Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 6000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 6000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 6000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 6000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 6000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

iRobot Roomba S9+

iRobot Roomba S9+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba S9+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba S9+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ponad 25 lat doświadczenia i innowacji w robotyce iRobot, pionier w dziedzinie robotyki, założony został w 1990 roku z myślą o stworzeniu poręcznych robotów do codziennego korzystania. Do dziś sprzedaliśmy ponad 25 milionów robotów domowych, w tym roboty odkurzające Roomba, a także roboty mopujące Braava.

  Ale w naszej technice nie chodzi tylko o roboty. Chodzi o Ciebie i pomoc w znalezieniu najkorzystniejszego sposobu, aby sprzątać szybciej i produktywniej. Zapomnij o odkurzaniu na całe tygodnie Robot sprzątający Roomba s9+ ze stacją Clean Base automatycznie usuwa brud, przenosząc komfort na wyższy poziom.

  Kurz i brud skategoryzowany do pojemnika robota jest samoczynnie opróżniany się do szczelnego worka, który gromadzi zawartość do 30 pojemników, dzięki temu nie musisz myśleć o odkurzaniu przez kilka tygodni. Bierze na siebie brudną robotę Worek na brud, który zamyka się przy wyjmowaniu ze stacji dokującej, mieści zawartość do 30 pojemników z brudem, kurzem, włosami i sierścią zwierząt.

  Worek możeszpolikwidować bez wzbudzania obłoków kurzu. Powiększona moc ssąca Wysoka wydajność robota sprzątającego Roomba s9+ opiera się na zastrzeżonym 3-stopniowym systemie sprzątania. Wykorzystuje on dwie szczotki gumowe i ssanie z 40x pokaźniejszą mocą ssącą, żeby wyciągnąć osadzony brud, zanieczyszczenia i sierść zwierząt z dowolnego miejsca, w którym się chowają.

  technologia Perfect Edge Robot Roomba s9+ odnajduje ukryte zabrudzenia, a konstrukcja do maksymalnie dokładnego sprzątania przy krawędziach i ustawiona pod odpowiednim kątem szczotka do narożników staranne sprzątanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

  Inteligentne Mapy Imprint iRobot Roomba® s9+ wykorzystuje Inteligentne Mapy Imprint™, aby poznać plan domu i określić najkorzystniejszy sposób na sprzątnięcie każdego wnętrza. Zapamiętuje do 10 planów pięter, więc wie, której mapy zastosować.

  technika vSLAM Dzięki nowoczesnej nawigacji iAdapt 3.0 i technologii vSLAM® robot posiada ponad 230 400 punktów informacji na sekundę, które czterordzeniowy procesor 1,3 GHz wykorzystuje do tworzenia precyzyjnej mapy Twojego domu.

  najkorzystniejszy dla posiadaczy zwierząt Gubiące sierść zwierzaki to nie problem dla gumowych szczotek. Dzięki wyjątkowej konstrukcji nie dopuszczają one do powstawania kłębków futra i nie splątują się z sierścią.

  Dwie gumowe szczotki do wszystkich powierzchni 30% szersze dwie gumowe szczotki główne dokładniejsze sprzątanie za każdym przejazdem. Każda szczotka jest specjalnie zaprojektowana i wyekwipowana w gumowy bieżnik, który pozostaje w stałym kontakcie z podłożami zróżnicowanego typu – od twardych podłóg po dywany i wykładziny.

  technologia Imprint Link Robot odkurzający Roomba® s9+ koordynuje swoja pracę z nowym robotem mopującym iRobot® Braava jet® m6 dostarczając zupełnie nową jakość odkurzania. Najpierw odkurza Roomba s9+, a następnie automatycznie robot mopujący początkuje pracę bez jaki...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot X1 Omni

Ecovacs Deebot X1 Omni Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot X1 Omni - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot X1 Omni
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Najnowocześniejszy robot do sprzątania powierzchni, umożliwiający odkurzanie i mopowanie bez stosowania rąk. DEEBOT X1 OMNI to pierwsze w pełni samoczynne urządzenie tego typu, dzięki wielofunkcyjnej stacji OMNI Station i możliwości sterowania głosem. Stacja rodzaju "wszystko w jednym" automatycznie pierze i suszy ścierki do mopowania i samodzielnie uzupełnia czystą wodę....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 6000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 6000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 6000 zł,
 • odkurzacze domowe do 6000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 6000 zł, odkurzacz domowy do 6000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 6000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 6000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.