Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

CSW HYDROSTEAM PET PRO 3528N Odkurza, Myje, Suszy i Tryb pary Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL

CSW HYDROSTEAM PET PRO 3528N Odkurza, Myje, Suszy i Tryb pary Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL Najniższa Cena Online

CSW HYDROSTEAM PET PRO 3528N Odkurza, Myje, Suszy i Tryb pary Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: CSW HYDROSTEAM PET PRO 3528N Odkurza, Myje, Suszy i Tryb pary Odkurzacz wielofunkcyjny BISSELL
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz wielofunkcyjny, dedykowanym do wielu powierzchni do domów z zwierzętami. Odkurza, myje i suszy oraz ma tryb pary na żądanie dla trafnych wyników czyszczenia, moc technice hydrosteam™ radzi sobie z nieprzystępnymi i lepkimi zabrudzeniami. Ten wielofunkcyjny odkurzacz i mop do wszystkich powierzchni z nieograniczoną mocą zasilania jest nadzwyczajny i bezpieczny do czyszczenia wszelkich twardych podłóg. Odświeża choćby dywany. Wyposażony w lampy led na głowicy, które oświetlają trudno widoczne sierść zwierząt, kurz i skażenia. Technika tangle-free minimalizuje skręcanie się sierści na wałku szczotki.

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095)

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095) Najniższa Cena Online

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095)
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i dane towaru właściwości Silnik cyfrowy Dyson V10 gwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania powiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do wnętrza powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa skrupulatne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu pozwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, zwiększając moc ssania. 14 cyklonów stwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na zanieczyszczenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o najróżniejszej intensywności. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia rozmaitych powierzchni za pomocą jednego kliknięcia Mini elektroszczotka skutecznie eliminuje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do wygodnego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten produkt Dyson Cyclone V10 Absolute VS modny Dyson V8 Absolute VS popularny Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe producent Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA typ zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zastosowane technologie technologia cyklonowa załączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka parametry fizycznesrebrne > srebrne Odkurzacze pionowe pojemność worka/pojemnika [l]? 0,76 l zaimplementowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie


Bissell crosswave hydrosteam pet select 3527n funkcja mycia

Bissell crosswave hydrosteam pet select 3527n funkcja mycia Najniższa Cena Online

Bissell crosswave hydrosteam pet select 3527n funkcja mycia - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell crosswave hydrosteam pet select 3527n funkcja mycia
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:7,6 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:funkcja zbierania wody, mycie i suszenie, podświetlenie LED frontowe;Inne:samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:stalowy;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:0 min;Moc wejściowa:1100 W;Model:Bissell CrossWave;Napięcie akumulatora:0 V;Odkurzacz ręczny:nie;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,64 l;Poziom hałasu:76 dB;Regulacja mocy ssania:tak;kolekcja:Bissell CrossWave Pet Pro;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:plisowany;Waga:5,67 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, płyn do mycia, stacja czyszcząca, system dwóch zbiorników, zasilacz, zbiornik na wodę;Szczotki, ssawki:szczotka obrotowa;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:8,4 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! Najniższa Cena Online

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz automatyczny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę w trakcie sprzątania. Zaawansowaną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania gwarantuje do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu wynajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  wyśmienita orientacja
  zaawansowana nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i stwarza skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną skrupulatnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki sporym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi, a także inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i jednocześnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyposażony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu lokalizuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja automatycznie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które starczy nazwać i zapisać. Dzięki temu nie musisz kreować osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji wystarczy zaznaczyć wybrane wnętrze, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Przy pomocy aplikacji możesz również ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego pomieszczenia. Robot startuje o ustawionej godzinie, inicjuje sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  samoczynne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie likwiduje brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Objętość worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego wymiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie użytkowany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technologię UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz samoczynny VR3520 pasuje ponadto do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niżeli to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje jednocześnie czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o objętości 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, przeciętny lub wysoki poziom w zależności od stopnia skażenia. Nasadka mopa jest wyekwipowana w dzianinę z mikrofibry, która zespaja brud ze sobą i poleruje podłogę podczas sprzątania. Tkaninę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa odporność i znaczna moc ssania
  Odkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Proponuje 3 stopnie produktywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o dużej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

  Do wszelkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów pasuje do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest wyśmienita zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Namierza nawet najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i znakomicie czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie rozszerza moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa nawet głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej skuteczności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Home, która jest dostępna w języku polskim i jest gratisowa na systemy iOS i Android. Przy pomocy aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i obserwować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz mieć wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz w dodatku ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem innowacyjnych technice lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z większymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, samoczynnie odnajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot zaopatrzony jest w specjalny czujnik, który zapewnia nieprzeciętną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje nieduży dystans od wszystkich przeszkód. Ten sensor służy jeszcze do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  samoczynne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i kreuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie starannie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  przy pomocy aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, albo obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. By osiągnąć precyzyjniejsze sprzątanie, możesz przy pomocy aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Webber. Ranking TOP10 modeli

Dyson Odkurzacz v11 fluffy (5025155090121)

Dyson Odkurzacz v11 fluffy (5025155090121) Najniższa Cena Online

Dyson Odkurzacz v11 fluffy (5025155090121) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Odkurzacz v11 fluffy (5025155090121)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bezprzewodowy odkurzacz dyson v11 fluffy oferuje dużą moc ssania i inteligentną technikę.niezmiennie wysoka efektywność systemu jest mierzona i wyświetlana w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu dyson v11 by zapewnić jeszcze lepszy przegląd czyszczenia.dyson v11 imponuje także higienicznym systemem opróżniania pojemników.


8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy (8710103963684)

8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy (8710103963684) Najniższa Cena Online

8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy (8710103963684) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy (8710103963684)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  eliminuje więcej aniżeli tylko kurz Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua Plus z kolekcji 8000 jest zaopatrzony w nieszablonową nasadkę Aqua Plus, która zezwala na likwidowanie różnych rodzajów brudu jednocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Ponadto oddzielna nasadka 360° tylko do odkurzania, odkurzacz ręczny oraz uzupełniające nasadki zapewniają maksymalizację wykorzystania urządzenia. Zobacz wszystkie korzyści

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7535T5 550W 0,8l Odkurzacz bezprzewodowy Jet 75 pro o mocy 550W, obszerności pojemnika na kurz 0,8l. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz bezprzewodowy Kolor: Stalowy Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy na akumulatorze: 60 min Poziom hałasu: 86 dBa objętość pojemnika na kurz: 0,8l wariant wyświetlacza: LED Napięcie: 21.9V Odłączana bateria Filtr wylotowy: Ultra nieznaczny filtr przeciwpyłowy Zaskakujące efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj skutecznie rozmaite typy podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter marki Samsung tworzy moc ssania wynoszącą choćby 200 W*. Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje nawet niewiele znaczące cząsteczki kurzu. Wysoka skuteczność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 200 W* możesz odkurzać dużo sprawniej na każdej powierzchni, równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i wytwarza ssanie o mocy choćby 200 W*. Ekstremalna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i skrajną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza kreuje optymalną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje niepokaźne cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera nieznaczne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest istotnie proste, starczy jedno kliknięcie by ją odłączyć. Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu Wielowarstwowy system filtracji o skuteczności do 99,999%* 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z niedużej metalowej siatki wyłapują obszerniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny. Wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) umożliwia odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową***, by wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej skuteczności nawet przez 500 cykli pracy****. Starczy rzut oka Cyfrowy wyświetlacz Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa stosownie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i typ używanej szczotki. W sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Wygodna ładowarka Stacja ładująca typu „2 w 1" Ciesz się obszerniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" łatwo przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Prosty do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o pojemności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go także od odkurzacza, aby wysypać kurz. Nadzwyczajnie czyste podłogi Końcówka do polerowania Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki komfortowe i skuteczne czyszczenie bez wysiłku. Możesz także użyć mopów z mikrofibry wielokrotnego wykorzystywania albo mokrych ściereczek jednorazowego stosowania. Działa do 80 minut *, podczas których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi. Sprzątanie które nie męczy Lekka kompozycja Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka konstrukcja gwarantuje maksymalną wygodę stosowania, a także zniża obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,66 kg, a zatem o 12% mniej* w sytuacji klasycznych odkurzaczy Samsung. Teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne Kolor: Stalowy kolor dodatkowy: Teal Silver Silnik: Tak efektywność Moc silnika: 550 W Moc ssąca: 200 W Czas pracy (Min.): 6 min Czas pracy (Śr.): 30 min Czas pracy (Maks.): 60 min Poziom hałasu: 86 dBA wariant cyklonu: Multi Cyclone pojemność pojemnika na kurz: 0.8 L wariant wyświetlacza: LED Szczotka Główna: Elektr
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Makita. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary Najniższa Cena Online

Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: IROBOT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo I8 (I817640) Jasnoszary
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Jedno urządzenie, które posprząta wszystko. Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® i8 - jednoczesne odkurzanie i mopowanie, dzięki prostej zamianie pojemnika....

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet Najniższa Cena Online

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18 V Filtr: Antyalergiczny Czas ładowania: 270 min Czas pracy bezprzewodowej: 65 min Wskaźnik stanu akumulatora 3 stopnie pracy System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. Wyjątkowo konkretny - tak jak odkurzacz przewodowy. Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie | 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo mocny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak wydajny, jak przewodowy odkurzacz¹, gwarantując staranne odkurzanie. Idealna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania.

  Sierść zwierząt domowych jest zwykle skomplikowana do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest świetna dla właścicieli zwierząt: zagwarantuje skrupulatne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu⁶.

  Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki skuteczniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania. Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracy.

  Imponująca skuteczność odkurzania, nieznaczna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest zaopatrzony w najnowsze ogniwa o szerokiej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii¹, ma także kompaktową konstrukcję, powiększoną skuteczność i dłuższą żywotność.

  mocny i lekki silnik stworzony w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wytworzony poprzez firmę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce efektywny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla przystępnej obsługi i imponującej produktywności odkurzania poprzez cały czas.

  Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierści likwidowanie sierści to prawdziwe utrapienie. Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, żeby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Zaopatrzona w charakterystyczny wałek, a także drugi, który ponadto powoduje,eliminowanie sierści jest nieskomplikowane i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni produktywne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych. Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom. Chcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz pokaźniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje także nieograniczony czas pracy¹, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki. Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich urządzeń w Twoim w domu.

  Większość sprzętów wykorzystuje najróżniejsze warianty akumulatorów, co może wiązać się z dodatkowymi kosztami stosowania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz zastosować jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.

  samoczynne dostosowanie mocy do wszystkich rodzajów podłóg. Koniec z zastanawianiem się nad wyborem trafnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi. Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni.

  zapewnia dodatkowo adekwatną równowagę skutecznością odkurzania a czasem pracy. Ergonomiczny interfejs sterowania z 3 zróżnicowanymi trybami pracy. Różnorodne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnorodnych ustawień.

  „Turbo" rozszerza efektywność w niełatwych zadaniach, gwarantując taką samą wydajność, co odkurzacz przewodowy¹. „Auto" dopasowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zagwarantuje wyjątkowo długi, trafny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.

  SPECYFIKACJA technologicznA sprawność Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, perfekcyjna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z dodatkowym wałkiem do bardziej sprawnego usuwania sierści zwierząt.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje nieprzeciętne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 4.0 Ah: Do 65 min w trybie Eco b

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Moneual Odkurzacz mbot950

Moneual Odkurzacz mbot950 Najniższa Cena Online

Moneual Odkurzacz mbot950 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Moneual
 • Pełna nazwa odkurzacza: Moneual Odkurzacz mbot950
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  jaki robot sprzatający wybrać - przekonaj się sam i zyskaj pakiet korzyścijaki robot sprzątający wybrać? to pytanie zadaje sobie wielu użytkowników. Nabywając robota samoczynnego moneual mbot950, uzyskujesz nie tylko postępowy odkurzacz sprzątający zapewniający produktywne i sprawne działanie,także kartę vip, która zagwarantuje ci mnóstwo korzyści i poczucie bezpieczeństwa: podmianę baterii po dwóch latach wykorzystywania robota, darmowy przegląd odkurzacza sprzątającego po roku od momentu jego zakupu, 25% rabatu na wszystkie akcesoria, door to door - bezpłatne przesyłki kurierskie do twojego mieszkania, asygnowaną polską infolinię, gdzie nasz zespół specjalistów odpowie na każde twoje pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości, diagnostykę on-line, szybkie i wygodne zgłaszanie problemu przez krystaliczny formularz internetowy.

  postaw na progresywne technologie podnoszące komfort życia!niezawodny i efektywny silnik to gwarancja sprawnościi zobacz, jak działa innowacyjny robot sprzątający!rekomendowany poprzez producenta robotów sprzątających moneual mbot950 wyróżnia się wysokiej jakości, ekonomicznym i najnowszej generacji silnikiemnidec, który został wytwarzany w japonii.

  gwarantuje temu inteligentnemu i progresywnemu odkurzaczowi bezproblemową i wydajną pracę poprzez lata. Mbot950 pozbędzie się kurzu w mgnieniu oka. Poradzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

  wspaniale zbiera najmniejszy kurz, sierść, piasek, a także wszystkiego rodzaju inne nieczystości, dzięki czemu zyskujesz w stu procentach czyste podłogi. Silnik, w który wzbogaciliśmy robota automatycznego mbot950, ma siłę ssącą aż 2600pa.

  ten odkurzacz sprzątający nie ma sobie równych. Poznaj jego moc. Uwolnij się od zabrudzeń i postaw na najnowsze technologie, które pozwolą ci radować się pełnią życia!robot 2w1 - odkurzy, a następnie umyje podłogirobot samoczynny mbot950 łączy w sobie dwie funkcje, które doceni cała twoja rodzina.

  nie tylko zlikwiduje kurz, sierść i inne zabrudzenia z podłóg,też perfekcInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2500 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze domowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł, odkurzacz domowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *