Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Hoover,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Hoover. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Hoover HF910P 011

Hoover HF910P 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF910P 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF910P 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF910P 011 0,7l 350W Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 został zaprojektowany, aby zapewnić długofalową, zoptymalizowaną sprawność do sprzątania całego domu: 30 minut pracy z jednym akumulatorem, do podłogi i dywanu, z główną zmotoryzowaną nasadką, do sprzątania domu o powierzchni do 100 m2.

  Nasadka jest zaopatrzona w nasz nowy ANTI-TWIST™, który radykalnie ogranicza owijanie się włosów, gwarantując bezproblemową pielęgnację. Poza tym jest stworzony z najwyższej jakości tworzyw. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz bezprzewodowy Moc (W): 350 System sterowania mocą: dostosowywana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie charakterystycznym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 prędkie ładowanie na 80% baterii: 3h Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Najwyższy tryb mocy Boost HON APP Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i dostać ogrom dodatkowych treści, takich jak skrócony przewodnik, alerty dotyczące konserwacji, rozwiązywanie problemów i wskazówki.

  QUICK PARK&GO potrzebujesz odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! HF9 można tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak odkurzacz ma zostać pozostawiony bez nadzoru na dłużej, należy go przechowywać na uchwycie ściennym.

  szybkie ładowanie HF9 jest zaopatrzony w wymienny akumulator litowo-jonowy, który można ładować bezpośrednio w odkurzaczu albo osobno. Mocna bateria 4000 mAh może osiągnąć 100% naładowania już w 3,5 godziny.

  sprawdź % naładowania bezpośrednio na wyświetlaczu LED. Przednie światła LED Nasadka HF9 jest zaopatrzona w 2 diody LED, aby lepiej uwidocznić brud choćby w ciemnych miejscach. Jest zintegrowana ze zderzakiem, który dba o listwy przypodłogowe i meble.

  Zoptymalizowana efektywność i wydajny czas pracy Dzięki sprawnemu zarządzaniu energią i konkretnemu silnikowi bezszczotkowemu zapewniona jest doskonała równowaga wagi i nieszablonowa moc ssania oraz czas pracy 30 minut z pojedynczym akumulatorem w trybie podłóg twardych i dywanów z główną zmotoryzowaną ssawką - wystarczająco długo, by posprzątać dom o powierzchni 100 m2, bez utraty siły ssania (zgodnie z normą EN 60312-1, paragrafy 5.7 i 5.9.) Kluczowe akcesoria HF9 jest zaopatrzony w narzędzie do odkurzania mebli 2 w 1, które jest doskonałe do czyszczenia twardych powierzchni i oraz szczelinówkę, żeby dotrzeć do skomplikowanych miejsc lub wąskich przestrzeni.

  Łatwe czyszczenie sierści zwierząt Zmotoryzowana mini nasadka zasilająca HF9 z przednimi światłami LED jest doskonałym narzędziem dla właścicieli zwierząt, ponieważ efektywnie czyści sierść psów i kotów z poduszek i innych powierzchni z tkaniny.

  intuicyjny panel sterowania Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 jest wyekwipowany w wysokiej jakości ekran LED i instynktowny panel sterowania, dzięki temu wszystko, czego Ci trzeba, masz pod ręką: ustawienia czyszczenia i pozostały czas działania podany w minutach.

  Możesz z łatwością regulować szybkość szczotki, wybierając pomiędzy dwoma ustawieniami: tryb podłogi albo tryb dywanu. Możesz uzyskać uzupełniającą moc przełączania w tryb Turbo. Nieskomplikowane czyszczenie na wysokim poziomie Nie musisz już schylać się do podłogi: komfortowo odłącz rurkę od nasadki za pomocą ergonomicznego pedału i rozpocznij sprzątanie na wysokim poziomie.

  Anti-Twist™ HF9 jest zaopatrzony w nasz wyjątkowy ANTI-TWIST™, który zapobiega plątaniu się sierści zwierząt wokół szczotki w trakcie odkurzania. Za każdym razem, gdy potrzebujesz uzyskać dostęp do szczoteczki, jest to przystępne, ponieważ góra otwiera się, żeby uzyskać natychmiastowy dostęp, co likwiduje kłopoty z konserwacją.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne atrybuty Zbieranie kurzu: Bezworkowy Kolor: Blue / Grey właściwości techniczne ilość baterii w pakiecie: 1 Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie standardowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 prędkie ładowanie na 80% baterii: 3 Wskaźnik naładowania baterii: Tak System separacji: technika Pojedynczego Cyklonu Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Anti-Twist: Tak objętość zbiornika (I): 0,7 Najwyższy tryb mocy Boost: Tak Komfort pozycja listwy szczotkowej: Tak Mocowanie ścienne: Tak Mocowanie ścienne: Tak Parkowanie w pionie: Tak łatwe opróżnianie zbiornika: Tak System szybkiego zwalniania szczotki: Tak Tryb do dywanów: Tak Tryb cichy: Nie Sterowanie dotykowe: Tak Rączka z miękkim uchwytem: Tak Akcesoria Zintegrowane akcesoria: Nie Szczotka z oświetleniem LED: Tak usuwanie sierści zwierząt: Tak Szczelinówka: Tak 2 w 1: wielka szczotka do kurzu i szczotka do mebli: Tak rozmiary Wysokość artykułu (mm): 1110 Szerokość produktu (mm): 213 Głębokość produktu: 260 Wysokość artykułu w opakowaniu (mm): 145 Szerokość towaru w opakowaniu (mm): 790 Wysokość produktu w opakowaniu (mm): 273 Waga towaru netto: 3,36 Waga brutto (

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Bissell. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF18 DPT011

Hoover HF18 DPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF18 DPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF18 DPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover HFREE HF18DPT011 Odkurzacz Hoover H-Free Home – ekspresowo i wygodnie dotrzesz do każdego zakamarka mieszkania Lekka waga i zwrotna ssawka powodują, iż urządzenie Hoover jest wyjątkowo wygodne w obsłudze.

  Dzięki niemu łatwo pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń w swoim domu. Przekonaj się, jak działa odkurzacz Hoover NAJWAŻNIEJSZE parametry:ULTRA LEKKI– TYLKO 2 KG. Bez wysiłku odkurzysz całe mieszkanie25 MINUT BEZPRZEWODOWEJ PRACY.

  Zdążysz odkurzyć każdą powierzchnięSUPER ZWROTNA SSAWKA. Możesz prosto odkurzyć podłogę przy listwach i meblachCZYSZCZENIE wszelkich rodzajÓW PODŁÓG. Pozbądź się kurzu z parkietu, dywanów i płytekWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKA.

  Wyczyść pojemnik bez kontaktu z kurzemWYJMOWANA BATERIA. Naładuj baterię w zaledwie 5 godzinWYŚWIETLACZ LED Kontroluj poziom baterii w trakcie sprzątaniaBateria 18 V LISuper zwrotna ssawka do każdej powierzchniPodświetlenie LEDMini Turbo szczotkaWygodne czyszczenie zbiornikaAkcesoria 2 w 1 Odkurzacz Hoover H-Free HomePoznaj więcej jego funkcjiCZYSZCZENIE wszelkich wariantÓW PODŁÓGWYGODNE OPRÓŻNIANIE ZBIORNIKAWYJMOWANA BATERIAWYŚWIETLACZ LED technika:wygodnA – skutecznA – progresywnAULTRALEKKISUPER ZWROTNA SSAWKASSAWKA Z PODŚWIETLENIEM LEDSSAWKA DO MEBLISZCZELINÓWKAODKURZACZ PIONOWY I RĘCZNY BATERIA 18 V LI prędkie i skuteczne sprzątanie Nie musisz szukać wolnych kontaktów, aby włączyć odkurzacz.

  Hoover H-Free działa bezprzewodowo! Urządzenie dzięki skutecznej baterii może pracować choćby poprzez 25 minut. Podczas sprzątania poziom naładowania możesz kontrolować na wyświetlaczu LED. SUPER ZWROTNA SSAWKA DO KAŻDEJ POWIERZCHNI komfortowe odkurzanie różnorodnych rodzajów podłóg Już dzisiaj jedną ssawką jesteś w stanie odkurzyć parkiet, dywany i płytki w łazience lub kuchni.

  Ssawka Hoover H-Free jest bowiem dopasowana do każdej powierzchni. Wygodny system sterowania zezwala na także dotarcie do każdego zakamarka – nawet wąskiej przestrzeni pod meblami. PODŚWIETLENIE LED Odkurzanie za każdym razem pod kontrolą Dzięki Hoover H-Free nie pominiesz żadnej drobinki kurzu.

  Znajdujące się z przodu ssawki lampki LED dokładnie oświetlą odkurzaną powierzchnię i pozwolą Ci pozbyć się choćby najmniejszych pyłków. MINI TURBO SZCZOTKA efektywne sprzątanie włosów i sierści Z Hoover H-Free choćby sprzątanie sierści po pupilu może być komfortowe.

  starczy, iż zamienisz typową końcówkę na Mini turbo szczotkę, która ma nad wyraz dużą moc ssania. KomfortowE CZYSZCZENIE ZBIORNIKA Sprzątanie bez kontaktu z kurzem Hoover H-Free posiada zbiornik o pojemności 0,7 l, który jest prosty w opróżnianiu.

  Gdy uwolnisz blokadę, w pojemniku otworzy się dolna klapa, a cały kurz od razu trafi do kosza! AKCESORIA 2 W 1Dokładne czyszczenie całego domuZ Hoover H-Free możesz odkurzyć nie tylko podłogi, ale też meble, a nawet firanki.

  Wykorzystaj ssawkę do mebli lub szczelinówkę, dzięki której pozbędziesz się kurzu np. Za kaloryferem. Dane technicznE:typ: Odkurzacz 2w1Rodzaj odkurzaczy: Odkurzacz pionowy, Odkurzacz ręcznyDługość przewodu (m): nieZasięg pracy (m): NieograniczonyElementy konstrukcji: praktyczna rączkaOświetlenie LED: takZintegrowany wąż: nieRodzaj filtrów: Filtr tkaninowyRodzaj zbiornika na kurz: Pojemnik na kurzModel worka: Nie dotyczyPojemność worka/pojemnika na kurz (l): 0.7Pojemność zbiornika na ciecz (l): nieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikWskaźniki kontrolne: Wskaźnik naładowaniaPraca na mokro: nieZasilanie: AkumulatoroweNapięcie (V): 18Czas ładowania (min): 300Czas działania (min): 25Parametry zasilania: wariant baterii: Li-ionWysokość (cm): 113.5Długość (cm): 25.2Szerokość (cm): 23.3Waga (kg): 2.2Standardowe: 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu, Mini turboszczotkaElektroszczotka: takTechnologie: Mini Turboszczotka, Cykloniczny ruch powietrzaLinia: H-FreeKolor: Czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Tristar. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF522 STP011

Hoover HF522 STP011 Najniższa Cena Online

Hoover HF522 STP011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF522 STP011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF500 HF522STP 011 290W Odkurzacz pionowy bezprzewodowy, czas pracy do 45 min. Technologia odkurzania cyklonowego. Dla posiadaczy psów i kotów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz bezprzewodowy Moc wejściowa: 290W Odłączany odkurzacz ręczny Oświetlenie LED objętość pojemnika na kurz: 0, 45l Wskaźnik LED Regulacja mocy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie: 22V Czas ładowania: 150 min Czas działania: 45 min Kolor: Szaro - niebieski SPECYFIKACJA technologicznA rodzaj: Bezprzewodowy rodzaj odkurzaczy: Odkurzacz pionowy Poziom mocy akustycznej (dB): od 81 do 85 dB Moc wejściowa (W): 290 Regulacja wysokości: nie Długość przewodu (m): Bezprzewodowy Zasięg pracy (m): Nieograniczony części konstrukcji: Samostojąca budowa, Zintegrowana rączka, ergonomiczna budowa Odłączany odkurzacz ręczny: tak Oświetlenie LED: tak Zintegrowany wąż: nie Dołączanie rury: nie Schowek na akcesoria: nie wariant filtrów: Zmywalny wariant zbiornika na kurz: Pojemnik na kurz Model worka: Bezworkowy objętość worka/pojemnika na kurz (l): 0.45 Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przezroczysty zbiornik Regulacja mocy: tak Wskaźniki kontrolne: Wskaźnik LED Praca na mokro: nie Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie (V): 22 Czas ładowania (min): 150 Czas działania (min): 45 cechy zasilania: Akumulator Li-Ion Wysokość (cm): 107.9 Długość (cm): 19.5 Szerokość (cm): 25.2 Waga (kg): 4.8 typowe: Instrukcja obsługi, Ładowarka, Uchwyt ścienny Turboszczotka: tak Elektroszczotka: tak Technologie: Cykloniczny ruch powietrza Pozostałe właściwości: Dla posiadaczy psów i kotów, Diodowy wskaźnik poziomu mocy, Wszystkie podłogi Kolor: Szaro-niebieski


Hoover HJ72 WDLB011

Hoover HJ72 WDLB011 Najniższa Cena Online

Hoover HJ72 WDLB011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HJ72 WDLB011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza firmy Hoover z kodem 22MDW2PL15 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz ręczny z możliwością odsysania na mokro i na sucho.

  Jest wyekwipowany w akumulator Ni-MH, który zapewnia do 10 minut pracy i prędkie ładowanie w zaledwie 90 minut. Kompaktowa i lekka budowa z praktycznym uchwytem dla maksymalnego komfortu użytkowaniaart changes here..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Bomann. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF122

Hoover HF122 Najniższa Cena Online

Hoover HF122 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF122
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF122RH 011 Bezprzewodowy odkurzacz szczotkowy z technologią pojedynczego cyklonu. Ma regulację mocy: 1 poziom + turbo. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Zasilanie: Bateria Li-Ion Odłączany odkurzacz ręczny: Tak objętość zbiornika na kurz: 0,9L System filtracji: Filtr materiałowy Czas pracy bezprzewodowej: do 40 min Do wszystkich podłóg Tryb ciągły dla wygodnego czyszczenia - bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz" Wyjmowany akumulator Ledowy wskaźnik naładowania baterii łatwo wyjmowalny i opróżnialny pojemnik H-FREE 100 H-FREE 100 został zaprojektowany tak, żeby zagwarantować bezproblemowe sprzątanie przy użyciu przystępnych akcesoriów i pokaźnej objętości na kurz.

  TRYB CIĄGŁY DLA wygodnEGO CZYSZCZENIA starczy zablokować dźwignię, żeby aktywować tryb ciągłego odkurzania i łatwo czyścić, bez konieczności ciągłego naciskania palcem na przycisk „włącz-wyłącz".

  WYJMOWANY AKUMULATOR Dzięki wyjmowanemu akumulatorowi 22V możesz ładować H-FREE 100 gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz. LEDOWY WSKAŹNIK NAŁADOWANIA BATERII Widoczny system oświetlenia na obudowie baterii pozwala na stałe monitorowanie poziomu naładowania odkurzacza.

  obfita pojemnośĆ POJEMNIKA Pojemny pojemnik pomaga zniżyć częstotliwość opróżniania i pozwala unikać bezpośredniego kontaktu z kurzem i alergenami. Łatwo WYJMOWALNY I OPRÓŻNIALNY POJEMNIK Wyjmij pojemnik jednym przyciskiem i dzięki systemowi One Touch opróżnij H-FREE 100 bez wysiłku i bez kontaktu z kurzem.

  GŁÓWNE parametry Nazwa produktu / Kod handlowy: HF122RH 011 Workowy / Bezworkowy: Bezworkowy Kolor: Silver / Red atrybuty technicznE Napięcie (V): 22 typ baterii: Li-Ion czas pracy: Up to 40 min Wstępne ładowane: 12 Wskaźnik naładowania baterii: Tak LED - wskaźnik stanu baterii: Tak System separacji kurzu: technika pojedyńczego cyklonu System fitracji: Filtr materiałowy objętość zbiornika (I): 0,9 Regulacja mocy: 1 poziom + turbo Turbo szczotka: Tak KOMFORT przystępne opróżnianie zbiornika: Tak System szybkiego konstrukcji szczotki: Tak Sterowanie dotykowe: Tak Wszystkie podłogi: Tak Gumowe kółka: Tak AKCESORIA Szczotka: Tak Oświetlenie ledowe: Tak Szczelinówka: Tak Szczotka do kurzu: Tak wymiary Szerokość produktu (mm): 260 Wysokość towaru (mm): 1120 Głębokość artykułu: 234 Waga netto towaru [kg]: 2,4Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Hoover cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Hoover,
 • odkurzacze pionowe Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Hoover, odkurzacz pionowy Hoover cena, opinie o odkurzaczach pionowych Hoover, ranking odkurzaczy pionowych Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *