Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: przystępne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą sprawność odkurzania.

  uzupełniające informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany aby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje doskonałe zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania idealnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nieprzeciętne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka świetna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga produktywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wyprodukowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak sprawny jak odkurzacz tradycyjny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz solidny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak produktywny jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: wymiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle mocny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak sprawny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając dokładne odkurzanie. Genialna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest najczęściej nieprzystępna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt: gwarantuje staranne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki wydajniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  mocny i lekki silnik wytworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i produkowany przez producenta Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla prostej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą wydajnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników produkowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią adekwatne rezultaty sprzątania i łatwość używania, ale także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy bezpłatną 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem stosowania wysokiej jakości urządzenia tworzonego wytrzymałych materiałów poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca efektywność odkurzania, minimalna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji producenta Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o obfitej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, powiększoną produktywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do nieskomplikowanego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, żeby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w standardowy wałek i drugi, który na dodatek powoduje,likwidowanie sierści jest nietrudne i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz większej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich urządzeń w Twoim w domuWiększość maszyn wykorzystuje najróżniejsze rodzaje akumulatorów, co może jednoczyć się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, iż są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz wykorzystać jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie i wokół niego.automatyczne dobranie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem stosownego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni. Gwarantuje jeszcze słuszną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.praktyczny interfejs sterowania z 3 rozmaitymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z rozmaitych ustawień.

  „Turbo" powiększa efektywność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą produktywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technologicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int


Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa genialnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Samsung VS20T7535T

Samsung VS20T7535T Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7535T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7535T
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7535T5 550W 0,8l Odkurzacz bezprzewodowy Jet 75 pro o mocy 550W, objętości pojemnika na kurz 0,8l. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz bezprzewodowy Kolor: Stalowy Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy na akumulatorze: 60 min Poziom hałasu: 86 dBa objętość pojemnika na kurz: 0,8l typ wyświetlacza: LED Napięcie: 21.9V Odłączana bateria Filtr wylotowy: Ultra minimalny filtr przeciwpyłowy Zaskakujące skuteczne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj produktywnie różne typy podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter marki Samsung formuje moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja sprawnie zatrzymuje choćby niewielkie cząsteczki kurzu. Wysoka sprawność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 200 W* możesz odkurzać dużo wydajniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i kreuje ssanie o mocy nawet 200 W*. Skrajna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza buduje stosowną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje minimalne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera niewiele znaczące cząsteczki kurzu równocześnie z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest wyjątkowo proste, wystarczy jedno kliknięcie by ją odłączyć. Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu Wielowarstwowy system filtracji o wydajności do 99,999%* 5-warstwowy system filtracji HEPA lokalizuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z małej metalowej siatki wyłapują większe cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technologia Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny. Wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) umożliwia odkurzanie bez przerwy nawet przez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową***, by wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej efektywności choćby przez 500 cykli pracy****. Starczy rzut oka Cyfrowy wyświetlacz Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa optymalnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i wariant użytkowanej szczotki. W sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Wygodna ładowarka Stacja ładująca rodzaju „2 w 1" Ciesz się pokaźniejszą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą typu „2 w 1" prosto przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Nieskomplikowany do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o objętości 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc za każdym razem może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go także od odkurzacza, żeby wysypać kurz. Świetnie czyste podłogi Końcówka do polerowania Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki wygodne i wydajne czyszczenie bez wysiłku. Możesz także użyć mopów z mikrofibry wielokrotnego wykorzystywania albo mokrych ściereczek jednorazowego użytkowania. Działa do 80 minut *, w trakcie których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi. Sprzątanie które nie męczy Lekka konstrukcja Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka budowa zagwarantuje maksymalną wygodę używania oraz zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,66 kg, a zatem o 12% mniej* w sytuacji konwencjonalnych odkurzaczy Samsung. Teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne Kolor: Stalowy odcień dodatkowy: Teal Silver Silnik: Tak produktywność Moc silnika: 550 W Moc ssąca: 200 W Czas pracy (Min.): 6 min Czas pracy (Śr.): 30 min Czas pracy (Maks.): 60 min Poziom hałasu: 86 dBA typ cyklonu: Multi Cyclone pojemność pojemnika na kurz: 0.8 L rodzaj wyświetlacza: LED Szczotka Główna: Elektr
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Thomas Aqua + Allergy & Family

Thomas Aqua + Allergy & Family Najniższa Cena Online

Thomas Aqua + Allergy & Family - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Aqua + Allergy & Family
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Allergy & Family Aqua + Odkurzacz piorący Thomas

  Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu TVN STYLE, gdzie Pani Gadżet EXTRA testuje ten model odkurzacza.


  Odkurzacz z filtrem wodnym dla alergików w sklepie Thomas

  Odkurzacz Allergy & Family Aqua to genialne rozwiązanie dla alergików, którzy szukają efektywnego i bezusterkowego odkurzacza. Model dzięki filtrowi wodnemu zezwala na usunięcie kurzu, roztoczy i innych alergenów, które są przyczyną różnego rodzaju niekomfortowych dolegliwości u alergików. Utrzymanie mieszkania albo domu w świetnej czystości jest dużo łatwiejsze i efektywniejsze właśnie z odkurzaczem Allergy & Family Aqua.

  parametry odkurzacza dla alergików:  • Odkurzanie na sucho – do wyboru za pomocą systemu filtrów AQUA albo worka na brud
  • przeznaczona do czyszczenia na mokro, łagodna ssawka do mycia parkietów i płytek
  • Funkcja prania tapicerki
  • Specjalny układ mycia ciśnieniowego
  • Specjalny filtr higieniczny, nadający się do prania

  atrybuty odkurzacza z funkcją prania i turboszczotką:


  • Napięcie – 220-240 V
  • Bezpiecznik: 16 A
  • Moc silnika Watt IEC/max: 1400 / 1700
  • liczba stopni dmuchawy: 1
  • Max. Podciśnienie robocze: 280 mbar
  • objętość zbiornika: ok. 1,8 l
  • zużycie wody: ok. 1,8 l
  • Długość kabla: 8 m
  • Zasięg pracy: 11 m
  • liczba kółek: 2 spore kółka, 2 kółka skrętne „Easy Drive"

  Jakie akcesoria są dołączone w zestawie z odkurzaczem dla alergików Allergy & Family Aqua:  • Szczotka AQUA STEALTH do odkurzania i mycia (parkietów, podłóg drewnianych, gresu, płytek itp.)
  • + 1 nakładka z mikrofibry do parkietów, 1 nakładka do płytek
  • Turboszczotka
  • Ssawka Sprühex do czyszczenia tapicerki
  • Szczotka parkiet / dywan
  • Szczotka do parkietu
  • Ssawka szczelinowa
  • Ssawka do tapicerki
  • 1 worek XXL
  • Koncentrat czyszczący THOMAS ProTex

  Wyposażenie odkurzacza dla alergika z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua:  • Wąż ssący z wygodnym uchwytem
  • Rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej
  • Mechaniczna regulacja siły ssania
  • wygodny uchwyt
  • Uchwyty na akcesoria w ramie odkurzacza
  • Dwie pozycja parkowania
  • automatyczne zwijanie przewodu

  MADE IN GERMANY

  Gwarancja producenta 24 miesiące + 12 miesięcy po rejestracji towaru na stronie producenta.

  *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy>

  erwis i sklep w jednym miejscu!

  mocne strony odkurzacza dla alergików z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua
  Odkurzacz Thomas Allergy&Family dzięki filtrowi wodnemu oczyszcza powietrze w 99,9%, poprzez co nie musimy martwić się alergenami. Odkurzanie i zmywanie w jednym procesie to wymierna oszczędność czasu. Wysokiej jakości system filtracji zapewnia higieniczną czystość w całym domu.
  Odkurzanie bez worka sprawi, iż pozbędziecie się nieprzyjemnych zapachów.
  produktywny silnik z BYPASS o mocy maksymalnej 1700 W ma dwa oddzielne obiegi powietrza. Cząstki kurzu nie przedostają się do silnika i nie powodują nieprzyjemnej woni. Filtr wodny AQUA+, dzięki któremu zassany kurz, sierść, pyłki, roztocza i inne alergeny są całkowicie wiązane w wodzie, a następnie wylewane wprost do kanalizacji, zapewnia odczuwalnie świeższe powietrze w pomieszczeniu.

  Odkurzacz Allergy & Family Aqua dzięki swoim właściwościom stanie na wysokości zadania nie tylko u osób cierpiących na alergie, ale także w domach z niewiele znaczącymi dziećmi. Wysoka skuteczność czyszczenia odkurzacza z filtrem wodnym dla alergików zapewnia bezpieczną i udaną zabawę z dzieckiem na podłodze. Natomiast, jeśli jesteś właścicielem psa lub kota, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę odkurzaczy do sierści zwierząt.

  Dlaczego warto kupić odkurzacz dla alergików z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua w naszym sklepie Thomas?

  nabywając odkurzacz Allergy & Family Aqua w naszym sklepie Thomas, ma się gwarancję, iż sprzęt ten jest sprawdzony i w pełni efektywny, a ponadto każdy z naszych klientów ma możliwości skorzystania z gratisowej przesyłki. Po złożeniu zamówienia wysyłamy przesyłkę w ciągu 24 godzin, dzięki czemu konsumenci mogą radować się zakupem z zasady już na następny dzień.

  Model odkurzacza z filtrem wodnym Allergy & Family Aqua:

  maksymalny komfort czyszczenia parkietu, płytek i dywanów

  progresywny system filtracji:
  • System filtra wodnego AQUA+
  • Specjalny filtr higieniczny
  • Mikro filtr powietrza wylotowego

  na dodatek:
  • Mechaniczna regulacja siły ssania
  • Moc silnika 1700 W
  • Promień pracy 11m
  • automatyczne zwijanie kabla
  • 2 pozycje parkowania
  • wytwarzany w Niemczech

  dane techniczne odkurzacza Allergy & Family Aqu

  Art.Nr.: 788585 EAN: 4005435110368 rozmiary.: D/S/W 486 x 318 x 306 mm Waga: ca. 8,25 kg

  *zdjęcia poglądowe. Producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to obszerne wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO ekspresowo rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Nieprzeciętnie spełni oczekiwania w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a nawet mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych choćby zakamarków zapewniając wysoką wydajność i niezrównany komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To progresywna kompozycja, która znakomicie wpisuje się w zapotrzebowania domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać sporego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Mały, użyteczny, wyposażony w znaczny wachlarz dodatkowych akcesoriów nieprzeciętnie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj z łatwością zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyekwipowany w niesamowicie sprawny silnik, który zagwarantuje siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu świetnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W pakiecie odnajdziesz też kilka wymiennych szczotek, przy pomocy których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  błyskawicznie eliminuje brud

  Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zaimplementowany 5-stopniowy system filtracji i wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W efekcie możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki temu odkurzacz bardzo ekspresowo i wydajnie usuwa kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie zwiększa siłę ssania na dywanach, by zapewnić ich dokładne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz optymalnie dopasować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco idealnie spełni oczekiwania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został wyposażony w wytrzymały akumulator o wielkiej i zaawansowany system zarządzania energią, dzięki czemu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny pozwala na wygodne ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  rewelacyjna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która perfekcyjnie pasuje do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją jednocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko skutecznie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, iż sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i perfekcyjnie wyważony. Dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy piętrami lub podniesiesz, by odkurzyć sufit czy zasłony. Użyteczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Obszerny zbiornik na kurz o pojemności 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest niezwykle prędkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zaimplementowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy.To oznacza,wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub aktualny tryb. Dostępna jest w dodatku funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  funkcjonalne akcesoria w pakiecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,dokładnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem stanie na wysokości zadania na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a rozciągliwy wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Puron PU30

Puron PU30 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Puron PU30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU30
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Puron PU30 Flex Mop Pro 420 WPURON PU30 FLEX MOP odkurzacz pionowy i ręczny z solidną siłą ssącą, mopem, łamaną rurą do odkurzania pod meblami i bogatym asortymentem. Dzięki czemu, łatwo odkurzysz nim nawet całe mieszkanie.

  Co ważne, by uruchomić urządzenie, wystarczy nacisnąć przycisk, nie musisz go trzymać w trakcie pracy. z łatwością prowadzi się ssawę, którą ominiesz nogi od krzeseł i inne przeszkody.NAJWAŻNIEJSZE szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 28000 Pa!3-poziomowa regulacja siły ssącej: 28 KPa / 15 KPa / 8 KPaUltralekka konstrukcja: 1,4 kgZbiornik do mopowaniaŁamana rura usprawniająca odkurzanie pod meblamiSzybkie ładowanie baterii ok.

  3 godz.sporo akcesoriów w komplecie: dwie rolki do podświetlanej turboszczotki, niewielka do odkurzania sierści z kanap czy tapicerek, dwie szczelinówki, wąż do trudno przystępnych miejsc, ssawa do wykładzin, dodatkowy filtrZaawansowany system filtracji HEPA H13Dogodny czas pracy: 48 min.

  / 22 min. / 10 min. Zależnie o wybranej siły ssącejZbiornik na skażenia o obszerności 700 mlOpróżnianie zbiornika za pomocą jednego przyciskuLampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, upraszczając znalezienie kurzu do odkurzeniaTurboszczotka z podświetleniem i wymienną szczotką do podłóg twardych, jak i wykładzinKlasyczna turboszczotka, wyposażona jest w podświetlenie ledowe.

  dzięki temu nadzwyczajnie zobaczysz okruchy i inne zanieczyszczenia, które odkurzacz prosto wciągnie do zbiornika. Pakiet doposażyliśmy w dodatkowy wałek. Masz więc do dyspozycji tradycyjny wałek do podłóg twardych i wykładzin z miękkiego włosia oraz szczotkę z nieco twardszym włosiem ułożonym w paski.

  Drugi wałek wyjątkowo polecamy do dywanów i wykładzin, ponieważ precyzyjniej wyczesuje skażenia z miękkich powierzchni.MopW komplecie znajdziesz zbiornik do mopowania z dwiema szmatkami. Mopa łatwo zamontujesz do ssawy, bez schylania się.

  Po prostu nałóż turboszczotkę na zbiornik. Części połączą się dzięki magnesowi w jedną chwilę. Co ważne, podczas mopowania aktywna jest funkcja odkurzania, więc możesz robić dwie czynności jednocześnie!

  Nie wpływa to także na czas pracy urządzenia.Łamana rura do odkurzania pod meblamiW pakiecie z odkurzaczem PURON PU30 otrzymasz także łamaną rurę, którą możesz zamontować do długiej, tradycyjnej rury.

  Dzięki niej odkurzysz pod meblami bez konieczności schylania się. Starczy nacisnąć przycisk, a cała konstrukcja „złamie się" ułatwiając odkurzanie pod sofami, stołem, czy szafkami. Po sprzątnięciu, po prostu wyprostuj rurę – nie musisz używać żadnego przycisku, ona sama się zablokuje, a Ty możesz dalej odkurzać mieszkanie.nieduża turboszczotka do tapicerekUlepszona szczotka do mebli tapicerowanych, dzięki której odkurzysz sofy, kanapy i fotele w samochodzie.

  Możesz ją podłączyć równocześnie bezpośrednio do rękojeści, jak i do rury. Na czym poleca ulepszenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, podczas odkurzania.

  dzięki czemu cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.krótki wąż do trudno dostępnych miejscPrzygotowaliśmy również akcesorium, dzięki któremu dotrzesz do trudno przystępnych miejsc, takich tak: przestrzenie w szufladach, na półkach, między książkami, zakamarki w aucie.

  To krótki wąż gięty, do którego możesz podłączyć każdą końcówkę, np. Szczelinówkę.Dwie szczelinówkiWraz z odkurzaczem otrzymasz nie jedną, a dwie szczelinówki. Jedna długa, konwencjonalna, ścięta po skosie, druga z doczepionym włosiem, płaska.

  dzięki temu odkurzysz jednocześnie przestrzenie między poduchami w kanapie, jak i meble bez obaw, że je porysujesz.Dodatkowy filtr HEPAOdkurzacz ma innowacyjny system filtracji. We wnętrzu rękojeści znajduje się cylidryczny filtr HEPA.

  W komplecie otrzymasz także zapasowy filtr, dzięki temu, powietrze w trakcie odkurzania będzie sprawnie oczyszczane. To genialne rozwiązanie dla alergików.solidne podciśnienie ssania z możliwością regulacji Podciśnienie ssania w tym odkurzaczu (w trybie MAX) wynosi aż 28 000 Pa!

  Ta solidna moc rozprawi się ze wszystkimi zanieczyszczeniami. Pamiętaj, kupując odkurzacz, aby zwracać niezwykle uwagę na ten parametr. Są producenci, którzy nie podają podciśnienia ssania z prostej przyczyny – jest na tyle minimalna, iż nie chcą jej ujawniać.

  Moc odkurzacza możesz przystosowywać jednocześnie do stopnia zanieczyszczenia, jak i do powierzchni, którą sprzątasz. Za pomocą przycisku, znajdującego się na baterii, możesz ustawić: poziom niebieski – nieduża moc 8 000 Pa poziom fioletowy – średnia moc 15 000 Pa (na tym poziomie odkurzacz się uruchamia samoczynnie) poziom czerwony – maksymalna moc 28 000 Pa Moc odkurzacza sygnalizuje kolor panelu, jak i ikona znajdująca się na nim.

  Pojemna bateria - długi czas pracy mocną moc odkurzacz zawdzięcza nie tylko bezszczotkowemu potężnemu silnikowi,jeszcze dzięki pojemnej baterii. Co ważne, baterię naładujesz do pełna w 3 godziny! Na niewielkim poziomie mocy odkurz


Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a solidny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą.

  W komplecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom. Innowacyjny silnik Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym zaawansowania niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro wydajnie i ekspresowo pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania.

  dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i skuteczną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko efektywne sprzątanie, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro nadzwyczajnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  usuwa do 99,9% roztoczy - nadzwyczajnie spełni oczekiwania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i wydajnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Nieprzeciętna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza rewelacyjnie pasuje do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg.

  prędko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i odpowiednio dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach albo fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - znakomicie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame umożliwia na dodatek mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać do czasu, aż Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki czemu sprzątanie staje się szczególnie wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej ułatwia sprzątanie i zapewnia szybki dostęp do najważniejszych informacji.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności podmiany filtra. Dbałość o każdy detal Dreame T20 Pro to również nieszablonowy komfort używania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki praktycznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w użytkowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i zamiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka sprężysta rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja marka Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny pojemność zbiornika na kurz 0.6l

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Camry o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, funkcjonalna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów marka Dyson bezustannie polepsza technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać niewielki kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, kreując więcej siły ssania aniżeli jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Formując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik aby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze pokaźniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuzlikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają niepokaźny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają niepokaźny kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieustannie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także użytkowana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest stosowana jedynie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go Ci trzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować choćby 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze zwiększoną mocą przez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest odpowiedni do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i trafnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie i przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson łatwo zmienia się w odkurzacz ręczny. Wspaniały do szybkiego sprzątania, czyszczenia niełatwych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  wygodny Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest istotnie proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.

Bosch BBS712

Bosch BBS712 Najniższa Cena Online

Bosch BBS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS712
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o obszerności zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V objętość akumulatora: 3.0 Ah objętość zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy dobór pracy produktywny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie bardzo ergonomiczny dzisiaj jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą efektywność jak klasyczny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki bezusterkowemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, produktywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak skuteczny jak tradycyjny odkurzacz², gwarantując dokładne i równocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Użyteczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! ergonomiczna, zginana rura łatwo umożliwia dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez wykorzystania dłoni. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest perfekcyjny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno przystępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z skutecznym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o objętości 3.0 Ah choćby najistotniej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się przystępne w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny oraz ma zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem oraz skutkiem pamięci. Na dodatek, gwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷ oraz wysoką wydajność.

  dzięki temu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu oraz bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg i powierzchni, a choćby w najciemniejszych miejscach. Dzięki efektywnej elektroszczotce uzyskasz sprawność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz choćby w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami albo w ciemnych zakamarkach. Ponadto, zbierzesz o 30% więcej kurzu i brudu w trakcie odkurzania dywanów⁵.

  dzięki czemu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Solidny i lekki silnik wyprodukowany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Został zaprojektowany i wytwarzany przez Bosch i przeszedł sporo testów, by zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny i 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla łatwej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania poprzez cały czas. Zginana pod kątem 90°, zapewniająca 100% elastyczność podczas odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble lub sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze pozwala na bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami lub łóżkami. Kurz i brud w trudno przystępnych zakamarkach nie posiadają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest za każdym razem wysoka, nawet przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% elastycznością dzięki zginanej o 90° rurze, który sprawia, że sprzątanie choćby trudno dostępnych miejsc jest dziecinnie proste. Wygodne sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się łatwo i bez wysiłku od sprzątania podłóg za pomocą odkurzacza pionowego do sprzątania mebli przy pomocy odkurzacza ręcznego. Podczas odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec starczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  minimalny krok. Szeroki efekt. Teraz możesz prosto przełączyć się pomiędzy odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - starczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę przy pomocy stopy.

  komfortowy przycisk umożliwia odłączenie elektroszczotki od rury jednym, prędkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, by odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki czemu możesz cieszyć się poręcznym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie podczas niedługiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzenInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2000 zł, odkurzacz domowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *