Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące Bissell. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz piorący Bissell. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących Bissell,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

[TOP10] odkurzacze piorące Bissell. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami Bissell, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bissell 3724N

Bissell 3724N Najniższa Cena Online

Bissell 3724N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3724N
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bissell urządzenie do usuwania plam spotclean plus (3724n)mistrzowskie likwidowanie nagłych zabrudzeń produktywnie eliminuje codzienne zabrudzenia, plamy i plamy z dywanów, tapicerki, schodów, dywaników, wnętrz samochodów.

  dwa osobne zbiorniki na wodę czystą i brudną. Kompaktowa kompozycja zezwala na przechowywanie w niewielkich przestrzeniach. Wbudowany wąż o długości 2,2 m pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Narzędzie hydrorinse™ nietrudne czyszczenie węża po każdym użyciu pożegnaj się z powszednimi zabrudzeniamiurządzenie do usuwania plam bissell spotclean plus (3724n) efektywnie usuwa codzienne zabrudzenia, plamy i plamy z dywanów, tapicerki, schodów, dywaników, wnętrz samochodów.

  dzięki wężowi o długości 2,2 m można zlikwidować brud z trudno przystępnych miejsc oraz usuwać plamy z obszarów o sporym natężeniu ruchu, takich jak dywany, dywaniki oraz schody. Towar wspaniale czyści również wszystkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy, wnętrza samochodów i nie tylko.poręczne urządzenie w nagłych sytuacjachta kompaktowa maszyna jest zaopatrzona w technikę dwóch zbiorników, zaprojektowaną w celu oddzielenia czystej wody i formuły od zużytej wody, dzięki czemu można sprzątać wyłącznie z wykorzystaniem czystej wody.narzędzie hydrorinsedoskonałym uzupełnieniem czyszczenia będzie wykorzystanie narzędzia do usuwania zaschniętych plam.

  a za pomocą narzędzia hydrorinse można prosto oczyścić samą maszynę i przygotować ją do kolejnego użycia.specyfikacja technologicznaczyszczone powierzchnie dywany, dywaniki, tapicerki, samochody, schodymoc 330 wmoc ssania (w watach powietrza) 44 awpojemność zbiornika czystej wody 1.1 lpojemność zbiornika na brudną wodę 0.725 luchwyt do przenoszenia takdługość węża / materiał 2,2 metra /usztywniony drutem długość kabla 5 metrówpoziom dźwięku (db) 74 dbwaga 4.17 kggwarancja 2 lataopakowanie gromadzi 8 cm końcówka do usuwania plam.

  końcówka hydrorinse spot&stain pro oxy obrazkowa instrukcja obsługi i instrukcje bezpieczeństwa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell 1558N

Bissell 1558N Najniższa Cena Online

Bissell 1558N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1558N
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  Odkurzacz piorący Bissell SpotClean Pro 1558N 750W


  Ten odkurzacz piorący jest produktem użytkowanym. Może mieć zabrudzenia. Na tylnej obudowie widoczne lekkie pęknięcie plastiku, nie wpływające na działanie odkurzacza. Zdjęcia stanu faktycznego oraz pęknięcia widoczne w galerii.

  Pożegnaj się z skomplikowanymi zabrudzeniami

  Usuwaj plamy i skomplikowane zabrudzenia w dowolnym miejscu w kilka sekund z urządzeniem BISSELL® SpotClean™ Pro. Szersza główka szczotki, a także pokaźniejszy i dłuższy wąż o nieco silniejszej mocy powiększają sprawność czyszczenia na najróżniejszych powierzchniach. Jego lekka, przenośna konstrukcja umożliwia usuwanie plam ze schodów i tapicerki, a także z dywanów i chodników. SpotClean™ Pro jest dostarczany w komplecie z wyjątkowo długim przewodem zasilającym i zestawem szczotek do usuwania świeżo powstałych plam i śladów pozostawionych po dawnych zabrudzeniach.

  funkcjonalne urządzenie w nagłych sytuacjach

  Twarda 15-centymetrowa szczotka do usuwania plam spełni oczekiwania nadzwyczajnie w sytuacji rozlanych płynów, podczas gdy końcówka do schodów pomoże eliminować nieprzystępne, zaschnięte plamy ze schodów, tapicerki, a choćby z wnętrza samochodu. Urządzenie BISSELL® SpotClean™ Pro użyte z płynem do czyszczenia, umożliwia osiągnięcie profesjonalnych efektów prania dywanów bez wychodzenia z domu i pomocy specjalisty. Jego uzupełniającą zaletą jest eliminowanie plam bez konieczności ponownego wykorzystywania brudnej wody.

  W pakiecie: odkurzacz piorący Bissell 1558N, oraz wąska końcówka.

  Producent: Bissell

  Model: 1558N

  Zasilanie: sieciowe

  Powierzchnie: dywany, dywaniki, tapicerka, samochód, schody

  Moc: 650 ‐ 750 W

  Poziom dźwięku: 82 dB

  Czyszczenie z podgrzewaniem wody: Nie

  pojemność zbiornika na czystą wodę: 2,8 l

  pojemność zbiornika na brudną wodę: 2,2 l

  Długość węża: 1,5 m

  Długość kabla: 6,7 m

  Rączka do noszenia: Tak

  Waga: 5,8 kg

  AZ

  LPNHL981663327

  towar stosowany, 100% wydajny technologicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). Towar ma wyraźne ślady stosowania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.


Bissell 4720M

Bissell 4720M Najniższa Cena Online

Bissell 4720M - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 4720M
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  urządzenie do usuwania plam o mocy 330 w, wydajnie eliminuje bród, zaschnięte plamy czy piasek, 4 końcówki czyszczące wraz z silnym natryskiem i odsysaniem pomagają pousuwać choćby najtrudniejsze plamy, przywracając pierwotny połysk, technika heatwave pomaga utrzymać stałą temperaturę wody podczas całego procesu czyszczenia, wyjmowany zbiornik na czysta wodę o obszerności 1.1 l, na brudną 1.4 l, zasięg pracy 7.2 m, latwy w przenoszeniu i przechowywaniu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Lavor. Ranking TOP10 modeli

Bissell 3730N

Bissell 3730N Najniższa Cena Online

Bissell 3730N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3730N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz do usuwania plam o mocy silnika 750 w, wykorzystuje połączenie wyśmienitego ssania, działania szorującego i specjalnie opracowanych środków czyszczących bissell® do usuwania plam, dedykowany na obszary o znacznym natężeniu ruchu, takie jak dywany, dywaniki i schody, po wszystkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy i dużo innych, zbiornik na czystą wodę 2.8 l na brudną 2.2 l.


Bissell 2225N

Bissell 2225N Najniższa Cena Online

Bissell 2225N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2225N
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N 560W

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N to wielofunkcyjny bezworkowy odkurzacz pionowy 2 w 1. Wyśmienicie spełni oczekiwania przy czyszczeniu podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin i gresu. CrossWave Pet Pro 2225N delikatnie szoruje i likwiduje uporczywe plamy i zabrudzenia. Model ten jest dedykowany do mieszkań, w których żyją czworonogi: psy, koty i inne zwierzęta gubiące sierść.

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N posiada zbiornik wody czystej o obszerności 820 ml, pojemnik na brud o obszerności 620 ml, a także duży zasięg pracy, aż do 8-metrów, a także znaczny zasięg sprzątanego pasa, pozwoli odkurzyć i umyć bez problemu większą powierzchnię.

  W odkurzaczu CrossWave Pet Pro 2225N wykorzystano wypływ grawitacyjny wody czystej, która łączy się z detergentem ze zbiornika, wówczas obracająca się z szybkością 3000 obrotów na minutę szczotka oraz głowica piorąca precyzyjnie czyszczą wybraną powierzchnię.

  CrossWave Pet Pro 2225N pracuje z wysoką mocą 560 W, a co za tym idzie jeszcze z dużą siłą ssania. Cyfrowy system sterowania oraz jeden przycisk do płynnego przełączania programów, od czyszczenia twardych podłóg, aż po odkurzanie i mycie powierzchni dywanowych.

  Zakres dostawy

  Odkurzacz BISSELL CrossWave Pet Pro 2225N

  Rolka do odkurzacza

  Taca do mycia rolki


  UWAGA! Oferowany model ma uszkodzony zaczep na zwinięty przewód, nie wpływa na jakość używania; stan faktyczny widoczny na zdjęciu.

  marka BISSELL

  Model CrossWave Pet Pro 2225N

  Kolor czarny, srebrny

  wymiary produktu 23 x 30 x 116.8 cm

  Waga 5kg

  Poziom hałasu ‎80 dB

  Moc 560W

  AK

  produkt powystawowy, 100% efektywny technicznie (towar sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Thomas. Ranking TOP10 modeli

Bissell 37288

Bissell 37288 Najniższa Cena Online

Bissell 37288 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 37288
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz do usuwania plam o mocy silnika 330 w, wykorzystuje połączenie genialnego ssania, działania szorującego i specjalnie opracowanych środków czyszczących bissell® do usuwania plam po zwierzętach domowych i nie tylko, dedykowany na obszary o pokaźnym natężeniu ruchu, takie jak dywany, dywaniki i schody, po wszelkiego rodzaju miękkie powierzchnie, kanapy i sporo innych, zbiornik na czystą wodę 1.1 l na brudną 0.725 l.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Znane odkurzacze piorące. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący Bissell opinie,
 • dobre odkurzacze piorące Bissell cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami Bissell,
 • odkurzacze piorące Bissell jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące Bissell, odkurzacz piorący Bissell cena, opinie o odkurzaczach piorących Bissell, ranking odkurzaczy piorących Bissell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *