Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek nadzwyczajny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które doskonale spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo innowacyjnych rozwiązań ułatwiających cykl odkurzania.

  interesujący design urządzenia spodoba się każdemu. Dane technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce sprawny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz komfortowe w stosowaniu.

  posiada miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a na dodatek są zwinne i pozwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz upraszcza nadzorowanie sprawności sprzętu i zezwala na dokonywanie podmiany na czas.

  dodatkowe akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, zezwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został zaopatrzony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To szczególnie funkcjonalne i zezwala na odkurzanie wielkiej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niedużo tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na nadzwyczajną czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala szybko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką idealnie sobie radzi czyszcząc rozmaite podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  ponadto, zaimplementowane włosie rewelacyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 200 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 200 zł,
 • odkurzacze workowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł, odkurzacz workowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 200 zł, ranking odkurzaczy workowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *