Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,należycie odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i ergonomicznym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  automatyczny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! automatyczny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 gwarantuje całkowitą sprawność na poziomie 99,95% i 99,75% skuteczności miejscowej, dzięki temu wychwytuje choćby najmniejsze drobinki kurzu i pyłki i roztocza (dlatego jest niezwykle zalecany dla alergików). Zastosowanie HEPA 13 ma pokaźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, iż możesz zapomnieć o jego podmianie. Żeby zapewnić najwyższą wydajność działania urządzenia, zalecamy zamianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo pokaźniejszy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym niż włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  potrzebujesz końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest przeznaczona do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia skażeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się wyśmienicie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o pojemności 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o pojemności 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 klasyczne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania obszerniejszych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie pozwala na ich wygodną wymianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie pomiędzy sprzątanymi pomieszczeniami. Ergonomiczne umiejscowienie uchwytu pozwala na komfortowe i prędkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz ekspresowo i dokładnie pozbierać rozsypane śladowe przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Wystarczy, że nałożysz na rurę teleskopową rozciągliwy materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, że niczego nie przeoczysz.


Amica VM 6011

Amica VM 6011 Najniższa Cena Online

Amica VM 6011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 6011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SUMAM VM6011

  Filtr wylotowy: EPA 12
  Wśród Was są alergicy lub małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie wiązać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To nieprzeciętne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Szczotka do parkietu

  Masz taki przepiękny parkiet który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Znaczne twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i bez zniszczeń!

  Cicha praca

  Bez hałasów jest przyjemniej a dzięki specjalnej konstrukcji silnika i pokrywy odkurzacz pracuje po prostu cicho. Teraz możesz odkurzać, gdy ktoś w pokoju obok ogląda TV lub słucha muzyki. A gdy chcesz z kimś porozmawiać, nie musisz już krzyczeć.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wytwarzana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! produktywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Klasa energetyczna A

  Płacenie rachunków za prąd to przykry obowiązek. Z troski o Twój budżet i środowisko naturalne, w odkurzaczach Amica zastosowaliśmy rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie energii elektrycznej i, co się z tym zespaja, niższe rachunki. Odkurzacze Amica to produktywność pod każdym względem!

  Miękki start

  Odkurzacz inicjuje pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy umożliwia wygodne sprzątanie, nie musisz martwić się o to, iż odkurzacz nagle wciągnie zabawkę dziecka albo zasłonę.

  Wskaźnik zapełnienia worka

  Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać? dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić lub opróżnić worek gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne!

  Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka

  Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez korzystnie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik za każdym razem będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe stosowanie sprzętu!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba iż Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, użytkujesz dłużej!

  stopnie i pionowy system parkowania

  Przechowywanie odkurzacza jest stanowczo proste. Odkurzacz adekwatnie dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku lub w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia stosowne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS2BA3

Bosch BGLS2BA3 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS2BA3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2BA3
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:600 W;Model worka:rodzaj G ALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:4,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:23,7 cm;rozmiary - szerokość:29 cm;rozmiary - wysokość:36,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:8 worków;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Electrolux EEG43-WR

Electrolux EEG43-WR Najniższa Cena Online

Electrolux EEG43-WR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG43-WR
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EEG43WR 650W EasyGo Odkurzacz klasyczny o mocy 650 W. Zaopatrzony w miękkie kółka usprawniające ciche przemieszczanie oraz teleskopową rurę. Kompatybilny z workami S-bag o pojemności 3 l.

  Zasięg działania wynosi 7.5 m. Posiada filtr zmywalny H12. NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz workowy Zasięg działania: 7,5m Wskaźnik zapełnienia worka: Mechaniczny rodzaj worka: S-Bag konwencjonalny o obfitej produktywności objętość worka: 3l Moc: 650W Ssawki: DustPro Funkcja delikatnego startu Rura: Teleskopowa, stal szlachetna 32mm Zwijacz kabla Filtr wylotowy: Zmywalny filtr H12 wygodne manewrowanie Dzięki pokaźnym, miękkim i wielokierunkowym kołom Easy Go porusza się bez problemów i z łatwością nadąża za każdym ruchem.

  wspaniała filtracja posiada zmywalny i nadający się do ponownego użycia filtr Hygiene 12, który wychwytuje ponad 99,5% cząstek wielkości do 0,15 mikrona. Po umyciu filtr odzyskuje słuszną produktywność. Załączone akcesoria praktyczna dwa znikome akcesoria, zintegrowane z przegrodą na akcesoria.

  Połączenie nieznacznej szczotki, długiej szczotki i szczotki do mebli. Szczotka do twardych powierzchni Szczotka do twardych powierzchni delikatnie czyści marmury, drewno czy płytki. Sprawna szczotka Szczotka Dust Pro nieprzeciętnie zbiera brud z każdego typu podłogi i zagwarantuje dokładne czyszczenie.

  SPECYFIKACJA technicznA informacje techniczne typ: EasyGo Model: EEG43WR Zasięg działania [m]: 7,5 Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny rodzaj worka: s-bag konwencjonalny o sporej produktywności objętość worka [l]: 3 Wskaźnik filtra: nie Filtr silnika: tak Ssawki: DustPro™ Ssawka turbo: nie Funkcja delikatnego startu: tak Rury: teleskopowa, stal szlachetna, 32 mm Zintegrowane akcesoria: końcówka 2w1, szczotka do kurzu Zdalne sterowanie: nie dopełniające ssawki: do twardej podłogi KC Zwijacz kabla: tak Długość przewodu [m]: 5 Specyfikacja Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80 Moc nominalna [W]: 650 Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12 Instalacja Kolor: czerwony Szerokość [mm]: 416 Wysokość [mm]: 228 Waga netto [kg]: 5,3


Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa skuteczności energetycznej A

   Ten odkurzacz został produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A.

  • rewolucyjna technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

   unikatowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co umożliwia wykorzystanie worka do samego końca. Technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części: 1) wyjątkowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i zezwala na użycie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A wydajności odkurzania twardych podłóg

   Ten artykuł osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników w trakcie sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do wykorzystania.

  • Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwe przypasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • nieznaczny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i łatwe przechowywanie

   Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można prosto przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Drobna waga usprawnia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy syntetyczny worek marki Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej efektywności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air gwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,chronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc technologiczne
  duże kółka
  użyteczna kompozycja
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Electrolux EEG44IGM

Electrolux EEG44IGM Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 34 cm. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EEG44IGM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG44IGM
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ODKURZACZ ELECTROLUX Easy Go EEG44IGM produktywne w działaniu i zaskakująco ciche urządzenie.
  • Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to standardowY worek na kurz. To takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag!
  • Wskaźnik zapełnienia worka: Na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz powiadamiający o konieczności zamiany worka.
  • Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty usprawniające przechowywanie.
  • Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią tak, by oszczędzać energię i jak najmniej hałasować.
  • Miękkie kółka: Tłumią hałas, bronią podłogę i zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem.
  • Rura teleskopowa: Teleskopowa regulacja długości rury usprawnia korzystanie z odkurzacza i w razie zapotrzebowania gwarantuje zwiekszony zasięg.
  • Górny uchwyt: praktyczny uchwyt do przenoszenia
  • Ssawka turbo: Ssawka turbo do precyzyjnego czyszczenia dywanów ze szczotką obrotową
  • Ssawka do parkietu: Ssawka do parkietu
  • konwencjonalny worek s-bag: konwencjonalny worek s-bag
  POLECAMY DLA ALERGIKÓW! Zmywalny filtr HEPA 12 zatrzymuje co najmniej 99.97% komórek grzybów i bakterii. produktywność
  • Poziom filtracji: 1
  • Poziom hałasu [dB] (A) (IEC 60704-3): 80
  • Moc maksymalna: 750 W
  • Moc znamionowa: 650 W
  Instalacja
  • Waga netto [kg]: 5,75
  • Głębokość [mm]: 287 Szerokość [mm]: 416 Wysokość [mm]: 228
  • Kolor: szary metalik
  Inne
  • Filtr silnika: tak
  • Filtr wylotowy: zmywalny filtr H12
  • Rury: teleskopowa - pomalowany metal - bez blokady
  • Promień działania [m]: 7,5
  • Wskaźnik filtra: nie
  • objętość worka [l]: 3
  • Zintegrowane akcesoria: końcówka 2w1, szczotka do kurzu
  • Zwijacz kabla: tak
  • Ssawki: DustPro
  • dodatkowe ssawki: do twardej podłogi KC
  • Wskaźnik zapełnienia worka: mechaniczny
  • typ worka: s-bag konwencjonalny o pokaźnej efektywności
  • Zdalne sterowanie: nie

Electrolux EEG43IGM

Electrolux EEG43IGM Najniższa Cena Online

Electrolux EEG43IGM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EEG43IGM
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Electrolux Easy Go EEG43IGM Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Ma ręczną regulację mocy, którą można dostosować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  na dodatek wyekwipowany jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła, a także metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala dostosować moc do rodzaju odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię oraz obniżyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, bronią podłogę przed zarysowaniami, a także zapewniają łatwe i wygodne manewrowanie odkurzaczem. Poręczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zapewnia to przystępny dostęp do dodatkowych szczotek.

  tradycyjny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z konwencjonalnymi workami S-Bag. Dodatkowo na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz zawiadamiający o konieczności wymiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu ekran, powiadamia o konieczności zamiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura pozwala regulować zasięg pracy odkurzacza....


Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL korzystnYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najlepszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo skuteczności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu produktywność 3AAAw kompaktowym wymiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym wymiarze! najkorzystniejszy odkurzacz w swej klasie pod względem wydajności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to atrybuty podkreślające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza produktywność odkurzania podłóg:A najlepszą wydajność zbierania kurzu zpodłóg twardych gwarantuje dwupozycyjna szczotka SPA. EkstremalnIE wydajnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie tworzone są odkurzacze Tefal najkorzystniejsza filtracja kurzu:A najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki czemu aż 99,98% kurzu zostaje filtrowane. Najkorzystniejsza efektywność energetyczna:A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która sprawia, że na filtrze EPA osadza się niepokaźna ilość kurzu. Łatwy w użyciu iprzechowywaniu wygodne przechowywanie iswobodę odkurzania zapewniają kompaktowe rozmiary, objętość 3l, a także zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu podczas zamiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką prędkie odkurzanie trudno przystępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Zwykle zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać śladowe kryteria sprawnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, efektywności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu oraz mieć etykietę energetyczną.

  Czy efektywny odkurzacz musi posiadać wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są niezbędne by uzyskać wysoką efektywność ijakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze oniskiej mocy gwarantują wyższą wydajność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na skuteczność odkurzacza? O wydajności odkurzacza, azatem produktywności odkurzania, decyduje mnóstwo części: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek powiększających liczba zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr skuteczność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości skatalogowanego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona przy pomocy klasy skuteczności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyznaczona na etykiecie energetycznej powiększoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą efektywnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8076

Concept VP-8076 Najniższa Cena Online

Concept VP-8076 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8076
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Solido VP8076 700W GranatowyOdkurzacz Concept VP8076 gustowny wygląd i niski poziom hałasu w trakcie pracy. Zalecane dla alergików i gospodarstw domowych z dziećmi. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8mParkowanie: w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom hałasu: 78db wysmakowany wygląd i wysoką wydajnośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną skuteczność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest łatwy w użyciu oraz eleganckim wyglądem. Dodatkowo możesz prosto regulować moc odkurzacza za pomocą elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, że odkurzacz o wysokiej wydajności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z rewolucyjną konstrukcją silnika powiększa sprawność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie ogranicza się.

  Sawka podłogowa ECO asygnowana jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. TurboszczotkaCzy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która jednocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to nieprzeciętny wybór dla wszelkich typów dywanów. Dzięki swej wielkości ma wielki zasięg przez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietówSsawka do parkietów to nadzwyczajny dobór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu oraz linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. W dodatku pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją ponadto użyć do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz łatwo i polikwidować kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  Worek XL 3 lBardzo obfity 3-litrowy worek wytwarzany jest z innowacyjnej tkaniny SMS, która ma sporo zalet w porównaniu z konwencjonalnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i odporna na wilgoć.

  Pomaga na dodatek bronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest bardzo doceniany poprzez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą dostać się z powrotem do wnętrza w trakcie odkurzania, dzięki czemu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie wykorzystać po wysuszeniu. Cechy technologicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 poziomów filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża objętość worka: 3 lW komplecie znajduje się 1 worek włókienniczy i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: niebieskiAkcesoria:Ssawka podłogowa asygnowana do odkurzania dywanów, chodników i bieżników.Ssawka do tapicerki Pomoże Ci wytrzeć kurz z parapetów lub z mebli bez ich zadrapania.Ssawka ze szczoteczką pomoże oczyścić przestrzenie za meblami, grzejnikami.Ssawka do parkietówTurboszczotkaZapasowe worki: SMS9000


Black&Decker BXVMB700E

Black&Decker BXVMB700E Najniższa Cena Online

Black&Decker BXVMB700E - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BXVMB700E
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Bezprzewodowy: Nie
  Długość przewodu: 6 m
  EAN: 8432406480049
  funkcjonalny uchwyt: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość towaru: 530 mm
  ilość pyłu: 4 l
  Kod Producenta: ES9480040B
  kolor artykułu: Szary, Niebieski
  materiał kół: Guma
  Moc: 800 W
  Poziom hałasu: 79 dB
  Przechowywanie w pionie: Tak
  Regulacja mocy: Pokrętło
  rodzaj czyszczenia: Suchy
  typ pojemnika na kurz: Worek na kurz
  Rura teleskopowa: Tak
  Szerokość towaru: 365 mm
  rodzaj filtra: HEPA
  Waga towaru: 6,13 kg
  wbudowany ekran: Nie
  Wysokość towaru: 305 mm
  Zasięg: 10 m
  Zawartość opakowania: Ssawka do parkietu x 1, Ssawka uniwersalna x 1, Ssawka szczelinowa 2w1 x 1, Rura przedłużająca x 1, Ssawka do tapicerki x 1
  Źródło zasilania: Sieć elektryczna
  Zwijacz przewodu zasilającego: Tak


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 500 zł,
 • odkurzacze workowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł, odkurzacz workowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 500 zł, ranking odkurzaczy workowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *