Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Camry. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Camry. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Camry,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Camry. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Camry, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Camry CR 7019

Camry CR 7019 Najniższa Cena Online

Camry CR 7019 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7019
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz CAMRY CR 7019 Sweeper KAŚKA Akumulator Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Pochodzi prosto od oficjalnego dystrybutora. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: Odkurzacz CAMRY Ładowarka Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: marka: Camry Model: CR 7019 odcień dominujący: wielokolorowy Zasilanie: akumulatorowe Napięcie akumulatora: 6 V Moc: 10 W pojemność zbiornika na kurz: 0.1 l Czas pracy bezprzewodowej: 45 min Odłączany odkurzacz ręczny: nie Praca na mokro: nie Szerokość produktu: 36 cm Wysokość artykułu: 30 cm Waga produktu: 1.69 kg Waga artykułu z opakowaniem jednostkowym: 2 kg Kod producenta: CR 7019 Odkurzacz CAMRY CR 7019 Sweeper KAŚKA Akumulator Odkurzacz pionowy CAMRY CR 7019 akumulatorowy.

  Pionowy odkurzacz akumulatorowy CAMRY CR 7019 znamionuje lekka obudowa i wygodna obsługa. Obrotowe szczotki z łatwością zamiatają i zbierają kurz, okruchy, sierść, a także wszelkie zabrudzenia z każdego rodzaju podłóg.

  Długi uchwyt sprawia,podczas sprzątania nie musimy się schulać! Opróżnianie zbiornika na kurz jest wyjątkowo proste. Dzięki użytecznemu systemowi nie trzeba dotykać rękoma zbieranych zabrudzeń.

  Wytrzymały akumulator w pełni naładowany to praca ok. 45 minut. Obrotowa trójkątna głowica gwarantująca staranne zamiatanie/odkurzanie 4 silne szczotki starannie zbierające kurz, brud i okruchy Cicha praca bardzo lekki i komfortowy w obsłudze prosty do opróżniania zbiornik na kurz o obszerności 0,1L Praca do 45 minut na w pełni naładowanych akumulatorach skrupulatnie oczyszcza podłogi i schody pokryte drewnem, panelami, terakotą i dywanami.

  mnóstwo funkcjonalnych funkcji i rozwiązań zapewniających komfort użytkowania. Jest szczególnie lekki i wygodny w obsłudze. Odkurzacz jest przystępny do manewrowania w narożnikach, przy ścianach i pod meblami.

  Trójkątna głowica czyszcząca zaopatrzona w obrotowe miękkie szczotki skrupulatnie eliminuje zanieczyszczenia choćby w tych miejscach. Znakomitym rozwiązaniem są także gumowane narożniki broniące powierzchnię mebli przed otarciem.

  W dolnej części pokrywy znajdują się trzy koliste ślizgacze, dzięki którym odkurzacz lekko się przemieszcza. Składana rączka o długości 103 cm, połączona teleskopowo z odkurzaczem, zagwarantuje wygodne sprzątanie w trudno przystępnych miejscach, a także zezwala na okurzanie nawet pod szerokim łóżkiem.

  Po zakończeniu sprzątania odkurzacz można pozostawić stojący zrównoważenie z poniesioną do góry rączką. Można także go złożyć, zajmuje wtedy szczególnie mało miejsca 36 cm x 30 cm x 9 cm W trójkątnej obudowie umieszczono cztery szczotki z miękkiego włosia.

  Dwie szczotki o długości 21 cm, oraz dwie szczotki o długości 8 cm napędzane są wspólnym silnikiem. Dodatkowo w przedniej części zamontowano szczotkę podgarniającą z długim elastycznym włosiem. Zezwala na ona dotarcie do najtrudniejszych miejsc i zapewnia...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe G3 Ferrari. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Camry opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Camry cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Camry,
 • odkurzacze pionowe Camry jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Camry, odkurzacz pionowy Camry cena, opinie o odkurzaczach pionowych Camry, ranking odkurzaczy pionowych Camry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *