Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe Blaupunkt. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś typowy składnik wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala jeszcze jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który stanie na wysokości zadania najistotniej wymagających użytkowników, ceniących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 akcentuje klasa energetyczna A, która zawiadamia użytkownika, iż odkurzacz cechuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najmocniej efektywnych modelach jest głównie wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o obszerności 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują też uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja ssania pozwoli Ci przystosować siłę ssącą urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem i kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  dodatkowe AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się dopełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i komfortowo. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 marki Blaupunkt to artykuł, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o pojemności 2 lZwijacz przewodu, przewód: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB301

Blaupunkt VCB301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB301
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a choćby ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to aktualnie charakterystyczny składnik wyposażenia każdego domu – wygodny, szybki i produktywny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, lecz także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  marka Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który spełni oczekiwania najistotniej wymagających użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najistotniej wydajnych modelach jest głównie wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co niezwykle docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, że powietrze wydobywające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszystkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera skażenia do worka o pojemności 2 l. Pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest przystępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y98.
  dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA użytkowanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli przystosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.
  W komplecie z odkurzaczem znajduje się dopełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami, a także ssawka „pędzel", dzięki której bezproblemowo wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 producenta Blaupunkt to artykuł, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu,...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe kremowe. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB701

Blaupunkt VCB701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB701
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś typowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,zwykle zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo udoskonala na dodatek jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie tylko alergików.

  .

  firma Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB701, który stanie na wysokości zadania najistotniej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  .

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  .


  Model VCB701 uwydatnia klasa energetyczna A, która sygnalizuje użytkownika, iż odkurzacz znamionuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  .


  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC C, świadczy o efektywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB701 zbiera do 0,87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co stanowczo docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej skażeń i alergenów. Klasa reemisji A to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną sprawność urządzenia uwydatnia wykorzystanie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCB701 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  .

  WYGODA wykorzystywanIA

  .


  Odkurzacz VCB701 zbiera kurz i skażenia do worka o pojemności aż 3,5l. W komplecie znajduje się wielorazowy worek płócienny, który w razie zapotrzebowania można w bardzo prosty sposób opróżnić oraz jeden worek jednorazowy z mikro-włókien, dodatkowo przefiltrowujący powietrze.
  zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym jest dostępny jako ACC014 oraz filtr wylotowy ACC015. Do odkurzacza pasują jeszcze uniwersalne worki Swirl Y93.

  .


  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5m kabel, dzięki któremu odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 78dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.
  Dodatkowo, regulacja mocy ssania pozwoli Ci dopasować moc urządzenia do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  .

  dopełniające AKCESORIA

  .


  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg {pomocn|przydatn)ych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, specjalna ssawka do tapicerki, a także ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Dodatkowo, turbo-szczotka napędzana powietrzem ssącym pozwoli jeszcze efektywniej zbierać sierść zwierząt czy włosy ze wszystkich czyszczonych powierzchni. Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu parkietu czy paneli. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  .


  Odkurzacz VCB701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  Właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 3,5l
  • Zwijacz przewodu, przewód 5m
  • Regulacja mocy ssania
  • Miękkie kółka
  • Filtr HEPA H13
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Poziomy i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC C, Reemission: A
  • Głośność poniżej 78dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa 2w1, turboszczotka, ssawka do twardej podłogi, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • Wymiary: 44 x 30,5 x 24cm
  • Waga: 7kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o wysokości do 22 cm. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze workowe Blaupunkt cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi Blaupunkt,
 • odkurzacze workowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe Blaupunkt, odkurzacz workowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach workowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy workowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *