Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy akumulatorowych Bosch,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] Odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BHN14

Bosch BHN14 Najniższa Cena Online

Bosch BHN14 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BHN14
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  duży dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.


Bosch BBS812

Bosch BBS812 Najniższa Cena Online

Bosch BBS812 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS812
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wymienny akumulator dla nieograniczonego czasu pracy zawsze gotowy do pracy tak długo, jak go potrzebujesz. Unlimited marki Bosch nigdy Cię nie zawiedzie. Unlimited jest mocnym, bezworkowym i bezprzewodowym odkurzaczem z możliwością nieograniczonego czasu pracy.

  Czas pracy jest nieograniczony przy użyciu prędkiej ładowarki i dwóch akumulatorów 3.0Ah Bosch Power for ALL w normalnym trybie pracy, ponieważ gdy jeden z akumulatorów jest użytkowany, drugi może być w tym samym czasie ładowany.

  Jeden akumulator dla wszystkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z lini zielonej... Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami i ładowarkami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator i jedna ładowarka, które pasują do wszelkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Odkurzanie na wszystkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Wspaniały również w samochodzie. Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko powieszonych półek. Wydajnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited prosto też zamienić na funkcjonalne urządzenie, które jest nieprzeciętne do odkurzania w samochodzie.

  Powietrze czystsze niż to w pomieszczeniu Ogólnie w powietrzu za każdym razem znajdują się drobinki kurzu. Dzięki wkładowi z filtrem wydmuchiwane powietrze jest potrójnie oczyszczane, co prowadzi do poziomu 99,9% filtracji.

  Rezultat: wydmuchiwane powietrze z odkurzacza jest czystsze niżeli powietrze, którym oddychasz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Bosch GAS18

Bosch GAS18 Najniższa Cena Online

Bosch GAS18 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS18
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy firmy BoschOdkurzacz do pracy na sucho i na morko. System Rotational Airflow gwarantuje szeroką gamęzastosowań dzięki bezworkowej konstrukcji do zastosowań mokrych i suchych i wielu przystępnym akcesoriom.Odkurzacz zaimplementowany wskaźnik diodowy stanu naładowania akumulatora, natomiast dzięki systemowi elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection) - broni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.3 nad wyraz silne strumienie powietrza zapweniają długookresowąsiłę ssania dzięki technologii obrotowego przepływu powietrza.Łatwy transport i obsługa dzięki lekkiej dzięki kompaktowej konstrukcji i interfejsowi "Click and Clean".Rączka odkurzacza została pokryta przeciwpoślizgowym i miękkim materiałemSoftgrip.informacje technologiczne:Maks.

  przepływ powietrza (turbina):34 l/sMaks. Podciśnienie (turbina): 115 mbarPowierzchnia filtra:2375 cmPojemność zbiornika brutto: 10 lPojemność zbiornika netto: 6 lPojemność zbiornika netto (woda): 6 lKlasa ochrony przeciwpyłowej: LNapięcie akumulatora: 18 VCiężar bez akumulatora: 4.7 kgW skład zestawu wchodzi:Bosch Odkurzacz Akumulatorowy GAS 18V-10LAdapter narzędziowyDysza do fug, 250 mmDysza do podłógFiltr płaski, fałdowanyKróciecPas na ramięWąż 1,6 m3-częściowy pakiet rur4-częściowy komplet kółekKartonowe pudełkoDlaczego warto wybrać ten artykuł?nabywając u nas masz pewność legalności pochodzenia towaru (oficjalna polska dystrybucja) i bezproblemowej gwarancji producenta.

  artykuł jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta. Po zarejestrowani towaru na stronie producenta otrzymujemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu.

  Twórcą tej producenta jest Robert Bosch który, całkowicie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji.

  Dzięki przemyślanemu rozwojowi marki producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,także stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji.

  Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

  Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, najczęściej dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą kolekcję elektronarzędzi, by uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

  Gotowość marki Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze akumulatorowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch cena,
 • ranking z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Bosch, odkurzacz domowy akumulatorowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach akumulatorowych Bosch, ranking odkurzaczy akumulatorowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.