Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 200 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Prime3 Odkurzacz svc21 (5901750503771)

Prime3 Odkurzacz svc21 (5901750503771) Najniższa Cena Online

Prime3 Odkurzacz svc21 (5901750503771) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Prime3
 • Pełna nazwa odkurzacza: Prime3 Odkurzacz svc21 (5901750503771)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Prime3 SVC21 2l 700W filtr HEPA W dzisiejszych czasach trudno znaleźć dom, w którym nie ma odkurzacza. To urządzenia pomaga bowiem nie tylko zachować porządek, ale pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, także poprawić jakość powietrza, którym oddychamy.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz bezworkowy Moc: 700W Filtr HEPA Zwijacz przewodu pojemność worka: 2l Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka 2w1 szczelinowa z wysuwanym włosiem Funkcjonalność Odkurzacz SVC21 to propozycja dla osób szukających prostych, produktywnych rozwiązań.

  Zaletą odkurzaczy workowych jest bowiem wygoda ich opróżniania – wystarczy wyjąć worek i wyrzucić go do śmieci. Model SVC21 zaopatrzony jest w worek o pojemności 2 l, zatrzymujący kurz i zanieczyszczenia.

  Jest to objętość, która zezwala na odkurzenie średniej wielkości mieszkania bez konieczności wymiany worka w trakcie pracy. Warto pamiętać o tym, iż worek pełni na dodatek funkcję dodatkowej warstwy filtracyjnej dla powietrza przechodzącego przez urządzenie.

  Wysokowydajny system przepływu powietrza oraz najszczególniej progresywny, wymienny filtr HEPA, świetną jakość pracy urządzenia. Powietrze wydostające się z odkurzacza jest bowiem oczyszczone w 99,97% z skażeń takich jak kurz, bakterie, komórki pierwotniaków czy grzyby.

  pakiet worków (akcesorium ACC042), filtr wlotowy i filtr HEPA (akcesorium SVC21.1) przystępne są w stałej sprzedaży. Do odkurzacza pasują dodatkowo worki uniwersalne Swirl Y98. Pokaźnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 4,2 m przewód, dzięki któremu możemy odkurzyć sporą powierzchnię mieszkania, bez konieczności przyłączania urządzenia do kolejnych gniazdek.

  Natomiast możliwość parkowania odkurzacza w pionie i poziomie zapewni jego bezproblemowe przechowywanie. Regulacja mocy podciśnienia w uchwycie węża pozwoli nam dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni, a kółka wykonane z miękkiego materiału sprawią, że będzie ono wydajnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie odkurzacza przed przegrzaniem. W pakiecie z modelem SVC21 znajdują się uniwersalna ssawko-szczotka i ssawka szczelinowa 2w1 do wąskich miejsc, które umożliwią staranne i wygodne sprzątanie.

  Odkurzacz SVC21, dzięki swojej funkcjonalności i wysokiej skuteczności, przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym czystość i porządek w domu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 50 cm. Ranking TOP10 modeli

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246)

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246) Najniższa Cena Online

Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Optimum
 • Pełna nazwa odkurzacza: Optimum Odkurzacz ok-1580 (5903357321246)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Optimum OK-1580 700W HEPA 1,5l czerwony Odkurzacz OPTIMUM to mały odkurzacz z wielkimi możliwościami. Lekkii użyteczny, o mocy 700 W, w klasie energetycznej A. Adekwatnie wyposażony w dwie plastikowe rury, elastyczny wąż i dwie szczotki poradzi sobie ze sprzątaniem każdej powierzchni.

  Wskaźnik zapełnienia worka na kurz, automatyczny zwijacz przewodu, uchwyt do przenoszenia czy przyciski uruchamiane stopą sprawią, że odkurzanie będzie komfortowe i bezproblemowe. Doskonały dla alergików, posiada dwa filtry: HEPA i gąbkowy sprawnie zatrzymujące bakterie, alergeny ipył.

  A posprzątaniu możesz komfortowo usiąść w fotelu i odetchnąć czystym powietrzem. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc: 700 W; 220-240 V ~, 50/60 Hz, Poziom hałasu: <80 dB (A) Klasa produktywności energetycznej: A Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych: C Klasa efektywności odkurzania dywanów: D Klasa reemisji kurzu: C Energooszczędny Dzięki klasie energetycznej A odkurzacz pracuje przy najmniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  To odkurzacz, który dba o twój portfel, a Ty dbasz o środowisko. Moc 700W Moc 700W sprawi, iż odkurzenie mieszkania czy domu będzie szybsze aniżeli kiedykolwiek. Innowacyjny, oszczędny i wysoce produktywny silnik gwarantuje cichą pracę i mniejsze zużycie energii.

  Filtry W odkurzaczu zamontowane są aż dwa filtry: gąbkowy i Hepa. Filtr gąbkowy wstępnie filtruje wydostające się z odkurzacza powietrze, a filtr HEPA oczyszcza z grzybów, bakterii i wirusów. Praca obu filtrów efektywne zatrzymywanie w środku urządzenia kurzu, alergenów, pyłu, roztoczy, bakterii i innych mikrozanieczyszczeń podczas odkurzania.

  Wydmuchiwane powietrze jest czyste - docenią go alergicy! Funkcjonalność Wygoda używania to użyteczne rozwiązania zaimplementowane w odkurzaczu: wielorazowy odzieżowy worek na kurz o objętości 1,5l itra, możliwość dokupienia worków papierowych.

  regulacja mocy ssania za pomocą suwaka umieszczonego na rękojeści węża, pozwala na sterowanie przepływu powietrza podczas odkurzania. Wskaźnik zapełnienia worka na kurz – informuje, iż worek jest pełny i należy go wymienić na nowy.

  Pamiętaj, przepełniony worek ma wpływ na wydajność odkurzania i na wydobywanie się nieprzyjemnych zapachów podczas odkurzania. Znaczny zasięg odkurzania: prawie 8 metrów pozwoli na odkurzanie bez zmiany gniazdka czy zastosowania przedłużacza, dotrzesz nim nawet w najodleglejsze zakątki mieszkania.

  samoczynny zwijacz przewodu zasilającego, system parkowania w pozycji poziomej i pionowej komfortowe przechowywanie. Spore przyciski na obudowie odkurzacza upraszczają pracę bez schylania się, możemy je uruchomić naciskając stopą.

  dwa szerokie boczne kółka plus jedno centralne obracające się 360 stopni, czyni ten odkurzacz wyjątkowo mobilnym i upraszcza jego przesuwanie. Komfortowy uchwyt do przenoszenia. Wyposażenie Wyposażenie, które zapewnia Ci skuteczne i komfortowe odkurzanie: 2 plastikowe rurki o długości 40 cm każda, które możesz zespoić dopasowując wysokość odkurzania do swych potrzeb, nie musisz się schylać podczas odkurzania i możesz sięgać do trudno dostępnych miejsc np.na szafę.

  szczotka 2w1 do dywanów albo twardych podłóg komfortowy przełącznik zezwalający na ustawienie szczotki w zależności od odkurzanej powierzchni. Ssawka szczelinowa ze szczoteczką pozwoli ci odkurzyć parapety, kaloryfery, kąty przy suficie, a także inne trudno przystępne miejsca.

  elastyczny wąż z obrotowym złączem 360 stopni - zezwala na luźne manewrowanie podczas pracy. Korzystanie z odkurzacza OPTIMUM to czysta przyjemność!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli

MOD-52 Odkurzacz workowy MPM

MOD-52 Odkurzacz workowy MPM Najniższa Cena Online

MOD-52 Odkurzacz workowy MPM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MOD-52 Odkurzacz workowy MPM
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz mpm mod-52 z 5-stopniowym systemem filtracji sprawnie pousuwa wszystkie skażenia łącznie z cząstkami kurzu i bakteriami, by twój dom lśnił czystością.dodatkowe akcesoria w zestawie tj. Głowica podłogowo-dywanowa i przystawka szczelinowa 2w1 pomogą ci ekspresowo pozbyć się skażeń ze wszelkich rodzajów podłóg oraz wąskich szczelin w kanapie, samochodzie czy sierści pupila z narożnika.wygodę sprzątania zagwarantuje metalowa rura teleskopowa, której długość można przystosować do indywidualnych potrzeb - bez konieczności schylania się przy odkurzaniu.dodatkowym atutem modelu mod-52 jest 2-litrowy worek materiałowy wielokrotnego użytkowania, który prosto wyczyścisz.zasięg odkurzacza to aż 7 metrów, co oznacza,luźno posprzątasz choćby szerokie powierzchnie.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 200 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 200 zł,
 • odkurzacze workowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 200 zł, odkurzacz workowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 200 zł, ranking odkurzaczy workowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *