Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska budowa

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, podkreśla się z zasady nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji umożliwiają wjazd robota w trudnodostępne miejsca, a także precyzyjniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest jeszcze umiejscowienie pojemnika na zanieczyszczenia wraz z filtrem, który wyszukamy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy i opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja dokładnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy, a także uczy się jejproduktywniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga widocznie ulepszone rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Na dodatek, w przypadku wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, żeby wyciągać brud i skażenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej oraz kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, samoczynny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest w dodatku w czujnik DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na pokaźniejsze skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania samoczynnego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, by przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać samoczynny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to wykorzystać aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać automatycznemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie mopować automatycznie w świetnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant albo Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie zanieczyszczeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • automatyczny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.


iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Shark. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, sensor ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dopasowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory zapewniające optymalne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość wnętrza;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:iRobot Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irobot.home;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/irobot-home/id1012014442;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 13.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://irobot.pl/pl/combo/515-irobot-roomba-combo-j7-plus-5060629989884.html;Kolor:czarno-srebrny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot r...


Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D dokładnie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód i zagrożeń, równocześnie w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i asygnowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować adekwatnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę pomiędzy nimi.

  staranność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zaimplementowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu w trakcie sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty, aby sprzątanie było jak najszczególniej dokładne i staranne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym poprzez moduł LiDAR, aplikacja dokładnie ukazuje układ domu, żeby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. W trakcie sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Ci trzeba posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swojego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz nawet wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo za pomocą mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki lecz też sugeruje perfekcyjną kolejność sprzątania w zależności od typu wnętrza. Podczas sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są automatycznie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej efektywności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR firmy Roborock, nawigacja w domu jest szybka i efektywna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo posiadają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany poprzez system ReactiveAI jest używany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  zasadniczo powiększona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, żeby powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? wyśmienicie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest automatycznie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Zezwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego cyklu sprzątania.

  technologia sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na za każdym razem zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, że mopowanie soniczne jest sprawniejsze i bardziej produktywne.

  lepsza, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana kompozycja turboszczotki wykonana została w pełni z gumy, dzięki temu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niż w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla produktywnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w serii S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie produktywniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został dzisiaj lepszy, dzięki czemu możesz robić więcej aniżeli tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Wbudowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  samoczynne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to całkowicie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, ale także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, niemało możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najistotniej innowacyjną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  automatyczne mycie ściereczki mopa

  specyficzny system przemywający ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie i po zakończeniu cyklu, dla zapewnienia maksymalnej wydajności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja samoczynnie uzupełnia zbiornik na wodę robota podczas sprzątania, gwarantując umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym procesu sprzątania, stacja automatycznie opróżni zbiornik na kurz w robocie,za każdym razem był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko gwarantuje maksymalną higienę i słuszny poziom filtracji, ale też sprawia, że robot jest praktycznie bezobsługowy choćby przez 7 tygodni.

  prędkie ładowanie

  Dzięki zaimplementowaniu funkcji prędkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze charakterystyczną stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania podczas procesu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się w trakcie sprzątania

  podczas gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały cykl sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  nieprzeciętnie eliminujący zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę podczas sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki temu podłogi pozostają czyste i suche.

  lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki większej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości oraz dwie rolki tylne zapewniają ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się prędko i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a choćby ludzi – za pomocą zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak przystępne w prowadzeniu, jednocześnie w przód, jak i w tył, że możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i automatycznie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku skażenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  podczas sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą sprawność sprzątania poprzez cały jego czas.

  Mądrzejszy aniżeli przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z nieprzystępnymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które automatycznie dopasowuje siłę ssania i ilość aplikowanej wody. Ponadto, wskaźnik na ekranie przedstawia informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów albo szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, ale i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym również sobie poradzi dzięki dedykowanemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych poprzez producenta w trybie samoczynnym, z prędkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie pasuje do użytkowania na powierzchniach konfekcyjnych, należy dodatkowo uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  szybkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  liczba szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  pojemność baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  objętość zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 stopni

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 Pa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Girmi. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX2 Pro

Miele Triflex HX2 Pro Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX2 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Czas pracy z funkcją Turbo:28 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy, podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:2;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:120 min;Moc wejściowa:272 W;Model:Miele Triflex HX2;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA AirClean Lifetime;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,64 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, ładowarka, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia czyszczenia Vortex...


Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  sprawne I dokładne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  skrupulatne sprzątanie
  bezustanna moc i staranność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i efektywnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje różnorodne warianty obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na drobnych przeszkodach
  detektor 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Detektor 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub niepokaźne przedmioty, jak choćby kable, choćby gdy mają tylko 1 cm wysokości.
  precyzyjne mapowanie i ustalanie najkorzystniejszej ścieżki sprzątania
  czujnik LiDAR
  Sprzątaj swój dom produktywniej i precyzyjniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Sensor LiDAR starannie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie, aby zebrać dane o odległości. Dzięki czemu porusza się produktywnie i obejmuje obszerniejszą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz, korzystając z technologii „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% drobnego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki uzupełniającej filtracji
  zaawansowany Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki zaawansowanemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera znaczny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w pełni, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  staranne sprzątanie
  nieprzerwana moc i dokładność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej produktywności czyści przeróżne rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieustanną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie pokaźny kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują niepokaźny kurz, co pomaga zniżyć utratę mocy ssania.
  dopasowanie mocy sprzątania do najróżniejszych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  precyzyjnie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I ilość kurzu. Następnie automatycznie dostosowuje siłę ssania,starannie ją wyczyścić. Rozszerza więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, by głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej produktywności
  Czyść dywany i podłogi skuteczniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej sprawności w odkurzaczu ma nieduże włókna, wytworzone z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory jeszcze mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje produktywność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pomieszczenie po pokoju, gwarantując prędkie i efektywne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  lepsze sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.
  sprawdź co się dzieje w domu u Twoich pupili za pomocą smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video przez aplikację SmartThings. Dodatkowo, w trybie patrolu, możesz kontrolować stan swego domu. Dzięki E2EE wideo jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko poprzez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci szybko zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, lecz też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  dane technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • rozmiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  informacje ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • odcień dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujnik
  • 3D sensor - Tak
  • LiDAR detektor - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  wydajność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​wariant wyświetlacza - ekran LED
  Bateria
  • rodzaj baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej efektywności
  Gromadzenie kurzu
  • typ - Wielocyklonowa technika
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na skażenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​wymiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  parametry fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​wymiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  konstrukcja

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona: Tak
  typ pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  zarys: okrągły
  Kolor produktu: Szary

  Moc

  Napięcie robocze: 14,8 V
  wariant obsługiwanych baterii: Li-Ion
  Moc znamionowa: 45 W
  Czas pracy: 140 min
  Moc ssania: 5000 Pa
  objętość baterii: 5200 mAh
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Czas ładowania: 6,5 godz

  Waga i wymiary

  Wysokość produktu: 103,5 mm
  Średnica: 36,2 cm

  efektywność

  Wykrywanie pojemników na kurz: Tak
  objętość pojemnika na czystą wodę: 0,08 l
  Wykrywanie dywanów: Tak
  dopełniające dane: Funkcja zaawansowanej mapy, FW OTA, Mapa generowana poprzez aplikację, Ciągłe czyszczenie, Raport głosowy, Planowanie czasu
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód
  regulowana ilość wody: Tak
  Tryby czyszczące: automatyczny, zakres, niestandardowy
  samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  Filtr: Tak
  wariant szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  Szczotki próżniowe w zestawie: Szczotka główna
  Wykrywanie schodów: Tak
  Poziom hałasu: 68 dB
  Mycie na mokro: Tak
  typ nawigacji: dToF
  wariant zbiornika dozownika: OZMO™ Turbo 2.0
  Regulacja mocy: samoczynny/ręczny
  objętość na kurz (łącznie): 0,4 + 3 l

  Zawartość opakowania

  Zawartość opakowania: Głowica mopująca x 2, Robot x 1, zestaw szczotek bocznych x 1, Ściereczki do mopowania x 4, Szczoteczka do czyszczenia x 1, Filtr x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Instrukcja obsługi x 1, Narzędzie do czyszczenia x 1, przewód zasilający x 1Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 5000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 5000 zł,
 • odkurzacze domowe do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł, odkurzacz domowy do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 5000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *