Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 3000 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 3000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Electrolux EP81-HB

Electrolux EP81-HB Najniższa Cena Online

Electrolux EP81-HB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP81-HB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe dane produktuw zestawie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę powerpro do różnorodnych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania powerpro mop, elektroszczotkę z technologią uv bedpropower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę,wychwytuje 99% kurzu*wielozadaniowy odkurzacz 4w1 z technologią aktywnego mopowania, który wychwytuje 99%* kurzu i którym odkurzysz wszystkie rodzaje podłóg, nawet 5 razy mocniej**.

  odkurzacz technikę aktywnego mopowania, postępową technikę uv, a także daje możliwość polerowania podłóg. *innowacyjna budowa w połączeniu z mocą ssącą generowaną poprzez silnik cyklonowy.

  pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza **na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40ogskutecznie usuwa plamy z podłóg*niepowtarzalna budowa szczotki powerpro mop z obrotowymi dyskami sprawnie usunie uporczywy brud a nawet zaschnięte plamy z podłóg twardych.

  wyekwipowane w silnik nakładki mopujące wykończone delikatną powłoką mikrofibry zapewniają ochronę przed zarysowaniem wszystkich rodzajów podłóg twardych. Prędkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę.*w kontraście do pasywnego mopowania, technika aktywnego mopowania - power pro mop rotujących dysków z szybkością 260 obrotów/minutę.wysoka produktywność odkurzaniaindukcyjny silnik wytwarza 5-krotnie* pokaźniejszą moc ssania zapewniającą precyzyjne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

  odkurzacz wychwytuje aż do 99%** kurzu z odkurzanej powierzchni.*na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40og.

  **postępowa konstrukcja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej


Dyson V11 Total Clean

Dyson V11 Total Clean Najniższa Cena Online

Dyson V11 Total Clean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Total Clean
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewielki), tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:610 W;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,76 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;Waga:3,08 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25 cm;rozmiary - szerokość:26,1 cm;wymiary - wysokość:128,6 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, końcówka combi, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute Najniższa Cena Online

Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V12 DeteCt Slim AbSolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze parametrylaser wyłapuje cząsteczki, których normalnie nie widaćprecyzyjnie ustawiony laser powoduje, iż niewidoczny kurz jest widoczny na twardych podłogach – dzięki czemu niczego nie przeoczysz.

  2mierzy mikroskopijne cząsteczki kurzuczujnik piezoelektryczny stale mierzy i liczy cząsteczki kurzu – samoczynnie zwiększając moc ssania w razie potrzeby. 3naukowy dowód głębokiego czyszczeniaekran lcd prezentuje, co zostało wessane, wyświetlając naukowe dowody głębokiego czyszczenia w czasie rzeczywistym.

  3silnik dyson hyperdymium™mocny, lekki silnik cyfrowy obraca się z szybkością do 125 000 obr./min, odsysając mikroskopijny kurz i obfite skażenia.technologia root cyclone™11 cyklonów stwarza siły odśrodkowe do 100 000 g, żeby wyłapać kurz i skażenia z przepływu powietrza, dzięki temu nie ma utraty ssania.

  5energooszczędna bateriakażda bateria typu click-in zapewnia do 60 minut pracy bez zaniku energii, aby sprzątać tu, tam i wszędzie w domu. 4filtracja wielostopniowacałkowicie szczelna filtracja dyson lokalizuje 99,99% mikroskopijnych cząsteczek i alergenów o wielkości zaledwie 0,3 mikrona – i wydala czystsze powietrze.

  6włókna węgloweczarne antystatyczne włókna węglowe do usuwania drobnego kurzu z twardych podłóg.wszystkie funkcjemoc sprzątania w dowolnym miejscu.wszechstronność technologii bezprzewodowej dyson usprawnia sprzątanie domu.

  skuteczne czyszczenie podłóg, trudno przystępnych miejsc i materacy.głowica czyszcząca laser slim fluffy™głowica myjąca o szerokości 25 cm, wytwarzana z miękkiego nylonu i antystatycznych włókien z włókna węglowego, eliminuje kurz z twardych podłóg i węższych szczelin.

  z niskim profilem, by sięgnąć głębiej pod meble.głowica czyszcząca z napędem bezpośrednim głęboko czyści wszystkie podłogiwłosie nylonowe usuwa brud z dywanu. Czarne antystatyczne włókna węglowe odprowadzają kurz z twardych podłóg.mini elektroszczotka.zbiera długie włosy i sierść zwierząt domowych.mini elektroszczotka stożkowa, zapobiegająca plątaniu się szc


Tefal TY99F1

Tefal TY99F1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED, tryb Boost;Inne:samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:320 W;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Stacja ładująca:stojąca;wariant filtra:zmywalny;Waga:3,2 kg;Wymienna bateria:tak;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elastyczna końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa...


Dyson V10 MotorHead

Dyson V10 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V10 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz jest tak lekki i solidny, że można nim skrupulatnie posprzątać każdą powierzchnię w domu. Model V10 potrafi odczytać aktualne warunki pogodowe np. Ciśnienie atmosferyczne i temperaturę. Wykorzystuje swoje czujniki ciśnienia, żeby móc określić, czy znajduje się na parterze, czy na piętrze. Wychwytuje różnicę pomiędzy wysokością stołu a podłogi. Silnik używa tych informacji do skrupulatnej regulacji swej pracy, co zagwarantuje stałą, wysoką produktywność przy zmiennym ciśnieniu atmosferycznym, niezależnie od tego, gdzie znajduje się urządzenie. Nowy silnik pozwala na obrót cyklonów i zbiornika o 90 stopni i ustawienie ich w linii prostej. Gwarantuje to liniowy przepływ powietrza, co zwiększa moc ssania o 20 %. Dodatkowo higieniczny mechanizm usuwania brudu pozwala jednym ruchem opróżnić zbiornik. Obszerniejsza o 40 % pojemność zbiornika sprawia, że nie trzeba go tak często opróżniać. Elektroszczotka, wyekwipowana jest w potężny silnik umieszczony we wnętrzu wałka. Szczotkę asygnowaną do podłóg twardych zaopatrzono w miękkie, antystatyczne włókna węglowe, które efektywnie usuwają śladowy pył. Szczotka z miękkim wałkiem do podłóg twardych eliminuje jednocześnie obfite zabrudzenia i niepokaźny pył. Do wychwytywania dużych zabrudzeń służy spory wałek pokryty miękką dzianiną nylonową, natomiast za usuwanie pyłów odpowiadają antystatyczne włókna węglowe. Silnik szczotki umieszczony jest we wnętrzu wałka, dzięki czemu odkurzamy całą szerokością szczotki....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe. Ranking TOP10 modeli

Cobbo Pro 27 UV

Cobbo Pro 27 UV Najniższa Cena Online

Cobbo Pro 27 UV - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cobbo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cobbo Pro 27 UV
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  COBBO PRO 27 UV to robot odkurzająco-mopujący, który łączy w sobie najnowocześniejsze technologie zmywania, odkurzania, czujników podłoża i nawigacji oraz dezynfekcje systemem UV....

Dyson V11 Extra

Dyson V11 Extra Najniższa Cena Online

Dyson V11 Extra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V11 Extra
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:5 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy, tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-fioletowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:545 W;Napięcie akumulatora:29,4 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,76 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:3 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:26,1 cm;wymiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:128,6 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, końcówka combi, końcówka Low Reach, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...


Eufy RoboVaC L70 Hybrid

Eufy RoboVaC L70 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC L70 Hybrid - opis i dane techniczne

Samsung VS20R9042T2

Samsung VS20R9042T2 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9042T2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9042T2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:6 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, niewielki), funkcja Turbo, przycisk oszczędzający akumulator, szybkie ładowanie (80% w 3 godziny), tryb Eco;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 poziomów, łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania dwóch baterii równocześnie, silnik Digital Inverter, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Samsung linia Jet 90;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:550 W;Napięcie akumulatora:21,9 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,8 litra;Poziom hałasu:86 dB;Regulacja mocy ssania:tak;linia:Jet 90;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:21,5 cm;wymiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:113,6 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, filtr, końcówka przedłużająca, moduł na akcesoria, rura teleskopowa, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:silnik Digital Inverter, technologia cyklonowa, technologia Jet Cyclone Samsung...


Bissell 3400N

Bissell 3400N Najniższa Cena Online

Bissell 3400N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3400N
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz BISSELL Crosswave X7 Plus Cordless Pet Pro 3400N z możliwością sprzątania na sucho i na mokro....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 3000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 3000 zł,
 • odkurzacze domowe do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 3000 zł, odkurzacz domowy do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 3000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.