Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hyundai VC 011

Hyundai VC 011 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czerwony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:włókienniczy;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Waga:2,6 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:35 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:23 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Zasięg pracy:7 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Kalorik VC1020

Kalorik VC1020 Najniższa Cena Online

Kalorik VC1020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kalorik
 • Pełna nazwa odkurzacza: Kalorik VC1020
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz charakterystyczny o mocy 800 W, wykorzystuje do działania worki na kurz o objętości 1.8 l, posiada haczyk do zawieszenia rury, wąż z kontrolą przepływu powietrza. Artykuł w klasie energetycznej B.


Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe złote. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek nadzwyczajny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które doskonale spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo innowacyjnych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  interesujący design urządzenia spodoba się każdemu. Dane technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce sprawny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i pozwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz upraszcza nadzorowanie sprawności sprzętu i zezwala na dokonywanie podmiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, zezwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został zaopatrzony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To szczególnie funkcjonalne i zezwala na odkurzanie wielkiej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na nadzwyczajną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala szybko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką idealnie sobie radzi czyszcząc rozmaite podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zaimplementowane włosie rewelacyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z przewodem do 6 metrów. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 200 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 200 zł,
 • odkurzacze workowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł, odkurzacz workowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 200 zł, ranking odkurzaczy workowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.