Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego workowego odkurzacza do 400 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych do 400 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe do 400 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami workowymi do 400 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Amica Fen Turbo VM2062 (5906006902032)

Amica Fen Turbo VM2062 (5906006902032) Najniższa Cena Online

Amica Fen Turbo VM2062 (5906006902032) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Fen Turbo VM2062 (5906006902032)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica VM2062 Fen Turbo workowy 900 W 3 L Odkurzacz Fen Turbo o mocy 900 W. NAJWAŻNIEJSZE cechy:rodzaj: WorkowyFiltr wylotowy: HEPA 13Zabezpieczenie silnikaMiękkie ciche kołaAutomatyczny zwijacz przewoduElektroniczna regulacja mocyMechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie wężaPoziomy i pionowy system parkowaniaSygnalizacja pełnego workaSygnalizacja braku workaMoc 900 WPojemność worka 3 L Filtr wylotowy: HEPA 13 Wśród Was są alergicy lub nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić sprawne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! wydajniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Sygnalizacja pełnego worka „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić albo opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony wskaźnik na pokrywie odkurzacza.

  Bo odkurzanie ma być komfortowe! Sygnalizacja braku worka Silnik pracuje, ale odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez należycie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy!

  A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed zniszczeniem spowodowanym dostaniem się do środka skażeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe używanie sprzętu! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt znikome ssanie albo zbyt obfity zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i produktywniej odkurzać różnorodnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie szerokiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste.

  Odkurzacz odpowiednio dopasuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  SPECYFIKACJA technicznAWysokość: 43 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 24 cmWaga netto: 5,4 kgKlasa energetyczna: BPojemność worka: 3 lMoc: 900 WZasięg pracy: 8 mDługość przewodu zasilającego: 5 mDługość rur teleskopowych: 78 cmDługość węża: 150 cmDPU (hf) - klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: ADPU (cp) - klasa zbieralności kurzu z dywanów: DKlasa reemisji kurzu: APoziom hałasu: 76 db(A)Roczne zużycie energii: 29,6 kWhWyposażenieMetalowe rury teleskopoweSsawkoszczotka uniwersalnaSsawka do tapicerkiSzczotka do szczelin i książek 2w1Turboszczotka


Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178

Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ELECTROLUX EEG41IW, ACT-AGDELCODK0178
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy, uszkodzony zwijacz kabla. • Towar skuteczny technologicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Odkurzacz ElectroluxEasy Go EEG41IW Odkurzacz Electrolux Easy Go może pochwalić się mocą 650W i zasięgiem pracy wynoszącym 7,5 m. Ma ręczną regulację mocy, którą można dopasować do własnych potrzeb, w celu oszczędzania energii.

  dodatkowo wyekwipowany jest we wskaźnik pełnego worka, miękkie koła oraz metalową rurę teleskopową. POZNAJ ODKURZACZE EASY GO Regulacja poziomu mocy pozwala przypasować moc do rodzaju odkurzanej powierzchni tak, byoszczędzać energię oraz zmniejszyć poziom hałasu.

  Bezpieczny dla podłóg Miękkie koła tłumią hałas, chronią podłogę przed zarysowaniami, a także zapewniają łatwe i komfortowe manewrowanie odkurzaczem. Użyteczny schowek na akcesoria Schowek na akcesoria umieszczony jest w obudowie odkurzacza, zagwarantuje to prosty dostęp do dodatkowych szczotek.

  tradycyjny worek s-bag Odkurzacz jest kompatybilny z konwencjonalnymi workami S-Bag. W dodatku na odkurzaczu umieszczony jest maly ekran zawiadamiający o konieczności zamiany worka. Wskaźnik zapełnienia worka Umieszczony w odkurzaczu wyświetlacz, powiadamia o konieczności podmiany worka.

  Rura teleskopowa Teleskopowa rura...


Zelmer Odkurzacz workowy józek zvc 241p (5908269351466)

Zelmer Odkurzacz workowy józek zvc 241p (5908269351466) Najniższa Cena Online

Zelmer Odkurzacz workowy józek zvc 241p (5908269351466) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer Odkurzacz workowy józek zvc 241p (5908269351466)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Zelmer Józek ZVC241P 2l 800W 5m Oto JÓZEK PLUS, odkurzacz workowy o pojemności 2 l. W odkurzaczu zastosowaliśmy wydajny silnik o mocy 800 W. Przez zamontowane pokrętło łatwo możesz regulować siłę ssania.

  w dodatku JÓZEK PLUS ma gumowane koła- koniec z porysowaną powierzchnią podłogi. Sprężysty wąż FLEXI zagwarantuje dużą mobilność i jest jednocześnie nad wyraz wytrzymały. Na wyposażeniu odkurzacza znajdują się: teleskopowa rura, szczotka parkietowa, ssawka szczelinowa i ssawka tapicerska.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800 W pojemność worka: 2 l Regulacja siły ssania: Tak Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Ssawka tapicerska: Tak Ssawka szczelinowa: Tak sprężysty wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu zasilającego: 5 m Uchwyt do przenoszenia: Tak Model worka: ZVCA200BP Regulacja siły ssania uwielbiasz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków – zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie.

  Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a jednocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię! Gumowane koła Nie obawiaj się o to, że kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach.

  Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni – są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche! Rura teleskopowa luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, choćby trudno przystępnego zakamarka.

  Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością! rozciągliwy wąż FLEXI Nasz odkurzacz wyposażyliśmy w elastyczny wąż FLEXI. Wąż jest w dodatku zbrojony.

  Odkurzanie staje się przyjemne – koniec z dziurawym i rozciągniętym wężem! automatyczny zwijacz kabla Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! automatyczny zwijacz kabla ułatwia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy.

  Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz vm 1150 surazo plus marki Amica

Odkurzacz vm 1150 surazo plus marki Amica Najniższa Cena Online

Odkurzacz vm 1150 surazo plus marki Amica - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz vm 1150 surazo plus marki Amica
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz klasyczny VM 1150 Surazo Plus

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt śladowe ssanie lub zbyt duży pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i wydajniej odkurzać rozmaitego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba iż Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest również sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, stosowaniajesz dłużej!

  Miniturboszczotka
  Miniturboszczotka z obrotowym wałkiem napędzanym strumieniem powietrza z łatwością i w szybkim tempie oczyści dywan, wykładzinę, kanapę czy tapicerkę. Niepokaźne wymiary i intensywna siła ssąca sprawiają, iż szczotka nieprzeciętnie nadaje się do odkurzania trudno przystępnych miejsc, w szczególności foteli samochodowych i zestawów wypoczynkowych.

  poziomy i pionowy system parkowania
  Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża
  Regulacja mocy w rączce daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Filtr EPA / HEPA
  Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania


BOSCH ODKURZACZ WORKOWY BGLS2LW1 SERIE 2 (4242005311033)

BOSCH ODKURZACZ WORKOWY BGLS2LW1 SERIE 2 (4242005311033) Najniższa Cena Online

BOSCH ODKURZACZ WORKOWY BGLS2LW1 SERIE 2 (4242005311033) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BOSCH ODKURZACZ WORKOWY BGLS2LW1 SERIE 2 (4242005311033)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS2LW1 600W mikrofiltr Higieniczny system filtracji: czyste i oczyszczane wydmuchiwane powietrze. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 600W Aż do 60% więcej siły ssania Higieniczny mikrofiltr dla czystości wydmuchiwanego powietrza Worki wymienne: wariant G Parkowanie pionowe i poziome Zasięg odkurzania: 8 m pojemność worka wymiennego: rozmiar L samoczynne zwijanie kabla technologia Silników Bosch - moc "Made in Germany".

  Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Projektując i produkując nasze wysokowydajne silniki w Niemczech od ponad 65 lat, oczekujemy, iż odkurzacz nie tylko zapewni optymalne rezultaty sprzątania, ale także będą służyć poprzez lata Oszczędność i rzadsza zamiana budowa odkurzacza pozwala na swobodne rozłożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, ponadto wykorzystując miejsce w jej górej części.

  Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Przyjazne dla środowiska materiały i trwały silnik producent Bosch jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska.

  Ten odkurzacz jest wyprodukowany w 49% z materiałów pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz radować się urządzeniem poprzez długi czas.

  komfortowy w obsłudze, łatwy w przechowywaniu Dzięki swojej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, aby go przenieść albo odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma niewielkie wymiary to zmieści się nawet do niewielkiego schowka.

  dzięki czemu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy. 99,9% skuteczności odkurzania z siłą huraganu wyśmienite rezultaty odkurzania wymagają czegoś więcej niż tylko mocy. Sprawne odkurzanie wymaga współdziałania wszelkich części odkurzacza - silnika o znacznej szybkości, wydajnej ssawki, zoptymalizowanego uszczelnienia, a także filtra.

  Nasz konkretny silnik Bosch formuje pod ssawką przepływ powietrza o szybkości do 150 km/h. Wszystkie części są tak zoptymalizowane, by zapewnić skuteczność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%. Ta unikatowa sprawność łatwe odkurzanie i genialne rezultaty sprzątania.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Nowy, postępowy silnik HiSpin Motor z aerodynamicznymi łopatkami i wyśmienicie skalibrowanym przepływem powietrza, zapewniającym wysoką efektywność odkurzania przy niskim zużyciu energii Dla uzyskania aż do 60%*** więcej mocy ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i najlepszej wydajności odkurzania rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect typ G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Higieniczny mikrofiltr - czyste wydmuchiwane powietrze Worki wymienne: wariant G Komfort Ssawka przełączalna dywan/podłoga Rura teleskopowa wygodny, poręczny uchwyt pojemność worka wymiennego: wymiar L szeroka pojemność worka na kurz pomimo kompaktowych rozmiarów odkurzacza: rzadsze podmiany worków - obszerniejsza oszczędność.

  samoczynne zwijanie kabla Parkowanie pionowe i poziome Zasięg odkurzania: 8 m 2 obszerne koła/1 kółko obrotowe Waga: 3 kg (bez wyposażenia) Poziom głośności: 80 dB(A) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym workiem na kurz (400 g) w kontraście do worka Bosch wariant G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z serii BSGL5...


Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG VC07M25E0WR/GE. Klasa energetyczna A (8806088673257)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry Moc ssąca atrybuty odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tablica porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze właściwości Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy typy worków Filtracja EPA Lekki i funkcjonalny Akcesoria 2 w 1 obszerniejsza moc, pokaźniejsza oszczędność - EZ Clean Cyclone technologia EZ Clean Cyclone* nie tylko zagwarantuje wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest też szczególnie higieniczna.

  w trakcie odkurzania obszerniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, łatwym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich niejednokrotnie wymieniać.

  * w sytuacji niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie cechy odkurzania 3 x A wydajność energetyczna: klasa A Odkurzacz marki Samsung produktywnie usuwa brud i kurz, pozostając równocześnie najbardziej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.

  Sprzątasz krócej i dzięki temu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A produktywność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych pozostała sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej usuniesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – wystarczy jeden ruch!

  Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, że mniej się go wydostaje z odkurzacza w trakcie sprzątania, a poprzez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.

  postępowa technika dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, aby zapewnić jak najlepszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą posiadać alergeny.

  Wydmuchiwane powietrze jest pokaźnie czystsze, przez co bardziej korzystne dla Twojego zdrowia. 3 rodzaje worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung odszukasz trzy rodzaje worków do wyboru.

  Te z mikrowłókniny rozszerzają produktywność pracy odkurzacza i zatrzymują choćby do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem nadzwyczajnym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z tekstylnym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.

  Z kolei antyzapachowy worek pozwoli radować się świeżym, pachnącym powietrzem nawet tuż po odkurzaniu – zastosowany w nim energiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Szybkie i wygodne odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, iż jeszcze precyzyjniej posprzątasz swój dom – choćby te najtrudniej dostępne miejsca.

  Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera nawet najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: między fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie potrzebujesz Teleskopowa rura Grunt to wygoda – dopasuj długość rury, aby nie musieć się schylać.

  Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, żeby sięgała jeszcze dalej. Porównanie linii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 produktywność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A sprawność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka typowa z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie objętość zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 odcień CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY sprawdź TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z tworzyw nienaturalnych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, że jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? ewidentnie tak.

  Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, mają obowiązek podawać rozszerzone informacje o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz workowy KERNAU KVC201

Odkurzacz workowy KERNAU KVC201 Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy KERNAU KVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Kernau
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy KERNAU KVC201
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacze workowe KERNAU KVC 201 BIAŁY | filtr HEPA Odkurzacz Kernau KVC201 workowy 3l 700W HEPA biały Odkurzacz Kernau KVC 201 to bezawaryjny pomocnik w sprzątaniu. Obszerna moc pozwala sprawnie zasysać skażenia jednocześnie z podłóg drewnianych, jak i dywanów. Adekwatnie zaprojektowane kształt obudowy, kółka i rura teleskopowa pozwalają bez pokaźniejszego wysiłku dotrzeć do praktycznie każdego miejsca. Ponadto można go parkować w pionie lub w poziomie. Urządzenie ma regulację mocy. W pakiecie znajduje się kilka szczotek, które umożliwią Ci wyczyszczenie każdego zakamarka i powierzchni. W odkurzaczu zastosowano filtr HEPA 12, który zapobiega unoszeniu się cząsteczek brudu i kurzu. Zatrzymuje on ponad 99% pyłów, cząsteczek kurzu, niepokaźnej sierści, a nawet zarodników niektórych pleśni i grzybów. Samoczynne zwijanie przewodu zagwarantuje wygodę i bezpieczeństwo. Odkurzacz Kernau to nieoceniona pomoc w utrzymaniu porządku. NAJWAŻNIEJSZE parametry:
  • rodzaj: workowy
  • Kolor: biały+ niebieski
  • Filtr: HEPA 12
  • objętość worka na kurz: 3l
  • Zasięg pracy: 8,5m
  • Rura teleskopowa
  • automatyczny zwijacz przewodu
  • Moc: 700W
  • Poziom hałasu: 76 dB
  FILTR HEPA 12 produktywnie wykrywa i zatrzymuje ponad 99% drobinek kurzu i mikroorganizmów wywołujących alergie. Dzięki niemu nieprzeciętnie wyczyścimy podłogi i dywany, w których gromadzą się roztocza, zarodniki grzybów, pyłki roślin i sierść zwierząt domowych. Stosowanie filtra broni drogi oddechowe przed alergenami i groźnymi dla zdrowia czynnikami. AutomatycznY ZWIJACZ PRZEWODU zapobiega plątaniu się przewodu, dzięki czemu zadbasz o bezpieczeństwo domowników i zapobiegniesz uszkodzeniom kabla. Wystarczy, że naciśniesz i przytrzymasz trafny przycisk, a przewód zostanie zwinięty automatycznie w środku obudowy urządzenia. PARKOWANIE W PIONIE lub W POZIOMIE budowa odkurzacza zezwala na ustawienie go równocześnie w poziomie, jak i pionie. Dzięki temu możesz go przechowywać oszczędzając cenną powierzchnię w swoim domu. RURA TELESKOPOWA umożliwia komfortowe sterowanie odkurzaczem i docieranie do trudno dostępnych miejsc. Bez problemu przypasujesz ją do swych potrzeb. Specyfikacja technologiczna informacje PODSTAWOWE
  • typ: WORKOWY
  • WZORNICTWO (KOLOR): BIAŁY + NIEBIESKI
  FUNKCJONALNOŚĆ
  • SYSTEM FILTRACJI: HEPA 12
  • REGULACJA MOCY: TAK
  • pojemnośĆ WORKA NA KURZ: 3 L
  • typ WORKA NA KURZ: plastikowY - MIKROWŁÓKNINA
  • ZASIĘG ODKURZANIA: 8,5 M
  • MIĘKKIE KÓŁKA: TAK
  • RĄCZKA: TAK
  • MOŻLIWOŚĆ PARKOWANIA W PIONIE I POZIOMIE: TAK
  • RURA TELESKOPOWA: TAK
  • sprężystY WĄŻ: TAK
  • MIĘKKI START: TAK
  • automatycznY ZWIJACZ PRZEWODU: TAK
  informacje technicznE
  • MOC: 700 W
  • DŁUGOŚĆ PRZEWODU ZASILAJĄCEGO: 7 M
  • DŁUGOŚĆ RUR TELESKOPOWYCH: 48-78 CM
  • POZIOM HAŁASU: 76 dB
  WYPOSAŻENIE
  • SSAWKOSZCZOTKA UNIWERSALNA: TAK
  • SSAWKA DO TAPICERKI: TAK
  • SZCZOTKA SZCZELINOWA: TAK
  • WORKI DO ODKURZACZA: TAK X 1
  Jest to konwencjonalny model workowy, który wykorzystuje worek jako filtr zatrzymujący zabrudzenia. Po kilkunastu sprzątaniach worek należy zastąpić nowym. Właśnie dlatego odkurzacz workowy sugerowany jest dla zmagających się z alergiami. Worek ma objętość wystarczającą do posprzątania równocześnie śladowych, jak i pokaźnych mieszkań. Regulacja mocy ssania pozwoli Ci przystosować odpowiednią intensywność pracy odkurzacza do danej nawierzchni - możesz podkręcić moc na puchatym dywanie i obniżyć na drewnianej posadzce. efektywnie odkurzysz każdą powierzchnię, a równocześnie ograniczysz zużycie energii. Ten sprzęt akcentuje się stosunkowo niegłośnym działaniem. Dzięki czemu nie wpłynie niekorzystnie na Twój komfort w czasie odkurzania ani na osoby spędzające czas w najbliższym otoczeniu. W tym produkcie zamontowano istotnie wydajny filtr HEPA, który jest w stanie zatrzymać nawet do 99,9% skażeń. Filtr ten tworzony jest ze spiekanego szkła i typowo ma kilkuwarstwową budowę, co powoduje, że zatrzymuje nie tylko pyłki i kurz, ale także bakterie, wirusy, zarodniki grzybów oraz pyły zawieszone występujące w smogu. Starczy, że rozwiniesz kabel, wepniesz wtyczkę do kontaktu i bezzwłocznie możesz rozpocząć odkurzanie. Jeżeli zechcesz zwinąć przewód zasilający, nie będziesz musiał się schylać. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk nożny, a kabel zwinie się automatycznie - komfortowo i bezproblemowo! Odkurzacz możesz przechowywać w pozycji poziomej, np. W szafie lub pod łóżkiem. Parkowanie w pionie oznacza, że możesz przechowywać odkurzacz w pozycji pionowej. Dzięki temu bez wysiłku zmieścisz go w szafie, schowku, za meblami czy choćby za firanką. przewód zasilający w tym odkurzaczu jest wyjątkowo długi. Dzięki czemu możesz dłużej odkurzać dom bez konieczności odłączania wtyczki i wpinania jej do innego gniazdka. Miękkie kółka powodują, iż odkurzacz spokojnie porusza się po parkiecie, nie pozostawiając żadnych zarysowań. Możesz z niego korzystać nawet na delikatnych powierzchniach, podatnych na uszkodzenia.

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 Najniższa Cena Online

Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz HOOVER Brave BV50HM 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Hoover BV50HM 011 700W 2,5l 79dB rura teleskopowa Niebieski adekwatna filtracja powietrza. Wygodne i funkcjonalne przechowywanie akcesoriów. Unikatowa zwrotność i swoboda. Oszczędność energii.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Odkurzacz workowy Moc wejściowa (W): 700 Poziom mocy akustycznej (dB): 79 samoczynne zwijanie kabla: tak Zasięg pracy (m): 7.5 budowa rur: Metalowe, Teleskopowe Uchwyt do przenoszenia: Tak Kompaktowe rozmiary Bez ryzyka zarysowań powierzchni komplet ergonomicznych akcesoriów Uniwersalna ssawka do podłóg Kompaktowy odkurzacz Brave Brave to kompaktowy odkurzacz wyekwipowany w worek o obszerności 2,3L.

  Swoją maksymalną zwrotność zawdzięcza wężowi, który może obracać się o 360 °. Dzięki innowacyjnym materiałom izolacyjnym i wysokiej wydajności silnika, Brave zagwarantuje znakomite rezultaty czyszczenia. Perfekcyjna efektywność i oszczędność energii Sprawdza się wyjątkowo poprawnie na twardej podłodze, gwarantując jednocześnie oszczędność energii do 50%.

  efektywność tego odkurzacza jest taka sama jak w urządzeniach o mocy 2100 W, co zostało potwierdzone wewnętrznymi testami zbierania pyłu zgodnie z normą EN 60312 w porównaniu z modelem TCP2120 011. Kompaktowe rozmiary Kompaktowa i niewielkich rozmiarów konstrukcja gwarantuje łatwość obsługi i wygodę przechowywania.

  To urządzenie jest nadzwyczajne do czyszczenia śladowych powierzchni w mieszkaniach. Ssawka do parkietów W zestawie z dodatkową nasadką asygnowana do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg, a także parkietów.

  Miękkie włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie delikatnych powierzchni bez ryzyka zarysowań. Akcesoria w komplecie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: zawsze dostępne, nieskomplikowane w obsłudze. Genialna produktywność na wszystkich powierzchniach Ssawka jest wyekwipowana w regulator ssania, który pasuje do wszystkich rodzajów podłóg i zapewnia słuszne zbieranie skażeń nawet z dywanów.

  Dzięki czterem gumowanym kółkom i suwakowi z przodu, który wydajnie reguluje ssanie, ulepszony poślizg na wszystkich rodzajach dywanów. Zmywalny filtr EPA Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr EPA, gwarantuje adekwatną filtrację powietrza.

  Akcesoria w zestawie komfortowe narzędzie 2 w 1 jest przechowywane na pokładzie odkurzacza, co powoduje,za każdym razem jestprzystępne. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° gwarantuje unikatową zwrotność i daje Ci całkowitą swobodę poruszania się.

  SPECYFIKACJA technologicznA Główne parametry Nazwa produktu / Kod handlowy: BV50HM 011 Rodzina: WORKOWE System separacji kurzu: Worek Epa kolor urządzenia: Petrol Blue System sterowania mocą: Stała Akcesoria w zestawie: Tak cechy technologiczne Wskaźnik zapełnienia worka: Tak System fitracji: Zmywalny Microfiltr objętość worka (l): 2,5 wariant worka: Worek Epa efektywność i zużycie energrii Roczne zużycie energii: 28 Poziom emisji dźwięku: 79 Moc (W): 700 Komfrot Rączka do przystępnego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 rodzaj rączki: charakterystyczna wariant rury teleskopowej: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy: 7,5 Akcesoria Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) wymiary Wysokość towaru (mm): 243 Szerokość produktu: 396 Głębokość artykułu: 276 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 290 Szerokość produktu w opakowaniu (mm): 500 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 305 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 3,7

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe AEG. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz workowy bgls2bu2 (4242005311026)

Bosch Odkurzacz workowy bgls2bu2 (4242005311026) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz workowy bgls2bu2 (4242005311026) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz workowy bgls2bu2 (4242005311026)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS2BU2 Lekki 600W FiltrEasy Control: optymalna produktywność na wszystkich podłogach z łatwą regulacją mocy silnika Bosch.Higieniczny filtr PureAir: wydajnie oczyszcza wydmuchiwane powietrze.

  Zmywalny - bez dodatkowych kosztów.Rzadsze podmiany worka i niższe koszty eksploatacji dzięki obszernej pojemności worka: 3,5 lPrzyjazny dla środowiska: produkowany w 49% z tworzyw pochodzących z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu, i trwałym silnikiem.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Antyalergiczny filtr PureAirRura teleskopowaWaga: 3 kgPromień działania: 8 mPoziom głośności: 80 dB(A)wymiary urządzenia: 237 x 290 x 367 mmTyp filtra: PureAirRodzaj odkurzacza: WorkowyPromień działania: 8 mMoc znamionowa: 600 W Czyszte wydmuchiwane powietrze.

  Bez dodatkowych kosztów. Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna. Higieniczny filtr PureAir wydmuchuje powietrze, które jest czystsze niż powietrze otoczenia, ponieważ filtruje 99,9% małych cząsteczek kurzu, bakterii i zanieczyszczeń.

  Ponieważ filtr jest zmywalny, nie ponosisz dodatkowych kosztów. Oszczędność i rzadsza wymianaKonstrukcja odkurzacza umożliwia swobodne rołożenie się worka i wykorzystanie przystępnego miejsca w komorze, w dodatku wykorzystując miejsce w jej górej części.

  Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki temu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Przychylne dla środowiska materiały i trwały silnik producent Bosch jest zaangażowana w stabilny rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska.

  Ten odkurzacz jest wytworzony w 49% z materiałów pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz radować się urządzeniem przez długi czas.

  wygodny w obsłudze, nietrudny w przechowywaniu.Dzięki swojej konstrukcji odkurzacz jest niezwykle lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, aby go przenieść albo odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma drobne rozmiary to zmieści się choćby do niepokaźnego schowka.

  dzięki temu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy. SPECYFIKACJA technologicznA: produktywność Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie atrybuty Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect typ G ALL (BBZ41FGALL) Nowy, progresywny silnik wysokoobrotowy HiSpin Motor ze specjalnie wyprofilowanymi łopatkami wirnika, które gwarantują wysoką produktywność zbierania kurzu przy niskim zużyciu energii Higiena Antyalergiczny filtr PureAir: produktywnie oczyszcza wydmuchiwane powietrze.

  Zmywalny - bez dodatkowych kosztów. Worki wymienne: typ G Komfort Przełączalna szczotka rolkowa Rura teleskopowa wygodny, praktyczny uchwyt obfita pojemność worka na kurz pomimo kompaktowych wymiarów odkurzacza: rzadsze zamiany worka - większa oszczędność.

  automatyczne zwijanie kabla Elektroniczna regulacja siły ssania 2 wielkie koła/1 kółko obrotowe Promień działania: 8 m Ciężar: 3 kg (bez wyposażenia) Poziom głośności: 80 dB(A) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym (400 g) workiem na kurz w porównaniu do worka Bosch rodzaj-G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z linii BSGL5... WzornictwoGniazdko do podłączenia elektroszczotki: NieCompressor Technology: NieKolor uzupełniający I: CzarnyIlość kółek: 2 szerokie koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 237 x 290 x 367 mmCiężar - bez wyposażenia: 3,0 kgMasa brutto: 5,3 kgMasa netto (kg): 4,2 kgKomfortWskaźnik konieczności podmiany worka: ŻadneSzczotka do dywanów: MechanicznaTyp filtra: PureAir hygienic filterWorek wymienny: Worek plastikowyWskaźnik zamiany filtra: NieRodzaj odkurzacza: WorkowySzczotka do dywanów i twardych powierzchni: Przełączalna szczotka rolkowaPromień działania: 8 mZwijanie kabla: automatyczniePrzechowywanie rury: TakSystem przechowywania rury: TakRura teleskopowa: TakRekomendowane dla właścicieli zwierząt: NieRekomendowane dla alergików: NieSzczegółowe informacje technologiczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 600 WAkcesoriaZawarte akcesoria: 1 x Ssawka szczelinowa, 1 x Ssawka do tapicerki


odkurzacz workowy vp8350 marki Concept

odkurzacz workowy vp8350 marki Concept Najniższa Cena Online

odkurzacz workowy vp8350 marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz workowy vp8350 marki Concept
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  potrzebujesz skutecznego, silnego i przychylnego pomocnika domowego? Umożliwiamy Ci nieprzeciętny dobór. Dzięki jego kompaktowym wymiarom możesz go przechowywać w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym domu czy w niewielkim mieszkaniu.

  W komplecie znajdziesz ECO szczotkę podłogową asygnowaną do odkurzania dywanów, chodników i schodów. Po wciśnięciu przełącznika wysunie się szczecina wspaniała do obsługi twardych podłóg. Dzięki ssawce szczelinowej można prosto i momentalnie pozbyć się kurzu z mebli, grzejników i zakamarków kuchennych....Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy do 400 zł opinie,
 • dobre odkurzacze workowe do 400 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami workowymi do 400 zł,
 • odkurzacze workowe do 400 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe do 400 zł, odkurzacz workowy do 400 zł cena, opinie o odkurzaczach workowych do 400 zł, ranking odkurzaczy workowych do 400 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *