Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego workowego odkurzacza do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 300 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz zvc211 józek marki Zelmer

Odkurzacz zvc211 józek marki Zelmer Najniższa Cena Online

Odkurzacz zvc211 józek marki Zelmer - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz zvc211 józek marki Zelmer
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich łatwo!

  Kompaktowy wymiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach lub drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go choćby w drobnym schowku zajmuje mało miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 ma długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie sprawnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe odcienie
  Zależy Ci na tym, aby każdy element Twojego domu, jeszcze sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym odcieniu i dostosuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci również większy komfort podczas odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to na ogół najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Podmiana worka gwarantuje ponadto mniejszy kontakt z alergenem aniżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632)

Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632) Najniższa Cena Online

Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Odkurzacz workowy vcc34801ar (8690842015632)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy czerwony Beko VCC 34801AR Odkurzacz wyprodukowany do każdej powierzchni. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: rodzaj odkurzacza: workowy Moc silnika: 800 W Poziom emisji hałasu: 80 dB(A) re 1pW Regulacja mocy: mechaniczna HEPA: EPA 12 Wskaźnik zapełnienia pojemnika Pojemnik na kurz: 2,1 Rura: metalowa teleskopowa warianty szczotek w zestawie: Uniwersalna 2w1, szczelinówka, tapicerska Zwijanie przewodu Gumowe kółka Miękka obudowa nie zostawiająca rys Zasięg pracy: 7,5m Kolor: czerwony/czarny HEPA Wszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które efektywnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY rozmiar Kompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w przechowywaniu, co jest bardzo istotne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA 2W1 Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez zapotrzebowania schylania się. Obfity wlot wydajność odkurzania. TELESKOPOWE RURY System pozwalający dopasować długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy.

  doskonale sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. REGULACJA MOCY Elektroniczna regulacja mocy pozwala złączyć prace odkurzacza do twoich potrzeb. Pamiętaj,ograniczając moc pracy można wyciszyć odkurzacz a także zaoszczędzić więcej energii!

  MIĘKKIE KOŁA Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. SMARTSENSE™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujnik sygnalizuje jeszcze zatkaną rurę odkurzacza. DedykowanY WOREK Wspólny worek dla wszelkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości. PojemnośĆ 2,1 L Odkurzacz o obszerności 2,1 l rewelacyjnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach.

  Jego zaletą jest minimalny wymiar i wielka objętość zbiornika na kurz ZASIĘG PRACY Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz choćby obszerny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.


Odkurzacz workowy 900w vm 1032 czarny marki Amica

Odkurzacz workowy 900w vm 1032 czarny marki Amica Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy 900w vm 1032 czarny marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy 900w vm 1032 czarny marki Amica
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis szczegółowy

  Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez korzystnie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe użytkowanie sprzętu!

  parametry produktu liczba opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 12 op. Zb. (DU)
  Kolor: Czarny, srebrny
  Waga jednostkowa brutto: 6,2 kg
  liczba warstw na palecie: 4 warstw (powłoka)
  Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami): 0,6 PLN
  Zabezpieczenia: Blokada zamknięcia pokrywy bez worka, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  Waga netto: 2,6 kg
  Wysokość palety: 1,97 m
  ilość opakowań pierwszego rzędu na palecie: 48 op. Zb. (DU)
  Kod CN: 8508 11 00
  Poziom hałasu: 78 dB
  Klasa efektywności czyszczenia dywanu (DPU): D
  Waga brutto: 6,2 kg
  ilość opakowań konsumenckich: 48 szt.
  cechy urządzenia: ergonomiczna rączka, funkcjonalny uchwyt, Gumowe kółka, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika
  Długość przewodu: 2 m
  Moc silnika: 900 W
  Instrukcja: Tak
  rozmiar opakowania (SxWxG): 32,5 x 45,5 x 27 cm
  Klasa re-emisji kurzu: A
  wymiary (SxDxW): 23,5 x 26,5 x 35 cm
  typ worka/zbiornika: syntetyczne
  Okres gwarancji: 24 mies.
  objętość worka/pojemnika: 2 l (dm³)
  Nazwa filtra: Epa10
  Średnie roczne zużycie energii: 29 kWh/rok
  Klasa skuteczności czyszczenia podłogi twardej (DPU): A

Amica Odkurzacz vm1061 1190199 (5906006901998)

Amica Odkurzacz vm1061 1190199 (5906006901998) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe żółte. Ranking TOP10 modeli

Amica Odkurzacz vm1061 1190199 (5906006901998) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz vm1061 1190199 (5906006901998)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica VM 1061 2L 900W niebieski Niebieski odkurzacz workowy Amica VM 1061 o pojemności worka 2L i mocy 900W. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Kolor: NiebieskiTyp: WorkowyFiltr EPA 12Miękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaWaga netto: 4,9 kgPojemność worka: 2 lMoc: 900 WZasięg pracy: 7 mPoziom hałasu: 79 db(A)Roczne zużycie energii: 29,9 kWh Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo nieznaczne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Sygnalizacja pełnego worka „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość!

  Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne! Sygnalizacja braku workaSilnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która zapobiega zamknięcie pokrywy bez należycie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy!

  A silnik za każdym razem będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe stosowanie sprzętu! Regulacja mocy Zbyt niewielkie ssanie lub zbyt obszerny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Prosta regulacja przy pomocy suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko produktywniej i wydajniej odkurzać zróżnicowanego typu przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie obfitego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Miękkie ciche kołaOdkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej!

  SPECYFIKACJA technicznA:Wysokość 21,3 cmSzerokość 26,5 cmGłębokość 37 cmWaga netto 4,9 kgPojemność worka 2 lMoc 900 WZasięg pracy 7 mDługość przewodu zasilającego 5 mDługość rur teleskopowych 78 cmDługość węża 150 cmPoziom hałasu 79 db(A)Roczne zużycie energii 29,9 kWhKolor NiebieskiFunkcje i wariant: WorkowyFiltr EPA 12Zabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaPoziomy i pionowy system parkowaniaRegulacja mocySygnalizacja pełnego workaSygnalizacja braku worka WyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemMetalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do szczelin i książek 2w1


Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!!

Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!! Najniższa Cena Online

Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler ad7007 odkurzacz workowy !!! wysyłka od ręki !!!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Adler AD 7007

  Pewnie, iż bez niego można żyć...Ale cóż to za życie...


  Jakie odkurzacze są najlepsze? Na takie pytanie jest wyjątkowo ciężko odpowiedzieć, bo to, jaki odkurzacz będzie najlepszy właśnie dla Ciebie, to bardzo subiektywne. Każdy oczekuje czegoś innego od swojego odkurzającego pomocnika. Jedni stawiają na cichą prace silnika, inni na dużo wymiennych końcówek. Dla jednych najważniejszą cechą będzie wymienny worek na kurz a drugich nic nie jest ważne, aby tylko odkurzacz odkurzał. Odkurzacze posiadają przeróżną moc, najróżniejszą długość kabla, zróżnicowane szczotki do odkurzania. My proponujemy dziś państwu odkurzacz nowej generacji. Marka Adler jest gwarancją jego wykonania i sprawnego działania.


  Dlaczego polecamy odkurzacz Adler AD 7007? Bo to odkurzacz istotnie funkcjonalny i estetyczny. Odkurza zakamarki szczególnie dokładnie dzięki szczotce 3D oraz zespolonej szczotce do tapicerki ze ssawką szczelinową. Rozciągliwe kółka to płynna jazda odkurzacza, bez zarysowań po każdej powierzchni. Praktyczny uchwyt do przenoszenia i zwijacz kabla tylko udoskonalają komfort pracy z tym urządzeniem. Odkurzacz posiada worek na kurz o obszerności 1,6 litra, a do tego, co jest wyjątkowo ważne, ma także wyraźny wskaźnik jego napełnienia. Wymienne filtry i zasięg pracy aż do 8 metrów sprawiają, że to odkurzacz plasujący się na szczytach list sprzedażowych. Model odkurzacza AD 7007 uwielbiany jest za uniwersalność i szczególnie wysoką poręczność.  Opis:
  Moc nom. 700 W
  Klasa energetyczna: A
  progresywna kompozycja silnika zapewniająca produktywność porównywalną do 3000W
  Zwijacz przewodu
  pojemność worka na kurz: 1,6L
  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Regulacja mocy ssania w uchwycie węża
  Zespolona szczotka do tapicerki z ssawką szczelinową
  Szczotka 3D z wysuwanym włosiem
  Rury ssące o rozszerzonej średnicy
  Wskaźnik napełnienia worka na kurz
  Zasięg odkurzania 8m
  Miękkie kółka
  sprężysty wąż
  Wymienne filtry
  Zasilanie 230V ~50Hz
  *Odkurzacz HYUNDAI VC011 (8590393310449)

Odkurzacz HYUNDAI VC011 (8590393310449) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Siemens. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz HYUNDAI VC011 (8590393310449) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz HYUNDAI VC011 (8590393310449)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:czerwony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01, WUN01;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:ubraniowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:2,6 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:35 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:23 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zabezpieczenia:zabezpieczenie przed przegrzaniem;Zasięg pracy:7 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094)

Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094) Najniższa Cena Online

Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Ora vm 1033 odkurzacz workowy (5906006902094)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica z Miękkimi cichymi kołami Ora VM 1033 01 stopnie i pionowy system parkowania przypasuj urządzenie do swej przestrzeni. Odkurzacz możesz zaparkować równocześnie w pionie, jak i w poziomie!

  02 Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Odkurzacz pozostał wyekwipowany w zabezpieczenie, które broni przed rozpoczęciem odkurzania bez worka w środku. 03 przewód zasilający: 5m Zyskaj wygodę luźnego korzystania ze sprzętu na obfitych powierzchniach, za sprawą długiego przewodu urządzenia.

  04 Zwijacz przewodu Skorzystaj z wygody używania sprzętu jaką zapewni Ci wygodny zwijacz, który pozwoli jednym ruchem uporać się z kablem. Przejrzyj wszystkie atuty odkurzacza » Miękkie ciche koła Cicha praca urządzenia dla komfortu Twojej rodziny Miękkie koła Twojego odkurzacza służą po to, by zapewnić jak największą ochronę Twojej podłodze przed wszelkiego rodzaju zarysowaniami.

  Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach Amica specjalnej pokrywy kół, uda Ci się zminimalizować generowanie hałasu powstającego przez przesuwanie urządzenia, w trakcie odkurzania na twardych podłogach. To z kolei oznacza,dodatkowej ochronie podlega także odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy.

  Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Bezpieczeństwo pracy z inteligentnym systemem zabezpieczeń Chcesz mieć pewność, iż worek w Twoim odkurzaczu jest dobrze zamontowany przed rozpoczęciem pracy urządzenia? Od dzisiaj będzie tak zawsze!

  W odkurzaczach Amica zostały zaprojektowane specjalne, mechaniczne blokady, które zapobiegają zamknięcie pokrywy bez przymocowanego worka lub w przypadku gdy worek jest włożony w niewłaściwy sposób. Komplet ssawek Wygoda używania dzięki wymiennym elementom Odkurzacze nowej generacji powinny radzić sobie z przeróżnego typu powierzchniami.

  Warto używać w tym celu specjalne rodzaje ssawek! Wśród szerokiej oferty odkurzaczy Amica odkryjesz m.in. Specjalną ssawkę do tapicerki, szczotkę do parkietu czy nawet do książek! dzisiaj odkurzanie będzie po prostu przyjemne i stanie się jeszcze bardziej wydajne.

  poziomy i pionowy system parkowania Urządzenia Amica w harmonii z Twoją przestrzenią Chcesz decydować o tym, w jakiej pozycji Twój odkurzacz ma być przechowywany? Już dziś odkryj pełną ofertę odkurzaczy Amica!

  Przy zastosowaniu progresywnej konstrukcji odkurzacza, zyskasz jeszcze pokaźniejszą możliwość przechowywania swego urządzenia w stabilnej pozycji - równocześnie pionowej, jak i poziomej, którą możesz skonsolidować do powierzchni, którą dysponujesz w danej chwili.

  fotografie i filmy w sekcji ''Opis towaru'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć precyzyjnego modelu produktu. Miękkie ciche koła Komfort używania i dbałość o sprzęt są jednymi z priorytetów!

  Dzięki miękkim i cichym kołom, zyskasz mniej hałaśliwy odkurzacz, który nie będzie podatny na wstrząsy Zwijacz przewodu Odkurzacze Amica mają zwijacz prze...


Yugo VM 1046 Odkurzacz workowy AMICA

Yugo VM 1046 Odkurzacz workowy AMICA Najniższa Cena Online

Yugo VM 1046 Odkurzacz workowy AMICA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Yugo VM 1046 Odkurzacz workowy AMICA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Amica Yugo VM 1046 z Filtrem wylotowym: EPA 12 Yugo VM 1046 01 stopnie i pionowy system parkowania dopasuj urządzenie do swojej przestrzeni. Odkurzacz możesz zaparkować równocześnie w pionie, jak i w poziomie! 03 kabel zasilający: 5m Zyskaj wygodę swobodnego korzystania ze sprzętu na pokaźnych powierzchniach, za sprawą długiego przewodu urządzenia. 02 Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Mechaniczna blokada uniemożliwi zamknięcie odkurzacza bez worka albo z jego niewłaściwym zamontowaniem. 04 Zwijacz przewodu komfortowy zwijacz pozwoli jednym ruchem uporać się z przewodem. Sprawdź wszystkie zalety odkurzacza » Miękkie ciche koła Cicha praca urządzenia dla komfortu Twojej rodziny Miękkie koła Twojego odkurzacza służą po to, by zapewnić jak największą ochronę Twojej podłodze przed wszystkiego rodzaju zarysowaniami. Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach Amica specjalnej obudowy kół, uda Ci się zminimalizować generowanie hałasu powstającego przez przesuwanie urządzenia, w trakcie odkurzania na twardych podłogach. To z kolei oznacza,uzupełniającej ochronie podlega także odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka Bezpieczeństwo pracy z inteligentnym systemem zabezpieczeń Chcesz mieć pewność, iż worek w Twoim odkurzaczu jest dobrze zamontowany przed rozpoczęciem pracy urządzenia? Od teraz będzie tak zawsze! W odkurzaczach Amica zostały zaprojektowane specjalne, mechaniczne blokady, które uniemożliwiają zamknięcie pokrywy bez przymocowanego worka albo w przypadku gdy worek jest włożony w niewłaściwy sposób. Stopnie i pionowy system parkowania Urządzenia Amica w harmonii z Twoją przestrzenią Chcesz decydować o tym, w jakiej pozycji Twój odkurzacz ma być przechowywany? Już dziś odkryj całkowitą ofertę odkurzaczy Amica! Przy zastosowaniu postępowej konstrukcji odkurzacza, zyskasz jeszcze obszerniejszą możliwość przechowywania swojego urządzenia w jednostajnej pozycji - równocześnie pionowej, jak i poziomej, którą możesz związać do powierzchni, którą dysponujesz w danej chwili. Filtr wylotowy: EPA 12 fotografie i filmy w sekcji ''Opis artykułu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie demonstrujeć dokładnego modelu artykułu. Miękkie ciche koła Komfort stosowania i dbałość o sprzęt są jednymi z priorytetów! Dzięki miękkim i cichym kołom, zyskasz mniej hałaśliwy odkurzacz, który nie będzie podatny na wstrząsy Zwijacz przewodu Odkurzacze Amica mają zwijacz przewodu, dzięki któremu możesz komfortowo przechowywać przewód we wnętrzu odkurzacza bez zapotrzebowania zwijania go ręcznie! Mechaniczna regulacja ssania w uchwycie węża Dzięki odkurzaczom Amica nie musisz szybko wyłączać urządzenia kiedy wciągniesz większy przedmiot taki jak gazeta czy folię. Regulacja ssania w uchwycie węża pozwala Ci to zrobić ekspresowo i wygodnie! Ssawka do tapicerki Utrzymaj cały dom w czystości dzięki specjalnej ssawce do tapicerki....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Bomann bs 9019 cb

Bomann bs 9019 cb Najniższa Cena Online

Bomann bs 9019 cb - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann bs 9019 cb
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  nieznaczny, zwinny odkurzacz workowy dzięki mocy ssania 700W oraz potrzebnym akcesoriom załączonym do kompletu poradzisz sobie z każdą powierzchnią. Dołączone szczotki zbiorą brud z każdego rodzaju powierzchni i zakamarków.

  5-warstwowy system mikrofiltrów pomaga precyzyjnie oczyścić powietrze.


ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO

ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO Najniższa Cena Online

ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: ETA odkurzacz workowy 050090000 AERO
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy

  • ECO silnik o niskiej mocy dla oszczędności energii elektrycznej
  • wyjątkowo dobra moc ssania
  • funkcjonalny rozmiar i nieduża waga proste przechowywanie i łatwą manipulację
  • Sygnalizacja pełnego worka na kurz
  • Elektroniczna regulacja dla ustawienia adekwatnej mocy ssania
  • Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania
  • Miękkie kółka są delikatne dla gładkich powierzchni (np. Drewniane, pływające podłogi, PVC, winyl, wykładzina, marmur itp.)
  • duży zasięg do 8 m
  • Długość przewodu zasilającego 5 m
  • Obrotowe przednie kółko w zakresie 360° dla nieskomplikowanej manipulacji z odkurzaczem
  • 2 pozycje parkingowe dla nietrudnego przechowywania odkurzacza
  • samoczynne nawijanie przewodu zasilającego
  • Ochrona przegrzania silnika – intensywnie broni silnik przed zniszczeniem
  • Zabezpieczenie przed włączeniem odkurzacza bez włożonego worka na kurz
  • Średnica akcesoriów dołączanych 35 mm

  atrybuty

  • Zasilanie ~230 V
  • Moc 850 W
  • pojemność worka na kurz 2 l
  • Poziom hałasu 77 dB(A)

  FILTRACJA

  • Wysokiej jakości filtr HEPA (nr 12) przechwyci nawet najmniejsze mikrocząstki
  • 1 szt. Mikro filtru – ochrona silnika
  • plastikowy worek na kurz

  AKCESORIA W pakiecie

  • Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi szczotkami
  • Parkietowa końcówka dla twardych podłóg (np. Parkiety, podłoga pływająca, płytki, wykładzina)
  • Metalowa teleskopowa rura pozwala na rewelacyjne ustawienie wysokości dla użytkownika
  • Końcówka poduszkowa – delikatnie odkurza miękkie powierzchnie, takie jak tapicerka albo poduszki
  • Końcówka szczelinowa – wyśmienita do odkurzania w wąskich ciężko przystępnych miejscach (np. W szczelinach grzejników, za meblami itp.)
  • Szczotka z subtelnymi włosami pomaga w trakcie sprzątania w miejscach z których Ci trzeba finezyjnie polikwidować kurz albo pajęczyny

  AKCESORIA OPCJONALNE

  • plastikowy worek na kurz ETA Original ETA960068000
  • plastikowy worek na kurz ETA Hygienic ETA960068010
  • syntetyczny worek na kurz ETA Antibacterial ETA960068020
  • UniBag ETA985068010
  • Worek na kurz UniBag ETA985068000
  • HEPA filtr; ETA050000110
  • Mikrofiltr ETA050000020


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 300 zł,
 • odkurzacze workowe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 300 zł, odkurzacz workowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 300 zł, ranking odkurzaczy workowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *