Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy biały. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych białych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe białe. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z białymi bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny składnik wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,typowo zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza na dodatek jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, żeby każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, że odkurzacz charakteryzuje się wyjątkowo wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najszczególniej skutecznych modelach, jest z reguły wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa efektywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,także czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.perfekcyjną skuteczność urządzenia uwydatnia zastosowanie najszczególniej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie, a także Twoich bliskich.

  WYGODA użytkowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 producenta Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu postępowemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie zwykle funkcjonalność, jak i estetom, dla których użyteczne urządzenia stanowią w dodatku miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności używania odkurzacza). Dane technicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa sprawności odkurzania dywanów: DKlasa produktywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Odkurzacz ELECTROLUX EC41-2SW DARMOWY TRANSPORT (7332543629640)

Odkurzacz ELECTROLUX EC41-2SW DARMOWY TRANSPORT (7332543629640) Najniższa Cena Online

Odkurzacz ELECTROLUX EC41-2SW DARMOWY TRANSPORT (7332543629640) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ELECTROLUX EC41-2SW DARMOWY TRANSPORT (7332543629640)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe oczyszczanie powietrza Wysoka skuteczność odkurzania duży pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii efektywnym oczyszczaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest nieskomplikowany w użyciu i skuteczny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW produktywne odkurzanie nie wymaga dzisiaj wielkiego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym filtrowaniu kurzu.

  Dzięki swej konstrukcji jest łatwy w użyciu i produktywny. Szczelna kompozycja gwarantująca efektywność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia składników, przez które przepływa powietrze 4-stopniowe odfiltrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest wyekwipowany w 4-stopniowy system filtrów, który skutecznie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym zagwarantuje wyższą produktywność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz teraz można odkurzać z wysoką efektywnością dwukrotnie dłużej* – nawet wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki temu nie ma zapotrzebowania częstego opróżniania zbiornika *w porównaniu do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....


Electrolux EL61H4SW, kolor czarny

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje produktuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, nieprzeciętną filtracją i komfortową regulacją siły ssania, kolor biały.błyskawiczne likwidowanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika polikwidujesz w dwóch przystępnych krokach.niespotykana sprawność odkurzania*układ cyklonowy gwarantuje bezusterkową efektywność od początku do końca odkurzania choćby z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu większych niżeli 1 mikrometr*, zapewniając czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek obszerniejszych niżeli 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na niepokaźne wymiary i możliwość ustawienia pionowo lub poziomo, odkurzcaz jest nad wyraz wygodny do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnie podczas odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432)

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432) Najniższa Cena Online

Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai Odkurzacz vc009 (8590393310432)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący odcień:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-pomarańczowy;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:80 dB;rodzaj worka:pojemnik;rodzaj filtra:cyklonowy;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:23,5 cm;wymiary - szerokość:34,5 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) Najniższa Cena Online

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W potężny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Perfekcyjne połączenie super precyzyjności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa skuteczność odkurzania z kontrolą skuteczności.Wyższa produktywność odkurzania przez cały czas dzięki sensorom, które monitorują sprawność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technologia czujnik AirCycle w połączeniu z potężnym silnikiem Bosch kreuje bardzo solidną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze produktywniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie zanieczyszczenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu dodatkowo przez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to znaczny składnik każdego urządzenia.

  System EasyClean gwarantuje łatwiejsze używanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić, a także utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Prosto odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% śladowe cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - wspaniały dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki poręcznemu designowi.poręczny design jest nad wyraz ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka komfortowe wykorzystywanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z praktycznym kształtem i dużym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się nieskomplikowane! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką efektywność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  poprzez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył sporo lat. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka efektywność dla niezawodnych rezultatów.technika SmartSensor Control: stałe monitorowanie skutecznościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca niewiele wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: świetny dla alergików.

  Filtr jest ponadto zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy rozmiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla komfortowego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki i klepki podłogowe.

  znakomita jeszcze do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 wielkie koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującytowaru: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 znaczne koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe informacje techniczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W


Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179

Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179 Najniższa Cena Online

Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z filtrem wodnym Gorenje VCEB01GAWWFFiltracja wodna: Oszczędnie, produktywnie i bez kurzu w powietrzu NAJWAŻNIEJSZE parametry:Filtracja wodnaOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3Szczotka uniwersalnaPojemność użytkowa pojemnika na kurz: 3 lRodzaj rury: TeleskopowaIlość kółek: 3, kółka obrotoweMiły w dotyku gumowany uchwytGumowane kółkaPodwójna filtracja HEPAAutomatycznie zwijany kabelRegulacja mocy odkurzania pokrętłem3 końcówki w zestawieMoc znamionowa: 800 W * zdjęcia w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć precyzyjnego modelu towaru Podwójna filtracja HEPAPerfekcyjna czystość powietrzaFiltr wylotowy HEPA zatrzymuje 99% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza włączając w to pyłki i zabrudzenia wytwarzane poprzez roztocza.

  Filtr HEPA jest potrzebny dla osób z alergiami i astmatyków. W naszym odkurzaczu można znaleźć na dodatek drugi filtr HEPA na pojemniku dla uzupełniającego efektu. Gumowane kółkaPłynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw.

  Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.automatycznie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, typowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Gumowany uchwytOptymalne trzymanieErgonomicznie ukształtowany uchwyt pokryty gumą gwarantuje optymalną przyczepność i bardziej wygodne trzymanie podczas odkurzania. Filtracja wodnaOszczędnie, skutecznie i bez kurzu w powietrzuOdkurzacze z filtracją wody nie wymagają worka.

  Zabrudzenia są zbierana do pojemnika który należy przed sprzątaniem napełnić wodą. Powietrze zasysane do odkurzacza jest oczyszczane wodą, która konsoliduje cząsteczki kurzu i innych skażeń. Filtracja wody jest trybem odkurzania na sucho - urządzenia te nie są asygnowane do zasysania cieczy.

  Jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla alergików i nie wymagające worków do sprzątania. Z odkurzacza nie wydostaną się żadne drobinki skażeń z alergenami które mogłoby powodować podrażnienia awyeliminować skażenia należy po prostu wylać wodę z zabrudzeniami do kanalizacji.

  SPECYFIKACJA:Siła ssania: 92 WLiczba końcówek: 3Szczotka uniwersalnaPrzepływ powietrza: 20,2 L/sRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 90 cmMateriał rury: AluminiumSterowanie: Na urządzeniuZasięg (przewód, wąż i rura): 9 mPozycja parkowaniaZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaOdseparowany od pojemnika na zabrudzenia obieg powietrza do chłodzenia silnikaKolor: BiałyDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 79 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 45 × 31 × 30 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 53 × 34,5 × 34 cmMasa urządzenia: 6 kgWaga brutto: 8,7 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe różowe. Ranking TOP10 modeli

Eta Odkurzacz podłogowy salvet 0513 90000 biały/czerwony (8590393259144)

Eta Odkurzacz podłogowy salvet 0513 90000 biały/czerwony (8590393259144) Najniższa Cena Online

Eta Odkurzacz podłogowy salvet 0513 90000 biały/czerwony (8590393259144) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta Odkurzacz podłogowy salvet 0513 90000 biały/czerwony (8590393259144)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest wyekwipowany w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, gwarantujący skuteczną pracę i wysoką wydajność odkurzania. Produktywny i prosty w obsłudze! Możeszprzystosować moc ssania przy pomocy elektronicznego sterowania urządzeniem.

  W obecnych warunkach zasysanie powietrza na użytecznie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Duży zasięg pracy do 10 m umożliwia komfortowe czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

  Obrotowe przednie koło 360° ułatwia przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można wygodnie ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

  Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. także wszystkie zanieczyszczenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka efektywność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA przezroczysty pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia słusznej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka świetne do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej użyteczny uchwyt do nietrudnego przenoszenia automatycznie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i nietrudna konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz zagwarantuje rewelacyjną siłę ssania.

  Dzięki zastosowaniu progresywnych rozwiązań technologicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie wymogi energochłonności klasy A. Przezroczysty pojemnik klarowny pojemnik na kurz o objętośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, umożliwia sprawdzanie jego zawartości.

  2 filtry HEPA Wysokiej jakości, efektywny filtr HEPA (nr 13) przechwyci nawet nieduże mikrocząsteczki. Używany jest głównie do starannego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma funkcjonalny uchwyt do nietrudnego przenoszenia i automatycznie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w komplecie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....


Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy

Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy Najniższa Cena Online

Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy ETA Ambito 0516 90000 Biały/Turkusowy
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Już żadne torebki z odkurzaczem ETA Ambito
  Torebki zastępuje przezroczyste naczynie o objętości 1,5 l, do którego si nieczystości załapywane. 8 metrowy zasięg odkurzacza jest genialny do normalnego gospodarstwa domowego. poręczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza znów zapewni komfortowe sprzątanie twojego gospodarstwa domowego.

  dobrej jakości filtr HEPA Nr 12 a ECO silnik z obniżoną 700 W mocą pobieraną zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką wydajność odkurzania. To są jedne z wielu zalet wyśmienitego pomocnika odkurzacza bez torebkowego Ambito.

  Miejsce postojowe i zręczna manewrowość
  Odkurzacz beztorebkowy Ambito możesz parkować w 2 pozycjach pionowej i poziomej. funkcjonalny uchwyt ułatwi ci manipulację i przenoszenie maszyny. Kółko obrotowe o 360° jest pewnością łatwej manipulacji do ruchu w wszystkich kierunkach. Wszystkie kółka jezdne są miękkie a więc oszczędne do gładkich podłóg.

  Niemal nieprzeciętna filtracja
  korzystnej jakości wyjściowy filtr HEPA Nr 12 załapie i te najmniejsze mikrocząsteczki, wejściowy filtr molitanowy i wejściowy filtr odzieżowy postarają się o niemal perfekcyjne sprzątanie z załapaniem wszelkich cząstek pyłu.

  Kompletne wyposażenie
  Częścią pakowania odkurzacza bez torebkowego Ambito jest metalowa rura teleskopowa (78 cm), która pozwala na genialne ustawienie wysokości dla użytkownika wraz z uniwersalną ssawką podłogową z wysuwaną szczotką. Oprócz tego otrzymasz ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni włókienniczych jako tapicerka lub poduszki. Następnym dodatkiem jest ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach na przykład w żebrach grzejników, za meblami itp. Do tego wszelkiego otrzymasz jeszcze i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu w miejscach, które potrzebujesz oszczędnie pozbawić kurzu albo pajęczyn (ramy obrazów, ściany, meble).

  Konserwacja i sterowanie odkurzacza Ambito to prosta sprawa dla każdego.

Severin hv 7166 (4008146037023)

Severin hv 7166 (4008146037023) Najniższa Cena Online

Severin hv 7166 (4008146037023) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin hv 7166 (4008146037023)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  ODKURZACZ BEZWORKOWY BEZPRZEWODOWY PIONOWY RĘCZNY

  Lekki i skuteczny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 z licznymi końcówkami produktywnie oczyszcza zróżnicowane powierzchnie: podłogi, schody, meble, fotele samochodowe i inne.

  3 TRYBY PRACY

  Dzięki solidnemu silnikowi cyfrowemu o mocy 400 W Severin HV 7166 eliminuje kurz i inne zabrudzenia ze zdolnością ssania sięgającą aż do 23 kPa. W zależności od stopnia zabrudzeń i rodzaju czyszczonej powierzchni możesz wybrać specjalny tryb pracy: Eco, Pośredni i konkretny. Najintensywniejszy sprawdza się podczas odkurzania twardych podłóg, natomiast tryb Eco może być stosowany w przypadku delikatnych tworzyw.

  GODZINA DZIAŁANIA

  Ten odkurzacz bezprzewodowy uwydatnia się ekstremalnie długą pracą na jednym ładowaniu – jest aktywny do 60 minut. To zasługa wytrzymałych baterii litowo-jonowych o pojemności 2500 mAh. Energooszczędne i żywotne akumulatory zezwalają na odkurzenie szerokiej powierzchni bez zbędnych przerw na zasilanie.

  SZYBKOOBROTOWA SZCZOTKA

  Kluczowym elementem Severin HV 7166 jest szybkoobrotowa szczotka elektroniczna z wbudowanym oświetleniem LED. Skrupulatnie usuwa równocześnie kurz, jak i sierść zwierząt. Wydobywa głęboko osadzony brud i usuwa substancje alergizujące.

  FILTR DLA ALERGIKÓW

  Filtr powietrza wylotowego Hygiene E12 lokalizuje drobinki kurzu i inne cząsteczki, nie pozwalając im powrócić wraz z wydmuchiwanym powietrzem do wnętrza. Kluczowym atutem filtra jest wydajne zatrzymywanie potencjalnych alergenów, m.in. Pyłków roślin. Zredukowanie ilości alergizujących substancji w powietrzu może wpłynąć na poprawę samopoczucia domowników.

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Kiedy zbiornik o obszerności 400 ml zapełni się całkowicie skażeniami, możesz je polikwidować w bezkontaktowy sposób. Starczy, iż otworzysz wieczko pojemnika Severin HV 7166 nad koszem na śmieci i wysypiesz zgromadzone nieczystości. Pamiętaj także o oczyszczaniu wałka w szczotce elektrycznej, na którym gromadzą się włosy i sierść zwierząt.

  PRZYDATNE AKCESORIA

  Wymienne końcówki powodują, iż bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 ma wszechstronne użycie. Na samym początku sprzątania możesz wykorzystać końcówki do czyszczenia mebli o delikatnej powierzchni, a następnie zamontować nasadkę do tapicerki,polikwidować zabrudzenia z sofy czy foteli. Największa szczotka usunie zabrudzenia nawarstwione na dywanach i podłogach.

  NASADKA DO TAPICERKI

  jednocześnie fotele samochodowe, jak i meble wypoczynkowe są narażone na zabrudzenia wnikające w strukturę materiału. By odkurzacz sprostał temu zadaniu, jest zaopatrzony w specjalną nasadkę do tapicerki. Ta końcówka znamionuje się delikatnym traktowaniem rozmaitych dzianin i skutecznym likwidowaniem skażeń.

  TUBA SSĄCA

  Jeżeli chcesz precyzyjnie oczyścić listwy przypodłogowe i inne elementy w mieszkaniu, dla których szybkoobrotowa szczotka jest za wielka, użyj ssawki szczelinowej. Ta nasadka sprawdza się także do odkurzania wąskich przestrzeni między siedziskami a oparciami w fotelach samochodowych i luk między wolnostojącymi urządzeniami AGD a blatem kuchennym.

  ŁADOWANIE

  Montaż uchwytu ściennego tuż obok gniazdka do wpięcia ładowarki upraszcza przechowywanie i zasilanie odkurzacza. Akumulatory odzyskują energię w zaledwie 3 godziny. Bateria w tym odkurzacz pionowym jest wyjmowana a wskaźnik kontroli ładowania zezwala na śledzenie postępów – nie musisz ładować baterii do 100%, jeżeli chcesz używać odkurzacza chociażby przez kilka minut.

  pakiet zawiera:

  Odkurzacz pionowy

  Elektroszczotka

  Ssawka do tapicerki

  Ssawka szczelinowa

  Uchwyt ścienny + śrubki z kołkami

  Akumulator

  Ładowarka

  Kolor: Biały, czerwony

  Zasilanie: akumulator Li-Ion: 25,2 V 2.500 mAh

  Sposób ładowania: zasilacz

  Wkład filtra: E-12

  optymalny do: dywan, podłogi, sierść

  Poziom hałasu (w dB): 75.0

  Czas ładowania (w godz.): 3

  Długość rury ssącej (w cm): 75

  Poziom ssania: 3

  Uchwyt Soft-Touch: tak

  Czas pracy: 60 minut

  objętość pojemnika na kurz: 0,4L

  az

  4008146037023RN

  produkt powystawowy 100% skuteczny technologicznie (artykuł sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis).

  możliwe podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem progresywne sprzęty widocznie upraszczające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to obecnie typowy element wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,w dodatku zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, równocześnie nie pozwala im otrzymać się do powietrza, którym oddychamy, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt spełni oczekiwania wszystkich użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 akcentuje się szczególnie wysoką efektywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Sprawnie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej wydajnych modelach jest przede wszystkim wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera dodatkowo kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Wydajność czyszczenia dywanów także jest szczególnie przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co wyjątkowo docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam mieści się najwięcej skażeń i alergenów.

  świetną wydajność urządzenia podkreśla użycie najmocniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszelkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, płynna regulacja mocy silnika, a także regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli przypasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo użytkowania, a także trwałość urządzenia zagwarantuje termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W komplecie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, znaczna ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa dedykowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Między meblami i ssawka pędzel, dzięki której bez problemu odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części powodują, iż sprzątanie jest komfortowe, prędkie, a głównie precyzyjne.

  Odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt to towar, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom szanującym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy biały opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe białe cena,
 • ranking z białymi bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe białe, odkurzacz bezworkowy biały cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych białych, ranking odkurzaczy bezworkowych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *