Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 78 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza również jakość powietrza, co należycie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego wydajności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz znamionuje się niezwykle wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest w głównej mierze wyższa niż 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie istotnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam posiada się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,na dodatek czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.doskonałą sprawność urządzenia podkreśla zastosowanie najbardziej innowacyjnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które precyzyjne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem i ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swojemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie z reguły funkcjonalność, jak i estetom, dla których poręczne urządzenia stanowią w dodatku miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza). Dane technicznE:typ: Odkurzacz bezworkowyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


odkurzacz bezworkowy karcher vc3, kolor czarny

odkurzacz bezworkowy karcher vc3, kolor czarny Najniższa Cena Online

odkurzacz bezworkowy karcher vc3, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezworkowy karcher vc3, kolor czarny
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Multicyklonowy odkurzacz oferujący szczególnie wysoką siłę ssania. Przystępny w czyszczeniu zbiornik zastępuje worek filtracyjny i jest przeźroczysty co zagwarantuje widoczny efekt czyszczenia. Urządzenie w kolorze białym.

  Odkurzacz trafny dla alergików. Wyekwipowany w filtr HEPA 12. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika. Gumowane koła są przychylne dla drewnianych podłóg, a duży przycisk na obudowie pozwala na włączanie i wyłączanie odkurzacza bez zapotrzebowania schylania się. Kabel zasilający jest zwijany samoczynnie.

  parametry i zalety
  technologia multicyklonowa Brak konieczności zamiany klasycznych worków. Zbiornik może być w prosty sposób czyszczony wodą.
  Filtr HEPA 13 skrupulatnie filtruje choćby najmniejsze cząstki brudu np. Pyłki lub inne alergeny. Czyste powietrze wylotowe.
  Możliwość zdjęcia ssawki podłogowej Możliwość podłączenia innych akcesoriów.
  Pozycja parking
  • szybkie i bezpieczne odstawianie odkurzacza w trakcie przerw w pracy.
  Specyfikacja
  dane techniczne

  Zakres dostawy

  • Wąż ssący: 1.5 m, z zagiętą rękojeścią
  • Teleskopowa rura ssąca
  • Filtr HEPA 13 (EN1822:1998)
  • Ssawka podłogowa
  • Ssawka szczelinowa
  • Miękka ssawka szczotkowa
  Wyposażenie
  • Przełączana ssawka podłogowa
  • ergonomiczna pozycja parking
  • automatyczne zwijanie przewodu
  Do pobrania
  Informacja produktowa
  Instrukcje obsługi
  Instrukcje obsługi

Sencor odkurzacz bezworkowy svc 1025gr

Sencor odkurzacz bezworkowy svc 1025gr Najniższa Cena Online

Sencor odkurzacz bezworkowy svc 1025gr - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor odkurzacz bezworkowy svc 1025gr
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-zielony;Linia odkurzacza:SVC 10;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:3,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;rozmiary - głębokość:36,5 cm;rozmiary - szerokość:26 cm;wymiary - wysokość:29,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura metalowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Swan. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezworkowy KARCHER SE 5.100 1.081-200.0 (1400W; kolor żółty) (4039784515086)

Odkurzacz bezworkowy KARCHER SE 5.100 1.081-200.0 (1400W; kolor żółty) (4039784515086) Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy KARCHER SE 5.100 1.081-200.0 (1400W; kolor żółty) (4039784515086) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy KARCHER SE 5.100 1.081-200.0 (1400W; kolor żółty) (4039784515086)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  informacje techniczne:

  Wydatek powietrza (l/s): 70
  Podciśnienie (mbar/kPa): 210 / 21
  Moc pompy (W): 40
  Moc turbiny / pompy (W): 1400 / 40
  Szerokość robocza (mm): 230
  objętość zbiornika: elementy z plastiku
  Zbiornik na wodę czystą / brudną (l): 4 / 4
  Średnica wyposażenia (mm): 35
  Zasilanie (V/Hz): 220 - 240 / 50 - 60
  produktywność spryskiwania (l/min): 1
  Ciśnienie spryskiwania (bar): 1
  kabel zasilający (m): 5
  Waga bez akcesoriów (kg): 7,7
  Waga z opakowaniem (kg): 11,4
  wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm): 422 x 320 x 465


  Odkurzacze z funkcją prania produktywnie czyszczą wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa w jednym podejściu roboczym. Wspaniale sprawdzają się w praniu tapicerki samochodowej czy obić meblowych. Odsysają suche zanieczyszczenia i zbierają wodę z podłóg twardych. Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. Odkurzacze kolekcji SE są polecane właścicielom zwierząt domowych i alergikom - wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM512 usuwają 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.


  Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem, 2 m, 35 mm
  Rury do ekstrakcji, 2 szt., 0.5 m, 35 mm
  Dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do podłóg twardych
  Ssawka szczelinowa, normal
  Ssawka do tapicerki
  Papierowa torebka filtracyjna, 1 szt.
  Płaski filtr falisty
  RM 519 Środek czyszczący do dywanów i wykładzin (100 ml)
  Ręczne oczyszczanie filtra
  Wskaźnik napełnienia filtra
  użyteczne przechowywanie węża i wyposażenia
  2 w 1: system do ekstrakcji zintegrowany z wężem ssącym

  **


fc9555/09 marki Philips

fc9555/09 marki Philips Najniższa Cena Online

fc9555/09 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: fc9555/09 marki Philips
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 1,5 L Filtr Allergy H13 O 50% pokaźniejsza moc ssania Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 5000 zapewnia maksymalną efektywność odkurzania przy niedużym wysiłku dzięki technologii PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy technika PowerCyclone 7 Filtr Allergy H13 Regulacja mocy ssania Kolor: Opalowa zieleń charakterystyczna nasadka: Nasadka TriActive+ Moc: 900 W objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Zasięg działania: 9 m wymiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga artykułu: 4,5 kg Silnik o mocy 900 W kreujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i szybkości obrotowej ponad 50000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co zezwala na skrupulatne czyszczenie za każdym razem.

  Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,dostać gratisową 5-letnią gwarancję na silnik. Wyłapywanie 99,9% kurzu** gwarantuje wysoką wydajność odkurzania Nasadka TriActive+ i pokaźna moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% kurzu**.

  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technika PowerCyclone 7 znamionuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i gwarantuje stałą, dużą moc ssania.

  Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i unikatowe łopatki wylotowe wydajnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+zapewnia wysoką wydajność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie.

  Z przodu znajduje się większy otwór, który służy do wyłapywaninia pokaźniejszych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka likwiduje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Funkcja regulacji mocy ssania Funkcja regulacji mocy nieskomplikowane dobranie siły ssania do najróżniejszych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble. Małe , a także uchwyt z przodu i u góry ułatwiają przenoszenie Kompaktowa i lekka kompozycja ułatwia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza.

  konstrukcja jest wyekwipowana w uchwyty u góry i z przodu, co ułatwia przenoszenie. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nietrudny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. System przefiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu System oczyszczający Allergy H13 wykrywa >99,9% śladowych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13***. Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę mebli Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę meblom i podłodze, a równocześnie usprawniają poruszanie się po domu.

  Miniturboszczotka do prostego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu Miniturboszczotka obraca się,usuwać włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych.

  SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria charakterystyczna nasadka: Nasadka TriActive+ Akcesoria w komplecie: Szczelinówka, Zintegrowana szczotkA Schowek na akcesoria: Na zacisku na rurze Dodatkowa nasadka: Miniturboszczotka, Nasadka do twardych podłóg Akcesoria zestaw do zamiany filtra: FC8010/02 Projekt Kolor: Opalowa zieleń Waga i wymiary wymiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga towaru: 4,5 kg efektywność Moc wejściowa (IEC): 899 W Poziom głośności; 71-77 dB Moc wejściowa (maks.): 900 W Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,5 L Filtr wylotowy: Filtr Allergy H13 Filtr silnika: Zmywalny filtr Poziom filtracji: Poziom HEPA 13*** parametry użytkowe Zasięg działania: 9 m Łączenie rury: ActiveLock Uchwyt do przenoszenia: U góry i z przodu wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa Regulacja mocy: Elektroniczna, na urządzeniu wariant kółek: Gumowe zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklingu


Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322)

Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322) Najniższa Cena Online

Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips powerpro active fc9532/09 (8710103753322)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa wydajność dzięki technice PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active zapewnia maksymalną produktywność dzięki technologii PowerCyclone i nasadce TriActive+, wykonanej z myślą o najwyższej wydajności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa skuteczności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A.

  • technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technologia PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i sprawność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Gwarantuje doskonałe efekty odkurzania w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera niepokaźne i znaczne cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa spore cząsteczki poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • zaawansowany pojemnik na kurz, który można prosto opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego nieszablonowy kształt i gładka powierzchnia powodują, że kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do wykorzystania

   Odkurzacz jest wyekwipowany w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w wygodny sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi

   ergonomiczny uchwyt jest komfortowy w użytkowaniu. Jego unikatowa długość sprawia, że można sięgać dalej i prosto czyścić trudno dostępne miejsca.

  • regulowane ustawienie mocy

   dostosowywane ustawienie mocy pozwala wybrać słuszny poziom ssania dla różnorodnych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc techniczne
  praktyczna budowa
  Gumowe kółka
  Kompaktowa obudowa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: PHILIPS ODKURZACZ BEZWORKOWY XB2122/09, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips XB 2122/09 Clean Air spora moc ssania dzięki silnikowi o obfitej mocy. Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 2000 efektywne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką skuteczność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi NAJWAŻNIEJSZE właściwości: technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB Zasięg działania: 9 m Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Waga towaru: 4 kg rozmiary produktu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Silnik o mocy 850 W tworzący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką sprawność odkurzania Uniwersalna nasadka i obfita moc ssania likwidowanie 99,9% małego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka gwarantuje staranne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzystosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach lub dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  minimalna i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania załączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byładostępna.

  System filtra Super Clean Air lokalizuje ponad 99%** cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99%** nieznacznych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu. SPECYFIKACJA technologicznA: produktywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB parametry użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa wariant kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Arktyczny biały i błękitny Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clean Air Filtr silnika: Zmywalny filtr Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Szczelinówka typowa nasadka: Uniwersalna nasadka stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% przetworzony papier Waga i wymiary wymiary artykułu (D x S x W): 408 × 265 × 239 mm Waga produktu: 4 kg


Samsung Odkurzacz bezworkowy vc 07k51l9h1

Samsung Odkurzacz bezworkowy vc 07k51l9h1 Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz bezworkowy vc 07k51l9h1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz bezworkowy vc 07k51l9h1
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC 07K51L9H1 PetCare Zaprojektowany dla fanów zwierząt. Gama sprzętów Pet Care pasująca do Twojego stylu życia. Modele z linii maszyn Samsung Pet Care Edition rewelacyjnie czyszczą wszystkie rodzaje podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia.

  Dzięki technice turbiny Anti-tangle i dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:objętość pojemnika na kurz: 2,0 lMoc silnika: 750 WWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWaga urządzenia: 5,3 kgKolor: srebrny brązMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WSzerokość szczotki: 280 mmRoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMini elektroszczotka Pet CareZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mm Zaprojektowany dla dokładnego czyszczenia domów entuzjastów zwierzątSzczotka Pet Care BrushSzczotka Pet Care Brush została wyekwipowana w mocną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, powodując, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze obszerniejszą precyzyjnością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  dodatkowo, zdejmowana górna pokrywa upraszcza utrzymanie urządzenia w czystości.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z klasyczną szczotką 'NB945' firmy Samsung.** dokładność sprzątania może się różnić w zależności od rodzaju podłogi..*** Powyższy obraz może nieznacznie różnić się od rzeczywistego urządzenia.

  przeznaczony do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki*Mini elektroszczotka Pet CareMini Pet Care Tool ułatwia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, pokaźnie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Na dodatek kompaktowa budowa urządzenia przystępne manewrowanie choćby na niewielkich powierzchniach.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z klasyczną szczotką 'TB-480' marki Samsung.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Gromadzenie kurzuTyp: Cyclone Force z Anti-Tangle TurbinePojemność pojemnika na kurz: 2,0 lWydajnośćMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WInformacje ogólneRegulacja mocy: Na rączceKolor dodatkowy: metaliczny brązSzerokość szczotki: 280 mmKółko gumowe: TakEkologiczny / Funkcja EkoHałas: 78 dBARoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMoc wejściowa: 700 WSzczotkaGłówna szczotka z przełącznikiem: NB930Dodatkowa szczotka 1: Pet CareDodatkowa szczotka 2: Mini elektroszczotka Pet Care AkcesoriaAkcesoria 1: 3 w 1Funkcje uzupełniająceAutomatyczny zwijacz przewodu zasilającego: TakWskaźnik filtra: TakOchrona mebli przed obijaniem: TakFiltrFiltr na wylocie: TakFiltr umieszczony przed silnikiem: TakRuraTyp rury: Aluminiowa teleskopowaParametry fizyczneDługość przewodu zasilającego: 7 mZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWymiary transportowe (SxWxG): 327 x 363 x 577 mmWaga urządzenia: 5,3 kgWaga z opakowaniem: 10,7 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216)

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216) Najniższa Cena Online

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO32801AR Dlaczego inni wybrali ten model? Szczotka 2w1 Teleskopowe rury Miękkie koła technika cyklonowa Kompaktowy wymiar Najważniejsze właściwości odkurzacza VCO32801AR Moc silnika pojemność zbiornika Zasięg pracy HEPA 12 HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które sprawnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  technika cyklonowa technologia PerformCyclone™ gwarantuje solidne i stałe ciśnienie we wnętrzu odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  szeroki wlot sprawność odkurzania. Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.

  objętość 1,8 L Odkurzacz o pojemności 1,8 l wyśmienicie stanie na wysokości zadania w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest znikomy wymiar i znaczna pojemność zbiornika na kurz. SmartSense™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  czujka informuje jeszcze zatkaną rurę odkurzacza. Teleskopowe rury System pozwalający zintegrować długość rury do swoich potrzeb, gwarantujący komfort pracy. Doskonale sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.

  Zasięg pracy Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz nawet obszerny wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

  Kompaktowy wymiar Kompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca i jest nieskomplikowany w przechowywaniu, co jest bardzo widoczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i obszerne drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, że regularne czyszczenie filtrów dodatkowo przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? zarówno odkurzacze workowe jak i bezworkowe posiadają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, iż wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej niżeli 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to doskonałym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko posiadają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyposażone w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.


Odkurzacz HYUNDAI VC 014 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Odkurzacz HYUNDAI VC 014 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online

Odkurzacz HYUNDAI VC 014 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz HYUNDAI VC 014 + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz beztorebkowy

  • Odkurzacz ma 3 AAA (A - klasa energetyczna, A - klasa na twardych podłogach, A - klasa w filtracji)
  • ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną zapewniający oszczędną eksploatację i wysoką skuteczność odkurzania
  • technologia naczynia bezrorebkowego w kombinacji z filtrem HEPA
  • przejrzyste naczynie do pyłu zastępuje bieżące torebki pyłowe
  • Proste zestawienie do szybkiego zastosowania
  • Elektroniczna regulacja wydajności ssącej na odkurzaczu
  • Mechaniczna regulacja na uchwycie węża zapewni natychmiastowe obniżenie efektywności ssącej
  • Zasięg nawet 8 m perfekcyjny do normalnego gospodarstwa domowego
  • ergonomiczne rozmiary i niska waga pozwalają na łatwe przechowywanie i prostą manipulację
  • Uchwyt do nietrudnej manipulacji
  • Długość kabla zasilającego 5 m
  • Obrotowe przednie kółko o 360° do poruszania się odkurzacza w wszystkich kierunkach
  • automatyczne nawijanie kabla zasilającego
  • Wnęka do przymocowania akcesoriów dodatkowych przy przechowywaniu
  • Średnica podłączająca wyposażenia 32 mm


  parametry

  • Zasilanie ~220-240 V
  • Moc pobierana 800 W
  • objętość naczynia do pyłu 1 l
  • Deklarowany poziom mocy akustycznej 78 dB(A) re 1pW


  WYPOSAŻENIE ZAWARTE W PAKOWANIU

  • Uniwersalna ssawka podłogowa (przełączanie do odkurzania dywanów lub twardych podłóg)
  • ssawka szczelinowa - pasuje do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach (np. W żebrach grzejników, za meblami itp.)
  • Szczoteczka z delikatnymi szczecinami pomaga przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu
  • Ssawka poduszkowa - oszczędnie odkurzy miękkie powierzchnie tekstylne, jako tapicerka albo poduszki
  • Metalowa rurka teleskopowa (80 cm) - umożliwia genialne ustawienie wysokości dla użytkownika


  WYPOSAŻENIE DO NABYCIA

  • filtr HEPA w naczyniu do pyłu HYUHF014
  • Wyjściowy filtr HEPA HYUOHF014


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 78 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 78 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 78 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *