Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek nadzwyczajny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które doskonale spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo innowacyjnych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  interesujący design urządzenia spodoba się każdemu. Dane technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce sprawny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i pozwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz upraszcza nadzorowanie sprawności sprzętu i zezwala na dokonywanie podmiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, zezwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został zaopatrzony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To szczególnie funkcjonalne i zezwala na odkurzanie wielkiej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na nadzwyczajną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala szybko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką idealnie sobie radzi czyszcząc rozmaite podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zaimplementowane włosie rewelacyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB301

Blaupunkt VCB301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB301
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a choćby ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to obecnie charakterystyczny element wyposażenia każdego domu – wygodny, szybki i sprawny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  firma Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najszczególniej wydajnych modelach jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, iż powietrze wydobywające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszelkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera zanieczyszczenia do worka o objętości 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują na dodatek uniwersalne worki Swirl Y98.
  obszernym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA używanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli przypasować siłę ssącą urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie efektywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.
  W komplecie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami, a także ssawka „pędzel", dzięki której bezproblemowo wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 producenta Blaupunkt to artykuł, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu,...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Prime3 SVC21

Prime3 SVC21 Najniższa Cena Online

Prime3 SVC21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Prime3
 • Pełna nazwa odkurzacza: Prime3 SVC21
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Prime3 SVC21 2l 700W filtr HEPA W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dom, w którym nie ma odkurzacza. To urządzenia pomaga bowiem nie tylko zachować porządek, ale pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, także poprawić jakość powietrza, którym oddychamy.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz bezworkowy Moc: 700W Filtr HEPA Zwijacz przewodu pojemność worka: 2l Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka 2w1 szczelinowa z wysuwanym włosiem Funkcjonalność Odkurzacz SVC21 to propozycja dla osób szukających prostych, produktywnych rozwiązań.

  Zaletą odkurzaczy workowych jest bowiem wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci. Model SVC21 zaopatrzony jest w worek o pojemności 2 l, zatrzymujący kurz i zanieczyszczenia.

  Jest to objętość, która zezwala na odkurzenie średniej wielkości mieszkania bez konieczności wymiany worka w trakcie pracy. Warto pamiętać o tym, iż worek pełni na dodatek funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

  Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najszczególniej progresywny, wymienny filtr HEPA, świetną jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem oczyszczone w 99,97% z skażeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

  pakiet worków (akcesorium ACC042), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC21.1) przystępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują dodatkowo worki uniwersalne Swirl Y98. Pokaźnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,2 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności przyłączania urządzenia do kolejnych gniazdek.

  Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie. Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli nam dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie ono wydajnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem. W pakiecie z modelem SVC21 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka i ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią staranne i wygodne sprzątanie.

  Odkurzacz SVC21, dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej skuteczności, przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym czystość i porządek w domu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe brązowe. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 200 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 200 zł,
 • odkurzacze workowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł, odkurzacz workowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 200 zł, ranking odkurzaczy workowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *