Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezprzewodowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i dane towaru atrybuty Silnik cyfrowy Dyson V10 gwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania powiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do pomieszczenia powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa staranne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu pozwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów wytwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na skażenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o różnorodnej intensywności. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia różnych powierzchni przy pomocy jednego kliknięcia Mini elektroszczotka produktywnie eliminuje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie eliminuje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do wygodnego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten produkt Dyson Cyclone V10 Absolute VS lubiany Dyson V8 Absolute VS lubiany Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY dane podstawowe marka Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson typ filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA typ zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zastosowane technologie technologia cyklonowa dołączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka właściwości fizycznesrebrne > metaliczne Odkurzacze pionowe pojemność worka/pojemnika [l]? 0,76 l zastosowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie


Xiaomi Dreame M12

Xiaomi Dreame M12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame M12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame M12
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12

  Postaw na funkcjonalność i wygodę wybierając Dreame M12. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy zagwarantuje niesłychany komfort użytkowania i pozwala jednocześnie odkurzać i mopować podłogę. Ma 2 zbiorniki na wodę i samoczynnie dostosowuje liczba wody do stopnia zabrudzenia powierzchni. Oferuje ponadto funkcję samoczyszczenia, a komunikaty głosowe i ekran LED ułatwiają obsługę. Sprawdź czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Do 200 m² czystej powierzchni

  Odkurzacz pionowy Dreame M12 został wyekwipowany w akumulator o objętości 6 x 4000 mAh, dzięki czemu potrafi pracować do 35 min na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz z funkcji mopowania) albo 60 min - w trakcie odkurzania. To przekłada się na około 200 m² czystej powierzchni. Po około 5 h ładowania, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy.

  Najważniejsze dane w zasięgu wzroku

  Odkurzacz ekran LED, przy pomocy którego dowiesz się o poziomie akumulatora, mocy ssania, czy trybie pracy, a kolor podświetlenia poinformuje Cię o stopniu zabrudzenia. Co więcej, ekran wyświetla powiadomienia o zatkanej rurze urządzenia i czystej/brudnej wodzie w zbiorniku.

  Komunikaty głosowe

  Wybierając M12, stawiasz na komfort użytkowania. Odkurzacz proponuje funkcję asystenta głosowego, przy pomocy którego poinformuje Cię o konieczności ładowania, samoczyszczenia, czy opróżnienia zbiornika na wodę. Ciesz się możliwościami, jakie proponuje Dreame.

  bezusterkowy

  Żaden brud nie umknie uwadze Dreame M12. Przemyślana kompozycja szczotki pozwala pozbyć się skażeń z przeróżnych powierzchni, na przykład, płytek albo paneli. Precyzyjnie usuwa brud zalegający w głębi dywanu. W dodatku w opakowaniu wynajdziesz zapasową rolkę, dzięki czemu szybko i wygodnie wymienisz ją na nową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej demontaż w dodatku nie sprawi Ci problemu - wystarczy, że naciśniesz umieszczony na szczotce przycisk.

  Wybierz trafny tryb

  M12 został wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, dzięki czemu nadzwyczajnie likwiduje choćby najbardziej uporczywy brud. Przy pomocy dedykowanych przycisków na ekranie możesz wybierać pomiędzy trybami: standard, Auto, Self Cleaning i Turbo.

  Funkcja samoczyszczenia

  Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu wykorzystywania M12 oferuje funkcję samoczyszczenia. Już nie musisz sobie brudzić rąk i ręcznie czyścić szczotkę urządzenia. Wystarczy, iż na ekranie odkurzacza wybierzesz tryb Self Cleaning. Szczotka zostaławyekwipowana w specjalny grzebień, który pozwala skrupulatnie wyczyścić rolkę.

  3 zbiorniki

  To nie koniec możliwości Dreame M12. Odkurzacz został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę czystą (950 ml) i brudną (700 ml). Dzięki tak dużej obszerności nie musisz się martwić częstym uzupełnianiem lub opróżnianiem zbiornika. W zestawie znajdziesz także środek do mycia powierzchni. Co więcej, urządzenie samoistnie dostosowuje liczba wody w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni - nie musisz się zatem obawiać jej wycieku i plam na podłodze. Natomiast pojemność zbiornika na kurz wynosi 350 ml, a jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu.

  różne scenariusze używania

  Kafelki w łazience albo w kuchni, drewniana podłoga, sofa, trudno przystępne miejsca - M12 poradzi sobie niemal w każdej sytuacji. Odkurzacz Dreame wydajną szczotkę, która dokładnie zbiera skażenia z zróżnicowanego typu powierzchni, również krawędzi. Co więcej, szczotka 2w1 sprawdzi się w sytuacji odkurzania mebli.

  W komplecie
  • odkurzacz
  • uchwyt
  • stacja ładowania
  • zbiornik na kurz
  • uchwyt na akcesoria
  • zasilacz
  • pojemnik do przechowywania
  • szczotka 2w1
  • zapasowa rolka
  • zapasowy filtr
  • płyn do czyszczenia 500 ml
  • instrukcja obsługi

  Specyfikacja odkurzacza
  Specyfikacja zasilacza

Electrolux EP71-B14WET

Electrolux EP71-B14WET Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EP71-B14WET - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP71-B14WET
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ep71b14wet hygienic 700akumulatorowa miotła hygienic 700 czyści cały dom, aż do najmniejszych szczelin.odkryj moc i możliwości przypasowania odkurzacza, tworzonego w 60% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, to świadomy dobór.lekka konstrukcja została wykonana z myślą o efektywności.nasza potężna i lekka miotła akumulatorowa (tylko 2,2 kg) zapewnia łatwą pracę.

  dzięki użytecznej i kompaktowej konstrukcji możesz manewrować i czyścić od konfiguracji do sufitu.*pełna waga jest mierzona na integralnie użyteczną z dyszą powerpro multi-surface.najlepszy odkurzacz bezprzewodowy w swej kategorii.**ciesz się mocnym ssaniem i szybkim silnikiem, który błyskawicznie izagwarantuje wolną od kurzu podłogę.*na podstawie testów zewnętrznych zgodnie z iec 62885-4 z iec 62885-2, 2021 z obliczonym średnim efektem czyszczenia podłóg zgodnie z 5.2, 5.3 (w obu kierunkach) 5.4 i 5.5 (w obu kierunkach).

  ** w porównaniu z 3 sprzedawcami w 17 krajach europejskich w cenie od 300 do 379 eur (gfk 2021).trwała bateria.kompaktowa i ergonomiczna kompozycja gwarantuje wysoką produktywność. Nasz nowy projekt zapewnia nawet więcej czasu na dłuższe czyszczenie — do 40 minut na jednym ładowaniu********test wewnętrzny przeprowadzony na dysku mobilnym przy drobnej szybkości zgodnie z normą iec 62885-4, gdy dostęp do artykułu uzyskuje się przy niewiele znaczącej prędkości.

  jednostkę mobilną zdejmuje się z miotły i dokonuje się na niej pomiaru.5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% cząsteczek.****nasz 5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% mikrocząstek o wielkości 0,3-10 µm*****, zapewniając staranne oczyszczenie domu.*****usuwa do 99,9% mikropyłów o wielkości 0,3-10 µm na podstawie wewnętrznych testów zgodnie z normą en60312-1: 2017.doświadcz jeszcze czystszej podłogi dzięki dyszy do mopowania powerproodkurzacz i mop w jednym.

  dzisiaj możesz upewnić się, iż twoja podłoga jest higienicznie czysta dzięki dyszy powerpro snot nozzle. Dodaj trochę wody do nakładek froterujących i doświa


Samsung VS20R9046T3

Samsung VS20R9046T3 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9046T3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9046T3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9046T3 - JET Wysoka skuteczność Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9046T3 - JET ma wysoką moc silnika do 550 W, który efektywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie jednocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter, a także technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą do 200W. Więc możesz odkurzać przeróżne powierzchnie z maksymalną mocą ssącą. Wielocyklonowa filtracja wydajnie zatrzymuje choćby nieduże cząsteczki kurzu.

  System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ dokumenty SLG, a także BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów.

  Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria zezwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut. Po zakończonej pracy wystarczy odstawić do stacji dokującej, która umożliwia ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki temu możesz odkurzać aż do 120 minut.

  Czas ładowania akumulatora 3.5 godziny. Ładuj w dowolnym miejscu Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany. Specjalnie zaprojektowana kompozycja stacji umożliwia ładowanie dwóch baterii jednocześnie dzięki dodatkowemu adapterowi w podstawie*.

  Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG VS20R9046T3 - JET jeszcze specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. Efektywnie odkurzaj parkiet bez problemu sprzątniesz choćby nieznaczny kurz z twardych podłóg.

  Specjalnie zaprojektowana szczotka elektroszczotka Soft Action posiada antystatyczne włosie, które efektywnie zbiera wszelkie zabrudzenia. Dzięki zaimplementowanej w szczotce obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością i dotrzesz do każdego zakamarka.

  wystarczy jedno kliknięcie, żeby wyjąć szczotkę w celu jej wyczyszczenia. Perfekcyjnie czyste podłogi Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki komfortowe i efektywne czyszczenie bez wysiłku.

  Możesz także użyć mopów z mikrofibry wielokrotnego korzystania lub mokrych ściereczek jednorazowego stosowania. Działa do 80 minut, podczas których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Deerma VX910W

Deerma VX910W Najniższa Cena Online

Deerma VX910W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VX910W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - został wyposażony w 2 zbiorniki (na czystą i brudną wodę), a jego siła ssania wynosi do 16 000 Pa. W skład zestawu wchodzi też specjalna stacja, która pozwala na samoczynne czyszczenie szczotki urządzenia i napełnianie jego zbiornika na wodę. Towar ma także zastosowany ekran LED i sensor kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut. Przystępne są w dodatku komunikaty głosowe. W dodatku szczotka odkurzacza została wyekwipowana w 2 wałki.

  Czysty dom bez wysiłku

  z zasady najpierw odkurzasz, a potem na dodatek myjesz podłogę za pomocą mopa? dzisiaj możesz to zmienić! Deerma DEM-VX910W pozwala eliminować suche i mokre skażenia w tym samym czasie. Urządzenie podkreśla się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki czemu wspaniale radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

  2 zbiorniki na wodę

  Z Deerma nie musisz się martwić,skażenia momentalnie znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyekwipowany w 2 zbiorniki - na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml). Dzięki czemu brud będzie zawsze trafiać na swoje miejsce! Co więcej, w trakcie sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą.

  automatyczne napełnianie wodą

  Wchodząca w skład zestawu baza pozwala samoczynnie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza. Po prostu umieść w niej urządzenie - już nie musisz się schylać! objętość zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co starczy nawet na tydzień wykorzystywania. Co więcej, automatyczny proces elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie.

  ulepszona szczotka

  dzisiaj prędko rozprawisz się z zanieczyszczeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób,możliwe było staranne eliminowanie brudu nawet przy ścianach albo w kątach pomieszczeń. Proponuje także 2 wałki - przedni obraca się z prędkością sięgającą 440 rpm, a drugi z prędkością do 390 rpm. Możesz więc komfortowo prowadzić urządzenie i eliminować kurz, sierść i inne odpady! Zapomnij również o problemach z czyszczeniem szczotki - dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

  samoczynne czyszczenie

  Koniec z brudzeniem sobie dłoni i traceniem czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona przy pomocy wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C). Zaimplementowane rozwiązanie pozwoli także uniknąć nieprzyjemnych zapachów i namnażania się zarazków.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Pożegnaj konieczność przerywania sprzątania, żeby naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został zaopatrzony w produktywny akumulator o obszerności 5000 mAh, dzięki któremu może pracować nawet poprzez 40-45 minut na jednym ładowaniu. To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to sprawia, że urządzenie znakomicie spełni oczekiwania zarówno w drobnych, jak i obszerniejszych domach. By naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma wbudowany wielki wyświetlacz, który dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe - przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Już nie musisz za każdym razem o wszystkim pamiętać! produkt zostałwyposażony w sensor kurzu. Samoczynnie wykrywa poziom skażeń w otoczeniu i dopasowuje do niego siłę ssania. Dane na temat stężenia brudu ponadto wynajdziesz na wyświetlaczu.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Stacja
  • Zbiornik na wodę stacji
  • Szczotka do czyszczenia
  • Uchwyt na szczotkę do czyszczenia
  • przewód zasilający
  • Instrukcja obsługi

Electrolux EP71-U

Electrolux EP71-U Najniższa Cena Online

Electrolux EP71-U - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP71-U
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:10 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:40 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Ultimate 700;Model filtra (relacje):ESKW5;Napięcie akumulatora:14,4 V;Nazwa filtra:filtr falisty;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0 l;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25,9 cm;wymiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:100,8 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, delikatna ssawka, sprężysta końcówka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Philips 8000 SerieS AQua PluS

Philips 8000 SerieS AQua PluS Najniższa Cena Online

Philips 8000 SerieS AQua PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips 8000 SerieS AQua PluS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  likwiduje więcej niż tylko kurz Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua Plus z linii 8000 jest wyposażony w wyjątkową nasadkę Aqua Plus, która zezwala na eliminowanie najróżniejszych rodzajów brudu jednocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Na dodatek oddzielna nasadka 360° tylko do odkurzania, odkurzacz ręczny i dopełniające nasadki zapewniają maksymalizację zastosowania urządzenia. Sprawdź wszystkie korzyści
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY99C0WO

Tefal TY99C0WO Najniższa Cena Online

Tefal TY99C0WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99C0WO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy z wyjmowanym akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 32.4 v, czas pracy do 70 minut, ładowania 3 godziny, regulacja siły ssania, tryb auto dostosowuje moc ssania do odkurzanej powierzchni, wyjmowany zbiornik na kurz o pojemności 0.9 l, rura flex umożliwia odkurzanie pod meblami bez schlania się, cyfrowy wskaźnik stanu akumulatora, głowica aqua 2w1do odkurzania i mopowania.

Philips XC 8349

Philips XC 8349 Najniższa Cena Online

Philips XC 8349 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8349
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  eliminuje więcej aniżeli tylko kurz odkurzaj i myj podłogę jednocześnie z mocą podwójnego ssania technika powercyclone 10 25,2 v, czas pracy do 80 min* 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny wychwytuje do 99,7% brudu* nasadka aqua odkurza i myje jednocześniespecjalnie zaprojektowana nasadka aqua odkurza i myje,usunąć kurz, brud i lepkie plamy, niezależnie od kierunku.automatycznie dopasowująca się nasadka rozszerza skutecznośćnasadka samoczynnie dostosowuje ssanie, gdy niezbędne jest rozszerzenie skuteczności, wykorzystując podwójne kanały ssania — jeden z przodu, drugi z tyłu. Oba kanały ssania posiadają zygzakowaty kształt i wyjątkowy, zastrzeżony układ rozprowadzania wody, który zagwarantuje maksymalną efektywność.dodaj detergent,polikwidować 99% bakterii*wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub trafny detergent,wyeliminować do 99% bakterii* z twardych podłóg w domu.powłoka always clean broni ściereczkę przed rozwojem bakteriiantybakteryjna ściereczka z mikrofibry jest pokryta powłoką always clean, która broni ściereczkę przed bakteriami po każdym czyszczeniu. W komplecie znajdują się 2 ściereczki.najwydajniejszy tryb turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniunajnowsza generacja akumulatorów litowo-jonowych zapewnia najdłuższy czas działania w trybie max* w kontraście do innych odkurzaczy bezprzewodowych, dzięki czemu można odkurzyć więcej niżeli 125 m² w trybie turbo na jednym naładowaniu.czas pracy do 80 min* dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 vdzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 v sprzątanie trwa do 80 minut*.nasadka 360° odkurza zanieczyszczenia ze wszelkich stronnasadka zasysającą 360° jest zaopatrzona w opatentowaną technologię, która wychwytuje kurz i brud ze wszelkich stron nasadki, dzięki czemu każdy ruch wpływa na sprawność.nasadka 360⁰ zasysa do 99,7% kurzu i brudu*nasadka 360° wychwytuje do 99,7% kurzu i brudu przy każdym ruchu*.podświetlenie led ujawnia choćby najdrobniejszy kurznasadka jest wyposażona w podświetlenie led, które oświetla

Bissell 3400N

Bissell 3400N Najniższa Cena Online

Bissell 3400N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3400N
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz wielofunkcyjny bissell crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n)wszechstronne czyszczenie na mokro i na sucho dla domów ze zwierzętami czyszczenie wielu powierzchni– wyjątkowo bezpieczny i delikatny dla każdego typu powierzchni.

  perfekcyjnie radzi sobie z płytkami, lakierowaną drewnianą podłogą, powierzchnią pcv i wieloma innymi, gwarantując im znakomitą czystość. Funkcja samoczyszczenia– dzięki funkcji samoczynnego samoczyszczenia nie musimy martwić się o zabrudzenia szczotki obrotowej.

  kurz, brud, sierść, a choćby długie włosy zostaną samoczynnie usunięte, zapewniając poprawną pracę urządzenia przy kolejnym sprzątaniu. Wysoka produktywność silnika– bissell crosswave x7 plus cordless pet pro to prawdziwy specjalista nie dający szans nawet najtrudniejszym zabrudzeniom.

  4500 obrotów na minutę sprawi, że twoja podłoga będzie lśniła jak nigdy wcześniej. Eliminacja nieprzyjemnych zapachów– dzięki zaimplementowaniu płynu zapachowego pet pro w trakcie sprzątania, urządzenie niweluje nieprzyjemne zapachy pozostawiane poprzez zwierzęta.

  sprząta na sucho i mokro– załączone specjalistyczne akcesorią zezwalają na równocześnie odkurzanie i mycie podłogi, oszczędzając twój czas. Perfekcyjny pomocnik dla właścicieli zwierzątodkurzacz wielofunkcyjny crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n) pomoże w utrzymaniu czystości i świeżości w twoim domu, nawet jeżeli jego mieszkańcami są nad wyraz kudłate zwierzaki.

  bardzo sprawny silnik cyfrowy gwarantujący szczotce 4500 obrotów na minutę w trybie turbo pet™ nie da najmniejszych szans choćby najistotniej zabrudzonym powierzchniom. Załączony mop pokona wszelkie plamy pozostawione poprzez nasze zwierzaki, a dopełniające wykorzystanie płynu zapachowego pet pro (2550) pokona nieprzyjemne zwierzęce zapachy i pozwoli radować się aromatem świeżej bryzy w całym mieszkaniu.czystość za każdym razem na pierwszym miejscubezprzewodowy odkurzacz crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n) to urządzenie nowej generacji do czyszczenia na mokro i na sucho.

  co więcej, obie te czInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 2500 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *