Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych białych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe białe. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z białymi bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny składnik wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,typowo zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza na dodatek jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, żeby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, że odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najszczególniej skutecznych modelach, jest z reguły wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa efektywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.perfekcyjną skuteczność urządzenia uwydatnia zastosowanie najszczególniej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu postępowemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie zwykle funkcjonalność, jak i estetom, dla których użyteczne urządzenia stanowią w dodatku miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności używania odkurzacza). Dane technicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa sprawności odkurzania dywanów: DKlasa produktywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Poręczny design, wysoka produktywność, sporo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go równocześnie jako śladowy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego nieznaczna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich perfekcyjnie sprawdzi się na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką prędko i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją również do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niepokaźna szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa skuteczną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, choćby najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest na dodatek niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo produktywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza sprawia, iż będzie on nie tylko praktycznym, lecz też wyszukanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, iż Deerma DX 700 doskonale sprawdzi się na dodatek w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można wykorzystać specjalne turbo szczotki oraz filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dobranych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są jeszcze odkurzacze optymalnie dobrane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie eliminuje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,ponadto dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet mały kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji producenta Miele dołączyły w dodatku odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  ponadto ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się szczególnie wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich znikomych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyekwipowane w dużo postępowych rozwiązań, które znakomicie sprawdzają się podczas rutynowych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką produktywność odkurzania dzięki technologii Vortex, dzięki której szybkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on idealnie kurz, a także większe zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.w dodatku sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na staranną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem mocny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam bardzo wielki zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować choćby na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, i ich możliwości.

  Testom poddany został dodatkowo wąż, silnik, zwijanie kabla a także odporność na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Electrolux EL61H4SW

Electrolux EL61H4SW Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje produktuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, nieprzeciętną filtracją i komfortową regulacją siły ssania, kolor biały.błyskawiczne likwidowanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika polikwidujesz w dwóch przystępnych krokach.niespotykana sprawność odkurzania*układ cyklonowy gwarantuje bezusterkową efektywność od początku do końca odkurzania choćby z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu większych niżeli 1 mikrometr*, zapewniając czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek obszerniejszych niżeli 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na niepokaźne wymiary i możliwość ustawienia pionowo lub poziomo, odkurzcaz jest nad wyraz wygodny do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnie podczas odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.


Eta 0516 90000

Eta 0516 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0516 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0516 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Już żadne torebki z odkurzaczem ETA Ambito
  Torebki zastępuje przezroczyste naczynie o objętości 1,5 l, do którego si nieczystości załapywane. 8 metrowy zasięg odkurzacza jest genialny do normalnego gospodarstwa domowego. poręczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza znów zapewni komfortowe sprzątanie twojego gospodarstwa domowego.

  dobrej jakości filtr HEPA Nr 12 a ECO silnik z obniżoną 700 W mocą pobieraną zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką wydajność odkurzania. To są jedne z wielu zalet wyśmienitego pomocnika odkurzacza bez torebkowego Ambito.

  Miejsce postojowe i zręczna manewrowość
  Odkurzacz beztorebkowy Ambito możesz parkować w 2 pozycjach pionowej i poziomej. funkcjonalny uchwyt ułatwi ci manipulację i przenoszenie maszyny. Kółko obrotowe o 360° jest pewnością łatwej manipulacji do ruchu w wszystkich kierunkach. Wszystkie kółka jezdne są miękkie a więc oszczędne do gładkich podłóg.

  Niemal nieprzeciętna filtracja
  korzystnej jakości wyjściowy filtr HEPA Nr 12 załapie i te najmniejsze mikrocząsteczki, wejściowy filtr molitanowy i wejściowy filtr odzieżowy postarają się o niemal perfekcyjne sprzątanie z załapaniem wszelkich cząstek pyłu.

  Kompletne wyposażenie
  Częścią pakowania odkurzacza bez torebkowego Ambito jest metalowa rura teleskopowa (78 cm), która pozwala na genialne ustawienie wysokości dla użytkownika wraz z uniwersalną ssawką podłogową z wysuwaną szczotką. Oprócz tego otrzymasz ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni włókienniczych jako tapicerka lub poduszki. Następnym dodatkiem jest ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach na przykład w żebrach grzejników, za meblami itp. Do tego wszelkiego otrzymasz jeszcze i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu albo pajęczyn (ramy obrazów, ściany, meble).

  Konserwacja i sterowanie odkurzacza Ambito to prosta sprawa dla każdego.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Clatronic. Ranking TOP10 modeli

Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz marki Deerma pozwoli wydajnie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa zarówno suche odpady, jak i rozlane płyny. Wyposażony został w produktywny silnik o szybkości 33 000 obrotów na minutę, rozszerzający komfort stosowania przełącznik nożny i 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu wydajnie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  komplet wymiennych szczotek pozwala na dokładne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz nadzwyczajnie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i niemało innych rodzajów sprawnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 perfekcyjnie sprawdza się na co dzień. Sprostawiększym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie zaopatrzone zostało w silnik o mocy 800 W.

  zezwala na on uzyskanie siły ssania choćby 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych choćby problemów sprzątniesz różnorodnego typu skażenia – kurz, okruchy, włosy, a choćby rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W pakiecie wynajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – perfekcyjnie dostosowuje się do podłogi i skutecznie usuwa skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona transparentna, dzięki czemu rewelacyjnie widzisz, czy skrupulatnie usuwasz brud. Standardowa szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładziutkiej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta równocześnie suchą, jak i mokrą podłogę. Bezproblemowo zassa nawet leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – wyśmienicie pasuje do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – świetnie zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów. Praktyczna suszarka Korzystaj z ergonomicznego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  błyskawicznie i komfortowo wysusz mokrą podłogę, żeby umożliwić wszystkim swobodne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszużyć ten tryb, aby zmienić odkurzacz w praktyczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Łatwo odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii i sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  komfortowo sprzątaj cały dom tworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i oporna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  dodatkowo 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i wygodny w użyciu. Wszystko to przekłada się na proste i komfortowe sterowanie odkurzaczem – dzięki temu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji powoduje, iż z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swym mieszkaniu, lecz też o swoje zdrowie. Błyskawicznie i komfortowo stwórz wolne od kurzu oraz innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to pomiędzy innymi obszerny filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie wytworzone zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo wygodne w użytkowaniu.

  ergonomiczny przełącznik nożny zezwala na komfortowe włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki temu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 – w ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania. Specyfikacja marka Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB wymiary 306 x 290 x 536 mm pojemność zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L


Eta 0517 90000

Eta 0517 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0517 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0517 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: wariant: bezworkowy Moc 800 W Sterowanie elektroniczne rodzaj filtra: HEPA13 Zbiornik na kurz: 2,2 l Długość kabla zasialającego: 6 m Zasięg pracy: 9 m funkcjonalny uchwyt, upraszcza przenoszenie Możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie Przednie koło 360 stopni Miękkie koła nie uszkadzają delitatnych podłóg automatycznie zwijany przewód Średnica przyłączy 35 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka z niedużym włosiem, metalowa rura teleskopowa (90 cm) Poziom głośności: 72 dB wymiary: Szerokość produktu 27.0 cm Wysokość produktu 25.0 cm Głębokość produktu 43.0 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 78 dB. Ranking TOP10 modeli

Black&amp;Decker PV1820L

Black&Decker PV1820L Najniższa Cena Online

Black&Decker PV1820L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&amp;Decker PV1820L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulator 18.0 V w technice Li-Ion zagwarantuje trafne właściwości pracy - dużą siłę ssącą brak spadków mocy
  • zastrzeżona obracająca się dysza, pozwalająca na posprzątanie we wszelkich trudnodostępnych miejscach, gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać
  • Maksymalna produktywność czyszczenia. Narzędzie doskonałe także do realizowania bardziej wymagających zadań
  • Pełne naładowanie poniżej 4 godzin
  • Niebieska dioda LED jako wskaźnik ładowania - 30 sekund przed rozładowaniem wskaźnik miga na niebiesko
  • krystaliczny pojemnik na kurz nieskomplikowany do czyszczenia
  • Boczne drzwiczki uwalniające zebrany brud oznaczają, że nie dotykasz brudu a trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci
  • nowoczesny, stylowy wygląd pasujący do każdego wnętrza
  • zastrzeżona technologia 'silnika w filtrze' zezwala na wyjątkowo kompaktową budowę odkurzacza
  • W pakiecie wysuwana końcówka szczelinowa, miękka szczotka dla szerokiego zakresu prac
  • Akumulatorowe zasilanie powiększa komfort zastosowania i wszechstronność
  • Funkcja odwirowywania Cyclonic Action i system potrójnej filtracji umożliwiają obszerniejszą skuteczność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza
  • Składana i kompaktowa budowa pozwala na łatwiejsze ładowanie i przechowywanie

  Wyposażenie charakterystyczne
  • zintegrowana końcówka szczelinowa
  • zintegrowana miękka końcówka szczotkowa
  • baza do ładowania
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  PV1820L
  informacje podstawowe
  srebrny
  Funkcje
  Wskaźnik ładowania
  Odkurzanie Moc Zasilanie
  Akumulatorowe
  Akumulator litowo-jonowy
  Łatwe manewrowanie
  Łatwe opróżnianie
  techniczne
  ergonomiczna budowa
  praktyczna rączka
  Składana rączka
  Nieograniczony
  zaimplementowane technologie
  Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka
  załączone wyposażenie
  Stacja dokująca
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  00
  Opis:
  https://www.2helpu.com/blackanddecker/PL/

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, szczotka do parkietu z miekkim włosiem, zbiornik na kurz o obszerności 1 l, wysoka siła ssania, przystępny w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe rozmiary, dzięki temu nadzwyczajny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ DO USUWANIA ROZTOCZY DEERMA LAMPA UV Odkurzacz Deerma CM800 to prędki i produktywny sposób by pozbyć się niechcianych skażeń albo roztoczy ze swego otoczenia. Urządzenie w sposób nowoczesny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania, a także drgania o wysokiej częstotliwościefektywnie wyeliminować roztocze czy kurz.

  Najważniejsze właściwości: Dzieki odkurzaczowi szybko i efektywnie pozbędziesz się niechcianych oraz roztoczy wykorzystywane światło fioletowe usuwa do 99,9% dorosłych osobników, a także jaj roztoczy Urządzenie wyśmienite dla alergików Dogłębne czyszczenie materaca, dzięki mocy ssącej na poziomi 13000Pa oraz draniom o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę użycie filtru HEPA, a także podwójnej warstwy oczyszczającej zapewnia oczyszczanie powietrza wokół urządzenia Urządzenie produkowane zostało z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długą żywotność odkurzacza Lampa uruchamia się jedynie przy kontakcie z płaską powierzchnią zapewniając ochronę przed promieniowaniem UV oraz broni oczy Urządzenie zaopatrzone jest w kratki wentylacyjne, które ochraniają urządzenie przed przegrzewaniem się Powietrze o temp.

  50 stopni przenika w głąb materaca sprawniej eliminując niepożądane osobniki roztoczy Prosta obsługa urządzenia Moc ultrafioletu Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które sprawnie pozbywa się równocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy.

  Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! w dodatku lampa ultrafioletowa ma właściwości wiruso- i bakteriobójcze przez co świetnie nadaje się do korzystania przez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura Powietrze o temperaturze 50 stopni Celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca by jeszcze skuteczniej likwidować niechciane osobniki. Siła ssania Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa i drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja dodatkowo odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę odfiltrowującą dzięki czemu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia. Funkcjonalne rozwiązania pokrywa stworzona jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a komfortowy uchwyt gwarantuje wysoki komfort, a także szybkość korzystania.

  Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą. Bezpieczne użytkowanie Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią poprzez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu.

  W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które zapewniają utrzymanie adekwatnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się. Specyfikacja techniczna: Model: CM800 Moc ssania: >13kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Moc znamionowa: 450WInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe białe cena,
 • ranking z białymi bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe białe, odkurzacz bezworkowy biały cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych białych, ranking odkurzaczy bezworkowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *