Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) Najniższa Cena Online

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak sprawny jak odkurzacz tradycyjny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz solidny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak produktywny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle mocny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak sprawny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając dokładne odkurzanie. Genialna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest najczęściej nieprzystępna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt: gwarantuje staranne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki wydajniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  mocny i lekki silnik wytworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i produkowany przez producenta Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą wydajnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników produkowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią adekwatne rezultaty sprzątania i łatwość używania, ale także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy bezpłatną 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia tworzonego wytrzymałych materiałów poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca efektywność odkurzania, minimalna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji producenta Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o obfitej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, powiększoną produktywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do nieskomplikowanego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, żeby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w standardowy wałek i drugi, który na dodatek powoduje,likwidowanie sierści jest nietrudne i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz większej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich urządzeń w Twoim w domuWiększość maszyn wykorzystuje najróżniejsze rodzaje akumulatorów, co może jednoczyć się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz wykorzystać jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie i wokół niego.automatyczne dobranie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem stosownego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni. Gwarantuje jeszcze słuszną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.praktyczny interfejs sterowania z 3 rozmaitymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z rozmaitych ustawień.

  „Turbo" powiększa efektywność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą produktywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, wyekwipowany w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE parametry: rozmiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa sprawność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wyprodukowany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa produktywność dla słusznych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania wspaniałych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nieskomplikowane czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: rozmiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: ergonomiczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest znakomite do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obfita ssawka jest nieprzeciętna do czyszczenia wielkich powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania znikomych przedmiotów. Nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Poręczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! funkcjonalna, zginana rura łatwo umożliwia dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez wykorzystania rąk. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz Unlimited 7 jest rewelacyjny do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, równocześnie wyjątkowo użyteczny. Teraz jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą skuteczność jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz², gwarantując dokładne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% Najniższa Cena Online

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, funkcjonalna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów marka Dyson bezustannie polepsza technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać niewielki kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, kreując więcej siły ssania aniżeli jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Formując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik aby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze pokaźniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuzlikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają niepokaźny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają niepokaźny kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieustannie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także użytkowana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest stosowana jedynie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go Ci trzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować choćby 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze zwiększoną mocą przez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest odpowiedni do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i trafnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie i przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson łatwo zmienia się w odkurzacz ręczny. Wspaniały do szybkiego sprzątania, czyszczenia niełatwych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  wygodny Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest istotnie proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) Najniższa Cena Online

Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele boost cx1 cat&dog (4002516384748)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, czyszczenie wszelkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-złoty;Linia odkurzacza:Boost;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:890 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean HEPA;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:78 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:40 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka z włosiem, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bissell Odkurzacz piorący spotclean 3697n

Bissell Odkurzacz piorący spotclean 3697n Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell Odkurzacz piorący spotclean 3697n - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: BISSELL
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Odkurzacz piorący spotclean 3697n
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czyszczenie powierzchni: Płytki, stopnie schodowe, Tapicerka, Dywan
  Długość kabla: 4,5 m
  Długość węża: 1,5 m
  EAN: 011120272123
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Kod Producenta: 3697N
  kolor produktu: Czarny
  Maksymalna moc wejściowa: 1000 W
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: odfiltrowanie wody
  Model: Odkurzacz
  Poziom hałasu: 73 dB
  rodzaj czyszczenia: Suche i mokre
  Waga produktu: 5,9 kg
  Właściwe wykorzystanie: Dom

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: przystępne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą sprawność odkurzania.

  uzupełniające informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany aby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje doskonałe zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania idealnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nieprzeciętne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka świetna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga produktywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic

george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic Najniższa Cena Online

george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Numatic
 • Pełna nazwa odkurzacza: george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas ładowania:0;Długość przewodu:10 m;Dominujący odcień:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:tak;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:czarno-zielony;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:1060 W;Model (relacje):Numatic George GVE370;Model filtra:Numatic 604170, Numatic 604309, Tritex 200;Model worka:Hepa-Flo, Hepa-Flo 604016;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość użytkowania worków:tak;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Tritex;pojemność worka/pojemnika:15 litrów;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:standardowy;typ odkurzacza:wielofunkcyjny;Waga:8,8 kg;Wariantowanie linia:Numatic;Wskaźnik naładowania baterii:nie;wymiary - głębokość:35,5 cm;rozmiary - szerokość:35,5 cm;wymiary - wysokość:51 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 magicznych gąbek, 4 worki, filtry, koncentrat do prania;Rury w wyposażeniu:2 rury proste, rura wygięta, wąż ssący, wąż ze zintegrowanym wężykiem doprowadzającym wodę do prania;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka do zbierania wody, ssawka ekstrakcyjna do tapicerek, ssawka ekstrakcyjna do wykładzin, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka krągła;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...

Odkurzacz SAMSUNG Jet 65 Pet VS15A60AGR5/GE

Odkurzacz SAMSUNG Jet 65 Pet VS15A60AGR5/GE Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG Jet 65 Pet VS15A60AGR5/GE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG Jet 65 Pet VS15A60AGR5/GE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS15A60AGR5 21.6 V Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy, moc ssąca 150 W. Technologia Jet Cyclone, Silnik Digital Inverter, czas pracy do 40 min. NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc ssąca: do 150 W Moc ssąca silnika: 410 W Czas pracy: do 40 min Czas ładowania: 3,5 h Napięcie akumulatora: 21.6 V pojemność pojemnika: 0,8L technologia: Multi Cyclone 3 tryby pracy: maksymalny, przeciętny, standardowy Silnik Digital Inverter Wielowarstwowy system filtracji o wydajności 99,999% Poziom głośności: 86 dB dokładność i efektywność odkurzania lepsza sprawność Odkurzaj rozmaite rodzaje podłóg wykorzystując moc ssącą do 150W* generowaną poprzez Silnik Digital Inverter.

  Aerodynamiczna budowa optymalizuje przepływ powierza, a wielowarstwowa filtracja skutecznie zatrzymuje choćby nieznaczne cząsteczki kurzu. Wysoka moc ssąca Silnik Digital Inverter Odkurzaj starannie i sprawnie dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy do 410W*, który kreuje moc ssącą do 150 W*.

  Silnik objęty jest 10-letnią gwarancją**. Bez utraty mocy technika Jet Cyclone Czyste powietrze i bezustannie wysoka moc ssąca. Technika Jet Cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przeływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą.

  zapewnia na dodatek higieniczną czystość zatrzymując nawet minimalne cząsteczki kurzu. Filtracja Uwolnij czyste powietrze dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji, który zatrzymuje 99,999%* kurzu*. Główny cyklon i filtr z metalową kratką zbierają szerokie cząstki kurzu.

  Następnie cyklon Jet i mikrofiltr wychwytują nieznaczny pył. Na koniec filtr ultradrobnego pyłu zatrzymuje mikropył*, który może łatwo uciec, uniemożliwiając rozprzestrzenianiu się zanieczyszczeń. Wymienna bateria Długi czas czyszczenia bez konieczności ładowania.

  Akumulator o wielkiej objętości utrzymuje ssanie nawet poprzez 40 minut**. Można go wymienić na zapasową baterię*** i sprzątać choćby poprzez 80 minut. Zachowuje 70% swej pierwotnej wydajności do 500 cykli****.

  wygodne użytkowanie Sprzątanie domu bez wysiłku dzięki prostej kontroli i ruchom. Lekka konstrukcja zapewnia maksymalną ergonomiczność i zmniejsza obciążenie nadgarstka. Stacja łądująca Przechowywanie i ładowanie odkurzacza jest bardziej elastyczne dzięki stacji ładującej 2 w 1, którą możnaprzystosować do każdego domu.

  Jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce, możesz zamontować ją na ścianie. Można też używać jej jako samodzielnej ładowarki, dzięki czemu można po prostu wyjąć akumulator i naładować go w dowolnym miejscu. Elektroszczotka Jet Fit Zbieraj nieznaczne cząsteczki kurzu z dywanów i twardych podłóg za pomocą szczotki Jet Fit.

  Dzięki obrotowej o 180 stopni głowicy można prosto zmienić kierunek i wyczyścić każdy zakamarek. Szczotkę można prosto odłączyć jednym kliknięciem,usunąć brud i zapewnić higieniczną konserwację odkurzacza.

  Mini elektroszczotka Pet Tool wspaniała do sprzątania sierści pupila, która jest cienka i łatwa do pominięcia przez innego typu końcówki. Jej kompaktowa budowa gwarantuje większą kontrolę w trakcie manewrowania odkurzaczem.

  SPECYFIKACJA technicznA dane ogólne kolor odkurzacza: srebrny kolor osłonki filtra: srebrny Silnik Digital Inverter: Tak skuteczność Moc silnika (W): 410 W Moc ssąca (W): 150 W Czas pracy: Do 40 minut Poziom hałasu (dB): 86 dBA typ filtracji: Wielowarstowa filtracja objętość pojemnika na kurz (L): 0.8 L Bateria typ baterii: Li-ion Napięcie (V): 21.6 V Odłączana bateria: Tak Ładowanie: Stacja ładująca montowana do ściany Szczotka GłównaElektroszczotka: Jet Fit Akcesoria Akcesoria: Szczotka do kurzu Akcesoria: Szczelinówka Akcesoria: Mini elektroszczotka Pet Tool Filtr Filtr ultra małego pyłu: Tak (o efektywności 99,999%) technologia Jet Cyclone: Tak Funkcje dodatkowe Zmywalny pojemnik na kurz: Tak cechy fizyczne wymiary: 250x1120x203 mm wymiary pudełka (SxWxG) mm: 214x757x265 mm Waga odkurzacza (kg): 2.3 Waga pudełka (kg): 5.34 * W porównaniu z Samsung VS8000.

  Waga urządzenia: Jet 65 1,48 kg vs VS8000 1,89 kg. ** podany czas pracy ma użycie w przypadku korzystania z akumulatora o wielkiej objętości (2000 mA) i niewiele znaczącego poziomu mocy z podłączonym narzędziem bez silnika.

  Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego stosowania. *** Dodatkowa bateria będzie sprzedawana oddzielnie jako akcesorium. **** Zachowuje 70% objętości po 500 cyklach stosowania, w oparciu o objętość akumulatora (2000 mA).

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy crosswave 3527n marki Bissell

Odkurzacz pionowy crosswave 3527n marki Bissell Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy crosswave 3527n marki Bissell - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: BISSELL
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy crosswave 3527n marki Bissell
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Bezprzewodowy: Tak
  Czyszczenie powierzchni: Podłoga
  EAN: 011120273311
  poręczny uchwyt: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Kod Producenta: 3527N
  kolor artykułu: Szary, Czarny
  MATERIAŁY: Tworzywo sztuczne
  Napięcie: 36 V
  objętość zbiornika na czystą wodę: 0,82 l
  Poziom hałasu: 76 dB
  wariant baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  rodzaj czyszczenia: Suche i mokre
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Samoczyszczący: Tak
  Waga artykułu: 5,67 kg
  Wskaźnik ładowania baterii: Tak
  Źródło zasilania: Akumulator

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line Najniższa Cena Online

Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Complete C3 Cat&Dog Flex Power Line
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  listwa ochronnachroni meble i ścianyodkurzacze miele complete c2 i complete c3 mają okalającą listwę ochronną z tworzywa nienaturalnego. Broni ona meble i urządzenia podczas przypadkowych kolizji.poręczny system blokadybezpieczne zamknięcie z kliknięciemdysza podłogowa, rura ssąca i rączka potężnie zatrzaskują się razem ze sobą z głośnym kliknięciem.

  w odkurzaczu połączenie to jest zrównoważone, poszczególne części można jednak z łatwością od siebie oddzielić za naciśnięciem przycisku, np. Aby dodać kolejne akcesoria ssące.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięw przypadku wszelkich odkurzaczy miele przewód można komfortowo wciągnąć naciskając na przycisk nożny, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  serie compact c2, complete c3 i blizzard cx1 są na dodatek wyposażone w funkcję jednego dotknięcia, która pozwala na zwinięcie całego kabla po jednorazowym dotknięciu przycisku.pełnowartościowe akcesoriazawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele posiada na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i za każdym razem gotowe do wykorzystania.rura teleskopowa comfortindywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostuwygodną rurę teleskopową w wytwornym wzornictwie miele można instynktownie wydobywać na wymaganą wysokość roboczą i stosownie zablokować.

  powiększona średnica rozszerza pojemność strumienia powietrza i tym samym pozwala uzyskać wyśmienite rezultaty czyszczenia. Niepokaźne detale, takie jak gumowana powierzchnia na górnej końcówce, okazują się nad wyraz ergonomiczne.

  gdy rura jest oparte o ścianę, nie ześlizguje się.system park. Dla przerw w odkurz./z aut. Wyłącz.łatwa obsługa bez konieczności schylania siędyszę do podłóg zaczepia się po prostu z tyłu odkurzacza, dzięki temu rura ssąca jest zawsze pod ręką i ustawiona w bezpiecznej pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne: w wybranych modelach complete c3 silniInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł, odkurzacz domowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *