Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 700 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 700 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Electrolux EUSC62-DB, EUSC62-DB

Electrolux EUSC62-DB, EUSC62-DB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC62-DB, EUSC62-DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC62-DB, EUSC62-DB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. • Towar skuteczny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Cicheodkurzenie Bogaty pakiet akcesoriów obfity zasięg pracy - 12m nieprzeciętny do każdego rodzaju podłóg Cichy odkurzacz producenta Electrolux UltraSilencer™ EUSC62-DB Electrolux UltraSilencer™ zagwarantuje świetną sprawność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC62-DB Ciche odkurzanie progresywna technologia izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu, a także zagwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  teraz możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka skuteczność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do różnych rodzajów podłóg, pozwala na dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych i szczelin, przy zachowaniu niewielkiego hałasu.

  doskonała zwrotność nowoczesny system Motion Control™ oraz obszerne miękkie koła zezwalają na łatwe przemieszczanie między pokojami gwarantując jeszcze lepszą zwrotność i płynność skrętów. Dzięki temu odkurzacz nie rysuje podłóg prosto nim manewrować.

  niezwykle wielki zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki temu momentalnie i prosto posprzątasz znaczne powierzchnie bez zapotrzebowania ciągłej zmiany gniazdek. W trosce o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer zaopatrzony został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. Dodatkowo odkurzacz ma 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o genialnej sprawności. Akcesoria w komplecie Odkurzacz UltraSilencer ma w zestawie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszelkich skażeń....


Zelmer ZVC333 Kuba, kolor czarny

Zelmer ZVC333 Kuba, kolor czarny Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC333 Kuba, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC333 Kuba, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Kuba 650 W 3 L Filtr HEPA Odkurzacz workowy ZVC333 Kuba o mocy 650 W. Pojemność worka wynosi 3 L. Możliwość regulacji siły ssania. Filtr HEPA. Długość przewodu zasilającego wynosi 5 m.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Moc: 650 W pojemność worka: 3 l Regulacja siły ssania: Tak rodzaj regulacji siły ssania: Elektroniczna rodzaj filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka szczelinowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak sprężysty wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak Model worka: ZVCA110B Odkurzacz workowy ZVC333 KUBA Oto KUBA, odkurzacz o pojemności worka 3 l.

  Odkurzacz wyposażyliśmy w skuteczny silnik o mocy 650 W, którą możesz regulować przez układ elektroniczny. Sprężysty wąż FLEXI zagwarantuje dużą mobilność i jest równocześnie niezwykle wytrzymały. Gumowe kółka gwarantują mu przyczepność, KUBA będzie podążać bezpośrednio za Tobą.

  Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowe rury, szczotka szczelinowa 2w1, szczotka do tapicerki, uniwersalna szczotka 2w1, a także szczotka parkietowa. Dbając o Twoje bezpieczeństwo w odkurzacz zamontowaliśmy filtr HEPA12.

  elastyczny wąż FLEXI Odkurzacz jest wyekwipowany w sprężysty wąż Flexi. Wąż jest w dodatku zbrojony. Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! Filtr HEPA 12 Dbamy o Twoje bezpieczeństwo- do naszych odkurzaczy z linii Kuba zamontowaliśmy filtry o klasie HEPA 12.

  Filtry te usuwają pył aż w 99.5% z powietrza wyciągającego się z odkurzacza. Gumowane koła Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, lecz i ciche!

  Elektroniczna regulacja mocy ssania Nigdy moc ssania nie była pod tak szczegółową kontrolą jak w odkurzaczu KUBA. A to wszystko dzięki elektronicznemu sterowaniu jakie w nim zamontowaliśmy. Dopracowane akcesoria Odkurzanie stało się czystą przyjemnością!

  W zestawie z Kubą znajdziesz specjalistyczne szczotki i ssawki służące do odkurzania zróżnicowanych typów powierzchni. Wszystkie zostały precyzyjnie dopracowane po to, aby ułatwić Ci odkurzanie w kłopotliwych rogach pomieszczeń i pod meblami.

  Akcesoria w zestawie: Ssawka tapicerska Szczotka uniwersalna 2 w 1 szczotka do parkietów Szczotka szczelinowa 2 w 1


odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica

odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica Najniższa Cena Online

odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz workowy suracon vm7001 marki Amica
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica Suracon VM 7001 biały 3l 700W HEPA Odkurzacz producenta Amica Suracon VM 7001 w odcieniu białym, o obszerności worka 3l i mocy 700W. Ma filtr HEPA 13 NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: biały Moc: 700W Zasięg pracy: 10m Poziom hałasu: 61 dB Długość węża: 150cm rodzaj: workowy Filtr: HEPA 13 Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Waga netto: 7,3 kg Super cicha praca Hałas podczas odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca oraz kompozycja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi choćby śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy albo małe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dopasowana jest moc silnika.

  nowoczesny i wyraźny wyświetlacz LED demonstruje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce zezwalają na wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, żeby ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! produktywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  obfite twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, wydajnie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 46 cm Szerokość: 31 cm Głębokość: 25,5 cm Waga netto: 7,3 kg objętość worka: 3 l Moc: 700 W Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 61 db(A) Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Kolor: Biały FUNKCJE I właściwości: rodzaj: Workowy Filtr HEPA 13 Super cicha praca ekran LED Regulacja mocy w rączce Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża stopnie i pionowy system parkowania Zdalne sterowanie odkurzaczem Sygnalizacja pełnego worka Sygnalizacja braku worka WYPOSAŻENIE Dodatkowy filtr przed silnikiem Uchwyt na rurze na minimalne wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Turboszczotka

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe z poziomem hałasu do 76 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy Philips FC8577/09

Odkurzacz workowy Philips FC8577/09 Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy Philips FC8577/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy Philips FC8577/09
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY Najniższa Cena Online

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szczotka XpandZone
  słuszna moc ssania i nieskomplikowane użytkowanie
  nowoczesnie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na adekwatne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to efektywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Od 64dB - bardzo niski poziom hałasu
  Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy albo wcześnie z rana.

  3 nasadki
  Odkurzacz zaopatrzony jest w trzy dopełniające dysze, które ułatwiają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Pełny worek
  Wskaźnik pokazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia. Dzięki temu poprawiamy sprawność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest obszerniejszy powodując większe obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodze
  Pokryte gumą kółka uniemożliwiają uszkodzeniom delikatnych podłóg, takich jak parkiet, i zrównoważoną przyczepność. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów ani zarysowań w trakcie poruszania się po gładkich lub twardych powierzchniach.

  różne rodzaje pojemników na zabrudzenia
  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość stosowania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków albo do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system zaawansowanej filtracji który zatrzymuje nawet najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną nawet kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane poprzez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.


Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2

Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz workowy BGLS4HYG2, BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch ProHygienic Power Control ProHygienic - skrupulatne odkurzanie i czystsze powietrze - rekomendowany dla alergików. Higiena i dbałość o zdrowie NAJWAŻNIEJSZE cechy: Masa netto (kg): 6,0 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm Masa brutto (kg): 7,4 kg rozmiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 370 x 585 mm Masa netto (kg): 6,0 kg Masa brutto (kg): 7,4 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Napięcie (V): 220-240 V Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm wariant wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Świadectwa homologacji: CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 69 dB(A) re 1 pW ProHygienic - dokładne odkurzanie i czystsze powietrze - sugerowany dla alergików.

  Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: genialna filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: słuszne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i nieszablonowemu systemowi zarządzania pracą silnika Rzadsza zamiana i mniejsze koszty dzięki wielkiej pojemności worka na kurz XL wydajność 10 lat gwaran.

  na silnik *: gwarancja skutecznego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany" System PowerProtect: zagwarantuje długookresową produktywność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką wydajność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty. Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie cechy Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect wariant G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Zmywalny filtr UltraAllergy: higieniczny filtr o wysokim stopniu filtracji do 99,99%.

  rekomendowany zwłaszcza dla alergików. Zmywalny- bez dodatkowych kosztów. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu w wydmuchiwanym powietrzu - świetny dla właścicieli zwierząt domowych.

  Worki wymienne: rodzaj GALL Komfort Poziom głośności: 69 dB(A) Promień działania: 10 m Elektroniczna regulacja siły ssania Szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Rewelacyjna w dodatku do delikatnych podłóg parkietowych Dodatkowa, specjalna ssawka do precyzyjnego czyszczenia materacy 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Ekstra długa ssawka szczelinowa Ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki Przełączalna szczotka rolkowa Rura teleskopowa wygodny, funkcjonalny uchwyt objętość worka wymiennego: wymiar L samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności podmiany worka na kurz Parkowanie pionowe i poziome Ciężar: 4.5 kg (bez wyposażenia) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym (400 g) workiem na kurz w porównaniu do worka Bosch typ-G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z kolekcji BSGL5... Pomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013. Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały produkowane zgodnie z EN 60312-1:2017 *****Pomiary wytwarzane zgodnie z normą DIN EN 60312-1:2017

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe BeGood. Ranking TOP10 modeli

bgb38bu3h marki Bosch

bgb38bu3h marki Bosch Najniższa Cena Online

bgb38bu3h marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: bgb38bu3h marki Bosch
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGB38BU3H 600W HEPA 4l Regulacja mocy ssania pozwoli Ci złączyć adekwatną intensywność pracy odkurzacza do danej powierzchni - możesz podkręcić moc na miękkim dywanie i zmniejszyć na drewnianej posadzce.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości System PowerProtect: zapewnia długotrwałą wydajność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki wymienne: typ GALL Antyalergiczny filtr HEPA: wysoki poziom filtracji wydmuchiwanego powietrza.

  genialny dla alergików. Zmywalny. Oszczędność kosztów. Ssawka przełączalna dywan/podłoga Szczotka z miękkim włosiem do twardych podłóg wygodny, praktyczny uchwyt pojemność worka wymiennego: wymiar L Poziom głośności: 79 dB(A) Zasięg odkurzania: 10 m automatyczne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności podmiany worka na kurz 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Parkowanie pionowe i poziome Waga: 4.5 kg (bez wyposażenia) technika Silników Bosch - moc "Made in Germany" Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Projektując i produkując nasze wysokowydajne silniki w Niemczech od ponad 65 lat, oczekujemy, iż odkurzacz nie tylko zapewni optymalne rezultaty sprzątania, lecz także będą służyć poprzez lata - co zapewniamy naszą 10-letnią gwarancją na silnik*.

  użyteczny uchwyt do przechowywania akcesoriów Koniec z szukaniem i przechowywaniem akcesoriów! Niezależnie od tego, czy na rurze, czy na rączce, dzięki rozciągliwemu uchwytowi możesz przechowywać wszystkie akcesoria bezpośrednio na urządzeniu – dzięki czemu zawsze masz je pod ręką, gdy ich Ci potrzeba.

  Możesz je prosto odłączyć i wymienić, bez przerw i tracenia czasu. Po odkurzaniu nie musisz przechowywać akcesoriów oddzielnie od odkurzacza. Możesz przechowywać je bezpośrednio na swym urządzeniu, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie są.

  Oszczędność zasobów i długotrwała jakość firma Bosch jest zaangażowana w stabilny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska i oszczędności zasobów. Dlatego ten odkurzacz jest produkowany w 30% z tworzyw pochodzących z recyklingu¹, podczas gdy jego opakowanie składa się w 95% z papieru pochodzącego z recyklingu - mieści jeszcze foliowe worki, które są kompostowalne i nadają się ponownego przetworzenia.

  Natomiast dzięki trwałemu i wysokiej jakości silnikowi Bosch wytworzonemu w Niemczech, będziesz cieszyć się urządzeniem poprzez długi czas. Więcej siły ssania dla zachowania dłuższej efektywności dużo odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się worka na kurz.

  System PowerProtect zagwarantuje, że oryginalny worek na kurz marki Bosch rodzaju G ALL może sprawnie rozłożyć się wewnątrz odkurzacza zapewniając obszerniejszą objętość. Materiały wysokiej jakości, z jakich wykonany jest worek, zapewniają wysoką wydajność choćby przy zapełniającym się worku oraz oszczędności przez rzadszą zamianę worka na kurz.

  Antyalergiczny filtr HEPA - lepsza jakość powietrza Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna. Oddychaj luźno z filtrem antyalergicznym HEPA: dzięki niemu powietrze wydmuchiwane z odkurzacza jest czystsze aniżeli powietrze otoczenia.

  Filtruje 99,95% małych cząstek kurzu, bakterii i skażeń — dlatego jest doskonały dla alergików. Przychylny dla środowiska: filtr jest zmywalny, a ramka filtra jest wykonana w 100% z tworzywa nienaturalnego pochodzącego z recyklingu.

  Możesz go wykorzystać kilka razy, zniżając w ten sposób dopełniające koszty i oszczędzając materiały związane z jego zamianą. Jeśli Ci trzeba nowego filtra, po prostu wymień jego wkład. SPECYFIKACJA technologicznA skuteczność System PowerProtect: gwarantuje długofalową efektywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką efektywność odkurzania nawet przy jego zapełnianiu się.

  Rzadsza wymiana worków to oszczędność kosztów Dla uzyskania aż do 60%*** więcej mocy ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i najlepszej sprawności odkurzania rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect typ G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Worki wymienne: typ GALL Antyalergiczny filtr HEPA: wysoki poziom filtracji wydmuchiwanego powietrza.

  rewelacyjny dla alergików. Zmywalny. Oszczędność kosztów. Komfort Ssawka przełączalna dywan/podłoga Szczotka z miękkim włosiem do twardych podłóg komfortowy, praktyczny uchwyt objętość worka wymiennego: wymiar L Poziom głośności: 79 dB(A) Zasięg odkurzania: 10 m samoczynne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności podmiany worka na kurz 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Parkowanie pionowe i poziome Waga: 4.5 kg (bez wyposażenia)


Bosch Odkurzacz workowy bgbs4pow1 (4242005200191)

Bosch Odkurzacz workowy bgbs4pow1 (4242005200191) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz workowy bgbs4pow1 (4242005200191) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz workowy bgbs4pow1 (4242005200191)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch ProPower BGBS4POW1 Czarny Odkurzacz Bosch Serie | 4 z linii ProPower sprosta jednostkowym oczekiwaniom choćby najbardziej wymagających Klientów. Jego niezwykle pokaźnej obszerności worek (4 l), specjalna szczotka do twardych powierzchni, a także turboszczotka do dogłębnego czyszczenia dywanów poradzą sobie z każdym zadaniem.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Moc: 850W typ: Workowy Zasięg pracy: 10m 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka samoczynne zwijanie kabla regulowana moc ssania Rura teleskopowe Filtr: HEPA wygodne manewrowanie Nasz odkurzacz to prawdziwy mistrz w manewrowaniu.

  Dzięki czterem miękkim, niezależnie skrętnym kółkom, gwarantuje pełną wielokierunkowość i wyjątkową łatwość zawracania. Odkurzacz sunie gładko i cicho po każdym podłożu, chroniąc przy tym powierzchnię podłóg.

  Turbomoc Turboszczotka napędzana jest siłą ssącą odkurzacza i zagwarantuje jeszcze skuteczniejsze czyszczenie. Wyśmienicie nadaje się do dywanów: wyekwipowana w spiralny wałek obrotowy z włosia intensywnie przeczesuje włókna, wyciągając z głębszych warstw nieprzystępne do usunięcia zabrudzenia.

  HiSpin Motor Ponad 65 lat pracy przy konstruowaniu i produkcji silników Bosch w Niemczech doprowadziło nas do najwyższego poziomu inżynieryjnej precyzji. Stworzyliśmy wysoce sprawny silnik, który efektywne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki udoskonalonej konstrukcji łopatek wirnika.

  Od naszych odkurzaczy oczekujemy nie tylko produktywnego odkurzania, lecz też długookresowej żywotności. Dlatego dzisiaj silniki w odkurzaczach producenta Bosch obejmujemy 10-letnią gwarancją. Ciesz się niezmiennie wysoką sprawnością odkurzania każdego dnia, rok po roku – z naszą najlepszą Technologią Silników Bosch.

  Czystość o obfitym zasięgu dzięki czemu odkurzaczowi producenta Bosch sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Kompozycja urządzenia, a także długi przewód umożliwiają pracę w promieniu 10 metrów! nawet dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  PowerProtect System: długookresowa efektywność i sprawność odkurzania. Zaimplementowana progresywna technika PowerProtect System gwarantuje wysoką wydajność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku. W ten sposób sprzątniesz wszystko szybciej i oszczędzisz swój cenny czas.

  znaczna komora na worek na kurz Dużo miejsca na spore ilości kurzu. Worek PowerProtect Dustbag całkowicie wykorzystuje przestrzeń asygnowaną na magazynowanie kurzu. Worek na kurz PowerProtect Dustbag Wielowarstwowy worek na kurz wytworzony z materiału o dużej powierzchni filtracji.

  Pomieści mnóstwo kurzu, nie ograniczając przy tym intensywności przepływu powietrza. Innowacyjny system filtracji Wraz z wypełnianiem się worka maleje efektywność przepływu strumienia powietrza przez wnętrze urządzenia.

  Aby nie dopuścić do blokady przepływu powietrza, wyposażyliśmy nasze odkurzacze w specjalną, chroniącą silnik osłonę z filtrem.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o długości do 34 cm. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy MasterProfi 11.0 Limonkowy (5905953734260)

Odkurzacz workowy MasterProfi 11.0 Limonkowy (5905953734260) Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy MasterProfi 11.0 Limonkowy (5905953734260) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy MasterProfi 11.0 Limonkowy (5905953734260)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy MasterProfi Profi 11.0 1040W 5 L mistrzowski odkurzacz PROFI 11.0 to drobny, mocno wytworzony z najwyższej jakości tworzyw gwarantujących wytrzymałość stosowania. Dzięki kompaktowym wymiarom jest lekki, poręczny i wygodny, a równocześnie wysoce produktywny. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: 5-litrowy zbiornik stworzony z polipropylenu wytrzymałego na uderzenia Filtr Hepa Silnik Ametek o podwyższonej żywotności samoczynny 7-metrowy zwijacz przewodu spore 5-litrowe worki- niskie koszty eksploatacji Płynna regulacja siły ssania i gniazdo na elektroszczotkę ODKURZACZ PROFI 11.0 PRZEZNACZENIE PROFI 11.0 zaopatrzony jest w przemysłowe silniki nowej generacji o znacznej sile ssącej, dopasowane do bezustannej pracy przy nieznacznym zużyciu energii elektrycznej. Objętość worka 5l i zasięg pracy 10 m pozwala odkurzyć kilka pomieszczeń bez konieczności zmiany miejsca wpięcia wtyczki. Płynna regulacja ssania pozwala przystosować moc do sprzątanej powierzchni, a znaczne kółka łatwo pokonują wszelkie nierówności. Kabel zasilający zwijany jest samoczynnie przy pomocy przycisku. Odkurzacz w zestawie ma wysokiej jakości akcesoria gwarantujące wysoki komfort pracy. SPECYFIKACJA technicznA: pojemność zbiornika: 5l Zasięg pracy: 10m Długość Węża: 1,8m Długość przewodu zasilającego: 7m Max moc silnika: 1040W Waga w kg: 5,3 kg Podciśnienie: 27 kPa Filtr Hepa do efektywnej filtracji: Tak użyteczna pozycja parking: Tak Poziom hałasu: 67 dB 2 rury ssące | ssawka śladowa | ssawka okrągła z włosem | ssawka szczelinowa | ssawka pokaźna podłogowa: Tak Możliwość sterowania podciśnienia z węża: Tak wymiary [dł. X szer. X wys.]: 40 x 31 x 27 cm Polipropylenowy zbiornik wytrzymały na uderzenia: Tak Silnik AMETEK o podwyższonej żywotności: Tak Płynna regulacja siły ssania i gniazdo na elektroszczotke: Tak ANTI COVID system: Nie

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS4X380Ciesz się sprawnym odkurzaniem z technologią silników Bosch. Funkcja Power Control gwarantuje adekwatne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki skrupulatnej regulacji mocy i unikatowemu systemowi zarządzania pracą silnika.

  Filtr HEPA: doskonały dla alergików. Dodatkowo zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.Rzadsza zamiana i mniejsze koszty dzięki obfitej pojemności worka na kurz XL. System PowerProtect: zagwarantuje długookresową produktywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku NAJWAŻNIEJSZE parametry:Filtr HEPAPoziom głośności: 74 dBPrzełączalna szczotka dywan/podłogaCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)Parkowanie pionowe i poziomeElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemność worka wymiennego: wymiar LPromień działania: 10 mRura teleskopowa Więcej siły ssania dla dłuższej sprawności.sporo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się worka na kurz.

  System PowerProtect zapewnia, że oryginalny worek na kurz marki Bosch rodzaju GALL może efektywnie rozłożyć się wewnątrz odkurzacza gwarantując obszerniejszą objętość. Materiały wysokiej jakości, z jakich stworzony jest worek, gwarantują wysoką efektywność choćby przy zapełniającym się worku oraz oszczędności przez rzadszą wymianę worka na kurz.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieduże cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - genialny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.Power ControlOptymalne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki starannej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnikaRzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki dużej objętości worka na kurz XLSystem PowerProtectGwarantuje długookresową skuteczność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćSystem PowerProtect: zagwarantuje długookresową efektywność odkurzania nawet przy zapełniającym się workuWorki PowerProtect zapewniają wysoką wydajność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty.Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie parametry Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect typ G ALL (BBZ41FGALL)Poziom głośności: 74 dB(A)HigienaFiltr HEPA: znakomity dla alergików.

  Filtr jest dodatkowo zmywalny, dzięki czemu unikasz dodatkowych kosztów.Worki wymienne: typ GALL KomfortPrzełączalna szczotka dywan/podłogaSzczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Genialna ponadto do delikatnych podłóg parkietowych2-elementowe wyposażenie uzupełniające (końcówka kombi): ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerkiRura teleskopowaWygodny, ergonomiczny uchwytPojemność worka wymiennego: rozmiar LPromień działania: 10 mAutomatyczne zwijanie kabla4 niezależne, miękkie, obrotowe kółkaElektroniczna regulacja siły ssaniaWskaźnik konieczności wymiany worka na kurzParkowanie pionowe i poziomeCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)wymiary i wagaWymiary urządzenia (mm): 265 x 295 x 410Ciężar (kg) - bez wyposażenia: 4,5Masa brutto (kg): 6,9Masa netto (kg): 6,000Akcesoria1 x Ssawka szczelinowa1 x Ssawka do tapicerkiInne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 700 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 700 zł,
 • odkurzacze workowe do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 700 zł, odkurzacz workowy do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 700 zł, ranking odkurzaczy workowych do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *