Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 78 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o świetnym odkurzaniu z pomocą obszernej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive świetne rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.
  Opracowany z myślą o perfekcyjnym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje śladowe drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka wydajność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 szybko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność, gwarantując nadzwyczajne efekty odkurzania.
  Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.
  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o efektywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air buduje rewelacyjne uszczelnienie i wykrywa 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujka, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki nieszablonowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem prosty dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza również jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego wydajności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz znamionuje się niezwykle wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest w głównej mierze wyższa niż 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie istotnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,na dodatek czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.doskonałą sprawność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które precyzyjne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem i ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swojemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie z reguły funkcjonalność, jak i estetom, dla których poręczne urządzenia stanowią w dodatku miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza). Dane technicznE:typ: Odkurzacz bezworkowyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie kolekcja:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:41,2 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;ekran:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak


Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o wspaniałym odkurzaniu z pomocą obfitej mocy ssania.
  technika PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ perfekcyjne rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o wyśmienitym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje niepokaźne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  śladowa turboszczotka

  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 momentalnie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i skuteczność, gwarantując wyśmienite efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ pozwala na sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ finezyjnie podciąga włosie dywanu, żeby mógł być on precyzyjnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają duże cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli i ścian.

  Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o sprawności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air stwarza rewelacyjne uszczelnienie i namierza 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujka, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest kompletnie uszczelniony.

  nietrudne opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki unikatowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni.

  minimalna, obrotowa turboszczotka do przystępnego usuwania włosów i kłaczków kurzu mała turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Nieprzeciętnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp

  efektywność energetyczna A+

  Odkurzacz producenta Philips pozostał wykonany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa sprawności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika bardzo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  niewielka turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w komplecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka nieduża

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla wygodnej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla wygodnej obsługi. Pokaźna produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime precyzyjne i produktywne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – rozciągliwy parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu zapewnia nadzwyczajne oddzielanie kurzu od obszernych cząsteczek brudu i niedużych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex tworzy się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z wyjątkowo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą skuteczność czyszczenia. Duże zabrudzenia i znikomy kurz są dzięki temu perfekcyjnie od siebie oddzielone.

  duże zabrudzenia wpadają do przezroczystego pojemnika na kurz, a minimalny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.nowoczesne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może jeszcze zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean gwarantuje stale wysoką produktywność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego pozwala na poręczną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk


Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W zestawie Akcesoria w komplecie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka duża moc ssania dzięki silnikowi o znacznej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 2000 produktywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką produktywność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała konstrukcja, której możesz zaufać 850 W technika PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W generuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i obfita moc ssania usuwanie 99,9% niewielkiego kurzu technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zagwarantuje precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadopasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  mała i lekka konstrukcja usprawnia przenoszenie Dzięki niewielkiej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Przewód o długości 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki przewód o długości 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: wygodne przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% drobnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z gratisową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! informacje technologiczne skuteczność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB właściwości użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 1086

Sencor SVC 1086 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 1086 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 1086
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-niebieski;Linia odkurzacza:SVC 10;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;wymiary - głębokość:46 cm;wymiary - szerokość:27,5 cm;rozmiary - wysokość:33 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC 07K51L9H1 PetCare Zaprojektowany dla fanów zwierząt. Gama sprzętów Pet Care pasująca do Twojego stylu życia. Modele z linii maszyn Samsung Pet Care Edition rewelacyjnie czyszczą wszystkie rodzaje podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia.

  Dzięki technice turbiny Anti-tangle i dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:objętość pojemnika na kurz: 2,0 lMoc silnika: 750 WWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWaga urządzenia: 5,3 kgKolor: srebrny brązMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WSzerokość szczotki: 280 mmRoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMini elektroszczotka Pet CareZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mm Zaprojektowany dla dokładnego czyszczenia domów entuzjastów zwierzątSzczotka Pet Care BrushSzczotka Pet Care Brush została wyekwipowana w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, powodując, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze obszerniejszą precyzyjnością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  dodatkowo, zdejmowana górna pokrywa upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z klasyczną szczotką 'NB945' firmy Samsung.** dokładność sprzątania może się różnić w zależności od rodzaju podłogi..*** Powyższy obraz może nieznacznie różnić się od rzeczywistego urządzenia.

  przeznaczony do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki*Mini elektroszczotka Pet CareMini Pet Care Tool ułatwia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, pokaźnie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Na dodatek kompaktowa budowa urządzenia przystępne manewrowanie choćby na niewielkich powierzchniach.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z klasyczną szczotką 'TB-480' marki Samsung.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Gromadzenie kurzuTyp: Cyclone Force z Anti-Tangle TurbinePojemność pojemnika na kurz: 2,0 lWydajnośćMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WInformacje ogólneRegulacja mocy: Na rączceKolor dodatkowy: metaliczny brązSzerokość szczotki: 280 mmKółko gumowe: TakEkologiczny / Funkcja EkoHałas: 78 dBARoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMoc wejściowa: 700 WSzczotkaGłówna szczotka z przełącznikiem: NB930Dodatkowa szczotka 1: Pet CareDodatkowa szczotka 2: Mini elektroszczotka Pet Care AkcesoriaAkcesoria 1: 3 w 1Funkcje uzupełniająceAutomatyczny zwijacz przewodu zasilającego: TakWskaźnik filtra: TakOchrona mebli przed obijaniem: TakFiltrFiltr na wylocie: TakFiltr umieszczony przed silnikiem: TakRuraTyp rury: Aluminiowa teleskopowaParametry fizyczneDługość przewodu zasilającego: 7 mZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWymiary transportowe (SxWxG): 327 x 363 x 577 mmWaga urządzenia: 5,3 kgWaga z opakowaniem: 10,7 kg


Philips FC 9557

Philips FC 9557 Najniższa Cena Online

Philips FC 9557 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9557
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9557/09
  Odkurzacz bezworkowy

  O 50% obszerniejsza moc ssania
  Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 5000 zapewnia maksymalną sprawność odkurzania przy niedużym wysiłku dzięki technice PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.
  Silnik o mocy 900 W tworzący dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i prędkości obrotowej ponad 50000 obr./min gwarantuje dużą moc ssania, co pozwala na precyzyjne czyszczenie za każdym razem. Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać gratisową 5-letnią gwarancję na silnik.
  Wyłapywanie 99,9% kurzu zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania
  Nasadka TriActive+ i obfita moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% kurzu.
  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania
  technika PowerCyclone 7 znamionuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i gwarantuje stałą, dużą moc ssania. Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i nieszablonowe łopatki wylotowe sprawnie oddzielają kurz od powietrza.
  Nasadka TriActive+ zapewnia wysoką sprawność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg
  Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie. Z przodu znajduje się obszerniejszy otwór, który służy do wyłapywania pokaźniejszych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka likwiduje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.
  Funkcja regulacji mocy ssania
  Funkcja regulacji mocy proste dopasowanie siły ssania do różnych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble.
  niewiele znaczące , a także uchwyt z przodu i u góry usprawniają przenoszenie
  Kompaktowa i lekka budowa ułatwia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. Kompozycja jest wyekwipowana w uchwyty u góry i z przodu, co usprawnia przenoszenie.
  Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
  łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i nasadka do mebli
  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu za każdym razem można jej zastosować na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. Nasadka do mebli została zaprojektowana z myślą o optymalnym czyszczeniu miękkich komponentów wyposażenia, takich jak poduszki, kanapy i krzesła, a choćby do usuwania sierści zwierząt.
  System filtrujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu
  System odfiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% niewielkich cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest genialnym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.
  Miękki zderzak i gumowe koła
  Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę meblom i podłodze, a jednocześnie upraszczają poruszanie się po domu.
  Turboszczotka, genialna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków
  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o stosownym czyszczeniu sierści i kłaczków, co zezwala na skrupulatniejsze czyszczenie.
  informacje technologiczne
  wydajność
  Moc wejściowa (IEC) - 899 W
  Poziom głośności - 71-77 dB
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W funkcjonalność
  Łączenie rury - ActiveLock
  Zasięg działania - 9 m
  Uchwyt - U góry i z przodu
  rodzaj lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  Regulacja mocy - Elektroniczna, na urządzeniu
  wariant kółek - Gumowe Nasadki i akcesoria
  standardowa nasadka - Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie
  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka
  Schowek na akcesoria - Na zacisku na rurze
  Dodatkowa nasadka
  • Turboszczotka
  • Nasadka do mebli
  • Nasadka do twardych podłóg

  Masa i wymiary
  rozmiary artykułu (dł. × szer. × wys.) - 412 x 280 x 280 mm
  Waga towaru - 4,5 kg
  Filtry
  objętość pojemnika na kurz - 1,5 l
  Filtr wylotowy - Filtr Allergy H13
  Filtr silnika - Zmywalny filtr
  Poziom filtracji - Poziom HEPA 13
  Gwarancja - 2 lata
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe szare. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 13
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje zróżnicowane modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki, a także filtry, które nieprzeciętnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do rozmaitych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z pewnością będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są także odkurzacze odpowiednio dobrane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,dodatkowo dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet niewielki kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji producenta Miele dołączyły dodatkowo odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najkorzystniejszego czyszczenia.

  ponadto ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszystkich niewielkich cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w sporo progresywnych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się podczas powszednich porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania, a także proponuje wysoką efektywność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on świetnie kurz, a także większe zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.dodatkowo sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na dokładną regulację dostosowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury, a także uchwytu jest niezwykle prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam bardzo obszerny zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można wygodnie pracować choćby na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, i ich możliwości.

  Testom poddany został ponadto wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 78 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *