Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca genialnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją produktywnością. Robot zaopatrzony został w udoskonalony procesor operacyjny dzięki czemu działa efektywnie. W pełni nowa szczotka główna i boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i skrupulatniejsze, a 14 progresywnych technicznie czujników gwarantuje wydajniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej progresywną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Zezwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Ponadto budowa lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  świeże oprogramowanie i kompozycja

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak szerokiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i niezaprzeczalnie szybciej. Dodatkowo urządzenie wspiera innowacyjna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w mocnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Producent postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie posiada funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Firma wyposażył Roborocka Black w mocną baterie litowo-jonową która w przypadku tak wielkiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz konieczna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie używania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy niedużej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje mobilną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Nowoczesne oprogramowanie pozwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także pozwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niżeli w Roborock S5 sprawia, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej sprężyste włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty efektywności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  nowoczesna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona ilość ramion pozytywnie wpływa na wydajność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  lepsza stacja ładująca modelu S6 Black, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Poprawia to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  komplet zawiera:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystywania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • rodzaj filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute z wtyczką EU Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V10 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Odporność, wysoka moc ssania, poręczna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, że Dyson V10 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dyson Cyclone V10™.
  Pożegnaj tradycyjne odkurzacze przewodowe.

  gwarantuje moc ssania przewodowego1, a także 40% obszerniejszy pojemnik na zapotrzebowania obszerniejszych porządków. Odkurzacz Dyson Cyclone V10™ ma największą siłę ssania ze wszelkich odkurzaczy bezprzewodowych na rynku.1

  ¹ Zastrzeżenia: Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.  Silnik cyfrowy Dyson V10

  Najmniejszy i najlżejszy, a przy tym najistotniejszy silnik do odkurzacza produkowany poprzez producenta Dyson.

  Do 60 minut odkurzania bez spadku mocy

  Wysoka moc ssania umożliwiająca sprzątanie wszystkich zakamarków.

  14 cyklonów

  Odkurzacz formuje siłę o wartości ponad 79 000g, wyrzucając do pojemnika mikroskopijne cząsteczki, jak pyłki, a choćby bakterie.

  Filtracja całego systemu

  Dzięki hermetycznej uszczelce wokół zespołu cyklonów i gumowej uszczelce wokół progresywnego filtra cały system jest w całości szczelny, co zapobiega ponownemu przedostawaniu się pyłu, alergenów i bakterii do powietrza.

  7-ogniwowa bateria o znacznej gęstości energii

  Litowo-jonowa bateria odkurzacza Dyson Cyclone V10™ ma o jedno ogniwo więcej aniżeli w modelu Dyson V8™, dzięki temu dostarcza wyższe napięcie i obszerniejszą moc

  Higieniczne, skrupulatne opróżnianie pojemnika

  Długi, wąski pojemnik i mechanizm starannego opróżniania. Higienicznie wyrzuca cały kurz i brud w głąb kosza na śmieci, dzięki temu nie trzeba dotykać zabrudzeń.

  Jednym kliknięciem zmienia się w odkurzacz ręczny

  Możliwość szybkiej zmiany z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny i z powrotem. Starczy jedno kliknięcie. Do szybkiego zbierania zabrudzeń albo dokładnego sprzątania domu.

  Zbiera sierść zwierząt domowych i głębokie zabrudzenia

  To niewielkie urządzenie z napędem zbiera i likwiduje sierść zwierząt domowych z tapicerki oraz radzi sobie z brudem wtartym w dywany. Równocześnie w domu, jak i w samochodzie.

  budowa gwarantuje ochronę akustyczną.

  Aerodynamiczna obudowa silnika reguluje ścieżki przepływu powietrza wokół silnika, ograniczając hałas powodowany turbulencjami.

  Certified asthma and allergy friendly™.

  Spełnia albo przewyższa standardy dotyczące wydajnego usuwania pyłu zawierającego alergeny z dywanów i twardych podłóg. Certyfikowany przez Allergy Standards Limited.

  WTYCZKA EU

  Moc ssania
  151AW
  Waga
  2,68KG
  objętość pojemnika
  0,76l
  rozmiary
  1266 x 250 x 256 mm
  oczyszczanie
  Nadający się do czyszczenia wieczny filtr

Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:120 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, kontrola ilości wody, pauza/tryb wznawiania, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-złoty;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,32 litra;Poziom hałasu:68 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 jednorazowych nakładek do mopowania, 2 nakładki mopa, 3 worki, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell 2765N

Bissell 2765N Najniższa Cena Online

Bissell 2765N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 2765N
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  lepsze czyszczenie krawędzi.bissell crosswave cordless max sprawdza się idealnie w precyzyjnym czyszczeniu krawędzi – o 60% produktywniej niżeli modele crosswave cordless i crosswave pet pro.samoczynne samoczyszczenie.odkurzacz ma tryb samoczynnego samoczyszczenia czystą wodą ze zbiornika.

  przy pomocy jednego przycisku zlikwidujesz brud, włosy i oczyścisz szczotkę po każdym odkurzaniu.nowa szczotka.urządzenie ma nową szczotkę obrotową, która ma większą średnicę (w kontraście do innych modeli crosswave).

  dzięki czemu jeszcze szybciej posprzątasz wszystkie powierzchnie swego domu.stacja dokująca 3-w-1.dzięki niej odkurzacz jest zawsze gotowy do sprzątania. Zaledwie 4 godziny ładowania pozwalają sprzątać dom lub mieszkanie poprzez 30 minut.odkurzaj i myj jednocześnie.oszczędź czas odkurzając i myjąc w jednym kroku.specyfikacja ogólna czyszczone powierzchnie dywany, podłogi, wykładzinykolory czarny, biała perła z akcentami błękitubossanova specyfikacja techniczna moc ssania 250 wmoc akumulatora 36 vbezprzewodowy takzmienna siła ssania takpoziom hałasu 75 db (a)prędkość systemu samoczyszącego 1700 rpmustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanówczas działania 30 min czas ładowania 4hpojemność pojemnika na czystą wodę 0.828 lpojemność pojemnika na brudną wodę 0.550 lskładana rączka takstacja ładująca takwyjmowane zbiorniki takgumowe kółka takwolnostojący taksystem filtracji filtr plisowanynarzędzia baza ładująca z tacką samoczyszcząca (po naciśnięciu przycisku)przycisk uwalniania płynu tak, ze wskaźnikiem led (podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza płynu)kółka ciche, gumowew pakiecie szczotka wielofunkcyjna obrotowa, 1 l płyn wielofunkcyjny, filtr do odkurzacza 1866f, taca 3w1, ilustrowany podręcznik użytkownika, arkusze bezpieczeństwa waga 5.2 kg


Shark IZ320EU

Shark IZ320EU Najniższa Cena Online

Shark IZ320EU - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark IZ320EU
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  produktywny, bezprzewodowy odkurzacz z najnowszymi technologiami....

Philips 8000 SerieS AQua

Philips 8000 SerieS AQua Najniższa Cena Online

Philips 8000 SerieS AQua - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips 8000 SerieS AQua
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  eliminuje więcej aniżeli tylko kurz Samo odkurzanie nie wystarcza,pousuwać cały brud z podłogi. Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 8000 to jedyne tego typu urządzenie, które usuwa więcej niż tylko kurz. Specjalnie zaprojektowana nasadka 2 w 1 odkurza i myje podłogi, usuwając lepkie plamy, a nawet bakterie.

  przejrzyj wszystkie korzyści


Dyson V10 MotorHead

Dyson V10 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V10 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest tak lekki i potężny, iż można nim starannie posprzątać każdą powierzchnię w domu. Model V10 potrafi odczytać aktualne warunki pogodowe np. Ciśnienie atmosferyczne i temperaturę. Wykorzystuje swoje czujniki ciśnienia, żeby móc określić, czy znajduje się na parterze, czy na piętrze. Wychwytuje różnicę pomiędzy wysokością stołu a podłogi. Silnik używa tych informacji do precyzyjnej regulacji swej pracy, co zapewnia stałą, wysoką skuteczność przy zmiennym ciśnieniu atmosferycznym, niezależnie od tego, gdzie znajduje się urządzenie. Nowy silnik umożliwia obrót cyklonów i zbiornika o 90 stopni i ustawienie ich w linii prostej. Gwarantuje to liniowy przepływ powietrza, co zwiększa moc ssania o 20 %. Na dodatek higieniczny mechanizm usuwania brudu pozwala jednym ruchem opróżnić zbiornik. Pokaźniejsza o 40 % pojemność zbiornika sprawia, że nie trzeba go tak nieraz opróżniać. Elektroszczotka, zaopatrzona jest w konkretny silnik umieszczony w środku wałka. Szczotkę asygnowaną do podłóg twardych zaopatrzono w miękkie, antystatyczne włókna węglowe, które wydajnie usuwają nieznaczny pył. Szczotka z miękkim wałkiem do podłóg twardych eliminuje równocześnie obfite zabrudzenia i nieznaczny pył. Do wychwytywania znacznych zabrudzeń służy wielki wałek pokryty miękką dzianiną nylonową, natomiast za usuwanie pyłów odpowiadają antystatyczne włókna węglowe. Silnik szczotki umieszczony jest wewnątrz wałka, dzięki temu odkurzamy całą szerokością szczotki....

Cobbo PRO 27

Cobbo PRO 27 Najniższa Cena Online

Cobbo PRO 27 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo PRO 27
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roboty serii PRO 27 są niedoścignione na rynku europejskim, jak i światowym ze względu na kilka cech, jakich nie posiadają żadne inne roboty sprzątające, mianowicie: najnowsze czujniki "BC Slant Sensors" zainstalowane w tych robotach pozwalają pracować na wszystkich powierzchniach, na dodatek czarnych dywanach i płytkach, funkcja samoopróżniania pojemnika na kurz (model PRO 27+), nawigacja laserowa LDS Pro 5.1, mopowanie połączone z odkurzaniem, pojemnik na płyn aż 400ml! (silnik ssący pracuje w trakcie mopowania)....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium Zaskakująco skuteczne odkurzanie Silnik Samsung Digital Inverter tworzy moc ssącą do 200 watów, więc możesz odkurzać rozmaite powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium ma aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja sprawnie zatrzymuje nawet śladowe cząsteczki kurzu.

  Wysoka skuteczność Wysoka moc silnika do 550 W w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium produktywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą. Odkurzanie parkietu bezproblemowo sprzątniesz choćby mały kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki Soft Action o metalicznym, antystatycznym włosiu dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  Dzięki zaimplementowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, by nie zaplątywała się w nią zebrana sierść. Co więcej, starczy jedno kliknięcie, żeby szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.

  skrajna moc ssąca Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą w odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje małe cząsteczki kurzu. Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  Wysokowydajna bateria w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium wytrzyma nawet 1 godzina sprzątania. Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę.

  Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej produktywności choćby poprzez 500 cykli pracy. Mycie parkietu Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium możesz bez trudu zachowasz wyśmienitą czystość parkietu korzystając z opcjonalnej szczotki Spinning Sweeper.

  Jej dwie obrotowe myjki zezwalają na łatwiejsze czyszczenie. Możesz nałożyć na nie albo nakładki z mikrofibry wielokrotnego stosowania, albo jednorazowe wilgotne chusteczki. Z włączoną funkcjąa mycia odkurzacz pracuje choćby 80 minut, byś zdążył świetnie wymyć parkiet.

  wygodna ładowarka Ciesz się obszerniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb.

  Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, żeby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Zobacz odkurzacz Jet w powiększonej rzeczywistości...


Tefal RG7867

Tefal RG7867 Najniższa Cena Online

Tefal RG7867 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot Tefal X-plorer Serie 120 AI to niezrównane urządzenie sprzątające wykorzystujące innowacyjną technikę. Odkryj nowy rozmiar personalizacji dzięki nienaturalnej inteligencji i progresywnej nawigacji....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2500 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze domowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł, odkurzacz domowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.