Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla precyzyjnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg skutecznych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i znakomite prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało stanowczo efektywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem oczyszczania AirClean1Niezwykle sprawna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów zagwarantuje oczyszczanie ponad 99,9% wszystkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech najróżniejszych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje sprawną filtracją dla niezwykle czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® oznajmia użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewiele znaczący odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu broniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wykonaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili dostępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wyprodukowane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i solidność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można komfortowo zwinąć kabel za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są na dodatek zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt w trakcie łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest solidne,równocześnie można je łatwo rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała dużo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,na dodatek sprężyście regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można łatwo transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik powodują, że odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe. Ranking TOP10 modeli

Electrolux PD82-ANIM

Electrolux PD82-ANIM Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-ANIM - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-ANIM
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz pd82-anima o wspaniałej wydajności zbierania kurzu z nowoczesną technologią smartmode, puresound, zaopatrzony w produktywne ssawki: onego power clean, aeropro parketto pro + aeropro mini turbo.

  moc maksymalna 500w, zintegrowane akcesoria. Dzięki udoskonalonemu wężowi, a także cichej i szczególnie skutecznej ssawce odkurzacz pracuje z głośnością zaledwie 57 db.


Electrolux EUOC94DB

Electrolux EUOC94DB Najniższa Cena Online

Electrolux EUOC94DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUOC94DB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący kolor:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:niebieski;Linia odkurzacza:Ultra One;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:s-bag;Model worka zamienniki (relacje):WEL01, WEL02, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus, Allergy Plus, filtr zmywalny;objętość worka/pojemnika:5 litrów;Poziom głośności:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:plastikowy;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:tradycyjny;Waga:7,81 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:50,2 cm;wymiary - szerokość:30,7 cm;rozmiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 3 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:cicha praca Electrolux Silent Air Technology;Zwijacz przewodu:tak


Miele C2

Miele C2 Najniższa Cena Online

Miele C2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele proponuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki, a także filtry, które perfekcyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez dwóch zdań będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze stosownie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,także dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a nawet niewielki kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!Odkurzacz Miele Complete C2 Tango to klasyczny model odkurzacza workowego z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla wygodnego i skrupulatnego odkurzania.

  To połączenie bezpieczeństwa wykorzystywania i sporej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyekwipowane w dużo innowacyjnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas powszednich porządków. Energooszczędna 550 W moc ssania oraz postępowe sześciostopniowe pokrętło przekładają się na nad wyraz prawidłowe efekty sprzątania i zadowolenie klientów.

  Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C2 Tango został wyposażony w poręczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Na dodatek sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na staranną regulację dobraną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest wyjątkowo prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam nad wyraz duży zasięg odkurzania, bo aż 10 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został na dodatek wąż, silnik, zwijanie kabla a także trwałość na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– najwyższa moc ssania- 550 W– wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami– zasięg pracy 10 m– objętość worka 4,5 l– długość 48,7– wysokość 22,7– poziom hałasu 79 dB– zwijacz przewodu– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EUSC66-SB

Electrolux EUSC66-SB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC66-SB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC66-SB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cicheodkurzenie Bogaty pakiet akcesoriów znaczny zasięg pracy - 12m perfekcyjny do każdego rodzaju podłóg Cichy odkurzacz marki Electrolux UltraSilencer™ EUSC66-SB Electrolux UltraSilencer™ zapewnia wyśmienitą skuteczność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technika Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC66-SB Ciche odkurzanie progresywna technologia izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu, a także zagwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  teraz możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka efektywność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do różnych rodzajów podłóg, pozwala na dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych oraz szczelin, przy zachowaniu niedużego hałasu.

  genialna zwrotność innowacyjny system Motion Control™ oraz wielkie miękkie koła pozwalają na łatwe przemieszczanie pomiędzy pokojami zapewniając jeszcze lepszą zwrotność oraz płynność skrętów. Dzięki temu odkurzacz nie rysuje podłóg prosto nim manewrować.

  nad wyraz pokaźny zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki temu ekspresowo i z łatwością posprzątasz obfite powierzchnie bez zapotrzebowania ciągłej zmiany gniazdek. W trosce o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer wyekwipowany został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. Dodatkowo odkurzacz posiada 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o wyśmienitej wydajności. Akcesoria w pakiecie Odkurzacz UltraSilencer posiada w pakiecie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszelkich zanieczyszczeń....


Electrolux EUSC64-EB

Electrolux EUSC64-EB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC64-EB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC64-EB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cicheodkurzenie Bogaty pakiet akcesoriów spory zasięg pracy - 12m znakomity do każdego rodzaju podłóg Cichy odkurzacz firmy Electrolux UltraSilencer™ EUSC64-EB Electrolux UltraSilencer™ zapewnia idealną produktywność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technika Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, gwarantując cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC64-EB Ciche odkurzanie nowoczesna technika izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu, a także zagwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  teraz możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka sprawność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do różnorodnych rodzajów podłóg, pozwala na dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych oraz szczelin, przy zachowaniu minimalnego hałasu.

  świetna zwrotność innowacyjny system Motion Control™ i wielkie miękkie koła pozwalają na łatwe przemieszczanie między pokojami zapewniając jeszcze lepszą zwrotność i płynność skrętów. Dzięki czemu odkurzacz nie rysuje podłóg z łatwością nim manewrować.

  szczególnie obfity zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki czemu szybko i łatwo posprzątasz pokaźne powierzchnie bez zapotrzebowania ciągłej zmiany gniazdek. W trosce o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer zaopatrzony został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. W dodatku odkurzacz posiada 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o znakomitej skuteczności. Akcesoria w komplecie Odkurzacz UltraSilencer posiada w zestawie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszelkich skażeń....


Electrolux PD82-4MB

Electrolux PD82-4MB Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-4MB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-4MB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane artykuły gospodarstwa domowego marki Electrolux z kodem MDW2PL90 (ważna od 15.02. Do 21.02.2021 albo do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz workowy, którego poziom hałasu wynosi tylko 57 dB.

  Electrolux PD82–4MB wyposażony jest w technologię SMART, dzięki której rozpoznaje typ powierzchni i dopasowuje do niej moc odkurzania. Dysza OneGo Power Clean efektywnie odkurza mniejsze i obszerniejsze zanieczyszczenia.

  Odkurzacz tworzony w 55% z tworzywa pochodzącego z recyklingu


Philips FC 8781

Philips FC 8781 Najniższa Cena Online

Philips FC 8781 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8781
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane atrybuty  Waga [kg] 5,4 kg
  Moc [W] 650 W
  typ Workowy
  Poziom hałasu [dB] 66 dB
  Maksymalna sprawność, znikomy hałas

  Czysta podłoga to zdrowe mieszkanie. Nowy odkurzacz Performer Silent producenta Philips zaopatrzony jest w nasadkę korzystającą z nowoczesnej technice, która zezwala na skrupulatne wychwycenie brudu i drobnego pyłu, dzięki czemu mieszkanie jest istotnie czystsze. Przy poziomie hałasu nieprzekraczającym 66 dB jest to najcichszy odkurzacz firmy Philips.


  Nasadka TriActive Pro

  Nowa nasadka TriActive Pro firmy Philips zagwarantuje wysoką sprawność, pozwalającą na skrupulatne czyszczenie dywanów i twardych podłóg. Nasadka ściśle przylega do podłogi i wnika głęboko w strukturę dywanu, co zezwala na usunięcie nawet najdrobniejszych cząstek kurzu.


  spora komora o objętości 4 l

  obfita komora na kurz zezwala na zapełnienie worka do jego maksymalnej obszerności 4 l, zanim będzie trzeba zmienić worek.


  Filtr antyalergiczny

  Filtr Clean Air zatrzymuje 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.Sencor SVC 9000

Sencor SVC 9000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 9000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 9000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4AAAA ECO Power do genialnego odkurzania każdej powierzchni - Complete Care z akcesoriami do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników sprzątania w gospodarstwie domowym, po zwierzętach domowych, w samochodzie - Clean Air HEPA H13 Filtr zapewnia nieprzeciętną filtrację odpowiednią dla alergików - Klasa produktywności energetycznej: A - Klasa produktywności odkurzania dywanu: A - Klasa efektywności odkurzania podłogi twardej: A - Klasa reemisji kurzu z odkurzacza: A - Extreme Silence Technology 69 dB(A) do ekstra cichego odkurzania - Metalowa rura teleskopowa XXL o wydłużonej długości z nietrudnym ustawieniem użytecznej wysokości roboczej - Wielostopniowy mikrofiltr na wlocie powietrza - Termostat (bezpiecznik termiczny) zabezpieczający silnik przed przegrzaniem - Miękkie kółka do ochrony podłóg i cichego ruchu odkurzacza - Pionowania i pozioma pozycja parkowania dla końcówki podłogowej do łatwego przechowywania albo przerwy podczas odkurzania - Zasięg roboczy 616 m2 dla niewielkiej liczby zmian gniazdka elektrycznego - Ekstra obszerny rzeczywisty zasięg 14 m (długość przewodu zasilającego 11 m) - automatyczne zwijanie przewodu zasilającego - Elektroniczna regulacja mocy ssania z wyświetlaczem LED - Wskaźnik LED napełnienia worka na kurz - Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwanymi kółkami dla łatwiejszego poruszania - Akcesoria umieszczone w uchwycie na rękojeści odkurzacza: końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa - Dostarczane akcesoria: uniwersalna końcówka podłogowa, turbo szczotka, mini turbo szczotka, końcówka do twardych podłóg, długa rozciągliwa końcówka szczelinowa, końcówka szczotkowa, końcówka szczelinowa - 4 l syntetyczny worek na kurz dla udoskonalonej filtracji i higienicznej likwidacji kurzu - rozmiary (długość × szerokość × wysokość): 493 × 341 × 242 mm - Masa: 5,6 kg


Electrolux PD82-4ST

Electrolux PD82-4ST Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-4ST - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-4ST
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz o mocy 500 W z workiem o objętości 3,5 litra. Electrolux PURE D8 PD82–4ST z inteligentną technologią SMART, która rozpoznaje wariant nawierzchni i dopasowuje moc, a także posiada sterowanie ręczne przy pomocy koła.

  Odkurzacz jest produkowany w 55% z tworzywa pochodzącego z recyklinguInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Cenione odkurzacze workowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 1000 zł,
 • odkurzacze workowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 1000 zł, odkurzacz workowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy workowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *