Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: przystępne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą sprawność odkurzania.

  uzupełniające informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany aby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje doskonałe zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania idealnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nieprzeciętne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka świetna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga produktywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się prędkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera zanieczyszczenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów lub błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego pozwala na komfortowe czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką skutecznością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnując przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu ulepszonej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, żeby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dobranie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu namierza nawet najmniejsze zanieczyszczenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz wyróżnia się dodatkowo szczególnie prędkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  ergonomiczna budowa

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najmocniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Zarys urządzenia i jego praktyczna budowa, pozwalają na wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki, a także jej udoskonalone zakończenie produktywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i średniej długości. Natomiast, kompozycja w zarysie litery V zawiera dłuższe włosy i usuwa je bardziej sprawnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania w trakcie sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz sprawnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się również obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 wyróżnia się innowacyjnym designem, a szary odcień nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w zarysie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, funkcjonalna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów marka Dyson bezustannie polepsza technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać niewielki kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, kreując więcej siły ssania aniżeli jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Formując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik aby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze pokaźniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuzlikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają niepokaźny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają niepokaźny kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieustannie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także użytkowana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest stosowana jedynie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go Ci trzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować choćby 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze zwiększoną mocą przez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest odpowiedni do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i trafnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie i przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson łatwo zmienia się w odkurzacz ręczny. Wspaniały do szybkiego sprzątania, czyszczenia niełatwych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  wygodny Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest istotnie proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 13
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Wyekwipowany w akumulator o objętości 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Dokładny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa świetnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu konkretna, wyprodukowana w całości z gumy szczotka wspaniale spełni oczekiwania na dywanach z których pousuwa maksymalną liczba kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze wydajniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać. Mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Objętość zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Staranny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najbardziej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytworzone poprzez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz nawet dodać meble czy dywany, by stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, żeby po Tobie posprzątał. Możesz również ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, aby sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany wspaniale sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, żeby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki asygnowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Zagwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki namierzające pokrywę zbiornika na kurz, uniemożliwiają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* błyskawicznie i skutecznie wyeliminuje wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  wielki, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wyprodukowany z materiału klasy E12*, spełnia jednocześnie funkcję produktywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu używania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 wariant mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa objętość akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 pojemność zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 typ nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w pakiecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy automatyczny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot ma turbinę tworzącą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na zanieczyszczenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która umożliwia samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje pokaźnie więcej funkcji niż w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską firmę, stanowczy choć nie przełomowy.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja ma 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota i opróżnianie brudu z pojemnika na zanieczyszczenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wytworzone przez iRobot – firma twierdzi że jeden worek zawiera do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w chwili dokowania umożliwia Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał sprawny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  udoskonalona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to efektywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątajeszcze wybierać, którym pomieszczeniem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą istotnie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Zezwala na to wyboru pomieszczenia które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje ponadto możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME formuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji sprawność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  konwencjonalny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej serii – w koszu na skażenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są wspaniałe efekty sprzątania na dywanach. Nie progresywny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych linii robotów gwarantuje stabilną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje nadzwyczajne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujka umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o obszerniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect rewelacyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Ulepszona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on w głównej mierze na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą prędkością w przeciwnym kierunku, skutecznie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się również kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one bardzo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im wyśmienite efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania rewelacyjnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych lub wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ podczas sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium wykorzystywane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się nieprzeciętnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  obszerna zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. W koszach kolekcji i7 znajduje się ponadto specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została znacznie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów nieznacznego kalibru, rewelacyjnie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base umożliwia całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu wymiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W sytuacji gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH73260K 32.4V filtr Odkurzacz akumulatorowy Athlet 32.4V Biały. SmartSensor Control: wysoka sprawność przez cały czas dzięki sensorom efektywności ze wskaźnikiem LED NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz pionowy 2w1 Pojemnik na kurz: wymiar XL liczba stopni mocy: 3 Napięcie: 32,4 V Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 6h SmartSensor Control: Wysoka efektywność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli wydajności ze wskaźnikiem LED Filtr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Wysoka skuteczność poprzez cały czas za każdym razem oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale nadzoruje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką wydajność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie efektywność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało efektywnie nawet przez dużo lat. Szybkie i przystępne czyszczenie filtra Czyszczenie filtra bez wysiłku.

  Dzięki RotationClean, możesz wyczyścić filtr kasetowy momentalnie w higieniczny sposób. Wystarczy wyjąć pojemnik na kurz i przekręcić czerwone pokrętło. Podczas oczyszczania filtra kontakt z kurzem i brudem zostaje zminimalizowany.

  Nie ma konieczności mycia filtra. Prędkie i proste czyszczenia filtra. Ultra produktywna elektroszczotka AllFloor HighPower W pomieszczeniach domowych są na ogół różnorodne typy podłóg. Unowocześniona, ultra produktywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia skrupulatne odkurzanie wszelkich typów podłóg równocześnie parkiet jak i dywany czy płytki.

  W połączeniu z silnikiem HighSpin zapewni skrupulatne rezultaty sprzatania, które przewyższą Twoje wymagania. A ponieważ jest wielka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. Mniej wysiłku i szybsze odkurzanie.

  Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu. Dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką. W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): sprężysty wąż, długa ssawka szczelinowa, obszerna ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego typu urządzenia prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojąca kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SPECYFIKACJA technicznA sprawność Athlet Ultimate czyści tak wydajnie jak odkurzacz konwencjonalny* i jest równocześnie wygodny, zawsze pod reką i zapewnia długotrwałą sprawność Przepis Bosch na sukces.

  szczególnie wysoka sprawność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo! Silnik HiSpin dla wysokiej sprawności i długiej zywotności AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszelkich typach powierzchni SmartSensor Control: Wysoka sprawność poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli wydajności ze wskaźnikiem LED technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie 3poziomy mocy: Poziom 1: wyższa sprawność i maksymalny czas pracy Poziom 2: do skomplikowanych zabrudzeń i średniego czasu pracy Poziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Filtr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Inteligentny wskaźnik LED informuje konieczność czyszczenia filtra. Nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Komfort zestaw akcesoriów składający się z: uzupełniającego, krótkiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – wspaniałe do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godz


Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który zezwala na luźne stosowanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt posiada moc 170 W, dzięki temu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra starczy na długi czas używania, dzięki temu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki czemu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie wytwarza dodatkowych kosztów wynikających z podmiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki czemu codzienne wykorzystywanie jest komfortowe i poręczne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na luźne stosowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to słuszny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to nawet do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o objętości 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie adekwatnego worka i podmianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki temu opróżnianie go jest niezwykle higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Na dodatek odłączana, bezprzewodowa rączka, to uzupełniające możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb komfortowy - do charakterystycznego odkurzania. Tryb obszernego zasięgu - odkurzanie trudno przystępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyekwipowany w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się szczególnie wysokim stopniem zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich nieznacznych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr gwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo klasycznie podpiąć bezpośrednio kabel do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. szeroka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, w dodatku rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, zapewniając ich dokładne czyszczenie. W zestawie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa, a także dysza do tapicerki, szeroka szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi swobodne przechowywanie w domu.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Thomas Aqua + Allergy & Family

Thomas Aqua + Allergy & Family Najniższa Cena Online

Thomas Aqua + Allergy & Family - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Aqua + Allergy & Family
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Allergy & Family Aqua + Odkurzacz piorący Thomas

  Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu TVN STYLE, gdzie Pani Gadżet EXTRA testuje ten model odkurzacza.


  Odkurzacz z filtrem wodnym dla alergików w sklepie Thomas

  Odkurzacz Allergy & Family Aqua to genialne rozwiązanie dla alergików, którzy szukają efektywnego i bezusterkowego odkurzacza. Model dzięki filtrowi wodnemu zezwala na usunięcie kurzu, roztoczy i innych alergenów, które są przyczyną różnego rodzaju niekomfortowych dolegliwości u alergików. Utrzymanie mieszkania albo domu w świetnej czystości jest dużo łatwiejsze i efektywniejsze właśnie z odkurzaczem Allergy & Family Aqua.

  parametry odkurzacza dla alergików:  • Odkurzanie na sucho – do wyboru za pomocą systemu filtrów AQUA albo worka na brud
  • przeznaczona do czyszczenia na mokro, łagodna ssawka do mycia parkietów i płytek
  • Funkcja prania tapicerki
  • Specjalny układ mycia ciśnieniowego
  • Specjalny filtr higieniczny, nadający się do prania

  atrybuty odkurzacza z funkcją prania i turboszczotką:


  • Napięcie – 220-240 V
  • Bezpiecznik: 16 A
  • Moc silnika Watt IEC/max: 1400 / 1700
  • liczba stopni dmuchawy: 1
  • Max. Podciśnienie robocze: 280 mbar
  • objętość zbiornika: ok. 1,8 l
  • zużycie wody: ok. 1,8 l
  • Długość kabla: 8 m
  • Zasięg pracy: 11 m
  • liczba kółek: 2 spore kółka, 2 kółka skrętne „Easy Drive"

  Jakie akcesoria są dołączone w zestawie z odkurzaczem dla alergików Allergy & Family Aqua:  • Szczotka AQUA STEALTH do odkurzania i mycia (parkietów, podłóg drewnianych, gresu, płytek itp.)
  • + 1 nakładka z mikrofibry do parkietów, 1 nakładka do płytek
  • Turboszczotka
  • Ssawka Sprühex do czyszczenia tapicerki
  • Szczotka parkiet / dywan
  • Szczotka do parkietu
  • Ssawka szczelinowa
  • Ssawka do tapicerki
  • 1 worek XXL
  • Koncentrat czyszczący THOMAS ProTex

  Wyposażenie odkurzacza dla alergika z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua:  • Wąż ssący z wygodnym uchwytem
  • Rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej
  • Mechaniczna regulacja siły ssania
  • wygodny uchwyt
  • Uchwyty na akcesoria w ramie odkurzacza
  • Dwie pozycja parkowania
  • automatyczne zwijanie przewodu

  MADE IN GERMANY

  Gwarancja producenta 24 miesiące + 12 miesięcy po rejestracji towaru na stronie producenta.

  *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy>

  erwis i sklep w jednym miejscu!

  mocne strony odkurzacza dla alergików z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua
  Odkurzacz Thomas Allergy&Family dzięki filtrowi wodnemu oczyszcza powietrze w 99,9%, poprzez co nie musimy martwić się alergenami. Odkurzanie i zmywanie w jednym procesie to wymierna oszczędność czasu. Wysokiej jakości system filtracji zapewnia higieniczną czystość w całym domu.
  Odkurzanie bez worka sprawi, iż pozbędziecie się nieprzyjemnych zapachów.
  produktywny silnik z BYPASS o mocy maksymalnej 1700 W ma dwa oddzielne obiegi powietrza. Cząstki kurzu nie przedostają się do silnika i nie powodują nieprzyjemnej woni. Filtr wodny AQUA+, dzięki któremu zassany kurz, sierść, pyłki, roztocza i inne alergeny są całkowicie wiązane w wodzie, a następnie wylewane wprost do kanalizacji, zapewnia odczuwalnie świeższe powietrze w pomieszczeniu.

  Odkurzacz Allergy & Family Aqua dzięki swoim właściwościom stanie na wysokości zadania nie tylko u osób cierpiących na alergie, ale także w domach z niewiele znaczącymi dziećmi. Wysoka skuteczność czyszczenia odkurzacza z filtrem wodnym dla alergików zapewnia bezpieczną i udaną zabawę z dzieckiem na podłodze. Natomiast, jeśli jesteś właścicielem psa lub kota, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę odkurzaczy do sierści zwierząt.

  Dlaczego warto kupić odkurzacz dla alergików z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua w naszym sklepie Thomas?

  nabywając odkurzacz Allergy & Family Aqua w naszym sklepie Thomas, ma się gwarancję, iż sprzęt ten jest sprawdzony i w pełni efektywny, a ponadto każdy z naszych klientów ma możliwości skorzystania z gratisowej przesyłki. Po złożeniu zamówienia wysyłamy przesyłkę w ciągu 24 godzin, dzięki czemu konsumenci mogą radować się zakupem z zasady już na następny dzień.

  Model odkurzacza z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua:

  maksymalny komfort czyszczenia parkietu, płytek i dywanów

  progresywny system filtracji:
  • System filtra wodnego AQUA+
  • Specjalny filtr higieniczny
  • Mikro filtr powietrza wylotowego

  na dodatek:
  • Mechaniczna regulacja siły ssania
  • Moc silnika 1700 W
  • Promień pracy 11m
  • automatyczne zwijanie kabla
  • 2 pozycje parkowania
  • wytwarzany w Niemczech

  dane techniczne odkurzacza Allergy & Family Aqu

  Art.Nr.: 788585 EAN: 4005435110368 rozmiary.: D/S/W 486 x 318 x 306 mm Waga: ca. 8,25 kg

  *zdjęcia poglądowe. Producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.


Dyson V8 Origin

Dyson V8 Origin Najniższa Cena Online

Dyson V8 Origin - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Origin
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzcz DYSON V8 Origin bez przewodu, bez ograniczeń. Spora moc ssania. Przeznaczony do starannego sprzątania każdej części domu. Dyson V8 gwarantuje do 40 minut silnego ssania co umożliwia posprzątanie całego domu. Odkurzacz Dyson V8 zbiera pokaźne zanieczyszczenia i niewiele znaczący kurz z twardych podłóg jednocześnie....

Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a solidny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W komplecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom.


  innowacyjny silnik

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym zaawansowania niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie. Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro wydajnie i ekspresowo pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i skuteczną pracę urządzenia.


  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko efektywne sprzątanie, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro nadzwyczajnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - nadzwyczajnie spełni oczekiwania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i wydajnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.


  nieprzeciętna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza rewelacyjnie pasuje do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i odpowiednio dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.


  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - znakomicie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame umożliwia na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.


  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać do czasu, aż Ci trzeba.


  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się szczególnie wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra.


  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to również nieszablonowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i zamiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu
  • Odkurzacz
  • Płaska szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uniwersalna elektroszczotka
  • Metalowa rura
  • Miękka rolka
  • Ładowarka
  • sprężysta rura
  • Elektroszczotka do materacy
  • Baza ładująca 2w1
  • Zbiornik na wodę + mop
  • 2 akumulatory
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł, odkurzacz domowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *