Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 150 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy moc ssania do 150 W. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych moc ssania do 150 W,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe moc ssania do 150 W. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc ssania do 150 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Dreame T10

Dreame T10 Najniższa Cena Online

Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci potrzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca wydajność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z nawet najistotniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Jego produktywny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko likwiduje zabrudzenia. Na powiększoną efektywność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, nowoczesna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Sprawnie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Wyróżnia sięużyteczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wspaniale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet poręcznych akcesoriów

  Do zestawu załączono także szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, znikomych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz też wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy ekspresowo zmienisz za pomocą umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje też tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki ulepszonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 sprawnie eliminuje kurz i nawet 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To sprawia,wyśmienicie nadaje się ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, prosto go także podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W zestawie wynajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% Najniższa Cena Online

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszelkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Solidność, wysoka moc ssania, użyteczna i lekka budowa i bogaty pakiet akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów producent Dyson nieprzerwanie polepsza technikę cyklonową w swoich odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać nieznaczny kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, generując więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Wytwarzając 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z klasycznymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik żeby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa marki Dyson wychwytuje jeszcze większą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime oraz zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Produktywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuzlikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają niewiele znaczący kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową dzianiną zbierającą większe zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają śladowy kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, przez co bateria jest także stosowana między zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson posiadają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki czemu bateria jest wykorzystywana wyłącznie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go potrzebujesz, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze powiększoną mocą przez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest trafny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i trafnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie oraz przestrzenie między nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson z łatwością zmienia się w odkurzacz ręczny. Perfekcyjny do szybkiego sprzątania, czyszczenia skomplikowanych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  wygodny Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest nad wyraz proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, że jest on za każdym razem gotowy do zastosowania.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701)

Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701) Najniższa Cena Online

Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi odkurzacz bezprzewodowy handheld (6934177708701)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka efektywność / obszerna moc ssąca 150 AW / Inteligentny dobór mocy / barwny wyświetlacz TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz i mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, typowy, Wysoka Moc.

  mocna moc ssąca 150 AW

  progresywny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min gwarantuje dużą moc ssącą oraz zapewnia genialną skuteczność.

  kolorowy ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 zaopatrzony jest w barwny wyświetlacz TFT, który nietrudne przeglądanie danych, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny wyświetlacz gwarantuje świetne wrażenia wizualne, a także jednoczesną kontrolę.

  samoczynna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza oryginalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, iż nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku podczas użytkowania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", żeby włączyć ciągłe działanie i nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym zastosowaniem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg samoczynnie wyłapuje rodzaj materiału podłogi i trafnie dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia pokaźniejszą moc ssącą. Funkcja ta wyraźnie wydłuża żywotność baterii, ograniczając ilość czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  kompozycja zapobiegająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w zarysie litery V zapewnia zwiększoną średnicę, która zmniejsza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co wydajnie zapobiega ich plątaniu się. Szczotka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest szczególnie krótkie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej wydajne. Szczotka jest nietrudna w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami ma dwa dodatkowe kółka, a także kółka wspomagające, które powodują, że prowadzenie odkurzacza jest znacznie przyjemniejsze. Szczotka wyposażona jest w dodatku w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, że poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o obszerności 230 ml oraz wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Wystarczy, iż uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz ponadto regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów umożliwia korzystanie z funkcji mopującej na przeróżnych powierzchniach, a także do przeróżnego typu zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o pokaźnej obszerności gwarantuje 65 minut nieprzerwanej pracy

  szeroka pojemność baterii 3000 mAh zezwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 doskonale spełni oczekiwania do czyszczenia obszernych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  podmiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria umożliwia jej podmianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk aby odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza w trakcie sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  konstrukcja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest wyposażony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy równocześnie do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem zezwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Znacznie ulepszający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez postępowy 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne na dodatek zniżają potrzebę częstej wymiany głównego filtra.

  Filtracja tak skuteczna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  wydajny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony poprzez multicyklonowy system separacji, który ogranicza poziom pyłu, a zmywalne filtry zniżają potrzebę częstej podmiany filtra.

  modne akcesoria, optymalne do Twoich potrzeb

  użycie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie pozwalają na wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie dołączona jest mini szczotka elektryczna, która może być wykorzystywana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  znaczny, wyjmowany pojemnik na kurz o objętości 0,6 l

  gromadzi więcej kurzu i usprawnia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na kurz. Starczy jedno naciśnięcie przycisku by zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co umożliwia jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, zapewniający długotrwałą czystość.

  wariant towaru

  Odkurzacz

  rodzaj ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na różnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia elementy HEPA

  Szczotka w profilu V uniemożliwiająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technika

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  objętość pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% skażeń

  Zasilanie

  25,2 V

  typ ogniwa

  Litowy

  pojemność baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  uzupełniające informacje

  przenośna i bezprzewodowa kompozycja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  komplet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi


Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6

Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6 Najniższa Cena Online

Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  potężny. Sprawny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co przystępne i komfortowe czyszczenie. Wyposażony w najróżniejsze przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz sprawnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o szerokiej obszerności zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  zaawansowany pięciostopniowy system filtracji zezwala na przepływ powietrza wychodzącego, likwiduje i niezawodnie zatrzymuje w środku zanieczyszczenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do wnętrza jest absolutnie czyste i bezpieczne nawet dla osób skłonnych do alergii.

  nieszablonowa moc

  RoboRock H6 jest zaopatrzony w produktywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To starczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie polikwidować nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do różnorodnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zagwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas wystarczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci trzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyekwipowany w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem rozszerzającym moc ssania oraz szczotkami zwiększającymi sprawność. Prędko obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy i sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże polikwidować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza likwiduje skażenia i kurz z trudno dostępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce produktywnie usuwa kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki powiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy dużej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w dobrym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z obudowy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich atrybuty filtrujące i powiększyć efektywność odkurzacza.

  rodzaj

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do typu powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  typ filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  budowa

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie typowe

  elastyczny wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka mała

  Masa netto

  1.4 kg


Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony

Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz JIMMY Plus JV65 Czerwony, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV65

  Sprzątanie nigdy nie było prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV65 zagwarantuje moc ssania sięgającą 145 AW, dzięki czemu bez problemu radzi sobie z brudem. Wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do 70 minut na jednym ładowaniu, a 2 najróżniejsze wałki do szczotki dokładne odkurzanie jednocześnie dywanów, jak i twardych podłóg. Lekka waga, funkcjonalna i wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  Rozprawia się z brudem z siłą huraganu

  Pożegnaj wszystkie, nawet najbardziej uporczywe zanieczyszczenia. Jimmy JV65 został wyekwipowany opatentowany silnik bezszczotkowy, który pracuje z prędkością do 100 000 obrotów na minutę i mocą sięgającą 500 W, co przekłada się na niesamowicie dużą siłę ssania na poziomie nawet 22 000 Pa. Co to oznacza w praktyce? Odkurzacz momentalnie rozprawi się z kurzem, okruchami, sierścią i innymi odpadami - przekonaj się, jak niedużo potrzeba, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością!

  2 wałki do szczotki - nadzwyczajne do przeróżnego typu podłóg

  Co powoduje, iż Jimmy JV65 nieprzeciętnie pasuje do różnorodnego typu podłóg? W komplecie odnajdziesz 2 wymienne wałki do szczotki. Jeden z nich znakomicie sprawdzi się na dywanach. Efektywnie eliminuje ukryte w gęstych włosach odpady i kurz. Wałek do twardych powierzchni nada się do czyszczenia płytek lub paneli. Połączenie miękkich i twardych włókien pozwala sprawnie sprzątać okruchy, uporczywy brud, a choćby ślady. Dodatkowo dzięki specjalnej konstrukcji szczotki zminimalizowano ryzyko zaplątania się w nią włosów.

  sporo przydatnych akcesoriów w zestawie

  Posprzątaj każdy kąt w swoim domu przy pomocy wchodzących w skład zestawu akcesoriów. Elektryczna szczotka do materacy efektywnie likwiduje kurz, roztocza i inne alergeny. Szczotka szczelinowa upraszcza odkurzanie wgłębień w kanapach, a szczotka do mebli pasuje na przykład do czyszczenia blatów. Miękka szczotka i sprężysty wąż pozwolą odkurzyć trudno przystępne przestrzenie, a metalowa rura i dodatkowa przedłużka pomogą Ci dosięgnąć wyżej położonych miejsc takich jak półki albo górne części szaf.

  Ciesz się komfortem wykorzystywania

  Przekonaj się, jak proste i wygodne może być sprzątanie. Jimmy JV65 waży jedynie 1,46 kg - prosto go podniesiesz, by odkurzyć półkę albo sufit. Poręczny uchwyt zakrzywiony pod kątem 65° odciąża nadgarstek i usprawnia manewrowanie odkurzaczem. Z łatwością odkurzysz też podłogę pod meblami - dzięki dopracowanej konstrukcji urządzenia nie musisz choćby się schylać! Chcesz więcej? Jimmy JV65 nadzwyczajnie spełni oczekiwania ponadto w roli funkcjonalnego odkurzacza ręcznego.

  Długi czas pracy - komfortowe ładowanie

  teraz możesz posprzątać cały dom bez konieczności robienia niechcianych przerw na ładowanie odkurzacza. Jimmy JV65 został wyposażony w wytrzymały akumulator, który składa się z 8 ogniw o objętości 2500 mAh. Dzięki czemu w pełni naładowane urządzenie może bezustannie pracować nawet przez 70 minut. Co więcej, wchodząca w skład zestawu baza z uchwytem ściennym umożliwia jednoczesne przechowywanie i ładowanie odkurzacza - to perfekcyjny sposób na zaoszczędzenie miejsca w mieszkaniu!

  3 tryby pracy do wyboru

  dostosuj pracę odkurzacza do swoich potrzeb lub stopnia zabrudzenia podłogi. Jimmy JV65 oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Tryb Normal rewelacyjnie sprawdzi się w trakcie zwykłych, powszednich porządków. Chcesz dokładnie odkurzyć nieco bardziej zabrudzoną podłogę albo dywan? Wybierz tryb Mid. Przystępny jest jeszcze tryb Max, który pozwala polikwidować najistotniej uporczywe zanieczyszczenia. Szybką i wygodną zmianę trybów umożliwia umieszczony wprzystępnym miejscu przycisk odkurzacza.

  Pożegnaj kurz i alergeny

  Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny. Odkurzacz wykorzystuje zastrzeżony system filtracji z podwójnym cyklonem, który zapewnia płynny przepływ powietrza, co przekłada się na dużą siłę ssania. Co więcej, wydajny filtr HEPA sprawnie blokuje do 99,97% niepokaźnych cząsteczek wielkości choćby 0,3 μm. Perfekcyjnie radzi sobie jeszcze z alergenami. Wszystko to pozwoli Ci stworzyć bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu.

  nietrudny w utrzymaniu

  Używając odkurzacza Jimmy JV65, z łatwością zadbasz również o higienę wykorzystywania i zmniejszysz ryzyko mnożenia się bakterii. Poszczególne części urządzenia takie jak zbiornik na kurz czy części filtra możesz bez obaw umyć pod bieżącą wodą. W ten sposób przedłużysz ich żywotność i obniżysz częstotliwość ich zamiany. Opróżnianie pojemnika na odpady jest wyjątkowo proste - starczy go zdemontować, naciskając optymalny przycisk.


Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy jimmy jv53 + zapasowa bateria - fioletowy

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy jimmy jv53 + zapasowa bateria - fioletowy Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy jimmy jv53 + zapasowa bateria - fioletowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy jimmy jv53 + zapasowa bateria - fioletowy
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  JIMMY JV53Odkurzacz ręczny JV53 wykorzystuje technologię silników o wysokiej sprawności marki JIMMY. 55% wysokowydajny silnik cyfrowy o łącznej szybkości 100 000 obr / min zapewnia moc ssania 125AW. Czas pracy odkurzacza wynoszący do 45 minut wystarcza na spokojne posprzątanie całej powierzchni naszego domu.Bezprzewodowe wrażenia Pozbądź się plączącego się kabla: niezależnie, jak długi jest kabel zasilający - 5m, 10m, czy 50m - zawsze będzie się zawijał o meble, nogi, czy rozrzucone na podłodze przedmioty.

  Wybierając odkurzacz bezprzewodowy pozbywasz się kłopotliwych sytuacji, w których musisz oderwać się od sprzątania żeby rozplątać przewód zasilający.99% wysokowydajna technologia separacji pyłu i powietrza Dual-cykloniczny system filtracji przyczynia się do silniejszego odsysania i bardziej sprawnego czyszczenia odkurzanych powierzchni.

  Odkurzacz Jimmy potrafi filtrować nawet 99% pochłanianego kurzu.Wszystko to dzięki obszernej mocy ssącej 20 kPa i systemu filtracji HEPA, Do 45 minut działania JV53 ma odłączaną, wymienną baterię, czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi do 45 minut, co łatwo pozwoli utrzymać porządek w całym domu.Silnik cyfrowy 100 000 obr./min55% wysokowydajny silnik cyfrowy 425 W gwarantuje moc ssania 125AWFiltr HEPA:System filtracji HEPA odfiltrowuje 99,99% pyłu, choćby ten o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, po czym odprowadza do wnętrza czyste powietrzeDuża obrotowa szczotka o średnicy 55mmZbiera cały kurz i cząsteczki skażeń ze sprzątanych powierzchni.

  Zetrzyj brud i ślady na podłodze, i wypoleruj ją jednocześnie. Postępowa struktura zapobiega wplątywaniu się włosów lub sierści zwierząt w silniki szczotki.Usuń roztocza i chroń swój senNiezależne szczotki elektryczne mogą likwidować 99,9% roztoczy znajdujących się na powierzchni Twojego łóżka, gwarantując Ci lepszy sen.niemało końcówek do wielu powierzchni: Miękka aksamitna głowica:służy do czyszczenia podłogiElektryczna szczotka do roztoczy: pozwoli pozbyć się 99,9% roztoczy zamieszkujących twoje meble wypoczynkowePłaska przyssawka 2w1: wyczyści krawędzie i głębokie szczeliny mebliSzczotka 2w1: za jej pomocą wyczyścisz delikatne przedmioty, takie jak klawiatura komputerowaMiękka szczotka: pasuje na biurko, do czyszczenia delikatnych powierzchni.artykuł zaprojektowany z myślą o ludziach:Łatwy montaż, a także demontaż i zamiana końcówek za pomocą jednego przycisku.

  Opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia także odbywa się przy pomocy jednego przycisku, chroniąc ręce przed zabrudzeniemŁatwy i pewny chwyt, praktyczny kąt trzymania odkurzacza 65 °, a także lekka pokrywa luźne używanie i czyszczenie.

  SpecyfikacjaOgólneMarka: JIMMYTyp: OdkurzaczModel: JV53Kolor: fioletowyDane technologiczneNapięcie znamionowe: 21,6 V.Moc: 425 W.Bateria: bateria litowa 10 x 2,5 Ah / 54 WhFliter: HEPASiła ssąca: 20 kPaEfektywna moc ssania: 125AWSilnik cyfrowy: 100 000 obr./minCzas ładowania: 4-5 godzinPojemność pojemnika na kurz: 0,5 lHałas: 75dBWaga & rozmiarWaga produktu: 2,9 kgWaga paczki: 3,9 kgRozmiar artykułu (dł x szer x wys): 600 x 220 x 230 mmRozmiar paczki (dł x szer x wys): 701 x 289 x 186 mmZawartość paczki1 x rura odkurzacza1 x szczotka przeciw roztoczom1 x szczotka podłogowa1 x szczotka do włosia1 x końcówka płaska1 x podstawa ładująca1 x adapter1 x bateria1 x metalowa rurka przewodząca1 x instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 2400 W. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz a9 marki Viomi

Odkurzacz a9 marki Viomi Najniższa Cena Online

Odkurzacz a9 marki Viomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz a9 marki Viomi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Viomi A9

  funkcjonalny i stylowy odkurzacz dla każdego

  Viomi A9 łączy funkcjonalność z fantastycznym designem. Urządzenie zniewala smukłą, prostą konstrukcją. Czarny odcień odkurzacza jest konwencjonalny i wyszukany, dzięki czemu sprzęt genialnie wpisuje się w charakter każdego wnętrza. Wysoka moc, wytrzymały akumulator i wielostopniowa filtracja to tylko kilka z jego zalet. Nieduże wymiary urządzenia oraz możliwość przechowywania go pionowo za pomocą dołączonego do zestawu uchwytu ściennego pozwalają sprawnie oszczędzać miejsce w mieszkaniu. Viomi A9 to uniwersalny sprzęt, który zaskoczy Cię swymi możliwościami i idealnie stanie na wysokości zadania w każdym domu.

  konkretna moc silnika

  Swoje bezawaryjne działanie Viomi zawdzięcza solidnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga prędkość choćby 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, by bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością.

  Odkurzaj w najtrudniej dostępnych miejscach

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Viomi A9 dotrzesz wszędzie, gdzie tylko potrzebujesz - też tam, gdzie nie dostanie się zwykły, przewodowy odkurzacz. Pracę usprawnia śladowa waga urządzenia, która wynosi jedynie 1,5 kg. Wszystko to sprawia,prosto przeniesiesz sprzęt pomiędzy piętrami albo podniesiesz go, aby odkurzyć pajęczyny z sufitu. Lekki odkurzacz Viomi A9 stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji.|

  zobacz wszystko w innym świetle

  Odkurzanie ciemnych kątów albo przestrzeni pod meblami ułatwi Ci oświetlenie LED zamontowana na szczotce. Z jej pomocą bez problemu zobaczysz kurz, włosy czy śmieci choćby w niedużo widocznych miejscach. Z Viomi już nigdy nie przeoczysz odkładającego się na trudno przystępnych powierzchniach brudu - wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością.

  dostatek zastosowań - 4+1 wymienne szczotki

  Viomi A9 to także 4 wymienne szczotki - każda doskonale pasuje do sprzątania najróżniejszych powierzchni, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o czystość w swoim domu.

  szeroka szczotka z zaimplementowanym silniczkiem produktywnie likwiduje kurz i włosy, pozwala również dbać o kondycję czyszczonych podłóg i dywanów.

  Szczotka szczelinowa pozwala na precyzyjne odkurzanie sufitów, lamp oraz wgłębień w meblach - sofach albo fotelach.

  Szczotka usuwająca roztocza z tworzyw genialnie spełni oczekiwania szczególnie tam, gdzie mieszkają alergicy.

  niewielka szczotka 2w1 likwiduje skażenia z niewielkich, trudno dostępnych miejsc, takich jak na przykład sufity, klawiatury czy zasłony.

  Żaden, najdrobniejszy nawet zakamarek nie pozostanie zakurzony - z pomocą szczotek Viomi produktywnie pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń.

  Pięciostopniowa filtracja

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszystkich zanieczyszczeń. Czyste, wolne od zgubnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  Bezproblemowe opróżnianie pojemnika

  Pożegnaj się z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Pięciostopniowy system filtracji pomoże Ci pozbyć się aż 99,9% wszelkich zanieczyszczeń. Czyste, wolne od destrukcyjnych czynników środowisko jest w zasięgu ręki - starczy sięgnąć po Viomi A9. Części filtra można myć pod bieżącą wodą.

  3 tryby pracy - długi czas pracy

  Swoje bezusterkowe działanie Viomi zawdzięcza solidnemu bezszczotkowemu silnikowi, który osiąga szybkość nawet 100 000 obrotów na minutę (rpm). Z jego pomocą można uzyskać siłę ssania 23 000 Pa. To wystarczająco dużo, aby bez najmniejszego nawet problemu pozbyć się kurzu, okruchów, włosów czy sierści - Twoje mieszkanie może już wkrótce lśnić czystością

  W trybie oszczędzania energii akumulator wytrzymuje aż 60 minut - to wystarczająco dużo,starannie posprzątać dom o powierzchni choćby do 380 m2.

  W trybie standard akumulator daje 33 minuty odkurzania.

  W trybie MAX realne jest 9 minut szczególnie intensywnej pracy, która pozwala uporać się z nawet najbardziej upartymi zanieczyszczeniami

  Baterię można łatwo wyjąć, naładować lub wymienić. Poziom jej naładowania widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu - w każdej chwili możesz więc skontrolować jej stan.

  W komplecie

  Odkurzacz A9

  Szczotka płaska 2w1

  Szczotka wąska z długim zakończeniem

  Rura aluminiowa

  Mop elektryczny

  Mocowanie ścienne

  Szczotka elektryczna do usuwania roztoczy

  Ładowarka

  Śrubki

  • Model: V-HWVC12A
  • Moc: 400 W
  • Zasilanie: Akumulator Litowy 2500 mAh, 25,2 V
  • Czas pracy: 60 min (tryb zwykły), 33 min (tryb średni), 10 min (tryb wysoki)
  • Siła ssania: 23 000 Pa
  • Moc czyszcząca: 120 AW (watów powietrznych)
  • Silnik: Bezszczotkowy DC, 100 000 rpm
  • System filtracji: Multicyclon z pięciopoziomową filtracją (99,9% produktywności)
  • Głośność: 71 dB (tryb oszczędzania energii), 75 (tryb standard), 83 (tryb MAX)
  • pojemność zbiornika na zanieczyszczenia: 0,4 L
  • Waga odkurzacza: 1,54 kg
  • wymiary artykułu: 330 mm x 114 mm x 209 mm
  • wymiary opakowania: 779 mm x 293 mm x 138 mm
  • liczba szczotek: 4


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy moc ssania do 150 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe moc ssania do 150 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc ssania do 150 W,
 • odkurzacze domowe moc ssania do 150 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 150 W, odkurzacz domowy moc ssania do 150 W cena, opinie o odkurzaczach domowych moc ssania do 150 W, ranking odkurzaczy domowych moc ssania do 150 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *