Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł Najniższa Cena Online

Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Severin SPOWER SNOWWHITE BC 7045 Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 14,00 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki obszernej mocy i innowacyjnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci błyskawicznie i bezproblemowo posprzątać nawet wyjątkowo znaczne mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje rozmaite ssawki, nakładki i inne akcesoria przystosowane do każdego typu powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, efektywne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością, a także lekkością i cichą pracą.

  Jest wyśmienity do powierzchni o wielkiej wielkości. Filtr silnika wyprodukowany został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz jeszcze filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w zestawie ssawkę XL do parkietu zapewniającą precyzyjnie odkurzacznie. Trzyczęściowy zestaw akcesoriów mieści ssawkę do obić/mebli/fug. Dodatkowo otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm, a także wąż ssący XL premium 180 cm.


Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny Najniższa Cena Online

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Camry CR 7045 fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem narzędziowym

  mistrzowski odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to produkt, który sprawdzi się w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,na dodatek, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszelkich pomieszczeń choćby z niełatwych zabrudzeń. Ułatwi to również ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz wyekwipowany został w ogromny zbiornik na nieczystości o objętości 25 litrów, co umożliwia długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Wysokiej jakości części tworzone ze stali, jak rura teleskopowa, oraz ponad dwumetrowy plastikowy wąż z komfortowym uchwytem zezwalają na luźną kontrolę pracy odkurzacza. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach.

  Dużą zaletą proponowanego poprzez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Adekwatne końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje podczas prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. W pakiecie z odkurzaczem znajdziemy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. To, co uwydatnia nasz produkt to też możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie wyszukamy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu.

  Zdarzają się sytuacje, gdy zwykły odkurzacz może nie dać rady i niezbędny nam będzie bardziej produktywny sprzęt. Profesjonalny odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to produkt, który stanie na wysokości zadania w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,też, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Pozwoli zadbać o czystość niemal każdej powierzchni, a przy tym jest bardzo instynktowny w obsłudze.

  Wytrzymały i skuteczny odkurzacz
  Odkurzacze przemysłowe kojarzą się głównie z budową, zakładami produkcyjnymi, ale coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach i garażach. Ich popularność rośnie dzięki wielofunkcyjności, lecz największą zaletą tego typu odkurzaczy jest ich sprawność. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszystkich pomieszczeń nawet z trudnych zabrudzeń. Ułatwi to również ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz wyekwipowany został w ogromny zbiornik na nieczystości o pojemności 25 litrów, co umożliwia długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Jest on wyprodukowany ze stali rdzoodpornej i ma trwałe metalowe klamry, które trzymają go w miejscu. Korek spustowy zbiornika, zdejmowana baza na czterech kółkach do płynnego przemieszczania się między pomieszczeniami ułatwiają wykorzystywanie odkurzacza.

  Bezpieczeństwo ponad wszystko
  Wysokiej jakości części wytworzone ze stali, jak rura teleskopowa, oraz ponad dwumetrowy plastikowy wąż z wygodnym uchwytem zezwalają na swobodną kontrolę pracy odkurzacza. Ponadto w zestawie wyszukamy ognioodporny wąż o długości 1,5 m, a także aluminiową rurę o długości 23 cm, które ułatwią odkurzenie popiołu i żarzących się drobinek z okolic pieca, grilla czy kominka. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach. Jest to zmywalny filtr HEPA do pracy na sucho, który docenią z zasady alergicy, ognioodporny filtr bawełniany, papierowy worek o obszerności 25 litrów i zmywalny filtr gąbkowy. Dzięki nim mamy pewność,stosowanie odkurzacza jest bezpieczne dla wszelkich członków rodziny, a także zwierząt domowych. Bez problemu wciągniemy konwencjonalne nieczystości, kurz, piasek, ale i popiół, tynk czy gips.

  Wielofunkcyjność to podstawa
  Dużą zaletą proponowanego przez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Stanie na wysokości zadania to przy odkurzaniu wielkich powierzchni jak podłogi, ale też przy czyszczeniu samochodu i tapicerowanych mebli. Stosowne końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje w trakcie prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. Czyszczenie na mokro przyda się, jeśli mamy problem z błotem, pyłem czy mokrym piaskiem. Na uwagę zasługujeużycie specjalnej nakładki do nadmuchu, który pomoże odkurzyć trudnodostępne miejsca. Pomoże to także zadbać o porządek wokół domu i ułatwi zmiatanie liści, skoszonej trawy czy obciętych gałązek. W pakiecie z odkurzaczem wynajdziemy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. Szczotka do czyszczenia tapicerki, szczotka kolista i szczelinowa, uniwersalna szczotka do podłóg i do fachowego czyszczenia podłóg biurowych albo przemysłowych.

  Gniazdo narzędziowe, jako specjalny dodatek
  To, co akcentuje nasz produkt to na dodatek możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie wyszukamy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu. To gniazdo narzędziowe zasilane z synchronizacją o mocy 2000 W. Dołączona do zestawu przejściówka do narzędzi budowlanych umożliwia wykorzystanie odkurzacza, jako źródła prądu w trakcie prowadzonych prac remontowych czy budowlanych. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów zużycia energii i przyśpieszenie prowadzonych prac.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy Amica Fen Turbo Pro VM 2064 850W

Odkurzacz workowy Amica Fen Turbo Pro VM 2064 850W Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy Amica Fen Turbo Pro VM 2064 850W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy Amica Fen Turbo Pro VM 2064 850W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy Amica Fen Turbo Pro VM 2064 850W

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS4X380Ciesz się wydajnym odkurzaniem z technologią silników Bosch. Funkcja Power Control zagwarantuje optymalne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki skrupulatnej regulacji mocy i unikatowemu systemowi zarządzania pracą silnika.

  Filtr HEPA: perfekcyjny dla alergików. Na dodatek zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.Rzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki obszernej pojemności worka na kurz XL. System PowerProtect: zapewnia długotrwałą skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Filtr HEPAPoziom głośności: 74 dBPrzełączalna szczotka dywan/podłogaCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)Parkowanie pionowe i poziomeElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemność worka wymiennego: wymiar LPromień działania: 10 mRura teleskopowa Więcej siły ssania dla dłuższej sprawności.niemało odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się worka na kurz.

  System PowerProtect zagwarantuje, że oryginalny worek na kurz producenta Bosch typu GALL może wydajnie rozłożyć się wewnątrz odkurzacza gwarantując obszerniejszą pojemność. Materiały wysokiej jakości, z jakich wytworzony jest worek, zapewniają wysoką skuteczność choćby przy zapełniającym się worku oraz oszczędności poprzez rzadszą zamianę worka na kurz.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% minimalne cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - świetny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.Power ControlOptymalne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnikaRzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki szerokiej obszerności worka na kurz XLSystem PowerProtectGwarantuje długofalową sprawność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćSystem PowerProtect: gwarantuje długotrwałą produktywność odkurzania nawet przy zapełniającym się workuWorki PowerProtect zapewniają wysoką wydajność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty.Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie cechy Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect rodzaj G ALL (BBZ41FGALL)Poziom głośności: 74 dB(A)HigienaFiltr HEPA: wyśmienity dla alergików.

  Filtr jest w dodatku zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.Worki wymienne: typ GALL KomfortPrzełączalna szczotka dywan/podłogaSzczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Nadzwyczajna także do delikatnych podłóg parkietowych2-elementowe wyposażenie dopełniające (końcówka kombi): ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerkiRura teleskopowaWygodny, ergonomiczny uchwytPojemność worka wymiennego: rozmiar LPromień działania: 10 mAutomatyczne zwijanie kabla4 niezależne, miękkie, obrotowe kółkaElektroniczna regulacja siły ssaniaWskaźnik konieczności zamiany worka na kurzParkowanie pionowe i poziomeCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)rozmiary i wagaWymiary urządzenia (mm): 265 x 295 x 410Ciężar (kg) - bez wyposażenia: 4,5Masa brutto (kg): 6,9Masa netto (kg): 6,000Akcesoria1 x Ssawka szczelinowa1 x Ssawka do tapicerki


Amica Odkurzacz workowy suracon pet 700 w hepa led

Amica Odkurzacz workowy suracon pet 700 w hepa led Najniższa Cena Online

Amica Odkurzacz workowy suracon pet 700 w hepa led - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Odkurzacz workowy suracon pet 700 w hepa led
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Specyfikacja
  wskazane przez eksperta
  • Moc silnika 700W
  • pojemność worka/pojemnika 3 l
  • Poziom hałasu 61 dB
  • typ odkurzacza Workowe
  • Zasięg pracy 10 m
  towar
  firma Amica
  Kod producenta 1193195
  EAN 5906006931957
  informacje podstawowe
  Model Suracon Pet VM7003
  typ odkurzacza Workowe
  Moc silnika 700W
  odcień Granatowe
  Fizyczne
  Wysokość 46 cm
  Szerokość 32.1 cm
  Głębokość 25.5 cm
  Waga 7.3 kg
  techniczne
  pojemność worka/pojemnika 3 l
  Model worka AW 3011
  Nazwa filtra HEPA 13
  Zasilanie 7 m
  Zasięg pracy 10 m
  Poziom hałasu 61 dB
  Pytanie techniczne do producenta

Odkurzacz CONCEPT Refresh Animal VP8223 (8595631007846)

Odkurzacz CONCEPT Refresh Animal VP8223 (8595631007846) Najniższa Cena Online

Odkurzacz CONCEPT Refresh Animal VP8223 (8595631007846) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CONCEPT Refresh Animal VP8223 (8595631007846)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Refresh Animal 700W VP8223Odkurzacz workowy Refresh Animal Concept VP8223 z sprawnym silnikiem 700 W ECO jest ekspertem do wszelkich rodzajów podłóg. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Moc: 700WFiltr: HEPA 13Zasięg: 10mPojemność worka: 3,5LAutomatyczny zwijacz przewoduTeleskopowa ruraGumowe kółka Extra efektywnośćOdkurzacz workowy Refresh Animal VP8223 jest zaopatrzony w niezwykle sprawny silnik ECO o mocy 700 W.

  Możesz prosto regulować siłę ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Rewelacyjnie radzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów. Jest nieprzeciętnym pomocnikiem przy regularnym sprzątaniu, a dzięki bogatym akcesoriom docenią go jeszcze właściciele czworonogów.

  Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu nadaje się ponadto dla alergików i astmatyków.Ciche sprzątanie bez ograniczeńOgromną zaletą tego modelu jest niezwykle cicha praca, maksymalna głośność sięga zaledwie 69 dB.

  Dzięki 10-metrowemu zasięgowi prosto wyczyścić choćby przestronne wnętrza. Antybakteryjny worek XLWyjątkowo wielki worek o objętości 3,5 l wyprodukowany jest z progresywnej dzianiny SMS, która posiada szereg zalet w kontraście do konwencjonalnych worków papierowych: ma wysokie atrybuty filtracyjne jest ANTYBAKTERYJNA.

  Oszczędza na dodatek silnik odkurzacza.Filtr HEPA 13 docenią zwłaszcza alergicy. Filtr pochłania do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą przedostać się z powrotem do pomieszczenia w trakcie odkurzania.

  wynikiem jest zdrowszy i czystszy dom. Szykowny i praktycznyElegancki design odkurzacza podkreślają chromowane elementy, które prezentują się bardzo estetycznie. Gumowane tylne koła są bezpieczne dla wszytskich podłóg, więc nie musisz się martwić o zarysowania.

  Odkurzacz wyposażony jest w użyteczny uchwyt upraszczający przenoszenie i ma 2 pozycje parkowania oraz 2 opcje mocowania końcówki podłogowej. AAAA szczotka - numer jeden w odkurzaniuSpecjalny zarys szczotki podłogowej AAAA gwarantuje maksymalną wydajność w połączeniu z bezprecedensową konstrukcją silnika.

  Możesz nią świetnie odkurzyć wszystkie dywany, chodniki, schody czy meble tapicerowane. Po przełączeniu i wysunięcia włosia odkurzacz jest gotowy do czyszczenia wszelkich twardych podłóg. Spora turboszczotkaTurboszczotka to nieprzeciętny dobór do wszelkich rodzajów dywanów.

  Dzięki swemu wymiarowi obfity zasięg, a odkurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Sama konserwacja jest nieskomplikowana, starczy zdemontować, wyczyścić i ponownie złożyć szczotkę. Nieduża turboszczotkaWyjątkowy design i niestandardowy rozmiar tej szczotki likwiduje każdy włos z mebli tapicerowanych i ze wszystkich miejsc, do których nie można otrzymać się dużą turboszczotką.

  świetnie pasuje do sierści. wydajny filtr HEPA lokalizuje niepożądane bakterie i alergeny. Szczotka do parkietówSzczotka do parkietów jest przeznaczona do czyszczenia wszystkich twardych podłóg w gospodarstwie domowym.

  Jest specjalnie zaprojektowany do delikatnego czyszczenia, żeby nie zarysować ani w inny sposób nie uszkodzić podłogi. Extra długa szczotka szczelinowa CARCzyszczenie samochodu między siedzeniami lub w trudno przystępnych miejscach będzie dużo łatwiejsze dzięki sprężystej szczotce szczelinowej, która dotrze w każde trudno przystępne miejsce.

  Ssawka szczelinowa ze szczoteczkąCzęścią podstawowego wyposażenia odkurzacza jest dodatkowo specjalna ssawka 2 w 1, będąca połączeniem ssawki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz użyć jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno dostępnych miejsc (kaloryferów, szuflad, przestrzeni między materacami i tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę i delikatnie usunąć kurz z mebli, rolet, parapetów, książek czy klawiatur.Ssawka do tapicerkiOdkurzaj sofy, fotele, materace, łóżka lub wnętrza samochodów z ssawką do tapicerki.

  Delikatnie usuwa wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając tkaniny obiciowej. Parametry technologicznE:Moc: 700 WZmywalny filtr HEPA 13Pojemność obszernego worka: 3,5 lElektroniczna kontrola mocyMetalowe rury teleskopoweDługość przewodu: 7 mPromień działania: 10 mPozycja parkowania pionowa i poziomaAutomatyczny zwijacz przewoduGumowane tylne kołaPrzednie koło obraca się o 360 °Głośnośc: 69 dBW komplecie 1x worek SMSKolor: niebieskiSzczotka AAAADuża turboszczotkaMała turboszczotkaSsawka do parkietówBardzo długa ssawka szczelinowa CARSsawka szczelinowa ze szczoteczką do kurzuSsawka do tapicerki

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy serie 4 bgl38wh2 marki Bosch

Odkurzacz workowy serie 4 bgl38wh2 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy serie 4 bgl38wh2 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy serie 4 bgl38wh2 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy Bosch BGL 38WH2 filtr HEPA 600W skuteczny odkurzacz workowy odpowiedzialnie zaprojektowany z elementami produkowanymi z materiałów pochodzących z recyklingu, regulacją mocy i wygodnym przechowywaniem akcesoriów. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz workowy Kolor: Biały przychylny dla środowiska: tworzony w 30% z tworzyw pochodzących z recykling System PowerProtect: zagwarantuje długofalową skuteczność spora objętość worka na kurz Poziom hałasu: 79 dB Długość kabla przyłączeniowego: 700cm Zasięg odkurzania: 10m Napięcie: 220-240 V Waga: 5,3 kg Worki wymienne: rodzaj GAL samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności zamiany worka na kurz Zintegrowane wyposażenie dopełniające: ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa poręczny uchwyt do przechowywania akcesoriów Koniec z szukaniem i przechowywaniem akcesoriów! Niezależnie od tego, czy na rurze, czy na rączce, dzięki elastycznemu uchwytowi możesz przechowywać wszystkie akcesoria bezpośrednio na urządzeniu – dzięki czemu za każdym razem masz je pod ręką, gdy ich Ci trzeba. Możesz je łatwo odłączyć i wymienić, bez przerw i tracenia czasu. Po odkurzaniu nie musisz przechowywać akcesoriów oddzielnie od odkurzacza. Możesz przechowywać je bezpośrednio na swoim urządzeniu, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie są. Oszczędność zasobów i długofalowa jakość firma Bosch jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska i oszczędności zasobów. Dlatego ten odkurzacz jest wykonany w 30% z materiałów pochodzących z recyklingu¹, podczas gdy jego opakowanie składa się w 95% z papieru pochodzącego z recyklingu - gromadzi jeszcze foliowe worki, które są kompostowalne i nadają się ponownego przetworzenia. Natomiast dzięki trwałemu i wysokiej jakości silnikowi Bosch stworzonemu w Niemczech, będziesz cieszyć się urządzeniem poprzez długi czas. Więcej siły ssania dla zachowania dłuższej wydajności sporo odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się worka na kurz. System PowerProtect gwarantuje, że oryginalny worek na kurz firmy Bosch typu G ALL może produktywnie rozłożyć się wewnątrz odkurzacza zapewniając większą objętość. Materiały wysokiej jakości, z jakich wytworzony jest worek, zapewniają wysoką skuteczność nawet przy zapełniającym się worku i oszczędności przez rzadszą wymianę worka na kurz. Zrównoważony sposób na czyste powietrze Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna. Antyalergiczny filtr PureAir wydmuchuje powietrze, które jest czystsze niż powietrze otoczenia, ponieważ filtruje 99,9% śladowych cząsteczek kurzu, bakterii i skażeń. Przyjazny dla środowiska: ponieważ filtr jest zmywalny, możesz go użyć kilka razy, zniżając w ten sposób dodatkowe koszty i oszczędzając materiały związane z jego wymianą. Trwała, wielokrotnego korzystania ramka filtra tworzona jest w 100% z tworzywa nienaturalnego pochodzącego z recyklingu. Jeśli Ci trzeba nowego filtra, po prostu wymień jego wkład. SPECYFIKACJA technicznA sprawność System PowerProtect: zagwarantuje długookresową skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką skuteczność odkurzania choćby przy jego zapełnianiu się. Rzadsza zamiana worków to oszczędność kosztów rodzaj G ALL (BBZ41FGALL) Gwarancja sprawnego odkurzania z technologią silnika Bosch Higiena Worki wymienne: typ GALL Antyalergiczny filtr PureAir: produktywnie oczyszcza wydmuchiwane powietrze. Zmywalny. Komfort Ssawka przełączalna dywan/podłoga wygodny, ergonomiczny uchwyt pojemność worka wymiennego: wymiar L Poziom głośności: 79 dB(A) Zasięg odkurzania: 10 m automatyczne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Parkowanie pionowe i poziome

Amica vm 7012 sharq

Amica vm 7012 sharq Najniższa Cena Online

Amica vm 7012 sharq - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica vm 7012 sharq
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Amica VM 7012 Cichy Filtr LEDOdkurzacz workowy Amica VM 7012 to nad wyraz cichy odkurzacz, z filtrem HEPA oraz wyświetlaczem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:rozmiary (WxSxG): 46x31x25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryTyp: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaZdalne sterowanie odkurzaczem Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca , a także konstrukcja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, że nie obudzi choćby śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy albo małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika.

  progresywny i wyraźny ekran LED prezentuje cztery ikony zawiadamiające o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dopasować siłę odkurzania trafnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, żeby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić produktywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietuMasz taki piękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  obfite twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technicznADane techniczneWysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25,8 cmWaga netto: 8,6 kgPojemność worka: 3,5 lMoc: 700 WZasięg pracy: 10 mDługość przewodu zasilającego: 7 mDługość rur teleskopowych: 90 cmDługość węża: 150 cmPoziom hałasu: 61 db(A)Roczne zużycie energii: 23,3 kWhKolor: SzaryFunkcje i wariant: WorkowyFiltr: HEPA 13Super cicha pracaWyświetlacz LEDRegulacja mocy w rączceMiękki startZabezpieczenie przed przegrzaniemZabezpieczenie silnikaZabezpieczenie przed uruchomieniem bez workaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaPoziomy i pionowy system parkowaniaZdalne sterowanie odkurzaczemSygnalizacja pełnego workaSygnalizacja braku workaWyposażenieDodatkowy filtr przed silnikiemUchwyt na rurze na znikome wyposażenieMetalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSsawka do szczelinSsawka do książekSzczotka do parkietuTurboszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2

Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch ProHygienic Power Control ProHygienic - skrupulatne odkurzanie i czystsze powietrze - rekomendowany dla alergików. Higiena i dbałość o zdrowie NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Masa netto (kg): 6,0 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm Masa brutto (kg): 7,4 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 370 x 585 mm Masa netto (kg): 6,0 kg Masa brutto (kg): 7,4 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Napięcie (V): 220-240 V Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm wariant wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Świadectwa homologacji: CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 69 dB(A) re 1 pW ProHygienic - dokładne odkurzanie i czystsze powietrze - polecany dla alergików.

  Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: nadzwyczajna filtracja powietrza - filtr rekomendowany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: stosowne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki starannej regulacji mocy i wyjątkowemu systemowi zarządzania pracą silnika Rzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki wielkiej obszerności worka na kurz XL sprawność 10 lat gwaran.

  na silnik *: gwarancja efektywnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany" System PowerProtect: zapewnia długofalową skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką efektywność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty. Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie cechy Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect rodzaj G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Zmywalny filtr UltraAllergy: higieniczny filtr o wysokim stopniu filtracji do 99,99%.

  rekomendowany zwłaszcza dla alergików. Zmywalny- bez dodatkowych kosztów. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu w wydmuchiwanym powietrzu - rewelacyjny dla właścicieli zwierząt domowych.

  Worki wymienne: rodzaj GALL Komfort Poziom głośności: 69 dB(A) Promień działania: 10 m Elektroniczna regulacja siły ssania Szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Nadzwyczajna w dodatku do delikatnych podłóg parkietowych Dodatkowa, specjalna ssawka do starannego czyszczenia materacy 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Ekstra długa ssawka szczelinowa Ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki Przełączalna szczotka rolkowa Rura teleskopowa komfortowy, funkcjonalny uchwyt pojemność worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności zamiany worka na kurz Parkowanie pionowe i poziome Ciężar: 4.5 kg (bez wyposażenia) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym (400 g) workiem na kurz w kontraście do worka Bosch rodzaj-G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z linii BSGL5... Pomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013. Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały wyprodukowane zgodnie z EN 60312-1:2017 *****Pomiary tworzone zgodnie z normą DIN EN 60312-1:2017


Odkurzacz workowy Electrolux EPF62IS (800W; kolor niebieski), kolor niebieski

Odkurzacz workowy Electrolux EPF62IS (800W; kolor niebieski), kolor niebieski Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy Electrolux EPF62IS (800W; kolor niebieski), kolor niebieski - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy Electrolux EPF62IS (800W; kolor niebieski), kolor niebieski
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czyszczenie powierzchni: Dywan, Podłoga
  Długość przewodu: 6 m
  EAN: 7332543554225
  rozciągliwy wąż: Tak
  Filtracja próżniowa powietrza: Filtr higieniczny
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość opakowania: 600 mm
  Głębokość towaru: 440 mm
  liczba pyłu: 3,5 l
  ilość uchwytów: 1
  Kod Producenta: EPF62IS
  kolor towaru: Czarny, Niebieski
  ilość nasadek: 3
  Maksymalna moc wejściowa: 700 W
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Filtracja
  Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przecho: Tak
  Model: Cylinder próżniowy
  Możliwość mycia filtra: Tak
  Podręcznik użytkownika: Tak
  Posadzki: Parkiet, Podłoga, Dywan, Linoleum, Laminat
  Poziom hałasu: 76 dB
  Promień działania: 9 m
  Roczne zużycie energii: 27,5 kWh
  wariant czyszczenia: Suche
  rodzaj pojemnika na kurz: Worek na kurz
  Rury: Teleskopowy
  Schowek na przewód sieciowy: Tak
  Szczotki próżniowe w komplecie: Szczotka do podłogi
  Szerokość opakowania: 400 mm
  Szerokość produktu: 300 mm
  Tworzywo tuby: Metal
  rodzaj kontroli: Przyciski, obrotowy
  Uchwyty do przenoszenia: Tak
  Waga towaru: 4,3 kg
  Waga wraz z opakowaniem: 7,1 kg
  zastosowany wyłącznik: Tak
  Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz: Tak
  Wysokość opakowania: 250 mm
  Wysokość towaru: 240 mm
  Właściwe zastosowanie: Dom
  Zdejmowalny filtr: Tak
  Zmienne zasilanie: Tak


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 500 zł,
 • odkurzacze workowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł, odkurzacz workowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 500 zł, ranking odkurzaczy workowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *