Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy akumulatorowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] Odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy 2w1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 14.4 V, czas pracy 35 minut, ładowania do 5 godzin, cyklonowy system przepływu powietrza, regulacja mocy ssania, elektryczna obrotowa szczotka do wszelkich rodzajów podłóg, nietrudna w wyjęciu i czyszczeniu, zbiornik na kurz o objętości 0,5 l....


Bosch UNiverSalVaC 18V 0 Aku

Bosch UNiverSalVaC 18V 0 Aku Najniższa Cena Online

Bosch UNiverSalVaC 18V 0 Aku - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch UNiverSalVaC 18V 0 Aku
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wypróbuj moc i mobilność tego odkurzacza akumulatorowego, który łatwo eliminuje także cięższe zanieczyszczenia. W wyposażeniu standardowym odkurzacza ręcznego UniversalVac 18 znajdują się rury i dysza do podłóg, które komfortowe odkurzanie podłóg.

  Dysza do fug usprawnia pracę w ciasnych zakamarkach, a dysza szczotkowa momentalnie poradzi sobie z czyszczeniem rozmaitego rodzaju powierzchni, takich jak obicie sofy. Filtr wstępny odkurzacza minimalizuje zatykanie głównego filtra, który można prosto wyczyścić dzięki rozciągliwej ramie.

  efektywny akumulator 18 V zagwarantuje dużą siłę ssania i swobodę pracy bezprzewodowej w każdym pomieszczeniu. Pakiet nie posiada ładowarki i akumulatora.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Bosch GAS18

Bosch GAS18 Najniższa Cena Online

Bosch GAS18 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS18
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy firmy BoschOdkurzacz do pracy na sucho i na morko. System Rotational Airflow gwarantuje szeroką gamęzastosowań dzięki bezworkowej konstrukcji do zastosowań mokrych i suchych i wielu przystępnym akcesoriom.Odkurzacz zaimplementowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora, natomiast dzięki systemowi elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) - broni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.3 nad wyraz silne strumienie powietrza zapweniają długookresowąsiłę ssania dzięki technologii obrotowego przepływu powietrza.Łatwy transport i obsługa dzięki lekkiej dzięki kompaktowej konstrukcji i interfejsowi "Click and Clean".Rączka odkurzacza została pokryta przeciwpoślizgowym i miękkim materiałemSoftgrip.informacje technologiczne:Maks.

  przepływ powietrza (turbina):34 l/sMaks. Podciśnienie (turbina): 115 mbarPowierzchnia filtra:2375 cmPojemność zbiornika brutto: 10 lPojemność zbiornika netto: 6 lPojemność zbiornika netto (woda): 6 lKlasa ochrony przeciwpyłowej: LNapięcie akumulatora: 18 VCiężar bez akumulatora: 4.7 kgW skład zestawu wchodzi:Bosch Odkurzacz Akumulatorowy GAS 18V-10LAdapter narzędziowyDysza do fug, 250 mmDysza do podłógFiltr płaski, fałdowanyKróciecPas na ramięWąż 1,6 m3-częściowy pakiet rur4-częściowy komplet kółekKartonowe pudełkoDlaczego warto wybrać ten artykuł?nabywając u nas masz pewność legalności pochodzenia towaru (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

  artykuł jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu.

  Twórcą tej producenta jest Robert Bosch który, całkowicie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji.

  Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji.

  Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, najczęściej dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe iRobot. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze akumulatorowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch cena,
 • ranking z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch, odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach akumulatorowych Bosch, ranking odkurzaczy akumulatorowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *