszczotka
  specyficzna kompozycja i dobrany wymiar tej szczotki pozwala polikwidować każdy włos z mebli tapicerowanych i wszelkich miejsc, do których nie można dotrzeć przy pomocy szerokiej szczotki. Doskonale nadaje się do sprzątania po swych futrzanych pupilach. sprawny filtr HEPA 13 zatrzymuje niechciane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest zaopatrzony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza w trakcie małych prac porządkowych. Dzięki ergonomicznym akcesoriom w postaci długiej i niedługiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a choćby klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można ponadto wygodnie odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od typu odkurzanej powierzchni można komfortowo regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest adekwatna do twardych podłóg, wysoka do potężnie zabrudzonych powierzchni lub dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 zagwarantuje pełną swobodę ruchów podczas sprzątania. Podczas pracy nie będzie przeszkadzał żaden przewód, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o objętości 2500 mAh, który cechuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki temu można wygodnie odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma pojemność 0,5 l i niezwykle momentalnie się go czyści. Po zapełnieniu starczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest optymalny ponadto dla alergików. By utrzymać wysoką produktywność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszelkich szczotek.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Łucznik. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-6025

Concept VP-6025 Najniższa Cena Online

Concept VP-6025 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6025
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym

  Szukasz odkurzacza, który nie zajmie zbyt dużo miejsca i będzie zawsze pod ręką do szybkiego sprzątania? Odkurzacz pionowy Iconic Smart Aqua Concept VP6025 3 w 1 to oczywisty dobór. To połączenie odkurzacza pionowego i mopa. Możesz go używać do odkurzania, mopowania lub łączenia obu czynności razem i skracania czasu sprzątania. Znakomicie sprawdza się na wszystkich rodzajach podłóg. Do niewiele znaczących porządków można użyć wyjmowaną jednostkę ręczną, którą w pełni wykorzystasz nie tylko w domu,na dodatek do sprzątania w samochodzie.

  Wyjątkowo lekki

  Ogromną zaletą odkurzacza pionowego VP6025 jest jego waga wynosząca zaledwie 2,3 kg. Dzięki lekkiej konstrukcji, praktycznej rączce i ruchomemu złączu jest przystępny w użyciu.

  Odkurza i mopuje za jednym razem, dzięki czemu sprzątanie zajmuje mniej czasu

  Odkurzaczem pionowym VP6025 możesz odkurzyć i wytrzeć wszystkie podłogi za jednym pociągnięciem, dzięki temu sprzątanie zajmie połowę czasu. Starczy napełnić zbiornik wodą destylowaną i umieścić go na dyszy turboszczotki. Dzianinę czyszczącą można prosto zdjąć i wyprać w pralce.

  mocny silnik BLDC zwiększa moc ssania odkurzacza

  Wysoka moc ssania to zasługa silnika BLDC. Jest to bezszczotkowy silnik prądu stałego, który ma dużo zalet. Jest cichszy, bardziej niezawodny, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność niżeli silniki klasyczne.

  Zmotoryzowana ssawka zwiększa efektywność odkurzania

  Odkurzacz idealnie radzi sobie nie tylko na twardych powierzchniach,jeszcze na dywanach. Ssawka podłogowa odkurzacza zaopatrzona jest we własny napęd, który zwiększa moc ssania. Dzięki czemu można osiągnąć sprawne sprzątanie w znacznie krótszym czasie.

  3 tryby pracy z samoczynną regulacją siły ssania

  Odkurzacz ma 3 tryby: Low, Auto i High, które możesz zmieniać w zależności od typu odkurzanej powierzchni bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Low nadaje się do twardych podłóg, High do czyszczenia dywanów. W trybie Auto odkurzacz rozpoznaje stopień zabrudzenia i trafnie dostosowuje siłę ssania.

  LED oświetlenie

  Dzięki 3 diodom LED, w które zaopatrzony jest VP6025, nie przegapisz ani jednej plamki. Doskonale oświetli choćby najciemniejsze miejsca w domu, dzięki temu wszędzie będziesz posiadać za każdym razem genialny porządek.

  Odkurzacz ręczny do niewielkich porządków w domu i samochodzie

  Odkurzacz pionowy Iconic Smart Aqua Concept VP6025 3 w 1 posiada wyjmowaną jednostkę ręczną, którą docenisz wyjątkowo przy nieznacznych pracach porządkowych. Dzięki praktycznym akcesoriom w postaci długiej i niedługiej ssawki szczelinowej ze szczotką wyczyścisz wnętrze samochodu, sofę, blat kuchenny czy choćby klawiaturę. Możesz także użyć elastycznego węża, dzięki któremu lepiej dotrzesz w każde wąskie i trudno dostępne miejsce. Za pomocą długiej rury ssącej można wygodnie odkurzyć nawet pajęczyny pod sufitem. Bardzo ergonomicznym akcesorium jest uchwyt ścienny, w którym zmieścisz nie tylko odkurzacz,również minimalne akcesoria, które będziesz posiadać za każdym razem pod ręką.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności

  Odkurzacz pionowy VP6025 zapewni Ci pełną swobodę ruchów. Żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał podczas pracy, więc możesz sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator Li-Ion o obszerności 2500 mAh. Możesz sprzątać do 30 minut na jednym ładowaniu. Pełne ładowanie trwa 3-4 godziny.

  Szybka i przystępna obsługa

  Pojemnik na kurz ma pojemność 0,6 l, a jego czyszczenie jest bardzo szybkie i higieniczne. Po napełnieniu wystarczy wcisnąć przycisk by opróżnić pojemnik. Odkurzacz wyposażony jest w wydajny filtr HEPA 13, który docenią stanowczo alergicy i rodziny z niepokaźnymi dziećmi. Dzięki czujnikowi zanieczyszczenia filtra dokładnie wiesz, kiedy konieczna jest jego zamiana, aby odkurzacz służył Ci długo i bezawaryjnie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Concept cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze pionowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Concept, odkurzacz pionowy Concept cena, opinie o odkurzaczach pionowych Concept, ranking odkurzaczy pionowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *