Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Concept. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Concept VP-4080

Concept VP-4080 Najniższa Cena Online

Concept VP-4080 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4080
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy Pionowy Odkurzacz Concept VP4080 jest nadzwyczajnym pomocnikiem do prędkiego i nieskomplikowanego sprzątania całego gospodarstwa domowego. Główne atuty to mobilność, ponieważ żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy....

Concept VP-6200

Concept VP-6200 Najniższa Cena Online

Concept VP-6200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6200
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 3 w 1 o dużej mocy ssania i długiej żywotności, do elastycznego stosowania. Concept VP6200 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy 39,6 V, przy pomocy którego można czyścić do 60 minut na jednym ładowaniu.

Concept VP-6010

Concept VP-6010 Najniższa Cena Online

Concept VP-6010 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6010
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 Concept REAL FORCEVP6010 BLDC silnikNic go nie powstrzyma. Wyjątkowo trudno znaleźć odkurzacz bezprzewodowy o podobnej sprawności jak klasyczne odkurzacze. Lecz nam się udało.

  Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 Concept VP6010 z linii Real Force jest liderem w swej kategorii. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów jest w stanie poradzić sobie z każdym brudem i odkurzy dosłownie wszędzie.skuteczny silnik BLDC.

  Wysoka moc ssania wynika z silnika BLDC, który sporo zalet. Silnik jest cichy, niezawodny, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność niżeli silniki tradycyjne.Ekektryczna turboszczotka - specjalista od dywanów.

  Odkurzacz jest wyposażony w napędzaną silnikiem turboszczotkę, która jest samobieżna, dzięki czemu jest prawdziwym specjalistą od dywanów. Docenią to zwłaszcza rodziny ze zwierzętami domowymi i minimalnymi dziećmi.

  Dzięki wielkiej mocy ssania osiągniesz nieprzeciętne czyszczenie w krótszym czasie, oszczędzając czas i pieniądze. Konserwacja turboszczotki jest wyjątkowo prosta - starczy ją zdemontować, wyczyścić i ponownie założyć.Elektryczna turboszczotka PET.

  Szczotka PET jest ekspertem w zbieraniu sierści. Twój ulubieniec może spokojnie odpoczywać na kanapie, ponieważ jej czyszczenie zajmie dosłownie chwilę.Regulacja mocy. Odkurzacz ma 4 stopnie mocy: niska moc, niska moc + turbo, wysoka moc, wysoka moc + turbo.

  Z twardych podłóg możesz płynnie przełączać się na dywany. Naciśnij jeden przycisk na uchwycie, żeby zmaksymalizować skuteczność odkurzacza. Szybkie i staranne czyszczenie to kwestia minut.Długa żywotność baterii i szybkie ładowanie.

  VP6010 ma wyjmowany akumulator litowo-jonowy 2500 mAh, który zagwarantuje długą żywotność baterii. Możesz sprzątać do 30 minut na jednym ładowaniu. Jeśli chcesz naładować odkurzacz wystarczy wyjąć akumulator i podłączyć go do gniazdka albo umieścić cały odkurzacz w stacji ładującej.

  Pełne naładowanie zajmuje zaledwie 3,5 godziny.Łatwa konserwacja. Cały korpus odkurzacza jest w pełni rozkładalny i można go myć. Pojemnik na kurz ma objętość 0,4 litra, a jego czyszczenie jest nad wyraz szybkie i higieniczne.

  Po napełnieniu starczy nacisnąć przycisk i opróżnić pojemnik. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz pasuje w dodatku dla alergików.Łatwa obsługa. Bezprzewodowy odkurzacz VP6010 gwarantuje całkowitą swobodę ruchów podczas czyszczenia.

  Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał podczas sprzątania. Jego największą zaletą jest lekka konstrukcja i funkcjonalny uchwyt, dzięki czemu jest komfortowy do trzymania i łatwy w obsłudze.Odkurzacz ręczy bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 VP6010 może być także odkurzaczem ręcznym, którym wyczyścisz wnętrze samochodu, sofę, kuchnię czy klawiaturę.

  za pomocą rury teleskopowej możesz wygodnie odkurzać pajęczyny na suficie.Szczotka z oświetleniem LED. Żaden kusz się nie ukryje. Pod łóżkiem, meblami i innymi trudno widocznymi miejscami można z łatwością sprzątać dzięki praktycznemu oświetleniu LED umieszczonemu bezpośrednio na szczotce podłogowej.Akcesoria.Podstawowe wyposażenie obejmuje wszystko, czego Ci trzeba w domu.

  Oprócz turboszczotki z napędem silnikowym w komplecie wynajdziesz krótką i długą szczelinową ssawkę do czyszczenia trudno przystępnych miejsc, wąskich przestrzeni za meblami albo wnętrza samochodu oraz ssawkę do usuwania kurzu z mebli, książek albo klawiatur.Uchwyt ścienny.W komplecie znajduje się poręczny uchwyt ścienny, który służy dodatkowo jako stacja ładująca.

  Twój pomocnik będzie gotowy do sprzątania z naładowanym akumulatorem w dowolnym momencie.technologiczne parametry: BLDC silnik rodzaj baterii: Li-Ion objętość baterii: 2500 mAh Napięcie: 24 V Czas pracy: 30 min.

  Czas ładowania: 3,5 godziny Moc: 220 W 2 szybkości odkurzania 4 stopnie mocy: niska moc, niska moc + turbo, wysoka moc, wysoka moc + turbo pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l HEPA filtr 13 Poziom hałasu: 77/82 dB LED oświetlenie Zmotoryzowana turboszczotka Wyjmowany pojemnik Przycisk do nietrudnego wyjmowania pojemnika Akcesoria: Zmotoryzowana turboszczotka Zmotoryzowana turboszczotka niepokaźna PET Ssawka długa szczelinowa Przedłużenie do ssawki Ssawka z niedługimi włosiem Ssawka okrągła Uchwyt ścienny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-6110

Concept VP-6110 Najniższa Cena Online

Concept VP-6110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6110
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty producenta CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2 w 1 o znacznej mocy ssania i długiej żywotności, do elastycznego używania.

  Concept VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyekwipowany w wymienny akumulator litowo-jonowy 25,2 V, dzięki któremu możesz sprzątać do 40 minut na jednym ładowaniu.


Concept VP-4136

Concept VP-4136 Najniższa Cena Online

Concept VP-4136 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4136
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty firmy CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! sprawdź: Tydzień okazji Odkurzacz pionowy 2w1 ze zmotoryzowaną turboszczotką. Concept VP4136 jest wyekwipowany w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje energię na 55 minut pracy.

  Dysza z 3 diodami LED oświetli choćby najciemniejsze zakamarki w każdym domu. Odkurzacz można łatwo zdemontować i wyczyścić.


Concept VP-4201

Concept VP-4201 Najniższa Cena Online

Concept VP-4201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD marki Concept z kodem 21MDW9PL130A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! Bezprzewodowy odkurzacz 3w1 do odkurzania i mycia podłóg. Concept VP4201 jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który zapewnia moc na 40 minut pracy.

  Dzięki napędzanej silnikiem turboszczotce może czyścić także dywany.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Tesla. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Concept cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze pionowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Concept, odkurzacz pionowy Concept cena, opinie o odkurzaczach pionowych Concept, ranking odkurzaczy pionowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.