Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu funkcjonalnych robotów do codziennego stosowania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba oraz roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, by sprzątać szybciej i sprawniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie eliminuje brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skatalogowany do pojemnika robota jest automatycznie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki czemu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, gromadzi zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszpolikwidować bez wzbudzania obłoków kurzu. Powiększona moc ssąca Wysoka sprawność robota sprzątającego Roomba s9+ jest oparte na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, by wyciągnąć osadzony brud, skażenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ znajduje ukryte zabrudzenia, a kompozycja do maksymalnie starannego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników dokładne sprzątanie choćby w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, aby poznać plan domu i określić najlepszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy wykorzystać.

  technologia vSLAM Dzięki zaawansowanej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot gromadzi ponad 230 400 punktów danych na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia dokładnej mapy Twojego domu.

  najlepszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki unikatowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne precyzyjniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyposażona w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami najróżniejszego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie samoczynnie robot mopujący inicjuje pracę bez jaki...


Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  sprawne I dokładne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  skrupulatne sprzątanie
  bezustanna moc i staranność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i efektywnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje różnorodne warianty obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na drobnych przeszkodach
  detektor 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Detektor 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub niepokaźne przedmioty, jak choćby kable, choćby gdy mają tylko 1 cm wysokości.
  precyzyjne mapowanie i ustalanie najkorzystniejszej ścieżki sprzątania
  czujnik LiDAR
  Sprzątaj swój dom produktywniej i precyzyjniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Sensor LiDAR starannie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie, aby zebrać dane o odległości. Dzięki czemu porusza się produktywnie i obejmuje obszerniejszą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz, korzystając z technologii „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% drobnego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki uzupełniającej filtracji
  zaawansowany Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki zaawansowanemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera znaczny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w pełni, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  staranne sprzątanie
  nieprzerwana moc i dokładność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej produktywności czyści przeróżne rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieustanną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie pokaźny kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują niepokaźny kurz, co pomaga zniżyć utratę mocy ssania.
  dopasowanie mocy sprzątania do najróżniejszych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  precyzyjnie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I ilość kurzu. Następnie automatycznie dostosowuje siłę ssania,starannie ją wyczyścić. Rozszerza więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, by głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej produktywności
  Czyść dywany i podłogi skuteczniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej sprawności w odkurzaczu ma nieduże włókna, wytworzone z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory jeszcze mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje produktywność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pomieszczenie po pokoju, gwarantując prędkie i efektywne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  lepsze sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.
  sprawdź co się dzieje w domu u Twoich pupili za pomocą smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video przez aplikację SmartThings. Dodatkowo, w trybie patrolu, możesz kontrolować stan swego domu. Dzięki E2EE wideo jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko poprzez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci szybko zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, lecz też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  dane technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • rozmiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  informacje ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • odcień dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujnik
  • 3D sensor - Tak
  • LiDAR detektor - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  wydajność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​wariant wyświetlacza - ekran LED
  Bateria
  • rodzaj baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej efektywności
  Gromadzenie kurzu
  • typ - Wielocyklonowa technika
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na skażenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​wymiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  parametry fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​wymiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 PluS

Ecovacs Deebot X1 PluS Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  progresywny technicznie robot do sprzątania powierzchni, gwarantujący genialne odkurzanie i mopowanie. DEEBOT X1 PLUS jest najnowszym członkiem rodziny DEEBOT. Zaopatrzony w stację Auto-Empty, która samodzielnie opróżnia odkurzacz i oszczędza Ci pracy związanej z opróżnianiem pojemnika na kurz poprzez okres do 60 dni. I nie musisz martwić się o nawigację....

Samsung VS20A95943N

Samsung VS20A95943N Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95943N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95943N
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 25.2 v, czaspracy do 60 minut,czas ładowania 3.5 godziny, zbiornik na kurz o obszerności 0.5 l, wielowarstwowy system filtracji hepa, mocny silnik cyfrowy inwerterowy o mocy 580 w, obszerna siła ssania, regulacja mocy na rączce z cyfrowym wyświetlaczem, technika multicyklonowa.


Philips XW9383/01

Philips XW9383/01 Najniższa Cena Online

Philips XW9383/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XW9383/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  najszczególniej wszechstronny* odkurzacz bezprzewodowy wyekwipowany w dwie stale czyste szczotki o wysokiej prędkości obrotowej odkurzacz i nasadka aktywnie przemywająca eliminuje kurz, brud, plamy i rozlane płyny dedykowany odkurzacz z podświetleniem led do 45 min czasu pracy oraz do 25 min w trybie odkurzania i aktywnego mycia** technika aquaspin do jednoczesnego odkurzania i aktywnego mycia podłogi.unikatowa nasadka z technologią aquaspin w tym samym czasie odkurza i aktywnie myje twarde podłogi, zbierając za jednym pociągnięciem brud znajdujący się z przodu i z tyłu nasadki. Nie musisz już dłużej myć podłogi dopiero po jej odkurzeniu. To prawdziwa oszczędność czasu i bezdyskusyjnie mniej wysiłku. Technika aquaspin powstała z myślą o usuwaniu brudu, kurzu, plam, rozlanych płynów, a także do 99,9% bakterii**** z twardych podłóg już po jednym sprzątaniu.asygnowany odkurzacz z nasadką z podświetleniem led do starannego i produktywnego zbierania zabrudzeń.w celu odkurzania bez użycia wody wystarczy w prosty sposób przełączyć się na odkurzacz z nasadką z podświetleniem led. Zapewnia ona skrupulatne i wydajne zbieranie zabrudzeń z każdego typu podłóg, usuwając za każdym pociągnięciem aż 98% kurzu i brudu******. Umieszczone na nasadce światła led pozwalają uwidocznić dotąd ukryte zabrudzenia, takie jak drobinki kurzu, kłaczki, włosy i okruszki, zwłaszcza pod meblami albo w mniej oświetlonych miejscach.cyfrowy i inteligentny ekran lcd zawierający wskazówki wyświetlane podczas sprzątania i po jego zakończeniu.na barwnym, cyfrowym, inteligentnym ekranie lcd wyświetlane są wszystkie informacje niezbędne podczas sprzątania i po jego zakończeniu - między innymi stan akumulatora, tryby sprzątania czy wskazówki dotyczące konserwacji.zastrzeżone samoczyszczące szczotki powerbrush.dwie wyjątkowo miękkie szczotki power brush z mikrofibry obracają się z szybkością 4500 obrotów na minutę. Tak duża szybkość sprawia, że brud zbierany z podłogi jest od razu zasysany do zbiornika na brudną wod
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20A95973B

Samsung VS20A95973B Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973B - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973B
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy nieprzerwana moc ssąca Czyść różne warianty podłóg z maksymalną mocą ssania w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym. Silnik Samsung Digital Inverter kreuje moc ssania do 210 W.

  Z kolei aerodynamiczna kompozycja systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja skutecznie namierza znikome cząsteczki kurzu. Ekstremalna moc ssąca i czystsze powietrze Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy adekwatną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B.

  Jego lekka budowa zagwarantuje maksymalną wygodę stosowania oraz zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej w sytuacji tradycyjnych odkurzaczy Samsung.

  teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Starczy rzut oka i wiesz co się dzieje Kontroluj i konserwuj odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy w sposób bardziej instynktowny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka starczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Ekran prezentuje ostrzeżenia o problemach i oferuje osiągalne rozwiązania, a w trakcie ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Ciesz się idealnym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg dzięki odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowemu. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera znaczne cząteczki kurzu z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie usprawnia czyszczenie dywanów, obracając się z szybkością 4000 obr/min. Głowica obrotowa 180° łatwo zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz wystarczy jedno kliknięcie.

  Wszystkie akcesoria w jednym miejscu Przechowuj akcesoria do odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowego w sposób uporządkowany, korzystając w tym celu z uchwytów do przechowywania akcesoriów.

  prosto je odszukasz i zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie ich Ci potrzeba. Możesz również naładować dwie baterie jednocześnie i korzystać z nieprzerwanego sprzątania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Adler. Ranking TOP10 modeli

Philips AQuaTrio XW9383/01

Philips AQuaTrio XW9383/01 Najniższa Cena Online

Philips AQuaTrio XW9383/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips AQuaTrio XW9383/01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:25 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), 2 ustawienia poziomu wilgotności, funkcja Turbo, funkcja zbierania wody, podświetlenie LED, samoczyszczące szczotki, szczotki obracające się w przeciwnych kierunkach;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, moduł na akcesoria, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące, door-to-door;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Model filtra (relacje):XV1791/01;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:3-stopniowy, cyklonowy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:piankowy;Waga:4,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:25 cm;rozmiary - szerokość:27 cm;rozmiary - wysokość:114 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:czyścik, filtr, ładowarka, płyn do mycia, stacja dokująca i czyszcząca, uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, nasadka AquaSpin, ssawka szczelinowa;ekran:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa Philips PowerCyclone 12, technika Philips Aqua Diffusion, technologia Philips AquaSpin...


iRobot Roomba Combo J7+

iRobot Roomba Combo J7+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo J7+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo J7+
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, czujka ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri;Inne:automatyczne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do rodzaju sprzątanej powierzchni, sensory gwarantujące trafne zbieranie kurzu, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-srebrny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:AeroForce;pojemność zbiornika:0,31 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:dodatkowa nakładka czyszcząca z mikrofibry, dodatkowy filtr, płyn do mycia podłóg, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Wysokość:8,7 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, mapowanie pomieszczeń iRobot Imprint Smart Mapping, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT 3.0 z mapowaniem przestrzeni do 10 planów pięter, Wi-Fi, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 5000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 5000 zł,
 • odkurzacze domowe do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł, odkurzacz domowy do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 5000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *