Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Blaupunkt. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a choćby ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to aktualnie charakterystyczny składnik wyposażenia każdego domu – wygodny, szybki i produktywny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, lecz także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który spełni oczekiwania najistotniej wymagających użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najistotniej wydajnych modelach jest głównie wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co niezwykle docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, że powietrze wydobywające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszystkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera skażenia do worka o pojemności 2 l. Pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y98.
  dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA użytkowanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli przystosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.
  W komplecie z odkurzaczem znajduje się dopełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami, a także ssawka „pędzel", dzięki której bezproblemowo wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 producenta Blaupunkt to artykuł, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu,...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Luxpol. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie stosownego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem innowacyjne sprzęty znacznie ułatwiające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to aktualnie typowy element wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,również zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, jednocześnie nie pozwala im dostać się do powietrza, którym oddychamy, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 eksponuje się niezwykle wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Produktywnie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najistotniej sprawnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Skuteczność czyszczenia dywanów też jest nad wyraz przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co stanowczo docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam zawiera się najwięcej skażeń i alergenów.

  nadzwyczajną efektywność urządzenia uwydatnia wykorzystanie najistotniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszelkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, że nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu drobnych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, płynna regulacja mocy silnika oraz regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dostosować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo używania oraz trwałość urządzenia gwarantuje termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, obfita ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa asygnowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Pomiędzy meblami i ssawka pędzel, dzięki której bezproblemowo odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, prędkie, a najczęściej staranne.

  Odkurzacz VCC701 producenta Blaupunkt to towar, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) Najniższa Cena Online

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś typowy składnik wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala jeszcze jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który stanie na wysokości zadania najistotniej wymagających użytkowników, ceniących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 akcentuje klasa energetyczna A, która zawiadamia użytkownika, iż odkurzacz cechuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najmocniej efektywnych modelach jest głównie wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o obszerności 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują też uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja ssania pozwoli Ci przystosować siłę ssącą urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem i kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  dodatkowe AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się dopełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i komfortowo. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 marki Blaupunkt to artykuł, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o pojemności 2 lZwijacz przewodu, przewód: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Philips. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Blaupunkt cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Blaupunkt,
 • odkurzacze workowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Blaupunkt, odkurzacz workowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach workowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy workowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *