Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Eta. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy Eta. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Eta,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Eta. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Eta, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Eta 0513 90000

Eta 0513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0513 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz podłogowy Salvet ETA051390000 ETA Salvet jest wyposażony w silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii, zapewniający skuteczną pracę i wysoką wydajność odkurzania. Produktywny i prosty w obsłudze! Możeszprzypasować moc ssania przy pomocy elektronicznego sterowania urządzeniem.

  W obecnych warunkach zasysanie powietrza na funkcjonalnie ukształtowanym uchwycie może być sterowane mechanicznie. Spory zasięg pracy do 10 m umożliwia komfortowe czyszczenie całego mieszkania bez częstego przełączania kabla zasilającego.

  Obrotowe przednie koło 360° usprawnia przemieszczanie, a miękkie kółka łagodne na gładkich podłogach. Metalową dyszę teleskopową można komfortowo ustawić na żądaną wysokość. Dla czystego powietrza w Twoim domu!

  Pojemny odkurzacz Salvet ETA051390000 dotrze do każdego zakamarka w Twoim mieszkaniu. także wszystkie skażenia z tapicerek i dywanów. Silnik ECO o mniejszym zużyciu energii Wysoka sprawność filtracji dzięki 2 filtrom HEPA krystaliczny pojemnik na kurz zastępuje zwykłe worki Zasięg pracy do 10 m Długość przewodu zasilającego 7 m Sygnalizacja pełnego pojemnika na kurz Elektroniczna regulacja dla ustawienia słusznej mocy ssania Mechaniczna regulacja w uchwycie węża zapewnia natychmiastowe obniżenie mocy ssania Miękkie kółka doskonałe do gładkich powierzchni Obrotowe przednie koło 360° Parkowanie w pozycji poziomej i pionowej użyteczny uchwyt do nieskomplikowanego przenoszenia automatycznie nawijanie kabla zasilającego Prosta obsługa i przystępna konserwacja Przyłącze o średnicy 35 mm Odkurzacz gwarantuje znakomitą siłę ssania.

  Dzięki zastosowaniu progresywnych rozwiązań technicznych i silnikowi o mocy tylko 700 W odkurzacz spełnia wysokie oczekiwania energochłonności klasy A. Klarowny pojemnik przejrzysty pojemnik na kurz o objętośći 2,2 l zastępuje zwykłe worki, pozwala na sprawdzanie jego zawartości.

  2 filtry HEPA Wysokiej jakości, skuteczny filtr HEPA (nr 13) przechwyci choćby śladowe mikrocząsteczki. Używany jest głównie do dokładnego oczyszczania powietrza. Filtry HEPA są olbrzymim udogodnieniem dla osób cierpiących na alergie wziewne.

  Łatwy w użyciu i przechowywaniu Salvet ETA051390000 ma poręczny uchwyt do łatwego przenoszenia i samoczynnie nawijanie kabla zasilającego. Akcesoria w pakiecie W opakowaniu znajduje się uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką, dysza parkietowa, szczotka do tapicerki, dysza szczelinowa, szczotka z miękkim włosiem, metalowa rura teleskopowa (84,5 cm)....


Eta 2517 90000

Eta 2517 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Swan. Ranking TOP10 modeli

Eta 2517 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2517 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Maksymalna moc, niewiele znaczące zużycie energii
  Odkurzacz ETA Stormy zużywa nad wyraz niewiele energii, w kontraście do innych odkurzaczy. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu w nim oszczędnego silnika ECO, który charakteryzuje się zmniejszonym zużyciem energii. Nie oznacza to jednak spadku produktywności odkurzania.
  użycie plastikowego pojemnika sprawia, iż nie musisz już przejmować się wymienianiem worków. Kurz i brud trafiają do przezroczystego pojemnika, którego zawartość po napełnieniu starczy tylko wyrzucić do kosza na śmieci. Zastosowanie wysokiej jakości filtra HEPA nr 13 powoduje,choćby najmniejsze cząsteczki kurzu zostaną wyłapane.

  Centralny panel sterowania zezwala na przypasowanie siły ssania do aktualnych potrzeb choćby w trakcie odkurzania, natomiast miękkie kółka, w tym przednie obracające się o 360 stopni ułatwiają manewrowanie odkurzaczem we wszystkich kierunkach.

  Czyść najszybciej jak się da
  Do odkurzacza załączona jest znaczna gama akcesoriów, dzięki temu możesz za jego pomocą wyczyścić każdy zakątek swego domu. Wymienne dysze i szczotki sprawią,nawet najtrudniej dostępne zakamarki uda Ci się skrupulatnie wyczyścić. Odkurzacz bezworkowy ETA Stormy to nadzwyczajne urządzenie dla rodzin z nieznacznymi dziećmi, posiadaczy zwierząt domowych i tych, którzy po prostu chcą bez wysiłku utrzymywać wyśmienitą czystość w mieszkaniu.

  Do ETA Stormy dołączone są:

  Szczotka podłogowa PREMIUM z zamkiem
  Dysza do zbierania sierści zwierząt
  Szczotka do podłóg z końskim włosiem
  niewielka turboszczotka
  Ssawka do czyszczenia poduszek
  Dysza szczelinowa
  Długa dysza szczelinowa
  Szczotka z delikatnym włosiem
  Metalowa rura teleskopowa o długości do 90 cm

  ETA Stormy jest przystępny w obsłudze. Urządzenie to zaopatrzone jest w praktyczny uchwyt upraszczający manewrowanie nim podczas odkurzania. Ponadto ETA Stormy może być przechowywany zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej. Proste jest także zwijanie kabla zasilającego po skończeniu pracy – wystarczy nacisnąć przycisk, a ten zwinie się automatycznie.

  Dla ETA Stormy istnieje możliwość bezpłatnego uzyskania przedłużonej, 5-letniej gwarancji na silnik. Zarejestruj się TUTAJ w celu jej uzyskania.

Eta 1513 90000

Eta 1513 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1513 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1513 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Do ręki nadaje się jak ulał
  Salvet Animal ETA151390000 jest wysoce ekonomicznym odkurzaczem, który pyszni się 4 torebkami. Tego pomocnika sobie ulubisz a to dzięki zaoszczędzeniu czasu i zużytej energii.

  poręczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza umożliwi ci łatwiejszą i lepszą manipulację z odkurzaczem.

  Energooszczędny Salvet Animal
  ECO silnik z obniżoną mocą pobieraną 700 W zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką produktywność odkurzania, będzie tylko jednym z wielu powodów, dlaczego ten odkurzacz stanie się twoim nowym partnerem w sprzątaniu gospodarstwa domowego.
  Ten odkurzacz ma krystaliczne naczynie o objętości 2,2 l, które zastępuje normalne torebki pyłowe. Poziom wydajności ssącej możesz regulować elektronicznie.

  Kółko obrotowe o 360° umożliwi ci ruch odkurzacza w wszelkich kierunkach. Miękkie kółka znów bronią twoje gładkie podłogi przed podrapaniem i zniszczeniem.

  korzystnej jakości filtry HEPA
  Odkurzacz Salvet Animal działa naprawdę nadzwyczajnie i dzięki prawidłowej jakości wejściowym i wyjściowym filtrom HEPA (Nr 13) , które załapią i te najmniejsze mikrocząsteczki. Dlatego odkurzacz nadaje się do gospodarstwa domowego, gdzie żyją astmatycy albo alergicy. Bezpiecznik przeciwko niezałożeniu wejściowego HEPA filtra chroni silnik przed uszkodzeniem.

  duży zasięg
  Dzięki długiej rurze teleskopowej (84,5 cm) i kablu zasilającemu o długości 7 metrów, który ma na odkurzaczu system samoczynnego nawijania, otrzymasz zasięg choćby 10 m. Dalej dysponuje ergonomicznym uchwytem i 2 pozycjami postojowymi (pozioma i pionowa) w celu łatwiejszego ułożenia.

  Bogate wyposażenie
  Wraz z odkurzaczem Salvet Animal otrzymasz uniwersalną ssawkę podłogową z wysuwaną szczotką. Dalej możesz się cieszyć na ssawkę parkietową z końskiego włosia nadającą się do twardych podłóg (na przykład parkiety, panele podłogowe, posadzkę, linoleum itp.), ssawkę gwarantującą zbieranie sierści zwierząt, ssawkę poduszkową gwarantującej oszczędne oczyszczenie miękkich powierzchni konfekcyjnych jako tapicerka albo poduszki, ssawkę szczelinową nadającą się do odkurzania w wąskich i trudno dostępnych miejscach (na przykład żebra grzejników, za meblami itp.).
  W nie ostatnim rzędzie otrzymasz długą ssawkę szczelinową, z którą posprzątasz w naprawdę trudno przystępnych i ciasnych miejscach i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu np. Ram obrazów itp.
  ETA na ten produkt udziela przedłużoną gwarancję 5 lat na silnik. Zarejestruj sobie przedłużoną gwarancję TU .
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Eta 0516 90000

Eta 0516 90000 Najniższa Cena Online

Eta 0516 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 0516 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Już żadne torebki z odkurzaczem ETA Ambito
  Torebki zastępuje przezroczyste naczynie o pojemności 1,5 l, do którego si nieczystości załapywane. 8 metrowy zasięg odkurzacza jest idealny do normalnego gospodarstwa domowego. poręczna ukształtowana rękojeść z zintegrowaną regulacją ubocznego zasysania powietrza znów zapewni wygodne sprzątanie twojego gospodarstwa domowego.

  korzystnej jakości filtr HEPA Nr 12 a ECO silnik z obniżoną 700 W mocą pobieraną zapewniającą oszczędną eksploatację i wysoką produktywność odkurzania. To są jedne z wielu zalet doskonałego pomocnika odkurzacza bez torebkowego Ambito.

  Miejsce postojowe i zręczna manewrowość
  Odkurzacz beztorebkowy Ambito możesz parkować w 2 pozycjach pionowej i poziomej. użyteczny uchwyt ułatwi ci manipulację i przenoszenie maszyny. Kółko obrotowe o 360° jest pewnością prostej manipulacji do ruchu w wszystkich kierunkach. Wszystkie kółka jezdne są miękkie a więc oszczędne do gładkich podłóg.

  Niemal genialna filtracja
  prawidłowej jakości wyjściowy filtr HEPA Nr 12 załapie i te najmniejsze mikrocząsteczki, wejściowy filtr molitanowy i wejściowy filtr włókienniczy postarają się o niemal rewelacyjne sprzątanie z załapaniem wszelkich cząstek pyłu.

  Kompletne wyposażenie
  Częścią pakowania odkurzacza bez torebkowego Ambito jest metalowa rura teleskopowa (78 cm), która umożliwia perfekcyjne ustawienie wysokości dla użytkownika wraz z uniwersalną ssawką podłogową z wysuwaną szczotką. Oprócz tego otrzymasz ssawkę poduszkową do oszczędnego odkurzania miękkich powierzchni tekstylnych jako tapicerka lub poduszki. Następnym dodatkiem jest ssawka szczelinowa nadająca się do odkurzania w wąskich i trudno przystępnych miejscach na przykład w żebrach grzejników, za meblami itp. Do tego wszystkiego otrzymasz jeszcze i szczoteczkę z delikatnymi szczecinami pomagającą przy sprzątaniu w miejscach, które Ci trzeba oszczędnie pozbawić kurzu lub pajęczyn (ramy obrazów, ściany, meble).

  Konserwacja i sterowanie odkurzacza Ambito to prosta sprawa dla każdego.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amazonbasics. Ranking TOP10 modeli

Eta 2223 90000

Eta 2223 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2223 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2223 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości: rodzaj - bezworkowy Silnik ECO o zmniejszonym zużyciu energii Moc 850 W Filtr wyjściowy HEPA12 + filtr wejściowy Zbiornik na kurz - 3,2 l Zasięg pracy - 9 m Długość przewodu - 6 m Możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie Miękkie koła nie uszkadzają delikatnych podłóg Przednie koło obraca się w zakresie 360 stopni Poziom głośności 80 dB automatycznie zwijany przewód zasilający rozmiary: Szerokość towaru 29.0 cm Wysokość artykułu 44.0 cm Głębokość artykułu 29.0 cm Kolor:czarnyInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Eta opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Eta cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Eta,
 • odkurzacze bezworkowe Eta jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Eta, odkurzacz bezworkowy Eta cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Eta, ranking odkurzaczy bezworkowych Eta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *