Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 5000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 5000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 5000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 5000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Samsung VS20A95973B

Samsung VS20A95973B Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973B - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973B
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy nieprzerwana moc ssąca Czyść różne warianty podłóg z maksymalną mocą ssania w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym. Silnik Samsung Digital Inverter kreuje moc ssania do 210 W.

  Z kolei aerodynamiczna kompozycja systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja skutecznie namierza znikome cząsteczki kurzu. Ekstremalna moc ssąca i czystsze powietrze Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy adekwatną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B.

  Jego lekka budowa zagwarantuje maksymalną wygodę stosowania oraz zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej w sytuacji tradycyjnych odkurzaczy Samsung.

  teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Starczy rzut oka i wiesz co się dzieje Kontroluj i konserwuj odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy w sposób bardziej instynktowny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka starczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Ekran prezentuje ostrzeżenia o problemach i oferuje osiągalne rozwiązania, a w trakcie ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Ciesz się idealnym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg dzięki odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowemu. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera znaczne cząteczki kurzu z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie usprawnia czyszczenie dywanów, obracając się z szybkością 4000 obr/min. Głowica obrotowa 180° łatwo zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz wystarczy jedno kliknięcie.

  Wszystkie akcesoria w jednym miejscu Przechowuj akcesoria do odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowego w sposób uporządkowany, korzystając w tym celu z uchwytów do przechowywania akcesoriów.

  prosto je odszukasz i zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie ich Ci potrzeba. Możesz również naładować dwie baterie jednocześnie i korzystać z nieprzerwanego sprzątania.


iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
  robot sprzątający


  prekursorska budowa

  Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Samoczynny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, podkreśla się z zasady nowatorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji umożliwiają wjazd robota w trudnodostępne miejsca, a także precyzyjniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest jeszcze umiejscowienie pojemnika na zanieczyszczenia wraz z filtrem, który wyszukamy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

  Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

  Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi specyficzny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy i opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja dokładnie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia wewnątrz żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak żeby dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


  Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

  Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy, a także uczy się jejproduktywniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z samoczynnym odkurzaczem przez WiFi.

  iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga widocznie ulepszone rezultaty sprzątania w porównaniu z samoczynnymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Na dodatek, w przypadku wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


  Pięcio-ramienna szczotka boczna

  Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, żeby wyciągać brud i skażenia z narożników.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, cykl sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej linii w koszu na zanieczyszczenia.

  Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej oraz kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, samoczynny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

  iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki temu producent mógł wykorzystać nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest w dodatku w czujnik DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na pokaźniejsze skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w mobilnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania samoczynnego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, by przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie poprzez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać samoczynny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


  Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

  Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to wykorzystać aplikacji iRobot Home albo asystenta głosowego Google/Alexa. Starczy wydać automatycznemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

  technologia Imprint Link Duet z robotem
  mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie mopować automatycznie w świetnej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna proces mycia podłóg twardych.


  Google Assistant albo Amazon Alexa

  Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem stosownych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba s9+
  • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • kabel zasilający
  • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
  • Dodatkowy filtr
  • Dodatkowa szczotka do narożników
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Polska instrukcja obsługi i szybki start
  • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


  Specyfikacja
  • Głośność - 65dcb
  • Wysokość - 9cm
  • Średnica - 32cm
  • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
  • samoczynne opróżnianie zanieczyszczeń
  • Programowalny Harmonogram tygodniowy
  • Dirt Detect - system wykrywania zabrudzeń
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
  • Akumulator Li-Ion
  • Aplikacja przenośna iRobot Home
  • automatyczny powrót na stację ładującą
  • Wirtualna ściana
  • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20A95943N

Samsung VS20A95943N Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95943N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95943N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Odkurzacz pionowy Samsung VS20A95943N/WA
  • Elektroszczotka Jet Dual
  • Elektroszczotka Slim Action
  • Mini Elektroszczotka Pet Tool
  • Szczotka do kurzu
  • Szczelinówka
  • rozciągliwa końcówka
  • Stojak na akcesoria
  • Zintegrowana stacja czyszcząca All-in-one
  • 2 wymienne baterie
  • Pojemnik na kurz (1 w urządzeniu, 1 dodatkowy)
  • Instrukcja obsługi
  • Oryginalne opakowanie

Xiaomi DREAME L10S ULTRA

Xiaomi DREAME L10S ULTRA Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME L10S ULTRA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME L10S ULTRA
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10s Ultra odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu za Ciebie. Artykuł jest w pełni automatyczny – wchodząca w skład zestawu stacja pozwala na nie tylko jego ładowanie, ale też opróżnianie pojemnika na kurz, dopełnianie wody i środka czyszczącego w zbiorniku, a także mycie i suszenie nakładek mopujących....


Samsung VS20A95973W

Samsung VS20A95973W Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973W
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze atrybutystacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą. Automatycznie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem dzięki technice air pulse™.najwyższy poziom czystości samsungwielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu zapewnia niemal absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* śladowego kurzu i alergenów, a specjalny worek w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.*testy slg wg normy iec 62885-2, cl.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm.

  rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu używania.**badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki ropy błękitnej.wysoka moc i skutecznośćwysoka moc silnika aż do 580w* efektywne sprzątanie.

  pozwala skrupulatnie odkurzać równocześnie podłogi jak i miękkie dywany, ciesząc się doskonałymi efektami sprzątania.*testy wewnętrzne wg normy iec60335-1 cl.10.samoczynnie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz równocześniestacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą.

  samoczynnie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika air pulse™ powoduje, iż pojemnik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wydobywania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.a bespoke jet with a full dustbin is placed on the all-in-one clean station.

  the battery charges and, with one touch, the dust drops into the clean station. Blue streaks illustrate the powerful suction. A certification appears indicating slg dust retaining capability to trap 99.999%" of fine dust.*badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki


Bosch GAS55

Bosch GAS55 Najniższa Cena Online

Bosch GAS55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch GAS55
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho i mokro. Posiada system oczyszczania filtra, pokaźny pojemnik. Jako certyfikowany odkurzacz pochłania większość sklasyfikowanych pyłów. Jest poręczny w przenoszeniu bo posiada zaczepy do walizek systemowych L-BOXX. Wyposażony w antystatyczne (łącznie z wężem niepozostawiającym śladów na powierzchni) – uniemożliwia gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych i samoczynne wyłączenie po osiągnięciu maksymalnej pojemności przy odsysaniu cieczy. Załączone są: 3 rury, chromowane, 0,35 m 2 608 000 575, Dysza do fug 250 mm 2 607 000 165, Filtr płaski fałdowany, poliestrowy (PES) 2 607 432 034, Worek na pył 2 607 432 043, Wąż 5 m, Ø 35 mm, antystatyczny, z adapterem narzędziowym 2 608 000 566, zestaw dysz podłogowych 1 609 390 478, Złączka kątowa 2 608 000 573....

Samsung VR50T95735W

Samsung VR50T95735W Najniższa Cena Online

Samsung VR50T95735W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR50T95735W
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Samsung Jet Bot Al+
  Robot sprzątający
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object recognition (rozpoznawania obiektów)
  sprawne I dokładne sprzątanie dzięki optyamlizacji trasy.
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz do 3 miesięcy.
  skrupulatne sprzątanie
  bezustanna moc i staranność poprzez cały cykl odkurzania dzięki specjalnej technice silnika Digital Inverter i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone.
  Inteligentne czyszczenie dzięki funkcji rozpoznawania obiektów
  Jet Bot ominie niewielkie przedmioty dzięki funkcji AI Object Recognition
  Sprzątaj bezpiecznie i efektywnie. Funkcja rozpoznawania obiektów JET AI rozpoznaje i klasyfikuje różnorodne warianty obiektów i mebli*, ustalając ich lokalizację. Jet Bot będzie dzięki temu starannie czyścił okolice głównych przedmiotów, utrzymywał bezpieczną odległość od delikatnych obiektów i unikał wszelkiego, co niebezpieczne.
  Uniknij utknięcia na drobnych przeszkodach
  detektor 3D
  Zapomnij o sprzątaniu przed uruchomieniem robota. Detektor 3D Jet Bota dokładnie skanuje szeroką przestrzeń*, używając kamery 3D. Wychwytuje strukturę pokoju i ewentualne przeszkody, w tym wąskie lub niepokaźne przedmioty, jak choćby kable, choćby gdy mają tylko 1 cm wysokości.
  precyzyjne mapowanie i ustalanie najkorzystniejszej ścieżki sprzątania
  czujnik LiDAR
  Sprzątaj swój dom produktywniej i precyzyjniej. Jet Bot dokładnie oblicza swoją lokalizację i optymalizuje trasę. Sensor LiDAR starannie śledzi lokalizację Jet Bota, skanując pomieszczenie, aby zebrać dane o odległości. Dzięki czemu porusza się produktywnie i obejmuje obszerniejszą część domu.
  Bardziej higieniczne opróżnianie pojemnika na kurz
  Stacja czyszcząca
  Zapomnij o opróżnianiu pojemnika na kurz choćby do 3 miesięcy. Ciesz się wygodnym i higienicznym sposobem na opróżnienie worka z kurzem. Po sprzątaniu, odkurzacz samoczynnie wróci do stacji czyszczącej, która pousuwa kurz, korzystając z technologii „Air Pulse. Wielowarstwowy system filtracji wyłapuje 99,999% drobnego pyłu.
  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki uzupełniającej filtracji
  zaawansowany Pięciowarstwowy System Filtracji
  Ciesz się czystym powietrzem dzięki zaawansowanemu Pięciowarstwowemu Systemowi Filtracji. Gdy powietrze wchodzi, filtr siatkowy zbiera znaczny kurz. Następnie Jet Cyclone, filtr gąbkowy, mikrofiltr i filtr drobnopyłkowy wyłapują najmniejszy kurz. Zatrzymuje aż do 99,99% mikrokurzu, w tym cząstki o wielkości 0,5~4,2 µm.
  Łatwy do opróżnienia i nadający się do czyszczenia pod bieżącą wodą pojemnik na kurz
  Możliwość pełnego czyszczenia pojemnika na kurz
  Utrzymuj pojemnik na kurz w higienicznej czystości i łatwo opróżniaj robota odkurzającego. Cały pojemnik o pojemności 0,2 l, w tym system wielocyklonowy, można myć w pełni, dzięki czemu można go utrzymać w czystości i higienie.
  Skuteczne czyszczenie bez wysiłku
  staranne sprzątanie
  nieprzerwana moc i dokładność poprzez cały proces odkurzania dzięki specjalnej technologii silnika Digital Inventer i wielocyklonowej strukturze Jet Cyclone. Szczotka o wysokiej produktywności czyści przeróżne rodzaje podłóg i powierzchni, w tym dywany i twardą drewnianą podłogę.
  Czyści z nieustanną mocą ssącą
  Jet Cyclone
  Ciesz się czystszym powietrzem i stałym staniem dzięki produktywnej, wielocyklopowej strukturze Jet Bota. Jet Cyclone łapie pokaźny kurz w siatkowym filtrze w pierwszej komorze. Druga komora ma 8 oddzielnych cyklonów, które zatrzymują niepokaźny kurz, co pomaga zniżyć utratę mocy ssania.
  dopasowanie mocy sprzątania do najróżniejszych powierzchni
  Inteligentne sterowanie mocą
  precyzyjnie czyść twarde podłogi I dywany. Inteligentne sterowanie mocą identyfikuje wariant powierzchni I ilość kurzu. Następnie automatycznie dostosowuje siłę ssania,starannie ją wyczyścić. Rozszerza więc moc ssania,dzięki technice sterowania mocą, by głębiej czyścić dywany.
  Delikatne i wydajne odkurzanie podłóg
  Szczotka o wysokiej produktywności
  Czyść dywany i podłogi skuteczniej, z mniejszą ilością zaplątanych w szczotkę włosów. Szczotka o wysokiej sprawności w odkurzaczu ma nieduże włókna, wytworzone z miękkich, tkanych materiałów, w tym antystatycznego srebra. Wysokowydajne ekstraktory jeszcze mielą włosy, by zapobiec ich zaplątaniu się wokół szczotki.
  Zaplanuj sprzątanie przy pomocy smartfona. Wybierz obszar sprzątania I zostaw resztę Jet Botowi
  System Select & Go
  Maksymalizuje produktywność i oszczędza czas, wybierając określone miejsca do sprzątania przy użyciu funkcji Select & Go. Jet Bot rozpoznaje pokoje i może sprzątać je selektywnie, pomieszczenie po pokoju, gwarantując prędkie i efektywne wysprzątanie domu.
  Wyznaczaj strefy ograniczonego dostępu
  System No-go Zone
  Unikaj cennych mebli, poszczególnych pokoi i innych obszarów, które wskażesz. Używając aplikacji SmartThings możesz tworzyć strefy ograniczonego dostępu lub stawiać wirtualne ściany, wybierając obszary na mapie Twojego domu. Powstrzymają one samoczynny odkurzacz od przemieszczania się w wybranych pomieszczeniach, bez konieczności budowania fizycznych barier.
  Wygoda sterowania zdalnego
  lepsze sterowanie Wi-Fi
  pozwala na sterowanie odkurzaczem przy użyciu aplikacji SmartThings*. Jednym dotknięciem można uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, zmienić moc ssania, ustalić kilka harmonogramów czyszczenia, a także sprawdzić, gdzie już zostało odkurzone. Można także ustalić pory, w których nie chcesz by urządzenie pracowało.
  sprawdź co się dzieje w domu u Twoich pupili za pomocą smartfona, dzięki specjalnej funkcji Jet Bota
  Jet Live
  Doglądaj swych zwierząt i domu z dowolnego miejsca. Przednia kamera Jet Bota może na żywo transmitować video przez aplikację SmartThings. Dodatkowo, w trybie patrolu, możesz kontrolować stan swego domu. Dzięki E2EE wideo jest bezpiecznie szyfrowane i może być oglądane tylko poprzez autoryzowanego użytkownika.
  Sprawdzaj postępy sprzątania swego Jet Bota na bieżąco
  Bieżący Raport Sprzątania
  Sprawdzaj postępy i stan Jet Bota w czasie rzeczywistym przy pomocy aplikacji SmartThings. Bieżący Raport Sprzątania pozwoli Ci szybko zobaczyć ruch odkurzacza na mapie Twojego domu, gdziekolwiek jesteś. Możesz zobaczyć, czy sprzątanie już się zakończyło, lecz też zapauzować działanie urządzenia albo je wyłączyć.
  dane technologiczne:
  • Moc silnika - 170 W
  • objętość pojemnika na kurz - 0.2 L
  • rozmiary urządzenia (SxWxG) - 305x136.5x320 mm
  • rozmiary netto (SxWxG) - 305x525x450 mm
  • Waga urządzenia - 4.4 kg
  • Waga netto - 9.5 kg

  informacje ogólne
  • Main Color - Mglista biel
  • odcień dodatkowy - Mglista biel
  • ​Silnik - Tak
  Processor
  • CPU Type - Quad-Core R18
  • AI Processor - Intel Movidius Myriad X
  czujnik
  • 3D sensor - Tak
  • LiDAR detektor - Tak
  • ​​​Anti-Cliff - Tak

  wydajność
  • Moc silnika - 170 W
  • ​​​Max Running Time - 90 min
  • ​​​​​​Moc ssąca - 30 W
  • Poziom hałasu - 74 dBA
  • ​​​​​​wariant wyświetlacza - ekran LED
  Bateria
  • rodzaj baterii - Li-ion
  • ​​​​Napięcie - 21.6 V
  • ​​​​​​Stacja ładownia - Stacja czyszcząca
  Filtr
  • Filtr umieszczony przed silnikiem - Tak
  • ​​​​​Fine Dust Filter - Tak
  Szczotka
  • Szczotka główna - Szczotka o wysokiej efektywności
  Gromadzenie kurzu
  • typ - Wielocyklonowa technika
  • ​​​​​pojemność pojemnika na kurz - 0.2 L
  Akcesoria
  • Magnetic Tape - 1 EA
  • ​​​​​​Extra Filter - Filtr przedsilnikowy 1EA
  Clean Station Detail (Accessory)
  • Zużycie energii - 1300 W
  • ​​​​​​Worki na skażenia - 2 EA
  • ​​​​​​Voltage, Hz - 220-240V~, 50-60Hz
  • ​​​​​​objętość pojemnika na kurz - 2.5 L
  • ​​​​​wymiary (SxWxG) -280x525x400 mm
  • ​​​​​​Waga - 5.1 kg
  • ​​​​​​Filtration Rate - 99.999 %
  Smart
  • SmartThings App Support - Tak
  • ​​​​​​Bixby, Alexa, Google Assistant Support - Tak
  • ​​​​​​Object Recognition - Tak
  • ​​​Home Monitoring - Tak
  • ​​​​​​Patrol Mode - Tak
  • ​​​​​​Live Cleaning Report - Tak
  • ​​​​​Select & Go - Tak
  • ​​No go Zone - Tak
  • ​​​​​Voice Guide - Tak
  • ​​​​​​Harmonogram sprzątania - Tak
  Funkcje dopełniające
  • Sterowanie Wi-Fi - Tak
  • ​​Sterowanie mocą - Tak
  • ​​​​​Zmywalny pojemnik na kurz - Tak
  • ​​​​​​automatyczne ładowanie akumulatora - Tak
  parametry fizyczne
  • rozmiary robota - 305x136.5x320 mm
  • ​​​​​wymiary - 305x525x450 mm
  • ​​​​​wymiary opakowania - 417x451x578 mm
  • ​​​​​Waga głośnika - 4.4 kg
  • ​​​​​​Waga - 9.5 kg
  • ​​​Waga z opakowaniem - 13.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez używania rąk. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni samoczynne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja typu "wszystko w jednym" automatycznie pierze i suszy ścierki do mopowania, a także samodzielnie uzupełnia czystą wodę....

Xiaomi Dreame L10S

Xiaomi Dreame L10S Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame L10S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame L10S
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ROBOT SPRZĄTAJĄCY ODKURZACZ DREAME L10S ULTRA

  Robot sprzątający Dreame L10s Ultra

  Robot sprzątający Dreame L10s Ultra odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu za Ciebie. Towar jest w pełni automatyczny - wchodząca w skład zestawu stacja pozwala na nie tylko jego ładowanie, lecz też opróżnianie pojemnika na kurz, dobieranie wody i środka czyszczącego w zbiorniku, a także mycie i suszenie nakładek mopujących. Ty już nie musisz się niczym przejmować - zostaw wszystko urządzeniu i zajmij się czymś błogim! Siła ssania 5300 Pa sprawia, że robot nadzwyczajnie radzi sobie z odpadami, a akumulator o pojemności 5200 mAh zapewnia długi czas pracy. L10s Ultra możeautomatycznie planować trasy sprzątania, a dzięki kamerze RGB i nawigacji AI bezproblemowo odszuka się w Twoim domu. Jego obsługę ułatwia przeznaczona aplikacja.

  automatycznie opróżni swój zbiornik na odpady

  Nie trać czasu na opróżnianie zbiornika na kurz robota. Wchodząca w skład zestawu stacja zajmie się tym za Ciebie! Dzięki nowoczesnemu systemowi DualBoost 2.0 urządzenie momentalnie i efektywnie zasysa odpady, nie tworząc przy tym obszernego hałasu. Co więcej, pasujące do stacji 3-litrowe worki na śmieci wystarczą choćby na 60 dni wykorzystywania. Po tym czasie musisz tylko wyrzucić stary i włożyć nowy. Koniec z ręcznym opróżnianiem zbiornika odkurzacza!

  Sam się wyczyści

  Nie musisz także brudzić sobie rąk i samodzielnie czyścić nakładek mopujących robota. Tym także zajmie się dołączona do zestawu stacja! Gdy L10s do niej wróci, jego nakładki zostaną umyte czystą wodą, a następnie wysuszone gorącym powietrzem. To pozwoli uniknąć przykrego zapachu i mnożenia się bakterii. Suszenie potrwa tylko około 2 godzin. Co pokaźne, stacja została wyekwipowana w 2 zbiorniki - na wodę czystą i brudną. Dzięki czemu nie musisz się martwić,skażenia znów trafią na mopa! Co więcej, wracając do stacji, robot podnosi nakładki, co sprawia, iż brud nie znajdzie się z powrotem na dopiero co wyczyszczonej podłodze.

  Inteligentne sprzątanie

  Robot L10s Ultra bezproblemowo odszuka się w Twoim domu. Urządzenie wykorzystuje kamerę RGB oraz nawigację AI,precyzyjnie skanować pomieszczenia, produkować ich mapy i planować trasy sprzątania - bez powtarzania się i bez pomijania fragmentów podłogi. Samoczynnie oznacza też pokoje i dostosowuje do nich adekwatne metody sprzątania. Ty już nie musisz się tym martwić! Co więcej, robot inteligentnie namierza przeszkody i je omija. Nie obawiaj się, iż zderzy się z meblami albo zaplącze się w kable. Nie trzeba za nim chodzić i monitorować, aby gdzieś się nie zablokował!

  Twój sojusznik w walce z brudem

  Pożegnaj skażenia. Robot L10s Ultra uwydatnia się imponującą siłą ssania sięgającą 5300 Pa. Dzięki temu bezproblemowo radzi sobie z kurzem, sierścią i okruchami. Nie oprze mu się choćby najmocniej uporczywy brud! Odkurzacz został także wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która efektywnie eliminuje także wyjątkowo znikome odpady. Stanie na wysokości zadania zarówno w wypadku twardych podłóg, jak i dywanów. Nie będą również plątać się w nią włosy - jej czyszczenie nie sprawi Ci problemu!

  Rozprawi się z plamami

  L10s Ultra pozwala na nie tylko odkurzanie podłóg, ale też ich mycie. Robot został wyekwipowany w 2 nakładki mopujące, które obracają się z prędkością sięgającą 180 rpm i wywierają słuszny nacisk na czyszczoną powierzchnię. Dzięki temu bez problemu likwiduje nawet najmocniej uporczywe plamy! Jego zbiornik na wodę ma objętość 80 ml. Nie musisz jednak zawracać sobie głowy jego napełnianiem. Gdy woda i środek czyszczący zaczną się kończyć, robot samoczynnie je uzupełni! Po prostu wróci do stacji, która została wyekwipowana w zbiornik o objętości 2,5 l - to wystarczająco dużo,dokładnie wyczyścić podłogi o łącznej powierzchni około 200 m2. Uwaga: należy stosować tylko środek czyszczący Dreame (w komplecie).

  trafnie wyczyści Twój dywan

  W Twoim domu znajdują się różnego rodzaju powierzchnie? Robot L10s Ultra będzie optymalny też dla Ciebie! Możesz ustawić go w taki sposób,podczas mycia podłóg omijał dywany. Dzięki czemu nie wynajdzie się na nich woda. Co więcej, w trakcie odkurzania urządzenie może automatycznie unosić nakładki mopujące, co także pozwoli Ci uniknąć zamoczenia wykładziny. To jednak nie koniec! Robot inteligentnie lokalizuje dywany i zwiększa na nich siłę ssania, by jeszcze skuteczniej likwidować ukryte w ich włóknach okruchy i kurz.

  dodatkowe możliwości z aplikacją

  Ciesz się jeszcze obszerniejszą kontrolą nad swoim robotem. Przeznaczona aplikacja zezwala na pomiędzy innymi wygodne regulowanie parametrów urządzenia i zarządzanie wygenerowanymi przez nie mapami pomieszczeń. Możeszwytwarzać szczegółowe harmonogramy pracy. Nie chcesz, by robot miał dostęp do określonej części mieszkania, na przykład do pokoju dziecka? starczy, że stworzysz wirtualną ścianę lub strefę zakazaną! zobacz, co jeszcze na Ciebie czeka.

  Więcej możliwości sterowania

  Leżysz na wygodnej kanapie, nie masz pod ręką smartfona, a chcesz, by robot posprzątał w mieszkaniu? Nie musisz wstawać i szukać telefonu! L10s Ultra jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Google Assistant, Siri i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz sterować nim przy pomocy głosu! Po prostu wydaj odpowiednią komendę i patrz, jak zabiera się do pracy. Przekonaj się, jakie to wygodne! przystępna jest także funkcja kontroli wideo, która pozwoli pomiędzy innymi zyskać podgląd z kamery robota, sterować nim zdalnie, a choćby nagrać krótki klip.

  Specyfikacja
  • Producent: Dreame
  • Nazwa: DreameBot L10s Ultra
  • Model: L10s Ultra
  • Siła ssania: Do 5300 Pa
  • Najniższy poziom głośności: 59 dB(A)
  • objętość akumulatora: 5200 mAh
  • Czas ładowania: Ok. 6 h
  • Czas pracy: Ok. 210 min (odkurzanie w trybie Quiet) / ok. 160 min (odkurzanie i mopowanie w trybie Quiet)
  • Napięcie znamionowe: 14,4 V
  • Moc znamionowa: 75 W
  • Nawigacja: LDS
  • Unoszenie nakładek mopujących: Tak, na wysokość do 7 mm
  • Pokonywanie przeszkód: Do 2 cm
  • objętość zbiornika na kurz: 350 ml
  • pojemność zbiornika na wodę: 80 ml
  • automatyczne kompletowanie zbiornika na wodę: Tak
  • samoczynne dodawanie środka czyszczącego: Tak
  • wymiary: 350 x 350 x 97 mm
  • Waga: 3,7 kg
  • wymiary stacji: 423 x 340 x 568 mm
  • Waga stacji: 8,9 kg
  • pojemność worka na śmieci: 3 l
  • pojemność zbiornika na czystą wodę stacji: 2,5 l
  • objętość zbiornika na brudną wodę stacji: 2,4 l

  W pakiecie:
  • Robot sprzątający
  • Stacja
  • Szczotka boczna
  • Nakładki mopujące x2 (zamontowane na robocie)
  • Uchwyty do nakładek mopujących x2
  • kabel zasilania
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Worek na śmieci (zapasowy)
  • Środek czyszczący
  • Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 35 cm. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 5000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 5000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 5000 zł,
 • odkurzacze domowe do 5000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 5000 zł, odkurzacz domowy do 5000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 5000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 5000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *