Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy z przewodem do 8 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z przewodem do 8 metrów,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z przewodem do 8 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane cechy  Moc [W] 650 W
  typ Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa obfite cząsteczki brudu przez obszerny otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock nieskomplikowany montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% znikomych cząsteczek kurzu

  wykonany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technika PowerCyclone 5 zagwarantuje sprawne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.


  obfite koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  obszerne koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.


  nietrudne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact oferuje wysoką wydajność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 zwiększa produktywność, a nasadka TriActive skutecznie usuwa kurz niezależnie od rodzaju podłogi.Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o pojemności zbiornika 1,5. Ma filtr EPA12, teleskopowe rury i samoczynny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W objętość zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki błyskotliwy parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  spore twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, wydajnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt nieznaczne ssanie albo zbyt duży zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i skuteczniej odkurzać zróżnicowanego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! chroniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie wielkiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste.

  Odkurzacz odpowiednio przystosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  typ bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się dużo mikrozanieczyszczeń, a to bardzo groźne dla alergików i niewiele znaczących dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korz...


Hoover RC60 PET011

Hoover RC60 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover RC60 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC60 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Masz pupila, przez którego codzienne porządki wydłużają się w nieskończoność? Skróć czas sprzątania z odkurzaczem Hoover przeznaczonym właścicielom czworonogów. Specjalistyczna ssawka Mini Turbo Pet Hair Remover poradzi sobie z sierścią i zanieczyszczeniami na tapicerce i dywanach – choćby tych z długim włosiem!

  Poznaj odkurzacz Hoover Reactiv i ciesz się znakomitym konsekwencją odkurzania. Reactiv RC60PET 011 – pozbądź się sierści i oczyść powietrze z alergenów odfiltrowanie powietrza Zintegrowana z uchwytem szczotka do kurzu zestaw ssawek do każdej powierzchni nieskomplikowane opróżnianie zbiornika Nakładka 2 w 1 z łatwością pozbądź się kurzu nawet z załamań tapicerki i szczelin kaloryfera Filtr EPA Specjalistyczny filtr zatrzymuje najdrobniejsze pyły i wydmuchuje naprawdę czyste powietrze zestaw ssawek do wszelkich powierzchni efektywnie odkurzaj każdy wariant powierzchni w mieszkaniu Higieniczne opróżnianie zbiornika Jednym kliknięciem otwórz pojemnik z kurzem i unikaj kontaktu z zanieczyszczeniami Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza HOOVER Reactiv RC60PET 011 4A++ Krótsza praca, lepszy efekt Hoover Reactiv ma klasę A w wydajności czyszczenia powierzchni twardych oraz odkurzania dywanów.

  Oznacza to, że mniejszym nakładem pracy efektywnie zadbasz o odkurzane powierzchnie. Odkurzacz akcentuje się także wysoką klasą energetyczną A++, dlatego w trakcie odkurzania nie musisz martwić się o wysokie rachunki za prąd – w skali roku zużywa zaledwie 16kWh.

  dodatkowo przyznano mu klasę A reemisji kurzu, gdyż w trakcie pracy odkurzacz zatrzymuje je we wnętrzu zbiornika. Technika pojedynczego cyklonu wydajne odfiltrowanie powietrza długofalowe i efektywne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na kurz? To zasługa technice pojedynczego cyklonu.

  Po zassaniu zabrudzeń kurz oraz skażenia są oddzielane od powietrza w komorze odkurzacza i trafiają bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki czemu do wnętrza powraca czyste i oczyszczane powietrze.

  Zmywalny filtr EPA Kurz nie ma żadnych szans Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, ale także radować się powietrzem pozbawionym alergenów? Filtr EPA to zwolennik każdego alergika – wydajnie wychwyci minimalne cząsteczki i drobnoustroje, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu.

  Dzięki filtrowi wielokrotnego korzystania Twój odkurzacz jest także zawsze gotowy do pracy –starczy, że odświeżysz filtr EPA, przepłukując go wodą. Mini turbo szczotka Najskuteczniejsza w usuwaniu sierści Jesteś opiekunem czworonoga? Ci potrzeba naprawdę bezawaryjnej pomocy w zwalczaniu sierści z dywanów i tapicerki? Pozwól wyręczyć się Mini turbo szczotce, czyli specjalistycznemu akcesorium do usuwania włosów i sierści z tapicerki.

  Odkurzacz Hoover zaoszczędzi Twój czas, który możesz poświęcić na zabawę z ukochanym zwierzakiem. Ssawki do powierzchni twardych i dywanów Sprytnie wyczyścisz każdą powierzchnię Ż...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  drobne rozmiary i wysoka wydajność

  Wyższa skuteczność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5

  • Klasa energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 1,5 l
  • Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby

   Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie wznosi włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu poprzez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Wysoka wydajność z klasą energetyczną 3AAA

   Odkurzacz wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności — klasa A w następujących kategoriach: wydajności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  • technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

   nieszablonowa technika PowerCyclone 5 zapewnia wydajne odkurzanie w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg

   Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  • Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

   Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia

   Szczotka do odkurzania została zastosowana w uchwyt, dzięki temu za każdym razem jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  • Łączenie ActiveLock łatwe przypasowanie do każdego zadania

   Łączenie ActiveLock nietrudny montaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • szerokie gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

   szerokie gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.

  • Filtr antyalergiczny namierza ponad 99,9% znikomych cząsteczek kurzu

   Nasz filtr powietrza Clean Air lokalizuje 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików oraz innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  towar
  marka
  Kod producenta
  FC9333/09
  EAN
  8710103796312
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Antyalergiczny
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne
  funkcjonalna konstrukcja
  Gumowe kółka
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Philips FC 9331

Philips FC 9331 Najniższa Cena Online

Philips FC 9331 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9331
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i wykrywa 99,9% wszystkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Skuteczne cykloniczne działanie i innowacyjna budowa zapewniają wydajne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak by nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie oprózniania.

  niepokaźne rozmiary i wysoka skuteczność Wyższa wydajność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka sprawność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony aby osiągnąć najwyższą wydajność — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje efektywne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka sprawność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

  Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dobranie do każdego zadania Łączenie ActiveLock nieskomplikowany montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  duże gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem szerokie gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania. Nietrudne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do wykorzystania Główka szczoteczki do odkurzania pozostała zastosowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air namierza 99,9% małych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący odcień:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;wariant worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;rodzaj filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;rozmiary - głębokość:23,8 cm;wymiary - szerokość:26,4 cm;rozmiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...


Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz producenta Deerma pozwoli skutecznie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Zaopatrzony został w efektywny silnik o szybkości 33 000 obrotów na minutę, zwiększający komfort używania przełącznik nożny i 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  komplet wymiennych szczotek umożliwia staranne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz wyśmienicie radzi sobie jednocześnie z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i dużo innych rodzajów skutecznie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 wspaniale sprawdza się na co dzień. Sprostapokaźniejszym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie zaopatrzone zostało w silnik o mocy 800 W.

  pozwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych choćby problemów sprzątniesz różnorodnego rodzaju skażenia – kurz, okruchy, włosy, a choćby rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W zestawie wynajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – znakomicie dopasowuje się do podłogi i efektywnie likwiduje skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona przejrzysta, dzięki temu znakomicie widzisz, czy skrupulatnie usuwasz brud. Standardowa szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na przygładzonej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta zarówno suchą, jak i mokrą podłogę. Bezproblemowo zassa nawet leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – nadzwyczajnie nadaje się do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – doskonale zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów. Funkcjonalna suszarka Korzystaj z praktycznego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  prędko i wygodnie wysusz mokrą podłogę, by umożliwić wszystkim luźne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, iż ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszwykorzystać ten tryb, by zmienić odkurzacz w poręczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Prosto odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii oraz sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom stworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i odporna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  ponadto 4 wytrzymałe kółka powodują, że sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i wygodny w użyciu. Wszystko to przekłada się na nieskomplikowane i wygodne sterowanie odkurzaczem – dzięki czemu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Ekspresowo i komfortowo stwórz wolne od kurzu oraz innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to między innymi wielki filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu.

  poręczny przełącznik nożny pozwala na komfortowe włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki temu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 – w ten sposób będziesz mieć je za każdym razem pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą używania. Specyfikacja firma Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm objętość zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L


Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy AKMAN VM 4011

  Filtr EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo niepokaźne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  wyświetlacz LED
  W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni przypasowana jest moc silnika. Progresywny i wyraźny wyświetlacz LED prezentuje cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce
  Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, wyprodukowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić wydajne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu
  Masz taki efektowny parkiet który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Wielkie twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, skutecznie i bez zniszczeń!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt niewielkie ssanie lub zbyt pokaźny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko sprawniej i wydajniej odkurzać rozmaitego rodzaju podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!


Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • parametry dopełniające: zwijacz kablawyjmowany zbiornik na skażenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 6 m
  • Długość przewodu sieciowego: 6 m
  • dopełniające informacje: Multi-Cyclone, Teleskopowa rury
  • załączone akcesoria: pojemnik na kurz, ssawkoszczotka przełączalna, niepokaźna ssawko-szczotka
  • Filtry: filtr HEPA H11
  • Filtry: Hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: automatyczny zwijacz kablaFiltr hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: automatyczny zwijacz kablaFiltr hepaSsawka szczelinowa
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: E
  • Kod producenta: SZ-3135
  • Kolor: czarno-srebrny
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: ssawkoszczotka przełączalna, śladowa ssawko-szczotka
  • Moc maksymalna: 700 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • pojemność: 2,8 l
  • pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • objętość worka/pojemnika: 2.8 l
  • pojemność worka/pojemnika: 2800 ml
  • objętość zbiornika do zbierania wody: Nie dotyczy
  • Poziom głośności: 77 dB
  • Poziom hałasu: 77 dB
  • typ zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: C
  • Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi: A
  • Strona www produktu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/SZ-3135/3/8598
  • Technologie: Multi-Cyclone
  • typ: cyklonowy
  • typ odkurzacza: Bezworkowy
  • typ rury: Teleskopowa
  • wariant wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 5,8 kg
  • Waga urządzenia: 5,8 kg
  • Waga z opakowaniem: 6,5 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 390x430x340 mm
  • Wyposażenie: pojemnik na kurz
  • wykorzystane technologie: Cyklonowa
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka podłogowa

Swan SC15816

Swan SC15816 Najniższa Cena Online

Swan SC15816 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15816
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytwarzane w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają ponadto zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie skuteczności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (skrupulatnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - rozmaitego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skatalogowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do sprawnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku konwencjonalnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz także starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką wydajność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z przewodem do 8 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z przewodem do 8 metrów,
 • odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z przewodem do 8 metrów, odkurzacz bezworkowy z przewodem do 8 metrów cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z przewodem do 8 metrów, ranking odkurzaczy bezworkowych z przewodem do 8 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *