Rankingi Odkurzaczy Cyklonowych

Najlepsze odkurzacze cyklonowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego cyklonowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy cyklonowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy typu cyklonowego.

[TOP10] Odkurzacze cyklonowe. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami cyklonowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest dedykowany osobom, które chcą istotnie skrupulatnie i jednocześnie subtelnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

  Modele linii cycloone hybrid dają niesłychany dotąd dobór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox oraz staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu za pomocą filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa kolekcja odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego wykorzystywania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest nad wyraz precyzyjne a opróżnianie pojemnika nad wyraz higieniczne.

  Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na znaczne skażenia, a także dwie na drobny pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na spore zanieczyszczenia jest proste choćby przy powszednim odkurzaniu.

  niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na śladowy kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym znikomym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg oraz dywanów. Jest ona w dodatku wyekwipowana w oświetlenie LED, które umożliwia skrupulatne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

  pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w momencie, gdy sensor jednocześnie wykrywa ruch oraz zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów idealnie przylega do parkietu w trakcie odkurzania.

  Nie tylko zbiera kurz i zanieczyszczenia, lecz także równocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to możliwe dzięki jej specjalnej konstrukcji....


Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy zaopatrzony w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox, a także filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest asygnowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyposażony w szereg potrzebnych szczotek do produktywnego usuwania sierści i wszelkiego typu zabrudzeń.

  Modele serii cycloone hybrid dają niesłychany dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox i skrupulatne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego użytkowania bez konieczności podmiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest nad wyraz staranne a opróżnianie pojemnika stanowczo higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na duże zanieczyszczenia oraz dwie na mały pył. Separacja skażeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie zanieczyszczenia jest proste nawet po powszednim odkurzaniu.

  niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na mały kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym niewiele znaczącym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox staranne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on skrupulatne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka rewelacyjnie eliminuje sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być stosowana także jak konwencjonalna szczotka.

  Aby prosto ją czyścić, posiada zdejmowaną przednią osłonę która zezwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas asygnowanych właścicielom zwierząt.

  Jest zaopatrzona w przełącznik, który umożliwia jej używanie z...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze cyklonowe G3 Ferrari. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-25

MPM Product MOD-25 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-25
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;uzupełniające opcje:automatyczne zwijanie kabla, proste opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:B;Klasa efektywności odkurzania dywanów:C;Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych:A;barwa:pomarańczowo-czarny;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1,1 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,8 kWh;rodzaj worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w pakiecie:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka niewiele znacząca, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz


Zeegma ZoNder BaSe

Zeegma ZoNder BaSe Najniższa Cena Online

Zeegma ZoNder BaSe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zeegma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zeegma ZoNder BaSe
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cyklonowy odkurzacz bezworkowy ZEEGMA ZONDER BASE JET - 4000W

  • technika cyklonowa PowerSuction
  • spora Turbo Szczotka do podłóg twardych i miękkich
  • Moc sprawnościowa: 4000 W
  • Jeden z największych zbiorników na kurz w tej klasie produktów 2 L
  • Klasa energetyczna A
  • najkorzystniejsza filtracja kurzu klasa A
  • Skuteczność odkurzania podłóg twardych klasa A
  • 2 filtry HEPA H13 wielokrotnego wykorzystania odkurzacz przyjazny dla alergików
  • Bogaty pakiet nakładek: do podłóg i dywanów, szczelinowa 2w1, do powierzchni miękkich, ze szczotką

  szeroka moc ssania do 20000 PA
  Poznaj siłę cyklonu Odkurzacz bezworkowy Zonder Base Jet wykorzystuje naturalną moc ruchu wirowego powietrza, na którym jest oparte technika cyklonowa. Zasysane z dużą siłą powietrze w zbiorniku wprowadzane jest w ruch wirowy, oddzielając kurz i inne zanieczyszczenia. To gwarantuje niezwykłą skuteczność czyszczenia bez względu na stopień zapełnienia zbiornika i bez konieczności podmiany worków znanych z tradycyjnych odkurzaczy.

  Prawdziwa Turbo Szczotka
  Oprócz szerokiego kompletu akcesoriów odkurzacz został wyposażony w specjalną dużą turbo szczotkę do podłóg twardych i miękkich. Obrotowy wałek napędzany siłą ssącą odkurzacza idealnie zbiera nieprzystępne do usunięcia skażenia, jak włosy, nitki czy sierść zwierząt. Dzięki niej odkurzacz jeszcze precyzyjniej wyczyści choćby najmocniej wymagające powierzchnie. Na dodatek w pakiecie znajdują siępomiędzy innymi kolista nakładka ze szczotką, nakładka szczelinowa 2 w 1 czy sprężysta rura z tworzywa nienaturalnego.

  Odkurzanie z dużą mocą - klasa A
  technika PowerSuction i wysoka sprawność silnika (899 W) powodują, iż Zonder Base Jet jest wstanie zasysać nieczystości z mocą 4000 W. Dzięki pokaźnej dynamice, technice cyklonowej i systemowi bezworkowemu odkurzacz gwarantuje wysoką produktywność czyszczenia. Innowacyjny silnik w klasie energetycznej A zapewnia efektywne odkurzanie przy niewiele znaczącym zużyciu prądu. Oznacza to wyraźnie niższe rachunki za zużytą energię, nawet przy częstym stosowaniu odkurzacza. Odkurzacz przychylny alergikom Czyste powietrze to podstawa dobrego samopoczucia, stanowczo przy problemach alergicznych. Zaimplementowane dwa filtry Hepa H13 filtr wlotowy oraz filtr wylotowy, zatrzymują do 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.

  Oszczędność i wygoda
  W odkurzaczu zastosowaliśmy jeden z największych przystępnych na rynku zbiorników na kurz o objętości aż 2 litrów. Pozwala to zapomnieć o opróżnianiu urządzenia poprzez bardzo długi czas, a technologia bezworkowa oszczędza Twoje pieniądze wydawane na zakup worków. Ponadto Zonder Base Jet jest odkurzaczem energooszczędnym spełniającym restrykcyjne normy ERP.. Wygodne mycie filtrów i pojemnika Dzięki możliwości mycia wszelkich komponentów zbiornika możesz w prosty sposób zapobiec wytwarzaniu się nieprzyjemnych zapachów i zyskujesz pewność, iż zakupiony odkurzacz będzie Ci służyć przez długie lata. łatwy sposób opróżniania zapewnia na dodatek duży komfort wykorzystywania urządzenia.

  praktyczne rozwiązania
  Kontrola temperatury Zonder Base Jet został wyposażony w funkcję kontroli temperatury i konieczności oczyszczenia filtrów. W przypadku nadmiernego ich zabrudzenia lub zapełnienia zbiornika odkurzacz wyłącza się. Takie działanie usuwa ryzyko przegrzania się urządzenia. Gumowane koła wykorzystanie w Zonder Base gumowanych kół zagwarantuje ochronę czyszczonych powierzchni przed zarysowaniami. Samoczynnie zwijany kabel Aż 5-metrowy przewód zwijany samoczynnie przy pomocy jednego przycisku gwarantuje wygodę wykorzystywania bez konieczność jego wielokrotnego przepinania. Poręczny uchwyt Specjalnie wyprofilowany uchwyt jest bardzo przydatny przy przenoszeniu odkurzacza oraz usprawnia opróżnianie zbiornika na kurz. Metalowa rura teleskopowa Rura teleskopowa ma regulację długości, tym samym oszczędza użytkownikowi konieczności schylania się i pozwala dosięgnąć do wysoko lub głęboko położonych miejsc. Regulacja siły ssania i przepływu powietrza Odkurzacz Zonder Base Jet dysponuje dwoma sposobami regulacji. Znajdująca się na rączce regulacja przepływu powietrza pozwala błyskawicznie iprzystosować siłę ssania do rodzaju czyszczonej powierzchni. Z kolei na pokrywie urządzenia umieszczono pokrętło, dzięki któremu można zwiększać lub ograniczać obroty silnika, wpływając tym samym na siłę ciągu, głośność odkurzacza i poziom pobieranej poprzez niego energii.


  Akcesoria w pakiecie
  rozciągliwa rura z tworzywa sztucznego, Szczotka krągła niepokaźna, Ssawka szczelinowa 2 w 1, Nakładka do podłóg twardych i dywanów, Nakładka do powierzchni miękkich, Turbo szczotka do podłóg twardych i miękkich, Pojemnik na kurz, Metalowa rura teleskopowa z możliwością regulacji, 2 x filtr HEPA
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze cyklonowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-60

MPM Product MOD-60 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-60 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-60
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  MPM Odkurzacz bezworkowy MOD-60 700W

  EAN: 5903151027955

  Odkurzacz bezworkowy MOD-60 to bezawaryjny sprzymierzeniec w walce o czystość w Twoim domu. Dzięki antyalergicznemu filtrowi, jest wyjątkowo przychylny dla osób uczulonych na kurz i roztocza. Wyekwipowany w moc 700W, ten odkurzacz to niezbędny składnik wyposażenia każdego domu.

  konkretne wykonanie i dopełniające udogodnienia sprawiają, że MOD-60 to odkurzacz nieszablonowy. Gumowe kółka nie tylko są ciche,też bronią Twoje podłogi przed uszkodzeniem. Jego kompaktowe rozmiary (33 cm x 28.5 cm x 23.5 cm) i niska waga (3 kg) nietrudne przechowywanie i obsługę. Ponadto, zasięg odkurzacza wynoszący 7 m i przewód zasilający o długości 5 m powodują, że możesz luźno poruszać się po domu bez częstego przekładania gniazdek.

  Pojemnik na kurz o objętości 1,5 l wyekwipowany jest w wskaźnik napełnienia, co usprawnia monitorowanie i opróżnianie. Czyszczenie odkurzacza staje się prostsze, a Ty zyskujesz więcej czasu na inne obowiązki. Dopełniające wyposażenie, takie jak głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa i szczotka do żaluzji, umożliwia dokładne odkurzanie przeróżnych powierzchni i zakamarków. Odkurzacz MOD-60 to też cichy sprzęt, co zezwala na korzystanie z niego bez uciążliwego hałasu. Klasa centralnego systemu filtracji to EPA, co oznacza, że jest efektywny w usuwaniu alergenów z powietrza.

  Podsumowując, MPM Odkurzacz bezworkowy MOD-60 700W to sprzęt, który proponuje efektywność, wygodę i dbałość o czystość w Twoim domu. Daj sobie szansę na prostsze i bardziej produktywne sprzątanie już dziś!

  zalety odkurzacza bezworkowego MOD-60 marki MPM
  • Antyalergiczny filtr - przyjazny dla osób uczulonych na kurz i roztocza
  • Wysoka moc 700W, gwarantująca efektywne odkurzanie
  • Cichy, kompaktowy, i bezworkowy - znakomity sprzęt do utrzymania czystości w domu
  • solidne wykonanie z gumowymi kółkami, które nie niszczą podłóg
  • Kompaktowe wymiary: 33 cm x 28.5 cm x 23.5 cm i niska waga (3 kg) upraszczające przechowywanie i obsługę
  • Zasięg odkurzacza wynosi 7 m, a kabel zasilający ma długość 5 m
  • Pojemnik na kurz o obszerności 1,5 l z wskaźnikiem napełnienia przystępnym opróżnianiem
  • uzupełniające wyposażenie: głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji
  • Klasa centralnego systemu filtracji: EPA

  informacje techniczne odkurzacza bezworkowego MOD-60 marki MPM
  • zasilanie: 220-240 V 50-60 Hz
  • głośność: 80 dB
  • waga: 3 kg
  • moc: 700 W
  • wyposażenie: metalowa rura teleskopowa, szczotka podłogowo–dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji

  O marce MPM

  MPM to polska producent i producent zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Główną dziedziną działalności jest branża niewielkiego zmechanizowanego sprzętu AGD. W roku 2008 producent zadebiutowała na rynku w asortymencie szerokiego AGD, poszerzając ofertę o chłodziarki, pralki i kuchnie gazowe.


Clatronic BS 1308

Clatronic BS 1308 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1308 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1308
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  kompozycja

  Model: Odkurzacz bębnowy
  Kolor artykułu: Żółty
  Rury: rozciągliwy
  ilość kół: 2 szt.
  rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  rodzaj czyszczenia: Suche

  Moc

  Roczne zużycie energii: 26,2 kWh
  Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  Maksymalna moc wejściowa: 700 W

  Waga i wymiary

  Wysokość produktu: 250 mm
  Waga towaru: 4,2 kg
  Szerokość produktu: 340 mm
  Głębokość artykułu: 270 mm

  sprawność

  Właściwe wykorzystanie: Dom
  Poziom hałasu: 79 dB
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczna/filtrowana
  Czyszczenie powierzchni: Dywan, Podłoga, stopnie schodowe, Goła podłoga

  Ergonomia

  Schowek na kabel sieciowy: Tak
  Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie: Tak


Eldom OB20

Eldom OB20 Najniższa Cena Online

Eldom OB20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eldom
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eldom OB20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY BEZPRZEWODOWY ELDOM OB20B TWIST

  Odkurzacz Eldom OB20B to niezastąpione urządzenie, które pomoże Ci w powszednich porządkach i stanie się Twoją prawą ręką w walce z wszystkiego rodzaju zabrudzeniami.

  Odkurzacz jest bezworkowy i szczególnie wygodny w obsłudze. Może pracować w trybie NORMAL albo TURBO. Działa do 30 minut na pełnym naładowaniu – ma wbudowany potężny akumulator litowo-jonowy. OB20B ma dwa filtry – HEPA, a także wlotowy. Odkurzacz pracuje w technologii cyklonowej. Jego pojemność wynosi 0,5l.

  Urządzenie posiada elektroszczotkę z wydobywanym wałkiem. Dodatkowo posiada podświetlenie LED, dzięki temu kurz jest widoczny w najciemniejszych zakamarkach. Co więcej, do zestawu dołączono ssawkę szczelinową z nakładką szczotkową, która jest dedykowana do wykorzystania ręcznego.

  SPECYFIKACJA:


Lund 67090

Lund 67090 Najniższa Cena Online

Lund 67090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67090
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis towaru

  Bezworkowy odkurzacz z systemem cyklonowym zapewnia staranne odkurzanie rozmaitego typu powierzchni. Wyekwipowany w 3 filtry skuteczną filtrację powietrza i redukcję zanieczyszczeń. małe wymiary i dołączone akcesoria upraszczają sprzątanie trudno przystępnych i wysokich przestrzeni.
  Odkurzacz znamionują wyjątkowo korzystne parametry pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A

  dane:

  • moc: 700W
  • 220-240V 50/60Hz
  • zestaw 3 filtrów:
   • filtr wydechowy: HEPA H13
   • filtr wewnętrzny: materiałowo-gąbkowy
  • odkurzacz bezworkowy - nieskomplikowane i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 5m zapewnia wielki zasięg odkurzania
  • zasięg odkurzania: 7,8m
  • funkcja samoczynnego zwijania przewodu
  • wymiary odkurzacza: 33 x 23 x 26cm
  • objętość zbiornika na kurz: 1,5l
  • technologia cyklonowa zapewniająca dużą moc ssania polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • moc ssania: 120W
  • ciśnienie: 15 KPA
  • przepływ powietrza: 20 l/s
  • regulacja przepływu powietrza w rączce węża pozwala przystosować siłę ssania do typu czyszczonej powierzchni
  • uchwyt na korpusie odkurzacza przeznaczony na dużą ssawkę z teleskopową rurą usprawnia przechowywanie w pozycji pionowej
  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza skuteczność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii efektywne i ciche odkurzanie.
  Klasa energetyczna ERP2:
  • poziom hałasu: <79
  • klasa produktywności energetycznej: A
  • klasa odkurzacznia podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: E
  • klasa reemisji kurzu: F
  • roczne zużycie energii: 26,2 kWh

  AKCESORIA:

  • rozciągliwy wąż
  • metalowa teleskopowa rura (max 64cm)
  • metalowa rura 24cm
  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem
  • szczotka śladowa
  • szczotka z włosiem do parkietu
  • szczotka do sierści i włosów
  • szczotka szczelinowa 2w1 (możliwość ustawienia ssawki szczelinowej albo wąskiej ssawki z włosiem)

  atuty

  • skuteczny - wysoka moc ssania skuteczne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek stanie na wysokości zadania w czasie odkurzacznia różnych powierzchni i zanieczyszczeń.
  • wygoda - długość kabla 5m zagwarantuje wielki zasięg odkurzacznia 7,8m. Rączka, niska waga i śladowe wymiary odkurzacza ułatwią jego przenoszenie albo odkurzanie np. Pajęczyn na suficie. Uzupełniającą zaletą jest metalowa przedłużka, która ułatwi sprzątanie wyższym osobom, nie wymuszając schylania się
  • energooszczędny - energooszczędny silnik zapewnia niskie zużycie energii o wartości 26,2 kWh/rok.

  atrybuty
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 700
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze cyklonowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Lund 67091

Lund 67091 Najniższa Cena Online

Lund 67091 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza cyklonowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67091
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Cyklonowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis produktu

  Bezworkowy odkurzacz z systemem cyklonowym zapewnia skrupulatne odkurzanie najróżniejszego typu powierzchni. Zaopatrzony w 3 filtry produktywną filtrację powietrza i redukcję skażeń. drobne wymiary i dołączone akcesoria upraszczają sprzątanie trudno dostępnych i wysokich przestrzeni. Odkurzacz charakteryzują bardzo dobre właściwości pracy, między innymi klasa odkurzania podłóg A i klasa energetyczna A

  informacje:

  • moc: 700W
  • 220-240V 50/60Hz
  • zestaw 3 filtrów:
   • filtr wydechowy: HEPA H13
   • filtr wewnętrzny: materiałowo-gąbkowy
  • odkurzacz bezworkowy - przystępne i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 5m gwarantuje pokaźny zasięg odkurzania
  • zasięg odkurzania: 7,8m
  • funkcja automatycznego zwijania przewodu
  • rozmiary odkurzacza: 33 x 23 x 26cm
  • objętość zbiornika na kurz: 1,5l
  • technika cyklonowa zapewniająca dużą moc ssania polegająca na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • moc ssania: 120W
  • ciśnienie: 15 KPA
  • przepływ powietrza: 20 l/s
  • regulacja przepływu powietrza w rączce węża pozwala dostosować siłę ssania do typu czyszczonej powierzchni
  • uchwyt na korpusie odkurzacza przeznaczony na dużą ssawkę z teleskopową rurą upraszcza przechowywanie w pozycji pionowej
  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza efektywność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii wydajne i ciche odkurzanie.
  Klasa energetyczna ERP2:
  • poziom hałasu: <79
  • klasa skuteczności energetycznej: A
  • klasa odkurzacznia podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: E
  • klasa reemisji kurzu: D
  • roczne zużycie energii: 27,4 kWh

  AKCESORIA:

  • elastyczny wąż
  • metalowa teleskopowa rura o maksymalnej długości 64cm
  • metalowa rura 24cm
  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem
  • szczotka minimalna
  • szczotka szczelinowa 2w1 (możliwość ustawienia ssawki szczelinowej lub wąskiej ssawki z włosiem)

  zalety

  • skuteczny - wysoka moc ssania wydajne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzacznia różnych powierzchni i skażeń.
  • wygoda - długość kabla 5m zapewnia obszerny zasięg odkurzacznia 7,8m. Rączka, niska waga i drobne wymiary odkurzacza ułatwią jego przenoszenie lub odkurzanie np. Pajęczyn na suficie. Uzupełniającą zaletą jest metalowa przedłużka, która ułatwi sprzątanie wyższym osobom, nie wymuszając schylania się
  • energooszczędny - energooszczędny silnik zagwarantuje niskie zużycie energii o wartości 27,4 kWh/rok.
  parametry
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 700


Inne zestawienia modeli odkurzaczy typu cyklonowego:


Cenione odkurzacze cyklonowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy typu cyklonowego.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz cyklonowy opinie,
 • dobre odkurzacze cyklonowe cena,
 • ranking z odkurzaczami cyklonowymi,
 • odkurzacze cyklonowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy typu cyklonowego:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze cyklonowe, odkurzacz cyklonowy cena, opinie o odkurzaczach cyklonowych, ranking odkurzaczy cyklonowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *