Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe do 1000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie unosi włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika PowerCyclone 5 zapewnia efektywne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o idealnym odkurzaniu z pomocą szerokiej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive znakomite rezultaty w przypadku każdego typu podłogi.
  Opracowany z myślą o perfekcyjnym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje niewielkie drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka efektywność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wykonany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności — klasa A w następujących kategoriach: sprawności energetycznej, wydajności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 momentalnie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, żeby oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność, gwarantując nadzwyczajne efekty odkurzania.
  Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.
  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa znaczne cząsteczki brudu poprzez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o wydajności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air wytwarza świetne uszczelnienie i namierza 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje detektor, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest kompletnie uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki nieszablonowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem prosty dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)

Bosch BGS41K332

Bosch BGS41K332 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41K332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41K332
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W konkretny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Idealne połączenie super skrupulatności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa sprawność odkurzania z kontrolą skuteczności.Wyższa produktywność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorom, które kontrolują produktywność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technika detektor AirCycle w połączeniu z mocnym silnikiem Bosch wytwarza wyjątkowo konkretną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze produktywniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie skażenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu dodatkowo poprzez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to znaczny komponent każdego urządzenia.

  System EasyClean gwarantuje łatwiejsze wykorzystywanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić i utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieduże cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - nieprzeciętny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki poręcznemu designowi.ergonomiczny design jest szczególnie ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka komfortowe stosowanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z praktycznym kształtem i obszernym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się łatwe! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale monitoruje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  poprzez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył sporo lat. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka produktywność dla bezawaryjnych rezultatów.technika SmartSensor Control: stałe monitorowanie skutecznościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca mało wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: wspaniały dla alergików.

  Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla komfortowego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki oraz klepki podłogowe.

  genialna ponadto do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 pokaźne koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującyproduktu: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 znaczne koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe informacje technologiczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 1086

Sencor SVC 1086 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 1086 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 1086
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarno-niebieski;Linia odkurzacza:SVC 10;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:46 cm;wymiary - szerokość:27,5 cm;rozmiary - wysokość:33 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Clatronic SS 1309

Clatronic SS 1309 Najniższa Cena Online

Clatronic SS 1309 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic SS 1309
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dodatkowe dane:System z 4 kołami, Uchwyt do przenoszenia,Zawartość zestawu:Dysza x 2, Odkurzacz, Szczotka do parkietu,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja dmuchawy, Możliwość prania dywanów i tapicerki, Odkurzanie na sucho, System czyszczenia na mokro,zaimplementowane technologie:Brak informacji,Klasa reemisji kurzu:Brak informacji,Klasa produktywności odkurzania dywanów:Brak danych,Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:Brak informacji,Kolor główny:Żółty,Szerokość:470 mm,Wysokość:500 mm,Głębokość:430 mm,Waga:6,10 kg,Moc:1200 W,typ rury:Metalowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:20000 ml,Filtry:Brak danych,Zasięg:Brak danych,Poziom hałasu:Brak danych,Zabezpieczenia:Brak danych,rodzaj zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:Brak danych,Klasa energetyczna:Brak danych,Napięcie zasilania / zasilacza:220 - 240 V,wariant wtyczki sieciowej:typ E


Bestron ABL930 Darmowa wysyłka

Bestron ABL930 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Bestron ABL930 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bestron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bestron ABL930 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Porządki domowe staną się o niemało łatwiejsze z odkurzaczem bezworkowym Ecozenzo Plus firmy Bestron. Odkurzacz jest wyposażony w szczególnie długą, teleskopową rurę i ma zasięg 7,5 m. Efektywną końcówkę do odkurzania podłóg, zapewniającą długotrwałe rezultaty, system wykorzystujący siłę odśrodkową, który daje stosowną moc ssania oraz wyjątkowy system separacji kurzu wraz filtrem MICRO z możliwością prania, zapewniający czystość wydmuchiwanego powietrza.

  Dzięki wskaźnikowi będziesz wiedzieć kiedy Twój pojemnik na kurz będzie pełny. Przesyłka mieści końcówkę 2-w-1 (dyszę szczelinową i małą szczotkę), która jest komfortowo przechowywana w urządzeniu.


Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC 07K51L9H1 PetCare Zaprojektowany dla miłośników zwierząt. Gama urządzeń Pet Care pasująca do Twojego stylu życia. Modele z linii maszyn Samsung Pet Care Edition idealnie czyszczą wszystkie rodzaje podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia.

  Dzięki technice turbiny Anti-tangle oraz dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości:objętość pojemnika na kurz: 2,0 lMoc silnika: 750 WWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWaga urządzenia: 5,3 kgKolor: srebrny brązMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WSzerokość szczotki: 280 mmRoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMini elektroszczotka Pet CareZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mm Zaprojektowany dla dokładnego czyszczenia domów sympatyków zwierzątSzczotka Pet Care BrushSzczotka Pet Care Brush została zaopatrzona w potężną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze pokaźniejszą dokładnością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  w dodatku, zdejmowana górna pokrywa ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z konwencjonalną szczotką 'NB945' producenta Samsung.** staranność sprzątania może się różnić w zależności od rodzaju podłogi..*** Powyższy obraz może nieznacznie różnić się od rzeczywistego urządzenia.

  przeznaczony do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki*Mini elektroszczotka Pet CareMini Pet Care Tool ułatwia usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, widocznie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Dodatkowo kompaktowa konstrukcja urządzenia łatwe manewrowanie choćby na niewielkich powierzchniach.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z tradycyjną szczotką 'TB-480' producenta Samsung.

  SPECYFIKACJA technicznA:Gromadzenie kurzuTyp: Cyclone Force z Anti-Tangle TurbinePojemność pojemnika na kurz: 2,0 lWydajnośćMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WInformacje ogólneRegulacja mocy: Na rączceKolor dodatkowy: metaliczny brązSzerokość szczotki: 280 mmKółko gumowe: TakEkologiczny / Funkcja EkoHałas: 78 dBARoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMoc wejściowa: 700 WSzczotkaGłówna szczotka z przełącznikiem: NB930Dodatkowa szczotka 1: Pet CareDodatkowa szczotka 2: Mini elektroszczotka Pet Care AkcesoriaAkcesoria 1: 3 w 1Funkcje dopełniająceAutomatyczny zwijacz przewodu zasilającego: TakWskaźnik filtra: TakOchrona mebli przed obijaniem: TakFiltrFiltr na wylocie: TakFiltr umieszczony przed silnikiem: TakRuraTyp rury: Aluminiowa teleskopowaParametry fizyczneDługość przewodu zasilającego: 7 mZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWymiary transportowe (SxWxG): 327 x 363 x 577 mmWaga urządzenia: 5,3 kgWaga z opakowaniem: 10,7 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bomann. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9557

Philips FC 9557 Najniższa Cena Online

Philips FC 9557 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9557
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9557/09
  Odkurzacz bezworkowy

  O 50% pokaźniejsza moc ssania
  Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 5000 zagwarantuje maksymalną efektywność odkurzania przy niedużym wysiłku dzięki technice PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.
  Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i szybkości obrotowej ponad 50000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co umożliwia precyzyjne czyszczenie zawsze. Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję na silnik.
  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką produktywność odkurzania
  Nasadka TriActive+ i spora moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% kurzu.
  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania
  technika PowerCyclone 7 znamionuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i gwarantuje stałą, dużą moc ssania. Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i unikatowe łopatki wylotowe efektywnie oddzielają kurz od powietrza.
  Nasadka TriActive+ gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg
  Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie. Z przodu znajduje się większy otwór, który służy do wyłapywania obszerniejszych zanieczyszczeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka eliminuje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.
  Funkcja regulacji mocy ssania
  Funkcja regulacji mocy nietrudne przypasowanie siły ssania do najróżniejszych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble.
  niewiele znaczące , a także uchwyt z przodu i u góry ułatwiają przenoszenie
  Kompaktowa i lekka kompozycja upraszcza przechowywanie i przenoszenie odkurzacza. Budowa jest zaopatrzona w uchwyty u góry i z przodu, co upraszcza przenoszenie.
  Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
  nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i nasadka do mebli
  Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu za każdym razem można jej użyć na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. Nasadka do mebli została zaprojektowana z myślą o słusznym czyszczeniu miękkich komponentów wyposażenia, takich jak poduszki, kanapy i krzesła, a choćby do usuwania sierści zwierząt.
  System odfiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu
  System przefiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% minimalnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla alergików. Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13.
  Miękki zderzak i gumowe koła
  Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę meblom i podłodze, a jednocześnie upraszczają poruszanie się po domu.
  Turboszczotka, genialna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków
  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o trafnym czyszczeniu sierści i kłaczków, co umożliwia dokładniejsze czyszczenie.
  informacje techniczne
  wydajność
  Moc wejściowa (IEC) - 899 W
  Poziom głośności - 71-77 dB
  Moc wejściowa (maks.) - 900 W funkcjonalność
  Łączenie rury - ActiveLock
  Zasięg działania - 9 m
  Uchwyt - U góry i z przodu
  wariant lampy - Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  Regulacja mocy - Elektroniczna, na urządzeniu
  rodzaj kółek - Gumowe Nasadki i akcesoria
  standardowa nasadka - Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie
  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka
  Schowek na akcesoria - Na zacisku na rurze
  Dodatkowa nasadka
  • Turboszczotka
  • Nasadka do mebli
  • Nasadka do twardych podłóg

  Masa i wymiary
  rozmiary produktu (dł. × szer. × wys.) - 412 x 280 x 280 mm
  Waga artykułu - 4,5 kg
  Filtry
  objętość pojemnika na kurz - 1,5 l
  Filtr wylotowy - Filtr Allergy H13
  Filtr silnika - Zmywalny filtr
  Poziom filtracji - Poziom HEPA 13
  Gwarancja - 2 lata
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Karcher vC 3

Karcher vC 3 Najniższa Cena Online

Karcher vC 3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher vC 3
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz odpowiedni dla alergików. Wyekwipowany w filtr HEPA 13. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika. Gumowane koła są przychylne dla drewnianych podłóg, a spory przycisk na obudowie zezwala na włączanie i wyłączanie odkurzacza bez zapotrzebowania schylania się. Kabel zasilający jest zwijany samoczynnie. Wersja Premium na dodatek ssawkę podłogową do parkietu.

  cechy i atuty
  technika multicyklonowa Brak konieczności wymiany klasycznych worków. Zbiornik może być w prosty sposób czyszczony wodą.
  Higieniczny filtr HEPA skrupulatnie filtruje nawet najmniejsze cząstki brudu np. Pyłki albo inne alergeny. Czyste powietrze wylotowe.
  Możliwość zdjęcia ssawki podłogowej Możliwość podłączenia innych akcesoriów.
  Pozycja parking
  • prędkie i bezpieczne odstawianie odkurzacza podczas przerw w pracy.
  Specyfikacja
  informacje techniczne
  Wyposażenie
  • Wąż ssący, 1.5 m
  • Teleskopowa rura ssąca
  • Filtr HEPA 13 (EN1822:1998)
  • funkcjonalna pozycja parking
  • samoczynne zwijanie przewodu
  • Dysza podłogowa z lamelkami
  • Ssawka teleskopowa
  • Szczotka do tapicerki
  • Dysza do parkietów
  Do pobrania
  Informacja produktowa

  Krótka lista części zamiennych


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla entuzjastów zwierząt, z mini elektroszczotką, która produktywnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: metaliczny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (zapobieganie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla sympatyków domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne potrzeby. Odkurzacze z linii Pet Care perfekcyjnie nadają się do wszelkich rodzajów podłóg.

  Oprócz charakterystycznych akcesoriów proponują specjalnie zaprojektowane szczotki, ułatwiające wydajne eliminowanie sierści z dywanów i mebli. Usuwa sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  niewielkie wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,pousuwa sierść z każdego zakamarka. Ponadto ma gumowe wykończenie, czego efektem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich usuwać.

  Gruntowne sprzątanie. Funkcjonalny komplet szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i nadaje się do sprzątania zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. W zestawie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  ma dłuższe włosie, chroniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle zapewnia adekwatne ssanie przez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów i innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest nieskomplikowana w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc nad wyraz wydajnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w kolorze srebrnego brązu to model bezworkowy, istotnie komfortowy w użytkowaniu.

  Ma pokaźny pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić zanieczyszczenia do kosza. Proste opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć zanieczyszczenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu rodzaj: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine objętość pojemnika na kurz: 1,5 l skuteczność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm organiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dopełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura typ rury: ST właściwości fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m rozmiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kgInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe do 1000 zł cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze bezworkowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe do 1000 zł, odkurzacz bezworkowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy bezworkowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *