Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

MPM Product MOD-27

MPM Product MOD-27 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-27
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz MPM MOD-27 700 W Odkurzacz workowy MOD-27 Odkurzanie jest podstawową czynnością związaną z domowymi porządkami. Tradycyjny, workowy model odkurzacza MOD-27 pomoże zaprowadzić ład i porządek każdej Pani domu.

  Odkurzacz MPM MOD-27 700 W posiada 5-stopniowy system odfiltrowania: worek syntetyczny na kurz 1,5 l z mikrofiltrem filtr HEPA 13 i 2 filtry gąbkowe i filtr piankowy. 5-stopniowy system filtracji Odkurzacz MPM MOD-27 700 W został wyposażony w Filtr HEPA 13, który stanowi dopełniającą barierę dla kurzu i roztoczy.

  Skutecznie niszczy niebezpieczne dla naszego zdrowia skażenia takie jak sierść, grzyby czy roztocza. To wyśmienite rozwiązanie dla alergików i posiadaczy zwierząt. Dodatkowo urządzenie ubraniowy worek na kurz, dwa filtry gąbkowe i filtr piankowy.

  Wysoka efektywność Odkurzacz MPM MOD-27 700 W to na ogół funkcjonalność. Regulacja siły ssania, wskaźnik zapełnienia worka na kurz, zwijacz przewodu sprawiają,choćby odkurzanie będzie lekkie i przyjemne.

  obszerny zasięg - 7 metrów zagwarantuje pracę bez ciągłej konieczności zmiany gniazdka. System parkowania w pozycji poziomej i pionowej zagwarantuje wygodne przechowywanie. Na wyposażeniu Urządzenie posiada wskaźnik napełnienia worka na kurz, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz zwijacz przewodu.

  Zasięg odkurzacza MPM wynosi 7,0 metrów. W komplecie z odkurzaczem MPM MOD-27 700 W znajdziesz 6 wymiennych worków syntetycznych oraz głowicę podłogowo-dywanową i przystawkę szczelinową wysuwaną z nasadką.


Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek nadzwyczajny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które doskonale spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo innowacyjnych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  interesujący design urządzenia spodoba się każdemu. Dane technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce sprawny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i pozwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz upraszcza nadzorowanie sprawności sprzętu i zezwala na dokonywanie podmiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, zezwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został zaopatrzony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To szczególnie funkcjonalne i zezwala na odkurzanie wielkiej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na nadzwyczajną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala szybko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką idealnie sobie radzi czyszcząc rozmaite podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zaimplementowane włosie rewelacyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB301

Blaupunkt VCB301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB301
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a choćby ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to obecnie charakterystyczny element wyposażenia każdego domu – wygodny, szybki i sprawny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  firma Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który stanie na wysokości zadania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najszczególniej wydajnych modelach jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, iż powietrze wydobywające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszelkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera zanieczyszczenia do worka o objętości 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują na dodatek uniwersalne worki Swirl Y98.
  obszernym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA używanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli przypasować siłę ssącą urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie efektywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.
  W komplecie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami, a także ssawka „pędzel", dzięki której bezproblemowo wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 producenta Blaupunkt to artykuł, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu,...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Prime3 SVC21

Prime3 SVC21 Najniższa Cena Online

Prime3 SVC21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Prime3
 • Pełna nazwa odkurzacza: Prime3 SVC21
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Prime3 SVC21 2l 700W filtr HEPA W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dom, w którym nie ma odkurzacza. To urządzenia pomaga bowiem nie tylko zachować porządek, ale pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, także poprawić jakość powietrza, którym oddychamy.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz bezworkowy Moc: 700W Filtr HEPA Zwijacz przewodu pojemność worka: 2l Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka 2w1 szczelinowa z wysuwanym włosiem Funkcjonalność Odkurzacz SVC21 to propozycja dla osób szukających prostych, produktywnych rozwiązań.

  Zaletą odkurzaczy workowych jest bowiem wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci. Model SVC21 zaopatrzony jest w worek o pojemności 2 l, zatrzymujący kurz i zanieczyszczenia.

  Jest to objętość, która zezwala na odkurzenie średniej wielkości mieszkania bez konieczności wymiany worka w trakcie pracy. Warto pamiętać o tym, iż worek pełni na dodatek funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

  Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najszczególniej progresywny, wymienny filtr HEPA, świetną jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem oczyszczone w 99,97% z skażeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

  pakiet worków (akcesorium ACC042), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC21.1) przystępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują dodatkowo worki uniwersalne Swirl Y98. Pokaźnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,2 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności przyłączania urządzenia do kolejnych gniazdek.

  Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie. Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli nam dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie ono wydajnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem. W pakiecie z modelem SVC21 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka i ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią staranne i wygodne sprzątanie.

  Odkurzacz SVC21, dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej skuteczności, przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym czystość i porządek w domu.


Optimum OK-1580

Optimum OK-1580 Najniższa Cena Online

Optimum OK-1580 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Optimum
 • Pełna nazwa odkurzacza: Optimum OK-1580
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Optimum OK-1580 700W HEPA 1,5l czerwony Odkurzacz OPTIMUM to mały odkurzacz z wielkimi możliwościami. Lekkii użyteczny, o mocy 700 W, w klasie energetycznej A. Adekwatnie wyposażony w dwie plastikowe rury, elastyczny wąż i dwie szczotki poradzi sobie ze sprzątaniem każdej powierzchni.

  Wskaźnik zapełnienia worka na kurz, automatyczny zwijacz przewodu, uchwyt do przenoszenia czy przyciski uruchamiane stopą sprawią, że odkurzanie będzie komfortowe i bezproblemowe. Doskonały dla alergików, posiada dwa filtry: HEPA i gąbkowy sprawnie zatrzymujące bakterie, alergeny ipył.

  A posprzątaniu możesz komfortowo usiąść w fotelu i odetchnąć czystym powietrzem. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 700 W; 220-240 V ~, 50/60 Hz, Poziom hałasu: <80 dB (A) Klasa produktywności energetycznej: A Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych: C Klasa efektywności odkurzania dywanów: D Klasa reemisji kurzu: C Energooszczędny Dzięki klasie energetycznej A odkurzacz pracuje przy najmniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  To odkurzacz, który dba o twój portfel, a Ty dbasz o środowisko. Moc 700W Moc 700W sprawi, iż odkurzenie mieszkania czy domu będzie szybsze aniżeli kiedykolwiek. Innowacyjny, oszczędny i wysoce produktywny silnik gwarantuje cichą pracę i mniejsze zużycie energii.

  Filtry W odkurzaczu zamontowane są aż dwa filtry: gąbkowy i Hepa. Filtr gąbkowy wstępnie filtruje wydostające się z odkurzacza powietrze, a filtr HEPA oczyszcza z grzybów, bakterii i wirusów. Praca obu filtrów efektywne zatrzymywanie w środku urządzenia kurzu, alergenów, pyłu, roztoczy, bakterii i innych mikrozanieczyszczeń podczas odkurzania.

  Wydmuchiwane powietrze jest czyste - docenią go alergicy! Funkcjonalność Wygoda używania to użyteczne rozwiązania zaimplementowane w odkurzaczu: wielorazowy odzieżowy worek na kurz o objętości 1,5l itra, możliwość dokupienia worków papierowych.

  regulacja mocy ssania za pomocą suwaka umieszczonego na rękojeści węża, pozwala na sterowanie przepływu powietrza podczas odkurzania. Wskaźnik zapełnienia worka na kurz – informuje, iż worek jest pełny i należy go wymienić na nowy.

  Pamiętaj, przepełniony worek ma wpływ na wydajność odkurzania i na wydobywanie się nieprzyjemnych zapachów podczas odkurzania. Znaczny zasięg odkurzania: prawie 8 metrów pozwoli na odkurzanie bez zmiany gniazdka czy zastosowania przedłużacza, dotrzesz nim nawet w najodleglejsze zakątki mieszkania.

  samoczynny zwijacz przewodu zasilającego, system parkowania w pozycji poziomej i pionowej komfortowe przechowywanie. Spore przyciski na obudowie odkurzacza upraszczają pracę bez schylania się, możemy je uruchomić naciskając stopą.

  dwa szerokie boczne kółka plus jedno centralne obracające się 360 stopni, czyni ten odkurzacz wyjątkowo mobilnym i upraszcza jego przesuwanie. Komfortowy uchwyt do przenoszenia. Wyposażenie Wyposażenie, które zapewnia Ci skuteczne i komfortowe odkurzanie: 2 plastikowe rurki o długości 40 cm każda, które możesz zespoić dopasowując wysokość odkurzania do swych potrzeb, nie musisz się schylać podczas odkurzania i możesz sięgać do trudno dostępnych miejsc np.na szafę.

  szczotka 2w1 do dywanów albo twardych podłóg komfortowy przełącznik zezwalający na ustawienie szczotki w zależności od odkurzanej powierzchni. Ssawka szczelinowa ze szczoteczką pozwoli ci odkurzyć parapety, kaloryfery, kąty przy suficie, a także inne trudno przystępne miejsca.

  elastyczny wąż z obrotowym złączem 360 stopni - zezwala na luźne manewrowanie podczas pracy. Korzystanie z odkurzacza OPTIMUM to czysta przyjemność!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 200 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 200 zł,
 • odkurzacze workowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł, odkurzacz workowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 200 zł, ranking odkurzaczy workowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *