Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z regulacją prędkości. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z regulacją prędkości,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z regulacją prędkości, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Thomas Perfect Air Allergy Pure

Thomas Perfect Air Allergy Pure Najniższa Cena Online

Thomas Perfect Air Allergy Pure - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Perfect Air Allergy Pure
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, dedykowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki unikalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny i zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

  na dodatek filtr wodny gwarantuje lekkie nawilżanie, a także odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najmocniej jest to realne.

  Odkurzacze Thomas perfect air są zaopatrzone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  dodatkowo dostajemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest bardzo higieniczne i proste. Po prostu wylewamy zanieczyszczenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do pomieszczenia.

  Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest wyekwipowany w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi, a także mikro filtr powietrza wylotowego.

  Taki zestaw filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure perfekcyjną filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Precyzyjne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia, dzisiaj jest to osiągalne.

  Przełączalna szczotka parkiet / dywan świetnie przylega do każdej powierzchni w trakcie odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją złączyć do rodzaju odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde albo dywany i wykładziny.

  Szczotka do materacy Miejscem w naszym domu, gdzie gromadzi się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego również odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został zaopatrzony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy.

  Jej minimalna wielkość z jednej strony pozwala wspaniale odkurzyć choćby zagłębienia w materacach. Z drugiej strony nieznaczne rozmiary równocześnie szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, że siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna.

  Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, ale także zasysać zanieczyszczenia z większej głębokości. Szczotka ta wspaniale nadaje się także do odkurzania wszystkiego typu tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

  Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala produktywnie likwidować kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bezproblemowo ustawić pod odpowiednim kątem tak, aby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.

  Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostę...


Hoover XP81 XP25011

Hoover XP81 XP25011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP25011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  HOOVER XARION PRO XP81 XP25011
  Jeśli jesteś alergikiem i zależy Ci na genialnie czystym powietrzu w domu, masz psa lub kota albo po prostu chcesz, aby Twój dom błyszczał czystością wybierz odkurzacz Hoover 4A Xarion Pro, który usuwa aż do 99,98% kurzu i alergenów.
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa sprawności czyszczenia podłóg twardych: A
  • Klasa wydajności czyszczenia dywanów: A
  • Klasa reemisji kurzu: A
  • Roczne zużycie energii: 27 kWh
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Airvolution™ & technika multicyklonowa bez straty mocy ssania
  • 2x zmywalny filtr HEPA
  • Teleskopowa rura
  • Szczotka uniwersalna
  • Szczotka do dywanów Optimax
  • Szczotka do parkietu Parquet Extra
  • Mini turbo szczotka z jonami srebra
  • Stała moc ssania
  • Uchwyt z regulatorem
  • objętość zbiornika: 1,5 l
  • Obrotowe miękkie kółka 360°
  • 'Akcesoria umiejscowione na rurze: szczelinówka, szczotka do kurzu'
  • Zasięg pracy: 9 m
  Multicyklonowa technika Airvolution™
  nadzwyczajnie czyste podłogi, dywany i powietrze w Twoim domu? To możliwe dzięki postępowej technice multicyklonowej Airvolution™, która gwarantuje maksymalną separację kurzu. Stworzona we wnętrzu odkurzacza siła odśrodkowa oddziela choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia, a podwójny filtr HEPA zatrzymuje choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co zapewnia nadzwyczajnie czyste powietrze w pomieszczeniu.
  poprzez cały czas odkurzania Xarion Pro utrzymuje stałą moc ssania bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.
  System nietrudnego opróżniania pojemnika
  Jeśli jesteś alergikiem, szczególnym wyzwaniem staje się opróżnianie zbiornika na kurz. Dlatego odkurzacz Xarion Pro to rozwiązanie dla Ciebie. Specjalna kompozycja nietrudne przeniesienie i higieniczne opróżnienie zbiornika bez konieczności kontaktu z kurzem. Wystarczy, iż naciśniesz jeden przycisk, żeby w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń.
  4 × klasa A
  Dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro zagwarantuje maksymalną wydajność sprzątania i czyste powietrze przy zmniejszonym zużyciu energii.
  Klasa energetyczna – A
  innowacyjny odkurzacz Hoover z pojemnym workiem i dużą mocą ssania efektywnie pochłania kurz i zużywa zaledwie 28 kWh energii na rok. To mniej niżeli komputer stacjonarny w ciągu jednego miesiąca. Zapewnia aż do 50% lepszą skuteczność w porównaniu ze starszymi, konwencjonalnymi modelami o obszernej mocy.
  Klasa sprawności czyszczenia podłóg twardych – A
  Panele, terakota, deski drewniane – bez względu na to, z jakiego materiału jest wyprodukowana podłoga w Twoim domu, zawsze będzie doskonale posprzątana. Klasa sprawności A zapewnia zbieranie zanieczyszczeń z podłóg twardych na najwyższym poziomie, bo aż 111% (odkurzacz usuwa kurz także po bokach szczotki).
  Klasa skuteczności czyszczenia dywanów – A
  doskonale czyste dywany? To realne, choćby jeśli masz w domu zwierzęta i musisz eliminować ich sierść. Starczy, iż wybierzesz odkurzacz taki jak Hoover 4A z najwyższą klasą efektywności czyszczenia dywanów. Aż 91% skuteczności zbierania kurzu.
  Klasa reemisji kurzu – A
  Czyste i pozbawione alergenów powietrze to najkorzystniejsze, co możesz podarować swym bliskim, nie tylko zmagającym się z alergią. Pomoże Ci w tym odkurzacz z najwyższą klasą reemisji kurzu o efektywności filtracji powietrza powyżej 99,8%.
  Skuteczne odkurzanie wszystkich powierzchni dzięki kompletowi specjalnych szczotek
  zestaw szczotek dopasowanych do mocnych rodzajów podłóg pozwala Ci ekspresowo i sprawnie posprzątać mieszkanie.
  * Do codziennego sprzątania korzystaj z uniwersalnej szczotki do podłóg i dywanów.
  * Delikatne powierzchnie takie jak parkiet czy cenne podłogi z drewna egzotycznego posprzątasz przy pomocy specjalnej miękkiej szczotki Parquet Extra, która nie spowoduje zarysowań.
  * O Twoje dywany zadba specjalna szczotka do dywanów Optimax, wydajnie usuwająca kurz z każdej tkaniny.
  * Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, gdy np. Chcesz zebrać sierść Twojego pupila z dywanu albo sofy. Specjalna powłoka z aktywnymi jonami srebra ogranicza rozwój drobnoustrojów, które mogą wywoływać alergie.
  Wygoda w obsłudze
  Odkurzacz Xarion Pro jest użyteczny i prosty w stosowaniu. Ma wygodną rączkę do przenoszenia, teleskopowe rury i obrotowe miękkie kółka, które większą sterowność, nie rysują podłóg i umożliwiają cichszą pracę odkurzacza. Zasięg pracy to aż 9 m, dzięki czemu bez problemu posprzątasz całe mieszkanie. Po skończonej pracy wystarczy, że naciśniesz przycisk, a kabel zwinie się samoczynnie.
  Filtry HEPA
  Chcesz posiadać nie tylko czyste podłogi w domu, lecz także radować się pozbawionym alergenów powietrzem? Wybierz odkurzacz Hoover Xarion Pro z dwoma filtrami HEPA. Filtry są dedykowane do mycia i dzięki temu możesz ich używać wielokrotnie.
  produkt
  firma
  Kod producenta
  XP81_XP25011
  EAN
  8016361914391
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc techniczne Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka do dywanów
  Szczotka do kurzu
  Szczotka do parkietu
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Philips FC 9532

Philips FC 9532 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe pomarańczowe. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9532 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9532
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa skuteczność dzięki technologii PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active zapewnia maksymalną efektywność dzięki technice PowerCyclone i nasadce TriActive+, wykonanej z myślą o najwyższej skuteczności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa sprawności energetycznej A

   Ten odkurzacz został stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy skuteczności energetycznej A.

  • technika PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technologia PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i efektywność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Zagwarantuje idealne efekty odkurzania w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera minimalne i pokaźne cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ pozwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa wielkie cząsteczki poprzez wielki otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A produktywności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • innowacyjny pojemnik na kurz, który można prosto opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego unikatowy kształt i gładka powierzchnia sprawiają, iż kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do wykorzystania

   Odkurzacz jest wyposażony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w komfortowy sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwe dopasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, użytecznemu uchwytowi

   funkcjonalny uchwyt jest wygodny w wykorzystywaniu. Jego unikatowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.

  • regulowane ustawienie mocy

   dostosowywane ustawienie mocy pozwala wybrać stosowny poziom ssania dla przeróżnych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc technologiczne
  praktyczna konstrukcja
  Gumowe kółka
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

Philips FC 9921

Philips FC 9921 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Swan. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9921 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9921
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis marketingowy:Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Ultimate gwarantuje rewelacyjną jakośćodkurzania. Technologia PowerCyclone 7 precyzyjnie oddziela kurz od powietrza. Nasadka TriActiveMax gwarantuje idealną efektywność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg.,typ:bezworkowy,parametry dodatkowe:regulacja mocy,rodzaj rury:Teleskopowa,Wyposażenie:pilot zdalnego sterowania,Filtry:filtr HEPA H13,Końcówki:ssawka szczelinowa, ssawkoszczotka przełączalna, szczotka do parkietów, szczotka i znikoma nasadka 2 w 1,wariant wymiennego worka:Nie dotyczy,Klasa energetyczna:A,Skuteczność zbierania kurzu z dywanu:C,Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi:C,Klasa reemisji kurzu:A,Roczne zużycie energii:26,7 kWh/rok,Moc maksymalna:650 W,Maks. Przepływ powietrza:27 l/s,Kolor:tytanowy,Poziom głośności:73 dB,Napięcie zasilania:220-240 V,Akumulatorowy:Nie,objętość akumulatora:Nie dotyczy,Czas ładowania:Nie dotyczy,Czas pracy:Nie dotyczy,Waga z opakowaniem:11 kg,wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):600x400x365 mm,Strona www produktu:http://download.p4c.philips.com/files/f/fc9921_09/fc9921_09_pss_polpl.pdf

Bosch BGS7SIL64

Bosch BGS7SIL64 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7SIL64 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7SIL64
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze nieustannie atakują nasze uszy. Jak to należycie, że przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, gwarantując więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki nowatorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i bardzo wydajnie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia niezwykle cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - przystępne manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zastosowaniu prekursorskich materiałów izolacyjnych, elastycznego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza, a także specjalnych akcesoriów.

  komfortowe wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych materiałów izolacyjnych, rozciągliwego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza oraz specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka efektywność, niskie zużycie energii QuattroPower System producenta Bosch wyznacza świeże standardy wysokiej produktywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie znaczne elementy urządzenia: zastosowano bardziej sprawny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo wydajną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka sprawność, niskie zużycie energii QuattroPower System firmy Bosch wyznacza świeże standardy wysokiej produktywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie pokaźne części urządzenia: zaimplementowano bardziej wydajny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo wydajną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce skuteczny silnik efektywne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki lepszej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium firmy Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  powiększony kanał ssący, a także dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą umożliwiają stały kontakt z podłożem i skuteczne zbieranie kurzu ze wszelkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce skutecznej ssawki, przez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te części są do siebie wyśmienicie dobrane.

  wspaniała szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie znaczny wpływ na produktywność odkurzania. SmartSensor Control niepowtarzalna technologia SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. SmartSensor Control niepowtarzalna technologia SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa zaawansowanych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.nieszablonowy filtr HEPA wyprodukowany jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się bardzo dużą powierzchnią odfiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie uniemożliwia zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa innowacyjnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.wyjątkowy filtr HEPA stworzony jest z materiałów nowej generacji i znamionuje się nad wyraz dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki temu rozwiązaniu choćby osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie w trakcie użytkowania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni samoczynny SelfClean System sam czyści zintegrowany system

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 510

Sencor SVC 510 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 510 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 510
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Sencor SVC 510 GR to nieprzeciętna pomoc w powszednich porządkach. Wysoce efektywny silnik ECO, a także technika cyklonu czwartej generacji, zapewniająca wspaniałe oddzielenie kurzu od powietrza, genialną sprawność działania urządzenia. Znajdująca się w komplecie końcówka szczelinowa umożliwia odkurzenie nawet najtrudniej przystępnych miejsc.

  dane technologiczne:

  • Moc: 890 W
  • pojemność zbiornika na kurz: 1,5 litra
  • Poziom głośności: 76 dB
  • Długość przewodu zasilającego: 5 metrów
  • Promień działania: 7,5 metra
  • Wysoce sprawny silnik ECO
  • technologia cyklonu czwartej generacji zagwarantuje idealne oddzielanie kurzu od powietrza już na pierwszym poziomie przefiltrowania
  • technika cyklonu czwartej generacji likwiduje potrzebę wykorzystywania wyjściowego filtra HEPA
  • 2-częściowa plastikowa rura
  • Wejściowy filtr HEPA H10 z możliwością mycia
  • Wyjściowe i wejściowe mikrofiltry z możliwością mycia
  • 5-stopniowy system filtracji
  • 2 pozycje parkowania końcówki podłogowej
  • samoczynne nawijanie przewodu zasilającego
  • Pojemnik na kurz z możliwością mycia
  • Elektroniczna regulacja mocy ssania
  • Funkcja Safety Valve stanowiąca dopełniające zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika
  • Ssawki: uniwersalna, do tapicerki, do szczelin, do mebli

  Instrukcja obsługi: EN, DEInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z regulacją prędkości opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z regulacją prędkości,
 • odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z regulacją prędkości, odkurzacz bezworkowy z regulacją prędkości cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z regulacją prędkości, ranking odkurzaczy bezworkowych z regulacją prędkości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *