Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 2500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa doskonale radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot posiada turbinę wytwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na zanieczyszczenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja proponuje istotnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Seria i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany przez amerykańską producenta, stanowczy choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać iż efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez producenta Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota oraz opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz stworzone poprzez iRobot – producent twierdzi iż jeden worek gromadzi do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika realne jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w chwili dokowania zezwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić żeby iRobot Roomba i7 utrzymywał produktywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Samoczynny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił aby iRobot podczas pracy formujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swym aktualnym położeniem. Użytkownik może dzisiaj nie tylko oglądać robota jak sprzątadodatkowo wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja przenośna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje posiadającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot buduje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, by było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje też możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME wytwarza raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na zanieczyszczenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są nieprzeciętne efekty sprzątania na dywanach. Nie postępowy lecz sprawdzony system którego firma trzyma się od pierwszych kolekcji robotów gwarantuje jednostajną prace samoczynnego odkurzacza który gwarantuje nadzwyczajne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu podczas sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect perfekcyjnie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia nieraz kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on przeważnie na efektywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu oraz siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ efektywnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  wytwarzane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one nad wyraz ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im doskonałe efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek podczas odkurzania perfekcyjnie „rozczesuje" dywany i wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, inicjuje odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je powiększając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się rewelacyjnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ zaopatrzony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników nieustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się na dodatek specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zastosowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zagwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie obniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion wykorzystywana w większości akumulatorów niewiele znaczącego kalibru, doskonale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na mobilnym ustawieniu (z precyzyjnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu zamiany worka w stacji i konserwacji urządzenia. Dobrze zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób użytkowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20R9042T2

Samsung VS20R9042T2 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9042T2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9042T2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Wyposażony w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco sprawne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter kreuje moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać rozmaite powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja efektywnie zatrzymuje choćby niewiele znaczące cząsteczki kurzu. Wysoka wydajność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* skuteczne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter, a także technologia Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj ekstremalną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą*.

  System zaopatrzony w 27 wlotów powietrza tworzy stosowną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie oddziela minimalne cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka doskonale spełni oczekiwania na dywanach i sprawnie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, wystarczy jedno kliknięcie żeby ją odłączyć.

  Usuń choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA lokalizuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zaimplementowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ dokumenty SLG i BAF potwierdzające jego efektywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy choćby przez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy starczy odstawić do stacji dokującej, która zezwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana kompozycja stacji zezwala na ładowanie dwóch baterii jednocześnie dzięki uzupełniającemu adapterowi w podstawie*. W dodatku specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz zawsze działa adekwatnie. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i rodzaj szczotki.

  w sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Nieskomplikowany do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  jednocześnie pojemnik, jak i system odfiltrowujący nadają się do mycia. Pojemnik można również opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Wygodne używanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci przystosować jej długość do Twojego wzrostu.

  sprawdź odkurzacz Jet w rozszerzonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i zobacz jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja techniczna:dane ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka, a także do kurzuAkcesoria: sprężysta końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra drobny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF


Miele SCouT RX3

Miele SCouT RX3 Najniższa Cena Online

Miele SCouT RX3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SCouT RX3
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Transmisja na żywo z obszaru czyszczenia solidny odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD jest zaopatrzony w 4-stopniowy system czyszczenia, który zapewnia dokładne czyszczenie na każdej powierzchni. W porównaniu z RX2 Home Vision HD produktywność czyszczenia została powiększona nawet o 25%*. Żywotność baterii pozostała taka sama, tj. 120 minut na jednym ładowaniu. Odkurzacz wyposażony jest w szereg inteligentnych technice i czujników do skutecznej nawigacji w przestrzeni i ochrony robota przed kolizją z meblami czy upadkiem ze schodów. By zapewnić najmocniej wygodne sterowanie, udoskonalona aplikacja Miele Scout jest gotowa. Pozwala to na przykład na dobór określonych obszarów do czyszczenia lub określenie godzin pracy odkurzacza. Największą zaletą tego modelu jest szyfrowana transmisja obrazu hd na żywo z przednich kamer, którą można łatwo wyświetlić w aplikacji przenośnej. Kluczowe atrybuty robota odkurzającegoMiele
  Scout RX3 Home Vision HD SPQL Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz samoczynny Miele Scout RX3 Home Vision HD może prosto dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Do precyzyjnego czyszczenia najróżniejszych narożników wykorzystuje 20-ramienne szczotki wahadłowe, które przekraczają szerokość odkurzacza. Aby odkurzacz osiągnął te same korzystne wyniki na dywanach o wysokim włosiu, załączone są też szczotki 6-ramienne. Odkurzacz samoczynny Miele może pokonać różne przeszkody w dążeniu do czystości - niskie krawędzie dywanu lub progi o wysokości do 17 mm. Cały odkurzony brud jest przechowywany w pojemniku o obszerności 0,4 l. Jeśli odkurzacz samoczynny rozpoczął czyszczenie od podstawy ładującej, może automatycznie powrócić ponownie. Inteligentna nawigacja 3D 4 tryby - Auto, Spot, Turbo, Silent Szczotki boczne pędzla narożnego Żywotność baterii 120 minut Funkce Home Mapping Przesyłaj strumieniowo obraz na żywo z kamery do aplikacji przenośnej
  • Home Vision HD
  • Orientace v prostoru
  • Non-Stop 120 minut
  • 4stupňový čisticí systém
  • Optické senzory
  • Aplikace Miele Scout
  • Virtuální mapa
  "Zgłaszam się do ciebie bezpośrednio z podłogi" Odkurzacz automatyczny ma 2 przednie kamery, które mogą wyświetlać bieżący widok w aplikacji Miele Scout w jakości HD. Możesz rzucić światło na obciążenie robocze odkurzacza albo po prostu przejąć stery i zacząć sterować odkurzaczem bezpośrednio w aplikacji za pomocą przycisków strzałek. Transmisja na żywo jest szyfrowana, więc nie musisz się martwić o naruszenie swojej prywatności. Pełne detale towaru Funkcja timera Zamów Miele Scout RX3 Home Vision, by mógł wziąć się do pracy zaraz po wyjściu z domu. Ma już oko na czas i początkuje sprzątać o ustalonej godzinie. Możesz skonfigurować do 7 różnorodnych kombinacji. Programy czyszczenia Scout RX3 Home Vision oferuje 4 tryby czyszczenia: tryb samoczynny, tryb punktowy do ukierunkowanego czyszczenia mniejszych obszarów, tryb Turbo do szybkiego czyszczenia i tryb cichy z cichą pracą. Wydajna filtracja Pojemnik na kurz jest nietrudny i wygodny do wyciągnięcia przy pomocy żółtego uchwytu. Filtr AirClean Plus pozostawia powietrze w pomieszczeniu wyjątkowo czyste i możesz być pewien, iż odkurzony kurz trafi do pojemnika na kurz. Skrupulatne czyszczenie narożników 20-ramienne szczotki boczne pozbędą Się irytujących kępek kurzu w trudno dostępnych rogach. Wyciągnięte ramiona boczne wystają poza szerokość urządzenia, a gdy napotkają przeszkodę, z wdziękiem przesuwają się do tyłu. Pakiet mieści też 6-ramienne szczotki boczne do czyszczenia dywanów z długimi stosami.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eufy. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12

  Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 pozwala na nie tylko odkurzanie, lecz też mycie podłóg. Dzięki ulepszonej konstrukcji szczotki skutecznie likwiduje brud również wzdłuż krawędzi. Automatycznie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się również wyczyści. Wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy na poziomie około 35 minut, a zaimplementowany ekran LED upraszcza obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie

  teraz możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg za pomocą mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności jednocześnie, przy użyciu jednego urządzenia! Odkurzacz H12 świetnie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, proponuje także funkcję mopowania, dzięki której szybko rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie namierza brud

  Miej pewność, iż wszystkie podłogi w Twoim domu są genialnie czyste. Dreame H12 inteligentnie lokalizuje brud i automatycznie dopasowuje swoją moc do stopnia skażenia odkurzanej powierzchni. Dzięki czemu nie tylko pozwala na precyzyjne sprzątanie, ale też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być skuteczniejsze!

  Jeszcze lepsza szczotka

  Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach albo przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze. Dreame H12 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która likwiduje brud choćby z wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością - zgromadzone przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści

  Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została wyekwipowana w specjalną skrobaczkę, która eliminuje z niej brud podczas sprzątania. Dzięki czemu masz pewność, że dopiero co skatalogowane skażenia nie znajdą się z powrotem na podłodze. Co więcej, wystarczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony.

  2 tryby pracy do wyboru

  luźno przełączaj się pomiędzy przystępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz. Tryb Auto umożliwia staranne czyszczenie podłóg - doskonale sprawdzi się na co dzień. W trybie Suction urządzenie usuwa rozlane płyny bez mopowania. Wspaniale poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą. Wypróbuj przystępne możliwości i spraw, iż podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością!

  2 zbiorniki na wodę

  Dreame H12 został wyposażony w 2 zbiorniki na wodę - jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma objętość aż 900 ml. To oznacza, iż nie musisz uzupełniać go w trakcie sprzątania - jedno napełnienie wystarczy na wyczyszczenie podłóg o znacznej powierzchni. Objętość drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z zanieczyszczeniami, nie musisz więc się martwić, że rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został wyekwipowany w czytelny wyświetlacz LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Wystarczy rzucić okiem, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo status sprzątania! H12 oferuje jeszcze inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o aktualnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę.

  wyprodukowany dla Twojej wygody

  Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać znacznego wysiłku. Dzięki dokładnie przemyślanej konstrukcji H12 gwarantuje nieporównany komfort wykorzystywania. Jego prowadzenie jest istotnie proste i komfortowe - nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza w dodatku nie sprawi Ci problemu. W zestawie wyszukasz specjalną bazę, która oferuje miejsce nie tylko na urządzenie, lecz też na asygnowane dla niego akcesoria.

  Długi czas pracy

  Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa kompozycja Dreame H12 sprawia, iż możesz wygodnie odkurzyć cały dom. Urządzenie zostałozaopatrzone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować nawet poprzez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz! dodatkowo wchodząca w skład zestawu baza pozwala na ładowanie H12 w trakcie przechowywania.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

  Specyfikacja


Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny wybór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, czujka ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;objętość zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:robot sprzątający;linia (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technologia TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 600 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG8597

Tefal RG8597 Najniższa Cena Online

Tefal RG8597 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG8597
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegóły promocji wynajdziesz na stronie TUTAJ. Automatyczne opróżnianie zabrudzeń automatyczna stacja, która jest na wyposażeniu robota z linii 75S+, zezwala na usunięcie kurzu z pojemnika w robocie w zaledwie 20 sekund.

  Zabrudzenia są zasysane z turbo mocą 25.000Pa, by nic nie pozostało w zbiorniku. 60 dni bezobsługowego odkurzania Koniec z częstym opróżnianiem pojemnika na kurz! Worki Hygiene+ o pojemności 4,1L i filtracji zabrudzeń na poziomie 99,9% powodują, iż nie musisz opróżniać manualnie pojemnika w robocie choćby przez 60 dni.

  Odkurzaj i mopuj jednocześnie 3 rodzaje ściereczek nabywając robota samoczynnego Tefal Xplorer S75 S+ wynajdziesz w komplecie 3 ściereczki mopujące, dedykowane do najróżniejszych typów zabrudzeń: szarą - do uniwersalnego wykorzystania, niebieską - do usuwania zaschniętych plam i elektrostatyczną zieloną - do nieznacznego kurzu bez zastosowania wody.

  3 poziomowe dozowanie wody System Smart Aqua Power i 3-poziomowa regulacja wody pozwalają na ustawienie intensywności mopowania w zależności od rodzaju podłogi. Zbiornik o objętości 300 ml zapewnia, że robot poradzi sobie z umyciem choćby sporego mieszania.

  staranne odkurzanie Inteligentna i skrupulatna nawigacja laserowa, w którą wyekwipowany jest robot sprzątający Tefal RG8597, to gwarancja kompleksowego sprzątania Twojego domu. W dodatku, robot tworzy staranną mapę Twojego mieszkania już po pierwszej sesji sprzątania.

  dostosowany do potrzeb Możesz w pełni kontrolować pracę robota, ustawiając przy pomocy aplikacji X-Plorer strefy bez odkurzania albo mopowania, personalizując mapy mieszkania czy też sterując urządzeniem głosowo.

  Zdalne sterowanie z aplikacjąTEFAL Xplorer Poznaj instynktowną aplikację Tefal X-Plorer z szeregiem funkcji obsługujących Twojego robota! - Wybierz 1 z 4 trybów sprzątania (Auto, Strefa, pokój, Punkt)- Ustaw harmonogram sprzątania całego mieszkania albo wybranych pomieszczeń- Włącz tryb „Nie przeszkadzaj", żeby robot nie niepokoił Cię w wybranych godzinach np.

  w nocy Zacznij od mapy! Spersonalizuj mapę Twojego mieszkania nadając nazwy pomieszczeń, ustawiając adekwatną moc odkurzania i natężenie mopowania dla każdego z pokoi czy określając kolejność sprzątania.

  Możesz też z łatwością dodać strefy wyłączone ze sprzątania, strefy bez mopowania i wirtualne ściany. Akcesoria w zestawie Stacjaopróżniająca 3 workiHygiene+ 3 ściereczkimopujące Nakładkamopująca Akcesoriumdo czyszczenia Porównaj modele robotów Xplorer Serie 75s Serie 75s+ Serie 95 Serie 120 AI Serie 130 AI Moc ssąca 2 700 Pa 2 700 Pa 12 000 Pa 2 700 Pa 2 700 Pa Jednoczesne odkurzanie i mopowanie Sterowanie intensywnościąmopowania Zapamiętywanie map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Do 4 map Tryby sprzątania 4 4 4 3 3 poziomy mocy 4 4 4 4 4 Wysokość 9,5 cm 9,5 cm 10 cm 10 cm 8 cm Turboszczotki 1 1 3 1 1 Max czas pracy 120 min 120 min 225 min 120 min 120 min technologia AI samoczynne opróżnianiezbiornika na kurz


Medismart FD-2034

Medismart FD-2034 Najniższa Cena Online

Medismart FD-2034 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Medismart
 • Pełna nazwa odkurzacza: Medismart FD-2034
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Zaufaj możliwościom Medismart Medismart jest nowoczesnym urządzeniem, które pochłania z otoczenia cząstki kurzu, a także równocześnie aromatyzuje i filtruje powietrze w domu. Sprawność oraz wielofunkcyjność urządzenia zapewniona jest przez stosowane w tym modelu - zjawisko odśrodkowej separacji.

  „Mechaniczne serce Medismart" Głównym elementem hydrosystemu zaimplementowanego w urządzeniu Medismart jest separator, który odgrywa kluczową role w całym procesie filtracji. Dzięki zaawansowanej konstrukcji, oczyszcza zasysane powietrze, łącząc z wodą nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

  Elektroniczny wyświetlacz LCD Czytelny i łatwy w obsłudze elektroniczny panel sterujący, zezwala na prosty i wygodny dobór odpowiedniego trybu pracy. Urządzenie łatwo jest przystosować do własnych potrzeb, dzięki 5 odmiennym programom oraz możliwość ustawienia czasu pracy.

  genialny dla alergików Czyste i zdrowe powietrze w domu jest bardzo ważne dla osób cierpiących na astmę, alergie i inne choroby układu oddechowego. Oprócz innowacyjnego systemu filtracji powietrza, urządzenie Medismart daje w dodatku możliwość inhalacji i co jest istotnie ważne w przypadku zmniejszania skutków niektórych dolegliwości.

  Jonizacja i ozonowanie zaawansowana technika sprawia, iż urządzenie Medismart może być też wykorzystywane do przywracania optymalnej jonizacji powietrza. W połączeniu z funkcją ozonowania, przywraca to zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

  Podświetlany zbiornik przejrzysty zbiornik na wodę, w którym zbierane są zanieczyszczenia jest podświetlany, dzięki czemu łatwo zobaczysz czy podczas porządków nie trafiły do środka niechciane tam przedmioty.

  Łatwość prowadzenia Odkurzacz został osadzony na podstawie z symetrycznie rozstawionymi 4 kołami, które zapewniają łatwość prowadzenia podczas sprzątania i zwrotność urządzenia....


Tefal RG7867WH

Tefal RG7867WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7867WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o objętości 700 ml, nakładka mopująca o objętości 110 ml, samoczynne wykrywanie dywanów i zwiększenie siły ssania, pamięć do 4 map różnych kondygnacji, mapowanie po przez kamerę laserową oparty na nienaturalnej inteligencji, automatyczne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po przez komunikaty głosowe dziaki amazon alexa, siri czy gogle assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

Karcher SV 7

Karcher SV 7 Najniższa Cena Online

Karcher SV 7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher SV 7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz SV łączy w sobie atuty parownic i odkurzaczy. Zbiera suche zanieczyszczenia i śladowe ilości wody (maks. 0.5 l). Jego podstawową funkcją jest jednak odkurzanie parowe. Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Zezwala na to sprawne, naturalne (bez używania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Dodatkowy zbiornik na wodę pozwala na uzupełnianie wody w trakcie pracy bez przerw na studzenie bojlera. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję odkurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala także zbierać znikome ilości wody (maks. 0.5l). Czyszczenie parą i odsysanie jej w jednym przejściu roboczym produktywne czyszczenie okien, luster, podłóg drewnianych i odświeżanie tapicerki. Bezpieczna blokada zabezpiecza przed przypadkowym wciśnięciem spustu pistoletu parowego np. Poprzez dzieci. Odkurzacz SV 7 ma 4-stopniowa regulację siły ssania w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Odkurzacz SV 7 ma 5-stopniową regulację wydatku pary w zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni.
  Schowek na kabel elektryczny na obudowie zezwala na przechowywanie kabla na urządzeniu. W wyposażeniu znajduje się dysza podłogowa, dysza ręczna, punktowa, do okien, szczotka krągła (czarna), dysza do detali z odsysaniem, rury (2 x 0,5 m), wąż z uchwytem, odpieniacz "FoamStop", filtr HEPA 12, zestaw do podłóg z systemem odsysania pary, powłoczki frotte, 1 szt., ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki, szczotka do mycia filtra wodnego, torba na wyposażenie uzupełniające, krągła szczotka.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 2500 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze domowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 2500 zł, odkurzacz domowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy domowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *