Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Ariete,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Ariete. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Ariete handy force rbt 2759

Ariete handy force rbt 2759 Najniższa Cena Online

Ariete handy force rbt 2759 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete handy force rbt 2759
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2759 2w1 600W 0,5l HEPA Pionowy odkurzacz bezworkowy 2 w 1, moc 600 W, klasa energetyczna A+, technologia cyklonowa, funkcja odkurzacza podręcznego, system filtracji HEPA, zbiornik na zanieczyszczenia Easy Clean, dostosowywana wysokość, dł.

  kabla 5 m, turboszczotka z podświetleniem LED do dywanów i podłóg, szczotka do dzianin, końcówka szczelinowa, waga 2,9 kg, pojemność 0,5 l, rozmiary 27x26x100 cm NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 600 W Roczne zużycie energii: poniżej 19,9 kWh Klasa energetyczna: A+ wariant odkurzacza: Cyklonowy 2 w 1 (pionowy + podręczny): ✔ Obrotowa turboszczotka: ✔ Lampka doświetlająca odkurzane powierzchnie: ✔ Bezworkowy: ✔ System filtracji HEPA: ✔ regulowana wysokość: ✔ Włącznik/Wyłącznik: ✔ Akcesoria w komplecie: Obrotowa turbo szczotka z diodami LED, końcówka szczelinowa, końcówka do dywanów i podłóg objętość zbiornika na zanieczyszczenia: 0,5 l Długość kabla: 5 m Waga: 2,92 kg Cała moc odkurzania Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i poręcznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o potężnej mocy ssania.

  To świeże urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, poręczne i zaprojektowane tak, by zapewnić maksymalną sprężystość używania. Zużywa tylko 19,9 kWh energii rocznie, a dzięki licznym akcesoriom, towar ma rewelacyjne zastosowanie w czyszczeniu dywanów i podłóg, a także w pozbywaniu się brudu ze szczelin, i innych najtrudniejszych do wysprzątania powierzchni.

  konkretny lecz oszczędny wyposażony w silnik cyklonowy, o mocy 600 W solidną siłę ssania gwarantując równocześnie nieduże zużycie energii na poziomie 19,9 kWh rocznie. Wysoka produktywność, umożliwia swobodne posprzątanie całego mieszkania, a wyciągnięcie okruszków i brudu z dywanu – przestaje być problemem.

  Uniwersalny Dzięki licznym akcesoriom i wysokiej mocy ssącej – genialnie się sprawdza w czyszczeniu tapicerek, a także tkanin. Jest też znakomitym rozwiązaniem do wydobywania brudu z trudnodostępnych szczelin oraz kurzu z najdalszych zakamarków Twojego domu.

  Dla jeszcze lepszego efektu Odkurzacz Handy Force RBT został wyekwipowany w wydajną i wydajną obrotową turboszczotkę, która jeszcze skuteczniej zbiera z podłogi wszelkie nieczystości i ukryty w dywanach kurz.

  w dodatku, specjalna lampka doświetlająca ułatwi komfortowe odkurzanie pod meblami i pozwoli na dostrzeżenie niewidocznych na pierwszy rzut oka okruchów znakomity również do mebli za pomocą wielofunkcyjnej, niedługiej dyszy z zestawu, z łatwością odkurzysz zabrudzone meble.

  Szczoteczka została wyprodukowana z miękkiego i rozciągliwego włosia, dzięki czemu nie porysujesz delikatnych powierzchni. Ergonomia ma znaczenie zastosowanie specjalnej konstrukcji sprawia, że jest komfortowy i lekki w użyciu nawet przy długim sprzątaniu.

  dodatkowo, łatwy w czyszczeniu zbiornik na zanieczyszczenia, gdzie za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się skatalogowanych podczas sprzątania śmieci – bez bezpośredniego kontaktu z zawartością.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy nad wyraz praktyczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,sprawnie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Zagwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w wyjątkowo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy bardzo niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Znakomicie pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co umożliwia swobodne sprzątanie.

  W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa produktywności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz nowoczesnego i wykwintnego wzornictwa towar akcentuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu oraz dołączonym do zestawu akcesoriom - wyśmienicie pasuje do czyszczenia podłóg i dywanów oraz szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest bardzo rozciągliwy w działaniu, poręczny i wszechstronny. Wyposażony w wyjmowany i prosty w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi , a także zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zastosowana technologiaW odkurzaczu został zaimplementowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyposażone w progresywny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt znakomity dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania oraz umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica gwarantuje dodatkowy komfort pracy oraz zezwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 sprawia, iż odkurzacz pionowy można łatwo przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, sprawdzi się nieprzeciętnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli oraz czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi i możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i prosto odnajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  zaopatrzony w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia, a także filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Viomi. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Ariete cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Ariete,
 • odkurzacze pionowe Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Ariete, odkurzacz pionowy Ariete cena, opinie o odkurzaczach pionowych Ariete, ranking odkurzaczy pionowych Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *