Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Ariete. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy nad wyraz praktyczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,sprawnie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zagwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w wyjątkowo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Znakomicie pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co umożliwia swobodne sprzątanie.

  W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa produktywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz nowoczesnego i wykwintnego wzornictwa towar akcentuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu oraz dołączonym do zestawu akcesoriom - wyśmienicie pasuje do czyszczenia podłóg i dywanów oraz szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest bardzo rozciągliwy w działaniu, poręczny i wszechstronny. Wyposażony w wyjmowany i prosty w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi , a także zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zastosowana technologiaW odkurzaczu został zaimplementowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyposażone w progresywny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt znakomity dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania oraz umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica gwarantuje dodatkowy komfort pracy oraz zezwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można łatwo przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, sprawdzi się nieprzeciętnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli oraz czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi i możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i prosto odnajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  zaopatrzony w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia, a także filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe stalowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Ariete cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze pionowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Ariete, odkurzacz pionowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach pionowych Ariete, ranking odkurzaczy pionowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *